MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaka długość penisa jest najlepsza?
poniżej 10 cm 0 0%
między 10 cm a 12 cm 1 1,69%
między 12 cm a 14 cm 6 10,17%
między 14 cm a 16 cm 18 30,51%
między 16 cm a 18 cm 13 22,03%
między 18 cm a 20 cm 12 20,34%
powyżej 20 cm 9 15,25%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-21, 19:24   #331
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez StYves Pokaż wiadomość
Niee, to nie jest tak że chciałem się pochwalić bo naprawdę nie uważam że jest czym. Cieszy mnie że ten rozmiar jest rozmiarem normalnym

Dla mojego lepszego samopoczucia wcale nie potrzeba mi większego, jednak postanowiłem się umieścić ten post ze względów mojej niewiedzy nt. życia seksualnego. Po prostu nie wiem czy kobiety faktycznie zwracają na to uwagę i czy jest to czynnik decydujący o sukcesie współżycia

Nie wiem jak to wygląda w Polsce, wiadomo każda kobieta jest inna, natomiast słyszałem pogłoski że mimo najwiekszych wysiłków mężyczyzn nie byli oni w stanie zaspokoić partnerek, stąd chciałem posłuchać waszych opinii i doświadczeń z tych związanych aby nabrać trochę wiedzy na ten temat.

Korzystając z okazji, chciałem zaznaczyć jeszcze jeden problem - czy fakt że napletek nasuwa się na trzonek do jego połowy może spowodować w moim przypadku obsuwanie się prezerwatywy w czasie stosunku? Czy da się temu jakoś zapobiec?

Dziękuję serdecznie za wszelkie opinie

Często kobiety nie dochodzą pochwowo wcale więc nawet idealny penis który wytrzymuje 3 godziny twardy jak stal i jego mega-super-ekstra-zdolny właściciel nic nie zdziałają.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 18:05   #332
pauligda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 124
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Witam wszystkich.
Pierwszy raz od pół roku przelamalam.się żeby zacząć rozmawiać o moim problemie. Poznałam kogoś z kim jak to na początku znajomości się układa. Jednak z czasem czasem... Zaczęło się od intymnych spraw. Mój partner nie jest hojnie obdarzony na początku przeszłam lekkie rozczarowanie ale w końcu Trzeba było spróbować. Sex jest niedobry. Nic nie czuje ciężko mi dojść szczerze mówiąc nie mam nawet na to Czasu bo chłopak bardzo Szybko dochodzi nie jest w stanie Utrzymać wzwodu na dłużej. Czasami nie chce w ogóle wstać a jak juz się uda i ma do czegoś dojść to opada. Jestem juz tym zmęczona próbowałam.rozmawiać tłumaczyć on niby też się stara ale widzę że już mu i inicjatywa przeszła. Ja jestem sfrustrowana. Rozmawiałam z kilkoma osobami przykre było to co mówiły że jak w łóżku jest źle to związek nie przetrwa i właśnie to się dzieje. Ja juz traktuje go jak kolegę... Nie mam. Ochoty się spotykać... Nie chce się już tak czuć.
__________________
11.02.2014
I.G. Gdańsk
Nagor 365 - okrągłe
pauligda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 20:29   #333
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez pauligda Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Pierwszy raz od pół roku przelamalam.się żeby zacząć rozmawiać o moim problemie. Poznałam kogoś z kim jak to na początku znajomości się układa. Jednak z czasem czasem... Zaczęło się od intymnych spraw. Mój partner nie jest hojnie obdarzony na początku przeszłam lekkie rozczarowanie ale w końcu Trzeba było spróbować. Sex jest niedobry. Nic nie czuje ciężko mi dojść szczerze mówiąc nie mam nawet na to Czasu bo chłopak bardzo Szybko dochodzi nie jest w stanie Utrzymać wzwodu na dłużej. Czasami nie chce w ogóle wstać a jak juz się uda i ma do czegoś dojść to opada. Jestem juz tym zmęczona próbowałam.rozmawiać tłumaczyć on niby też się stara ale widzę że już mu i inicjatywa przeszła. Ja jestem sfrustrowana. Rozmawiałam z kilkoma osobami przykre było to co mówiły że jak w łóżku jest źle to związek nie przetrwa i właśnie to się dzieje. Ja juz traktuje go jak kolegę... Nie mam. Ochoty się spotykać... Nie chce się już tak czuć.
to z nim zerwij. w życiu się trzeba dobrać i wspólne zainteresowania, podobne poczucie humoru to nie wszystko - w łóżku też musi grać.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 20:54   #334
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Ja bym zerwała.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:47   #335
japrzejazdem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Question Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

