Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-13, 20:23   #3991
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja tam byłam raz, na szczęście nie odwołała wizyty. A Ciebie nie przeniosła na inny termin?
Wizyta na którą czekałam długo została odwolana dwa dni przed, miała się odezwać ale jest cisza, moja koleżanka została natomiast przyjęta, musiałam na szybko szukać fryzjera..
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 17:39   #3992
MagdaPara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Oj w takiej cenie to chyba będzie ciężko. Ostatnio czesałam się na ślub siostry w salonie w centrum i zapłaciłam 280zł. Fryzura była przepiękna, ale cena przerażająca.
MagdaPara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:47   #3993
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Iwonkall Pokaż wiadomość
Niektórzy do preferowanego fryzjera jeżdżą po kilkaset kilometrów, a niektórym trudno po samej Warszawie ? Ja z pragi jeżdżę do Łukasza Orędowicza na Wilanowską . Teraz ruszył z ciekawą promocją przy koloryzacji i strzyżeniu.
Ja mam teraz 100 km do fryzjerów warszawskich, ale i tak jak chcę zmiany, to nie zdecydowałabym się tutaj u siebie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 12:17   #3994
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Iwonkall Pokaż wiadomość
No tak to jest . W tv leci taki program o salonach fryzjerskich i odnoszę wrażenie, że większość tych fryzjerów jest po byle kursie czy szkole, z której niewiele wyniosło :P. Ciężko jest znaleźć takiego, któremu można zaufać dlatego sprawdź Łukasza . Jeden z niewielu facetów, którzy naprawdę rozumieją kobietki, hihihi .
Na pewno kogoś sprawdzę z tutaj wymienionych, chcę w maju rozjaśnić końcówki i nie chcę wydać na to fortuny. Zależy mi na farbach bez amoniaku i super efekcie, ale nie oszukujmy się to tylko trochę farby na końcówki i nie zamierzam płacić 200 zł

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 05:35   #3995
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na pewno kogoś sprawdzę z tutaj wymienionych, chcę w maju rozjaśnić końcówki i nie chcę wydać na to fortuny. Zależy mi na farbach bez amoniaku i super efekcie, ale nie oszukujmy się to tylko trochę farby na końcówki i nie zamierzam płacić 200 zł

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Super efekt zrobi tylko dobry fryzjer, a dobrzy fryzjerzy się cenią jasne, że można znaleźć kogoś, kto weźmie mniej, ale trzeba brać pod uwagę, że cena za usługę nie zależy tylko od ilości farby.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:43   #3996
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Super efekt zrobi tylko dobry fryzjer, a dobrzy fryzjerzy się cenią jasne, że można znaleźć kogoś, kto weźmie mniej, ale trzeba brać pod uwagę, że cena za usługę nie zależy tylko od ilości farby.
Nie zawsze tak jest, jak wynika z mojego doświadczenia Niestety byłam u niejednego fryzjera, który się cenił, a zadowolona nie byłam. Czytałam też opinie fryzjerów u milek design, nie każdy ma dobrą, niektórzy naprawdę średnie, a ceny to nie zmienia, bo liczy się renoma salonu
Z tą ceną bardziej mi chodzi o to, że chcę faktycznie zapłacić za dobrze wykonaną usługę, ale nie chcę przepłacać. W życiu nie dam 300 zł za farbowanie np, kto by miał tego nie robić

