Krem do twarzy dla 26-latki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-12, 20:55   #1
nati_o
Przyczajenie
 
Avatar nati_o
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 26

Krem do twarzy dla 26-latki:)


Witam, chciałabym prosić o pomoc w doborze kremu do twarzy.Wcześniej używałam AA Oligovital, Ziaja-100 procent.Ale od dłuższego czasu mam problemy z zaczerwieniami, szczególnie na policzkach z którymi nie mogę sobie poradzić.Myślałam że tonik garnier-zielony troszke złagodzi podrażnienia ale niestety nie daje sobie rady.Zawsze wydawało mi się że mam mieszaną cerę typu T, ale teraz chyba już bardziej "podchodzi" pod wrażliwą.Jakie powinnam używać kremy, dostosowane również do mojego"wieku".Nie chciałabym kupować róznych nowości, stwierdzić ze mi nie słuzą i wydać niepotrzebnie pieniądze.Prosze Was o radę.
nati_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 21:22   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Krem do twarzy dla 26-latki:)

Nati_o, to moga byc poczatki naczynek, ktore w sezonie grzewczo-zimowym moga sie uaktywnic na policzkach.
Dobrze im robi rygorystyczna ochrona przeciwsloneczna (polecam emulsje Avene spf 50+, swietnie nawilza i ochrania), unikanie kosmetykow z alkoholem.
Po wiecej szczegolow zglos sie do wyszukiwarki forum wpisujac "cera naczynkowa" - duzo zanwczyn sie wypowiadalo na ten temat np. Smoczyca.
Nie eksperymentuj z kwasami, zwlaszcza AHA, moga podraznic i "rozjuszyc" naczynka.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.