Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 13:50   #3901
puciuspetunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś z Was wie gdzie obecnie pracuje pan Arek, fryzjer który jeszcze w czerwcu 2015 pracował w Arkadii w Denique? Nie wyobrażam sobie szukać nowego fryzjera.
puciuspetunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:59   #3902
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez puciuspetunia Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was wie gdzie obecnie pracuje pan Arek, fryzjer który jeszcze w czerwcu 2015 pracował w Arkadii w Denique? Nie wyobrażam sobie szukać nowego fryzjera.
O tez się chętnie dowiem
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 14:34   #3903
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja mogę polecić https://www.facebook.com/amstudiourody?fref=ts na Bemowie. Salon prowadzą dwie siostry: jedna fryzjerka, druga kosmetyczka - obie super przygotowane, mają duże doświadczenie i to co robią, robią z pasją.
Podejmują się różnych wyzwań z włosami, ale jeśli coś naprawdę miałoby je zniszczyć to powiedzą i doradzą co zrobić innego. Ceny można powiedzieć, że średnie - nie są super tanie, ale też nie jakieś mega drogie.
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 15:15   #3904
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecicie jakiegos fryzjera, ktory porzadnie zrobi ombre?
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 09:40   #3905
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Polecicie jakiegos fryzjera, ktory porzadnie zrobi ombre?
salon bez barier, popatrz zdjęcia na ich fb
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 10:26   #3906
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Salon bez Barier robi ładne blondy, ombre też im wychodzi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 18:40   #3907
OLAKOWAL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera, który z mojego ciemnego blondu wyczaruje kolor jak na zdjęciach. Boję się, aby nie wyszedł "tani blond" jak na ostatnim zdjęciu. Niby różnia nie duża, ale....

No i oczywiście nie za miliony złotych monet.
Bardzo dobrze farbuja wlosy w LA DESIR na ul. jasnej
OLAKOWAL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 21:10   #3908
Yellowfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jestem maniaczką zmiany wizerunku i zwiedziłam wieeeelu fryzjerów w warszawie a nawet poza dopóki nie poznałam Mateusza z xxx. Korzystam z jego usług juz dlugo ponad rok i nie bylo jeszcze wizyty z ktorej bylabym niezadowolona . Ten czlowiek to artysta z ogromnym sercem do koloryzacji i zmiany wizerunku. Perfekcyjny w kazdym calu. Nie zamienie go juz na innego fryzjra ! Panie i Panowie polecam z całego serca. Bezcenna stylizacja za naprawdę niska cene !!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-02 o 14:49 Powód: Reklama.
Yellowfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 17:36   #3909
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Yellowfly zanim zrobisz reklamę nabij wcześniej ileśtam postów by wydawać się bardziej wiarygodna....
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 11:13   #3910
marenation
Przyczajenie
 