18 długości i 13 obwodu? Mało?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-06-24 o 14:40
japrzejazdem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 14:40   #336
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez japrzejazdem Pokaż wiadomość
18 długości i 13 obwodu? Mało?
Na który post odpowiadasz?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 18:13   #337
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez japrzejazdem Pokaż wiadomość
18 długości i 13 obwodu? Mało?
Jaka żałość ogarnia gdy ktoś wpada się dowartościować podczas gdy ludzie naprawdę mają problemy.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 12:35   #338
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Jaka żałość ogarnia gdy ktoś wpada się dowartościować podczas gdy ludzie naprawdę mają problemy.
no tak, bo facet z wiekszym, niz Twoj, nie moze miec kompleksow

widziales, ile chudych dziewczyn ma kompleksy, ze sa grube? ze sie musza odchudzac? facet z 20cm czlonkiem tez moze miec kompleksy z powodu swojego przyrodzenia, moze je ciagle uwazac za za male. ale nie, to nie jest prawdziwy problem....
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 17:47   #339
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
no tak, bo facet z wiekszym, niz Twoj, nie moze miec kompleksow

widziales, ile chudych dziewczyn ma kompleksy, ze sa grube? ze sie musza odchudzac? facet z 20cm czlonkiem tez moze miec kompleksy z powodu swojego przyrodzenia, moze je ciagle uwazac za za male. ale nie, to nie jest prawdziwy problem....
Ależ oczywiście że może. Coś mi jednak podpowiada że w tym przypadku tak nie jest.
Wiem że nawet facet z 20cm wackiem może mieć kompleks bo chciałby mieć największego na świecie albo jego partnerka miała wcześniej takiego, co miał 25. Jednak drażni mnie to, tak jak laskę z biustem A może drażnić załamująca się nad swoim biustem koleżanka z C. W tym wypadku, biorąc pod uwagę licznik postów i debilny sposób w jaki zostało to napisane - jestem przekonany że to trollisko.
Liczył po prostu na łechtanie swojego ego.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 23:15   #340
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Wiem że nawet facet z 20cm wackiem może mieć kompleks bo chciałby
... aby go laska w tyłek wpuściła.

Mam kumpla który narzeka właśnie z tego powodu. Dziewczyny mają problemy bo albo je poobciera, albo odbija się od szyjki macicy a o analu nawet nie chcą słyszeć.
Nawet jednej nie zaliczył.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 00:40   #341
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
... aby go laska w tyłek wpuściła.

Mam kumpla który narzeka właśnie z tego powodu. Dziewczyny mają problemy bo albo je poobciera, albo odbija się od szyjki macicy a o analu nawet nie chcą słyszeć.
Nawet jednej nie zaliczył.
No całe szczęście że ty nie masz takiego problemu z dużym penisem i każda partnerką zgadza się na anal.

Serio nie wiem dlaczego duży penis to dla niektórych kobiet niby taki problem. W sumie to kobiety raczej narzekają na za małego penisa, rzadziej ktoś pisze o za dużym a jeśli już to chodzi o naprawdę dużego a nie 20 cm.

Swoją droga, uwielbiam anal z moim partnerem i ma około 20 cm długości i 15 obwodu
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 11:16   #342
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No całe szczęście że ty nie masz takiego problemu z dużym penisem i każda partnerką zgadza się na anal.

Serio nie wiem dlaczego duży penis to dla niektórych kobiet niby taki problem. W sumie to kobiety raczej narzekają na za małego penisa, rzadziej ktoś pisze o za dużym a jeśli już to chodzi o naprawdę dużego a nie 20 cm.

