Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 18:59   #1
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280

Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie


Wczoraj natknęłam się na ten artykuł :

http://kobieta.onet.pl/uroda/twarz-i...skalpela/j0fyq

Mowa w nim o aquafillingu.


W Polsce od 2 miesięcy , za granicą z powodzeniem stosowany od kliku lat. Podobno 12 lat badań klinicznych i bezpieczniejszy niż wycofany macrolane.

Na kafeteri jest taki temat kilka kobiet już poddało się temu zabiegowi .Widocznie zdjęcia są przed i po.Zazwyczaj powiększenie o rozmiar ale dla zdesperowanych i bojących się operacji i narkozy zawsze coś tym bardziej , że znieczulenie miejscowe

Poniżej to co jeszcze znalazłam na ten temat.
jak wygląda zabieg
https://www.youtube.com/watch?v=Q4YssJBN3s4

http://www.lifestyle.newseria.pl/new...ia,p2006036995

Co myślicie o tej metodzie ?
Ponieważ jestem jeszcze przed macierzyństwem trochę bym się obawiała jak to wpłynie na karmienie ale po urodzeniu dziecka myślę , że to świetna alternatywa do wypełnienia biustu po karmieniu.
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 10:33   #2
aadelaa
Przyczajenie
 
Avatar aadelaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Dziewczyny, podbijam! Czy któraś poddała się temu zabiegowi? Ja też myślę o tym, żeby zostać mamą za 2, 3 lata i zastanawiam sie czy jest sens działać teraz czy lepiej poczekać jak zmieni się moje ciało. Tak czy siak, podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami z aquafillingiem, jeśli oczywiście jakieś macie!
__________________
Find what u love and let it kill u!
aadelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 21:03   #3
aadelaa
Przyczajenie
 
Avatar aadelaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Zapoznałam się dokładnie z tematem i znalazłam coś co mnie bardzo zainteresowało. Słyszałyście może o lipofilingu? JEst to przeszczep własnego tłuszczu, który z powodzeniem powiększa biust i długo się utrzymuje. Czy któraś z Was ma może jakieś doświadczenie z tym zabiegiem? Czy można gdzieś obejrzeć zdjecia przed i po? Ja po Nowym Roku jestem umówiona na konsultację u Dr Grzesiak, która robi taki zabieg. Zastanawiam się czy ktoś jeszcze coś takiego wykonuje w Warszawie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
__________________
Find what u love and let it kill u!
aadelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 11:49   #4
hairoutine
hairoutine
 
Avatar hairoutine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Ciekawy artykuł. Mnie w sumie przydałoby się wstrzyknąć taki preparat do jednej piersi, żeby je wyrównać
hairoutine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:57   #5
mimoza102
Rozeznanie
 
Avatar mimoza102
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: łodz
Wiadomości: 901
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

witam!
ja jestem po dwóch zabiegach przeszczepu tkanki tłuszczowej w piersi i efekt nie powala po 1 szym zabiegu po 2 miesiącach prawie wszystko się wchłonęło (około 170ml/pierś) zdecydowałam się na 2 gi z nadzieją na lepszy efekt fakt zabieg lepiej poszedł i dało się podać więcej tkanki (ok 200 ml/pierś) jednak teraz po trzech tygodniach PO żałuję tych pieniążków, ból jest choć to zabieg w miejscowym znieczuleniu ból jest, wymierną korzyścią jest nowa talia, ładniejsze bryczesy i kolana bez tkanki tłuszczowej ale to efekt liposukcji, dodam że miałam małe piersi i obecnie myślę że nawet rozmiar mi nie zostanie :/ gdzyż do 6-ciu mcy tkanka się jeszcze wchłonie a mi teraz już mało zostało
mimoza102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 21:50   #6
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Witaj,
Aquafiling to nie to samo co przeszczep tkanki tłuszczowej.
Aquafiling obiecują 5 lat , że będzie się trzymać gdzieś czytałam , że 8 a gdyby na prawdę było 3 lata to też jest dla mnie ok .

Czy ktoś może poddał się już temu zabiegowi ?
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:38   #7
mimoza102
Rozeznanie
 
Avatar mimoza102
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: łodz
Wiadomości: 901
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez Light_Blue Pokaż wiadomość
Witaj,
Aquafiling to nie to samo co przeszczep tkanki tłuszczowej.
Aquafiling obiecują 5 lat , że będzie się trzymać gdzieś czytałam , że 8 a gdyby na prawdę było 3 lata to też jest dla mnie ok .

