Gdy jestm zla... Na TZ! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 10:18   #1
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929

Gdy jestm zla... Na TZ! :(


Czesc dziewczynki!
Postanowilam zalozyc na takich temat, bo zezloscil mnie moj TZ... Co Was deneruje w Waszych partnerach zyciowych? Co ricie gdy jestescie zle? Czym mozna Was przeprosic? Zapraszam serdecznie do wylewania swojego zalu! Wiadmomo, nie ma to jak wsparcie i obiektywna ocena kto mial racje. Zapraszam serdecznie!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:26   #2
eVoLa!rAd
Raczkowanie
 
Avatar eVoLa!rAd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wieś pod Wawą :D
Wiadomości: 175
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Gdy jestem zła na mojego TŻta postanawiam się z nim nie widzieć przez cały dzień... pod koniec tak za sobą tęsknimy, że przechodzą nam wszystkie gniewy Ale w ciągu tego dnia jestem nie do wytrzymania, no i oczywiście jak jestem zła to potrafie zjeść tonę słodyczy więc staram się niezłościć Czasami dostaję w przeprosiny kwiaty, ale zazwyczaj jest to moja wina, więc sama nie wiem za co te kwiaty
__________________
Miłość ogarnia całe życie kobiety, jest jej więzieniem i jej niebem...
A. von Chamisso

Miłość pozwala widzieć to, czego inni nie widzą...

M. Quoist


eVoLa!rAd || dAr!aLoVe



eVoLa!rAd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 11:39   #3
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

To podobnie jak ja. z reguly jest moja wina... Kiedys tez pochlonialam tone slodyczy, ale teraz staram sie opanowac, bo jestem na diecie Moj TZ ostatnio ma duzo na glowie, ale czesto jego klopoty odbijaja sie na mnie... I nie mowei tu o wyzywianiu sie czy cos, ale po prostu nie okazuje mi uczuc, a jak tego berdzi potrzebuje...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:25   #4
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Witam chciałbym wypowiedzieć się jako facet bo ten temat mnie bardzo interesuje i powiem wam jedno wiekszość facetów jest gotowa jako pierwszy przeprość nawet jak nie jest jego wina chociaż mi to przychodzi bardzo ciężko bo jestem strasznie uparty ale nie o to tu chodzi wracajac do tematu dlatego was przepraszamy ponieważ kochamy i chcwemy być potrzebni kobiety też jak maja duzo na głowie to odbija się na związku to nie jest, że my tego nie odczówamy czujemy tak samo jak wy tylko facet musi być twardy bo jest facetem tak już jest ten świat poukładany a faceci nigdy nie potrafią sprostać wszystkim waszym wymaganiom więc proszę o łaskę dla facetów.

Pozdrawiam
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:34   #5
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
Witam chciałbym wypowiedzieć się jako facet bo ten temat mnie bardzo interesuje i powiem wam jedno wiekszość facetów jest gotowa jako pierwszy przeprość nawet jak nie jest jego wina chociaż mi to przychodzi bardzo ciężko bo jestem strasznie uparty ale nie o to tu chodzi wracajac do tematu dlatego was przepraszamy ponieważ kochamy i chcwemy być potrzebni kobiety też jak maja duzo na głowie to odbija się na związku to nie jest, że my tego nie odczówamy czujemy tak samo jak wy tylko facet musi być twardy bo jest facetem tak już jest ten świat poukładany a faceci nigdy nie potrafią sprostać wszystkim waszym wymaganiom więc proszę o łaskę dla facetów.

Pozdrawiam
bardzo madre stwierdzenia!!!popieram.. .
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:46   #6
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
Witam chciałbym wypowiedzieć się jako facet bo ten temat mnie bardzo interesuje i powiem wam jedno wiekszość facetów jest gotowa jako pierwszy przeprość nawet jak nie jest jego wina chociaż mi to przychodzi bardzo ciężko bo jestem strasznie uparty ale nie o to tu chodzi wracajac do tematu dlatego was przepraszamy ponieważ kochamy i chcwemy być potrzebni kobiety też jak maja duzo na głowie to odbija się na związku to nie jest, że my tego nie odczówamy czujemy tak samo jak wy tylko facet musi być twardy bo jest facetem tak już jest ten świat poukładany a faceci nigdy nie potrafią sprostać wszystkim waszym wymaganiom więc proszę o łaskę dla facetów.

