Mamusie listopad 2019- cz. 2 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-12, 07:50   #3331
diaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 345
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
I na co padł wybór? To powodzenia i oby ten egzemplarz okazał się "tym"
Seat ibiza sport
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Mufki są super. Jesienią i zimą strasznie marzną ręce przy zimnym wietrze lub deszczu. Miałam i używałam.

Ja muszę kupić torbę do wózka, bo moja nie przetrwała, ale ceny fajnych toreb powalają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mufki w zimę są niezastąpione
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za kciuki, dzisiaj wychodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna wiadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
diaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 07:50   #3332
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za kciuki, dzisiaj wychodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna wiadomośc Dzień dobry, dziś ładnie pospalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:07   #3333
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Ja mam 4 pokoje wolne, takze tz moze szalec z produkcja dzieci Kurcze ja tez.... Czas chyba mocniej przeglądać oferty i na cos sie decydowac Sny odczytuj na odwrót, pewnie ktos Ci podrzuci do domu 200 tys Lama slodka
Ale jakie kochane psy, zawsze w tej samej kolejnosci sie ustawiają?

Ja wlasnie wcinam truskawki

Wczoraj zlapalismy kapcia, a ze mamy samochod w 4x4 z xDrive trzeba kupic wszystkie nowe opony, bo inaczej psuje sie ten naped... Takze dzis jedziemy odebrac opony za 2000zl (moglbyc za to juz wózek ) ale grunt ze nic sie nikomu nie stalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde, my dziś oddajemy auto do mechanika, proszę trzymać kciuki, żeby się wyrobił w 3 dni, bo zaraz urlop

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za kciuki, dzisiaj wychodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super informacja <3
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:09   #3334
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
O kurde, my dziś oddajemy auto do mechanika, proszę trzymać kciuki, żeby się wyrobił w 3 dni, bo zaraz urlop




Super informacja <3
Trzymam kciuki my w sobote jedziemy nad morze i tez mam nadzieje, ze bez niespodzianek wymienia dzis te oponki i bedzie czym pojechac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:16   #3335
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86897450]Dzień dobry! Już wybrałam komodę. Wcześniej coś mi źle wyświetlało na telefonie, teraz znalazłam czego potrzebuję na stronie Ikei. Może się tam wybierzemy w przyszłym tygodniu Myślę czy kupić też przewijak wolnostojący. W sumie 100 zł to nie jakaś zaporowa cena. Powoli rozglądam się też za łóżeczkami i chyba jedynym wyjściem u mnie będzie łóżeczko turystyczne (z dodatkowym materacem). Będzie stać w salonie i czasem w sypialni, więc nie widzę sensu brać drewnianego (wątpię żeby mały dzieć spał w swoim pokoju).[/QUOTE]

Też wczoraj rozmawialiśmy o przewijaku, ale raczej kupimy wolnostojący, bo miejsce i tak będzie.

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj przed snem przeżyłam wzruszający moment - poczułam pod dłonią kopniak Wandy My mamy Baby Design Husky - polecam. Jest chyba lżejszy niż te wózki o których mówisz.
Brat też go na i jest bardzo zadowolony.My mamy duże mieszkanie i pokoje dla dwójki dzieci Ale jeden obecnie służy jako składzik i teraz jestem w fazie upychania wszystkiego po kątach bo trzeba go powoli uprzątnąć i przeprowadzić Synka. Brakuje mi spiżarki - lubię kupować na zapas, lubię mieć szybki dostęp do różnych rzeczy które mogą poleżeć. Ale chyba będę musiała się tego oduczyć

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Cudownie Ja coraz wyraźniej czuję smyrania małego, jak się tylko wieczorem położę, to aż się buzia cieszy. Lekarz powiedział, że niedługo powinnam poczuć kopniaki, bo jest bardzo ruchliwy.

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Masakra Najpewniej jakaś papierologia!



Ja mam podobnie pewno dlatego że śląskie

Bardzo Ci dobrze w niej!



Trzymamy!



A myślę, że akurat nam mufka może się przydać, jak rodzimy na zimę

Witam się w 20 tc!