Czy ktoś może poddał się już temu zabiegowi ?
to była odpowiedz dla aadeli, która pytała o transplantację
mimoza102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 10:37   #8
bc7bed98bff1f1c356e545a6f1d1a87b0b0ecb64_61734271decf6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Witam dziewczyny jestem już miesiąc po zabiegu aquafillingu piersi i jestem bardzo bardzo zadowolona. Moje piersi są bardzo naturalnie powiększone, podniesione do góry.W dotyku są bardzo mięciutkie, jak naturalne. Moja kolezanka ma implanty silikonowe i jak się jej wczesniej pytalam, odczuwała 2 lata po zabiegu ,że miała napięte piersi. A ja miesiąc po zabiegu czuję się bardzo komfortowo.Bolesnośc po zabiegu trwała 3 dni. I nie ma sladów jak po implantach. Mialam jedynie malutkie ślady po igle, które już prawie się wygoiły. Dzięki Pani Doktor xxx nie wykonałam implantów.I ciesze się bardzo,że tak mi Pani doktor doradziła.Polecam wszytskim ten zabieg

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:48
bc7bed98bff1f1c356e545a6f1d1a87b0b0ecb64_61734271decf6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:53   #9
Happymix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

ja jestem 3 dni po zabiegu, piersi są jeszcze twarde, ale i tak już widac, że efekt super; polecam, ból niewielki, szybko się dochodzi do siebie, a efekt bardzo naturalny; mam powiekszone o 1 rozmiar; istnieje mozliwosc dostrzykiwania po uplywie kilku miesiecy; mam maly szef rozpuszczalny w miejscu wklucia igły.
Happymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:57   #10
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Tez sie zastanawiam nad tym zabiegem ale ALE:

http://aqualift.com.ua/aqualift_notice_20120607.pdf


Tam jest wyraznie napisane ze Aquafilling to jest nielegalna, nieprzetestowana podrobka Aqualift !!

?????
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:47   #11
czytelnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
witam!
ja jestem po dwóch zabiegach przeszczepu tkanki tłuszczowej w piersi i efekt nie powala po 1 szym zabiegu po 2 miesiącach prawie wszystko się wchłonęło (około 170ml/pierś) zdecydowałam się na 2 gi z nadzieją na lepszy efekt fakt zabieg lepiej poszedł i dało się podać więcej tkanki (ok 200 ml/pierś) jednak teraz po trzech tygodniach PO żałuję tych pieniążków, ból jest choć to zabieg w miejscowym znieczuleniu ból jest, wymierną korzyścią jest nowa talia, ładniejsze bryczesy i kolana bez tkanki tłuszczowej ale to efekt liposukcji, dodam że miałam małe piersi i obecnie myślę że nawet rozmiar mi nie zostanie :/ gdzyż do 6-ciu mcy tkanka się jeszcze wchłonie a mi teraz już mało zostało
Ile płaciłaś za zabieg jeśli można zapytać?
czytelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 16:37   #12
Migotkaa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Jestem 2 tygodnie po zabiegu i jestem przeszczęśliwa! cudowna pani doktor Agnieszka wyczarowała mi piękne piersi! Miałam 100ml w każdą pierś, na początku piersi były trochę nabrzmiałe, twarde ale potem zaczęły stawać się w dotyku mięciutkie jak prawdziwe. Zastanawiam się jeszcze czy po pewnym czasie nie powiększę sobie ich jeszcze raz no ale to się jeszcze zobaczy Sam zabieg nie był jakiś bardzo nieprzyjemny, oczywiście, że coś pobolało ale naprawdę delikatnie. POLECAM Wam gorąco panią doktor Agnieszkę z kliniki xxx, ponieważ jest to kobieta, która potrafi wysłuchać i pomóc. w każdym bądź razie uważam, że jest to super opcja dla kobiet, które chcą sobie powiększyć biust ale nie chcą mieć implantów tylko naturalnie wyglądający biust!

