Rzęsy w butelce" - znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 10:58   #1
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure

Rzęsy w butelce" - znacie?


Właśnie trafiłam na coś takiego o trochę dziwnej nazwie "rzęsy w butelce", podobno można mieć efekt przedłużonych rzęs, ale bez przedłużania, nakłada się to na umalowane tuszem rzęsy i podobno te rzęsy z butelki je mega wydłużają, ciekawa jestem czy naprawdę? używał ktoś tego?
http://divaderme.pl/index.php/produk...zesy-w-butelce
49 zł - w porównaniu z trwałym zabiegiem przedłużania to b.dobra cena, więc chyba zaryzykuję.... jak myślicie? jako właścicielka dość rzadkich rzęs niestety, jestem trochę zdesperowana
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:03   #2
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Wydaje mi się, że produkty tej firmy mignęły mi na którymś kosmetycznym blogu - wygooglaj Ocenisz wtedy, czy efekt Cię zadowala
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:15   #3
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Jak dla mnie prezentuje się to jak tzw. puder do rzes - tylko że tu włókna są czarne i z dodatkami. podobny produkt ma w ofercie chociażby Essence. Choc mogę się oczywiście mylić.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:50   #4
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Znam. Testowałam. Jestem bardzo zadowolona jeśli chcesz możesz przeczytać moją recenzję.
http://namalowana-wyobraznia.blogspo...der-rzesy.html

Teraz już chyba kosztują 59zł.
Jestem bardzo zadowolona. Będziesz mogła zobaczyć na zdjęciach dlaczego. Ale jeśli nosisz soczewki, to niestety może się nie nadać, bo włókienka potrafią wpaść do oczu.
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:13   #5
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:02   #6
Aribeeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Jestem posiadaczką brwi i jest to mój KWC od zawsze chciałam mieć gęste brewki.. niestety natura mi ich poskąpiła Brwi w Butelce nie równają się jak dla mnie z niczym zagęszczają, ładne kolorki, mają w składzie same fajne dobrocie
Aribeeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 05:01   #7
skluz2j23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Ja niedawno kupilam je na allegro. Efekt jeszcze lepszy niz na filmikach z youtube rzesy sa bardzo zageszczone i wydluzone i co wazne uzycie tego produktu nie spowodowalo sklejenia rzes , a bardzo tego nie lubie. Produkt jest wydajny mysle ze bede miec go bardzo dlugo. Jedynym minusem jest aplikacja ktora powoduje ze malutkie wloski sa na calej twarzy ale latwo sie strzepują na pedzelkiem do pudru
skluz2j23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 14:21   #8
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

zamówiłam, choć te włókna mnie przerażają
w tyg. pewnie mi dojdą
ja liczę na zagęszczenie rzęs tylko, już i tak mam za długie..
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 07:40   #9
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Mnie ciągnie niesamowicie do brwi w butelce. Choć trafiam na rozbieżne opinie, dlatego wciąż się waham. Ale większość jest na tak, a i zdjęcia efektu do mnie przemawiają.
Byłam niemal zdecydowana na zakup aqua brow, jednak, kiedy wczytałam się w temat, zaczęłam mieć wątpliwości i skłaniać się ku devaderme. Jak tak sobie analizuję działanie i efekty, podejrzewam po prostu, że na moje preferencje odpowie bardziej Brow extender. Uwielbiam jak najbardziej naturalny efekt, mimo, że mam bardzo ciemną oprawę oczu, zazwyczaj sięgałam po chłodne kredki/cienie dla blondynek. Mam naturalnie rzadkie brwi i zależy mi właśnie na wypełnieniu/optycznym zagęszczeniu, nie lubię przerysowania. W końcu chyba się skusze
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 14:12   #10
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mnie ciągnie niesamowicie do brwi w butelce. Choć trafiam na rozbieżne opinie, dlatego wciąż się waham. Ale większość jest na tak, a i zdjęcia efektu do mnie przemawiają.
Byłam niemal zdecydowana na zakup aqua brow, jednak, kiedy wczytałam się w temat, zaczęłam mieć wątpliwości i skłaniać się ku devaderme. Jak tak sobie analizuję działanie i efekty, podejrzewam po prostu, że na moje preferencje odpowie bardziej Brow extender. Uwielbiam jak najbardziej naturalny efekt, mimo, że mam bardzo ciemną oprawę oczu, zazwyczaj sięgałam po chłodne kredki/cienie dla blondynek. Mam naturalnie rzadkie brwi i zależy mi właśnie na wypełnieniu/optycznym zagęszczeniu, nie lubię przerysowania. W końcu chyba się skusze
zaintersowałaś mnie, od jakiegoś czasu rozgądam sie za jakąś chodną kredką, cieniem do brwi dla mnie, dotychczas te brązowe wyglądają u mnie jak rude. Mogłabyś coś polecic dla blondynki z bardzo jasną karnacją o chłodnym odcieniu , zeby wlasnie tego rude odcienia nie było. Moje brwi są bardzo rzadkie, ale mają bardziej kolor taki szaroczarny.
Teraz będę zastanawiać się nad brwiami w butelce

