Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 23:09   #2851
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Co do młodszych to mi to zupełnie nie przeszkadza, jestem po 30tce a spotykam się z facetem młodszym o 11 lat nigdy nie podobali mi się starsi goście, zazwyczaj miałam facetów w moim wieku, teraz mam młodzieniaszka i nie mogę narzekać
Zresztą na Tinderze superlike tez dostawałam najczęściej od młodszych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wow podziwiam. Dla mnie to byłby zwyczajny wymoczek Moim szczytem szaleństwa był facet młodszy o 2 lata, a i tak czułam później między nami barierę - tyle, że ja miałam wtedy 19, on 17. Ja 1szy rok studiów, a przed nim matura. Taki wiek, gdzie ścieżki się rozchodzą, powoli ustala się priorytety itd.

Edytowane przez farmaceutka88
Czas edycji: 2019-01-03 o 23:11
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 23:10   #2852
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Wow podziwiam. Dla mnie to byłby zwyczajny wymoczek

Nie jest to jakiś mega poważny związek, raczej w miarę luźna relacja, więc jego wiek jakoś bardzo mi nie wadzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 23:19   #2853
martynawu92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 167
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kobi24 Pokaż wiadomość
Dziewcyzno napisz do niego co Ci szkodzi,oleje to trochę zaboli i minie.
Co on Ci napisał "na pożegnanie" ?
Życzył mi dobrej nocy i na koniec dodał "PS: jak będziesz spacerować z książką, to uważaj na siebie na drodze!"

To tak jakoś pożegnalnie zabrzmiało, taki kontekst uważaj na siebie <w przyszłości>. Coś w stylu jak spotykasz dawnego znajomego na mieście w połowie grudnia, a on już Ci życzy wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, od razu dając Ci taki podprogowy sygnał, że się nie będzie już kontaktował. Ja to tak odczułam i się sprawdziło, bo minęły prawie 2 miesiące i nie zagadał, a okazji miał multum, chociażby wtedy gdy się pojawiłam po czasie na badoo i mnie tam zauważył (dał lajka, ale nie napisał), czy np przy świętach/sylwestrze mógł wysłać życzenia choćby kopiuj-wklej... Aaaa zapomniałam - w międzyczasie jeszcze skomentowałam mu z żarcikiem nowe zdjęcie na insta, to tak sztywno coś odpisał i podziękował w komentarzu i tyle.

Wydaje mi się, że zainteresowany facet raczej pnie do przodu i pisze, bada grunt, a przynajmniej tak miałam do tej pory. On raczej olał, pewnie już randkuje na badoo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martynawu92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 23:47   #2854
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez martynawu92 Pokaż wiadomość
Życzył mi dobrej nocy i na koniec dodał "PS: jak będziesz spacerować z książką, to uważaj na siebie na drodze!"

To tak jakoś pożegnalnie zabrzmiało, taki kontekst uważaj na siebie <w przyszłości>. Coś w stylu jak spotykasz dawnego znajomego na mieście w połowie grudnia, a on już Ci życzy wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, od razu dając Ci taki podprogowy sygnał, że się nie będzie już kontaktował. Ja to tak odczułam i się sprawdziło, bo minęły prawie 2 miesiące i nie zagadał, a okazji miał multum, chociażby wtedy gdy się pojawiłam po czasie na badoo i mnie tam zauważył (dał lajka, ale nie napisał), czy np przy świętach/sylwestrze mógł wysłać życzenia choćby kopiuj-wklej... Aaaa zapomniałam - w międzyczasie jeszcze skomentowałam mu z żarcikiem nowe zdjęcie na insta, to tak sztywno coś odpisał i podziękował w komentarzu i tyle.

Wydaje mi się, że zainteresowany facet raczej pnie do przodu i pisze, bada grunt, a przynajmniej tak miałam do tej pory. On raczej olał, pewnie już randkuje na badoo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie wiem,wydaje mi się że Ciebie nie spławił,po prostu sobie zażartował.

