Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 22:08   #3721
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Hop, hop, przychodzę z niusem. Selfridges odpisało mi:


Further to your query, I can confirm that for international deliveries we use a courier company DHL. All our orders are provided with a tracking reference.

I hope this information is useful to you Miss ..... If there is anything else I can assist you with please feel free to contact me by email or by telephone on the number below.

Thank you for taking the time to contact Selfridges.


Kind regards,

Essi Nironen
Selfridges Customer Services
United Kingdom: 0800 123 400
Overseas: +44 113 369 8040
Czyli możemy bez obaw zamawiać. Jeśli OlaM widzi co piszę i nie zgłasza sprzeciwu to zakładam wątek. Może ktoś jeszcze dołączy.
Ja już na ten temat pisałam tu.
Naprawdę nie wiem, jak do tego podejść, zwłaszcza, że takie wątki na "Wizażystce" funkcjonują. Niemniej niedawno była rozmowa na ten temat na BO i przyznam, że chyba nie do końca zrozumiałam wytyczne dla moderatorów w tym zakresie .
Sama nie wiem, nie chciałabym Wam utrudniać. Zróbcie jak uważacie, najwyżej ja zbiorę po głowie za brak reakcji .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:14   #3722
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44526920]Niepotrzebnie sie wdalas w klotnie. Niektorzy to taki mentalny beton prezentuja, ze nic do nich nie dotrze. Przede wszystkim po pierwszym glupim tekscie trzeba bylo wolac kierowniczke. Po drugie, one maja zasrany obowiazek reklamacje przyjac w tej sytuacji. Jesli strzelaly fochy i probowaly Cie edukowac trzeba bylo powiedziec, ze w takim razie zadasz na pismie (!!) stwierdzenia, ze nie chca przyjac Twojej reklamacji. Wtedy ksero wysylasz razem z ze swoimi zalami do centrali S., oryginal niesiesz do miejskiego rzecznika konsumentow i tyle.[/QUOTE]

Kierowniczka też tam była i też dużo nie mądrzejsza.
Ja w prawie konsumenta jestem zielona i w sumie nie wiem co się należy a co nie.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
zochawks - współczuję przeżyć. A ten komentarz o nie pierwszym zwrocie - naprawdę mistrzostwo chamstwa...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


przeczytam ze 4 razy, albo i 5! co napisałaś żebym zapamiętała co w razie czego robić
Dziewczyny ale uważajcie na jeszcze jedno.
Przed całym zajściem chciałam prosić o dobór podkładu zamiennika DW. I natrafiłam na miłą babeczkę. Ona mówi że z chęcią zrobi próbki podkładów ale nie ma teraz testerów bo wymiotło wszystko przez święta.
A to co jest w testerach musi zostać zeby inne klientki mogły się umazać a dla mnie to nie ma.
Mam przyjechać za 2 tyg to mi zrobi "próbeczki"

Poszłam do D to Pani mi z resztek coś wycisneła co starczy na jakieś 3-4 malowania i powiedziała że żałuje że tak mało. Aż chce sie tam wrócić i kupić pełny wymiar.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:30   #3723
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kierowniczka też tam była i też dużo nie mądrzejsza.
Ja w prawie konsumenta jestem zielona i w sumie nie wiem co się należy a co nie.





Dziewczyny ale uważajcie na jeszcze jedno.
Przed całym zajściem chciałam prosić o dobór podkładu zamiennika DW. I natrafiłam na miłą babeczkę. Ona mówi że z chęcią zrobi próbki podkładów ale nie ma teraz testerów bo wymiotło wszystko przez święta.
A to co jest w testerach musi zostać zeby inne klientki mogły się umazać a dla mnie to nie ma.
Mam przyjechać za 2 tyg to mi zrobi "próbeczki"

Poszłam do D to Pani mi z resztek coś wycisneła co starczy na jakieś 3-4 malowania i powiedziała że żałuje że tak mało. Aż chce sie tam wrócić i kupić pełny wymiar.
nie ma słów! podziwiam Cię za cierpliwość, ja bym takiej już puściła odpowiednią wiązankę słowną a Ty to niby nie klientka byłaś?! nie no przeginają skutecznie zniechęcają do robienia zakupów u siebie w D. dużo chętniej dają próbki to prawda, szkoda tylko, że perfum nie robią
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:33   #3724
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


przeczytam ze 4 razy, albo i 5! co napisałaś żebym zapamiętała co w razie czego robić