Swoją droga, uwielbiam anal z moim partnerem i ma około 20 cm długości i 15 obwodu
Bo na początku,pierwsze chwile po włożeniu mnie bardzo bolą,ale całe szczęście potem jest już lepiej,niż kiedykolwiek

Mam podobne gabaryty 'w domu' i anal za nic nam nie wychodzi Masz jakiś sposób na ten ból? Robimy to powoli,ja jestem pijana,mamy mnóstwo oliwki i sprayu znieczulającego,a mimo to nie daję rady.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 15:03   #343
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Bo na początku,pierwsze chwile po włożeniu mnie bardzo bolą,ale całe szczęście potem jest już lepiej,niż kiedykolwiek

Mam podobne gabaryty 'w domu' i anal za nic nam nie wychodzi Masz jakiś sposób na ten ból? Robimy to powoli,ja jestem pijana,mamy mnóstwo oliwki i sprayu znieczulającego,a mimo to nie daję rady.
Nie mam jakichś specjalnych trików. Po prostu myje się porzadnie (dla własnego komfortu psychicznego zwlaszcza) zaczynamy od palca, później nieduży wibrator a kiedy to jest komfortowe to dopiero penis. W sumie może pomoc to kiedy on będzie wchodził ty sprobuj przec. Może to dziwnie brzmi ale pomaga bo odbyt jest jakby bardziej otwarty. I zamiast oliwki możesz spróbować żelu silikonowego durexa, jest mega śliski. Ja nie uzywam sprayu znieczulającego, wolę czuć co się dzieje, i mam mega orgazmy ;p Nie wiem też w jakiej pozycji to robicie ale anal dla mnie jest najłatwiejszy od tyłu.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 23:45   #344
araneae12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 37
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Katia wolisz seks analny od zwyklego?
araneae12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 07:24   #345
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez araneae12 Pokaż wiadomość
Katia wolisz seks analny od zwyklego?
Nie, wolę waginalny ale analny też bardzo lubię.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 08:37   #346
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No całe szczęście że ty nie masz takiego problemu z dużym penisem i każda partnerką zgadza się na anal.

Serio nie wiem dlaczego duży penis to dla niektórych kobiet niby taki problem. W sumie to kobiety raczej narzekają na za małego penisa, rzadziej ktoś pisze o za dużym a jeśli już to chodzi o naprawdę dużego a nie 20 cm.

Swoją droga, uwielbiam anal z moim partnerem i ma około 20 cm długości i 15 obwodu
Nie każda jest tak pojemna i dla wielu 20cm to już za duży. Dlaczego mały penis ma być większym problemem w przypadku wszystkich kobiet, także tych których "nie rozumiesz"?
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 09:44   #347
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie każda jest tak pojemna i dla wielu 20cm to już za duży. Dlaczego mały penis ma być większym problemem w przypadku wszystkich kobiet, także tych których "nie rozumiesz"?

Racja, małego można nie czuć a dużego czuć boleśnie. Dla mnie mały penis będzie większym problemem.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 12:48   #348
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No całe szczęście że ty nie masz takiego problemu z dużym penisem i każda partnerką zgadza się na anal.

Serio nie wiem dlaczego duży penis to dla niektórych kobiet niby taki problem. W sumie to kobiety raczej narzekają na za małego penisa, rzadziej ktoś pisze o za dużym a jeśli już to chodzi o naprawdę dużego a nie 20 cm.

Swoją droga, uwielbiam anal z moim partnerem i ma około 20 cm długości i 15 obwodu
Według znanego polskiego sexuologa, to częściej duży penis jest problemem, przynajmniej tak twierdzi , i tak wynika z jego wieloletniej pracy.
20 cm i 15 w obwodzie to już jest naprawdę bardzo duży penis, większe są rzadkością mało spotykaną, co pokazują badania, i jak choćby ta ankieta na stronce dotyczącej penisów
link- <ciach>

Piszesz, że penis twojego faceta ma około 20 cm dł. i 15 obwodu, tylko ,że piszesz "około", to może być np: 18,5 cm długości.
Podałaś takie fajne okrągłe liczby 20cm i 15 cm.
,a ten obwód to czym mierzony , bo tylko centymetr krawiecki daje poprawny wynik, mierzenie linijką szerokości penisa i mnożenie przez liczbę pi daje nieprawidłowy wynik, zawyżony o 1,5 cm.