Pozdrawiam
To ,mi sie podobalo! Dzieki kristow!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:49   #7
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Ale tak poza ty, ze mi sie podobalo... Moj TZ zawsze mowi, ze to ja nie umie sie przyznac do winy i choc to on dominuje w naszym zwiazku, to ja zawsze jestem przepraszana, wiec chyba masz racje. Ale dlaczego, Wy -faceci udajecie, ze nie potrzebujecie sie poprzytulac?! Przecie zprzed swoja partnerka mozna byc calkiem szczerym! I dlaczego jestescie tak chorobliwie zazdrosni?!
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 12:57   #8
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Ja mam to samo: tylko praca, praca, praca A ja bym chciała tak w spokoju się z Nim poprzytulać, bez telefonów i ciągłych myśli o pracy Tak to jest jak się chce być z pracoholokiem Od 3 lat próbuję się z tym jakoś pogodzić, ale strasznie mi ciężko, bo ja bardzo potrzebuję okazywania uczuć..Wiem, że On się nie zmieni i albo ja to zaakceptuję, albo będę musiała odejść...
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:08   #9
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Faceci lubią okazywać uczucia tylko jest trochę trudno jeżeli jest się samcem takim stu procentowym nie mylić z macho bo tak jak wspomniałem wcześniej musimy być twardzi takie wychowanie wynośimy z domu. Powiem wam jeszcze coś znalazłem przez przypadek to forum ale o wiele lepiej się czuję odkąd zaczołem tutaj pisać i nawet to zobaczyła moja TZ i jestem bardzo z tego powodu zadowolny.


Życie jest piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 14:47   #10
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Jak jestem zła na swojego TŻ..to najchetniej bym go wywaliła za okno z 3 piętra, czesto sie na niego wydzieram On ze mną spokojnie rozmawia a ja sie na niego wręcz dre.Jak chce odreagować spotykam sie z koleżankami i idziemy do pubu albo do jakiejś restauracji zjeść i wyżalić sie sobie nawzajem.Czesto ja wyciągam do niego pierwsza ręke (ah ta męska duma wrr:[) ale i on potrafi mnie mile zaskoczyć
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:00   #11
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez sweetes_things
Jak jestem zła na swojego TŻ..to najchetniej bym go wywaliła za okno z 3 piętra, czesto sie na niego wydzieram On ze mną spokojnie rozmawia a ja sie na niego wręcz dre.Jak chce odreagować spotykam sie z koleżankami i idziemy do pubu albo do jakiejś restauracji zjeść i wyżalić sie sobie nawzajem.Czesto ja wyciągam do niego pierwsza ręke (ah ta męska duma wrr:[) ale i on potrafi mnie mile zaskoczyć
Wiesz co nie rozumiem dlaczego się na niego wydzierasz jeżeli on spokojnie z tobą rozmawia przecież spokojna rozmową można o wiele więcej zdziałać niż wydzieraniem nigdy się nie zastanawiałaś co on w tym momęcie czuje jeśli nie to chcę ci powiedzieć jedno faceci też maja uczucia.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 15:33   #12
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

tylko, że czasem właśnie ten spokój doprowadza do szału. Chcialoby sie zobaczyc emocje, żeby poczuć, że kogoś to przejeło. Chociaż wiadomo, że porozumieć sie można na spokojnie, ale czasami wykrzyczec też się trzeba
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:20   #13
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Przed moim TZ byla z facetem, ktory byl calkowicie pod moim pantoflem. Kazde moje slowo bylo swiete. Nawet sie nie klocilismy, bo on nie mial prawa podniesc na mnie glosu, on nie mial prawa do niczego. Wycchodzi na to, ze to ja jestem taka wredna, nie? POMYLKA! To on byl do niczego. Ja lubie takich facetow, ktorzy sie nie daja. Od kiedy jestem z moim TZ jest inaczej i klotnie sa czeste. Alke u nas dosc duzy problem jest z rozmawianie przez telefon. jak dzwonie do niego w dzien kiedy sie nie widzimy to czuje sie triche tak, jakby on tego nie chcial (dzisiaj mu to wszystko wygarnelam ). On mowi, ze po prostu jest spiacy i zmeczony po pracy. Ale ja sie czuje olewana! I jak ja mam to zalatwic? Moze po prostu przestac dzwonic...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:30   #14
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Jestem wściekła, wściekła, wściekła na tego dupka, na tego gnoja
Jestem - rozpędzoną furią.