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już na ten temat pisałam tu.
Naprawdę nie wiem, jak do tego podejść, zwłaszcza, że takie wątki na "Wizażystce" funkcjonują. Niemniej niedawno była rozmowa na ten temat na BO i przyznam, że chyba nie do końca zrozumiałam wytyczne dla moderatorów w tym zakresie .
Sama nie wiem, nie chciałabym Wam utrudniać. Zróbcie jak uważacie, najwyżej ja zbiorę po głowie za brak reakcji .
Olu, przeciez pare miesiecy temu byla rozbiorka pudrow Ben Nye i nikt slowem nie powiedzial nic. Ja sama pare razy organizowalam wspolne zakupy i rowniez nikt nie mial zastrzezen.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kierowniczka też tam była i też dużo nie mądrzejsza.
Ja w prawie konsumenta jestem zielona i w sumie nie wiem co się należy a co nie.
Prawa konsumenta nie sa trudne. Jest mnostwo stron temu poswieconych.
Miesiac temu reklamowalam buty w Massimo Dutti, o czym tu pisalam, i pani probowala doprowadzic do tego, abym podpisala korzystne dla sklepu zadania. Zamiast zwrotu kasy babka chciala, abym podpisala, ze wybiore sobie cos nowego ze sklepu argumentujac, ze w Massimo Dutti sie tak przyjelo! Pani byla wredna i przemadrzala, wiec ja usadzilam. Wczoraj reklamowalam z kolei telefon ze wzgledu na niezgodnosc towaru z umowa. Pani powiedziala, ze nie mam prawa do reklamacji, bo wczesniej nie skorzystalam z gwarancji . Pani byla mila. Zagailam wiec z ciekawosci skad takie info, a ona mi na to, ze tak w Play'u na szkoleniu mowili . Moje pismo przyjela naturalnie mimo tego. Niemniej czesto sie tak zdarza, ze sprzedawca celowo wprowadza klientow w blad liczac, ze nie znaja oni prawa.
Swoje prawa warto znac. Warto o swoje walczyc i nie dac sie oszukac, gdy sprzedawca wprowadza w blad. Jak Ty o siebie i swoje prawa nie zadbasz, to nikt nie zadba - taka prawda.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:40   #3725
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Dziewczyny ale uważajcie na jeszcze jedno.
Przed całym zajściem chciałam prosić o dobór podkładu zamiennika DW. I natrafiłam na miłą babeczkę. Ona mówi że z chęcią zrobi próbki podkładów ale nie ma teraz testerów bo wymiotło wszystko przez święta.
A to co jest w testerach musi zostać zeby inne klientki mogły się umazać a dla mnie to nie ma.
Mam przyjechać za 2 tyg to mi zrobi "próbeczki"

Poszłam do D to Pani mi z resztek coś wycisneła co starczy na jakieś 3-4 malowania i powiedziała że żałuje że tak mało. Aż chce sie tam wrócić i kupić pełny wymiar.
jaki żal czyli one liczyły, że przyjdzie klientka, której wystarczy umizianie dłoni tym podkładem i od razu szybko poleci z nim do kasy?

Mojej sis tak w S chciała podkład guerlain wcisnąć. Dobrała jej odcień o ton za ciemny, dała próbkę, ale powiedziała, że i tak ona powinna mieć jeszcze ciemniejszy nr 4, ale teraz nie mają. Nie muszę dodawać, że już ta 3ka była za ciemna? za takie doradzanie to ja senkju!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:49   #3726
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczynki, poradzicie z zakupami? Dostalam niedawno kupon urodzinowy w S, na 149 zl, ważnosc mu sie konczy za kilka dni, a ja sie nie moge na nic zdecydować, bylam już, połaziłam i wyszlam z niczym...
Co mam brać? Chcialabym niekoniecznie cos praktycznego, ale raczej sprawiający frajdę luksusowy gadżecik, moge doplacic. Tylko pomysłow brak. Myslalam nad CC Creamem jakims, bo jeszcze nigdy nie miałam, moze Dr Brandt? Ten z Chanel widzę tylko w beżoróżu, nie dla mnie... A moze wziać zestaw z kremami Strivectrin, widzialam po 174 zl, przeceniony z ponad 300. Ktos tu pisal, ze ten podoczny dobry.