Długość też można zmierzyć tak ,że wyjdzie więcej niż jest. Jak się wciska linijkę do kości łonowej, jeszcze w pozycji innej niż na stojąco, to można sobie naciągnąć nawet 3cm więcej niż jest w rzeczywistości.

Daję link do forum o penisach , gdzie facet twierdzi ,że ma rzekomo prawie 22cm dł.
link - <ciach>
zobacz sobie zdjęcia w pierwszym poście, tak wygląda 22cm, o ile sobie facet nie zawyża , co jest prawdopodobne, znając podejście facetów do zawyżania sobie wielkości penisa.
Drugie zdjęcie najlepiej obrazuje wielkość tego penisa.
Masz takiego w domu?, dla zdecydowanej większości kobiet , taki "bacior", jest za duży, i może stanowić problem podczas stosunku.
I dodam jeszcze , że takich jak na tym zdjęciu , to praktycznie nie ma , to jest rzadkość występująca raz, może dwa na kilkaset osób.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2015-06-29 o 21:46
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 18:00   #349
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Według znanego polskiego sexuologa, to częściej duży penis jest problemem, przynajmniej tak twierdzi , i tak wynika z jego wieloletniej pracy.
20 cm i 15 w obwodzie to już jest naprawdę bardzo duży penis, większe są rzadkością mało spotykaną, co pokazują badania, i jak choćby ta ankieta na stronce dotyczącej penisów
link- <ciach>

Piszesz, że penis twojego faceta ma około 20 cm dł. i 15 obwodu, tylko ,że piszesz "około", to może być np: 18,5 cm długości.
Podałaś takie fajne okrągłe liczby 20cm i 15 cm.
,a ten obwód to czym mierzony , bo tylko centymetr krawiecki daje poprawny wynik, mierzenie linijką szerokości penisa i mnożenie przez liczbę pi daje nieprawidłowy wynik, zawyżony o 1,5 cm.

Długość też można zmierzyć tak ,że wyjdzie więcej niż jest. Jak się wciska linijkę do kości łonowej, jeszcze w pozycji innej niż na stojąco, to można sobie naciągnąć nawet 3cm więcej niż jest w rzeczywistości.

Daję link do forum o penisach , gdzie facet twierdzi ,że ma rzekomo prawie 22cm dł.
link - <ciach>
zobacz sobie zdjęcia w pierwszym poście, tak wygląda 22cm, o ile sobie facet nie zawyża , co jest prawdopodobne, znając podejście facetów do zawyżania sobie wielkości penisa.
Drugie zdjęcie najlepiej obrazuje wielkość tego penisa.
Masz takiego w domu?, dla zdecydowanej większości kobiet , taki "bacior", jest za duży, i może stanowić problem podczas stosunku.
I dodam jeszcze , że takich jak na tym zdjęciu , to praktycznie nie ma , to jest rzadkość występująca raz, może dwa na kilkaset osób.
Dziwne że tak mało jest dużych penisow a to z nimi jest wiecej problemów, ciekawe.

Ty nie musisz mi wierzyć, ją nie musze ci niczego udowadniać. Umiem posługiwać się marką krawiecka, dokładne wymiary mojego partnera to 19,5 długości i 15,2 grubości +/- 2 mm. Wystarczająco dokładnie?

Dzięki za zdjęcia penisa, podobnego mam w domu ale poogladac zawsze milo.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2015-06-29 o 21:47
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 18:31   #350
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Dziwne że tak mało jest dużych penisow a to z nimi jest wiecej problemów, ciekawe.

Ty nie musisz mi wierzyć, ją nie musze ci niczego udowadniać. Umiem posługiwać się marką krawiecka, dokładne wymiary mojego partnera to 19,5 długości i 15,2 grubości +/- 2 mm. Wystarczająco dokładnie?