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:58   #3997
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ankua90 Pokaż wiadomość
Czy ktoś jest mi w stanie polecić fryzjera z WOli albo okolic, i najlepiej aby dało radę bez zapisów z rana...
JEst młoda fryzjerka na Nowolipkach, która nie dośc że jest niedroga to jeszcze ma niezłe serce do fryzjerstwa. Zawsze zrobi coś fajnego.
Raz dałam się kolżance namówić i pojechałyśmy do Czajki do jego atelie w centrum. Przyznam, że to co zrobił mi z włosami było fajne, ale nie warte 350zł
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 09:13   #3998
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Zosia762 Pokaż wiadomość
Potwierdzam mam podobne odczucia gdy oglądam te programy o fryzjerach zastanawiam sie tylko na ile skutecza jest ta metamorfoza tych salonów czy warto by było do takiego pójść i przyznam szczerze że ja chyba bym nie poszła . Co do fryzjera w warszawie jak chodzę do salonu Fryzjerstwo PJ i bardzo sobie chwalę ten salon. Pozdrawiam
Ja znam jeden salon po tej metamorfozie. Niestety, ale klientek więcej nie zdobył i nic się tam nie zmieniło, dalej nie jest przodującym salonem w okolicy, a fryzjerki nagle nie stały się lepsze. Byli, pojechali i nic nie zmienili
Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
JEst młoda fryzjerka na Nowolipkach, która nie dośc że jest niedroga to jeszcze ma niezłe serce do fryzjerstwa. Zawsze zrobi coś fajnego.
Raz dałam się kolżance namówić i pojechałyśmy do Czajki do jego atelie w centrum. Przyznam, że to co zrobił mi z włosami było fajne, ale nie warte 350zł
Właśnie o to mi chodzi, fryzura powinna być warta swojej ceny
Ja mam przykład z moich okolic. Jest tu jeden salon, uznawany na za najlepszy w mieście. Mega dużo klientek. Cenią się jak salon w stolicy. Oferta jakiej nigdzie nie ma, i olaplexy itp (nie wiem, czy nazwy nie pomyliłam ale to chyba tak brzmi ). Ostatnio znajoma poszła na ombre, wzięła zdjęcie, a wyszła...z niczym. Gdzieniegdzie miała jaśniejsze pasemka. Fryzjerka uznała, że na włosach do ramion z koloru ciemny blond nie da się zrobić ombre Dla mnie to są jaja, zapłacić ponad 200 zł i wyjść z taką fryzurą, że nikt nie widział różnicy, a miała być diametralna zmiana. Dlatego przestałam patrzeć na ceny salonów jako wyznacznik dobrego fryzjera.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:11   #3999
xoxoxo1529
Raczkowanie
 
Avatar xoxoxo1529
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was robiła sombre u p. Ani w Efektowni? Jak sobie z tym radzi?
xoxoxo1529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 15:25   #4000
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Może polecicie dobrego fryzjera najchętniej z okolicy Ursynowa do strzyżenia? Takiego, który wie ile to jest 3cm i który na słowo "cieniowanie" nie zrobi jakiegoś strzępienia tylko elegancko postopniuje długie włosy żeby wyglądały w miarę naturalnie?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:34   #4001
WittyKitty
Przyczajenie
 
Avatar WittyKitty
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć, szukam dobrego fryzjera w Warszawie, ale nie tylko. Często podróżuje po kraju i zawsze mam problem z szybkim znalezieniem dobrego fryzjera...
Mam kręcone i niesforne włosy z tendencją do przesuszania.
Może ktoś coś poleci???
WittyKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 08:53   #4002
strawberryswing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
JEst młoda fryzjerka na Nowolipkach, która nie dośc że jest niedroga to jeszcze ma niezłe serce do fryzjerstwa. Zawsze zrobi coś fajnego.
Raz dałam się kolżance namówić i pojechałyśmy do Czajki do jego atelie w centrum. Przyznam, że to co zrobił mi z włosami było fajne, ale nie warte 350zł
O jaki dokładnie salon na Nowolipkach Ci chodzi? Chętnie bym się tam wybrała.
strawberryswing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 08:44   #4003
WittyKitty
Przyczajenie
 
Avatar WittyKitty
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja koniec końców trafiłam tutaj:
http://mojsalon.eu/profile/warszawa/...ciala,242.html

i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona i polecam! Przy okazji skorzystałam też z masażu i było naprawdę przyjemnie.
WittyKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 15:34   #4004
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez WittyKitty Pokaż wiadomość
A ja koniec końców trafiłam tutaj:
http://mojsalon.eu/profile/warszawa/...ciala,242.html

i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona i polecam! Przy okazji skorzystałam też z masażu i było naprawdę przyjemnie.
I masz tylko 2 posty na wizażu, tutaj, w tym jeden z reklamą?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 23:59   #4005
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a kogo polecicilybyscie taniego (!) do podciecia koncowek na prosto...
Wlosy dlugie, ale wolalabym zeby nie bylo to liczone jako strzyzenie na dlugie, roboty z tym niewiele, zwykłe chlaśnięcie pod linijke... nie chce za to dawac 100 zl :-/
__________________
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 13:11   #4006
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Po trzech wizytach w salonie Efektownia, który tutaj sama polecałam, chcę cofnąć swoje polecenie.

