Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-10, 13:47   #1501
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
może coś z certyfikatem cosmos natural będzie najlepsze?
Oj tak, taki dla mnie byłby w tej chwili najlepszy, ale nie wiem czy znajdę typ, który będzie łatwy w obsłudze, nie mam siły po prostu w moim stanie walczyć z kremem, aby wyglądał dobrze, pragnę wychodzić do ludzi. A one tanie też nie są, boję się wtopić kasę.
Jeżeli ktoś ma jakieś polecajki to poproszę

Hm myślę, o jednym z filtrami mieszanymi, wprawdzie chciałam z mineralnymi
Zastanawiam się mianowicie nad Resibo Sun to the people, bo ma krótki skład, dość fajny i cenę akceptowalną. Ten nowszy 365 ma same chemiczne i długi skład więc chyba spróbuję Sun to the people. Co myślicie o nim?
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-10, 18:59   #1502
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Oj tak, taki dla mnie byłby w tej chwili najlepszy, ale nie wiem czy znajdę typ, który będzie łatwy w obsłudze, nie mam siły po prostu w moim stanie walczyć z kremem, aby wyglądał dobrze, pragnę wychodzić do ludzi. A one tanie też nie są, boję się wtopić kasę.
Jeżeli ktoś ma jakieś polecajki to poproszę

Hm myślę, o jednym z filtrami mieszanymi, wprawdzie chciałam z mineralnymi
Zastanawiam się mianowicie nad Resibo Sun to the people, bo ma krótki skład, dość fajny i cenę akceptowalną. Ten nowszy 365 ma same chemiczne i długi skład więc chyba spróbuję Sun to the people. Co myślicie o nim?
ja miałam ten filtr kiedyś https://www.hebe.pl/feel-free-krem-d...000384960.html nie bielił za mocno,ale ja stosuję ilości mniejsze niż zalecane "2 palce". Mam dużą tubę resibo i całkiem fajny Myślę, że możesz go wypróbować
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 18:35   #1503
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Oj tak, taki dla mnie byłby w tej chwili najlepszy, ale nie wiem czy znajdę typ, który będzie łatwy w obsłudze, nie mam siły po prostu w moim stanie walczyć z kremem, aby wyglądał dobrze, pragnę wychodzić do ludzi. A one tanie też nie są, boję się wtopić kasę.
Jeżeli ktoś ma jakieś polecajki to poproszę

Hm myślę, o jednym z filtrami mieszanymi, wprawdzie chciałam z mineralnymi
Zastanawiam się mianowicie nad Resibo Sun to the people, bo ma krótki skład, dość fajny i cenę akceptowalną. Ten nowszy 365 ma same chemiczne i długi skład więc chyba spróbuję Sun to the people. Co myślicie o nim?
Na Lyko mają markę Bioregena, to francuskie kosmetyki naturalne , ja już od dłuższego czasu używam ich filtrów, najlepszy wg mnie ten konkretnie do twarzy ( ten uniwersalny się mocno wyświeca ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 13:09   #1504
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja miałam ten filtr kiedyś https://www.hebe.pl/feel-free-krem-d...000384960.html nie bielił za mocno,ale ja stosuję ilości mniejsze niż zalecane "2 palce". Mam dużą tubę resibo i całkiem fajny Myślę, że możesz go wypróbować
Olu, kupiłam oba filtry. Niestety ten od Resibo (sun to the people), jest dla mnie nie do przejścia na twarzy. Próbowałam różnymi sposobami - z lekkim kremem nawilżającym pod nim, jak i na gołą skórę, w małej ilości, jaki i w większej. Już w czasie aplikacji nie jest możliwe go równo nałożyć, zostawia smugi, które nie znikają, a wszelkie próby ich delikatnego wklepania kończą się niesamowitym rolowaniem - krem cały złazi ze skóry. Dodanie czegokolwiek na twarz po 20 minutach- korektora, bb kremu lub różu, kończy się tym samym - odkleja się zupełnie. W dodatku te farfocle przyklejają się do włosów, w brwiach i na linii włosów wygląda jak łupież. Nawet w domu z nim nie wytrzymałam A na ciało, np. dłonie, ręce, super, więc zużyję teraz jeszcze w weekend nad morze.
Natomiast mineralny Feel Free - dziękuję Ci bardzo za polecenie, akurat był w promocji więc postanowiłam spróbować. Wprawdzie ma tylko zinc oxide i bieli jak maść cynkowa, ale doklepałam na niego delikatnego kremu bb od chodakowskiej, lekko oprószyłam pudrem jęczmiennym i no nie jest w takiej kombinacji zły. Trochę "za gruby" dla mnie na teraz, na zimniejszą porę może być okej.
Apropo - wybieram się na najbliższe weekendy nad morze, żeby poodpoczywać od mojego leczenia i niestety do twarzy zamówię mój sprawdzony filtr chemiczny koreański 50 ++++ albo garniera, bo chyba tak szybko nie znajdę ładnie- normalnie wyglądającego kremu z filtrem z naturalnym składem.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na Lyko mają markę Bioregena, to francuskie kosmetyki naturalne , ja już od dłuższego czasu używam ich filtrów, najlepszy wg mnie ten konkretnie do twarzy ( ten uniwersalny się mocno wyświeca ).
Czy chodzi o ten? Bioregena, Sun Care, Sunscreen Balm SPF50+ Face 40 ml. Trochę się boję, bo ma tylko 1 gwiazdkę w recenzjach.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 14:06   #1505
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Desigual Pokaż wiadomość
Czy chodzi o ten? Bioregena, Sun Care, Sunscreen Balm SPF50+ Face 40 ml. Trochę się boję, bo ma tylko 1 gwiazdkę w recenzjach.
Tak, ten. Już kilka opakowań tego zużyłam i nie rozumiem tych niskich ocen. On do cery mieszanej jest super, tak fajnie matuje.
Tylko dość szybko się kończy, bo to 40ml.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...e-spf-50-.html
tu też jest
https://www.biuky.pl/kosmetyki/biore...124250?lang=pl
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 07:05   #1506
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Jestem w połowie buteleczki Vichy spf 50+ capital soleil uv-age daily i stwierdziłam że jest super, kupiułam kolejną buteleczkę. Trochę wkurza mnie ta lejąca konsystencja, ale można się przyzwyczaić.Bardzo dobrze nawilża i nie używam pod niego kremu, tylko Niacynamid od T.O . Nie daje super matu ale dla cer na retinolu cały rok jest bardzo ok. Wpadła mi w ręce ostatnio ciekawostka z filtrów: Sesderma Silk Touch.
Ma konsystencję i kolor (w zasadzie brak koloru), jak baza silikonowa.Zostawia aksamitny mat i totalne wygładzenie, coś jak Zero No Pigment Foundation od Becca.
Podkład wygląda na tym bosko, trzyma zdrowy mat. Tylko nie wiem czy po całym dniu nie będę wysuszona, ale na razie jest super. Ciekawy skład i działanie:
https://www.topestetic.pl/sesderma/r...y-spf-50-50-ml
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 07:30   #1507
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

