Paradise Hotel - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-08, 19:34   #511
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Paradise Hotel

Ten nowy Łukasz ciągle chleje tam...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 20:08   #512
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oglądam zaległe odcinki Również uważacie, że Łukasz zwrócił uwagę na Martynę jak wszedł do programu? Bo mi się wydaje, że kompletnie nie.



Ola to taka flirciara, że hej, że ona tak lubi flirtować, a zachowuje się jak facet I dlaczego ona tak dziwnie chodzi.


Erekcja wulkanu Matkooo...






A mnie denerwuje ta cała taktyka wszystkich i produkcji. Nie rozumiem dlaczego Wiola i Adam nie ponieśli konsekwencji typowań. Druga sprawa, że wiadomo, że Martyna i Latino oraz Maciek i Ola nie stworzą niczego w tym programie, szkoda, że jednak te wybory nie są inne i nie ma tego ryzyka, przynajmniej nie byłoby tak nudno. Dlaczego nie wytypowali tak jak jest, że np. Olka z Szymonem. Srednie to, bo jak produkcja ma tak duzo tutaj do gadania, to w zasadzie wszystko mozna ustawic , ochronić trójcę. I tak wszyscy się tam kiszą w tym samym i nudne to już jest
Zgadzam się
Łukasz nic do Martyny nie ma, jemu chyba wpadła w oko faktycznie Marta, ale Marta była wtedy zastraszona przez Adama i nie było szans, że go wybierze

Olka to porażka, ona zachowuje się jak facet i tak strasznie przeklina, no faceci się tak nie wyrażają jak ona. W ogóle nie skumałam, bo już oglądam tylko jednym okiem, co ona teraz jednak nagle coś do Maćka poczuła? Idiotyzm totalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 22:32   #513
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

Ja to sie w ogole zastanawiam czy Ola nie jest lesbijka lub bi. Sama powiedziala ,ze lubi flirtowac z mezczyznami i kobietami plus jej sposob bycia. Hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 22:33   #514
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ja to sie w ogole zastanawiam czy Ola nie jest lesbijka lub bi. Sama powiedziala ,ze lubi flirtowac z mezczyznami i kobietami plus jej sposob bycia. Hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w sumie to nie byłby dla mnie szok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:14   #515
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Paradise Hotel

Olka najpierw mówi że Maciek i Szymon muszą o nią walczyć a za chwile że na pewno wybiera Szymona.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:16   #516
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Mam nadzieję że ten Maciek nie podejdzie do Marty, po tym co jej powiedział mega bym się zdziwiła. On jest jakiś dziwny, coraz bardziej mnie irytuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:21   #517
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że ten Maciek nie podejdzie do Marty, po tym co jej powiedział mega bym się zdziwiła. On jest jakiś dziwny, coraz bardziej mnie irytuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba że chodziło jej o to że da immunitet szymonowi teraz to już nie wiem.Chodzi mi o tą sytuacje na końcu programu gdzie rozmawiali Maciek, Szymon i Ola.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 21:05   #518
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Paradise Hotel

Mysle że Szymon się zdziwi i to Maciek otrzyma immunitet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 21:11   #519
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Tak czułam, że Marta wróci do programu Ale jak Maciek dostanie od Olki immunitet i podejdzie do Marty, żeby wyrzucić Łukasza to już będzie świństwo na maksa. Chociaż w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby tak zrobił. Zauważyłam, że on i jego pan Adam mają ukryte konta na instagramie, cóż, chyba nie takiego odbioru po emisji programu się spodziewali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 21:12   #520
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Mysle że Szymon się zdziwi i to Maciek otrzyma immunitet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle myślałam, że on taki łagodny jak baranek, a tu proszę - plan wyeliminowania Chrisa za te rajskie z Lexi W sumie dobry pomysł, w końcu by się coś działo ciekawego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 22:44   #521
kyrra
♡ ♥ ♡
 
Avatar kyrra
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 148
Dot.: Paradise Hotel

Czy oni nie mieli chętnych do tego programu, że w sumie wrócili prawie wszyscy uczestnicy? smiech, normalnie śmiech. Beznadziejnie to wymyślili.

Ja na początku polubiłam Mariette, a teraz mnie tak laska denerwuje, że mam nadzieję że wyleci prędzej czy później.

Zresztą tak samo Marta, na początku dobre wrażenie- teraz szał opadł.