Z każdą wizyta Pani Ania była mniej dokladna. Nakladnie farby na moje odrosty zajmowało jej pięć minut, a włosy mam gęste i bardzo długie. Dwa razy tonowala mi włosy na całej długości i w sumie nic z tego tonowania nie wynikło. W dodatku ostatnio bardzo niedokładnie sciela mi włosy, po prostu dramat. Odradzam. Dopiero dzisiejsza wizyta u innej fryzjerki uzmysłowila mi co w Efektowni jest robione źle.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 12:38   #4007
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Po trzech wizytach w salonie Efektownia, który tutaj sama polecałam, chcę cofnąć swoje polecenie.

Z każdą wizyta Pani Ania była mniej dokladna. Nakladnie farby na moje odrosty zajmowało jej pięć minut, a włosy mam gęste i bardzo długie. Dwa razy tonowala mi włosy na całej długości i w sumie nic z tego tonowania nie wynikło. W dodatku ostatnio bardzo niedokładnie sciela mi włosy, po prostu dramat. Odradzam. Dopiero dzisiejsza wizyta u innej fryzjerki uzmysłowila mi co w Efektowni jest robione źle.
Ojej, przykro
Ja byłam już z 5 razy, narazie jestem zadowolona, chociaż ostatnio robiłam rudy - pokazałam na zdjęciu o jaki odcień mi chodzi, Pani Ania zrobiła dużo ciemniejszy ale mówiła że po 1-2 myciach będzie taki jak ja cchę Niestety nie był. Wypłukał się do brązowego / ciemnego blondu (uprzedzała że szybko się wypłucze) no ale ... nie był ani przez moment jaki chciałam.

Wracam do blondu i z blondu mogę polecić panią Anię - robi zawsze taki jak chcę i co najważniejsze - nie niszczy mi włosów.


Także do rudości (z blondu na rudy) - trzeba ostrożnie, a blondy polecam.
Zobaczymy jak dalej


Dziękuję że napisałaś o tym visionAM!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 11:47   #4008
Lena00569
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
a kogo polecicilybyscie taniego (!) do podciecia koncowek na prosto...
Wlosy dlugie, ale wolalabym zeby nie bylo to liczone jako strzyzenie na dlugie, roboty z tym niewiele, zwykłe chlaśnięcie pod linijke... nie chce za to dawac 100 zl :-/
To tak samo jak ja! Tyle, że ja mam włosy za ramiona, ale końcówki do podcięcia też na pod linijkę jak Ty
Ja mam pod nosem salon, podobno 60 zł biorą, ale to wg mnie też dużo. No i nie mam pewności co oni mi na głowie później zostawią, bo tylko mój TŻ tam był

Może ktoś coś wie na temat salonu "Ksaweron" ul. Sobieskiego, na Sadybie? Opinie?
Lena00569 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 00:25   #4009
Linke
Raczkowanie
 
Avatar Linke
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam Panią Mariolę ze Studia Żoli w King's Cross Praga, słucha, tnie tak jak chcę i doradza.
Linke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 21:50   #4010
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a ja zapytam ile płacicie za wszelkie ombre/sombre/brombre ze strzyżeniem i modelowaniem włosów oraz olaplex. Najlepiej farbowanie na włosach średniej długości. Ja myślałam jak zejdę przy płaceniu w salonie Mąż Fryzjerki na Wilczej. Fakt, zrobili mi bardzo ładne ombre, ale cena za to wynosiła 350 zł. Szukam czegoś zdecydowanie tańszego.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 09:37   #4011
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja zapytam ile płacicie za wszelkie ombre/sombre/brombre ze strzyżeniem i modelowaniem włosów oraz olaplex. Najlepiej farbowanie na włosach średniej długości. Ja myślałam jak zejdę przy płaceniu w salonie Mąż Fryzjerki na Wilczej. Fakt, zrobili mi bardzo ładne ombre, ale cena za to wynosiła 350 zł. Szukam czegoś zdecydowanie tańszego.
Ja jeszcze nie robiłam ale patrzyłam kilka cenników, i zazwyczaj to jest ponad 200 zł, 250, 300...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 15:29   #4012
_Acha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć, proszę o pomoc szukam dobrego fryzjera na Warszawskiej Pradze. Czy moglibyście polecieć jakieś sprawdzone miejsce?

