MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaka długość penisa jest najlepsza?
poniżej 10 cm 0 0%
między 10 cm a 12 cm 1 1,69%
między 12 cm a 14 cm 6 10,17%
między 14 cm a 16 cm 18 30,51%
między 16 cm a 18 cm 13 22,03%
między 18 cm a 20 cm 12 20,34%
powyżej 20 cm 9 15,25%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-20, 22:50   #31
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Mój chłopak ma małego

To dlaczego nie spróbujesz? Jak Ci nie będzie odpowiadać to porozmawiacie, a tak... Mężczyzna może mieć, hmm, pokaźny sprzęt i też nie zaspokajać swojej partnerki, bo myśli, że jak ma dobry rozmiar to przecież orgazm murowany... Chyba jego
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 22:57   #32
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mój chłopak ma małego

No rzeczywiście 12cm to tragedia
Nie jest to wiele, ale też nie widzę powodu do dramatu. Co mają powiedzieć azjatki
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 23:04   #33
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Mój chłopak ma małego

Azjatki mają krótsze pochwy
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 00:27   #34
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mój chłopak ma małego

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Azjatki mają krótsze pochwy
Teoretycznie. Praktyka mówi co innego
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:32   #35
ZdroweZabki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Pytanie do was kobiety Nie orientuje sie co do mojego penisa i jego proporcji, moglybyscie mnie olsnic czy jest ze mna wszystko ok? Przy wzroscie ponad 2m mam 8cm luzno, a we wzwodzie 17,5. Trageria czy jest git? Walcie prosto z mostu




ZdroweZabki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:39   #36
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ZdroweZabki Pokaż wiadomość
Pytanie do was kobiety Nie orientuje sie co do mojego penisa i jego proporcji, moglybyscie mnie olsnic czy jest ze mna wszystko ok? Przy wzroscie ponad 2m mam 8cm luzno, a we wzwodzie 17,5. Trageria czy jest git? Walcie prosto z mostu




jest git
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:47   #37
ZdroweZabki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 15
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Ufff dzieki, kamień z serca




ZdroweZabki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 10:54   #38
Jaqui
Przyczajenie
 
Avatar Jaqui
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 17
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
przecież operacyjnie też powiększają, mniej inwazyjnie np. kwasem hialuronowym, więc nie przesadzajcie Panowie, że my to możemy tak dowolnie sobie cycki zmieniać, a Wy musicie godzić się z tym co dała natura
Nie zgodzę się. To jest inwazyjne.
Dowiadywałem się na temat powiększania kwasem hialuronowym nie tylko w pl ale na zagranicznych forach i to całe powiększanie to jest już prawie miejska legenda.

Przede wszystkim z penisem jest taki kłopot że to jest organ inżynieryjny. Nie można go porównywać z piersiami a pod względem działania trzeba raczej z organami wewnętrznymi. Ryzyko powikłań jest bardzo duże. Podczas operacji można zespuć ten skomplikowany system ciał jamistych, nerwów, żył i ściegien. Bo jak można skutecznie powiększyć penisa? Zwiększyć pojemność ciał jamistych? Zwiększyć ilość ciał jamistych? Dodać żył żeby więcej pompowały krwi? Wiadomo, że się nie da. Jakby ktoś to ogarnął to by dostał Nobla a kliniki nie wiedziałyby co robić z kasą bo 70-80% facetów by sie poddało takim operacjom gdyby efekt by równie skuteczny jak z innymi operacjami plastycznymi-estetycznymi . Kwas hialuronowy jest nietrwały (od nawet kilku miesięcy do 2 lat) i sam zanika. Powiększenie takie wpływa głównie na penisa w stanie spoczynku, mało co w wzwodzie więc sens mały bo to ma działać podczas seksu a nie sikania. Przemieszcza się. Ludzie potem mają kłopoty z penisem który nie wygląda już jak penis. Do tego kolejny problem to jak zwiększyć żołądź? Na samą myśl o wbiciu tam igły ogarnia mnie trwoga, jeden mm nie tak i nerwy rozwalone = brak czucia.

