Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 08:25   #2341
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

najlepszy jest w Arkadii, w salonie Denique, o najgorszym wole nie mowic, ale nie przypadli mi do gustu provost
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 08:37   #2342
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez martynka wu Pokaż wiadomość
ja jestem właśnie po wizycie u Pani Sylwii w Ce-Ce i jestem wniebowzięta. nie mogę przestać patrzeć się w lustro. chciałam na wiosnę odświeżyć kolor i zaszaleć z cięciem i Pani Sylwia mi doskonale doradziła. świetnie dobrany kolor i strzyżenie do kształtu twarzy. aż mam ochotę gdzieś iść i się pochwalić nowymi włosami
Eh.. to ja się niestety nie zgodzę Chodzę już od dłuuuuższego czasu do Pana Pawła z CeCe na Świętokrzyskiej i to jest mój numer 1 <na piątkę z plusem za idealne blondy, które nie spłujują się po tygodniu itd..> ale ostatnio nie dało rady się do niego zapisać w godzinach które mi pasowały, a już miałam takie ciśnienie na podcięcie, zrobienie odrostu i odświeżenie koloru... no i zapisałam się do Pani Sylwii... No i niestety - bez rewelacji. Jest ok. Taka, można powiedzieć - ponad przeciętna fryzjerka, bo bardzo dokładna itepe, ale kolor miał być ciut inny (już z perspektywy kilku dni). Cięcie to były tylko podcięte końcówki więc bez filozofii, ale grzywka... hmm. no to nie jest moja pełnia szczęścia Za jakieś trzy tygodnie muszę się zapisać do p.Pawła, żeby to poprawił i żeby więcej nie marudzić
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:43   #2343
malina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cóż....zachęcona pozytywnymi opiniami dotyczącymi Pani Beaty zapisałam się do Cherry. I jedno jest pewne. Już tam nie wrócę. Zdałam się całkowicie na Panią Beatę i jestem rozczarowana. Kolor nie jest zły...ale cięcie-szkoda mówić. Jedno jest pewno-nie wyglądam w nim dobrze. Tak więc nie polecam.
malina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:52   #2344
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

jako, że testuję co miesiąc nowych fryzjerów (mój stały czeka :P), dorzucam kolejną opinię - tym razem o jednym ze stylistów z Milek Design, a mianowicie o Franku!
Wizyta bardzo udana - Frank jest fajnym człowiekiem, młodym, pełnym energii, z pomysłami, świetnie mi się z nim współpracowało. Trzeba przyznać, że zawsze przychodzę do fryzjera z wizją konkretnej zmiany i oczekuję, że fryzjer spełni moje życzenia (oczywiście życzenia są realistyczne, na miarę moich włosów), a nawet dorzuci coś od siebie i tu się to sprawdziło. Mam świetny kolor naturalnie wyglądający platynowy blond, który dzięki bardzo gęstemu balejażowi zmieszał się z moim naturalnym blondem, do tego cięcie o jakie mi chodziło - nowoczesne, eleganckie, acz z pazurem. Cena też w porządku. Polecam serdecznie tego stylistę szczególnie osobom nastawionym na zmiany, konkrety, coś ciekawego - osobiście jestem baaaaardzo zadowolona, do tego salon też w porządku, miła atmosfera.

Niestety Frank zostaje w Warszawie tylko do końca marca.
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:28   #2345
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A długo się czeka do Miłka???
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:33   #2346
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
A długo się czeka do Miłka???
ja się umówiłam dzisiaj o 11:00 na 13:40 gdyż bardzo mi się spieszyło
ogólnie najlepiej się chyba umawiać z tygodniowym wyprzedzeniem
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:36   #2347
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja się umówiłam dzisiaj o 11:00 na 13:40 gdyż bardzo mi się spieszyło
ogólnie najlepiej się chyba umawiać z tygodniowym wyprzedzeniem
Chyba się wybiorę skoro tak
Dzięki
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:32   #2348
s_y_l_v_i_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ile moze kosztowac sciecie i balejaz u Beaty z Cherry?
s_y_l_v_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:15   #2349
qlcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z klientek Pani Beaty z Cherry mogłaby wkleić zdjęcie swojej fryzury? Albo wysłać na priv?