To że nie napisał życzeń nic nie znaczy,ma więcej znajomych na insta i im zapewne również nie słał.
Może po prostu nie jest Tobą zainteresowany,OBECNIE.
Jesteście na takim neutralnym etapie,może popchnij to trochę do produ ? spróbuj do niego napisać,raz a dobrze

Proponuję,abyś napisała coś w stylu: "Hej,co u Ciebie ? myślałam o Tobie jakiś czas temu,dobrze mi się z Tobą rozmawiało"

albo nawiąż do jego konta na badoo

"Jesteś singlem ? no coś Ty,myślałam że zajęty.Spotkałeś kogoś ciekawego na badoo ?" + później dorzucisz kilka swoich historyjek z tegoż portalu

Uwierz to powinno zadziałać,szczególnie pierwszy tekst,jeśli nie zadziała to możesz sobie go odpuścić.
Pisz i daj relację co odpisał (bo to,że odpisze jestem pewny)
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 00:54   #2855
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Odniose sie do zdjec "przecietniakow". Naprawde fajne chlopaki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 03:25   #2856
meeimei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 144
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Popieram, rzekomi przeciętniacy dla mnie są przystojni. Szczególnie pierwszy pan, uwielbiam taki typ urody.
meeimei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 05:05   #2857
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kobi24 Pokaż wiadomość
No nie wiem,wydaje mi się że Ciebie nie spławił,po prostu sobie zażartował.

To że nie napisał życzeń nic nie znaczy,ma więcej znajomych na insta i im zapewne również nie słał.
Może po prostu nie jest Tobą zainteresowany,OBECNIE.
Jesteście na takim neutralnym etapie,może popchnij to trochę do produ ? spróbuj do niego napisać,raz a dobrze

Proponuję,abyś napisała coś w stylu: "Hej,co u Ciebie ? myślałam o Tobie jakiś czas temu,dobrze mi się z Tobą rozmawiało"

albo nawiąż do jego konta na badoo

"Jesteś singlem ? no coś Ty,myślałam że zajęty.Spotkałeś kogoś ciekawego na badoo ?" + później dorzucisz kilka swoich historyjek z tegoż portalu

Uwierz to powinno zadziałać,szczególnie pierwszy tekst,jeśli nie zadziała to możesz sobie go odpuścić.
Pisz i daj relację co odpisał (bo to,że odpisze jestem pewny)
A ja nie robilabym sobie nadziei. Jasne, może spróbować, napisać, ale jedyne na co bym liczyła to zdawkowa odpowiedz i zero kontaktu potem.
Gdyby chciał mieć z nią kontakt to miałby. U mnie za każdym razem kiedy zaczynało mi bardziej zależeć na facecie i próbowałam go "zmusić" do kontaktu to zawsze kończyło się tak, że mnie zbywal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------

Cytat:
Napisane przez meeimei Pokaż wiadomość
Popieram, rzekomi przeciętniacy dla mnie są przystojni. Szczególnie pierwszy pan, uwielbiam taki typ urody.
Na pewno lepsi niż ci pierwsi, niby bozyszcza kobiet- jeden z mina jakby usilnie próbował zrobić kupę a drugi świeżo upieczony gimnazjalista. Tak naprawdę jedyne co różni te dwa typy zdjęć to to że ci pierwsi to raczej profesjonalna sesja, specjalnie przybrane pozy i Photoshop a ci drudzy to zwykle amatorskie zdjęcia. Jestem pewna że gdyby to ci drudzy wzięli udział w porządnej sesji to zostałby ocenieni przez kolegę jako atrakcyjni.

W ogóle nie pierwszy raz zauważam ze faceci nie są najlepsi w ocenie atrakcyjności innych facetów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-01-04 o 05:08
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 05:31   #2858
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8631455 0]miałam dwa razy podobną sytuację. raz chodziło o zdjęcia, a, że relacja miała być oparta na seksie to wygląd był tutaj ważny... oczywiście od razu usunęłam parę, szkoda czasu.


