Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 12:25   #3961
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Oki dam znać.
Aldona robi mistrzowskie sombre, ombre i koloryzację ogólnie.
Ceny moim zdaniem też ok.

O Mysi słyszałam to samo.

Zobacz sobie jeszcze na FB Euforia.
Też robią niezłe metamorfozy i beny podobne jak w Salonie bez barier.
Przejrzałam pobieżnie ich fb - te zdjęcia, zawsze będą wyglądać jak to włosy po stylizacji i modelowaniu - przepięknie więc tym się nawet nie sugeruję, czytając ostatnie opinie - mam miesznae uczucia.

No nic to, daj znać koniecznie jak wrażenia po wizycie u Aldony bo ja nadal jednak dumam nad Salonem Bez Barier, Perfect Hair i Topestetic (kurde, ten Olaplex mnie kusi).
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 22:22   #3962
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ptys_Mietowy Pokaż wiadomość
Przejrzałam pobieżnie ich fb - te zdjęcia, zawsze będą wyglądać jak to włosy po stylizacji i modelowaniu - przepięknie więc tym się nawet nie sugeruję, czytając ostatnie opinie - mam miesznae uczucia.



No nic to, daj znać koniecznie jak wrażenia po wizycie u Aldony bo ja nadal jednak dumam nad Salonem Bez Barier, Perfect Hair i Topestetic (kurde, ten Olaplex mnie kusi).

Bez barier pod hasłem "dekoloryzacja" robi rozjaśnianie rozjasniaczem niestety. Specjalnie dzwoniłam i pytałam o to.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 00:52   #3963
Ptys_Mietowy
Raczkowanie
 
Avatar Ptys_Mietowy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Bez barier pod hasłem "dekoloryzacja" robi rozjaśnianie rozjasniaczem niestety. Specjalnie dzwoniłam i pytałam o to.
O, no to jeden salon z głowy mniej do zastanowień . Jak się dowiadywałam w kilku salonach o koszt dekoloryzacji z Olaplexem na krótkich włosach (mam takie za ucho) to koszt poniżej 400 zł nie schodził (to najmarniej). W Topestetic 350, Akademia Perfect Hair 450-650 (niezły rozstrzał). No i niby piłka jest krótka - idź tam gdzie taniej, ale opinii o salonie jak na lekarstwo.
__________________
Nie dogonisz mnie jednakże bo mam płetwy wszakże.
Ptys_Mietowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 14:23   #3964
mery_krismas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, już jakiś czas śledziłam ten wątek, ale dopiero się zarejestrowałam, bo mam bardzo konkretną, fryzjerską potrzebę.

Czy któraś mogłaby mi polecić fryzjera do zrobienia trwałej soft, czy też beach waves (nie wiem, czy którakolwiek nazwa jest poprawna). Ale wiecie, o co mi chodzi Trwała, tylko delikatna, a włosy falowane i z objętością, zamiast tradycyjnych sprężynek.

Będę mega wdzięczna!
mery_krismas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 14:44   #3965
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nie polecam salonu Euforia na Mokotowie, każde farbowanie to była porażka nie te kolory i tonacje o ktore prosiłam, farbowanie wlosow po dekoloryzacji odbyło sie bez pigmentacji w efekcie czego kolor sie nie przyjął i wyglądałam tak samo jak po dekoloryzacji.
Salonu Fanaberia rownież nie polecam, wybrałam sie tam by mi wyrównano kolor po flamboyage, dol miałam jaśniejszy, fryzjerka twierdziła ze nałożenie koloru po całości je wyrówna, no niestety znow dol mam jaśniejszy.
Wybieram sie teraz w marcu do kokardki mysi mam nadzieje ze jakos mi pomoże.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 08:45   #3966
olga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś zna dobrego fryzjera na Bielanach ?Bo moja dobra fryzjerka przestałą pracować bo niestety uczuliła się na farby.
olga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:22   #3967
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Euforia na Mokotowie, każde farbowanie to była porażka nie te kolory i tonacje o ktore prosiłam, farbowanie wlosow po dekoloryzacji odbyło sie bez pigmentacji w efekcie czego kolor sie nie przyjął i wyglądałam tak samo jak po dekoloryzacji.
Salonu Fanaberia rownież nie polecam, wybrałam sie tam by mi wyrównano kolor po flamboyage, dol miałam jaśniejszy, fryzjerka twierdziła ze nałożenie koloru po całości je wyrówna, no niestety znow dol mam jaśniejszy.
Wybieram sie teraz w marcu do kokardki mysi mam nadzieje ze jakos mi pomoże.
Ale chyba nie masz na myśli Fanaberii w Wawrze? To mój ulubiony salon, uwielbiam tam obcinać włosy, bo wiem, że nie wyjdę stamtąd niezadowolona, do tego fryzjerki bardzo łagodnie obchodzą się z włosami. Sama nie chodziłam tam na koloryzację, moja mama chodziła i była BARDZO zadowolona
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 11:27   #3968
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Gdzie w miarę tanio i dobrze zrobię sam olaplex bez rozjasniania? Rozjasnione włosy już mam w miarę tanie w sensie nie 200 zł za zabieg, najchętniej koło 100 ale nie wiem czy taka cena jest możliwa.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 20:48   #3969
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ale chyba nie masz na myśli Fanaberii w Wawrze? To mój ulubiony salon, uwielbiam tam obcinać włosy, bo wiem, że nie wyjdę stamtąd niezadowolona, do tego fryzjerki bardzo łagodnie obchodzą się z włosami. Sama nie chodziłam tam na koloryzację, moja mama chodziła i była BARDZO zadowolona