Avatar marenation
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzień dobry,
Chciałam się podzielić moim ostatnim odkryciem w (czasem) zgubnym i rozległym świecie fryzjerów w Warszawie.
Non stop zmieniam pomysły na swoje włosy. W czerwcu zrobiłam ombre, które skusiło mnie ceną (fryzjer osiedlowy z jednym stanowiskiem). Pani Fryzjerka opowiadała mi, że ogląda Ostre Cięcie i widziała, jak chłopaki położyli klientkę na ziemi i farbowali ją od podłogi. Pomyślałam - spoko, śledzi trendy i krzywdy mi nie zrobi. Jakżem się myliła.
Włosy miałam żółte od połowy i moje protesty Pani Fryzjerka ucinała hasłem "Przecież tak to ma wyglądać". Bałam się naprawiać cokolwiek u niej, więc po (w miarę zgrabnym) strzyżeniu uciekłam z płaczem.
Kolor reperowałam w mojej rodzinnej miejscowości, więc ten wątek zakończę.
Jako, że zaplanowałam włosy zapuszczać i po solidnym uszczknięciu finansów powiedziałam sobie, że do późnej jesieni kończę szaleństwa, prawie wytrzymałam w postanowieniu.
Po przeprowadzce na Saską Kępę natknęłam się na Salon Piękności Milord, na alei Waszyngtona. Stwierdziłam, że włosy mi już chyba nie rosną, więc postanowiłam podciąć końcówki. Trafiłam tam na Panią Paulinę, która przypomina mi moją, przebywającą na urlopie macierzyńskim stałą fryzjerkę. I to był strzał w dziesiątkę. Za podcięcie ciepłymi nożyczkami z maską (chyba) regenerującą zapłaciłam 90 zł, o ile dobrze pamiętam. I kiedy po kilku tygodniach zmęczył mnie ten kurzy blond, postanowiłam radykalnie zmienić uczesanie. Mocno przyciemniłam włosy (są do ramion) i zafundowałam sobie grzywkę. Pół życia ludzie mi mówili, że nie będę w niej dobrze wyglądać, a Pani Paulina zrobiła ją taką, że tylko dodaje mi urody. Jestem BARDZO zadowolona. 230 zł za koloryzację.
POLECAM, na pewno jeszcze do nich wrócę
marenation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 12:56   #3911
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Któraś namierzyła pana Arka z Denique w Arkadii?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 16:57   #3912
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam dzisiaj w Kokardce Mysi w Ząbkach. Jestem bardzo zadowolona, Mysia najpierw oceniła stan moich włosów, porozmawiałyśmy czego oczekuję, ustosunkowała się do tego. Mycie z maską na 5 minut. Potem strzyżenie, bardzo dokładnie, miałam lekko wycieniowane włosy, każde pasemko z osobna, na koniec delikatna stylizacja, żadnych ton lakieru czy pianek, bardzo naturalny efekt. Dodatkowo wypisane na karteczce zalecenia kosmetyczno-lekarskie. Atmosfera bardzo sympatyczna, żałuję, że salon nie jest gdzieś bliżej... Całość 100 zł.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 19:40   #3913
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a na Tarchominie/ Białołęce ktoś coś może polecić?
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 08:52   #3914
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja również polecam salon Kokardka u Mysi w Ząbkach. W końcu znalazłam fryzjerkę, która rozmawia z klientem, nie wciska profesjonalnych produktów tylko wie, czego dziewczyny używają w domu, umie doradzić jak ułożyć pielęgnację na normalnych produktach. P. Marta cięła mi włosy i na bieżąco patrzyła, jak się układają. Dodatkowo obejrzała moją skórę głowy, także taką kamerką, dokładnie opowiedziała mi co się tam dzieje (np. że może mi zaraz grozić wypadanie) i dostałam dokładne wytyczne czego i jak używać, i najważniejsze, że nie przepisała mi środków za 200 zł tylko takie do przeżycia Za całość (konsultację tychologiczną + cięcie) zapłaciłam 120 zł.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 16:25   #3915
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja nie polecam, bo ogólnie zalecane przez nią produkty mi nie pomogły + zepsuła mi koloryzację.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 14:44   #3916
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W Denique w Arkadii to tylko jedna osoba warta polecenia, czy każdy?
Moja fryzjerka z Atelier Relaksu jest już na urlopie bo jest w ciąży a bardzo chciałam zrobić sobie metamorfozę (propozycja koloru plus ścięcie). Muszę zaryzykować kogoś innego w Wawie i pomyślałam o tym miejscu. Chyba że przetestowałyście kogoś innego do tych celów i takiego, żebym nie płaciła 300 zł... Zależy mi bardzo na doborze koloru i dobrym cięciu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:42   #3917
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej czy ktoś może polecić fryzjera w Warszawie, który za niewielkie pieniądze podetnie mi końcówki dosłownie 2 cm? Myślałam o HairCutExpress, ale trochę się boję, bo to loteria na kogo się tam trafi
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 16:45   #3918
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

