Mniej syfkow na twarzy :D - polecam - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-15, 17:04   #91
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Re: A propos tabletek

Kasiu pytałam pani w aptece, cy jeśli biorę już Capivit A+E to czy mogę łykać jeszcze Skrzyp polny. Powiedziała że mogę ponieważ witaminy się nie kumulują w organiźmie.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 18:42   #92
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
Re: A propos tabletek

skrzyp polny to mozesz brac, ale witaminy A i E sie akurat tak łatwo nie wydalaja jak np C wiec nie do konca prawda co pani w aptece powiedziała, bo je to akurat łatwo przedawkowac, bo rozpuszzaja sie w tluszczach a nie w wodzie
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 19:08   #93
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: A propos tabletek

Ktoś wcześniej pisał że bierze już witaminy i zastanawiał się czy kupić skrzyp ten co ja mam z witaminami czy brać bez witamin które posiada w domu i to było do tej osoby o tym przedawkowaniu no i popieram agatii nie wszystkie witaminy tak łatwo rozpuszczają się w organizmie.
Mogłaś spytać o to samo w innej aptece bo może tamta pani dopiero zaczyna swoją pracę w farmacji i ma luki
ja zawsze tak robie odwiedzam kilka aptek, jeżeli w 2 powiedzą to samo to nie pytam dalej ale jak są 2 różne odp to idę np do 5 aptek
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 21:19   #94
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Re: A propos tabletek

Kasiu to właśnie byłam ja Najpierw zadałam to pytanie na forum a później spytałam pani w aptece. Polecała mi Skrzypovitę, która oprócz skrzypu zawiera jeszcze inne wit., i powiedziała że jak biorę już Capivit to mogę połączyć ze Skrzypovitą. Moze faktycznie powinnam zapytac jeszcze w innej aptece
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 23:24   #95
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: A propos tabletek

Proponuję sprawdzić dawkę witamin A i E na obu preparatach i zmniejszyć ilość przyjmowanych kapsułek Capivitu tak, aby razem ze Skrzypovitą nie przekraczać maksymalnej dawki zalecanej na Capivicie. Będzie bezpiecznie. Pozdrawiam
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:44   #96
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: A propos tabletek

Watek juz dawno zginal, a szkoda, bo jak dla mnie naprawde super sposoby na mniej syfkow na twarzy

Nietsty nie wytrzymalam we wszystkich postanowieniach,a le przede wszystkim jem o wiele mniej slodyczy (nie jada sie u mnie w domu praktycznie ostruych i slonych potraw), poza tym postawilam zdecydowanie na nawilzanie cery, na syfki jelsi juz sa to punktowo tylko i biore mniej lub bardziej regularnie Tabletki ze Skrzypem Polnym

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 12:30   #97
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Cool Dot.: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Po raz kolejny "odkurzam" wątek
Ale to chyba lepiej niż zaśmiecać forum nowymi
Przeczytałam tu bardzo o ciekawych sposobach, stwierdzam że sama spróbuję, ale mam jeszcze jedno pytanie: czy stotosałyście może tebletki z drożdżami? Kiedyś o nich czytałam i jestem ciekawa efektów.
Pozdrawiam
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 10:23   #98
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Odgrzebuję wątek, bo mam problem.
Od miesiąca piję Skrzypovitę - 2 razy dziennie (jak zalecane), a stan mojej cery ostatnio się pogorszył. Mam tłustą cere ze skłonnością do wyprysków, ale wcześniej było lepiej niż teraz. Zanim zaczełam łykać Skrzypovitą, piłam codziennie rano witaminy: A, B-kompleks oraz C i moja cera wyglądała lepiej niż teraz. A przecież Skrzypovita też zawiera te wszytskie witaminy i jeszcze inne elementy. Nie wiem, o co chodzi. Czy powinnam ją odstawić, czy to tylko przejściowy stan?
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 22:54   #99
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Re: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Cytat:
Napisane przez Ninah
..... ja natomiast,nigdy nie miałam jakiświększych problemów z cerą,ot wiadomo rozszerzone pory i to wszystko,do czasu...przez pare lat chodziłam z chłopakiem,pózniej zerwalismy i zaczęło się wysyp pryszczy na twarzy,ale takich bolących,wielkich,ropnych krost ....... no ale teraz mam nowego chłopaka i po czterech miesiącach mam skóre jak poprzednio,cud miód tylko kilka małych,niewidocznych blizn mi zostało,ale to nic. Nie wiem co się stało,bo każdy lekarz pewnie postukałby się w głowe,ale mi jakoś się wydaje,że to wszystko przez brak seksu ...
Wiecie co...
ja chyba też zauważam poprawę po seksie z TŻ... już kiedys mi przyszło to do głowy... a teraz Ninah to potwierdza
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:07   #100
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Odgrzebuję wątek, bo mam problem.
Od miesiąca piję Skrzypovitę - 2 razy dziennie (jak zalecane), a stan mojej cery ostatnio się pogorszył. Mam tłustą cere ze skłonnością do wyprysków, ale wcześniej było lepiej niż teraz. Zanim zaczełam łykać Skrzypovitą, piłam codziennie rano witaminy: A, B-kompleks oraz C i moja cera wyglądała lepiej niż teraz. A przecież Skrzypovita też zawiera te wszytskie witaminy i jeszcze inne elementy. Nie wiem, o co chodzi. Czy powinnam ją odstawić, czy to tylko przejściowy stan?
Ja też łykam skrzypovitę i żadnego pogorszenia nie zauważyłam...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 12:53   #101
neelaa
Raczkowanie
 
Avatar neelaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 233
Dot.: Re: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Jaka jest cena tago kremu Erisa Lirene?
neelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 11:55   #102
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Ja brałam kiedys Silice i miałam sporo syfów,a jak odstawiłam to sie polepszyła cera.
SandraBullock jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:00   #103
Biedroneczka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Elo Elo , jestem męzczyzną





i potrzebuje DROGIE Panie waszej pomocy. otóz mam małe problemy z moja skórą;/ moja skóra posiada krostki szczególnie na czole , w innych miejsach twarzy jest czysta(zdarzaja sie male pryszczyki) ale z czolem nie moge sobie poradzic , gdy jest jakis przyszcz , likwiduje go ale zostaje zaczerwienienie! i to na dosc dlugi czas , czy znacie moze jakies masci czy kremy redukujace zaczerwienienie ?? Pozdrawiam Was!!
Biedroneczka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:15   #104
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mniej syfkow na twarzy :D - polecam

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Ja brałam kiedys Silice i miałam sporo syfów,a jak odstawiłam to sie polepszyła cera.
Ja tez się zastanawiam, czy nie odstawić Skrzypovity. Łykam ją od prawie 2,5 miesiąca, a nie widze żadnej poprawy (przez pewnien czas było nawet gorzej). :/
Chyba pozostanę przy stałym zestawie - A, B kompleks i C.

Neelaa, kupuje ten krem od dawna i... nie pamiętam ile kosztuje (zawsze kupuję coś jeszcze), ale chyba coś koło 12zł.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.