TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-06, 06:20   #1951
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
(...)
Nie rozumiem też aż takiego zachwytu nad Staszkiem.
(...)

Podzielam niezrozumienie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 09:55   #1952
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie Staszek jest czarujący , ale na modela średnio się nadaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 15:45   #1953
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Szkoda mi Ani bardzo. Jest oryginalna, uważam że na zdjęciach wygląda bardzo fajnie. A najgorsze jest to że podali argument że się nie rozwija a Klaudia się rozwija? Wszystkie jej sesje były takie same i mało porywające. Nie rozumiem też aż takiego zachwytu nad Staszkiem.

Wielka szkoda że Pirog jej nie uratował, widziałam że bardzo na to liczyła i pierwszy raz było mi tak bardzo kogoś żal jak odpadł.
Mam podobne przemyślenia

Cytat:
W ogóle jak weszli starzy uczestnicy do domu to wydaje mi się że Kasia Szklarczyk bardzo wyniósle się zachowywała. Dla mnie jest totalnie nijaka i dziwie się że wygrała.
Od początku dziwiło mnie co oni widzą w Kasi ( i widzowie w sumie też, skoro ich głosami, teoretycznie, wygrała). Kasia jest bardzo ładną dziewczyną ale wg mnie jest równie ładna co setki innych dziewczyn jakie widuję na co dzień, jej uroda jest niezapamiętywalna i niczym się nie wyróżnia.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 17:15   #1954
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
W ogóle jak weszli starzy uczestnicy do domu to wydaje mi się że Kasia Szklarczyk bardzo wyniósle się zachowywała. Dla mnie jest totalnie nijaka i dziwie się że wygrała.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Tez odniosłam takie wrażenie, wydawalo mi się nawet, ze jak weszła do domu to jak komuś podawała rękę, nie przedstawiała się ze niby taka gwiazda. Ale to pewnie było tylko tak zmontowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 17:39   #1955
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Tez odniosłam takie wrażenie, wydawalo mi się nawet, ze jak weszła do domu to jak komuś podawała rękę, nie przedstawiała się ze niby taka gwiazda. Ale to pewnie było tylko tak zmontowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo tak było nie przedstawiła się

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 06:20   #1956
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A to nie jest tak, że już się z niektórymi znała? Nie pamiętam, czy była na castingach jak np.Ania czy Żaklina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 06:49   #1957
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że już się z niektórymi znała? Nie pamiętam, czy była na castingach jak np.Ania czy Żaklina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie odpowiadała osobom, które podawały jej swoje imię przy podaniu ręki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 12:07   #1958
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja widzialam kilka pierwszych odcinków, w momencie jak Denis odpadł to porzuciłam. Koles byl jeden na miliard, w przeciwienstwie do reszty uczestnikow byl strasznie plastyczny, kompletnie zero sztywnosci, swietna uroda, jeden z najlepszych uczestnikow wszystkich edycji, na rowni z Samuelem Kowalskim, Magda Roman czy Honorata Wojtkowska.

Ale wlasnie nadrobiłam ostatni odcinek. I powiem tak: słabo. Sesja z uczestnikami poprzednich edycji tylko pokazala jak fatalnie sie prezentują. Kasia - widząc kazda jej sesje mam przed oczami pustkę, kompletnie nieinteresująca urode. Patryk - juz w programie nie kupował mnie swoim jąkaniem sie i brakiem pewności siebie. A teraz prezentuje jakas dziwna pewność siebie, ale jakis taki spięty i takie to wymuszone... Chlopak jest dla mnie najwieksza porazka wsrod zwyciezcow tego programu ex aequo z jego dziewczyna. W dodatku słabo wyglada. Do tego Ania M. Okrągła twarz, pucołowatą buzia, jakas taka spięta, na zdjeciu wyszła dramatycznie. Wystudiowana jednym zdaniem. Dwóch Adamów nawet nie skomentuje. Zaklina rowniez jakby sie nie odnalazła, chociaz Dawid tez moim zdaniem po prostu nie pasuje do takich zmysłowych sesji, wiec pewnie bylo im ciezko. Jedyne co to Franek wyszedł niezle.