Cały ten k.hialuronowy (i ogólnie powiększanie) to urban legend bo ile ludzi sensownie powiększyło? Piersi, pośladki, brzuch nawet waginy są często są bohaterami programów np na tvn gdzie zmartwione kobiety polepszają sobie komfort życia ulepszając to i owo, na różne sposoby. Jakoś dziwnie mężczyzn z powiększaniem penisa nie uświadczy się. Był 1 taki odcinek w "Życie bez wstydu" seria 2, ale nie ma tego dostępnego w necie i nie wiem jaki był efekt takiego powiększania ale 1 jaskółka wiosny nie czyni.

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Teoretycznie. Praktyka mówi co innego
+1

Edytowane przez Jaqui
Czas edycji: 2015-02-21 o 10:58
Jaqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 12:30   #39
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jaqui Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. To jest inwazyjne.
napisałam, że jest to metoda mniej inwazyjna niż operacja - czytaj ze zrozumieniem
każda ingerencja w nasze ciało niesie ze sobą ryzyko. ale nie mów, że wy faceci musicie z tym żyć, a my kobiety możemy sobie zmieniać jak nam się podoba, bo to nieprawda.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 17:06   #40
Jaqui
Przyczajenie
 
Avatar Jaqui
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 17
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
napisałam, że jest to metoda mniej inwazyjna niż operacja - czytaj ze zrozumieniem
Ok, złapałaś mnie za słówko, ale to mało ważne. Istotą problemu jest to, że powiększenie kwasem hialuronowym to pseudo zabieg. W teorii może i ma to sens ale w praktyce się po prostu nie sprawdza. Napisałem to w poprzednim poście.

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
ale nie mów, że wy faceci musicie z tym żyć, a my kobiety możemy sobie zmieniać jak nam się podoba, bo to nieprawda.
Prawda. Po prostu prawda. Nie mam zamiaru wywoływać wojny damsko-męskiej. Kobiety dzięki odpowiedniej budowie tkanek w dzisiejszych czasach mają szerokie pole manewru jeśli coś im nie odpowiada w wyglądzie i bardzo dobrze . Mężczyźni są zdani na swoją psychikę która zawodzi.
Jaqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 17:35   #41
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jaqui Pokaż wiadomość
Ok, złapałaś mnie za słówko, ale to mało ważne. Istotą problemu jest to, że powiększenie kwasem hialuronowym to pseudo zabieg. W teorii może i ma to sens ale w praktyce się po prostu nie sprawdza. Napisałem to w poprzednim poście.



Prawda. Po prostu prawda. Nie mam zamiaru wywoływać wojny damsko-męskiej. Kobiety dzięki odpowiedniej budowie tkanek w dzisiejszych czasach mają szerokie pole manewru jeśli coś im nie odpowiada w wyglądzie i bardzo dobrze . Mężczyźni są zdani na swoją psychikę która zawodzi.
wiem jak działa kwas hialuronowy i nie musisz mi tego tłumaczyć podałam tylko jako przykład.
a chirurgia plastyczna czy medycyna estetyczna nie są zarezerwowane tylko dla kobiet i możecie tak samo poprawiać swój wygląd jak i my
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 19:24   #42
Jaqui
Przyczajenie
 
Avatar Jaqui
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 17
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
wiem jak działa kwas hialuronowy i nie musisz mi tego tłumaczyć podałam tylko jako przykład.
a chirurgia plastyczna czy medycyna estetyczna nie są zarezerwowane tylko dla kobiet i możecie tak samo poprawiać swój wygląd jak i my
Raczej szczególnie nie tłumaczyłem jak działa k. hialuronowy.

Wiadomo, że medycyna estetyczna w sensie ogólnym nie jest zarezerwowana dla żadnej płci, ale w sferze narządów płciowych już tak. Nie możemy nareperować najważniejszego organu, z męskiego punktu widzenia, w męskim ciele.
Jaqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:09   #43
Iggas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
bardzo mały problem

Witam, na wstępie zaznaczę, że jestem mężczyzną. Mam nadzieję, że nie zostanę za to zlinczowany:P

Przejdę do rzeczy. Mam małego penisa. I nie jest to kompleks nastolatka z całkiem normalnym przyrodzeniem, tylko fakt. W stanie erekcji ma jakieś 10cm długości i 11cm obwodu. Nie chcę tutaj żadnych pocieszeń, kłamstw tylko całkowitą szczerość.