a drugi raz zdjęcia okej, pisało się SUPER, złapałam nadzieję na prawdziwą randkę itp... po około 10 dniach pisania, on pisze, że mieszka na stałe w Anglii... ale, że chciałby się spotkać jak będzie w Polsce ble ble. Odległość to jedno, ale kłamstwo? W tak kluczowej sprawie... po co?[/QUOTE]Ja napisałam, że nie chcę już z nim kontaktu i zmarnował mój czas... No i się zaczęło... Dalszy ciąg był taki, że wysyłał mi swoje prawdziwe zdjęcia z pytaniami na ile lat wygląda (i w ubraniach, i w majtkach), dopytywał czy naprawdę aż tak mi się nie podoba, że nie chcę się z nim spotkać, prosił o spotkanie, pytał czy mam insta dodając oblizującą się minkę i wysłał życzenia świąteczne. Na nic nie odpisałam.
Robił też z siebie ofiarę, że och och to zabrnęło za daleko, nie spodziewał się, poczuł, że muszę poznać prawdę i nie umie mnie oszukiwać... Siedziałam w pozycji facepalm dobre 5 minut zanim napisałam ostatnią wiadomość.
Jutro prawdopodobnie mam spotkanie z gościem, któremu dałam numer, jestem strasznie ciekawa czy na żywo też będzie się dobrze gadało.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 07:09   #2859
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie widać
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 07:59   #2860
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja napisałam, że nie chcę już z nim kontaktu i zmarnował mój czas... No i się zaczęło... Dalszy ciąg był taki, że wysyłał mi swoje prawdziwe zdjęcia z pytaniami na ile lat wygląda (i w ubraniach, i w majtkach), dopytywał czy naprawdę aż tak mi się nie podoba, że nie chcę się z nim spotkać, prosił o spotkanie, pytał czy mam insta dodając oblizującą się minkę i wysłał życzenia świąteczne. Na nic nie odpisałam.
Robił też z siebie ofiarę, że och och to zabrnęło za daleko, nie spodziewał się, poczuł, że muszę poznać prawdę i nie umie mnie oszukiwać... Siedziałam w pozycji facepalm dobre 5 minut zanim napisałam ostatnią wiadomość.
Jutro prawdopodobnie mam spotkanie z gościem, któremu dałam numer, jestem strasznie ciekawa czy na żywo też będzie się dobrze gadało.

hahhahahhaa padłam


udanego spotkania, daj znać jak było
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 08:00   #2861
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez martynawu92 Pokaż wiadomość
Tylko widzisz, on o moich zainteresowaniach już wie, a jakoś go to nie przekonało do tego by napisać ponownie, mimo że ja wyraziłam bardzo duży entuzjazm i że zazdroszczę mu tej pracy bardzo. On stwierdził, że nie ma czego, odniosłam nawet wrażenie, że żałuje wyboru ścieżki kariery itd. A po pracy jego sposób spędzania wolnego czasu to głównie wędrówki po górach i bieganie (w tym maratony), a to dwie rzeczy, których ja akurat nie znoszę, bo jako książkoholik jestem domatorem i on to raczej wyczuł, sam szuka chyba dużo bardziej aktywnej osoby, tak mi się wydaje.

Poza tym normalnie pewnie bym napisała, ale ta dziwna wiadomość na pożegnanie mnie trochę w tym zablokowała i tym bardziej ciężko mi się przemóc, zwłaszcza że przy początkach zawsze czekałam na kontakt od faceta, zwłaszcza jeśli początki były mocno niejasne, tak jak w tym przypadku. Mógł być tylko ciekawy skąd te zainteresowania, napisał do mnie na instagramie, gdzie dużo osób zagaduje na kilka zdań i znika, a przez portal randkowy już się nie odezwał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

yyy on się nie odezwał i ty też się nie odezwałaś daj spokoj, pisz.
a co do tego, ze on zajmuje sie czym innym - no i dobrze! jak nie będzie z tego małżeństwa, to chociaż poznasz nowe rzeczy. nie rozkminiaj tak, czas tu nie działa na twoja korzyść.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 08:32   #2862
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez martynawu92 Pokaż wiadomość
Życzył mi dobrej nocy i na koniec dodał "PS: jak będziesz spacerować z książką, to uważaj na siebie na drodze!"

To tak jakoś pożegnalnie zabrzmiało, taki kontekst uważaj na siebie <w przyszłości>. Coś w stylu jak spotykasz dawnego znajomego na mieście w połowie grudnia, a on już Ci życzy wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, od razu dając Ci taki podprogowy sygnał, że się nie będzie już kontaktował. Ja to tak odczułam i się sprawdziło, bo minęły prawie 2 miesiące i nie zagadał, a okazji miał multum, chociażby wtedy gdy się pojawiłam po czasie na badoo i mnie tam zauważył (dał lajka, ale nie napisał), czy np przy świętach/sylwestrze mógł wysłać życzenia choćby kopiuj-wklej... Aaaa zapomniałam - w międzyczasie jeszcze skomentowałam mu z żarcikiem nowe zdjęcie na insta, to tak sztywno coś odpisał i podziękował w komentarzu i tyle.