Ale cos co strasznie mi sie nie podobało, to mialam wrazenie, ze przed tak intymna sesja nikt poza Gala nie podjal rozmowy z partnerem jak daleko chce sie posunac. Tylko chamówa w stylu Adama molestujacego prawie Sandre, ktora bala sie zaprotestowac, zeby przypadkiem nie wyjsc na nieprofesjonalna. Denerwujaca byla tez Olga narzekajaca na to jak nie moze sie rozbrac i jak to ona by chciala, ale nie moze i marudzila. Ostatecznie zdjecie Kingi i Franka swietne, Staszek jakby zostal przylapany przez dziewczyne na mizianiu sie z inna, efekt koncowy Sandry i Adama niezly, Dawid i Zaklina niestety nieporozumienie, Zaklina wyglada mega niekorzystnie, podobala mi sie praca Huberta i Ani, widac bylo jej prosfesjonalizm, Hubert z kolei jest tak fotogeniczny, ze zawsze wyglada swietnie, chociaz Ania po prostu nie wychodzi dobrze w komenrcyjnych sesjach, Gala solo nawet niezle, ale Ania Markowska moim zdaniem psuje to zdjecie.

Denerwujace bylo to jak ciagle Tyszka, Pirog i wszyscy inni gadali o Kasi i Patryku 'o, idz sie tlumaczyc Patrykowi' albo jak jakas dziewczyna komentowala, ze 'maz nie widzi' itd. Come on, badzmy profesjonalni, a nie probujmy wywolywac tanich sensacji na sile. Dziecinada

Co do zadania w witrynach - slabe, bo grupa ST miala najlatwiej. Najbardziej charakterystyczny klimat + najbardziej popularnie obecnie serial z tej 3.

Sesje high-fashion. Lubie takie klimaty. W dodatku widac, ze pani fotograf jest w czolowce w swoim fachu. Ostatnio cos podobnego bylo w tej edycji gdzie byl Daniel. Wiekszosc poradzila sobie niezle. Ale Klaudia mama - no, nie. Widac, ze ostro wyfotoszopowali, na zywo ani nie sprawdza sie jako bielizniana sexbomba (bo widac wiek), ani jako ciekawa kobieta. Zero, w dodatku ma bardzo przyciezkawy dol, co bardzo rzucalo sie w uczy na panelu.

Michal Gala - chlopak ma cos w sobie. Widzialam, ze niektore z Was nie widzialy co on tutaj robi, a dla mnie mimo urody chlopaka w zonobijce na kwadracie dostarcza powiewu swiezosci. Zwlascza w tych wlosach a'la prawiczek. W dodatku widac, ze sie stara pozowac, nie jest wystudiowany jak np. Staszek. Jak mowil Dawid, idealny do high-fashion. Skojarzyl mi sie z Cameronem Monaghanem (co teraz widnieje w reklamach Giambattista Valli dla h&m, podobny klimat sesji i uroda), chociaz Gala to troche jego biedacka wersja. Ale na plus

Stanislaw - nieporozumienie. Uroda gwiazdora z Brawo, male oczka misiaka, ale co najgorsze - kompletnie sztywny. Dwie wystudiowane miny, na kazdym zdjeciu wyglada tak samo. Kompletnie nieinteresujacy, nie wiem co oni w nim widza, powinien zdecydowanie wyleciec.

Olga - na zdjeciach zazwyczaj wychodzi niezle, na zywo patrzac na nia, to zastanawiam sie co tutaj robi. Mieszane uczucia, zachwyty nad nia sa mocno przesadzone, zwlaszcza, ze zazwyczaj tez ma jedna twarz

Sandra - ma irytujacy charakter, ale faktycznie, podobnie jak Kinga, ma mix urody komercyjnej z czyms z hf. Swietna mieszanka, w dodatku czuje ten hf vibe. Kinga podobnie, ona to bije na glowe wszystkie laski w tej edycji, jedna na miliard.