Wczoraj widziałam się z moją bliską kumpelą - przeprowadzamy reanimację, bo ją rzucił facet Kochana strasznie, bo mi co chwile podsyła rzeczy, które mogłabym kupić do pokoiku malucha, no i sprezentowała dla blobka pluszową lamę To pierwsza maskotka malucha
Jak nie lubię pluszaków, tak lama jest super! A brzuszek

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Aa dziękuję



Tak, lama skradła moje serce <3 Dziękuję <3


Aaa zapomniałam Wam napisać - sławetne rozluźnienie połączeń stawowych mnie dopadło, i odnowiłam wczoraj starą kontuzję...siedząc na kanapie po pracy Kiedyś spadłam z konia i zerwałam sobie torebkę stawową, i co jakiś czas mi się odnawia. No i siedziałam wieczorem opowiadałam mężowi dzień, i podwinęłam nogi. No i pożałowałam. Nocka słabo przespana, noga jak bania, nawet voltarenem posmarować się nie mogę, zaraz muszę jechać do pracy (jak ja obsłużę gaz i hamulec?) a potem z psem na rehabilitacje miałam jeszcze robić zakupy spożywcze, bo za 3 dni wyjeżdżamy na wakacje

To wracaj do zdrowia!
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za kciuki, dzisiaj wychodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna wiadomość.

Dzień dobry w 18tym tygodniu.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:20   #3336
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

U Was też taki upał jest już? Wróciłam ze sklepu cała mokra, w cieniu już 28 stopni mam a do słońca nawet nie chce myśleć ile jest.. Na szczęście dzisiaj uciekamy z młodym na wieś do chrzesnej Maćka, mam nadzieję że tam nie będzie tak grzalo jak w betonowym mieście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:21   #3337
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Dziękuję, mam nadzieję, że moja prawie 3 latka da mi odpocząć.

Co do przewijaka to wujek zrobił mi taki drewniany na łóżeczko. Wanienke tą mniejszą przysle mi siostra z Irl. Do tego wraca bujaczek i pałąk pozytywka. Muszę zaopatrzyć sie w Szumisia z szumem wód plodowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 08:24   #3338
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dziękuję, mam nadzieję, że moja prawie 3 latka da mi odpocząć.

Co do przewijaka to wujek zrobił mi taki drewniany na łóżeczko. Wanienke tą mniejszą przysle mi siostra z Irl. Do tego wraca bujaczek i pałąk pozytywka. Muszę zaopatrzyć sie w Szumisia z szumem wód plodowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam takiego, żeby dużo miesca nie zajmował i ma fajny rzep z tyłu że można do barierki łóżeczka albo do wózka zamontować 5 rodzajów szumów i regulacja głośności. Małe i praktyczne. Te duże jakoś do mnie nie przemawiają dlatego padł taki wybór IMG_20190612_092325.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:31   #3339
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Aa dziękuję



Tak, lama skradła moje serce <3 Dziękuję <3


Aaa zapomniałam Wam napisać - sławetne rozluźnienie połączeń stawowych mnie dopadło, i odnowiłam wczoraj starą kontuzję...siedząc na kanapie po pracy Kiedyś spadłam z konia i zerwałam sobie torebkę stawową, i co jakiś czas mi się odnawia. No i siedziałam wieczorem opowiadałam mężowi dzień, i podwinęłam nogi. No i pożałowałam. Nocka słabo przespana, noga jak bania, nawet voltarenem posmarować się nie mogę, zaraz muszę jechać do pracy (jak ja obsłużę gaz i hamulec?) a potem z psem na rehabilitacje miałam jeszcze robić zakupy spożywcze, bo za 3 dni wyjeżdżamy na wakacje
Ojej trzymaj się i mimo wszystko staraj się nie obciążać nogi, przynajmniej na tyle ile to możliwe..
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Masakra Najpewniej jakaś papierologia!



Ja mam podobnie pewno dlatego że śląskie

Bardzo Ci dobrze w niej!



Trzymamy!



A myślę, że akurat nam mufka może się przydać, jak rodzimy na zimę

Witam się w 20 tc!


