Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 15:33   #2311
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Dafreen-rudzielcu super wyglądasz! a jak się czujesz w tym kolorze?

dobrze,że piszecie o tej linii,bo właśnie się nad nią dzisiaj rano zastanawiałam
osobiście jeszcze nie mam a nie pamiętam kiedy się pojawia

Szaja-to,że się golisz to nie znaczy,że nie będziesz miała ja też tam depiluję włosy,ale ta linia pojawia się na skórze

Olivko-fajnie,że już znacie płeć i nawet imię wybrane macie(bardzo ładne zresztą),ja to ciągle dumam


i piję codziennie kawę,co prawda można by się zastanawiać czy to kawa z mlekiem czy mleko z kawą ale piję,bo jestem niskociśnieniowcem i nie dałabym rady funkcjonować zwłaszcza,że pracuję czasem dosyć intensywnie i do tego mam w domu rozbrykaną dwulatkę-no nie ma opcji,żeby poleniuchować

właśnie wciągnęłam barszczyk z jajkiem i natką pietruszki,ale znowu chodzi za mną szczawiowa

3majcie się brzuchatki
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:46   #2312
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Dafreen-rudzielcu super wyglądasz! a jak się czujesz w tym kolorze?

dobrze,że piszecie o tej linii,bo właśnie się nad nią dzisiaj rano zastanawiałam
osobiście jeszcze nie mam a nie pamiętam kiedy się pojawia
dziękuję , o dziwo czuję się całkiem dobrze jako ruda wiewióra
z reguły dobrze czułam się tylko w bardzo ciemnych i zawsze zamalowywałam inne kolory na czarno...
a tym razem nawet się sobie podobam i dobrze się czuję... może jednak coś w tym jest, że rudy to charakter a nie kolor włosów
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:49   #2313
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
dziękuję , o dziwo czuję się całkiem dobrze jako ruda wiewióra
z reguły dobrze czułam się tylko w bardzo ciemnych i zawsze zamalowywałam inne kolory na czarno...
a tym razem nawet się sobie podobam i dobrze się czuję... może jednak coś w tym jest, że rudy to charakter a nie kolor włosów
może
też byłam kiedyś ruda
jak masz jakieś większe foty to dawaj-IMO bardzo Ci pasuje
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:49   #2314
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez agin0704 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie. Jestem tu nowa i dopiero zaczynam czytanie waszych wiadomości, żeby poznać Was bliżej. Wyznaczony termin przyjścia na świat mojej dzidzi to 19.06.2010r więc chyba tu pasuję
Pozdrwiam serdecznie.Aga
witaj Napisz cos o sobie i dzidzi no i pokazuj brzuchol
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:51   #2315
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

właśnie,zapomniałam się przywitać z nową koleżanką

cześć Aga!


napisz coś więcej o sobie,maluszku,zdjęcia jak najbardziej wskazane
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:59   #2316
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
może
też byłam kiedyś ruda
jak masz jakieś większe foty to dawaj-IMO bardzo Ci pasuje
mam na NK
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:06   #2317
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;17301453]taka linia pionowa biegnąca przez środek brzucholka.
fotki z google.[/QUOTE]

Ja nie mialam lini przy pierwszym dziecku, teraz pewnie też nie będzie Ciekawe od czego to zależy ?

Co do porodu to jesli bym miała wybór to zdecydowanie bym była za cesarką. Już raz tak rodziłam i super to zniosłam. Sam poród to 10 min i po krzyku. Po samym porodzie też szybko doszłam do siebie. No ale różnie to bywa, pewnie też od lekarza zalezy, znam takie co nie były zadowolone...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 16:16   #2318
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość


kardashi, takie "stawianie" się macicy to skurcze Braxtona-Hicksa; pojawiają się nieregularnie i trwają ok 3-5 sekund; to ćwiczenia macicy przygotowujące ją do porodu. dopóki nie występuja z regularnością i nie łączą się z innymi objawami jak bóle pleców czy sączenie wód płodowych nie ma powodu do niepokoju.
Ale te twardnienie brzucha trwa dłużej niż 5 sekund. zwykle 10-15 min.


Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
Ida i Tamara piękne ... Lenki i Kaje się teraz rodzą



może Ci rączkę wciska gdzie nie trzeba
Ja żem Kaja Tzn nie mam ani na drugie ani na pierwsze. Ale od malenkości tak na mnie wszyscy mówią Bo Kaja krócej niż Karolina
A Ida i u nas była brana pod uwagę


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość







AAAAA, zaczela mi sie robic linia na brzuchu..macie tez juz?
Ja mam taką delikatną od pępka w góra od kilku tygodni. Wczoraj zauważyłam, że i zaczyna mi się 'kreślić' i do pępka w dół

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
mam na NK
Piękna! Jaką farbą farbowałaś czy u fryzjera?

Ja tez zamierzam wrócić do rudości Ale jak już urodze

A u mnie dziś tak pięknie na dworzu. +10 stopni, chodniki i ulice czarne, a nie zaśnieżone Wiosną pachnie
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-02-19 o 16:19
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:33   #2319
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ale te twardnienie brzucha trwa dłużej niż 5 sekund. zwykle 10-15 min.

Piękna! Jaką farbą farbowałaś czy u fryzjera?

Ja tez zamierzam wrócić do rudości Ale jak już urodze

A u mnie dziś tak pięknie na dworzu. +10 stopni, chodniki i ulice czarne, a nie zaśnieżone Wiosną pachnie
to może po prostu Blanka Ci się tak wypina na świat, skurcze raczej są krótkie

sama robiłam, ściągałam czarny z całości, wyciągałam pasemka na czepek i kładłam rudzielca i oto jestem
a farba finalna to bell color miedziana czerwień

a ja miałam już dosyć, jakaś deprecha mnie dopadła, nie mogłam sobie poradzić z samopoczuciem i postanowiłam od włosów zacząć

a na dworze dziś pięknie, poszliśmy na krótki spacerek i tak ładnie, nawet słonko świeciło, oby już zima nie wracała do nas...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:38   #2320
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
to może po prostu Blanka Ci się tak wypina na świat, skurcze raczej są krótkie

sama robiłam, ściągałam czarny z całości, wyciągałam pasemka na czepek i kładłam rudzielca i oto jestem
a farba finalna to bell color miedziana czerwień

a ja miałam już dosyć, jakaś deprecha mnie dopadła, nie mogłam sobie poradzić z samopoczuciem i postanowiłam od włosów zacząć

a na dworze dziś pięknie, poszliśmy na krótki spacerek i tak ładnie, nawet słonko świeciło, oby już zima nie wracała do nas...
A to tak jak ja Ja tez sama zmieniam kolory Ale ostatnio do rudości długo się przygotowywałam Myłam przeciwłupieżowym z miesiac, poźniej własnie pasemka i rude

Nie wiem o co chodzi z tym twardnieniem, ale się nie pokoje. Bo nie wiem o co chodzi u mnie z tą szyjką, że co to znaczy że puściła. Nie wiem czy to to samo, jak macie Wy, że się skraca?
Gin kazał niedopuszczac do tego twardnienia, ale jak ?! Leże całe dnie, łykam nospę a i tak twardnieje
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:02   #2321
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
ps. a makrele to my możemy jeść?? bo coś mi sie obiło o uszy że tylko tuńczyk lub łosoś
Mozemy tunczyka nie mozemy i pangi i surowizny tunczyk - najgorsza hadra pobiera z wody wszystkie syfy i metale ciezkie , o pandze nie bede nawet pisac jaki to syf , poczytajcie w jakich warunkach i na czyn jest hodowna to tez wam sie odechce - po za tym reszta ryb dozwolona a najlepiej morskie .