Ania - niesprawiedliwie potraktowana. To byla jej sesja, jej klimaty, a specjalnie kazali jej patrzec prosto w slonce (zabojcze dla wzroku!), no to ciekawe czemu sobie nie poradzila. Imho i tak wyglada ciekawiej niz wiekszosc uczestnikow w tej sesji, chociaz widac jak na dloni, ze specjalnie wybrali jej niekorzystne zdjecie. W przeciwienstwie do mamy, ktora pracowala w najbardziej komfortowych warunkach (i jeszcze sie uzalala nad soba i plakala) i byla traktowana na tej sesji jak krolowa, nikt nie smial skrytykowac.

Dawid - ma talent, fotogenicznosc. Chociaz tez jest w pewnym stopniu irytujacy. Ale jako jedyny uczestnik w TM z choroba ma do tego fajne podejscie. Efekt finalny wszystkich sesji jest po prostu swietny.

Tak sie Anka cala edycje zachwycali, Gala w sumie tez, a teraz out. Powinni wziac Anke i Gale kosztem mamy i Stanislawa
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 13:27   #1959
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jestem po odcinku! Serio taki wybor?

Szok i niedowierzanie.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 14:21   #1960
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie nie szok, ale raczej w końcu out ta nieciekawa osoba.

Co do Ani- na niektórych zdjęciach wyglądała świetnie,ale jednak jest trochę zbyt specyficzna, top modelki nie muszą być śliczne, tylko ciekawe, ale w TV wygrywają osoby, które łączą te cechy.


Klaudia i Kinga są za niskie na bycie modelkami, w dodatku ta druga też nie ma szczególnie ładnej twarzy i zniknęłaby w tłumie , gdyby nie wredny sposób bycia.


Moim zdaniem program wygra Olga lub Dawid.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 14:37   #1961
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Dla mnie nie szok, ale raczej w końcu out ta nieciekawa osoba.

Co do Ani- na niektórych zdjęciach wyglądała świetnie,ale jednak jest trochę zbyt specyficzna, top modelki nie muszą być śliczne, tylko ciekawe, ale w TV wygrywają osoby, które łączą te cechy.


Klaudia i Kinga są za niskie na bycie modelkami, w dodatku ta druga też nie ma szczególnie ładnej twarzy i zniknęłaby w tłumie , gdyby nie wredny sposób bycia.


Moim zdaniem program wygra Olga lub Dawid.


Myslalam, ze obie poleca i stad szok. Obie były do bani.

Cos czuje, ze pierog uratuje mamuśkę
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 14:44   #1962
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja tam uważam że Piróg trzyma dla Olgi miejsce
A przepychanie mamusi dalej jest już żenujące
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 14:49   #1963
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Klaudia ma sińce pod oczami. Było to widać na kastingach.

Ja trzymam kciuki za Dawida i Olgę Staszek fajne ma kreacje i to go tylko ratuje nie mozna tez powiedzieć, ze zle pozuje.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 14:58   #1964
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ja tam uważam że Piróg trzyma dla Olgi miejsce
A przepychanie mamusi dalej jest już żenujące
Dla Olgi albo Dawida, ale wydaje mi się, że oni i tak nie odpadną. Co do Klaudii to powinna odpaść zamiast Ani, miała wtedy okropne zdjęcie, wygląda bardzo poważnie i ten program nie jest dla niej, nie pasuje tam. A już jej wchodzenie w rozgrywki innych uczestników i obgadywanie kogoś z Sandrą, która emocjonalnie jest dzieciakiem, jest żenujące
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 15:33   #1965
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja nie planowałam, ale miałam czas, więc obejrzałam. I znowu słabo.

Po pierwsze, widac to po liczbie pokazow. Tak naprawde jakkolwiek nadają się Sandra i Olga. Kinge uwielbialam na sesjach, ale po prostu na pokazy nie pasuje (a kiedys chyba mowila, ze woli pokazy?) Inni dostali malo. Mimo ze w kazdej poprzedniej edycji liczba pokazow na osobe spadala, to jednak nigdy nie bylo az tak zle jak teraz. Wezma mame i sie dziwia, ze nie dostala zadnego pokazu. Efekty sesji tez moim zdaniem slabe, tylko Sandra sie wybronila.

