TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 10:20   #1501
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ebba_M Pokaż wiadomość
Wolałabym, żeby Piróga w tym programie nie było. On jest takim sztucznym wytworem TVN, ma robić dramę. Ale nie chce mi się słuchać tych jego pseudo-psychologicznych gadek albo dowalania uczestnikom.
Ja to w ogóle nie cierpię, jak tacy ludzie bawią się w psychologów. To trudny zawód, wymaga naprawdę odpowiednich kompetencji.
A Piróg jest okropny, w dodatku ma swoją ulubienicę w postaci Oliwii.
Albo Sablewska, czy inni prowadzący programy metamorfoz zwykłych ludzi. Na TVN, czy jego pokrewnych stacjach pełno takich domorosłych psychologów.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:04   #1502
Ebba_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 56
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle nie cierpię, jak tacy ludzie bawią się w psychologów. To trudny zawód, wymaga naprawdę odpowiednich kompetencji.
A Piróg jest okropny, w dodatku ma swoją ulubienicę w postaci Oliwii.
Albo Sablewska, czy inni prowadzący programy metamorfoz zwykłych ludzi. Na TVN, czy jego pokrewnych stacjach pełno takich domorosłych psychologów.

To prawda, takie bawienie się w psychologa może przynieść więcej szkody niż pożytku.


Ciekawe, czy właśnie Piróg Oliwię przywróci, jak ją wywalą?
Ebba_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 12:52   #1503
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle nie cierpię, jak tacy ludzie bawią się w psychologów. To trudny zawód, wymaga naprawdę odpowiednich kompetencji.
A Piróg jest okropny, w dodatku ma swoją ulubienicę w postaci Oliwii.
Albo Sablewska, czy inni prowadzący programy metamorfoz zwykłych ludzi. Na TVN, czy jego pokrewnych stacjach pełno takich domorosłych psychologów.
Nie podobało mi się jak traktował Franciszka, nie wiem co on mu zrobił. Wiadomo kogo przywróci jak odpadnie : Oliwie.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:38   #1504
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
No ale trzeba przyznać, że trafiła na bawidamka, który sam o sobie ma opinię świętoszka i po prostu nie ma pojęcia, że małolata może sobie coś pomyśleć, jak się z nią w łóżku po ciemku mizia
Też racja.
Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
To swoją drogą. Ale trzeba pamiętać, że ona ma 18 lat
To samo powiedziałem mojej siostrze, na co ona: "A reszta to ma 40?" Wydaje mi się, że w tym wieku różnica 3-4 lat to jednak co innego, niż taka sama różnica u dwudziesto-, trzydziestolatków.
Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
Po Azji Expres, rownież go nie trawię,
Tam to w ogóle pokazał swoje prawdziwe "ja".
Cytat:
Napisane przez Ebba_M Pokaż wiadomość
Wolałabym, żeby Piróga w tym programie nie było. On jest takim sztucznym wytworem TVN, ma robić dramę. Ale nie chce mi się słuchać tych jego pseudo-psychologicznych gadek albo dowalania uczestnikom.
Ale ustawił się nieźle - pomoże zdjąć bluzkę na kulisami, rzuci jakimś farmazonem podczas sesji, a kasa leci
Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Nie podobało mi się jak traktował Franciszka, nie wiem co on mu zrobił
Ominęło mnie to (robiłem zadanie domowe z matmy) Ten Franciszek równy gość, bardzo go polubiłem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 17:05   #1505
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
Po Azji Expres, rownież go nie trawię,
wcześniej bronił uciemiężonych modelek, budował ich wiarę w siebie - choćby Kołodziejczyk, a teraz wręcz dopie...al a uczestnikom. Chamskie teksty nie każdego mobilizują.
A tam, pomagał. Gość zawsze lubił takie biedne, nieśmiałe, mało pewne siebie, zakompleksione laski, które płaczą, bo nie są w stanie wykonać co 2 zadania. Zuza z 3, Natalia z 5, Ewa z 6, teraz Oliwia i Anka. Osoby pewne siebie, zwłaszcza facetów, zawsze ciągnął w dół. Zresztą gość w ogóle jest jakiś dziwny. Pamiętacie np. tę akcję jak była ta sesja z mięsem w 4 w chłodni na początku? Adam pozował z nożem i go energicznie wbijał w mięso, a Piróg miał wielki ból tyłka, bo on niby nie okazuje szacunku dla zwierzęcia? Tego było całe mnóstwo. Gość ma po prostu jakiś problem ze sobą, znajdzie zawsze jakąś ulubienicę w programie, a resztę albo oleje, albo udupi. Nwm czemu, chyba ma jakąś potrzebę dowartościowania się.