Wczoraj widziałam się z moją bliską kumpelą - przeprowadzamy reanimację, bo ją rzucił facet Kochana strasznie, bo mi co chwile podsyła rzeczy, które mogłabym kupić do pokoiku malucha, no i sprezentowała dla blobka pluszową lamę To pierwsza maskotka malucha
Cuda, cuda! Brzuszek, lama i wpatrzone w Was psiaki
A koleżance współczuję.. W ogóle współczuję kobietom które chciałyby już powoli myśleć o stabilizacji uczuciowej i związku na stałe. Nie wiem, ale mam wrażenie że teraz o normalnego faceta to naprawdę.. ze świecą szukać Cieszę się że mam to już za sobą!
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za kciuki, dzisiaj wychodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jupi! Bardzo się cieszę, dbaj o siebie teraz Dostałaś jakieś leki? Duphaston?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:37   #3340
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
U Was też taki upał jest już? Wróciłam ze sklepu cała mokra, w cieniu już 28 stopni mam a do słońca nawet nie chce myśleć ile jest.. Na szczęście dzisiaj uciekamy z młodym na wieś do chrzesnej Maćka, mam nadzieję że tam nie będzie tak grzalo jak w betonowym mieście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okropnie jest Ile bym oddała, żeby TŻ miał wolne i pojechalibyśmy nad wodę. Albo żeby rodzice mieli gdzieś jakiś RODOS, siedziałabym tam cały dzień chyba
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:54   #3341
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Hej
Któraś z was pisała, że nigdy nie kupiłaby wózka 2w1. Tylko że ciężko kupić samą gondolę, a przynajmniej ja mało takich widzę. Ja zamierzam kupić 2w1, ale nie używać spacerówki, tylko po pół roku wymienić na coś lżejszego i zwinniejszego - większość moich znajomych tak właśnie robi
Musimy tylko pojechać po hurtowni i popatrzeć co nas interesuje - wstępnie myślę o cybexie albo mutsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez patisonowa
Czas edycji: 2019-06-12 o 09:17
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 08:57   #3342
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Okropnie jest Ile bym oddała, żeby TŻ miał wolne i pojechalibyśmy nad wodę. Albo żeby rodzice mieli gdzieś jakiś RODOS, siedziałabym tam cały dzień chyba
Ja mam RODOS w pakiecie z komarami i po ostatnim wypadnie tak mi się jakoś odechciało tam jechać ale za Twoja rada kupiłam olejek waniliowy i wczoraj w parku ani jednego nie widziałam koło siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:58   #3343
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Adamex daje: folie przeciwdeszczowa, moskitierę, mufki, przewijak turystyczny, uchwyt na kubek i taką jakby firankę (chyba zamiast pieluchy). Bebetto daje folię i moskitierę i kubek.
I się właśnie zastanawiam na ile się skorzysta z tego przewijaka (pewnie będzie się używalo zwykłej tetry) i firanki i mufek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiadam Ci - nie użyłam nigdy ani jednej z tych rzeczy a urodziłam w lutym więc tym się absolutnie nie kieruj. Tym bardziej że jakość tych dodatków jest po najniższej linii oporu.



Babeczki
To ile dzieci planujecie?


Sugarfree
Ależ pięknie Cię wzdyma 🤩 jeszcze trochę i talerz do obiadu sobie postawisz




U nas skwar, wróciłam z labu i z targu i nie ruszam się z domu. Najbardziej ubolewam że ogród mam cały w słońcu do 13:00 to chociaż jest to przez ten upał nawet nosa tam nie wystawiam. I małżonka mi dzisiaj szkoda, pojechał na 3:00 i wróci pewnie na 17:00, cały dzień bez klimy i można powiedzieć,że na powietrzu. Będę dobrą żoną i mu chyba piwo schlodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 09:14   #3344
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Hej
Któraś z was pisała, że nigdy nie kupiłaby wózka 2w1. Tylko że ciężko kupić samą gondolę, a przynajmniej ja mało takich nie widzę. Ja zamierzam kupić 2w1, ale nie używać spacerówki, tylko po pół roku wymienić na coś lżejszego i zwinniejszego - większość moich znajomych tak właśnie robi
Musimy tylko pojechać po hurtowni i popatrzeć co nas interesuje - wstępnie myślę o cybexie albo mutsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie widziałam samego wózka głębokiego, a to by była fajna opcja. Za to widziałam, że producenci spacerówek typu joie czy valco wypuścili dla nich gondole.
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
U Was też taki upał jest już? Wróciłam ze sklepu cała mokra, w cieniu już 28 stopni mam a do słońca nawet nie chce myśleć ile jest.. Na szczęście dzisiaj uciekamy z młodym na wieś do chrzesnej Maćka, mam nadzieję że tam nie będzie tak grzalo jak w betonowym mieście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest strasznie gorąco, fatalnie znoszę upały, alergia mnie męczy jeszcze bardziej, a do tego koszą mi trawę za oknem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 09:37   #3345
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja bym teraz kupiła używana gondolę i jakąś super spacerówkę potem oddzielnie. Bo te fajne spacerówki jednak dają po kieszeni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 09:40   #3346
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja biorę po córce siostry gondolę (2w1, ale może spacerówkę kupię później) i fotelik do auta dla maluszka (większy kupię sama).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 09:48   #3347
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja skorupkę tez będę miała używana. Odkupuje od koleżanki,wiem że po 1 dziecku i bezwypadkowa. Córki fotelik puściliśmy w świat.
W sumie chyba więcej używanych rzeczy nie będziemy mieć bo tz jest ich przeciwnikiem. Chociaż jakby któraś sąsiadka chciała sprzedać dostawke do wózka to odkupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 09:51   #3348
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Ja też nie widziałam samego wózka głębokiego, a to by była fajna opcja. Za to widziałam, że producenci spacerówek typu joie czy valco wypuścili dla nich gondole.Jest strasznie gorąco, fatalnie znoszę upały, alergia mnie męczy jeszcze bardziej, a do tego koszą mi trawę za oknem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można kupić ramę+ gondolę i później dokupić spacerówkę, ale tak naprawdę to średnio $$ się opłaca. ;/ Już lepiej właśnie jakiś 2w1 w rozsądnej cenie i potem dokupić spacerówkę.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 09:58   #3349
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja skorupkę tez będę miała używana. Odkupuje od koleżanki,wiem że po 1 dziecku i bezwypadkowa. Córki fotelik puściliśmy w świat.
W sumie chyba więcej używanych rzeczy nie będziemy mieć bo tz jest ich przeciwnikiem. Chociaż jakby któraś sąsiadka chciała sprzedać dostawke do wózka to odkupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie po siostrze nie boję się brać, a niepotrzebnie leżą i się kurzą. W dodatku to sprzęty wysokiej jakości, a nie jakiś badziew Mój mąż z kolei wszystko by brał używane Nagle się też z niego minimalista zrobił. Ale w sumie wiedzę o dzieciaczkach ma żadną, ja to chociaż z którąś dzieciatą koleżanką pogadam, albo forum poprzegladam. Już mu powiedziałam, że ja będę wybierać rzeczy potrzebne, zgodził się bez problemu. Jeszcze się za chustami porozgladam. A mówiłam - siedzę w domu, to już się chce kupować
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 10:02   #3350
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja tylko poznam płeć to lecę na chustowe grupy polować