Nie, mowie o Fanaberii w Warszawie na al Niepodległości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 22:12   #3970
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Nie, mowie o Fanaberii w Warszawie na al Niepodległości
Aa ok
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:57   #3971
Lilithb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej Dziewczyny, wiem że takich pytań było zapewne dziesiątki...ale mam pytanie: który fryzjer będzie na tyle dobry, żeby zejść z czarnego koloru do blondu? Może być Warszawa, ale mogą być i okolice. W akcie desperacji podjadę wszędzie. Włosy mam do pasa... Wybaczcie, przebrnięcie przez tyle postów graniczy z cudem Będę wdzięczna za pomoc. Kiedyś miałam już dekoloryzację i byłam bliska zabicia fryzjerki Chciałabym uniknąć powtórki z rozrywki.
Lilithb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 14:09   #3972
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Lilithb Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, wiem że takich pytań było zapewne dziesiątki...ale mam pytanie: który fryzjer będzie na tyle dobry, żeby zejść z czarnego koloru do blondu? Może być Warszawa, ale mogą być i okolice. W akcie desperacji podjadę wszędzie. Włosy mam do pasa... Wybaczcie, przebrnięcie przez tyle postów graniczy z cudem Będę wdzięczna za pomoc. Kiedyś miałam już dekoloryzację i byłam bliska zabicia fryzjerki Chciałabym uniknąć powtórki z rozrywki.

Takiej zmiany nie zrobisz za jednym razem, najlepiej dla włosów rozłożyć cały proces na pare etapów. Widziałam na zdjęciach fb salonu bez barier zejście z czerni do platyny w 2 miesiące ale włosy wyglądały na zdrowe.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:55   #3973
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Lilithb Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, wiem że takich pytań było zapewne dziesiątki...ale mam pytanie: który fryzjer będzie na tyle dobry, żeby zejść z czarnego koloru do blondu? Może być Warszawa, ale mogą być i okolice. W akcie desperacji podjadę wszędzie. Włosy mam do pasa... Wybaczcie, przebrnięcie przez tyle postów graniczy z cudem Będę wdzięczna za pomoc. Kiedyś miałam już dekoloryzację i byłam bliska zabicia fryzjerki Chciałabym uniknąć powtórki z rozrywki.
Mogę ci polecić moją fryzjerkę. Przyjmuje w domu na Bemowie, na pewno krzywdy ci nie zrobi tj . włosom. Jeśli uzna ze to co chcesz jest niewykonalne bez zniszczenia to po prostu odmówi. I na pewno nie zrobisz tego za jednym razem. Ja bym się pokusiła o stopniowe schodzenie z koloru. Potrwa to 2-3 miesiące, wyłożysz sporo kasy ale włosy będą do odratowania. Ja do swojego wymarzonego koloru doszłam za 8 farbowaniem. Ale włosy jak były długie takie zostały. Nic się nie spaliło
Jeśli cię interesuje takie stopniowe schodzenie z koloru to napisz do mnie, wyślę Ci namiary na moją fryzkę
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 06:57   #3974
Redgirl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mogę ci polecić swoją fryzjerkę pracuje na Sadybie-Warszawa, jeśli chodzi o kolory, ściąganie koloru, schodzenie z niego nie ma sobie równej
Redgirl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 08:51   #3975
Millenna_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Millenna_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 19:12   #3976
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Millenna_7 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w xxx, salon w 100% spełnił moje oczekiwania. Sebastian zrobił mi super koloryzacje. Na pewno będę wracała do tego miejsca. Polecam to miejsce!
tak, tak i specjalnie załozyłaś konto a potem jeszcze podbiłaś wątek do góry- aby napisać tylko o tym miejscu, bo innych sladów Twojej aktywności nie widać.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-24 o 16:01 Powód: Reklama w cytacie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 12:06   #3977
froncekasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Szukam dobrego fryzjera w Warszawie, który nie obedrze mnie z oszczędności życia :P
Niedługo wracam do kraju po długiej nieobecności i nie wiem ile się teraz płaci za koloryzację i przycięcie długich włosów. a zaleŻy mi też na dobrym wykonaniu, bo ostatnio moje włosy wyglądają tragicznie
froncekasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 13:57   #3978
Lilithb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Super. Bardzo Wam dziękuję, szczególnie że fryzjer fryzjerowi nierówny, a dekoloryzacja wymaga doświadczenia
Lilithb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 20:44   #3979
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam dzisiaj w salonie Bez Barier. Atmosfera bardzo miła, pani zrobiła ze mną wywiad na temat historii moich włosów, pokazałam zdjęcie jaki kolor włosów chciałabym mieć. Niestety nie jestem zadowolona. Kolor jest żółty choć zaznaczyłam ze takiego nie chce i w ogole nie podobny do tego, który chciałam. Strzyżenie tez bez szału, za dużo cieniowania.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 16:08   #3980
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: fryzjer z Warszawy

Tak, tak to w koncu byłaś u Michała czy Sebastiana?)))
PS. Reklama jest wszędzie płatna.