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:47
Migotkaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 11:49   #13
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

W styczniu mam zaplanowany zabieg. W wątku będę zdawała na bieżąco relacje
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 08:36   #14
Ina_benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 62
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Jabym sobie tego w piersi nie podała, poznałam kilka osob którym po latach zrobily się grudki, preparatu nie można usunąć a wchłonąć się nie chce nawet przez długie lata....
Jedyna słuszna wg mnie metoda to implanty, w przypadku powikłań ( mój przypadek )po prostu usuwa się wkładkę i po kłopocie.
A z aquafilingiem ludzie się borykają potem czy to wycinać czy odesać czy co......
W usa preparaty zawierająće poliamidy są zakazane, za to od lat są stosowane w azji i nie jest tajemnicą że dają sporo powikłań.

Zdaje się, że ktoraś z ex dziewczyn jakiegoś piłkarza też miała bardzo skomplikowane powikłania po podaniu podobnego preparatu w pośladki....

Edytowane przez Ina_benita
Czas edycji: 2015-09-04 o 08:40
Ina_benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 19:06   #15
Turkus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 15
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
witam!
ja jestem po dwóch zabiegach przeszczepu tkanki tłuszczowej w piersi i efekt nie powala po 1 szym zabiegu po 2 miesiącach prawie wszystko się wchłonęło (około 170ml/pierś) zdecydowałam się na 2 gi z nadzieją na lepszy efekt fakt zabieg lepiej poszedł i dało się podać więcej tkanki (ok 200 ml/pierś) jednak teraz po trzech tygodniach PO żałuję tych pieniążków, ból jest choć to zabieg w miejscowym znieczuleniu ból jest, wymierną korzyścią jest nowa talia, ładniejsze bryczesy i kolana bez tkanki tłuszczowej ale to efekt liposukcji, dodam że miałam małe piersi i obecnie myślę że nawet rozmiar mi nie zostanie :/ gdzyż do 6-ciu mcy tkanka się jeszcze wchłonie a mi teraz już mało zostało
Pomyliłaś przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi z zabiegiem aquafillingu.
Aquafilling to preparat wypełniający składający się w 98% z soli fizjologicznej i 2% z poliamidu do modelowania piersi. Efekt utrzymuje się wg producenta do 5 lat. U mnie po 2,5 roku zostało go niewiele, tak że efektu powiększenia już nie ma.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

[1=bc7bed98bff1f1c356e545a 6f1d1a87b0b0ecb64_6173427 1decf6;46822138]Witam dziewczyny jestem już miesiąc po zabiegu aquafillingu piersi i jestem bardzo bardzo zadowolona. Moje piersi są bardzo naturalnie powiększone, podniesione do góry.W dotyku są bardzo mięciutkie, jak naturalne. Moja kolezanka ma implanty silikonowe i jak się jej wczesniej pytalam, odczuwała 2 lata po zabiegu ,że miała napięte piersi. A ja miesiąc po zabiegu czuję się bardzo komfortowo.Bolesnośc po zabiegu trwała 3 dni. I nie ma sladów jak po implantach. Mialam jedynie malutkie ślady po igle, które już prawie się wygoiły. Dzięki xxx nie wykonałam implantów.I ciesze się bardzo,że tak mi Pani doktor doradziła.Polecam wszytskim ten zabieg[/QUOTE]
Nie chcę cię straszyć, ale... ja tez miałam ten zabieg 2,5 roku temu. Obecnie nie ma już efektu powiększenia (był u mnie 2 lata a wg producenta 5 lat) ale to nie jest najgorsze, nie wiem czy ten preparat w ogóle się wchłonie bo zostały wewnątrz piersi większe lub mniejsze gule, które bardzo utrudniają wgląd w tkankę piersiową podczas USG. Jednak lepsze są implanty wkładane pod mięsień. Chociaż ból jest duuużo większy i blizny zostają.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ina_benita Pokaż wiadomość
Jabym sobie tego w piersi nie podała, poznałam kilka osob którym po latach zrobily się grudki, preparatu nie można usunąć a wchłonąć się nie chce nawet przez długie lata....
Jedyna słuszna wg mnie metoda to implanty, w przypadku powikłań ( mój przypadek )po prostu usuwa się wkładkę i po kłopocie.
A z aquafilingiem ludzie się borykają potem czy to wycinać czy odesać czy co......
W usa preparaty zawierająće poliamidy są zakazane, za to od lat są stosowane w azji i nie jest tajemnicą że dają sporo powikłań.