Dzięki za zdjęcia penisa, podobnego mam w domu ale poogladac zawsze milo.
to już tylko 19,5 cm?,to jednak mniejszy niż na tym zdjęciu.
a obwód 15,2 to o centymetr większy , niż dezodorant w sprayu.

To nie to , że ja nie wierze , że trafiłaś na większego, tylko jak słyszę , na różnych forach , że 20 cm to w sumie nie taki duży , a w zasadzie średni , bo duży to ma z 25 cm, to śmiać mi się chce, a w necie wszystko można napisać , również to, że zawsze trafiam na facetów po 20 cm , a nawet z penisami po 25 cm.
Można by też napisać , że facet, który ma 195 cm wzrostu ,to w zasadzie nie taki duży, a w zasadzie średni , bo duży to jakby miał 210cm wzrostu , przecież tacy tez się zdarzają,

Edytowane przez arrekk
Czas edycji: 2015-06-27 o 18:33
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 19:18   #351
lazar21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 14
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
to już tylko 19,5 cm?,to jednak mniejszy niż na tym zdjęciu.
a obwód 15,2 to o centymetr większy , niż dezodorant w sprayu.

To nie to , że ja nie wierze , że trafiłaś na większego, tylko jak słyszę , na różnych forach , że 20 cm to w sumie nie taki duży , a w zasadzie średni , bo duży to ma z 25 cm, to śmiać mi się chce, a w necie wszystko można napisać , również to, że zawsze trafiam na facetów po 20 cm , a nawet z penisami po 25 cm.
Można by też napisać , że facet, który ma 195 cm wzrostu ,to w zasadzie nie taki duży, a w zasadzie średni , bo duży to jakby miał 210cm wzrostu , przecież tacy tez się zdarzają,
Świetnie napisane.Zgadzam się w 100 %.Z tego co się dopatrzyłem ze zdjęć podanego przez ciebie forum to większość tych co ma wielkiego po prostu nie potrafi poprawnie zmierzyć,stąd potem wychodzą jakieś śmieszne wyniki.Mężczyzna,który jest pewny siebie jak i przekonany do swoich umiejętności, będzie miał gdzieś co sądzi jego partnerka na temat jego penisa.Jak nie ta to następna

Edytowane przez lazar21
Czas edycji: 2015-06-27 o 19:20
lazar21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 20:06   #352
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
to już tylko 19,5 cm?,to jednak mniejszy niż na tym zdjęciu.
a obwód 15,2 to o centymetr większy , niż dezodorant w sprayu.

To nie to , że ja nie wierze , że trafiłaś na większego, tylko jak słyszę , na różnych forach , że 20 cm to w sumie nie taki duży , a w zasadzie średni , bo duży to ma z 25 cm, to śmiać mi się chce, a w necie wszystko można napisać , również to, że zawsze trafiam na facetów po 20 cm , a nawet z penisami po 25 cm.
Można by też napisać , że facet, który ma 195 cm wzrostu ,to w zasadzie nie taki duży, a w zasadzie średni , bo duży to jakby miał 210cm wzrostu , przecież tacy tez się zdarzają,
Czyli generalnie mówisz mi że kłamię bo teraz 19,5 a nie 20 i obwód jak dezodorant. Zapytałeś więc podałam dokładne wymiary ale to też źle bo na pewno kłamię. Jak mówiłam przekonywać cię nie zamierzam, możesz sobie wierzyć że mój facet ma małego a ja tu się próbuję dowartościować.

Nie twierdzę że 20 to mało bo to jest dużo, tylko że dla mnie w sam raz.

Swoją drogą, zabawne że nawiązałeś do wzrostu. Tu też jest ponad średnią, 198 cm.

Powiedz mi jak bardzo się cieszysz że nie zaokrągliłam wzrostu do 2m?

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2015-06-27 o 20:08
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 20:27   #353
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Czyli generalnie mówisz mi że kłamię bo teraz 19,5 a nie 20 i obwód jak dezodorant. Zapytałeś więc podałam dokładne wymiary ale to też źle bo na pewno kłamię. Jak mówiłam przekonywać cię nie zamierzam, możesz sobie wierzyć że mój facet ma małego a ja tu się próbuję dowartościować.