Maciek też się wlicza w to grono

A całkowite przeciwieństwo co DO Ani - matko jak mnie irytowala na początku, A teraz bardzo ja lubię! I Martyna tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
kyrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 00:16   #522
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Tak czułam, że Marta wróci do programu Ale jak Maciek dostanie od Olki immunitet i podejdzie do Marty, żeby wyrzucić Łukasza to już będzie świństwo na maksa. Chociaż w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby tak zrobił. Zauważyłam, że on i jego pan Adam mają ukryte konta na instagramie, cóż, chyba nie takiego odbioru po emisji programu się spodziewali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowana wiekszość z nich ma ukryte konta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 00:43   #523
Domciaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 15
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Zdecydowana wiekszość z nich ma ukryte konta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś ktoś z nich wypowiadał się na instagramie, że niby jak jest ukryte konto to więcej followersów bo ludzie są ciekawi :P

Mnie najbardziej żenuje, że wcześniej (chociażby jak była sytuacja ze Maciek uratował Martę) to było gadanie o lojalności, a teraz jak (idąc tym tokiem rozumowania) Marta powinna być lojalna względem Łukasza skoro ją przywrocił to nagle nikt już o tym nie pamięta i jest kombinowanie jak go wyrzucić z programu. Słabo. Szymon tez mnie zaskoczył negatywnie, że chce się odgrywać na Chrisie :O po kim jak po kim, ale po nim nie spodziewałam się takiej zagrywki.
Domciaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 08:17   #524
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Domciaaak Pokaż wiadomość
Kiedyś ktoś z nich wypowiadał się na instagramie, że niby jak jest ukryte konto to więcej followersów bo ludzie są ciekawi

Mnie najbardziej żenuje, że wcześniej (chociażby jak była sytuacja ze Maciek uratował Martę) to było gadanie o lojalności, a teraz jak (idąc tym tokiem rozumowania) Marta powinna być lojalna względem Łukasza skoro ją przywrocił to nagle nikt już o tym nie pamięta i jest kombinowanie jak go wyrzucić z programu. Słabo. Szymon tez mnie zaskoczył negatywnie, że chce się odgrywać na Chrisie :O po kim jak po kim, ale po nim nie spodziewałam się takiej zagrywki.
A Ola ma już normalnie otwarte dla wszystkich a miała ukryty. I jak zupełnie inaczej wygląda na zdjęciach jak się uczesze i umaluje, inny człowiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 08:42   #525
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Paradise Hotel

No nie do poznania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 12:32   #526
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Tak czułam, że Marta wróci do programu Ale jak Maciek dostanie od Olki immunitet i podejdzie do Marty, żeby wyrzucić Łukasza to już będzie świństwo na maksa. Chociaż w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby tak zrobił. Zauważyłam, że on i jego pan Adam mają ukryte konta na instagramie, cóż, chyba nie takiego odbioru po emisji programu się spodziewali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje że ona da immunitet Szymonowi z myślą ze ją wybierze.Maciek myśli że olka będzie się jego trzymała a ona przecież mówiła że nie wie jeszcze czy on czy Szymon.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 13:08   #527
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Tak czułam, że Marta wróci do programu Ale jak Maciek dostanie od Olki immunitet i podejdzie do Marty, żeby wyrzucić Łukasza to już będzie świństwo na maksa. Chociaż w sumie nie zdziwiłabym się, gdyby tak zrobił. Zauważyłam, że on i jego pan Adam mają ukryte konta na instagramie, cóż, chyba nie takiego odbioru po emisji programu się spodziewali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że tak właśnie będzie.
W obecnej sytuacji podoba mi się to, że nie ma już tyle adama na antenie, byłam już nimi zmęczona. Szymon na pierwszy rzut oka jest sympatyczny, ale mocno tam knuje i jest trochę dziecinny. Mimo to, lubię go i tak
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 14:17   #528
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Paradise Hotel

Wczul się chlopak🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 19:52   #529
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Paradise Hotel

