brzydka cera mojego faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 15:36   #1
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790

brzydka cera mojego faceta


Moj chlopak ma brzydka cere....ma 25 lat i juz ma widoczne zmarszczki pod oczami i na czole(a mam starszych od niego braci i oni maja zdecydowanie "mlodsza" cere).Tak ogolnie to to jest tylko i wylacznie jego wina bo on jest strasznie przeciwny wszelkim kremom i innym "ochraniaczom" twarzy.Ale ja musze cos zrobic z ta jego cera i mysle ze jesli kupilabym mu zestaw jakis kosmetykow to uzywalby ich.Wiec drogie wizazanki prosze Was o pomoc w dobraniu odpowiednich kosmetykow dla mojego chlopaka bo ja w ogole sie na tym nie znam.dodam tylko ze jego skora lekko sie przetluszcza i od czasu do czasu cos wyskoczy mu na buzce.ma tez chyba wrazliwa skore bo po goleniu wychodza mu takie podraznienia.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:51   #2
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: brzydka cera mojego faceta

Przede wszystkim nie uważam że to jego wina, facet ma inna skórę i nie zawsze potrzebuje kremowania sie po umyciu twarzy. Mój narzeczony zaczął uzywać kremu nivea for men dopiero od jakiegoś roku, wcześniej tylko balsam po goleniu. Ma 28 lat, nie ma zmarszczek i ciężko mi nawet namówić go na ochronne kremy do opalania na ciało. Natomiast mam kolege który kremuje buźke od urodzenia, jest 3 lata młodszy i ma siatke pod oczami, bruzdy przy nosie. Genetyka i jeszcze raz genetyka. Jak juz kiedys pisałam np. o swojej mamie która ma 53 lata i wiecznie kremuje sie nivea soft, nigdy nie uzywała żadnych blokerów a jej stan skóry pozazdrościłaby nie jedna czterdziestka. Osobiście sama chciałabym nie używac żadnego kremu, po umyciu wytrzeć sie i wyjść z domu bo szkoda ładować tą chemię na twarz ale niestety to jest niemożliwe, także ja nie namawiałabym na siłe twojego chłopaka na kremy. Takie moje zdanie.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:29   #3
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: brzydka cera mojego faceta

Z ta jego wina chodzilo mi o to ze on bardzo duzo pracuje na dworze.Latem w wielkich goraczkach a zima przy ostrym mrozie.I nigdy nie uzywal zadnych ochronnych kremow wiec pomyslalam ze to moze wlasnie od tego...A to nie jest dokladnie namawianie na sile...on chyba po prostu dopoki nie sprobuje to sie nie przekona.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 17:15   #4
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: brzydka cera mojego faceta

Mimo iz coraz wiecej mezczyzn uzywa wszelkiego rodzaju kremow,maseczek,peelingow itp nadal wielu mezczyzn traktuje taka pielegnacje jak kare.Moj maz oprocz balsamu po goleniu,wody toaletowej,kremu Nivea do ust,zelu do golenia,zelu pod prysznic i szamponu dla mezczyzn nie uzywa niczego wiecej.Uwaza to za zbedne,chociaz twarz ma raczej zadbana.Nie ma sily bym go mogla namowic na peelingi,maseczki itp.Nie kupuje mu sama kosmetykow,bo uwazam,ze to strata pieniedzy,i tak nie bedzie uzywal kremu przeciwzmarszczkowego czy czegos innego.Przeciwienstwem natomiast jest moj brat,ktory dba o siebie niczym baba,uzywa zeli do mycia,maseczek,peelingow, kremow dla mezczyzn i wielu innych specyfikow.To mi sie podoba.Mysle,ze powinnas wpierw z nim porozmawiac na ten temat,ewentualnie na poczatku podsunac mu kilka swoich kosmetykow nim ostatecznie zdecydujesz sie na zakup specjalnie dla niego.Szkoda,zeby sie kurzyly na polce.Co do kosmetykow dla mezczyzn,wiele firm robi takie,coraz wiecej,m in:Loreal for men,Biotherm Home,Clinique,Vichy,i wiele innych rowniez typowo polskich fir,tu mniej wiem,podajze AA Oceanic,ale rowniez Nivea for men rozszerzyla kosmetyki o kremiki przeciwzmarszczkowe z q10.Wystarczy poszukac,a napewno dobierze sie cos do danego rodzaju skory.Musze przyznac,ze kremy przeciwzmarszczkowe,ktore my uzywamy-kobiety swietnie sie nadaja do meskiej cery,problem w tym,ze wielu mezczyzn woli jednak korzystac ze srodkow tylko dla nich przeznaczonych.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 20:17   #5
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: brzydka cera mojego faceta

Ja juz z nim rozmawialam na ten temat i powiedzialam nawet ze chce o to zapytac na wizazu.A on o dziwo powiedzial ze mam ro zrobic bo jest ciekaw co napiszecie.Ja mysle ze on bedzie uzywal tych kosmetykow(a wlasciwie jestem tego prawie pewna) tylko nie chce do konca sie przyznac bo wyjdzie ze wyszlo na moje;-)
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 00:10   #6
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: brzydka cera mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Aangelek
Ja juz z nim rozmawialam na ten temat i powiedzialam nawet ze chce o to zapytac na wizazu.A on o dziwo powiedzial ze mam ro zrobic bo jest ciekaw co napiszecie.Ja mysle ze on bedzie uzywal tych kosmetykow(a wlasciwie jestem tego prawie pewna) tylko nie chce do konca sie przyznac bo wyjdzie ze wyszlo na moje;-)

Skoro tak,to nie pozostaje Ci nic innego jak szukanie odpowiednich kosmetykow dla swojego.Musze przyznac,ze wiekszosc mezczyzn ma cere tlusta,wiec najlepiej bedzie jesli te kosmetyki beda przeznaczone do tego rodzaju cery.Marka Loreal wprowadzila linie,jest w niej kilka kremow dla roznych potrzeb.Nie moge Ci powiedziec czy sa dobre czy nie,bo nie uzywalam Dzieki Bogu dla mezczyzn mniej wazne jest czy sie walkuje czy nie,czy sie szybko wchlania czy wolniej,makijazu na to robic nie beda Moj bradziszek uzywa serii Lancome,Vichy albo Biotherm(wlasciwie to z kazdej z nich cos ma)i musze przyznac,ze ma calkiem fajna buzie.Pozdrawiam
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 11:59   #7
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: brzydka cera mojego faceta

no to w takim razie jutro zajme sie poszukiwaniem odpowiednich kosmetykow.Mam nadzieje ze znajde cos odpowiedniego.dziekuje
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.