Cytat:
Napisane przez agin0704 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie. Jestem tu nowa i dopiero zaczynam czytanie waszych wiadomości, żeby poznać Was bliżej. Wyznaczony termin przyjścia na świat mojej dzidzi to 19.06.2010r więc chyba tu pasuję
Pozdrwiam serdecznie.Aga
Witaj , widze ze masz ten sam termin co ja

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
A teraz najważniejsza informacja nasza dzidzia dała się przekupić dwoma batonikami zbożowymi z czekoladą i pokazała nam co tam ma Współpracowała pięknie podczas USG i ginek dwa razy sprawdzał i nawet nam pokazał "to" miejsce i...
będzie DZIEWCZYNKA: jupi:
A to skubana przekupna za batonik pokazuje piske - super gratulacje




Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i jedyny wniosek do którego dochodzę, to że nie chcę rodzić ani tak ani tak. Czy są jakieś inne metody
Ja mysle , ze mozna to rozchodzic lub przelezec jak katar - samo powinno przejsc

Biricchina- super ciuszki , ladne kolorowe

araczki;- ladne bodziaki , pasuja mi te paseczki

Daf- modelko ty ladny kolorek - ale w czarnym bylo super



[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17301171]


Agatka - kopie, dzisiaj rano w łóżku zaczęła tak mocno, że jak rękę małża przyłożyłam, to się obudził Doczytałam, że od mniej więcej 28 tygodnia powinno się liczyć ruchy dziecka i standard to 10 na godzinę Dla mnie - paranoja, bo rozumiem, że jeśli córeczka ma stałe pory kopania/aktywności - to jest źle? E tam. Nie zamierzam schizować Młoda kopie koło 7 rano, potem 10, koło 12:30-13, 16, 19, 22, 24-1. I czasem tylko jeszcze pomiędzy północą a rankiem, ale rzadko. Raczej całe nocki przesypia. [/QUOTE]

Cale szczescie ze od 28 tyg, bo u mnie mala juz od 2 dni kopie jak najeta i nie dalabym rady tego zliczyc . Uparla sie na lezenie w poprzek i caly czas podkopuje mnie z prawej strony choc dzis jest wyjatkowo aktywna i nawet gdzies na polodnie wypiela sie tak strasznie i zrobila fikola na drugi bok , a teraz znow lezy w poprzek i szaleje .
Wczoraj wieczorem to mi caly brzuch latal tak szalala i w pewnym momencie mowie do meza - cicho chyba ma czkawke ! a on lapie za pilota i telewizor scisza - wariat myslal ze bedzie slychac
ale to nie byla czkawka , chyba

Jestem dzis padnieta , w pracy ogolnie meczaco , bol mi znow wlazl pod zebra i jeszcze zakupy sie odzwigalam - tyle sobie obiecuje , nie dzwigac od tego jest maz , ale on dlugo pracuje a ja tak z przyzwyczajenia , moje dziecko juzb sie chyba przyzwyczailo , ze matka ciagle cos dzwiga Jak mi kiedys dojdzie do tego bol krzyza to sobie pewnie dopiero siade na dupie . na razie za dobrze sie czuje
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 17:22   #2322
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Daf superaśny ten kolorek, bardzo Ci w nił ładnie

A moja niunia ostatnio ma często czkawkę, to są podobno pierwsze próby oddychania
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:22   #2323
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A to tak jak ja Ja tez sama zmieniam kolory Ale ostatnio do rudości długo się przygotowywałam Myłam przeciwłupieżowym z miesiac, poźniej własnie pasemka i rude

Nie wiem o co chodzi z tym twardnieniem, ale się nie pokoje. Bo nie wiem o co chodzi u mnie z tą szyjką, że co to znaczy że puściła. Nie wiem czy to to samo, jak macie Wy, że się skraca?
Gin kazał niedopuszczac do tego twardnienia, ale jak ?! Leże całe dnie, łykam nospę a i tak twardnieje
ja się parę razy sparzyłam na fryzjerach... i wolę sama sobie przynajmniej kolor robić... chociaż podcinałam ostatnio też sama

na mój gust znaczy, ze się skraca... a mierzył ją w ogóle? niestety tylko leżenie, im dłużej tym bardziej powinno się uspokoić, nospa i magnez, a jak nie pomaga ty dostaniesz inne leki przeciwskurczowe i może będzie chciał Ci założyć pessarium... ale mam nadzieję, ze odpoczynek wystarczy i Twoja szyjka przestanie wariować, niech się Blanka na ten świat jeszcze nie pcha, jeszcze ma trochę czasu

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Daf- modelko ty ladny kolorek - ale w czarnym bylo super