Dzięki.
_Acha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 07:47   #4013
agatamroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja chodzę do salonu Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Zazwyczaj zapisuję się do Pani Oli, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych stylistek Warszawskich.
agatamroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:54   #4014
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kokardka Mysi - po ostatniej wizycie mam mieszane uczucia. W sumie to nic specjalnego się na mojej głowie nie wydarzyło, chociaż liczyłam na jakieś konkretne cięcie, wydobycie skrętu itd., samo strzyżenie trwało chwilkę, włosów niewiele spadło i bardziej przypominało mi to podcięcie końcówek. Do tego cena zrobiła się kosmiczna, chociaż moje włosy od poprzedniej wizyty ani specjalnie nie zgęstniały ani nie urosły nie wiadomo o ile, co mogłoby uzasadniać o wiele wyższą cenę. Ani porządnego odżywienia, ani jakiegoś konkretnego modelowania, w sumie to takie... nic za które miałam dać 150 zł W sumie po obejrzeniu włosów i przemyśleniu sprawy nie mam najlepszych wrażeń. W sumie to wcale lepiej się nie układają, cięcie nie wydobywa tego potencjału do loków jaki mają, są ścięte na prosto i w sumie tyle. Nic się we fryzurze nie zmieniło oprócz tego, że jest może z 4 cm krótsza. Szkoda, bo jestem w stanie zapłacić nawet za samo cięcie trochę więcej ale chciałabym jednak żeby widać było że byłam u fryzjera i było to wyraźnie lepsze od samodzielnego podcinania włosów.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 12:57   #4015
Anulla21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny poszukuję fajnego fryzjera w Warszawie na Woli. Chciałam Zrobić Sombre ale naturalne a nie rudo jane końce i czarny odrost.. ktoś coś?
Anulla21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:56   #4016
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja od jakiegoś czasu czesze się na Wilczej w tym salonie: http://www.mazfryzjerki.com/ . Konkretnie u pani Magdy. Nigdy nie zdarzyła sie jej wpadka. Włosy zawsze ścięte tak jak chciałam . Kilka razy również zaproponowała mi fajną fryzurkę. Przekonałam się dzięki niej do grzywki , w której jak widzę jest mi naprawdę dobrze. Moze nie jest to najtańszy salon w Warszawie ale wolę trochę dopłacić i mieć włosy ścięte dobrze niż iść tam gdzie jest tanio ale potem narzekać na fryzurę do czasu aż odrośnie.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:02   #4017
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Anulla21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję fajnego fryzjera w Warszawie na Woli. Chciałam Zrobić Sombre ale naturalne a nie rudo jane końce i czarny odrost.. ktoś coś?
Anulla 21 tutaj mój post z paru stron wcześniej, ja na Woli mam swoją fryzjerkę - pani Ania z Efektowni, zobacz sobie jej FB i lokalizację i ceny, ja Ci polecam
Ale zobacz też proszę post #4008 visionAM bo też do pani Ani chodziła i była zadowolona ale ostatnio nie podobało Jej się, więc warto byś zobaczyła też Jej opinię


Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Podsumowanie postów 3876 - 3786

1. Efektownia, Wola (farbowanie i strzyżenie)
* FB: z galerią: https://www.facebook.com/efektowniawola?fref=ts
+ WWW: http://www.efektownia.waw.pl/
* Cena za farbowanie: na długich włosach: max 150 zł
* Cena za strzyżenie: brak info
* Opinie: || Friese: tutaj || visionAM tutaj; tutaj