Bo jakoś trudno mi uwierzyć w ten jej talent, skoro żadnych dowodów nie ma...
qlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:54   #2350
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez s_y_l_v_i_a Pokaż wiadomość
Ile moze kosztowac sciecie i balejaz u Beaty z Cherry?
Zależy na jakie włosy. Ja na średnie z balejażem z 2 kolorów i full service płaciłam 140 zł.

..chyba konkurencja się obudziła
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!

Edytowane przez Puntodivista
Czas edycji: 2010-03-03 o 14:56
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:19   #2351
qlcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

..chyba konkurencja się obudziła
raczej nie po prostu nie chcę się zawieść, potrzebuje fryzjera, który mi poprawi humor, a nie jeszcze pogorszy.

mam za sobą parę pomyłek od polecanych fryzjerów.

poza tym dziwi mnie to, że tak ją polecacie - ja mam jednego fryzjera, którego też mogłabym polecić, ale nie chcę podawać namiarów, bo mogę później nie dostać się do niego... taka prawda. Tylko chciałam spróbować kogoś nowego i z nadzieję, że może tańszego znajdę.

a w dodatku Pani Beata trochę daleko ode mnie....
qlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 17:00   #2352
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez qlcia Pokaż wiadomość
poza tym dziwi mnie to, że tak ją polecacie
Pewnie dlatego bo o tym jest ten wątek
Ja jestem zadowolona. Balejaż wręcz idealny(kolory i grubość), cięcie dobrane do moich włosów tak, że specjalnie układać nie musiałam. I pierwszy raz tak mi się zdarzyło.

Spróbuj to zobaczysz
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:52   #2353
qlcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego bo o tym jest ten wątek
Ja jestem zadowolona. Balejaż wręcz idealny(kolory i grubość), cięcie dobrane do moich włosów tak, że specjalnie układać nie musiałam. I pierwszy raz tak mi się zdarzyło.

Spróbuj to zobaczysz
To prawda, o tym ten wątek Zapisałam się do p. Beaty i do mojego fryzjera... zdecyduję wkrótce, chociaż pewnie jeszcze tym razem nie zaryzykuję.

A nie może nikt pochwalić się swoją fryzurą od p. Beaty?
qlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 06:11   #2354
matsson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Cool Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy może mi ktoś pomóc? W weekend chciałem udać się do dobrego fryzjera w celu wykonania irokeza - krótkiego, ale nietypowego! Chciałbym samego irokeza oddzielic od boków cienką linią (zerówka) tak żeby irokez był wyraźny + dodać po bokach jakieś symetryczne wzorki (tak żeby pasowały do irokeza i jego podkreślającej linii). Czy ktoś z Was zna takiego fryzjera na Warszawie, który poradzi sobie z moim wyzwaniem ?
Dzięki za pomoc!

Ps.
Składnia i ilość popełnionych błędów spowodowana jest naciskiem szefów
matsson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:29   #2355
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej szukam dobrego salonu fryzjerskiego (najlepiej prawobrzeżna Warszawa), gdzie mogłabym zrobić zabieg headlines. Czy któraś z Was byłaby w stanie mi coś polecić?
Peg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:20   #2356
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Denique w Arkadii - krzywdy na głowie nie zrobią, bardzo w porządku miejsce
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:21   #2357
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Gdzieś już tu pisałam, że bardzo dobry jest Denique w Arkadii, polecam wszystkim
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:14   #2358
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

