Z facetami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-10, 23:25   #1
blackopium25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 2

Z facetami


Jakiś czas temu zmieniłam pracę z chłopakiem. W tej pracy jest prwnien facet nie jest Polakiem i jest starszy chyba kolo 40 ja mam 25 nie ukrywam przystojny jest . Jest on operatorem maszyn i praktycznie codziennie pracuje z nim . Od pewnego czasu zauważyłam że ciągle wodzi za mną wzrokiem i przygląda się uśmiecha zaczepia pomaga . Zaczął nawet uczyć się chyba angielskiego bo nie znał nic a teraz zdziwko mam ale używa go tylko do mnie reszcie mówi że nie zna zawsze za wszystko mi dziękuję jakiś czas temu stal naprzeciw i puścił mi buziaki i pokazał że to do mnie poprawia się przy mnie kręci się obok tylko jak pojawia się mój chłopak to automatycznie zachowuje się jakby mnie nie było a patrzy krzywo na niego.W tamtym tygodniu stanol w mojej sprawie do samego kierownika i strasznie się klucili i wydzierali a ja dostałam nawet osobę do pomocy , za każdym razem natrafiam jak patrzy się nawet jak mega jest zajęty , czasami robi to co ja jakby mnie naśladował gdy idę do toalety leci zaraz za mną . Jak mam go odbierac
blackopium25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 06:39   #2
splawik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 28
Dot.: Z facetami

Jak przystało na kobietę w związku i nie jest puszczalską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
splawik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 08:57   #3
Alassska
Raczkowanie
 
Avatar Alassska
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 494
Dot.: Z facetami

Cytat:
Napisane przez splawik123 Pokaż wiadomość
Jak przystało na kobietę w związku i nie jest puszczalską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak narazie jedyną puszczalską osobą jest ten facet. Co to w ogóle za określenie
Alassska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 09:36   #4
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Z facetami

Cytat:
Napisane przez blackopium25 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zmieniłam pracę z chłopakiem. W tej pracy jest prwnien facet nie jest Polakiem i jest starszy chyba kolo 40 ja mam 25 nie ukrywam przystojny jest . Jest on operatorem maszyn i praktycznie codziennie pracuje z nim . Od pewnego czasu zauważyłam że ciągle wodzi za mną wzrokiem i przygląda się uśmiecha zaczepia pomaga . Zaczął nawet uczyć się chyba angielskiego bo nie znał nic a teraz zdziwko mam ale używa go tylko do mnie reszcie mówi że nie zna zawsze za wszystko mi dziękuję jakiś czas temu stal naprzeciw i puścił mi buziaki i pokazał że to do mnie poprawia się przy mnie kręci się obok tylko jak pojawia się mój chłopak to automatycznie zachowuje się jakby mnie nie było a patrzy krzywo na niego.W tamtym tygodniu stanol w mojej sprawie do samego kierownika i strasznie się klucili i wydzierali a ja dostałam nawet osobę do pomocy , za każdym razem natrafiam jak patrzy się nawet jak mega jest zajęty , czasami robi to co ja jakby mnie naśladował gdy idę do toalety leci zaraz za mną . Jak mam go odbierac
Nijak, to, że mu się podobasz do niczego Cię nie zobowiązuje

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 11:07   #5
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Z facetami

Cytat:
Napisane przez blackopium25 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zmieniłam pracę z chłopakiem. W tej pracy jest prwnien facet nie jest Polakiem i jest starszy chyba kolo 40 ja mam 25 nie ukrywam przystojny jest . Jest on operatorem maszyn i praktycznie codziennie pracuje z nim . Od pewnego czasu zauważyłam że ciągle wodzi za mną wzrokiem i przygląda się uśmiecha zaczepia pomaga . Zaczął nawet uczyć się chyba angielskiego bo nie znał nic a teraz zdziwko mam ale używa go tylko do mnie reszcie mówi że nie zna zawsze za wszystko mi dziękuję jakiś czas temu stal naprzeciw i puścił mi buziaki i pokazał że to do mnie poprawia się przy mnie kręci się obok tylko jak pojawia się mój chłopak to automatycznie zachowuje się jakby mnie nie było a patrzy krzywo na niego.W tamtym tygodniu stanol w mojej sprawie do samego kierownika i strasznie się klucili i wydzierali a ja dostałam nawet osobę do pomocy , za każdym razem natrafiam jak patrzy się nawet jak mega jest zajęty , czasami robi to co ja jakby mnie naśladował gdy idę do toalety leci zaraz za mną . Jak mam go odbierac
Wpadłaś mu w oko. Tak się zdarza nawet jak się jest zajętym, niektórzy nic sobie z tego nie robią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-11, 15:07   #6
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Z facetami

Cytat:
Napisane przez blackopium25 Pokaż wiadomość
Jak mam go odbierac

Jak Batmana, pewnie szuka Robina.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 21:35   #7
blackopium25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 2
Ciąg dalszy ehhh

Wracając do poprzedniego tematu mojego stalkera dzisiaj oznajmiłam że mam urlop 8 dni a po jego minie było widać takie zmieszanie zaskoczenie później podchodził kilka razy upewniał się czy aby tylko te 8 dni i czy na pewno wracam tutaj do pracy i takie smutne miny robił ...Zaczął być chamski co do mojego chłopaka i nie chce już z nim pracować na jednym stanowisku próbowałam już go ignorować ale robi wszystko aby zwrócić na siebie uwagę gadał z inną dziewczyną w pracy to patrzył czy nie patrze tu zagaduje zaczepia co chwilę nawet dotknol mnie obejmując za barki od tyłu patrząc prosto na mojego chłopaka . Zawsze jako pierwszy wychodził z pracy aż się kurzylo za nim a teraz nagle czeka na gong z nami i wychodzi ogląda się wsiada do auta odczekuje chwilę i dopiero jedzie chciałam sprawdzić go i zaobserwowałam go na Insta to orazu polubił kilka zdj i zaczął obserwować .Dzisiaj jak trochę klucilam się z chłopakiem w pracy to tak ukradkiem się przyglądał później podszedł zaczepił i zapytał czy wszystko okey Co Zrobić z Takim Typem ?!! Nie ma możliwości aby zmienić zmianę ani jemu ani nam a zmiana pracy też nie wchodzi w grę ....
blackopium25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-16, 13:22   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Z facetami