Cale szczescie ze od 28 tyg, bo u mnie mala juz od 2 dni kopie jak najeta i nie dalabym rady tego zliczyc . Uparla sie na lezenie w poprzek i caly czas podkopuje mnie z prawej strony choc dzis jest wyjatkowo aktywna i nawet gdzies na polodnie wypiela sie tak strasznie i zrobila fikola na drugi bok , a teraz znow lezy w poprzek i szaleje .
Wczoraj wieczorem to mi caly brzuch latal tak szalala i w pewnym momencie mowie do meza - cicho chyba ma czkawke ! a on lapie za pilota i telewizor scisza - wariat myslal ze bedzie slychac
ale to nie byla czkawka , chyba

Jestem dzis padnieta , w pracy ogolnie meczaco , bol mi znow wlazl pod zebra i jeszcze zakupy sie odzwigalam - tyle sobie obiecuje , nie dzwigac od tego jest maz , ale on dlugo pracuje a ja tak z przyzwyczajenia , moje dziecko juzb sie chyba przyzwyczailo , ze matka ciagle cos dzwiga Jak mi kiedys dojdzie do tego bol krzyza to sobie pewnie dopiero siade na dupie . na razie za dobrze sie czuje
teraz mam czas rudości... zresztą stwierdziłąm ostatnio, ze za stara jestem na czarny ... cera się szara przy nim robi, zmarszczki widać bardziej i wyostrza rysy bardzo... szczególnie, że ja jestem naturalnie taka złotawa blondi więc inaczej to wygląda niż u naturalnej brunetki... ale jak znam siebie to pewnie kiedyś wrócę do ciemnych... mam do nich słabość
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:23   #2324
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Biricchina śliczne maleństwo, jak pięknie pozuje
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:25   #2325
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Daf superaśny ten kolorek, bardzo Ci w nił ładnie

A moja niunia ostatnio ma często czkawkę, to są podobno pierwsze próby oddychania
dziękuję
a ja właśnie chyba dziś pierwszy raz miałam okazje posłuchać hikania Bruna
maluchy mają czkawkę jak się za dużo wód płodowych opiją podobno, to ćwiczenia przepony, zeby im się później łatwiej oddychało
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:38   #2326
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Hej mamuśki

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Nie mógł. Po godz. już wszystko jest niemal wchłonięte z krwiobiegu i dawno nie ma glukozy w żołądku. Po dwóch to już możesz sobie wymiocić ile wlezie.
Dzięki, uspokoiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
rośnie - waży już prawie 700 g (czy to nie za mało na skonczone 25tc? )
Velluto, super, ze córcia ładnie rośnie
Waga jak najbardziej prawidłowa - moja Lenka w 25tc+5 d ważyła 775 gram

Cytat:
Napisane przez agin0704 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie. Jestem tu nowa i dopiero zaczynam czytanie waszych wiadomości, żeby poznać Was bliżej. Wyznaczony termin przyjścia na świat mojej dzidzi to 19.06.2010r więc chyba tu pasuję
Pozdrwiam serdecznie.Aga
Witaj serdecznie

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
A teraz najważniejsza informacja nasza dzidzia dała się przekupić dwoma batonikami zbożowymi z czekoladą i pokazała nam co tam ma Współpracowała pięknie podczas USG i ginek dwa razy sprawdzał i nawet nam pokazał "to" miejsce i...
będzie DZIEWCZYNKA: jupi:
Gratuluję córeczki

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Lena mi się podoba bardzo, ale teraz Len jak grzybów wszędzie...
No kurcze właśnie - mi się Lena podoba już od kilku lat, zawsze tak córcię chciałam nazwać. Ja nie znam ani jednej małej Lenki, ale skoro mówicie, że aż tyle ich, to boję się, że potem w klasie będą przynajmniej 3 lub 4.....
Póki co zostaję jednak przy Lenie

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Jestem taka szczęśliwa, że wygrzebałam w końcu te kabelki usb, że wrzucę Wam jeszcze moją niunię z 29 grudnia, 22w6d fotki 4d. Przepraszam, że linki, ale nie mam jak zmniejszyć

http://img28.imageshack.us/img28/4353/dsc00282w.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/1681/dsc00283q.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/5933/dsc00284g.jpg stópka
http://img718.imageshack.us/img718/9758/dsc00285h.jpg
Śliczności

Daf - super kolorek, bardzo Ci w nim do twarzy , w czarnych też super wyglądałaś - te kolory pasują do oliwkowej cery.


