Skąpy chłopak gbur? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-04, 10:22   #1
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278

Skąpy chłopak gbur?


Dziewczyny jak zareagowalybyscie na taka sytuacje:
Wczoraj wieczorem moj chlopak zaprosil mnie do siebie, wiec wybralam sie tam po pracy.
On pracuje na zmiany i tego dnia mial wolne. Jak on przychodzi do mnie, a gosci u mnie czesto bo mam lepsze warunki mieszkaniowe,to ma obiad ugotowany czy kolacje zrobiona do tego jakies ciastko, i nie piszcie mi prosze, ze to skakanie dookola chlopaka, bo jak przychodzi do mnie w porze obiadowej kuzynka, mama siostra czy kolezanka to tez je obiadem czestuje, uwazam ze sie powinno kogos ugoscic.
No wiec wczoraj przychodze do niego po calym dniu pracy zmeczona i glodna, wchodze, siadam siedze pol godziny, on nic nie proponuje wody herbaty przekaski. Mowie chlopakowi:" wiesz, glodna jestem, zjadlabym cos", on ze glodny nie jest bo juz jadl obiad pol godziny przed moim przyjsciem. Ja na to konsternacja i podpytuje jak to? Dla mnie nie masz porcji naszykowanej? On na to ze no nie, ze tylko dla siebie i ze juz zjadl , zebym sprawdzila lodowke. Lodowka pusta zupelnie! A przed przyjsciem jeszcze dzwonilam mowiac ze glodna jestem mega, ze nic nie jadlam.
Wiecie przykro mi sie zrobilo strasznie, chlopak caly dzienw domu spedzil, ugotowal obiad dla siebie i nawet kanapka mnie nie poczestowal. Zebralam sie i wyszlam wkurzona, powiedzialam mu co o tym mysle, mial oczy jak 5 zlotowki, on serio chyba nie zaczail ze to moze zle wypasc w ten sposob . On wypisuje wydzwania ale ja nie odbieram. Czy to ja przesadzam?
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 10:41   #2
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Nie przesadzasz. Naturalnym zachowaniem jest to, że gdy ktoś przychodzi w gości to proponuje mu się chociaż szklankę wody.
Jeśli facet siedział w domu a Ty przyjechałaś do niego po pracy to powinien o Tobie pomyśleć. A zachował się jak burak.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 10:45   #3
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Burak czy nie burak, każdy niech sam oceni. Pamiętaj tylko że to, że Ty częstowałaś kogoś milion razy nie oznacza, że on zrobi to samo. Czy wypada? Pewnie tak, ale to nie obowiązek.

Dopiero teraz zauważyłaś, że niezbyt o Ciebie dba? Wcześniej nie przejawiał takich zachowań? Na pewno coś było.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 10:58   #4
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Jak długo z nim jesteś? To pierwsza tego typu sytuacja?
Odpowiedzi na te pytania są dość istotne.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 10:59   #5
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

My nie jestesmy dlugo razem, 5 miesiecy teraz.Tak ogolnie on nie jest skapy, ale mam wrazenie ze str asznie chytry na jedzenie? Jakies czipsy czy ciastka je szybko zeby zjesc wiecej- garsc pakuje do buzi a druga juz trzyma w rece, sobie zawsze wieksza porcje naklada i wybiera, kiedys mialam dwa kotlety jeden sie przypalil ale byl wiekszy to on je tak ogladal ogladal i modzil nad nimi w koncu wybral ten wiekszy przypalony, jak nam piwo nalewaja w barze to on porownuje ktore wieksze i to bierze. Prezen na urodziny mi kupil, wozi mnie autem, postawic kino postawi, ale ma taka dziwna przypadlosc co do tego jedzenia? Nie za bardzo tego rozumiem, jakby zalowal mi albo sam chcial sie napchac ile sie da. Jakos na to przymykalam oko i sie podsmiewalam, ale wczoraj naprawde mi to zadzialalo na nerwy.
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:04   #6
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Moim zdaniem przesadzasz, że nie odbierasz, jeśli to była pierwsza taka sytuacja. Też byłoby mi przykro, ale wszystko zależy od tego, czy po pierwszej takiej sytuacji facet sobie coś uświadomił i nie powtórzył takiego zachowania.