Zdaje się, że ktoraś z ex dziewczyn jakiegoś piłkarza też miała bardzo skomplikowane powikłania po podaniu podobnego preparatu w pośladki....
Zgadzam się w 100%. Też miałam aquafilling. Lepsze są implanty pod mięsień piersiowy.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Migotkaa81 Pokaż wiadomość
Jestem 2 tygodnie po zabiegu i jestem przeszczęśliwa! cudowna pani doktor Agnieszka wyczarowała mi piękne piersi! Miałam 100ml w każdą pierś, na początku piersi były trochę nabrzmiałe, twarde ale potem zaczęły stawać się w dotyku mięciutkie jak prawdziwe. Zastanawiam się jeszcze czy po pewnym czasie nie powiększę sobie ich jeszcze raz no ale to się jeszcze zobaczy Sam zabieg nie był jakiś bardzo nieprzyjemny, oczywiście, że coś pobolało ale naprawdę delikatnie. POLECAM Wam gorąco panią doktor Agnieszkę z kliniki xxx, ponieważ jest to kobieta, która potrafi wysłuchać i pomóc. w każdym bądź razie uważam, że jest to super opcja dla kobiet, które chcą sobie powiększyć biust ale nie chcą mieć implantów tylko naturalnie wyglądający biust!
Ja tez miałam ten zabieg 2,5 roku temu. Obecnie nie ma już efektu powiększenia (był u mnie 2 lata a wg producenta 5 lat) ale to nie jest najgorsze, nie wiem czy ten preparat w ogóle się wchłonie bo zostały wewnątrz piersi większe lub mniejsze gule, które bardzo utrudniają wgląd w tkankę piersiową podczas USG i mammografii. Jednak lepsze są implanty wkładane pod mięsień. Chociaż ból jest duuużo większy i blizny zostają.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aadelaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podbijam! Czy któraś poddała się temu zabiegowi? Ja też myślę o tym, żeby zostać mamą za 2, 3 lata i zastanawiam sie czy jest sens działać teraz czy lepiej poczekać jak zmieni się moje ciało. Tak czy siak, podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami z aquafillingiem, jeśli oczywiście jakieś macie!
Nie polecam aquafillingu, efekt w praktyce utrzymuje się 2-2,5 roku a koszt bardzo wysoki. Nie opłaca się. Również w badaniach mammograficznych i USG piersi o niebo lepsze są implanty umieszczone pod mięśniem. Ja po 2,5 roku mam kłopoty bo efektu już nie ma a w piersiach zostały gule, które nie wiem czy w ogólne się wchłoną. Nie można również prawidłowo zdiagnozować piersi w czasie USG i mammogr. ponieważ nie widać co znajduje się pod tymi gulami.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
to była odpowiedz dla aadeli, która pytała o transplantację
Nie rób tego. Poczytaj moje komentarze poniżej. Szkoda kasy i zdrowia. Lepsze są implanty pod mięsień.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:41
Turkus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 22:38   #16
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez Migotkaa81 Pokaż wiadomość
Jestem 2 tygodnie po zabiegu i jestem przeszczęśliwa! cudowna pani doktor Agnieszka wyczarowała mi piękne piersi! Miałam 100ml w każdą pierś, na początku piersi były trochę nabrzmiałe, twarde ale potem zaczęły stawać się w dotyku mięciutkie jak prawdziwe. Zastanawiam się jeszcze czy po pewnym czasie nie powiększę sobie ich jeszcze raz no ale to się jeszcze zobaczy Sam zabieg nie był jakiś bardzo nieprzyjemny, oczywiście, że coś pobolało ale naprawdę delikatnie. POLECAM Wam gorąco panią doktor Agnieszkę z kliniki Advancemed, ponieważ jest to kobieta, która potrafi wysłuchać i pomóc. w każdym bądź razie uważam, że jest to super opcja dla kobiet, które chcą sobie powiększyć biust ale nie chcą mieć implantów tylko naturalnie wyglądający biust!
I jak twoje piersi wyglądają po roku ?
Też się zastanawiam nad powiększeniem ale panicznie boję się operacji, narkozy, krojenia, blizn itp więc implanty odpadają.
Faktycznie trzymają 2.5 roku czy bardziej koło 5 lat??
Można to powtarzać ??
Ile płaciłaś ?? ile ml ?
Ostatnio wyczytałam że z implantów po 10 latach zostaję 10% i nieciekawie to wygląda trzeba operować i wsadzać nowe, ktoś ma już takie cycki 8-10 lat żeby to potwierdzić?
Jak tak to bez sensu dać się kroić skoro i tak to znika i piersi opadną.
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 15:47   #17
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez Emila_87 Pokaż wiadomość
I jak twoje piersi wyglądają po roku ?