Byłam dziś w centrum handlowym celem rozejrzenia się za jakąś kurteczką/płaszczykiem na wiosnę i kurka wodna nic nie znalazłam dla figury z brzuszkiem. Takie fasony a'la grzybki nawet jeśli w ramionach pasują, to i tak już ledwo bym się teraz dopięła w pasie. Zostaje albo kupienie zwykłej kurtki i noszenie odpiętej albo zakup ponczo...A Wy w czm zamierzacie przechodzić te pierwsze chłodniejsze tygodnie wiosny?

Kupiłam za to przytulankę pozytywkę dla Lenki - przykładam sobie do brzuszka, niech sobie zapamięta tę melodyjkę
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:39   #2327
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
mam na NK
Ślicznie wyglądasz
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:46   #2328
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
ja się parę razy sparzyłam na fryzjerach... i wolę sama sobie przynajmniej kolor robić... chociaż podcinałam ostatnio też sama

na mój gust znaczy, ze się skraca... a mierzył ją w ogóle? niestety tylko leżenie, im dłużej tym bardziej powinno się uspokoić, nospa i magnez, a jak nie pomaga ty dostaniesz inne leki przeciwskurczowe i może będzie chciał Ci założyć pessarium... ale mam nadzieję, ze odpoczynek wystarczy i Twoja szyjka przestanie wariować, niech się Blanka na ten świat jeszcze nie pcha, jeszcze ma trochę czasu



teraz mam czas rudości... zresztą stwierdziłąm ostatnio, ze za stara jestem na czarny ... cera się szara przy nim robi, zmarszczki widać bardziej i wyostrza rysy bardzo... szczególnie, że ja jestem naturalnie taka złotawa blondi więc inaczej to wygląda niż u naturalnej brunetki... ale jak znam siebie to pewnie kiedyś wrócę do ciemnych... mam do nich słabość
hm. nie wiem czy mierzył, zawsze na badaniu mówił ze z szyjką ok, a ostatnio powiedział, że nie dobrze, bo szyjka wewnętrznie puściła i trzyma tylko zewnętrznie. Własnie kazał łykać nospę dwa razy dziennie i dalej magnez i za dwa tyg na kontrolę..

No czarny postarza Pamiętam jak wyszedł mi za ciemny brąz i od razu tak sie starzej czułam. Moja mama jest blondi i wszyscy mowili że wyglądam starzej do niej całe szczęscie szybko sie zmyło
Ja jedyną zmianą jaką zrobiłam, to zmieniłam odcien mego kasztana zawsze miałam zimny, fioletowy, teraz mam z rudymi refleksami I cera od razu też wyglada inaczej

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w centrum handlowym celem rozejrzenia się za jakąś kurteczką/płaszczykiem na wiosnę i kurka wodna nic nie znalazłam dla figury z brzuszkiem. Takie fasony a'la grzybki nawet jeśli w ramionach pasują, to i tak już ledwo bym się teraz dopięła w pasie. Zostaje albo kupienie zwykłej kurtki i noszenie odpiętej albo zakup ponczo...A Wy w czm zamierzacie przechodzić te pierwsze chłodniejsze tygodnie wiosny?
Własnie tez sie dziś nad tym zastanawiałam
W czym ja bede chodziła ?
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:57   #2329
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Daf - super kolorek, bardzo Ci w nim do twarzy , w czarnych też super wyglądałaś - te kolory pasują do oliwkowej cery.


Byłam dziś w centrum handlowym celem rozejrzenia się za jakąś kurteczką/płaszczykiem na wiosnę i kurka wodna nic nie znalazłam dla figury z brzuszkiem. Takie fasony a'la grzybki nawet jeśli w ramionach pasują, to i tak już ledwo bym się teraz dopięła w pasie. Zostaje albo kupienie zwykłej kurtki i noszenie odpiętej albo zakup ponczo...A Wy w czm zamierzacie przechodzić te pierwsze chłodniejsze tygodnie wiosny?