Poza tym nic mnie nie kusi, nowych kolekcji na razie brak, a mnie ostatnio interesuja raczej marki spoza oferty S., typu szminki Toma Forda albo kolejne ETK Armaniego.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:52   #3727
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja już na ten temat pisałam tu.
Naprawdę nie wiem, jak do tego podejść, zwłaszcza, że takie wątki na "Wizażystce" funkcjonują. Niemniej niedawno była rozmowa na ten temat na BO i przyznam, że chyba nie do końca zrozumiałam wytyczne dla moderatorów w tym zakresie .
Sama nie wiem, nie chciałabym Wam utrudniać. Zróbcie jak uważacie, najwyżej ja zbiorę po głowie za brak reakcji .
Ok, czyli założę wątek, udostępnię swoje dane osobowe na pw oraz podeprę się screen'ami zamówienia, itp.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 22:54   #3728
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44527782]



Olu, przeciez pare miesiecy temu byla rozbiorka pudrow Ben Nye i nikt slowem nie powiedzial nic. Ja sama pare razy organizowalam wspolne zakupy i rowniez nikt nie mial zastrzezen.



Prawa konsumenta nie sa trudne. Jest mnostwo stron temu poswieconych.
Miesiac temu reklamowalam buty w Massimo Dutti, o czym tu pisalam, i pani probowala doprowadzic do tego, abym podpisala korzystne dla sklepu zadania. Zamiast zwrotu kasy babka chciala, abym podpisala, ze wybiore sobie cos nowego ze sklepu argumentujac, ze w Massimo Dutti sie tak przyjelo! Pani byla wredna i przemadrzala, wiec ja usadzilam. Wczoraj reklamowalam z kolei telefon ze wzgledu na niezgodnosc towaru z umowa. Pani powiedziala, ze nie mam prawa do reklamacji, bo wczesniej nie skorzystalam z gwarancji . Pani byla mila. Zagailam wiec z ciekawosci skad takie info, a ona mi na to, ze tak w Play'u na szkoleniu mowili . Moje pismo przyjela naturalnie mimo tego. Niemniej czesto sie tak zdarza, ze sprzedawca celowo wprowadza klientow w blad liczac, ze nie znaja oni prawa.
Swoje prawa warto znac. Warto o swoje walczyc i nie dac sie oszukac, gdy sprzedawca wprowadza w blad. Jak Ty o siebie i swoje prawa nie zadbasz, to nikt nie zadba - taka prawda.[/QUOTE]