martinka_81 -prosze zapoznac sie zasadami tego forum,wystarczy jak raz napiszesz w wätkch o dobrym fryzjerze.Nastepny post na temat tego salonu skonczy sie banem stalym za spamowanie.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:52   #2359
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A na Mokotowie polecicie kogoś?
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 14:37   #2360
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A jak to jest z Pradze? Chodzi o okolice Targowej, dworca Wileńskiego, Wiatracznej, Kickiego etc. Chodzi o dobrego fryzjera . Nie zapłacę więcej niż 35, dlatego to pytanie. Boję się iść w ciemno:/
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:52   #2361
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja zdecydowałam się na Miłek Design. Pierwszy i drugi raz poszłam do pana Andrzeja. Ciecie rewelacja, kolor tez niczego sobie. Niestety trzeci raz chciałam szybko i poszłam do pani Asi. Kolor ok bo ten sam co zawsze robil mi pan Andrzej natomiast ścięcie to jakaś porażka! Tak koszmarnie wystrzygła mi grzywke, że nie moge sobie z nią poradzić a tyłu w zasadzie nie ruszyła. Tak więc pana Andrzeja polecam z czystym sumieniem a od pani Asi trzymac się z daleka!
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:27   #2362
asik_111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

hej mam pytanie bo była kiedys mowa o salonie fryzjerskim fresh studio. Gdzie znajduje sie teraz ich salon bo juz nie ma ich na fortowej 1?????
asik_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:40   #2363
tamaryszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Długo mnie tu nie było, ale wracam z bagażem doświadczeń
Po kilkukrotnym przestudiowaniu wszytkich postów i z ogromną chęcią na radykalne cięcie zaczęłam od Pani Beaty w Cherry, bo mam akurat najbliżej (mam dosyć trudne włosy, grube z tendencją do puszenia się). Pani Beatka podeszła do tematu, jakby to ująć..... ostrożnie. Nie skróciła mi włosów radykalnie, ale jednak sporo podcięła i wycieniowała. Po wyjściu, można było stwierdzić, że w miarę ok, ale niestety, po umyciu czar prysł. Miałam sporo kłopotów, żeby coś fajnego ułożyć na głowie. Na szczęście długość jeszcze pozwala na związanie kucyczka. Następny ruch - to dawny Colour Box i polecany Błażej i Harry - też pudło. Panu Błażejowi dałam nawet dwa razy szansę - za pierwszym razem wyszedł mu jakiś garnek, a za drugim razem inny garnek )), Harry troszkę poprawił, ale włosy nadal się nie układały - zaczęłam tracić nadzieję, że wogóle komuś się uda i miałam ochotę powyrywać sobie te swoje niesforme kudły. Długość była już taka, że o związaniu nie było mowy, więc już nic do stracenia. No to zapiasałam się do Milek Design do p.Kasi właścicielki i........ okazało się, że jednak można . Byłam u niej dwukrotnie, za każdym razem bardzo zadowolona. Fajna krótka fryzurka, zero kłopotów z układaniem (właściwie żadnego układania). Podczas drugiej wizyty w Milek Design, obserwowałam pracę p.Pawła i postanowiłam na trzecią wizytę zapisać się do niego i to był drugi strzał w 10!!! Pan Paweł podchodzi bardzo odważnie i pewnie do tematu strzyżenia i wyczarował mi szaloną krótką fryzurkę, która układała się po prostu sama. Dziś byłam u niego po raz drugi (po trzech tygodniach) na ponowne podcięcie. Jestem naprawdę baaaadzo zadowolona! Szczerze polecam i p.Kasię i p.Pawła z Milek Design.
tamaryszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 17:06   #2364
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W miłek bylam dwa razy- z p. Kasi właścicielki nie byłam w ogole zadowolona- fryzura niedopasowana do mojej twarzy i nie moglam dac sobie rady z jakimkolwiek jej ulozeniem. Drugi raz-p. Andrzej, bardzo dobre strzyżenie, włosy super się ukladaly, ale jednak nie zrozumielismy sie co do stylu fryzury, nie chcialam krotkiej grzywki, a wyszlam z bardzo krotka :/
Teraz myślę nad p.Pawłem z miłka albo RW, ale chyba zdecyduje sie na tego drugiego, bo same bardzo pozytywne opinie o nim słyszałam
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 02:44   #2365
Ciri 9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Re: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez sarenka Pokaż wiadomość
a wpisz w wyszukiwarkę Kristof. podobno pan Krzysztof dobrze czesze [ja się do niego zapisac nie mogłam z powodu terminu jaki mi pasował].