19.12 testujemy z mężem salon bez barier, zobaczymy czy wyjdziemy zadowoleni..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 09:29   #3919
Regina1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam w salonie fryzjerskim w Millennium Plaza. Fryzjer polecony przez koleżankę. Włosy farbowała i obcinała p. Weronika. Dobra fryzjerka, można jej zaufać.
Regina1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 13:21   #3920
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej) Podczytywałam Was jakiś czas i zdecydowałam się zapisać do Bez Barier do Pani Aldonki Wizytę mam 1.12. Oczywiście dam znać jak po Wspomnę tylko, że mam włosy tuż przed łopatki, z ok 9 cm odrostem ciemny blond, reszta blond na poziomie 9,13 i 9,11 - sama nie wiem czego chcę więc liczę na pomoc po prostu. 3majcie kciuki
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 08:48   #3921
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja się ogólnie przekonałam że droższy fryzjer wcale nie znaczy lepszy a sądziłam że idąc do niego i płacąc takie pieniądze (jeden z fryzjerów „gwiazd”) wyjdę totalnie zadowolona. Nie dość że ściął mi włosy o wiele krócej niż to było ustalone to jeszcze położył za ciemny kolor :/. Ale niedawno koleżanka poleciła mi salon Corte Del Sole na Ursynowie i jestem zadowolona. Akurat trafiłam na fryzjerkę która ma wprawną rękę jeżeli chodzi o cięcie. Niedługo idę tam na kolor więc zobaczymy
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 13:39   #3922
mabie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czy znacie sprawdzonego fryzjera, który umie obciąć na prawdziwego long boba? szperałam w internecie, ale nie mogę nic znaleźć boję się ryzykować u pierwszego lepszego fryzjera, bo moje włosy bardzo wolno rosną i ciężko mi będzie wyjść z ewentualnej porażki...
mabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 20:44   #3923
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej! Szukam dobrego fryzjera na Woli - chodzi o koloryzacje i zabieg Olaplex.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:06   #3924
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Miałam się odezwać po wizycie w "bez barier" . Nie wiem czy się komuś przyda moje doświadczenie ale się podzielę)
Wizyta meega pozytywna) Pani Aldonka jest przemiła. Mi zależało na efekcie sombre. Z blond ciepłych włosów z dużym odrostem przetransformowana zostałam na posiadaczkę chłodnego subtelnego sombre! Jestem bardzo zadowolona! Na poczatku powiedziałam po prostu, że myślę o sombre i lubię chłodne odcienie blond i nic więcej. Pani powiedziała, że zostałaby przy takim kontraście jak miałam, ale tonację zmieni. W sumie myślałam, że włosy będą jaśniejsze, ale ja tego nie sprecyzowałam więc o to pretensji nie mam W salonie siedziałam od 10.30 do 13.40, na same odzywki na włosach potrzebowałam ok 30 min Zapłaciłam z podcięciem 230zł. Myslę, że to dużo i nie dużo. Wiem, że nikt tak dokładnie by mi włosów nie pofarbował zwłaszcza, że mam chłodny odcień, a do tej pory WSZYTKIE fryzjerki wmawiały mi, że na moich włosach chłodny popiel nie wyjdzie. Więc kto się waha niech przestanie))
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:12   #3925
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Miałam się odezwać po wizycie w "bez barier" . Nie wiem czy się komuś przyda moje doświadczenie ale się podzielę)
Wizyta meega pozytywna) Pani Aldonka jest przemiła. Mi zależało na efekcie sombre. Z blond ciepłych włosów z dużym odrostem przetransformowana zostałam na posiadaczkę chłodnego subtelnego sombre! Jestem bardzo zadowolona! Na poczatku powiedziałam po prostu, że myślę o sombre i lubię chłodne odcienie blond i nic więcej. Pani powiedziała, że zostałaby przy takim kontraście jak miałam, ale tonację zmieni. W sumie myślałam, że włosy będą jaśniejsze, ale ja tego nie sprecyzowałam więc o to pretensji nie mam W salonie siedziałam od 10.30 do 13.40, na same odzywki na włosach potrzebowałam ok 30 min Zapłaciłam z podcięciem 230zł. Myslę, że to dużo i nie dużo. Wiem, że nikt tak dokładnie by mi włosów nie pofarbował zwłaszcza, że mam chłodny odcień, a do tej pory WSZYTKIE fryzjerki wmawiały mi, że na moich włosach chłodny popiel nie wyjdzie. Więc kto się waha niech przestanie))
Przyda się! Ja nie wiem, do kogo jestem umówiona, ale właśnie w tym salonie. I to całkiem niedługo. Spodziewam się, że jednak trochę wydam, bo cięcie farbowanie (a chcę nadal mieć blond, tylko inny), prostowanie...
A jak oceniasz, dają radę z doborem koloru? Bo ja chcę jakiś blond, żeby mi pasował do twarzy, bo mega blada jestem i albo mam jasne jak moja cera i wyglądam jak kreda, albo mam ciemne i zbyt duży kontrast...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 15:19   #3926
Froozia
Przyczajenie
 