Zgadzam się całkowicie, trzeba samemu egzekwować swoje prawa, bo niestety w większości sklepów, serwisów, będą nam wciskać jakis kit byleby tylko przerobić na swoje. Ja w tamtym roku też z butami latałam, ba nawet z kodeksem chodziłam w końcu i pokazywałam im czarno na białym, oczywiście po przyznaniu mi racji, że mam prawo do gwarancji z uśmiechem na twarzy powiedzieli, ze postarają się żeby w takim razie uszkodzenie zostało zaklasyfikowane jako naturalne zużycie, producent widocznie problemów sobie robić nie chciał i wszystko naprawili, ale przy odbiorze też szyderczych uśmieszków nie uniknęłam.
Dla wyjaśnienia sprawa wygladała tak, że gwarancja kończyła mi się 20 grudnia 2012, buty rok wcześniej cała zimę praktycznie były na gwarancje oddawane, najpierw sie rozkleiły potem też znowu się cos stało, jak wyciągnęłam je w tamtym sezonie pochodziłam tydzień i pękła mi skóra w miejscu gdzie noga się zgina akurat w ostatnim dniu formalnej gwarancji, jednakże buty były w sumie około 2 miesięcy na naprawie gwarancyjnej, więc termin gwarancji wydłuża się o 2 miesiące, ale przecież z kodeksem musiałam chodzić, bo kłóciły się ze mną ekspedientki, że nic takiego nie ma.
Puściłabym sprawę koło ucha bo wiedziałam, że nawet jak naprawią to buty za miesiac sie gdzieś rozlecą, ale dla zasady nawet, 500zł płącę za buty to czegoś wymagam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:57   #3729
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie, trzeba samemu egzekwować swoje prawa, bo niestety w większości sklepów, serwisów, będą nam wciskać jakis kit byleby tylko przerobić na swoje. Ja w tamtym roku też z butami latałam, ba nawet z kodeksem chodziłam w końcu i pokazywałam im czarno na białym, oczywiście po przyznaniu mi racji, że mam prawo do gwarancji z uśmiechem na twarzy powiedzieli, ze postarają się żeby w takim razie uszkodzenie zostało zaklasyfikowane jako naturalne zużycie, producent widocznie problemów sobie robić nie chciał i wszystko naprawili, ale przy odbiorze też szyderczych uśmieszków nie uniknęłam.
Dla wyjaśnienia sprawa wygladała tak, że gwarancja kończyła mi się 20 grudnia 2012, buty rok wcześniej cała zimę praktycznie były na gwarancje oddawane, najpierw sie rozkleiły potem też znowu się cos stało, jak wyciągnęłam je w tamtym sezonie pochodziłam tydzień i pękła mi skóra w miejscu gdzie noga się zgina akurat w ostatnim dniu formalnej gwarancji, jednakże buty były w sumie około 2 miesięcy na naprawie gwarancyjnej, więc termin gwarancji wydłuża się o 2 miesiące, ale przecież z kodeksem musiałam chodzić, bo kłóciły się ze mną ekspedientki, że nic takiego nie ma.
Puściłabym sprawę koło ucha bo wiedziałam, że nawet jak naprawią to buty za miesiac sie gdzieś rozlecą, ale dla zasady nawet, 500zł płącę za buty to czegoś wymagam.
Szczerze? Moim zdaniem wszystko, co moglas zrobic zle, to zrobilas. Nigdy bym sie na takie podejscie do sprawy nie zdecydowala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 22:57   #3730
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kryśka własnie zapowiada nowy rozswietalcz The Balmu - Cindy Lou Manizer
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:00   #3731
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kryśka własnie zapowiada nowy rozswietalcz The Balmu - Cindy Lou Manizer
Ciemny bardzo. Ciekawe, kto teraz The Balm przechwyci skoro Mario z Polski ucieka.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 23:01   #3732
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jaki żal czyli one liczyły, że przyjdzie klientka, której wystarczy umizianie dłoni tym podkładem i od razu szybko poleci z nim do kasy?

Mojej sis tak w S chciała podkład guerlain wcisnąć. Dobrała jej odcień o ton za ciemny, dała próbkę, ale powiedziała, że i tak ona powinna mieć jeszcze ciemniejszy nr 4, ale teraz nie mają. Nie muszę dodawać, że już ta 3ka była za ciemna? za takie doradzanie to ja senkju!
mi tak DW dobierała nie mówiąc o tym ze ja mam ciepły odcień skóry i mi wciskała na siłe w tonacji podróżowej
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:02   #3733
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kierowniczka też tam była i też dużo nie mądrzejsza.
Ja w prawie konsumenta jestem zielona i w sumie nie wiem co się należy a co nie.





Dziewczyny ale uważajcie na jeszcze jedno.
Przed całym zajściem chciałam prosić o dobór podkładu zamiennika DW. I natrafiłam na miłą babeczkę. Ona mówi że z chęcią zrobi próbki podkładów ale nie ma teraz testerów bo wymiotło wszystko przez święta.
A to co jest w testerach musi zostać zeby inne klientki mogły się umazać a dla mnie to nie ma.
Mam przyjechać za 2 tyg to mi zrobi "próbeczki"

Poszłam do D to Pani mi z resztek coś wycisneła co starczy na jakieś 3-4 malowania i powiedziała że żałuje że tak mało. Aż chce sie tam wrócić i kupić pełny wymiar.
takie tłumaczenie ze coś musi zostać jest dla mnie idiotycznym tłumaczeniem, klientowi tester poniekąd się należy żeby każda osoba mogła sprawdzić czy produkt jej odpowiada czy nie bez sensu wydawac na produkt np: dwie stowy, ktory bedzie zle dobrany albo nie przypasuje, po to właśnie są testery w sklepach a nie po to żeby były ozdoba ze sa ale tak naprawdę w środku nie ma produktu
nóż się w kieszeni otwiera jak słyszę ze w S. coś im się tam skończyło, ze próbek nie maja.....ehh, z podkladami oni tam cos maja ze zawsze brakuje chyba wszytskie Panie konsultantki zużywają bardziej chodliwe kolory przed świętami chciałam kupić teint idole bo strasznie się po recenzjach napaliłam na niego, wybierając kolor "mojego koloru" nie bylo, "się skończył" ale dam Pani probke ciemniejszego kolorku, zeby sobie Pani sprawdziła trwałość i krycie, no i mnie zatkało bo zrozumiałam to tak ze mam być w ogóle wdzięczna ze coś mi dają.....