Staszek to dla mnie w dalszym ciagu nieporozumienie. Taki nudny, oklepany misiak, na sesjach strasznie sztywny, wystudiowany. Cos tam niby pozuje, ale zawsze tak bezpiecznie i jest w tym wszystkim nuzacy.

Dawid tez na minus. Swietnie wypada na sesjach w jednym tonie. Niestety, ale sesje romantyczne juz nie tak dobrze. No i zatrzymal sie w miejscu, nie ma takiej latwosci pozowania. Ostatnie zdjecie - dla mnie slabe, stanal na rekach, no i super, ale co w tym ma byc niby ciekawego? Nie dziwi mnie tez, ze wielu projektantow jednak zrezygnowalo. Zawsze jest spore ryzyko, a tez umowmy sie, pokazowo takich jak Dawid sa setki, w dodatku z wiekszym doswiadczeniem. Chlopak mial swoje momenty na sesjach, ale nie jest niezastapiony, sa lepsi.

Kinga - rozczarowanie. Nie ma moze warunkow na wybieg, ale zawiodla na sesji. Faktycznie taka generyczna, znudzona poza jakby tylko czekala, az to sie skonczy i bedzie mogla wskoczyc w pizame.

Klaudia. Miala swietna scenerie, zdjecie moglo byc rewelacyjne. A tez stanela byle jak i tyle. Stylizacje dobrano pod jej urode, ale kompletnie nie wykorzystala szansy. + widzialam gdzies na insta jej zdjecie z pokazu (ktory dostala) i wygladala KOSZMARNIE. Pierwsza mysl jak ja zobaczylam - nie mam pojecia ile TM zaplacilo projektantowi, zeby ja puscil. Sorry, ale nie uwierze, ze ceniony projektant uznal, ze dobrze to wyglada, zwlaszcza jak pokazywano nam na kazdym fw w poprzednich edycjach innych modeli. Znowu widac jak na sile uczestnicy sa wciskani. Nie wiem czy przytyla, ale ma strasznie szerokie biodra i duze nogi. W polaczeniu z jej niskim wzrostem, wyglada jak krasnal na tle np. Sandry. Niestety, ale jak pozuje to zawsze widze juz lekko podstarzala gwiazde Playboya. W dodatku ten tekst, ze jej syn mogl o niej w szkole uslyszec cos niedobrego. Nie wiem, pewnie chodzi o tego calego Playboya i jakies domysly o seks-biznesie w zwiazku z tym. Nie wiem co kobieta z taka przeszloscia i taki obawami kierowalo, zeby pojsc do tego programu. Troche jednak bylo mi przykro, patrzylo sie na nia z politowaniem.

Olga. Fajnie pracowala na sesji. Ale im dluzej na nia patrze, tym mniej mi sie podoba. Mimo, ze sie stara, to tez ma tendencje do robienia jednej wystudiowanej miny. W dodatku ma okropny charakter. Taka niedojrzala, naburmuszona alternatywka-wannabe. Zgrywa taka dojrzala, ciagle powtarza jaki to ona ma dystans i jak to jest ponad rowniesnikami z liceum. A tak latwo sie wkurza i wybucha nad jakas glupota, a bo nie moze sie rozebrac, a bo miala nie taka sukienke, a bo ktos ma nie taki charakter, a bo cos tam. Juz wole Sandre, ktora moze ma orgazm na widok kazdego faceta, ale przynajmniej nie ma o sobie nie wiadomo jakiego mniemania i jest po prostu sympatyczna.

Sandra - petarda. W tej stylizacji a'la lata 20. wygladala zjawiskowo, po prostu wow, nie moglam sie napatrzec. Zdjecie zdecydowanie najlepsze, inni daleko w tyle za nia. Cala ta akcja z myszka Miki, dzieki takim glupotom modelki sa zapamietywane. Cwana babka, ale jak najbardziej na plus. Jak robia ujecia na wszystkich uczestnikow, to inne laski przy niej znikaja.