2. Fryzjerstwo PJ (strzyżenie)
* FB: -
+ WWW: -
* Cena za strzyżenie: brak info
* Cena za farbowanie: brak info
* Opinie: justMagi


3. Bez Barier (blondy)
* FB: -
+ WWW: -
* Cena za strzyżenie: brak info
* Cena za farbowanie: brak info
* Opinie: visionAM


4. Aleksandra Oleczek Hair Stylist (blondy i ombre)
* FB: https://www.facebook.com/pages/Aleks...89895914504348
+ WWW: -
* Cena za strzyżenie: brak info
* Cena za farbowanie: brak info
* Opinie: iamblue


5.Vova Gnatyshyn (blondy i ombre)
* FB: -
+ WWW: -
* Cena za strzyżenie: od 120 zł
* Cena za farbowanie: brak info
* Opinie:
POZYTYWNE: JegoKrolewna || liszkam
NEGATYWNE: justMagi || justMagi

6.Kok w Bok, Bemowo (farbowanie i strzyżenie)
* FB: -
+ WWW: http://kokwbok.pl/
* Cena za strzyżenie: brak info
* Cena za farbowanie: brak info
* Opinie: ZanetB


7. u fryzjerki z bloga Kokardka mysi (farbowanie i strzyżenie)
* FB: -
+ WWW: -
* Cena za strzyżenie: brak info
* Cena za farbowanie: 250 zł
* Opinie: visionAM


8. APH i Maryla (farbowanie i strzyżenie)
* FB: -
+ WWW: -
* Cena za strzyżenie: brak info
* Cena za farbowanie: brak info
* Opinie: Majka84
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 08:19   #4018
plontkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

We wrześniu przeprowadziłam się do Warszawy na studia i mieszkam na Solcu, żeby mieć blisko na uczelnię i szukałam fryzjera w Warszawie. Jak przyjeżdżam do domu, nie zawsze jest na to czas. Koleżanka poleciła mi studio xxx w okolicy metra Nowy Świat. Jestem bardzo zadowolona. W sumie miałam szczęście, że za pierwszym razem tak dobrze trafiłam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-15 o 14:48 Powód: Reklama.
plontkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 13:08   #4019
igz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć, czy macie do polecenia fryzjera do zrobienia refleksów?
igz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 20:02   #4020
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
Kokardka Mysi - po ostatniej wizycie mam mieszane uczucia. W sumie to nic specjalnego się na mojej głowie nie wydarzyło, chociaż liczyłam na jakieś konkretne cięcie, wydobycie skrętu itd., samo strzyżenie trwało chwilkę, włosów niewiele spadło i bardziej przypominało mi to podcięcie końcówek. Do tego cena zrobiła się kosmiczna, chociaż moje włosy od poprzedniej wizyty ani specjalnie nie zgęstniały ani nie urosły nie wiadomo o ile, co mogłoby uzasadniać o wiele wyższą cenę. Ani porządnego odżywienia, ani jakiegoś konkretnego modelowania, w sumie to takie... nic za które miałam dać 150 zł W sumie po obejrzeniu włosów i przemyśleniu sprawy nie mam najlepszych wrażeń. W sumie to wcale lepiej się nie układają, cięcie nie wydobywa tego potencjału do loków jaki mają, są ścięte na prosto i w sumie tyle. Nic się we fryzurze nie zmieniło oprócz tego, że jest może z 4 cm krótsza. Szkoda, bo jestem w stanie zapłacić nawet za samo cięcie trochę więcej ale chciałabym jednak żeby widać było że byłam u fryzjera i było to wyraźnie lepsze od samodzielnego podcinania włosów.
Dokładnie takie same były moje odczucia po wizycie w tym salonie - opisywałam to kilka stron wcześniej. VisionAM też zdała taką samą relację Strasznie szkoda, bo naprawdę liczyłam że to będzie "ta fryzjerka"a tu niestety na wizytę trzeba czekać kilka miesięcy, potem dojechać do tych Ząbek, zapłacić wcale nie mało i wyjść ze zmianą na głowie, której NIKT NIE WIDZI
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.