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44527782]



Olu, przeciez pare miesiecy temu byla rozbiorka pudrow Ben Nye i nikt slowem nie powiedzial nic. Ja sama pare razy organizowalam wspolne zakupy i rowniez nikt nie mial zastrzezen.



Prawa konsumenta nie sa trudne. Jest mnostwo stron temu poswieconych.
Miesiac temu reklamowalam buty w Massimo Dutti, o czym tu pisalam, i pani probowala doprowadzic do tego, abym podpisala korzystne dla sklepu zadania. Zamiast zwrotu kasy babka chciala, abym podpisala, ze wybiore sobie cos nowego ze sklepu argumentujac, ze w Massimo Dutti sie tak przyjelo! Pani byla wredna i przemadrzala, wiec ja usadzilam. Wczoraj reklamowalam z kolei telefon ze wzgledu na niezgodnosc towaru z umowa. Pani powiedziala, ze nie mam prawa do reklamacji, bo wczesniej nie skorzystalam z gwarancji . Pani byla mila. Zagailam wiec z ciekawosci skad takie info, a ona mi na to, ze tak w Play'u na szkoleniu mowili . Moje pismo przyjela naturalnie mimo tego. Niemniej czesto sie tak zdarza, ze sprzedawca celowo wprowadza klientow w blad liczac, ze nie znaja oni prawa.
Swoje prawa warto znac. Warto o swoje walczyc i nie dac sie oszukac, gdy sprzedawca wprowadza w blad. Jak Ty o siebie i swoje prawa nie zadbasz, to nikt nie zadba - taka prawda.[/QUOTE]
Podpytam jeśli można, co takiego się stało ze tel był niezgodny z umowa? Mam teraz tez problem z play, 3.01 wzięłam tel w salonie, a wczoraj 8.01 musiałam oddać na gwarancje bo wyświetlacz się nie podswietlal, tel dzwonił ale cały czas był czarny (tak jakby wszystkie diody się spaliły); mimo ze tel zepsuł się po 5dniach nie można niby odstąpić od umowy zawartej w salonie. A i najlepsze jest to ze pan w playu ze smutna mina zakomunikował mi niestety nie maja telefonów zastępczych w każdej branży widzę kryzys
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:05   #3734
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44528069]Szczerze? Moim zdaniem wszystko, co moglas zrobic zle, to zrobilas. Nigdy bym sie na takie podejscie do sprawy nie zdecydowala .[/QUOTE]

a co według Ciebie zrobiłam źle?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:05   #3735
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Milka dla Ciebie również trzymam kciuki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez szymelek Pokaż wiadomość
Bare Minerals uzywam niezmiennie od 4 lat, cere mam normalna sklonna do przesuszen, alergiczna i problematyczna. Bm zaczelam uzywac bedac w ciazy i tak zostalo mi zamilowanie do kosmetykow mineralnych. Bardzo wplynely na wyglad mojej paszczy, wulkaniki mam tylko w okolicach@ nie swiece sie i nie tluszcze. Krycie te mielone maja srednie, nie widac zeby cosik na buzi bylo, mozna dwoe warstwy nalozyc ale dobry pedzel musi byc. Teraz Bm maja wersje w kompakcie ktora kryje mocniej niz mielonce, fajna kolorystyka jest tez no i mineraly dobrze wspolpracuja ze wszystkim co pod nie klade, dobrze tez maskuja zaczerwienienia i pajaczki
W kazdym razie zestawy startowe jak nastaly w S kilka dobrych lat temu kosztowaly cos pk 290 zl, teraz sa po 235 zl a na wyprz za 135 zl i to z 3.pedzlami wiec absolutne must have
Lece dzis po jeszcze jedno opakowanie na zapasik
A czy w tym zestawie jest jeden kolor czy kilka? Jesli jeden, to który?
Może bym się skusiła na próbę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:08   #3736
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość

Podpytam jeśli można, co takiego się stało ze tel był niezgodny z umowa? Mam teraz tez problem z play, 3.01 wzięłam tel w salonie, a wczoraj 8.01 musiałam oddać na gwarancje bo wyświetlacz się nie podswietlal, tel dzwonił ale cały czas był czarny (tak jakby wszystkie diody się spaliły); mimo ze tel zepsuł się po 5dniach nie można niby odstąpić od umowy zawartej w salonie. A i najlepsze jest to ze pan w playu ze smutna mina zakomunikował mi niestety nie maja telefonów zastępczych w każdej branży widzę kryzys
Nie chce sie wdawac w szczegoly, bo problemy z telefonem dosc speficzne mialam. To w razie, gdyby ktos z Play'a forum przegladal .
Moim zdaniem kiepsko rozegralas sprawe. Skoro szlag trafil wyswietlacz to bez problemu moglas miec nowy telefon. Tym bardziej, ze domniemanie bylo na Twoja korzysc.

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a co według Ciebie zrobiłam źle?
Wszystko.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-09 o 23:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:11   #3737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44528094]Ciemny bardzo. Ciekawe, kto teraz The Balm przechwyci skoro Mario z Polski ucieka.[/QUOTE]

Moim zdaniem nie, tylko jak Lou był szmpański, to ten jest brzoskwiniowo - rózowy.http://www.makeupandbeautyblog.com/d...y-lou-manizer/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:11   #3738
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jaki żal czyli one liczyły, że przyjdzie klientka, której wystarczy umizianie dłoni tym podkładem i od razu szybko poleci z nim do kasy?

Mojej sis tak w S chciała podkład guerlain wcisnąć. Dobrała jej odcień o ton za ciemny, dała próbkę, ale powiedziała, że i tak ona powinna mieć jeszcze ciemniejszy nr 4, ale teraz nie mają. Nie muszę dodawać, że już ta 3ka była za ciemna? za takie doradzanie to ja senkju!
Wstyd sie przyznac, ale mi tak Pani wcisnela podklad w S swego czasu... chcicalam jedynke, ale nie bylo testera, wiec pani zaczela szykowac dla mnie do malowania dwojke... ja sie bronie, a ona "teraz ma pani za jasny podklad! Ta dwojka bedzie ok, zreszta to bb, kolor sie dopasuje". Umalowala mnie i zle nie bylo, wiec wzielam... jak wyszlam na swiatlo dzienne to prawie umarlam, gdy sie zobaczylam... od tamtej pory stracilam nadzieje, ze Panie chca mi pomoc i faktycznie cos pasujacego wybrac...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:13   #3739
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie, tylko jak Lou był szmpański, to ten jest brzoskwiniowo - rózowy.http://www.makeupandbeautyblog.com/d...y-lou-manizer/
Pani blogerka ma ciemna skore, a u niej swatch jest wyrazny. Wiadomo, ze nawalila go sporo, aby mimo wszystko. U mnie pewnie za roz moglby robic, dlatego napisalam, ze ciemny .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 23:14   #3740
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Fajna paleta i piękne oczy
dziękować. Naprawdę udane cienie
niestety okazało się że w aparacie mam same nieużytki więc dokładniejsze zdjęcia są do zrobienia nadal


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44526231]
Ja wlasnie zjadlam banana .[/QUOTE]
fuj! paskudztwo
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:15   #3741
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość
A i najlepsze jest to ze pan w playu ze smutna mina zakomunikował mi niestety nie maja telefonów zastępczych w każdej branży widzę kryzys
To ja też mam przejścia, ale z orange
Zrobili ofertę na gruponie, że jeśli się kupi telefon na abonament to otrzymuje się 200zł w bonach sodexo. W regulaminie jak byk, że mają zostać przesłane w ciągu 7 dni.
Mija prawie miesiąc, a bonów ni ma, wypisuję do BOK-u maile, zero odpowiedzi, na infolinii twierdzili, że oni mi pomóc nie mogą.
W końcu napisałam na ich profilu na FB co nieco, a oni odpisali, że muszę uzbroić się w cierpliwość
I dopiero jak odpisałam, że moja cierpliwość się skończyła i zgłaszam sprawę w UOKiK to nagle bony się znalazły i w ciągu dwóch dni był kurier