Cytat:
Napisane przez Millenna_7 Pokaż wiadomość
Polecam Michała z xxx, przy ul. xxx, jest naprawdę fachowcem.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

mogę wysłać Pani zdjęcie swojej fryzury, naprawdę jestem zadowolona, a miejsce jest super i godne do polecenia,
p.s. to jest forum, gdzie każdy może pisać opinia o salonach i fryzjerach nie widzę, nie zabraniam Pani robić to samo.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-24 o 16:00 Powód: Reklama w cytacie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:55   #3981
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: fryzjer z Warszawy

Cytat:
Napisane przez Millenna_7 Pokaż wiadomość
Polecam Michała z xxx, przy ul. xxx, jest naprawdę fachowcem.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

mogę wysłać Pani zdjęcie swojej fryzury, naprawdę jestem zadowolona, a miejsce jest super i godne do polecenia,
p.s. to jest forum, gdzie każdy może pisać opinia o salonach i fryzjerach nie widzę, nie zabraniam Pani robić to samo.

Niestety na forum mało jest idiotów którzy uwierzą w opinie osoby która założyła konto tylko po to żeby napisać reklamę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-24 o 16:01 Powód: Reklama w cytacie.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:39   #3982
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w salonie Bez Barier. Atmosfera bardzo miła, pani zrobiła ze mną wywiad na temat historii moich włosów, pokazałam zdjęcie jaki kolor włosów chciałabym mieć. Niestety nie jestem zadowolona. Kolor jest żółty choć zaznaczyłam ze takiego nie chce i w ogole nie podobny do tego, który chciałam. Strzyżenie tez bez szału, za dużo cieniowania.
Mojej mamie tez tam zrobiono za zółty, sasiadka poleciła jej aby kupiła granatowy szampon Joanny ( nie pamiętam dokładnie nazwy- ale ma granatowy kolor i butelkę), pomogło żółć sie wypłukała i złagodniała. Może Ty wypróbuj?
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:41   #3983
MagdaPara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez olga83 Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna dobrego fryzjera na Bielanach ?Bo moja dobra fryzjerka przestałą pracować bo niestety uczuliła się na farby.
Cześć! Polecam z czystym sumieniem Pana Tomka - mojego stylistę od pod 4 lat. Kiedyś chodziłam do niego do salonu, a teraz przyjeżdża do mnie do domu. Mam długie włosy od zawsze, na które mało który fryzjer ma ciekawe pomysły. Od pól roku mam sombre zrobione z Olaplex, który mi w ogóle nie zniszczył włosów i jest na prawdę pięknie! Poleciłam Pana Tomka wielu koleżankom w pracy i wszystkie są zachwycone. Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM! Jego strona internetowa xxx - tam są Jego fryzury i w ogóle wszystko o Nim

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-25 o 19:50 Powód: Link.
MagdaPara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 21:03   #3984
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w salonie Bez Barier. Atmosfera bardzo miła, pani zrobiła ze mną wywiad na temat historii moich włosów, pokazałam zdjęcie jaki kolor włosów chciałabym mieć. Niestety nie jestem zadowolona. Kolor jest żółty choć zaznaczyłam ze takiego nie chce i w ogole nie podobny do tego, który chciałam. Strzyżenie tez bez szału, za dużo cieniowania.
A u kogo byłaś?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:37   #3985
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny, czy ktoraś z Was była w salonie Mąż fryzjerki na Wilczej? Zapisałam się tam właściwie w ciemno, bo fajne metramofrozy z fb mi się spodobały, no ale nie znam nikogo kto tam był osobiście? Ktoś coś?
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:02   #3986
Sakh
Raczkowanie
 
Avatar Sakh
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, czy któraś z was była u fryzjera w salonie 44 ? Dostałam vouchera do nich na strzyżenie z koloryzacją, a nie chce wyjść z salonu w gorszym stanie. Pytam, bo na stronie nic nie mają, a FanPage mnie nie zachwycił(zdjęcia głównie z make-up, a nie strzyżenia), to może ktoś rozwieje moje wątpliwości.
Sakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:05   #3987
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A u kogo byłaś?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

U p. Aldony
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 23:19   #3988
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś jest mi w stanie polecić fryzjera z WOli albo okolic, i najlepiej aby dało radę bez zapisów z rana...
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 13:28   #3989
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Są tu klientki salonu Kokardka z Ząbek? Też miałyście odwoływaną wizytę na ostatnią chwilę ? Sytuacja miała miejsce na początku marca, moja odwołana a koleżankę przyjęto normalnie, żenada jakaś.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 16:58   #3990
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja tam byłam raz, na szczęście nie odwołała wizyty. A Ciebie nie przeniosła na inny termin?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.