A ja chyba wreszcie znalazłam swój ideał: Beauty of Joseon - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++
Leciutki, nie bieli, nawilża. Na moją suchą, dojrzałą skórę latem nakładałam na esencję z kwasem hialuronowym, bez kremu. Teraz pod spód kładę jeszcze na esencję krem nawilżający z prebiotykami Iwostin. Po 10 minutach po filtrze nakładam podkład i puder, bardzo ładnie się przyjmują.

Edytowane przez Dorasek
Czas edycji: 2023-10-24 o 07:46
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-24, 08:14   #1508
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
A ja chyba wreszcie znalazłam swój ideał: Beauty of Joseon - Relief Sun Rice Probiotics - SPF50+/PA++++
Leciutki, nie bieli, nawilża. Na moją suchą, dojrzałą skórę latem nakładałam na esencję z kwasem hialuronowym, bez kremu. Teraz pod spód kładę jeszcze na esencję krem nawilżający z prebiotykami Iwostin. Po 10 minutach po filtrze nakładam podkład i puder, bardzo ładnie się przyjmują.
Też mam go na liście do testów (sa fajne 10ml tubki), na pewno go kupię, opinie dobre i fajny skład
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 18:27   #1509
Desigual
Raczkowanie
 
Avatar Desigual
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 246
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Też mam go na liście do testów (sa fajne 10ml tubki), na pewno go kupię, opinie dobre i fajny skład
Ta 10 ml tubeczka bardzo szybko się kończy, ale na próbę super, że jest taka opcja. Również bardzo lubię ten krem z filtrem z BoJ i tutaj go polecałam.
Szkoda, że szukam idealnego mineralnego, bo na taki się uparłam, ale teraz już sama nie wiem. Titanium Dioxide też wzbudza kontrowersje.
Desigual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 18:27   #1510
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

zamykają forum, znacie jakieś miejsce w internecie /aplikacje do dyskusji o ochronie uv? tylko nie grupy na fb, wolę być anonimowa ��

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2023-11-18 o 19:13 Powód: .
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 18:29   #1511
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
zamykają forum, znacie jakieś miejsce w internecie /aplikacje do dyskusji na temat biochemii kosmetycznej, retinoidach, ochronie uv, profilaktyce starzenia? tylko nie grupy na fb, wolę być anonimowa ��
Na plotkowym jest już post gdzie dziewczyny wrzucają już linki do nowych miejsc

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-15, 19:38   #1512
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Zapraszany na nowy wizaż
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-02-28 o 07:15 Powód: link
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 11:23   #1513
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

super, lubię tą apkę

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2023-11-16 o 11:26
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 05:06   #1514
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Zapraszany na nowy wizaż
Nie można zaakceptować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-02-28 o 07:15 Powód: link
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 16:04   #1515
Krystianon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 6
Dot.: Filtry ochronne - zbiorczy. Część 3.

Wow, to świetnie, że znalazłaś najnowszą rzecz Garniera z kwasem hialuronowym! Ja też go uwielbiam. Naprawdę nie migruje, nie świeci się, nie szczypie w oczy i nie wybiela. Dla mnie też jest bardzo bliski ideału, chciałabym trochę więcej nawilżenia, ale jest świetny.


_________________________ _________________________ ______________________
https://boskatv.pl/

Edytowane przez Krystianon
Czas edycji: 2024-03-01 o 09:39
Krystianon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 17:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.