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-09 o 23:19
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:24   #3742
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44528197]Pani blogerka ma ciemna skore, a u niej swatch jest wyrazny. Wiadomo, ze nawalila go sporo, aby mimo wszystko. U mnie pewnie za roz moglby robic, dlatego napisalam, ze ciemny .[/QUOTE]

No tak, dla Ciebie to za ciemny, dla mnie to normalny kolor Z tym, ze nie lubię takich akurat odcieni rozświetlaczy

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4452821 3]To ja też mam przejścia, ale z orange
Zrobili ofertę na gruponie, że jeśli się kupi telefon na abonament to otrzymuje się 200zł w bonach sodexo. W regulaminie jak byk, że mają zostać przesłane w ciągu 7 dni.
Mija prawie miesiąc, a bonów ni ma, wypisuję do BOK-u maile, zero odpowiedzi, na infolinii twierdzili, że oni mi pomóc nie mogą.
W końcu napisałam na ich profilu na FB co nieco, a oni odpisali, że muszę uzbroić się w cierpliwość
I dopiero jak odpisałam, że moja cierpliwość się skończyła i zgłaszam sprawę w UOKiK to nagle bony się znalazły i w ciągu dwóch dni był kurier [/QUOTE]

Gropupon to w sumie nieciekawy twór Ciagle czytam wszędzie o skargach na ten system, albo o garszym traktowaniu klientów groupona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:25   #3743
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gropupon to w sumie nieciekawy twór Ciagle czytam wszędzie o skargach na ten system, albo o garszym traktowaniu klientów groupona
za moją sprawę to tylko Orange odpowiadało, groupon nie miał nic wspólnego z ich niekompetencją
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:26   #3744
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mi tak DW dobierała nie mówiąc o tym ze ja mam ciepły odcień skóry i mi wciskała na siłe w tonacji podróżowej
aaa bo Ty sie nie znasz przecież!
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44528094]Ciemny bardzo. Ciekawe, kto teraz The Balm przechwyci skoro Mario z Polski ucieka.[/QUOTE]
wydaje mi się, że Sephora- w innych krajach thebalm jest u nich właśnie

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Wstyd sie przyznac, ale mi tak Pani wcisnela podklad w S swego czasu... chcicalam jedynke, ale nie bylo testera, wiec pani zaczela szykowac dla mnie do malowania dwojke... ja sie bronie, a ona "teraz ma pani za jasny podklad! Ta dwojka bedzie ok, zreszta to bb, kolor sie dopasuje". Umalowala mnie i zle nie bylo, wiec wzielam... jak wyszlam na swiatlo dzienne to prawie umarlam, gdy sie zobaczylam... od tamtej pory stracilam nadzieje, ze Panie chca mi pomoc i faktycznie cos pasujacego wybrac...

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
właśnie to światło u nich też robi swoje niestety- tam pięknie, cudnie, a jak się wyjdzie, to strach!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:27   #3745
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Staneło na tym że podpisałam kwit na reklamacje i mam czekać 14 dni na rozpatrzenie.
Ijeszcze bezczelnie mi powiedziano że to nie pierwszy produkt który zwracałam. Aż mnie zatkało. Jesto opcja zwrotów 30dniowych to można z niej korzystać a nie jeszcze z łaską przyjmują

.
omg, ręce opadają...



[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44528069]Szczerze? Moim zdaniem wszystko, co moglas zrobic zle, to zrobilas. Nigdy bym sie na takie podejscie do sprawy nie zdecydowala .[/QUOTE]

A co by nalezało zrobic?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 23:44   #3746
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4452829 5]za moją sprawę to tylko Orange odpowiadało, groupon nie miał nic wspólnego z ich niekompetencją [/QUOTE]