Werdykt, mimo wszystko - dla mnie zart. Jak mama nie wyleci za tydzien, to ja juz nie wiem. Na pewno Sandra z Olga zostana. Wszystko pewnie rozegra sie pomiedzy Klaudia, Dawidem i Staszkiem. Nie zebym jakos tam sie zachwycala ktorymkolwiek z nich, ale Klaudia ma po prostu najgorsza prezencje. No i kompletnie nie pasuje do tego swiata. Pewnie sama lepiej by sie czula na afterparty obok pani Rozenek czy tam Siwiec w brylantowej sukni otoczona wplywowymi ludzmi. Na final obstawiam Sandre, Olge i Dawida. Wolalabym Sandre (najbardziej uniwersalna uroda wszystkich edycji), Denisa (najlepiej pozujacego uczestnika tm w ogole) i Kinge (objawienie na sesjach, zwlaszcza hf, piekna twarz)/Gale (ktoremu mocno kibicuje od poczatku, koles jest objawieniem).
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 22:06   #1966
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cześć Dziewczyny, nigdy się tu nie wypowiadałam, ale wczorajszy odcinek przelał moją czarę goryczy i muszę gdzieś wylać swój jad

Nadrobiłam dzisiaj i... Chryste Panie jak mnie Sandra irytuje. Ja pierdziele jakie to jest mentalne dziecko. Tekst o tym, że w Turcji każdy facet patrzy z zaciekawieniem na europejskie dziewczyny i może ona sobie tam męża znajdzie, mnie zabił.
Zdjęcie wyszło jej ( jak na złość ) przepiękne i faktycznie najlepsze w sesji, ale charakterologicznie - żenada. Te jej wstawki, jakieś z dupy komentarze w ogóle, po prostu podnosi mi ciśnienie momentalnie

A odnośnie poprzednich odcinków - również szkoda mi Ani, miałam nadzieję, że zajdzie daleko, bo choć może była wycofana i taka niemedialna, ale bardzo ciekawa uroda i profesjonalne podejście do tematu.

Z pozostałych osób kibicuję Oldze najbardziej. Choć Dawid też ma potencjał, aczkolwiek tak jak sam kiedyś przyznał - jest mocno dziecinny.



A jeszcze przypomniało mi się jak w którymś odcinku Rafał powiedział, że on NIENAWIDZI Sandry. Trochę mnie to zbulwersowało, bo to dość mocne słowa, a on to jeszcze potem powtórzył. Ja rozumiem, można kogoś nie lubić, ledwo tolerować, ale żeby od razu nienawidzić?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 23:48   #1967
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Pewnie, Sandra jest dzieciakiem, ma przeciez 18 lat. To dosc prosta dziewczyna, widac, ze w programie troche spuszona ze smyczy, bo z malego miasta i pewnie na co dzien wiedzie sztampowe zycie. Ale jednak wydaje sie w tym wszystkich szczera i tak wlasnie jak jakas projektantka powiedziala, 'kocha zycie'. Jest irytujaca, ale zdecydowanie mi bardziej na nerwy dziala Olga. Mam wrazenie, ze pod ta udawana dojrzaloscia i dystansem kryje sie dziewczyna tak samo niedojrzala jak Sandra. Mi wlasnie Sandra wydaje sie beztroska, ma gdzies to co ktos sobie o niej pomysli, mowi co czuje. I dobrze. A Olga ciagle marudzi, a bo to nie moze sie rozebrac, a ona taka dojrzala, ze co z tego, ze jest siedemnastka, a bo to ja ktos wkurza, bo ona nie lubi pewnych typow ludzi, ale jest ponad to. Brr, po prostu bije od niej taka arogancja i cwaniactwo.

Dawid dziecinny? Ze wszystkich uczestnikow jego okreslilabym jako zdecydowanie najbardziej powaznego, dojrzalego. Nie pamietam, zeby kiedykolwiek zartowal albo glupio sie zachowywal.