Proszę nie zakładać kolejnych wątków o tym samym.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 05:28   #9
duzy_smok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 34
Dot.: Ciąg dalszy ehhh

Cytat:
Napisane przez blackopium25 Pokaż wiadomość
Wracając do poprzedniego tematu mojego stalkera dzisiaj oznajmiłam że mam urlop 8 dni a po jego minie było widać takie zmieszanie zaskoczenie później podchodził kilka razy upewniał się czy aby tylko te 8 dni i czy na pewno wracam tutaj do pracy i takie smutne miny robił ...Zaczął być chamski co do mojego chłopaka i nie chce już z nim pracować na jednym stanowisku próbowałam już go ignorować ale robi wszystko aby zwrócić na siebie uwagę gadał z inną dziewczyną w pracy to patrzył czy nie patrze tu zagaduje zaczepia co chwilę nawet dotknol mnie obejmując za barki od tyłu patrząc prosto na mojego chłopaka . Zawsze jako pierwszy wychodził z pracy aż się kurzylo za nim a teraz nagle czeka na gong z nami i wychodzi ogląda się wsiada do auta odczekuje chwilę i dopiero jedzie chciałam sprawdzić go i zaobserwowałam go na Insta to orazu polubił kilka zdj i zaczął obserwować .Dzisiaj jak trochę klucilam się z chłopakiem w pracy to tak ukradkiem się przyglądał później podszedł zaczepił i zapytał czy wszystko okey Co Zrobić z Takim Typem ?!! Nie ma możliwości aby zmienić zmianę ani jemu ani nam a zmiana pracy też nie wchodzi w grę ....

bardzo ciekawy wątek mam nadzieje rychło czytac o rozwoju sytuacji. Ja bym radził postępowac zgodnie, i jak to pisałem wczesniej to że wogóle pracujesz z chłopakiem to owocuje w takie sytuacje.
duzy_smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 06:00   #10
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ciąg dalszy ehhh

Cytat:
Napisane przez blackopium25 Pokaż wiadomość
Wracając do poprzedniego tematu mojego stalkera dzisiaj oznajmiłam że mam urlop 8 dni a po jego minie było widać takie zmieszanie zaskoczenie później podchodził kilka razy upewniał się czy aby tylko te 8 dni i czy na pewno wracam tutaj do pracy i takie smutne miny robił ...Zaczął być chamski co do mojego chłopaka i nie chce już z nim pracować na jednym stanowisku próbowałam już go ignorować ale robi wszystko aby zwrócić na siebie uwagę gadał z inną dziewczyną w pracy to patrzył czy nie patrze tu zagaduje zaczepia co chwilę nawet dotknol mnie obejmując za barki od tyłu patrząc prosto na mojego chłopaka . Zawsze jako pierwszy wychodził z pracy aż się kurzylo za nim a teraz nagle czeka na gong z nami i wychodzi ogląda się wsiada do auta odczekuje chwilę i dopiero jedzie chciałam sprawdzić go i zaobserwowałam go na Insta to orazu polubił kilka zdj i zaczął obserwować .Dzisiaj jak trochę klucilam się z chłopakiem w pracy to tak ukradkiem się przyglądał później podszedł zaczepił i zapytał czy wszystko okey Co Zrobić z Takim Typem ?!! Nie ma możliwości aby zmienić zmianę ani jemu ani nam a zmiana pracy też nie wchodzi w grę ....
On sie tak zachowuje bo ty mu dajesz sygnały ze jestes zainteresowana jego osoba ,zaczęłaś go obserwowac na insta(po co? ) ,szukasz jego wzroku ,dajesz sie oblapiac w pracy itp
Gdybys jasno mu powiedziala wez te rece i spojrzala wymownie z niechęcią to by zrozumial ze nie ma czego u ciebie szukac
Prawda jest taka ze cie te jego zainteresowanie kreci i nie chcesz zeby przestal

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2022-02-02 o 11:14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 08:17   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Z facetami

Rzuc chłopaka, a potem probuj z innymi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-02, 12:16   #12
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Z facetami

Jakiego stalkera 😂
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 14:24   #13
Kobi24
Raczkowanie
 
Avatar Kobi24
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 153
Dot.: Z facetami

Co masz zrobić ? jeśli kochasz i chcesz być ze swoim chłopakiem to musisz postawić sprawę jasno absztyfikantowi

Jeśli nie zależy Ci na swoim chłopaku to nie musisz robić za wiele,w tym tempie i kierunku w jakim to zmierza on sam zauważy co się święci i niebawem postawi Ci ultimatum
Kobi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 10:57   #14
Mezczyzna88
Trzepotka <3
 
Avatar Mezczyzna88
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 101
Dot.: Z facetami

Grasz w tą samą grę co on.
Bardzo dużo o nim już wiesz, obserwujesz go i najgorsze to, że nawet reagujesz, czego przykładem jest ten temat. Autorko czy na pewno nie jesteś zainteresowana nowym kolegą?
Mezczyzna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-04 11:57:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.