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-04-02 o 14:13
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 14:36   #11
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
zaintersowałaś mnie, od jakiegoś czasu rozgądam sie za jakąś chodną kredką, cieniem do brwi dla mnie, dotychczas te brązowe wyglądają u mnie jak rude. Mogłabyś coś polecic dla blondynki z bardzo jasną karnacją o chłodnym odcieniu , zeby wlasnie tego rude odcienia nie było. Moje brwi są bardzo rzadkie, ale mają bardziej kolor taki szaroczarny.
Teraz będę zastanawiać się nad brwiami w butelce
Jeśli szukasz chłodnej kredki, to polecam Catrice 020. Co do brwi, tak jak pisałam, dopiero zastanawiam się nad zakupem, także z kolorem nie pomogę i sama mam problem z wyborem Nie lubię zbyt ciemnego, mocno wyrazistego efektu, wolę delikatnie wypełnić prześwity i porządnie wczesać produkt. I także omijam wszelkie rudawe odcienie.
Możesz też zajrzeć do inglota, mają spory wybór wosków i cieni do brwi, ja mam właśnie takie chłodne brązy, zarówno wosk jak i cień. I oba się są zbyt ciemne.
Ja akuratnie mam na wykończeniu azjatycka kredkę do brwi Holika holika i także jestem zadowolona Nie pamiętam, jaki to dokładnie kolor, ale zapewne cos z brown i grey w nazwie Możesz poszperać po ebayu wśród koreańskich marek, mają naprawdę duży wybór.
Co do samych brwi, niestety mało jest w internecie zdjęć odcieni, a już z pewnością tych wiarygodnych, gdzie odcienie są jednoznaczne. Ja celuję na chwilę obecną w chocolate brown, bo espresso będzie na moje preferencje prawdopodobnie za ciemny. Obawiam się, że cappucino jest zbyt ciepły, ale właśnie, jak wspomniałam, nie mam pewności, bo czasem wychodzi na zdjęciach dość chłodno, ale w porównaniu z innymi jedynak zbyt ciepło.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2014-04-02 o 14:41
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 13:01   #12
KillYourLover
Przyczajenie
 
Avatar KillYourLover
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 21
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
zaintersowałaś mnie, od jakiegoś czasu rozgądam sie za jakąś chodną kredką, cieniem do brwi dla mnie, dotychczas te brązowe wyglądają u mnie jak rude. Mogłabyś coś polecic dla blondynki z bardzo jasną karnacją o chłodnym odcieniu , zeby wlasnie tego rude odcienia nie było. Moje brwi są bardzo rzadkie, ale mają bardziej kolor taki szaroczarny.
Teraz będę zastanawiać się nad brwiami w butelce
Sprawdz cienie do brwi z catrice
KillYourLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 11:57   #13
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Rzęsy w butelce" - znacie?

Na tym blogu znajoma pisała o brwiach w butelce. http://anamaraa.blogspot.com/2013/11...ender.html?m=0 ciągle tego używa do brwi. Nie zmieniła na inny produkt, bo ten wg niej jest najlepszy
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-03 12:57:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.