Zreszta ogolnie trzeba miec na uwadze, ze ten program wyzwala w ludziach nieprzyjemne cechy i zwieksza sklonnosc do irytowania sie i wkurzania na innych. Akurat przegapilam kilka odcinkow i tego z Rafalem nie widzialam, ale pewnie jak to ogladal, to sam sie dziwil, ze tak powiedzial. Zreszta TV moze pstryknieciem palca zmanipulowac czyimis slowami czy reakcja na cos, wiec.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 07:40   #1968
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Rafał i Sandra od początku sie nie lubili a potem był moment zgadania sie i sami byli w szoku, ze to sie zmieniło





Sandra jest jak dziecko ale my dorosli tez czasami sie tak zachowujemy kiedy dostajemy radosna nowinę

Dodatkowo z tymi majtkami to cwaniara to powoduje, ze projektant faktycznie ja zapamięta
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 13:50   #1969
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87325762]Klaudia ma sińce pod oczami. Było to widać na kastingach.

Ja trzymam kciuki za Dawida i Olgę Staszek fajne ma kreacje i to go tylko ratuje nie mozna tez powiedzieć, ze zle pozuje.[/QUOTE]No i co z tego że ma since? taka uroda. Podobnie jak ktoś ma przebarwienia, czy piegi.

Generalnie wydaje mi się Kinga słusznie odpadła, ale następna do odstrzalu ewidentnie Klaudia. Nie ma żadnych predyspozycji do kariery modelki. Faktycznie jak ktoś napisał-ma przyciezkawy dół, nie ma w niej tej lekkości które mają inne dziewczyny, widać to na przymiarkach ciuchów.


Na Sandre nie mogę patrzeć. Ona jest tak dziecinna, emocjonalnie na poziomie gimnazjum. I jak na złość tego prezentuje się świetnie zarówno na zdjęciach jak i wybiegu, shit!

Staszek - model jednej miny.

Dawid spoko.

Olga też w sumie ma jedną minę. Ale jest coś w niej co przyciąga. Chociaż jak na sesji kilka razy się uśmiechnęła to tak pomyślałam że też super by to zdjęcie wyszło. Ale zawsze że wszystkich ujęć wybierają to że sroga mina.


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 13:55   #1970
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
No i co z tego że ma since? taka uroda. Podobnie jak ktoś ma przebarwienia, czy piegi.

Generalnie wydaje mi się Kinga słusznie odpadła, ale następna do odstrzalu ewidentnie Klaudia. Nie ma żadnych predyspozycji do kariery modelki. Faktycznie jak ktoś napisał-ma przyciezkawy dół, nie ma w niej tej lekkości które mają inne dziewczyny, widać to na przymiarkach ciuchów.


Na Sandre nie mogę patrzeć. Ona jest tak dziecinna, emocjonalnie na poziomie gimnazjum. I jak na złość tego prezentuje się świetnie zarówno na zdjęciach jak i wybiegu, shit!

Staszek - model jednej miny.

Dawid spoko.

Olga też w sumie ma jedną minę. Ale jest coś w niej co przyciąga. Chociaż jak na sesji kilka razy się uśmiechnęła to tak pomyślałam że też super by to zdjęcie wyszło. Ale zawsze że wszystkich ujęć wybierają to że sroga mina.