Wyświetlił mi się podczas pisania twój drugi post - to już jest żenujące, porównywać ilość piwa czy minimalne różnice w kotletach. Nie wiem, czy bym wytrzymała, świadczy to o tym, że on uważa, że jemu zawsze należy się więcej - a z jakiej racji? Tak bez pytania?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Tzn nie, że powinien cię pytać za każdym razem, ale takie analizowanie posiłków jest dziwaczne
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:09   #7
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Skapy chlopak gbur?

czyli zwykły egoista.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 11:13   #8
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Autorko, jesli sobie to wyjasnicie etc to sama przestan tez sie starac , nie rob ciasta czy obiadu z mysla o nim.

On u Ciebie wybiera ktory kotlet chce, atomiast kiedy Ty idziesz do niego zre obiad przed Twoim przyjsciem zeby sie nie podzielic,zenujace
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:14   #9
empfh
watch me as I sleep
 
Avatar empfh
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 64
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Moim zdaniem nie ma obowiązku częstowania kogoś za każdym razem obiadem, ale gość cały dzień siedział w domu, wiedział, że wracasz głodna z pracy i brzydko mówiąc olał temat. To już nie tylko brak kultury, ale egoizm. Nie chciałabym być z facetem, który ma gdzieś, że siedzę u niego głodna. Tym bardziej, że nie przychodzisz do niego codziennie, żeby się najeść, więc nie ma mowy o jakimś wielkim sponsorowaniu z jego strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
empfh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:17   #10
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Skapy chlopak gbur?

A z jakiej rodziny pochodzi ? Może głód w dzieciństwie cierpiał czy jaka cholera, to nie jest normalne zachowanie - jakieś skrzywienie raczej

Odpuść już dramę i poczekaj do następnego razu - czy przemyślał i się poprawi czy dalej będzie to samo. Jak poprawa nie nastąpi, to wtedy bym sobie dała z nim siana, bo to oznacza, że tępy burun z niego na 100%.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:18   #11
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Czyli jednak to jest taki typ.

Dzięki za historię z piwem. Komiczne to. Zaśmiałem się w głos.
Nie mówię żebyś się z nim rozstawała. To byłaby pewnie pochopna decyzja. Ostrzegam tylko, że tego typu wady lubią się pogłębiać i będą Ci coraz mocniej działać na nerwy.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 11:23   #12
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Mam wrażenie że to ciągle ten sam troll z zafiksowaniem na facetów którzy jedzą a jemu jeść nie dają. Kolejna taka historia w przeciągu tygodnia
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:33   #13
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Skapy chlopak gbur?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86874939]Burak czy nie burak, każdy niech sam oceni. Pamiętaj tylko że to, że Ty częstowałaś kogoś milion razy nie oznacza, że on zrobi to samo. Czy wypada? Pewnie tak, ale to nie obowiązek.



Dopiero teraz zauważyłaś, że niezbyt o Ciebie dba? Wcześniej nie przejawiał takich zachowań? Na pewno coś było.[/QUOTE]No już bez przesady. Jak kogoś zapraszasz, a on ci mówi "ok, ale jestem strasznie głodny", to trzymanie takiego gościa o suchym pysku, nawet bez kanapek, to jest po prostu chamstwo. Już nie chodzi o obiad, ale zwyczajnie zamówić pizze czy zrobić jajecznice, chleb na jajku, przecież to nie jest buk wie jak skomplikowane. Ktoś ci sygnalizuje "jestem głodny", siedzi u ciebie, a ty nic?


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:38   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że to ciągle ten sam troll z zafiksowaniem na facetów którzy jedzą a jemu jeść nie dają. Kolejna taka historia w przeciągu tygodnia
Mam podobnie.
Zresztą kolejny raz mam wrażenie, że jedna i ta sama osoba pisze wątki, bo trudno o pomijanie aż tylu przecinków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:40   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No już bez przesady. Jak kogoś zapraszasz, a on ci mówi "ok, ale jestem strasznie głodny", to trzymanie takiego gościa o suchym pysku, nawet bez kanapek, to jest po prostu chamstwo. Już nie chodzi o obiad, ale zwyczajnie zamówić pizze czy zrobić jajecznice, chleb na jajku, przecież to nie jest buk wie jak skomplikowane. Ktoś ci sygnalizuje "jestem głodny", siedzi u ciebie, a ty nic?