Wydaje mi się, że zainteresowany facet raczej pnie do przodu i pisze, bada grunt, a przynajmniej tak miałam do tej pory. On raczej olał, pewnie już randkuje na badoo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie brzmiało jak spławienie.

Poza tym jak Ty DWA MIESIĄCE czekasz na jego odpowiedź.... Eeeee serio? Zablokowali Ci Internet w telefonie? Piszesz wtedy sama za 5-7 dni i sprawdzasz czy to było spławienie czy jednak nie. Udowodniłaś mu tylko że nie jesteś nim zainteresowana. A dlaczego on nie pisał? Może mu się nie podobasz na tyle, a może miał lepsze opcje w tej chwili (brzmi może brutalnie ale taka jest prawda).

Co do Badoo, skoro pisaliście na IG, to po kiego grzyba miał pisać na portalu randkowym? Dał Ci lajka bo może jesteś ładna/fajna i tyle.

A życzenia... Dziewczyno... Życzenia się wysyła do stałej partnerki, a nie obcej dziewczyny. Zdradzić Ci sekret? Ja życzeń nie wysyłam nikomu, nawet rodzinie. No dobra, najlepszemu kumplowi z drugiego końca Polski wysyłam życzenia, bo nie ma okazji się napić razem, tylko że te życzenia wyglądają raczej "też Ciebie lubię ale umrzyj"

I owszem, zainteresowany facet będzie napierał (przynajmniej ja) ale musi widzieć że dziewczyna chce. Jakbyś mi pokazała wiadomości to na bank by się okazało, że rozmowa była raczej nudnawa. Rozmowa o zainteresowaniach jest fajna, ale jako wstęp, potem się przechodzi na inne tematy, bardziej prywatne.

Podsumowując - pisz do niego jak najszybciej, okaż zainteresowanie, możesz sama się umówić i tyle. Najwyżej Ciebie oleje, co to zmienia? Naucz się pytać i ponosić porażkę, bez ryzyka niczego nie osiągniesz (szefa w pracy o podwyżkę też nie spytasz?).
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 08:58   #2863
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86320598]Bardziej myślałem o różnicy 3-4 lata Rok to żadna różnica, wystarczy się urodzić w grudniu/styczniu

Raz się spotykałem z 4 lata starszą, ale to było jeszcze w szkole i tylko na krótko.[/QUOTE]

Ja spotykam się z 6 lat młodszym. Koleżanka ma męża 5 lat młodszego.
W niczym nie zauważam tej różnicy wieku. No może jak żartujemy, że jak ja zdawałam prawko to on był w podstawówce
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 08:59   #2864
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

I jak się poznali przez internet?
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:09   #2865
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Wy tak na serio ? przecież troll z tego wątku podał tak ciulowe przykłady atrakcyjnych mężczyzn,zrobił to celowo.Celowo Wami zmanipulował.

Nie,Ci atrakcyjni jednak nie są atrakcyjnie,Ci przeciętni lepsi.Takie dałyście mu wnioski,teraz tym się będzie karmił,że niby przeciętny lepszy,ale on nie dostaje szans,wszystko wina wzrostu bo on przecież dobry chłopak.

Pokażę Wam,którzy mężczyźni są dla mnie atrakcyjni:






Dałem pierwszych lepszych z internetu,odpowiedników można znaleźć na ulicy wystarczy dobrze poszukać.
Ci tutaj mieli profesjonalną sesję,odejmijcie im jakieś 10-25% atrakcyjności i spokojnie znajdziecie takich na ulicy.
Tak atrakcyjny mężczyzna nie będzie miał problemu z >8/10

A i jeszcze jedno,póki pamiętam:
"mam dobry charakter,jestem miły" itp. bełkot,pełno tego na portalach w opisach,kobiety nie lepsze też często to wpisują.
Chęci może i masz dobrze,ba,może faktycznie masz dobry charakter ! nikt Ci jednak nie uwierzy na słowo,bardzo wiele osób tak o sobie twierdzi.Chyba nie masz na czole napisane - mam dobry charakter,potwierdzone info,c'nie ?