salon Presige ma lususowe ceny i chce mieć taką reputację [o czym świadczy nazwa] - nie wiem dlaczego nie pilnują tej dziewczyny, która zachowuje się jak w osiedlowym zakładzie [lata w ręczniku, smaruje się balsamem, depiluje, smaruje krememm, maluje jakby wyszła spod prysznica.. we własnym domu], gdzie czesanie kosztuje 20 a nie 150zł..
Witam wszystkie dziewczyny. Bardzo dawno tu nie zaglądałam ale jak zobaczyłam co piszecie o Kristofie to stwierdziłam, że sprawa wymaga komentarza....
Byłam u niego dwa lata temu i to była najgorsza wizyta mojego życia.
Mam słabe włoski, które niełatwo ostrzyc.
Kristof zrobił mi na głowie kolor kupy, kazał pochylić głowę i jednym "mistrzowskim" cięciem zrobił mi coś czego w żaden sposób nie nazwę fryzurą.
Inna fryzjerka (Sylwia Kiliś), ratowała mnie z asystentem do 23.30 w nocy żebym mogła się na ulicy pokazać.
Krótko mówiąc chcę przypomnieć swoją mega negatywną opinię o tym Panu Kristofie i ostrzec wszystkie dziewczyny, które nie cieszą się pięknymi włosami którym nic nie trzeba, żeby pod żadnym pozorem tam nie szły!!!!
Pan Kristoff radzi sobie tylko z włosami, które z natury są super
Jak masz jakieś problemy z włosami lub wymagania to absolutnie tam nie idź bo wyjdziesz z płaczem!!!!

Chcę też powiedzieć że Pan Kristoff i jego załoga wyjątkowo czujnie śledzą to forum i sami zamieszczają pozytywne komentarze o czym szczerze i bez skrępowania poinformowali mnie gdy poszłam do nich z reklamacją po napisaniu niekorzystnego komentarza na wizażu!
Pan Kristoff powiedział mi, że po tym co na niego napisałam mam się natychmiast wynosić z jego salonu i że nie odda mi pieniędzy. (w końcu oddał połowę) i że doskonale wie co się dzieje na forum i że o reklamę musi dbać
To tyle. Pozdrawiam.
Ciri 9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 03:17   #2366
Ciri 9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Warszawska śmietanka stylistów

Cytat:
Napisane przez Domenka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
Dobry fryzjer jest na wagę złota.
Polecam fantastyczną hair stylist Sylwię Kiliś.
Miejsce stylizacji znajduje się na ul.Noakowskiego 12 m 37
-zakład nie jest oznakowany,gdyż jest tylko dla wtajemniczonych.
Ponieważ czeszą się tam również gwiazdy,trzeba się najpierw umówić.
Sylwia pracuje na kosmetykach SEISHIN,które dla moich włosów okazały się super.Miałam robiony balejage i rekonstrukcję włosa-zupełna nowość na rynku.Polecam wszystkim bo idzie wiosna,która jest zwiastunem piękna.Podaję telefon mobile +48 604 566 900.
Powodzenia życzy Domenka.
Chciałam tylko potwierdzić że Kilisiowa jest najlepszą fryzjerką jaką znam.
Trafiłam do niej gdy faktycznie przyjmowała na Noakowskiego i jestem wierna już od kilku lat.
Nikt tak jak ona nie potrafi dobrać mi koloru i ostrzyc moich mizernych włosiąt.
Jeśli masz trudne włosy - szczerze ją polecam!!
Jej asystent Daniel też jest super. Specjalizuje się w zagęszczaniu i przedłużaniu.
Ostatnio dałam się namówić na lekkie zagęszczenie i była to bardzo dobra decyzja.
Daniel kupił włosy identyczne jak moje, w kwestii koloru i struktury (też cieniutkie, lekko kręcące się na końcach) i doczepił je tak że nawet ja nie jestem w stanie stwierdzić które są moje a które doczepione!!!!!
Kilisiowa i Daniel przyjmują teraz na Pilickiej 13 na mokotowie w salonie Gossip City.
Ciri 9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:42   #2367
EciaPecia
Raczkowanie
 