Czy są tu kobiety, które miały okazję do uprawiania seksu z kimś o takich wymiarach? Czy w ogóle da się uprawiać normalnie seks, czy cokolwiek czułyście? A jeżeli nie, ale mimo to partner zaspokajał was palcami i ustami, wystarczyłoby wam to?
Pytanie również do panów o podobnych rozmiarach, jeżeli są doświadczeni. Jak reagowały ich partnerki, jak sobie radzą.

Osobiście uprawiałem seks raz w życiu, z dziewicą i owszem bolało ją, ale to częste przy pierwszym stosunku.

Liczę na szczere odpowiedzi
Iggas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 14:31   #44
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Poczytaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=507268&page=3
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=704168

i zwłaszcza to https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=734261&page=4
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 15:30   #45
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: bardzo mały problem

Palce czy usta to cudowny wstęp do czego większego, ale tak na dłuższą metę, to każda kobieta - jeśli nie jest aseksualna - musi w sobie poczuć penisa, bo mizianie się jest fajne, ale nie jako substytut normalnego seksu. Raczej jako zamiennik, alternatywa, ale nie tak na całe życie.
Natomiast co do wielkości, to powiem szczerze, że mam kiepskie wyobrażenie ile to jest 10 cm dokładnie, ale generalnie chyba naprawdę niewiele. Trzeba się liczyć z tym, że różnie to u kobiet jest. Jedna odczuwa pełnię podniecenia gdy po prostu penis jest wprowadzany do pochwy, u drugiej musisz "dobijać" w odpowiednie punkty, a trzecia będzie usatysfakcjonowana tylko przy głębokich, mocnych pchnięciach. No i z dziewicą jest też trochę inaczej niż z kobietą, która ma za sobą parę lat uprawiania seksu. Chyba jedyną opcją jest szukanie maksymalnie "ciasnych" pozycji.
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 17:36   #46
Iggas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: bardzo mały problem

Trzeci temat ani razu nie precyzuje konkretnie ile to dla nich mało. Dwa pierwsze w ogóle nie mają nic wspólnego ze mną. Ale po trzecim potwierdziło się to co myślałem - nie mam nawet po co próbować, skoro palce i usta to za mało.

Edytowane przez Iggas
Czas edycji: 2015-03-02 o 17:39
Iggas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 18:27   #47
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Iggas Pokaż wiadomość
nie mam nawet po co próbować, skoro palce i usta to za mało.
Nieprawda. Musisz znaleźć odpowiednią kobietę.
__________________
3.02.15 - Mam prawko
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 23:19   #48
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: bardzo mały problem

są jeszcze nakładki na penisa.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 11:06   #49
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Ale co ty chcesz usłyszeć na forum kobiecym? Tak, 10 cm to za mało. Zadowolony? Na pewno jednak jest jakiś procent kobiet, które będą zadowolone, bo nie dochodzą pochwowo i rozmiar nie ma dla nich znaczenia.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 13:31   #50
Iggas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: bardzo mały problem

Chyba sformułowałem swoje pytania jasno. Chodziło mi o przykłady z życia wzięte, ale bardziej precyzyjne niż 'mial małego'. W każdym razie i tak sytuacja się rozjaśniła, mogę w ewentualnych sytuacjach łóżkowych skupic się na sobie, bo czego nie zrobię, prymitywnej chęci bycia zerznieta nie zaspokoje.

Właśnie poczytałem o nakładkach, nawet interesujący gadżet. Pytanie tylko czy kobieta która jeszcze nie jest emocjonalnie zaangazowana będzie się chciała tak poświęcać. Bo wybaczcie panie, ale w tamtym temacie wypowiadacie się jakby cała robota była w rękach faceta, ma byc idealnie, gdyż same jesteście idealne.