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tylko jednak to bardzo ją postarza.
Ja wiem, że to taka uroda. Tylko widac też przy okazji zmarszczki. No nie ma co się oszukiwać ale widać różnicę wiekową
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 16:39   #1971
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też uważam, że Sandra ma okropny charakter i jako człowiek jest straszna, ale to nie jest program mający na celu wyłonić najsympatyczniejszą osobę, tylko modelkę.
Ona jest strasznie dziecinna i narwana, ale myślę że jak trochę dojrzeje to będzie OK. Powinna wygrać ten program bo najbardziej na to zasługuje, ale wydaje mi się że wygra Olga Ludzie jednak głosują na fajne sympatyczne osoby, z którymi się utożsamiają itd. (Tak jak wygrała Zuza z jakiejś poprzedniej edycji).
Olga jakieś tam zadatki na modelkę ma, więc jak wygra zarówno Sandra jak i Olga to będę zadowolona. Nie chciałabym żeby wygrał Staszek czy Dawid :/ O Klaudii nawet nie mówię, nie wiem co ona tam robi
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 18:18   #1972
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A czy ktoś zwrócił uwagę, że Michał Piróg jeszcze nikogo nie przywrócił do programu? A przed finałem został tylko jeden odcinek, to by oznaczało, że przywróci kogoś i w finale będą wyjątkowo 4 osoby?! To jest w ogóle możliwe?:confus ed:
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje włosy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 18:22   #1973
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
A czy ktoś zwrócił uwagę, że Michał Piróg jeszcze nikogo nie przywrócił do programu? A przed finałem został tylko jeden odcinek, to by oznaczało, że przywróci kogoś i w finale będą wyjątkowo 4 osoby?! To jest w ogóle możliwe?:confus ed:


Tez zwróciłam na to uwagę
Wcześniej to nawet juz na początku przywracał.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 19:21   #1974
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
A czy ktoś zwrócił uwagę, że Michał Piróg jeszcze nikogo nie przywrócił do programu? A przed finałem został tylko jeden odcinek, to by oznaczało, że przywróci kogoś i w finale będą wyjątkowo 4 osoby?! To jest w ogóle możliwe?:confus ed:
Pewnie on nie ma nic do gadania, produkcja mu narzuca. Raz juz byly 4 laski w finale.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 11:17   #1975
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Za Sandra nie przepadam, ale trzeba przyznac ze pracuje profesjonalnie i jest zaangazowana. Dziwi mnie ten pojazd na nią za dziecinnosc - wole taka radosna dziewczyne niz ponurakow, smutnych, niepewnych, bez energii, tak jakos skojarzylo mi sie z polska mentalnoscia. Dobrze ze ma energie i oby ten hejt nie podcial jej skrzydel. Ma talent, urodę, oglady nabierze i bedzie ok.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 18:45   #1976
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Sandra jest mega irytująca, ale wie co robi. Nie oszukujmy się, liczy się historia, emocje. Jakby była spokojna, małomówna to wyleciałaby już dawno.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:03   #1977
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Boże Sandra znowu zaczyna naprawdę to jej slinienie się do większości facetów.
No i naprawdę Gigi Hadid i Kendall a ta druga to szczególnie, to mega gwiazdy modelingu raczej celebrytko-modelki.

Mam wrażenie że ten projektant leci na Staszka



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:23   #1978
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

hejo! Klaudia dziś na bank odpadnie, ale jakoś ostatnio ją polubiłam. na początku działała mi na nerwy.
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 21:42   #1979
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Domyślam się że z przecieków skąd wiesz ale nie psuj zabawy nie wiem jak będzie, nie szukałam info ale wydaje mi się że to co ktoś tu pisał że Pirog uratuje El Dursi i będą 4 osoby w finale jest możliwe

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 08:42   #1980
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Boże Sandra znowu zaczyna naprawdę to jej slinienie się do większości facetów.
No i naprawdę Gigi Hadid i Kendall a ta druga to szczególnie, to mega gwiazdy modelingu raczej celebrytko-modelki.
Przez ostatnie 2-3 lata to są akurat największe gwiazdy modelingu, na szczycie najlepiej zarabiających i robiące największe kampanie. Nie trzeba lubić alni się zachwycać, ale jesli ktos interesuje się branżą, powinien kojarzyć kto to jest.

Sandra jest typową trzpiotowatą 18latką, znacznie bardziej irytuje mnie pseudo-poważna Olga, która jest strasznie zmanierowana i pretensjonalna a do tego fałszywa. Najbardziej mnie rozbawiło jak powiedziała, że ona to wszystko robi dla siebie a nie dla liczby pokazów i nie jest dla niej ważne w ilu pójdzie
Olga i Dawid to najbardziej faworyzowane osoby tej edycji.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.