Avatar EciaPecia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: B-Biała
Wiadomości: 232
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Odradzam salon "Małgorzaty Maliszewskiej" na Powstańców Śląskich byłam tam dwa razy, w sumie pierwszy raz poprosiłam konkretnie tylko o lekkie podcięcie więc większa krzywda mi się nie stała, jednak za drugim razem jak poszłam i co mi kobieta na głowie zrobiła to jakiś koszmar. Powiedziałam też, że chcę zapuszczać więc tylko lekko podciąć bym chciała, skrócić grzywkę i trochę pocieniować, no i baba miała swoją wizje chyba albo odlot, bo całe włosy mi tak pocieniowała, że zrobiła sterczący garnek na czubku głowy, dół tak wycieniowała, że parę piór pięć przez dziesięć tylko zostało. Dosłownie płakać się chce, bo długo ich przy takim ścięciu nie doprowadzę do porządku ani nie zapuszczę. Do tego nijak się układają. Naprawdę ODRADZAM i ostrzegam! Pracuje tam też pani Magdalena, która jest okej, scinała moją koleżankę i nie jest źle ale pani Małgorzata to porażka.
__________________


Adaś 28.03.2010
Zuzia 21.02.2012

Edytowane przez EciaPecia
Czas edycji: 2010-03-17 o 21:12
EciaPecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:55   #2368
asiczka1113
Raczkowanie
 
Avatar asiczka1113
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa /Londyn
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej ja bym chciala zrobic sobie headline wie moze ktoras z Was gdzie w warszawie dobrze mi to zrobia? lub gdzie wogule to robia? pozdrawiam cieplo
__________________
..subtelnosc w szalenstwie przeciw codziennej rutynie w spontanicznosci..
asiczka1113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 21:47   #2369
jevel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: stylista maciej wróblewski

a ja uwielbiam chodzić do Maćka Wróblewskiego, jak miałam króciutkie w włosy i teraz jak mam dłuższe, jego cięcia są bardzo dynamiczne, włosy świetnie wycieniowane, tak, że same się układają przy pomocy pianki czy pasty, i nie trzeba stać rano godzinami przed lustrem i ich modelować, za to go uwielbiam, i za każdym razem jest inaczej, może nie odpowiadac komuś kto lubi klasyczne proste cięcia bez większej wczujki, on sprawdza się doskonale w nowoczesnych fryzurach i niebanalnych cięciach, polecam acha, i nie naciąga na niepotrzebne farbowania, zabiegi i inne ... dzikie węże
__________________
www.photophobia.pl
jevel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 21:54   #2370
jevel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaga Hupało

krótkie włosy u jagi bez farbowania to właśnie jakieś 300-350 zł, ale nie polecam, mnie tak obciachała że szkoda słow - wszystkim czy komuś pasuje czy nie doprawia te swoje grzywki, tak, że od razu jak ktos ma obciachową grzywkę to znaczy że był u Jagi, mi kiedyś jak zaczęłam zapuszczać włosy i chciałam żeby z tych odrastających zrobiła fajna fryzure to zrobiła znowu tą grzywkę i z tyłu wycięła wszystko i zostawiła jakies pejsy... musiałam od początku obciać się na krótko i zapuszczać od nowa, może same uczesania robi fajnie, nie wiem, w każdym razie jej mąż Wolf świetnie obcina!!! bierze tyle co ona, ale to co robi z krótkich włosów to mistrzostwo świata
__________________
www.photophobia.pl
jevel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.