Pisałem Ci już,zmień w sobie na + tyle,na ile bęziesz w stanie
Wówczas startuj do >8/10
Wzrostu nie zmienisz,ale być może znajdziesz taką kobietę,która będzie atrakcyjna oraz niższa.
Jeśli nie chcesz niczego zmienić to zastanów się jaki Ty reprezentujesz poziom i szukaj =< poziomem kobiety,to dla Ciebie jedyne wyjście (o ile nie chcesz szukać latami)

Samym charakterem na pewno trochę nadrobisz,ale wpierw musisz dostać szansę,bez atrakcyjności Twoje% z automatu maleją.

To trochę jak dostanie posady bez doświadczenia.Nie mam doświadczenia,ale mam chęci.I okej,chęci są ważne,ale doświadczenie równie ważne o ile nie ważniejsze.Same chęci do pracy często nie wystarczą do otrzymania pożądanej posady,trzeba się wspomóc wspomnianym doświadczeniem/kwalifikacjami

Chyba że chcesz pracować na taśmie produkcyjnej,w MC,KFC itp.,wówczas wystarczą chęci.
I ja proponuję Tobie na dzień dzisiejszy zacząć od tego !
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:16   #2866
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja spotykam się z 6 lat młodszym. Koleżanka ma męża 5 lat młodszego.
W niczym nie zauważam tej różnicy wieku. No może jak żartujemy, że jak ja zdawałam prawko to on był w podstawówce
Czyli nie jest tak źle. Nie wiem czemu, ale zawsze mam z tyłu głowy że starsza będzie patrzeć z góry jak na gorszego, no bo starsza, dłużej pracuje, ma pewnie mieszkanie własne itp, a ja taki "dzieciak". Mi to nie przeszkadza, ba, wręcz przeciwnie, jak czasem obserwuję zachowanie czy rozmowy z młodszymi/starszymi to mnie bardziej do tych drugich ciągnie. W sumie to nie wiem jaki jest plus takiej dużo młodszej, chyba tylko cyferka w roczniku.

Chodzi mi o to, że jestem jeszcze w takim "pośrednim" wieku, gdzie młodsze ode mnie głównie się uczą, biegają po klubach, pracy nie mają - wiadomo o co chodzi, ja bym chciał wyjechać sobie na wycieczkę, czy za granicę, koszty na pół i pozwiedzać trochę świata. Brzmi trochę jak sponsoring

Ale mniejsza, widzę że taka różnica wieku nie gra roli dla większości z Was, więc jakaś tam statystyka się zbudowała.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:18   #2867
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Eh... na cholere tu wstawiasz zdjecia facetow? zaloz sobie swoj wątek
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:39   #2868
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8632287 0]Eh... na cholere tu wstawiasz zdjecia facetow? zaloz sobie swoj wątek [/QUOTE]

To moja odpowiedź na żale trolla oraz Wasze zdziwienie,że podał przykłady "rzekomo" atrakcyjnych mężczyzn,jakie podał.
Jak dla mnie zrobił to celowo,po to,aby wywołac konkretną reakcję.
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:43   #2869
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kobi24 Pokaż wiadomość
To moja odpowiedź na żale trolla oraz Wasze zdziwienie,że podał przykłady "rzekomo" atrakcyjnych mężczyzn,jakie podał.
Jak dla mnie zrobił to celowo,po to,aby wywołac konkretną reakcję.
ale to tak jakbyśmy zaczęły jęczeć, ze nikt nas nie chce... i tu wstawiamy zdjęcie np. Penelope Cruz z Vogue'a. wtf. daj spokój.
i ci faceci, których wstawił byli okej.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 09:45   #2870
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kobi24 Pokaż wiadomość
To moja odpowiedź na żale trolla oraz Wasze zdziwienie,że podał przykłady "rzekomo" atrakcyjnych mężczyzn,jakie podał.
Jak dla mnie zrobił to celowo,po to,aby wywołac konkretną reakcję.
Racja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:48   #2871
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86322861]

Chodzi mi o to, że jestem jeszcze w takim "pośrednim" wieku, gdzie młodsze ode mnie głównie się uczą, biegają po klubach, pracy nie mają - wiadomo o co chodzi, ja bym chciał wyjechać sobie na wycieczkę, czy za granicę, koszty na pół i pozwiedzać trochę świata. Brzmi trochę jak sponsoring
.[/QUOTE]


masz straszny problem z jedną rzeczą - generalizujesz, wrzucasz do jednego worka. może cię przez to ominąć coś wyjątkowego
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:48   #2872
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8632299 0]ale to tak jakbyśmy zaczęły jęczeć, ze nikt nas nie chce... i tu wstawiamy zdjęcie np. Penelope Cruz z Vogue'a. wtf. daj spokój.
i ci faceci, których wstawił byli okej.[/QUOTE]

Jest wyraźnie napisane,wstawiłem zdjęcia losowych atrakcyjnych mężczyzn,ich odpowiedniki kroczą ulicami wielu miast,tak sądzę.
Równie dobrze mógłbym wyszukać kilka zdjęć moich znajomych i je tu zamieścić zamiast tych,efekt byłby podobny.