Ale - jeszcze bardziej jestem wściekła na siebie!!!!!
Zje.bałam sprawę megalitycznie ............


(OMG, i co ja mam teraz zrobić...)
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:33   #15
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Jestem wściekła, wściekła, wściekła na tego dupka, na tego gnoja
Jestem - rozpędzoną furią.

Ale - jeszcze bardziej jestem wściekła na siebie!!!!!
Zje.bałam sprawę megalitycznie ............
Jej, o co chodzi? Co sie stalo?
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:37   #16
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!


Przepraszam Cię, pozwól mi proszę powrzeszczeć w Twoim wątku.

__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 21:57   #17
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

mnie u mojego Tż denerwuje jedno... słowo " zaraz" wrrr jak slysze zaraz to normalnie gesiej skorki dostaje poza tym nigdy sie nie kłocimy bo... ja jak sie wkurze to milkne i sie nie odzywam przez pare godzin, gdzie przy tym moj Tż chodzi kolo mnie jak ta lala nadskakuje , nieba by mi przychylil zebym sie tylko jednym slowem odezwała, po paru godzinach mowie mu co mi sie nie podobało i koncze temat
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 09:27   #18
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Gdy jestem na niego zla to bbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrr nieodzywam sie do niego a jak juz bardzo mnie zezłosci to siedze i rycze (tak dla odreagowania)A forma przeprosin dowolna....... moze byc kwiatek, bilecik z slodkim wyznaniem, czy dedykacja w radiu grunt by osoba co zawiniła umiała sie przyznac
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:04   #19
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez aga21087
Gdy jestem na niego zla to bbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrr nieodzywam sie do niego a jak juz bardzo mnie zezłosci to siedze i rycze (tak dla odreagowania)A forma przeprosin dowolna....... moze byc kwiatek, bilecik z slodkim wyznaniem, czy dedykacja w radiu grunt by osoba co zawiniła umiała sie przyznac
Powiem jedną rzecz jeśli wam to dpowiada to OK ale wydaję mi się, że to jest pewna forma szantarzu i nie jest do końca uczciwa względem drugiego partnera ale to jest tylko moje zdanie.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-31, 14:17   #20
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Jak mnie wkurzy to siedze i mysle nad wszystkim czy ten zwiazek ma sens itp i sie doluje ze mu na mnie nie zalezy itp wymyslalm sobie jakies historie w glowie paskudne jak mnie wkurza te jego ''mi to obojetne'' czesto to mowi juz nawet z nim o tym gadalam to wytlumaczyl to tym ze nie lubi sie poprostu narzucac wtedy to tylko mi sie chce przez niego ryczeć ale wszystko mija gdy zobacze jego usmiech i lub jak do mnie zadzwoni i uslysze jego glos taka hustawka emocjonalna normalnie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:41   #21
kristow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 122
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Jak mnie wkurzy to siedze i mysle nad wszystkim czy ten zwiazek ma sens itp i sie doluje ze mu na mnie nie zalezy itp wymyslalm sobie jakies historie w glowie paskudne jak mnie wkurza te jego ''mi to obojetne'' czesto to mowi juz nawet z nim o tym gadalam to wytlumaczyl to tym ze nie lubi sie poprostu narzucac wtedy to tylko mi sie chce przez niego ryczeć ale wszystko mija gdy zobacze jego usmiech i lub jak do mnie zadzwoni i uslysze jego glos taka hustawka emocjonalna normalnie
Spokojnie faceci to w gruncie rzeczy ignoranci i nie sa w stanie zrozumieć kobiet mówie to jako facet tak samo jest z wami generalnie nigdy nie jesteśmy w stanie wam dogodzić chociaż nie wiem jak byśmy się starali zawsze znajdzie się jakaś drobnostka bądź też niedopatrzenie i nie jesteście zadowolone tak już jest i tyle potrzebna jest większa toleracja dla drugiej osoby a faceci sie w ten sposób bronią mówiąc różne rzeczy czasami nawet te bardzo przykre ale zawsze staramy się widziec wiecej niż wam się wydaje.
kristow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:54   #22
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Jak jestem zla na TZ, wpadam w furie lub placze do pozna w nocy. Zazwyczaj przymuje pozniej kazde przeprosiny, jesli nie sa wymuszone.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:56   #23
ellaella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 262
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez moee
mnie u mojego Tż denerwuje jedno... słowo " zaraz" wrrr jak slysze zaraz to normalnie gesiej skorki dostaje poza tym nigdy sie nie kłocimy bo... ja jak sie wkurze to milkne i sie nie odzywam przez pare godzin, gdzie przy tym moj Tż chodzi kolo mnie jak ta lala nadskakuje , nieba by mi przychylil zebym sie tylko jednym slowem odezwała, po paru godzinach mowie mu co mi sie nie podobało i koncze temat
ale sie usmialam.
u mnie jest dokladnie to samo