Też się zastanawiam nad powiększeniem ale panicznie boję się operacji, narkozy, krojenia, blizn itp więc implanty odpadają.

Faktycznie trzymają 2.5 roku czy bardziej koło 5 lat??

Można to powtarzać ??

Ile płaciłaś ?? ile ml ?

Ostatnio wyczytałam że z implantów po 10 latach zostaję 10% i nieciekawie to wygląda trzeba operować i wsadzać nowe, ktoś ma już takie cycki 8-10 lat żeby to potwierdzić?

Jak tak to bez sensu dać się kroić skoro i tak to znika i piersi opadną.

To nieprawda, ze zostaje tylko 10%, implant nie jest rozpuszczalny, by miał zniknąć :P kształt ma ten sam, jedynie pierś wraz z czasem troche sie zmienia i w wyniku np zgubienia kilku(nastu) kilo implant moze zacząć przebijać bądz na odwrót-w wyniku przytycia wraz z jednoczesnym powiększeniem piersi moga zrobic sie podwójne fałdki skórne. Na wątku o powiększaniu piersi była dziewczyna, ktora swoj implant ma od 15lat, ciagle ten sam i nadal sie sobie podoba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 06:37   #18
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

weraa66 Dzięki musiałam coś źle zrozumieć, doczytałam że zaleca się wymianę wkładek co 10 lat ale nie zawsze jest to konieczne. Mimo to boję się operacji
Szukam jak najskuteczniejszej metody bezinwazyjnej
A Aquafiling wydaje się póki co najlepszą metodą w razie czego to wole co 5 lat wstrzyknąć trochę preparatu niż po 10 w razie konieczności znowu iść pod nóż :/
(wiem cykor ze mnie :P)
Turkus1 Napewno miałaś powiększane piersi tą Aquafiling ?? Czy Macrolanem bo czytałam że faktycznie wchłania się dużo szybciej i tą metodę chyba już wycofali.
Migotkaa81 Odpisz jak efekty ??
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 06:53   #19
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Emila proszę bardzo ja tez sie oczywiscie cykam, ale stwierdziłam, ze cena po czasie nie jest wcale niższa oczywiscie to co przeważa w Aqua to brak okresu rekonwalescencji i fakt, ze nie masz kawałka silikonu w cycku :P ale mając Aqua chyba codziennie bym ze wzrokiem maniaka łapała sie za piersi i sprawdzała, czy aby na pewno sie nie zmniejszają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 13:43   #20
komplemenciara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 41
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Tez jestem ciekawa, bo sie zastanawiam nad tym albo implantami, ale jeszcze nie podjęłąm decyzji. Czytam różne opinie: pozytywne i negatywne. Chcialabym trafić do naprawde dobrej kliniki, nie ważne ile zapłacę. Znacie może xxx? Słyszaam o nich od przyjaciółki, ale wolałabym znać więcej opinii pomimo wszystko.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:49
komplemenciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 13:04   #21
marlena_ES
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Ja znam xxx, bo moja siostra korzystała z zabiegu powiększania piersi u nich. Właśnie miała robiony ten aquafilling. Generalnie chwali sobie obsługę, panią doktor i ponoc sam zabieg nie był bolesny. Trzeba się dogadac co do ilości ml, bo każda z nas jest inna: jedna pierś jest czesto większa od drugiej i do jednej trzeba zaaplikować wiecej tego płynu. Najlepiej poczytać na ich stronie i tam przedzwonic, panie z kliniki Ci wszystko doradzą: xxx

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:50
marlena_ES jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 20:19   #22
vendea
Przyczajenie
 
Avatar vendea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

ja miałam ten zabieg robiony na jesieni 2013. i jestem zachwycona. piersi mam powiększone do C z deski jaka mi zostala po dwoch latach karmienia piersia i są absolutnie naturalne. jakbym zawsze takie miala. jak dotad nie zauwazylam jeszcze ubywania preparatu i szczerze mowiac to licze, ze jeszcze dlugo takiego efektu nie zobacze. tak, ze te podawane 5 lat minimum moze byc prawda
vendea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 04:08   #23
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez vendea Pokaż wiadomość
ja miałam ten zabieg robiony na jesieni 2013. i jestem zachwycona. piersi mam powiększone do C z deski jaka mi zostala po dwoch latach karmienia piersia i są absolutnie naturalne. jakbym zawsze takie miala. jak dotad nie zauwazylam jeszcze ubywania preparatu i szczerze mowiac to licze, ze jeszcze dlugo takiego efektu nie zobacze. tak, ze te podawane 5 lat minimum moze byc prawda
Coś nie mogę wysłać wiadomości priv :/

Hej

Gdzie powiekszalas biust ? Też o tym myślę, a na implanty mnie nie stać niestety.A jestem plaska jak deska i dość tego mam, to mój największy kompleks.
Ile zaplacilas jeśli mogę wiedzieć? I serio nic Ci do tej pory nie ubyło ?