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Przecież napisałem że wypada, ale nazywanie tego buractwem/gburem jest moim zdaniem na wyrost.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:43   #16
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Kup mu linijke, niech se mierzy te kotlety i wysokosci piwa w szklankach. Ale na odchodne, bo chyba bym nie wytrzymala w takim zwiazku. Co z tego, ze nie bedziesz mu gotowac i wszystko samej sobie robic, bo ile mozna? Kazdy chce normalnie funkcjonowac i czasem cos upiec, ugotowac najblizszym. W gosci kogos zaprosicie to tez nikomu nic nie zaproponujecie i przez takie dziwne zachowania beda sie z Was podsmiewywac.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:49   #17
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Nie wierze ze w innych sytuacjach zachowuje się z klasa i nie jest burakiem

Znałam takiego typa kiedyś XD
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:53   #18
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Nie wierze ze w innych sytuacjach zachowuje się z klasa i nie jest burakiem

Znałam takiego typa kiedyś XD
Oj tam, oj tam. Kto z nas nigdy nie mierzył kotleta żeby wybrać sobie największy? Zwłaszcza kiedy było się u kogoś na obiedzie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 11:54   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Facet jest egoistą i chyba już spoczął na laurach, nie uznał za stosowne, aby się dla własnej dziewczyny nieco postarać. Nie zaproponowanie nawet herbaty, czy szklanki wody to po prostu brak kultury, a nie jakieś "ale on nie musi się odwdzięczać". Nie chciałabym być z kimś takim, ale co kto lubi. Myślę, że te zachowania z czasem będą się wyostrzały.

Co z tym zrobisz, to Twoja sprawa. Tylko za kilka kolejnych miesięcy nie narzekaj, że Ty jemu to, tamto i siamto, a on nic. Konkretną rozmowę na ten temat powinnaś z nim odbyć już teraz, a w przypadku braku poprawy albo bierzesz co jest, albo szukasz czegoś lepszego dla siebie.

(Chociaż generalnie również uważam, że troll z fiksacją na jedzenie, goszczenie i brak wzajemności w kontaktach z facetami)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-04, 12:13   #20
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Widzialam tamten watek i to akurat nie ja, niech sobie moderator sprawdzi nasze IP albo urzadzenia z ktorych piszemy, podejrzewam ze ma taka opcje, i zablokuje moj profil jezeli jestesmy w jakikolwiek sposob polaczone, a wam gwarantuje ze nie jestesmy.
Moze sie spotykalysmy z tym samym chlopakiem

Wiadomo, jak do mnie wpada kolezanka bez zapowiedzi to jej nie gotuje obiadu specjalnie, ale juz herbata kawa piwkiem ciastkiem kanapkami w zaleznosci co mam w domu poczestuje!Ale jak juz ja zapraszam to zawsze cos naszykowane dla goscia bedzie w zaleznosci na ile przychodzi i na co zapraszam, ale o "Suchym pysku" nikt u mnie siedziec nie bedzie, wole raczej sama sie dac wykorzystac 3 razy i kogos zasponsorowac niz sama wyjsc na sknere i gbura co zaluje komus kanapek czy postawic piwa!
Teraz kwestia co robic z chlopakiem.
Nie chce byc ze skapcem.
przypomnialo mi sie jak kiedys jego babcia jak do niej pojechalismy bo mieszka niedaleko mnie i ja znam od dziecka upiekla placek i nam zapakowala dwie porcje mowiac wyraznie ze jedna dla niego jedna dla mnie- on mi tej mojej porcji nie dal tylko po przyjsciu do domu wpakowal w swoja lodowke patrzac mi caly czas w oczy gleboko! Takie wyzywajace spojrzenie.
Doradzcie mi co robic teraz z chlopakiem?
Ktos zapytal jaka on ma sytuacje w domu jako dziecko, ze moze glodowal- znam jego babcie kobieta na poziomie, jego rodzicow znam ale duzo slabiej, ale wydaja sie normalna rodzina, domek z ogrodkiem i zadbanym psem, rodzice oboje pracuja, no taka normalna rodzina z raczej dobrym srednim statusem materialnym, watpie ze go byli glodzili.

Edytowane przez Patizm
Czas edycji: 2019-06-04 o 12:18 Powód: Ktos zapytal jaka on mial sytuacje w domu
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:14   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Nawet jak nic nie mial i wczesniej nie pomyslal, to zawsze mogl chociaz zaproponowac, ze pojdziecie do sklepu obok/na kebaba/pizze cokolwiek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:20   #22
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Skapy chlopak gbur?