a jeszcze gorsze jest to że to "zaraz" strasznie mnie wkurza,a sama caly czas tak mowie
ellaella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:15   #24
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

A mnie wnerwia gdy się pokłócimy i na moje pytanie: i co teraz (odnośnie zaistniałej sytuiacji), on odpowiada "nie wiem" i robi obojętną minę...grr....
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:58   #25
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

jak mnie wkurza to krzyczę (taka moja natura, że nie potrafie cicho) kiedys nawet dostał ode mnie "wpierdziel" jak mnie olewał a tak ogólnie jak nie chcę robić awantury to zawsze spizuje wszystko na kartce a potem dostaje on ode mnie caaały plik zażalen
kiedys płakałam okropnie a teraz jakos bardziej z nutka refleksji do tych kłótni podchodze
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:02   #26
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-29 o 17:31
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:31   #27
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

Cytat:
Napisane przez kristow
Powiem jedną rzecz jeśli wam to dpowiada to OK ale wydaję mi się, że to jest pewna forma szantarzu i nie jest do końca uczciwa względem drugiego partnera ale to jest tylko moje zdanie.

Chyba troszke zle mnie zrozumiales bo forma przeprosin (o ile to nazwales szantarzem) napisalam ze jest dowolna moze byc kwiatek lub co innego ale najczesciej jest to poprostu przepraszam z buziakiem Bo najwazniejsze jest by przeposic nie liczy sie prezenty a gest
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:39   #28
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

jak mnie megaa zezłosci to wpadam z histerie i wylewam morze łez ale to tylko takie odreagowanie i zwykle poprostu rozmawiamy o tym
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:49   #29
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

moj TZ ostatnio wkurzal mnie prze ostatnie 3 tyg ale tylko tym, ze nie zmywal!Zamiast dzielic sie obowiazkami to zwala wszystko na mnie. Gdy mu powiedzialam, ze po obiedzie, ktory ja sama zrobilam, bo nawet mi nie pomogl, to wykrecil si slowami, ze zrobi to jutro i tak z dnia na dzine mowil to samo, az po 3 tyg zrobila sie taka sterta, ze szok, a wczesniej mial tylko 2 talerze do zmycia! Czekalam 3 tyg na pozmywanie. Oczywiscie w koncu ja te sterte musialam zmyc, bo juz patrzec nie moglam :/ Ale co mam poradizic skoro go kocham?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:01   #30
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Gdy jestm zla... Na TZ! :(

jak mnie wkurzał TŻ to odrazu mówiłam..
a co tam u twojego przystojnego brata...wiesz kotku ostatnio stwierdzilysmy z kolezanka ze ma slodki tyleczek

niach niach
to podle bo on ma kompleks jesli chodzi o jego brata..
no ale cóż mógł mnie nie denerwować..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.