Avatar Froozia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja polecam Michała Stegmana przy Koszykowej 60/62. To nie fryzjer - to artysta I jedyny szczery jakiego znam, który odradza farbowanie, jeśli jest zachwycony prawdziwym kolorem. Nie chce na siłę zarabiać na Klientkach, tylko szczerze doradza. Do tego tnie włosy obłędnie <3
Froozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:18   #3927
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Froozia Pokaż wiadomość
Ja polecam Michała Stegmana przy Koszykowej 60/62. To nie fryzjer - to artysta I jedyny szczery jakiego znam, który odradza farbowanie, jeśli jest zachwycony prawdziwym kolorem. Nie chce na siłę zarabiać na Klientkach, tylko szczerze doradza. Do tego tnie włosy obłędnie <3
co Ci zrobił i ile zapłaciłaś?

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudiuszz Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić https://www.facebook.com/amstudiourody?fref=ts na Bemowie. Salon prowadzą dwie siostry: jedna fryzjerka, druga kosmetyczka - obie super przygotowane, mają duże doświadczenie i to co robią, robią z pasją.
Podejmują się różnych wyzwań z włosami, ale jeśli coś naprawdę miałoby je zniszczyć to powiedzą i doradzą co zrobić innego. Ceny można powiedzieć, że średnie - nie są super tanie, ale też nie jakieś mega drogie.
co Ci zrobiły i za ile?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:04   #3928
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Froozia Pokaż wiadomość
Ja polecam Michała Stegmana przy Koszykowej 60/62. To nie fryzjer - to artysta I jedyny szczery jakiego znam, który odradza farbowanie, jeśli jest zachwycony prawdziwym kolorem. Nie chce na siłę zarabiać na Klientkach, tylko szczerze doradza. Do tego tnie włosy obłędnie <3
Michał jest bardzo dobry, chodziłam do niego przez lata- ale ostatnio jak dzwoniłam nikt nie podnosi telefonu i tak przez cały miesiąc. Może zmienił numer- mogłabyś podać aktualny?
Pięknie tnie, śliczną koloryzację robi.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 19:16   #3929
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
co Ci zrobił i ile zapłaciłaś?

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------





co Ci zrobiły i za ile?

Przez to polecenie wybrałam się do A&M Studio Urody, bo mam blisko. Ceny bardzo ok, bo zapłaciłam 190 zł za zrobienie odrostu i refleksy. Jednak nie podobało mi się, że po rozjaśnieniu nie został mi położony żaden kolor, jak również nie zaproponowano mi do tego rozjaśnienia olaplexu mimo, że był w ofercie. Korzystałam tylko z farbowania, więc o cięciu się nie wypowiem.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 14:50   #3930
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Dana34 Pokaż wiadomość
Ja się ogólnie przekonałam że droższy fryzjer wcale nie znaczy lepszy a sądziłam że idąc do niego i płacąc takie pieniądze (jeden z fryzjerów „gwiazd”) wyjdę totalnie zadowolona. Nie dość że ściął mi włosy o wiele krócej niż to było ustalone to jeszcze położył za ciemny kolor :/. Ale niedawno koleżanka poleciła mi salon Corte Del Sole na Ursynowie i jestem zadowolona. Akurat trafiłam na fryzjerkę która ma wprawną rękę jeżeli chodzi o cięcie. Niedługo idę tam na kolor więc zobaczymy
coraz ciekawsze te nazwy salonow fryzjerskich a kiedys na osiedlu byly tylko "Danusia", "u Nikoli" i "Claudia"
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.