On wyslal autorke do lodowki zeby spradzila ze pusto
ja bym sie poczula upokozona i bylby koniec znajomosci
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:22   #23
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Pierwsze co mi przyszło na myśl to może u niego w domu była bieda i teraz ma przez to skrzywienie w psychice? Bo nie wierzę że normalny człowiek tak postępuje Zachował się kiepsko, ale bez przesady, twoje nieodbieranie telefonu to dziecinada.
Porozmawiaj z nim normalnie i zapytaj dlaczego tak dziwnie się zachowuje. Bo z tego co piszesz, takie akcje ma tylko odnośnie jedzenia czyli nie jest skąpcem czy egoistą. A odnośnie tego że ty za każdym razem częstujesz go obiadem i ciastem, przecież nie musisz tego robić. Tak samo on nie musi się za to rewanżować, to jest kwestia dobrego wychowania, ale zmusić go do niczego nie możesz
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:25   #24
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Powiedz mu ze sie zachowuje jak cham i tyle. To Twoj facet wiec mozesz sobie pozwolic na szczerosc 😀
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:26   #25
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Skapy chlopak gbur?

No ma jakieś hopla na punkcie jedzenia, nie jest to skąpstwo ogólne skoro nie ma problemów z płaceniem za Ciebie czy zapraszaniem gdzieś, faktycznie trochę brzmi jak osoba, która kiedyś głodowała, ale może też po prostu taka nieprzyjemna cecha mu się rozwinęła niezależnie. Szczerze mówiąc dla mnie tych sytuacji jest za dużo i bym odpuściła, zwłaszcza, że i tak nie jesteście długo ze sobą. Nie chciałabym się z własnym partnerem bić o jedzenie

Mój były miał podobną przypadłość, ale nie aż tak rozwiniętą, ostatecznie kupowaliśmy sobie osobno paczki czipsów/ciastka i każdy jadł tylko swoją porcję, podziałało, ale z perspektywy czasu widzę, że to było chore Dobrze, że się teraz postawiłaś, jak chcesz mimo wszystko dalej ten związek ciągnąć to wygarnij mu co Ci przeszkadza, może do niego dotrze, że zachowuje się jak burak.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:33   #26
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Straszne .. nie rozumiem czemu z nim jesteś skoro ciagle odwalą takie akcje

Taka osoba nawet z opisu mnie odrzuca i nawet takiego kolegi bym nie chciała . Wstyd się gdziekolwiek z nim pokazać i takich sytuacji będzie coraz więcej- wyobraź sobie ze tak się będzie zachowywał przy twojej rodzinie , publicznie... sytuacji z jedzeniem jesteś życiu sporo i nie wierze ze odica jutra tak się zachowuje w innych sytuacjach jest cudownym dżentelmenem ... jak on się ogólnie zachowuje jak jesteście przy ludziach??

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

* jest w życiu sporo

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

* ze osoba która tak się zachowuje
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:40   #27
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Moze to taki typ co moj byly kolega, ktory z okazji swoich urodzin zaprosil z 4 znajomych do baru. Po czym poprosil kelnerke (przy mnie) o koniecznie najtansze piwo x 4. Do dzis jak sobie o tym pomysle to sie smieje.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:41   #28
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Skapy chlopak gbur?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86875130]Przecież napisałem że wypada, ale nazywanie tego buractwem/gburem jest moim zdaniem na wyrost.[/QUOTE] No właśnie nie, to jest buractwo.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:43   #29
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Jesteście już jakiś czas ze sobą, myślę, że powinnaś z nim porozmawiać, jesli nie chcesz już z nim być to przynajmniej daj mu lekcję na przyszłość i może nie będzie się tak zachowywał względem następnej partnerki.
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 12:45   #30
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Skapy chlopak gbur?

Nie odbieram dlatego, bo nie spodobalo mi sie jak zareagowal na to kiedy mu powiedzialam co mysle o tym jak mnie ugoscil u siebie swiatlem u lodowki. On na to odparl, ze przeciez mi pizzy zamawiac nie bedzie jak on juz jadl. Dla mnie to bardzo niegrzeczna odpowiedz. Dopiero jak sie wtedy postawilam a nie siedzialam jak trusia co to to jej pracujacy chlopak jej soczku nie postawi bo nie jest jej sponsorem a ona zadowolona bo ma portki przy sobie, to go cos tknelo i zaczal cos nieudolnie przepraszac za tekst z pizza
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-16 16:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.