Cytat:
Napisane przez Ebba_M Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy właśnie Piróg Oliwię przywróci, jak ją wywalą?
Oliwię albo Ankę na 100%.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Nie podobało mi się jak traktował Franciszka, nie wiem co on mu zrobił. Wiadomo kogo przywróci jak odpadnie : Oliwie.
No właśnie, a zaraz potem sam sobie żartował z cycków Anki na wierzchu, ledwo do wody wskoczyła. A Franciszek, który z humorem odpowiadał na pytanie jaki ma pomysł na sesję dostawał jakieś chamskie uwagi. A wyszedł i tak o wiele lepiej niż obie ulubienice Piróga, ale nie jest użalającą się nad sobą ładną laską, więc sorry.

Natalia z 5, którą również faworyzował też mnie mocno irytowala swoim zachowaniem, ale ona przynajmniej fajnie wychodziła na wszystkich zdjęciach i nieźle pracowała na sesjach. Tutaj Anka i Oliwia na żadnym zdjęciu mi się nie podobały, pokazowo też nie bardzo. No i są za niskie obie, ale przede wszystkim strasznie niefotogeniczne.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 17:25   #1506
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kurcze nie zgadzam się z odpadnieciem Franciszka. Może i obcieciem włosów odebrali mu jakąkolwiek wyrazistości i stał się jak jeden z wielu ale jednak na zdjęciach wychodził fajnie. I też uwielbiam jego poczucie humoru odnioslam wrażenie że Pirog był zazdrosny że to nie na jego "zartach" skupia się uwaga jestem pewna że przywróci Oliwie bo ciągle robią wokół niej jakąś drame a jest tak kiepska że brak słów.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:55   #1507
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Kurcze nie zgadzam się z odpadnieciem Franciszka. Może i obcieciem włosów odebrali mu jakąkolwiek wyrazistości i stał się jak jeden z wielu ale jednak na zdjęciach wychodził fajnie. I też uwielbiam jego poczucie humoru odnioslam wrażenie że Pirog był zazdrosny że to nie na jego "zartach" skupia się uwaga jestem pewna że przywróci Oliwie bo ciągle robią wokół niej jakąś drame a jest tak kiepska że brak słów.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mega pozytywny człowiek, podobało mi się jak dopingował Piotra na sesjach, lepiej sprawdziłby się jako prowadzący niż Piróg. Jeszcze jak Michał powiedział prosto z mostu do Franka Ciebie nie przywróce z satysfakcją. Mam nadzieję,że zobaczymy go w jakiejś reklamie albo komercyjnych sesjach. Nawet reklamie banku z którą skojarzył go Kupisz.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 19:18   #1508
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Kurcze nie zgadzam się z odpadnieciem Franciszka. Może i obcieciem włosów odebrali mu jakąkolwiek wyrazistości i stał się jak jeden z wielu ale jednak na zdjęciach wychodził fajnie. I też uwielbiam jego poczucie humoru odnioslam wrażenie że Pirog był zazdrosny że to nie na jego "zartach" skupia się uwaga jestem pewna że przywróci Oliwie bo ciągle robią wokół niej jakąś drame a jest tak kiepska że brak słów.
Też uważam, że obcięciem mu włosów odebrano mu wielki atut. Mogli je może trochę podciąć, ale ta fryzurą jaką mu zrobili robi z niego po prostu przystojnego faceta, jednego z wielu, jak właśnie z reklamy banku, do czego się cały czas przyczepiają. Z Darii też zrobili coś strasznego, z Szymonem też niepotrzebnie pojechali. Do fryzury Magdy najpier nie byłąm przekonana, zresztą szkoda tak niszczyć rozjaśnianiem długie, zdrowe włosy. Ale faktycznie ze swoimi naturalnymi była kompletnie niewiadoczna, a tak kocham jej zdjęcie z nagiej sesji, że teraz to kupuję w 100%. Chociaż ona faktycznie na żywo mi się średnio podoba, na zdjęciach bardzo zyskuje.