Mój w ogóle nie akceptuje używanych rzeczy, chyba że właśnie od kogoś bliskiego. Jak mi się zdarzy coś kupić w sh to nawet o tym nie wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:12   #3351
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

U mnie to ja nie przepadam za używkami - ale oczywiście dzieć będzie miał ich mnóstwo, bo nie mam fortuny do przewalenia :P A szukać po SH w ogóle nie umiem, to dla mnie męczarnia.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:32   #3352
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86898099]No właśnie po siostrze nie boję się brać, a niepotrzebnie leżą i się kurzą. W dodatku to sprzęty wysokiej jakości, a nie jakiś badziew Mój mąż z kolei wszystko by brał używane Nagle się też z niego minimalista zrobił. Ale w sumie wiedzę o dzieciaczkach ma żadną, ja to chociaż z którąś dzieciatą koleżanką pogadam, albo forum poprzegladam. Już mu powiedziałam, że ja będę wybierać rzeczy potrzebne, zgodził się bez problemu. Jeszcze się za chustami porozgladam. A mówiłam - siedzę w domu, to już się chce kupować [/QUOTE]Mój mąż już nawet stwierdził, że wanienka nam nie potrzebna, bo on będzie od razu 2 w wannie kąpał Tak na pewno 3 latkę i noworodka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:33   #3353
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;86898142]U mnie to ja nie przepadam za używkami - ale oczywiście dzieć będzie miał ich mnóstwo, bo nie mam fortuny do przewalenia :P A szukać po SH w ogóle nie umiem, to dla mnie męczarnia.[/QUOTE]

Ja wchodzę, przechodzę obok wieszaków i jak mi się coś spodoba to biorę


TŻ właśnie w drodze ze spotkania kupuje pakę używanych bodziaków z hm, marks&spencer i f&f. W sumie jakieś 16sztuk za 50 zł

Zamówiłam "higieniczną część wyprawki" na allegro. Zdziwiłam się, bo część rzeczy (kompresy jałowe, wkładki poporodowe, podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne) okazały się tańsze w dozie.
Na allegro z kolei poleciał rożek, gruszka, nożyczki, szczotka, paczka wkładek laktacyjnych z canpola, majtki siateczkowe, ochraniacz i pieluchy.

Teraz czekać na paczki
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:38   #3354
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Mój mąż już nawet stwierdził, że wanienka nam nie potrzebna, bo on będzie od razu 2 w wannie kąpał Tak na pewno 3 latkę i noworodka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci,że to nie głupi pomysł kąpać od razu w wannie jesli są dwie dorosłe osoby. W sumie i jedna by utrzymała na przedramieniu noworodka a drugą ręką gąbka by umyla.