Troll dał nieadekwatne przykłady tych atrakcyjnych,spłaszczył różnicę pomiędzy przeciętnymi a alfa
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:50   #2873
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kobi24 Pokaż wiadomość
Jest wyraźnie napisane,wstawiłem zdjęcia losowych atrakcyjnych mężczyzn,ich odpowiedniki kroczą ulicami wielu miast,tak sądzę.
Równie dobrze mógłbym wyszukać kilka zdjęć moich znajomych i je tu zamieścić zamiast tych,efekt byłby podobny.

Troll dał nieadekwatne przykłady tych atrakcyjnych,spłaszczył różnicę pomiędzy przeciętnymi a alfa

ale na cholerę ta dyskusja o tych alfa? my powtarzamy, ze facet nie musi tak wygladac,a wy dalej roztrząsacie swoje teorie. serio załóżcie jakie kółko użalania się nad losem biednych odrzuconych facetów.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:50   #2874
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Czy możemy prosic moderacje o wydzielenie chociaz ostatnich kilku postów i stworzenie tematu "wzrost a atrakcyjnosc" czy "atrakcyjność obiektywna a subiektywna" i wywalenie stąd całej dyskusji?

Przypominam ciągle, ze to watek o randkach przez internet.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:52   #2875
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8632303 4]ale na cholerę ta dyskusja o tych alfa? my powtarzamy, ze facet nie musi tak wygladac,a wy dalej roztrząsacie swoje teorie. serio załóżcie jakie kółko użalania się nad losem biednych odrzuconych facetów.[/QUOTE]Ale on się nie uzala akurat, a jego przyklady są okej, sama wczoraj podobnie wypisalam, ale bez zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:53   #2876
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
I jak się poznali przez internet?
Tak. Na fb
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:53   #2877
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8632302 3]masz straszny problem z jedną rzeczą - generalizujesz, wrzucasz do jednego worka. może cię przez to ominąć coś wyjątkowego [/QUOTE]

Niestety w moim otoczeniu tak to wygląda, co nie znaczy że jestem zamknięty tylko na jedno Już wiele razy robiłem coś wbrew swoim przekonaniom i zazwyczaj jak na ironię wychodziło to najlepiej. Dużo mówię po prostu, nie zawsze to co powinienem.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:55   #2878
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ale on się nie uzala akurat, a jego przyklady są okej, sama wczoraj podobnie wypisalam, ale bez zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

wiem, że on się akurat nie użala, ale ta cała dyskusja ze zdjęciami jest śmieszna. tak jakby serio - wygląd się tylko liczył. większość osob tutaj wierzy, ze tak nie jest. ale oni dalej swoje i się zapętlają. może czas na jakieś wnioski i zakonczenie tej dyskusji
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:56   #2879
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8632303 4]ale na cholerę ta dyskusja o tych alfa? my powtarzamy, ze facet nie musi tak wygladac,a wy dalej roztrząsacie swoje teorie. serio załóżcie jakie kółko użalania się nad losem biednych odrzuconych facetów.[/QUOTE]

Mój Boże,widzisz a nie grzmisz...mi chodzi o nieadekwatne przykłady chłopaka z kilku wpisów wcześniej,a Ty mi wyjeżdżasz z tym czy muszą tak wyglądać -.- ten temat został już dostatecznie wyczerpany,nie muszą,nikt nic nie musi
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 09:58   #2880
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8632306 5]wiem, że on się akurat nie użala, ale ta cała dyskusja ze zdjęciami jest śmieszna. tak jakby serio - wygląd się tylko liczył. większość osob tutaj wierzy, ze tak nie jest. ale oni dalej swoje i się zapętlają. może czas na jakieś wnioski i zakonczenie tej dyskusji[/QUOTE]Jak troll zniknie to będzie spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.