Nie twierdzę że 20 to mało bo to jest dużo, tylko że dla mnie w sam raz.

Swoją drogą, zabawne że nawiązałeś do wzrostu. Tu też jest ponad średnią, 198 cm.

Powiedz mi jak bardzo się cieszysz że nie zaokrągliłam wzrostu do 2m?
Nie zarzucam ci kłamstwa, bo takie penisy są, być może takiego masz,
a dezodorant ma 14,2 cm .
A napisałaś "W sumie to kobiety raczej narzekają na za małego penisa, rzadziej ktoś pisze o za dużym a jeśli już to chodzi o naprawdę dużego a nie 20 cm."
,a ja t ci tylko odpowiedziałem, że 20cm to naprawdę dużo , bo większe penisy , niż 20 cm to, już jest mały margines.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 18:03   #354
spaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Tak se patrzałem co piszecie i wiec dodam coś od siebie otóż mam ok 17-18cm i obwód 14-15cm. I mam ten nieszczęsny kompleks... tak może tez od pornoli ale nie tylko. Podczas brania prysznicu na siłowni jakimś treningu czy basenie nie raz sie widziało kogoś penisa i zawsze mi sie wydawało ze każdy ma większego ode mnie(a niby jestem ponad średnią). Wiec już sam nie wiem czy wy tylko piszecie takie rzeczy żeby Ci co maja małe sie dowartościowali, czy może po prostu te osoby które maja wielkie penisy maja na to wylane i nie udzielają sie na takich forach oraz nie biorą udziału w jakiś pomiarach?
spaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 18:07   #355
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Masz większego od średniej. Chyba że źle mierzysz.

Jezu, cieszę się jednak, że moj TZ sam nie wie ile ma w spodniach, mi tez nie pozwala zmierzyć.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 16:00   #356
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Masz całkiem dorodnego penisa brałabym.

E tam, ja zawsze mierzyłam. Może dlatego, że nie mieli się czego wstydzić
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 16:07   #357
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Mi mój nie pozwala. A nie ma się czego wstydzić, bynajmniej
Przynajmniej nie mam wizażowych rozkmin xD kiedyś próbowałam oceniać na oko ale na oko to się jednemu zmarło
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 16:23   #358
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Mi mój nie pozwala. A nie ma się czego wstydzić, bynajmniej
Przynajmniej nie mam wizażowych rozkmin xD kiedyś próbowałam oceniać na oko ale na oko to się jednemu zmarło
A w oko?
Nie no, jak nie pozwala, to nie będziesz na siłę mierzyć. Chyba że go (TŻ'a, nie penisa) zwiążesz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 16:45   #359
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A w oko?
Nie no, jak nie pozwala, to nie będziesz na siłę mierzyć. Chyba że go (TŻ'a, nie penisa) zwiążesz
jak przyjdzie zamówione 50 metrów liny to mogę rozważyć
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 17:10   #360
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez spaz Pokaż wiadomość
Tak se patrzałem co piszecie i wiec dodam coś od siebie otóż mam ok 17-18cm i obwód 14-15cm. I mam ten nieszczęsny kompleks... tak może tez od pornoli ale nie tylko. Podczas brania prysznicu na siłowni jakimś treningu czy basenie nie raz sie widziało kogoś penisa i zawsze mi sie wydawało ze każdy ma większego ode mnie(a niby jestem ponad średnią). Wiec już sam nie wiem czy wy tylko piszecie takie rzeczy żeby Ci co maja małe sie dowartościowali, czy może po prostu te osoby które maja wielkie penisy maja na to wylane i nie udzielają sie na takich forach oraz nie biorą udziału w jakiś pomiarach?
Jak widzisz penisy na basenie albo w szatni to zazwyczaj są w stanie zwisu. Penis X w stanie zwisu większy od penisa Y jest niekoneicznie większy od penisa Y w stanie wzwodu
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-13 08:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.