Ja często będę wieczorami sama,więc na pewno będę kombinować jak najprędzej mieć dwójkę z głowy. Chociazby starsze w wannie a młodsze umyje w tym czasie w wanience na podłodze w łazience bardziej mnie usypianie i samotne noce z dwójką przerażają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:38   #3355
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja wchodzę, przechodzę obok wieszaków i jak mi się coś spodoba to biorę


TŻ właśnie w drodze ze spotkania kupuje pakę używanych bodziaków z hm, marks&spencer i f&f. W sumie jakieś 16sztuk za 50 zł

Zamówiłam "higieniczną część wyprawki" na allegro. Zdziwiłam się, bo część rzeczy (kompresy jałowe, wkładki poporodowe, podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne) okazały się tańsze w dozie.
Na allegro z kolei poleciał rożek, gruszka, nożyczki, szczotka, paczka wkładek laktacyjnych z canpola, majtki siateczkowe, ochraniacz i pieluchy.

Teraz czekać na paczki
Jeeeejku Ty juz jestes gotowa na malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:41   #3356
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Ja sobie część wyprawki zrobię u mnie w aptece (mogę obniżać ceny). Nad resztą pomyślę później
Przy swojej figurze mam czasem problem coś dobrać w normalnym sklepie, więc w SH sie męczę, bo jak cos jest to w jednym rozmiarze.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Mój mąż już nawet stwierdził, że wanienka nam nie potrzebna, bo on będzie od razu 2 w wannie kąpał Tak na pewno 3 latkę i noworodka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam prysznic (za mała łazienka na wanne), mąż by pewnie powiedział, że da się radę tam umyć niemowlaka
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:41   #3357
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja wchodzę, przechodzę obok wieszaków i jak mi się coś spodoba to biorę


TŻ właśnie w drodze ze spotkania kupuje pakę używanych bodziaków z hm, marks&spencer i f&f. W sumie jakieś 16sztuk za 50 zł

Zamówiłam "higieniczną część wyprawki" na allegro. Zdziwiłam się, bo część rzeczy (kompresy jałowe, wkładki poporodowe, podkłady poporodowe i wkładki laktacyjne) okazały się tańsze w dozie.
Na allegro z kolei poleciał rożek, gruszka, nożyczki, szczotka, paczka wkładek laktacyjnych z canpola, majtki siateczkowe, ochraniacz i pieluchy.

Teraz czekać na paczki
to Wy już tak na serio z wyprawką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:45   #3358
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Taco
Jak ja pojechałam do starej pracy po apteczna wyprawkę to mi połowę rzeczy wywalili z listy albo zamienili i mieli rację pamiętam jak mi zabrali kartkę i analizowali teraz też postawie na minimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:48   #3359
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Jeeeejku Ty juz jestes gotowa na malucha
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
to Wy już tak na serio z wyprawką.
Gotowa
Tak naprawdę to jestem cętuś i żydek. Nie znoszę wydawać pieniędzy na "hop siup" i wolę sobie te wydatki rozłożyć w czasie. Wtedy też widok na koncie mniej boli
Chcemy też jechać na wakacje, więc rozłożenie wydatków bardzo nam pomoże.

W tym miesiącu higieniczne plus kilka ciuszków.
W lipcu/sierpniu łóżeczko, jeśli jakieś znajdziemy i laktator.
We wrześniu wózek
W październiku ciuszki typowo na zimę plus to, czego zapomnieliśmy
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:50   #3360
agnieszka_2293
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka_2293
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Powiem Ci,że to nie głupi pomysł kąpać od razu w wannie jesli są dwie dorosłe osoby. W sumie i jedna by utrzymała na przedramieniu noworodka a drugą ręką gąbka by umyla.

Ja często będę wieczorami sama,więc na pewno będę kombinować jak najprędzej mieć dwójkę z głowy. Chociazby starsze w wannie a młodsze umyje w tym czasie w wanience na podłodze w łazience bardziej mnie usypianie i samotne noce z dwójką przerażają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kąpiel jakoś się ogarnie metodą prób i błędów jakoś dojdziemy do wprawy, usypianie dwójki też mnie przeraża ale chyba jakoś damy radę nie? Ale najbardziej się boję jak ogarnę rano dwójkę. Bo jeżeli córa będzie chodziła do przedszkola to rano ja będę musiała ogarnąć ją i zaprowadzić. Mam nadzieję, że drugi maluch będzie wózkowy, bo oczami wyobraźni już widzę jak 2 niosę zimą na rękach matka polka na relaksującym spacerku z rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agnieszka_2293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-25 09:30:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.