Ojeju, jaka wrażliwa ta Marta. Dobrze zrobiła, typ ją olał a ta jeszcze łzy wylewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 20:03   #530
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Beznadziejna Marta, zachowała się jak durna, on do niej podszedł, bo po cichu liczył, że go wybierze zamiast odejść z klasą i podejść do Olki to jeszcze ostatkami próbował coś ugrać. A Marta na początku mówiła, że Łukasz jej się spodobał, mówiła, że nic do Maćka nie czuje, a teraz nagle big love. W ogóle wstydziłaby się taki cyrk przy Łukaszu odstawić, który podszedł do niej mimo że wtedy Maciek miał ten durny immunitet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 20:15   #531
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Beznadziejna Marta, zachowała się jak durna, on do niej podszedł, bo po cichu liczył, że go wybierze zamiast odejść z klasą i podejść do Olki to jeszcze ostatkami próbował coś ugrać. A Marta na początku mówiła, że Łukasz jej się spodobał, mówiła, że nic do Maćka nie czuje, a teraz nagle big love. W ogóle wstydziłaby się taki cyrk przy Łukaszu odstawić, który podszedł do niej mimo że wtedy Maciek miał ten durny immunitet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona chyba cały czas liczy na to, że po programie może coś być... nie ogarnęła, że to była czysta gra z jego strony. Chcieli się pozbyć Sandry i tyle, bo Maciek wcale nie był jej 100% pewny. Trafiła się taka naiwna owieczka i ją omotali.
W ogóle Martyna Marcie tak tłumaczyła, że nie może być tak podatna na wpływy innych ale przepraszam bardzo ... Przecież ona sama jest podatna. Jak inaczej wytłumaczyć początkową chęć ocalenia Sandry i ogólnie ich dobry kontakt a nagle po jej odpadnięciu tak dużą niechęć? Przecież widać było jak na dłoni, że podejście dziewczyn do Sandry zmieniło się w momencie kiedy jej w hotelu nie było. Łącząc kropki z Maćka wyznaniem do Sandry, że mówił o niej bardzo złe rzeczy (nie wiedział co pokazali w tv) można przypuszczać, że nieźle ją oczernił a powiedzenie, że jest żmija to był chyba ułamek tego co powiedział.

A tak w ogóle to Szymon taktycznie rozegrał Maćka, jak on mu pięknie naściemniał, że jak dostanie immunitet to podejdzie do Chrisa, w dodatku pokazał Maćka 'święta trójca do finału' obłudę. Jaki chętny się zrobił do wyrzucenia Chrisa aby tylko zostać w programie . Był pewny, że Ola da immunitet jemu albo Szymonowi(który podejdzie do Marietty) i jego słowa na RR, że raczej pozostanie przy Oli, były gwoździem do odpadnięcia. Jakby się tak nie określił, powiedział coś w stylu 'cały czas waham się miedzy sercem a lojalnoscią' to myślę, że Marta wybrałaby jego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Essence89
Czas edycji: 2020-04-10 o 20:24
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 20:58   #532
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Paradise Hotel

Mimo wszystko to średnio sprawiedliwe, że dwóch niechcianych gości, którzy już raz odpadli, są w finale, a Maciek, który był od początku, odpadł.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:00   #533
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Paradise Hotel

Maciek się doigrał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:08   #534
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Mimo wszystko to średnio sprawiedliwe, że dwóch niechcianych gości, którzy już raz odpadli, są w finale, a Maciek, który był od początku, odpadł.
A jakie to ma znaczenie, że był od początku? Tak samo średnio sprawiedliwy był jego immunitet z upy Z nikim nie zbudował relacji, zawsze się jakoś ślizgał i w końcu się poślizgnął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Ona chyba cały czas liczy na to, że po programie może coś być... nie ogarnęła, że to była czysta gra z jego strony. Chcieli się pozbyć Sandry i tyle, bo Maciek wcale nie był jej 100% pewny. Trafiła się taka naiwna owieczka i ją omotali.
W ogóle Martyna Marcie tak tłumaczyła, że nie może być tak podatna na wpływy innych ale przepraszam bardzo ... Przecież ona sama jest podatna. Jak inaczej wytłumaczyć początkową chęć ocalenia Sandry i ogólnie ich dobry kontakt a nagle po jej odpadnięciu tak dużą niechęć? Przecież widać było jak na dłoni, że podejście dziewczyn do Sandry zmieniło się w momencie kiedy jej w hotelu nie było. Łącząc kropki z Maćka wyznaniem do Sandry, że mówił o niej bardzo złe rzeczy (nie wiedział co pokazali w tv) można przypuszczać, że nieźle ją oczernił a powiedzenie, że jest żmija to był chyba ułamek tego co powiedział.

A tak w ogóle to Szymon taktycznie rozegrał Maćka, jak on mu pięknie naściemniał, że jak dostanie immunitet to podejdzie do Chrisa, w dodatku pokazał Maćka 'święta trójca do finału' obłudę. Jaki chętny się zrobił do wyrzucenia Chrisa aby tylko zostać w programie . Był pewny, że Ola da immunitet jemu albo Szymonowi(który podejdzie do Marietty) i jego słowa na RR, że raczej pozostanie przy Oli, były gwoździem do odpadnięcia. Jakby się tak nie określił, powiedział coś w stylu 'cały czas waham się miedzy sercem a lojalnoscią' to myślę, że Marta wybrałaby jego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to myslalam, że Szymon to taki spokojny, opanowany chłopak, a on widać bardzo na serio potraktował udział w programie. Już to zadanie jak walczyli na tej belce pokazało jak mu zależy, on naprawdę dużo siły wkładał w te ciosy reszta raczej na żarty do tego podeszła. No i pamiętliwy jest, chociaż w sumie to Lexi go wyrzuciła przecież, nie Chris