Co do Piróga też miałam takie wrażenie, że jest trochę zazdrosny o charyzmę Franciszka i jego charakter. Widać, że uczestnicy bardzo go polubili, bo to po prostu świetny facet. Natomiast od zawsze był w dolnej 3 chyba, mało go pokazywali, więc można się było spodziewać, że wyleci.

Jestem ciekawa czy teraz wywalą Oliwkę? Czy jednak się przełamie na tej lince i bum, nagle Żaklina czy Szymek mają fatalne zdjęcie i się do wszyskiego u nich przyczepiają, a Oliwka się 'otworzła' i 'nie poddała' jak to oni wszyscy tam lubią mówić. Czy może po raz 3 z rzędu zawali i w końcu sobie dadzą z nią spokój? Tak samo jak z Natalią z 5, w końcu ogarnęli, że na jej miejsce mogli wziąć 100 lasek z takimi samymi warunkami, a w miarę ogarniającymi i potrafiejącymi współpracować z innymi.

Szymon, Piotr, Żaklina, Daria chyba teraz poodpadają, może Oliwia jak się nie ogarnie, ale pewnie ją Piróg przywróci, bo Anki nie wywalą nawet jakby nie wykonała zadania na sesji, Michała też tak kochają, że nawet jak stanie z wystudiowaną miną i mu cykną zdjęcie, to ma zawsze top 5.

A jak Anka będzie w finale, to przecież wiadomo, że wygra.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 12:57   #1509
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kurczę, właśnie sobie uzmysłowiłam, że nie pamiętam praktycznie nikogo z "Top Model". Oglądałam każdą edycję, a teraz właściwie tylko zwycięzców kojarzę. I finalistów, jeśli byli tak medialni jak np. Pisarek
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 15:17   #1510
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Kurczę, właśnie sobie uzmysłowiłam, że nie pamiętam praktycznie nikogo z "Top Model". Oglądałam każdą edycję, a teraz właściwie tylko zwycięzców kojarzę. I finalistów, jeśli byli tak medialni jak np. Pisarek
Coś Ty? Ja pamiętam każda top 3 edycji ,które oglądałam . Pamiętam wszystkie uczestniczki 1 . Ostatnio poznałam taka Gabrysie , była w 2 edycji i teraz próbuje szczęścia jako fryzjerka. No ale ja mam pamięć bardzo szczegółowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 16:01   #1511
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

W teaserach znowu popis tego, czego nienawidzę w tym programie. Znowu Piróg udupiający jakiegoś faceta i rządzący się, Daria dalej ciągnie swoją szopkę z obgadywaniem Szymona i okazuje się, że 2 kolejne uczestniczki mnie wkurzają A, no i Oliwia znowu się popłakała.

I był też materiał z przymiarek u Przybylskiego z zeszłego odcinka i Piotrek walnął jakiś tekst, że on się nie poddawał, walczył do końca, bo chciał pokazać Przybylskiemu, że da radę. A chodziło o dopięcie spodni, bo się okazało, że jest za duży XD Nie wiem czy montażyści tak to sklejają czy uczestnicy serio wprowadzają tyle patosu do każdego problemu jaki się pojawia.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 16:05   #1512
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Kurczę, właśnie sobie uzmysłowiłam, że nie pamiętam praktycznie nikogo z "Top Model". Oglądałam każdą edycję, a teraz właściwie tylko zwycięzców kojarzę. I finalistów, jeśli byli tak medialni jak np. Pisarek
Ja zrobiłam sobie ostatnio maraton i obejrzałam wszystkie edycje. Tak, nudziło mi się