Pozdrawiam Gabi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:30   #24
vendea
Przyczajenie
 
Avatar vendea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Coś nie mogę wysłać wiadomości priv :/

Hej

Gdzie powiekszalas biust ? Też o tym myślę, a na implanty mnie nie stać niestety.A jestem plaska jak deska i dość tego mam, to mój największy kompleks.
Ile zaplacilas jeśli mogę wiedzieć? I serio nic Ci do tej pory nie ubyło ?

Pozdrawiam Gabi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w klinice pod warszawą, jak wpiszesz xxx to ci wujek google pokaże. nie wiem, czy tu można reklamować. ceny tam są na stronie z tego co pamiętam.

tak, ja nie zauważyłam jeszcze ubytku. nie wiem, może w 5 roku coś się zmienia i wtedy zaczyna dopiero znikać? pożyjemy, zobaczymy!

generalnie to żałuję tylko, że wcześniej nie było takich wynalazków i że całe late męczyłam się z tym pseudo biustem. no i mam porównanie z silikonami, bo moja koleżanka ma - olbrzymia różnica! moje są absolutnie naturalne. jej są jak piłki dmuchane.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:50
vendea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 12:30   #25
Bukabella
Przyczajenie
 
Avatar Bukabella
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Dziewczyny rozumiem wasze obawy w tej kwestii, sama takie miałam i zanim zdecydowałam się na zabieg przeszukałam chyba cały internet , ale w końcu się zdecydowałam i bardzo się z tego cieszę.Zabieg miałam ponad 2 lata temu i u mnie efekt jest rewelacyjny. Piersi nie zmniejszyły się absolutnie, nie widzę żadnego zaniku preparatu, przynajmniej na razie. Może wszystko zależy czego się oczekuje, miałam zwykłe B, teraz jest dorodne C. Niby tylko rozmiar, ale dla mnie nie to jest najważniejsze, piersi są po prostu piękne! Piękny kształt, jędrne jak u 20latki , wyglądają mega naturalnie, co dla mnie było jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze tej metody. Mało tego, uwierzcie mi na słowo, że żaden facet się nie zorientuje, że coś tam było majstrowane. Ja naprawdę polecam.
Bukabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 00:49   #26
Emila_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 38
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Dzięki za odpowiedz !! Umówiłam się już z lekarką w za 3 tyg. mam zabieg Klinika w Bergen ale lekarka z Polski robi też zabiegi w Trójmieście więc na inne zabiegi wpadnę do Polski pewnie będzie kilka tyś taniej i zawsze odwiedzę ojczyznę Już nie mogę się doczekać
Emila_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 02:25   #27
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez Emila_87 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz !! Umówiłam się już z lekarką w za 3 tyg. mam zabieg Klinika w Bergen ale lekarka z Polski robi też zabiegi w Trójmieście więc na inne zabiegi wpadnę do Polski pewnie będzie kilka tyś taniej i zawsze odwiedzę ojczyznę Już nie mogę się doczekać
Dawaj jak już będziesz po relację 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 02:26   #28
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Laski myślę, że w tym roku zabieg wykonam już teraz myślę tylko gdzie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 09:59   #29
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Lepiej nigdzie. W USA ta metoda jest zakazana. Wejdź na xxx i poczytaj sobie o komplikacjach i poszarpanych mięsniach klatki piersiowej po zabiegu

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:52
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 13:39   #30
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nowa metoda powiększania piersi- aquafilling-Co myślicie

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
Lepiej nigdzie. W USA ta metoda jest zakazana. Wejdź na xxx i poczytaj sobie o komplikacjach i poszarpanych mięsniach klatki piersiowej po zabiegu
Dwie dziewczyny robiły zabieg i jakoś jak na razie zero komplikacji
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-09 o 10:53
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-12 21:31:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.