Edytowane przez Iggas
Czas edycji: 2015-03-03 o 13:42
Iggas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:25   #51
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: bardzo mały problem

Yyy... Gdzie ty to wyczytales, ze jestemy idealne?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:10   #52
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Gdyby okazało się, że mężczyzna ma mniej niż 15 cm (15 to dla mnie ok) i nie ma zadnych oporów (emocjonalnych na przykład) przed używaniem nakładek (ja jestem z tych, co muszą być rżnięte), to nie byłby dla mnie żaden problem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:30   #53
netisia
Przyczajenie
 
Avatar netisia
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Gdyby okazało się, że mężczyzna ma mniej niż 15 cm (15 to dla mnie ok) i nie ma zadnych oporów (emocjonalnych na przykład) przed używaniem nakładek (ja jestem z tych, co muszą być rżnięte), to nie byłby dla mnie żaden problem
Myślę, że Kaguya swoim postem wyczerpała temat sto procent racji!
netisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:50   #54
Iggas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Gdyby okazało się, że mężczyzna ma mniej niż 15 cm (15 to dla mnie ok) i nie ma zadnych oporów (emocjonalnych na przykład) przed używaniem nakładek (ja jestem z tych, co muszą być rżnięte), to nie byłby dla mnie żaden problem
Myślałem, że bardziej obwód wpływa na odczucia niż długość.
Myśl, że potrzebuję protezy penisa żeby zaspokoić kobietę na pewno nie jest najmilsza na świecie, ale raczej nie byłby to problem.

Skazana na blusa:
W temacie o małych penisach. Każda, bez wyjątku, wypowiedziała się tak jakby leciał na nią każdy facet, i znalezienie takiego z dobrym sprzętem i umiejętnościami było kwestią pstryknięcia palcami. No ale racja- jak kobieta chce, to wystarczy że odwiedzi klub. Aczkolwiek nawet ja znam swoją wartość mimo, że większość w tamtym też temacie twierdzi, że trzeba próbować aż któraś się 'zlituje'.
Iggas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:23   #55
Le Nain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: bardzo mały problem

A moim zdaniem, jeśli kobieta naprawdę kocha swojego mężczyznę i jest podniecona podczas spraw łóżkowych, to czy jego członek bedzie miał 10 czy 15 cm naprawdę nie ma znaczenia. Sa pozycje potęgujące doznania, mozna bardziej wykazać sie w grze wstępnej, a wejściem tylko zwieńczyć stosunek.

Moim zdaniem wielkość, to naprawdę rzecz drugorzędna
Le Nain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 09:00   #56
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Le Nain Pokaż wiadomość
A moim zdaniem, jeśli kobieta naprawdę kocha swojego mężczyznę i jest podniecona podczas spraw łóżkowych, to czy jego członek bedzie miał 10 czy 15 cm naprawdę nie ma znaczenia. Sa pozycje potęgujące doznania, mozna bardziej wykazać sie w grze wstępnej, a wejściem tylko zwieńczyć stosunek.

Moim zdaniem wielkość, to naprawdę rzecz drugorzędna
No właśnie, twoim zdaniem. Każda kobieta jest inna. Dla mnie gra wstępną, palcówka, nawet oral mogłyby nie istnieć. Owszem, są przyjemne ale uwielbiam uczucie wypełnienia, uderzanie o szyjkę macicy no i tego mi facet z 10 cm nie zapewni choćby nie wiem jak się starał.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:59   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Twoim zdaniem, własnie. Miałaś faceta z małym penisem?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:58   #58
Le Nain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Twoim zdaniem, własnie. Miałaś faceta z małym penisem?
Nie. Jednak wiem, ze naprawdę wiele niepotrzeba, zeby mnie zadowolić
Jak wiadomo - każdy lubi co innego
Le Nain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:08   #59
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: bardzo mały problem

Ja raz miałam okazję, bo nie powiem, że przyjemność. Niestety da się odczuć różnicę i więcej się nie spotkaliśmy.

Ale jak widać, znajdą się amatorki.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 19:40   #60
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Owszem, są przyjemne ale uwielbiam uczucie wypełnienia, uderzanie o szyjkę macicy no i tego mi facet z 10 cm nie zapewni choćby nie wiem jak się starał.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-13 08:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.