Mało osób się wybilo, sprawdzalam instagramy, fejsbuki - czesc cos tam dziala, ale wiekszosc wrocila do dawnego zycia
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 16:48   #1513
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Coś Ty? Ja pamiętam każda top 3 edycji ,które oglądałam . Pamiętam wszystkie uczestniczki 1 . Ostatnio poznałam taka Gabrysie , była w 2 edycji i teraz próbuje szczęścia jako fryzjerka. No ale ja mam pamięć bardzo szczegółowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam świetną pamięć (jak coś przeczytam, to pamiętam latami), tyle że chyba selekcjonuję treści i mój mózg z góry odrzuca coś, co traktuję w kategoriach guilty pleasure Zresztą większość tych osób była nudna i bez charyzmy, szkoda energii na nich
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 17:29   #1514
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Kurczę, właśnie sobie uzmysłowiłam, że nie pamiętam praktycznie nikogo z "Top Model". Oglądałam każdą edycję, a teraz właściwie tylko zwycięzców kojarzę. I finalistów, jeśli byli tak medialni jak np. Pisarek
Mam tak samo, widziałam każdą edycję a pamiętam tylko kilka osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 17:38   #1515
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A widzialyscie jak wyglada Marta Sedzicka? Nie lubilam jej, byla wyniosla ale miala naprawde ciekawa, inna urode.
Wygladala naprawde niesamowicie z tymi waskimi ustami, groznymi oczami, taka surowa lalka
Teraz jej nie poznalam - powiekszyla sobie usta, nie wiem czy to tylko kwestia tych ust czy zrobila cos jeszcze z twarza ale na wielki minus Wyglada jak tysiace dziewczyn na ulicach.
Szkoda, bo byla naprawde oryginalna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png r.PNG (788,8 KB, 187 załadowań)
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 17:47   #1516
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mi się ona w programie bardzo nie podobała. Teraz moim zdaniem wygląda dużo lepiej, ale nie jest to jakaś różnica, że nie poznałam jej. Jak dla mnie spoko, nie wygląda karykaturalnie. Miala kompleks małego biustu - to go sobie zrobiła. Miała kompleks malych, wąskich ust - też sobie zrobiła. Może coś jeszcze naciągnęła, ale w sumie mało mnie to obchodzi. Tak się jej podoba - no i dobrze.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 17:56   #1517
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

W Marcie Sedzickiej lubilam najbardziej chłodne podejście i profesjonalizm. Nie płakała, nie użalała się nad sobą i chyba większość sesji robiła dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 18:35   #1518
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja mam świetną pamięć (jak coś przeczytam, to pamiętam latami), tyle że chyba selekcjonuję treści i mój mózg z góry odrzuca coś, co traktuję w kategoriach guilty pleasure Zresztą większość tych osób była nudna i bez charyzmy, szkoda energii na nich
Och to swoją drogą Ja mam taką tendencje, że zapamiętuje najlepiej uczestników każdej 1 edycji programów, różnej maści. A kolejnych juz mniej Jeśli chodzi o Top Model nie widziałam dokładnie każdej edycji , bo chyba 4 i 5 to czas gdy byłam bardziej pochłonięta synem Wiec akurat te słabo wspominam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 19:46   #1519
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
I był też materiał z przymiarek u Przybylskiego z zeszłego odcinka i Piotrek walnął jakiś tekst, że on się nie poddawał, walczył do końca, bo chciał pokazać Przybylskiemu, że da radę. A chodziło o dopięcie spodni, bo się okazało, że jest za duży XD
a z tym nie poddawaniem się nie chodziło przypadkiem o to, że wpadł do wody podczas pokazu na pierwszych metrach wybiegu? i o dalszą sytuację?
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it

mruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 19:52   #1520
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Coś Ty? Ja pamiętam każda top 3 edycji ,które oglądałam . Pamiętam wszystkie uczestniczki 1 . Ostatnio poznałam taka Gabrysie , była w 2 edycji i teraz próbuje szczęścia jako fryzjerka. No ale ja mam pamięć bardzo szczegółowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedziałam że skądś ta twarz kojarzę. Ale ona jest beznadziejna w tym programie.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 20:11   #1521
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez mruk Pokaż wiadomość
a z tym nie poddawaniem się nie chodziło przypadkiem o to, że wpadł do wody podczas pokazu na pierwszych metrach wybiegu? i o dalszą sytuację?
Nie, ja nie mówię o odcinku, tylko na stronce jest fragment wycięty, jak robili przymiarki przed tym pokazem na wodzie i tam coś takiego było
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 20:55   #1522
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dziewczyny, gdzie oglądacie dalsze odcinki (od szóstego) Mistrzowskiego Cięcia? Na playerze trzeba płacić...
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 08:07   #1523
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
A widzialyscie jak wyglada Marta Sedzicka? Nie lubilam jej, byla wyniosla ale miala naprawde ciekawa, inna urode.

Wygladala naprawde niesamowicie z tymi waskimi ustami, groznymi oczami, taka surowa lalka

Teraz jej nie poznalam - powiekszyla sobie usta, nie wiem czy to tylko kwestia tych ust czy zrobila cos jeszcze z twarza ale na wielki minus Wyglada jak tysiace dziewczyn na ulicach.

Szkoda, bo byla naprawde oryginalna


Rzeczywiscie wyglada inaczej, kiedys byla chyba bardziej oryginalna ale moim zdaniem teraz jest ladniejsza
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 11:12   #1524
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie oglądacie dalsze odcinki (od szóstego) Mistrzowskiego Cięcia? Na playerze trzeba płacić...
http://serialnet.pl
Większość programów oglądam bez reklam i za darmo.
Śledzę wątek i dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie irytuje Daria i nie widzę w niej żadnej niesamowitości
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 11:49   #1525
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
W Marcie Sedzickiej lubilam najbardziej chłodne podejście i profesjonalizm. Nie płakała, nie użalała się nad sobą i chyba większość sesji robiła dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też to w niej lubiłam Pamiętam, że bardzo mi się podobała. Teraz wygląda gorzej, bo straciła swoją oryginalność. Nie lubię banału.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 13:40   #1526
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
http://serialnet.pl
Większość programów oglądam bez reklam i za darmo.
Dziękuje

Edit: ech, już nie ma xd

Edytowane przez malootka
Czas edycji: 2018-10-13 o 19:23
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 14:27   #1527
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja sobie ostatnio wybiórczo oglądam odcinki z poprzednich edycji. Pierwszej nigdy wcześniej nie oglądałam, ale widziałam odcinek gdzie dziewczyny odgrywały sceny ze słynnych filmów i Kasia miała się wcielić w Sharon Stone z Nagiego Instynktu w tę scenkę z przekładaniem nóg. I kazali jej pozować bez majtek i co chwilę 'no przekładaj te nogi, przekładaj'. I jeszcze wypowiedź fotografa 'Kasia w tej scenie nie miała majtek, było to moim zdaniem konieczne, żeby poczuła, że jest tą Sharon' A ja narzekam na brak profesjonalizmu w obecnej edycji. Przecież to jest kurde jakiś dramat
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 22:17   #1528
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Fajnie, ze Pirog przywrocil Zakline.
Chce zeby wygrala Kasia.
Irytuje mnie drama queen Daria.

To wszystko co mam do powiedzenia na temat dzisiejszego odcinka
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 23:06   #1529
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Tez bym chciala zeby wygrala Kasia jest sliczna
Mnie znow strasznie irytuje Ania. Na bank przepchna ja do finalu, dlatego Michal wykorzystal swoj glos na Zakline bo wie ze Anki ratowac nie bedzie musial. Ta jej mimika twarzy, no nie znosze!
Poza nia wszyscy sa ok, Magda moze troche marudna ale ujdzie
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 01:52   #1530
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ta jej mimika twarzy, no nie znosze!
Ta mimika twarzy to efekt nowotworu szczęki, trochę żenujące nie znosić tego, że ktoś wskutek choroby ma sparaliżowane nerwy...
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.