No chyba, ze tak, ale i tak o grouponie ciagle słyszy się jakies nieciekawe rzeczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 00:30   #3747
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba, ze tak, ale i tak o grouponie ciagle słyszy się jakies nieciekawe rzeczy
Na grouponie i innego typu serwisach oferują podróby a serwis nawet nie sprawdza czy produkty sa oryginalne itp i nie ponoszą odpowiedzialności za transakcję.
Chyba tylko jak przez paypala sie opłaci to w paypalu można złożyć spór.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 07:53   #3748
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Olu, przeciez pare miesiecy temu byla rozbiorka pudrow Ben Nye i nikt slowem nie powiedzial nic. Ja sama pare razy organizowalam wspolne zakupy i rowniez nikt nie mial zastrzezen.
Wiem James, dlatego zaznaczyłam, że moje watpliwości biorą się stąd, że takie wątki na Wizażystce funkcjonuja/funkcjonowały dotychczas bez zastrzeżeń.
Na innych forach ten temat był jednak poruszany i w tym zakresie Zło wypowiedział się nie tak dawno tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...20&postcount=3


Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ok, czyli założę wątek, udostępnię swoje dane osobowe na pw oraz podeprę się screen'ami zamówienia, itp.
Proszę zorganizuj to tak, aby było zgodnie z zacytowaną wyżej wiadomością Zło

Aha - nie będzie żadnych zastrzeżeń i wątpliwości, jeśli zakupy będę w ramach klubu.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-01-10 o 07:55
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:21   #3749
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

PAT&RUB łączy promocje! Do 12 stycznia świetujemy Dzień Wegetarianina z rabatem-15% na hasło:WEGE oraz na Dzień Babci i Dziadka mamy już zestawy z rabatem -20%

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Corii wyglądają na Tobie super te gatki,napisz proszę jak z długością,bo ja też chudzina,a do tego niziutka mam 157cm i zastanawiam się czy na długość będą ok?

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poradzicie z zakupami? Dostalam niedawno kupon urodzinowy w S, na 149 zl, ważnosc mu sie konczy za kilka dni, a ja sie nie moge na nic zdecydować, bylam już, połaziłam i wyszlam z niczym...
Co mam brać? Chcialabym niekoniecznie cos praktycznego, ale raczej sprawiający frajdę luksusowy gadżecik, moge doplacic. Tylko pomysłow brak. Myslalam nad CC Creamem jakims, bo jeszcze nigdy nie miałam, moze Dr Brandt? Ten z Chanel widzę tylko w beżoróżu, nie dla mnie... A moze wziać zestaw z kremami Strivectrin, widzialam po 174 zl, przeceniony z ponad 300. Ktos tu pisal, ze ten podoczny dobry.

Poza tym nic mnie nie kusi, nowych kolekcji na razie brak, a mnie ostatnio interesuja raczej marki spoza oferty S., typu szminki Toma Forda albo kolejne ETK Armaniego.
Nie dotyczy rzeczy przecenionych
Ja wzięłam zapach i dopłaciłam różnicę.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 09:43   #3750
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poradzicie z zakupami? Dostalam niedawno kupon urodzinowy w S, na 149 zl, ważnosc mu sie konczy za kilka dni, a ja sie nie moge na nic zdecydować, bylam już, połaziłam i wyszlam z niczym...
Co mam brać? Chcialabym niekoniecznie cos praktycznego, ale raczej sprawiający frajdę luksusowy gadżecik, moge doplacic. Tylko pomysłow brak. Myslalam nad CC Creamem jakims, bo jeszcze nigdy nie miałam, moze Dr Brandt? Ten z Chanel widzę tylko w beżoróżu, nie dla mnie... A moze wziać zestaw z kremami Strivectrin, widzialam po 174 zl, przeceniony z ponad 300. Ktos tu pisal, ze ten podoczny dobry.

Poza tym nic mnie nie kusi, nowych kolekcji na razie brak, a mnie ostatnio interesuja raczej marki spoza oferty S., typu szminki Toma Forda albo kolejne ETK Armaniego.
Tylko, że kupon nie łączy się z promocjami . Musiałabys dopłacić do ceny normalnej, a to już się nie opłaca .
Ja ostatnio wzięłam tusz Chanel le volume, ale w kolorze niebieskim, zawsze chciałam wypróbować inny kolor niż czarny, brązowy czy granatowy które używam, a było mi szkoda kasy jakby okazało się, że nie czuję się w nim dobrze. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Latem świetnie się sprawdził i w tym roku też go kupię. I cena pokrywała się z kuponem .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.