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:15   #535
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
A jakie to ma znaczenie, że był od początku? Tak samo średnio sprawiedliwy był jego immunitet z upy Z nikim nie zbudował relacji, zawsze się jakoś ślizgał i w końcu się poślizgnął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, zresztą sprawiedliwe było to, że on grał tak, żeby tylko 'święta trójca' doszła do finału bo w sumie co? Gra jest grą, wygrywa lepszy, bardziej cwańszy... chciał dojść do finału, mógł zostać z Sandrą bo ona była mu lojalna, ale wolał się jej pozbyć robiąc sobie pewniejszy jego zdaniem grunt. Jakby doszedł do finału z Martą to było by to sprawiedliwe czy nie? Przecież Marta była jedną z tych nowych uczestniczek a Sandra starą wyjadaczką.
Zgadzam się też z tym, że Szymon wyglądał na bardziej spokojnego a zadanie z poduszkami pokazało, że bardzo mu zależy. To prawda, że bardzo mocno uderzał i dodatkowo widać było jego zawziętość na twarzy.
W ogóle kibicujecie komuś z tych osób tam będących? Ja chyba nie mam ulubionej pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Essence89
Czas edycji: 2020-04-10 o 21:21
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:22   #536
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Dokładnie, zresztą sprawiedliwe było to, że on grał tak, żeby tylko 'święta trójca' doszła do finału bo w sumie co? Gra jest grą, wygrywa lepszy, bardziej cwańszy... chciał dojść do finału, mógł zostać z Sandrą bo ona była mu lojalna, ale wolał się jej pozbyć robiąc sobie pewniejszy jego zdaniem grunt. Jakby doszedł do finału z Martą to było by to sprawiedliwe czy nie? Przecież Marta była jedną z tych nowych uczestniczek a Sandra starą wyjadaczką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, mógł się trzymać Sandry, ale Adam mu namącił w głowie, nabuntował go na Sandrę i to Adam dojechał do finalowego tygodnia na rozmemłanej Violce, a Maciek pojechal do domu chociaż kto tam wie, moze gdzieś tam siedzi na Bali i wyskoczy na finale


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:23   #537
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Paradise Hotel

Ja też nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 21:49   #538
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

Chyba Martynie i Latino ,ale to tak na zasadzie najmniejszego zla no i lubie Latino , wprowadza fajna energia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 22:15   #539
kyrra
♡ ♥ ♡
 
Avatar kyrra
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 148
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Dokładnie, zresztą sprawiedliwe było to, że on grał tak, żeby tylko 'święta trójca' doszła do finału bo w sumie co? Gra jest grą, wygrywa lepszy, bardziej cwańszy... chciał dojść do finału, mógł zostać z Sandrą bo ona była mu lojalna, ale wolał się jej pozbyć robiąc sobie pewniejszy jego zdaniem grunt. Jakby doszedł do finału z Martą to było by to sprawiedliwe czy nie? Przecież Marta była jedną z tych nowych uczestniczek a Sandra starą wyjadaczką.
Zgadzam się też z tym, że Szymon wyglądał na bardziej spokojnego a zadanie z poduszkami pokazało, że bardzo mu zależy. To prawda, że bardzo mocno uderzał i dodatkowo widać było jego zawziętość na twarzy.
W ogóle kibicujecie komuś z tych osób tam będących? Ja chyba nie mam ulubionej pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olka i Szymek
Martyna i latino.

Jak któraś z tych par by wygrała to bym się cieszyła.

Chociaż przeczucie mam niestety na Mariette i Chrisa:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
kyrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 22:24   #540
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Teraz to Łukasz i Marta. Łukasz mnie rozśmiesza, w ogóle wydaje się być najbardziej wyluzowany i mieć gdzieś, czy wygra ten program Wszyscy pozostali są strasznie zawzięci, mają parcie na finał i wygraną. Latino też lubię, ale nie podoba mi się, że Martyna jedzie na jego plecach do finału

Najgorsza para to zdecydowanie Adam i Wiolka oraz Olka i Szymon. Chrisa i Marietty tez nie lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kyrra Pokaż wiadomość
Olka i Szymek
Martyna i latino.

Jak któraś z tych par by wygrała to bym się cieszyła.

Chociaż przeczucie mam niestety na Mariette i Chrisa:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marietty sporo osób nie lubi w hotelu, więc nie byłabym w sumie taka pewna, czy wygrają

Myślę, że Matt i Ania mogą mieć jeszcze szanse na wygraną, bo Matta lubią chyba wszyscy i są tacy neutralni, że w ogóle często zapominam, że oni tam jeszcze są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.