Kupiłam za to przytulankę pozytywkę dla Lenki - przykładam sobie do brzuszka, niech sobie zapamięta tę melodyjkę
dziękuję

ja mam w sumie stary płaszczyk wiosenny taki rozwojowy, odcinany pod biustem tylko się chyba w biuście nie zmieszczę teraz
a poza tym mam jeszcze jeden płaszczyk, który z założenia był na mnie za duży więc nic nie będę kupowała, zresztą w kwietniu może być jeszcze zimno więc przechodzę w tym co teraz ewentualnie

a mój synek słucha głównie rocka, bo ja raczej rockowa mamusia jestem... będzie wypaczony


Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz


---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
hm. nie wiem czy mierzył, zawsze na badaniu mówił ze z szyjką ok, a ostatnio powiedział, że nie dobrze, bo szyjka wewnętrznie puściła i trzyma tylko zewnętrznie. Własnie kazał łykać nospę dwa razy dziennie i dalej magnez i za dwa tyg na kontrolę..

No czarny postarza Pamiętam jak wyszedł mi za ciemny brąz i od razu tak sie starzej czułam. Moja mama jest blondi i wszyscy mowili że wyglądam starzej do niej całe szczęscie szybko sie zmyło
Ja jedyną zmianą jaką zrobiłam, to zmieniłam odcien mego kasztana zawsze miałam zimny, fioletowy, teraz mam z rudymi refleksami I cera od razu też wyglada inaczej [COLOR="Silver"]
widocznie bardzo się skróciła, gdyby faktycznie puściła to raczej nie ryzykował by i położył Cię do szpitala, jak szyjka puszcza to zostaje już tylko wiszenie głową w dół , a tak na serio z reguły kłada do szpitala pod kroplówkę coby powstrzymać skurcze z nogami wyżej niż reszta...
leż i odpoczywaj, nic nie rób poza siusianiem i myciem, bierz leki i na pewno będzie ok, do 0,5 cm szyjki jeszcze wszystko daje się utrzymać, po tym jest już bardzo nie dobrze....

ciepłe refleksy łagodzą rysy i nadają cieplejszy odcień skórze, chyba, ze ktoś jest bardzo typowym latem albo zimą z bardzo chłodnym odcieniem skóry, wtedy warto ja podkreślać własnie chłodnymi odcieniami...
ja mam dosyć ciemną karnację, zdecydowanie w żółtym a nie rózowym odcieniu...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 19:19   #2330
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Ciąg dalszy
Śliczne, bodziaki, pajace - wszystko urocze, pastelowe, bardzo lubię takie.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
AAAAA, zaczela mi sie robic linia na brzuchu..macie tez juz?
U mnie zaczęła się pojawiać dwa tyg. temu. Od tygodnia jest już wyraźna. I krzywa.

Śliczne ubranka.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17301171]
Zrobiłam na obiad placki ziemniaczane, bo nic innego w domu nie ma, jak małż nie pójdzie na zakupy, to gówno na patyku jutro dostanie do pracy, a nie obiad [/QUOTE]
Jak nie pójdzie, to go poodchudzaj dla przykładu, a na papu przyjedź do mnie, przesadziłam z zakupami i mam żarła na 3 dni.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Ja nie szukam pokrowca czy czego tam innego na przewijak, bo moja Ceba ma w komplecie dwa prześcieradła na gumce.

Daf - ciekawe włoski. Ale wg mnie lepiej Ci w ciemnych.

__________-

Przeleciałam forum jednym okiem, a teraz mykam podłubać sweterek.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 19:50   #2331
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Się chwal tu zaraz tyłem

Daf, a mnie się podobają rudości - sama do ślubu w rudych szłam Ale siebie wolę w ciemnych i teraz mam ciemne.

Luby na zakupy nie poszedł, ale grzecznie się spytał, czy może nie pójść Niech se sam jutro kombinuje obiadek. Kropka, jutro jadę jeść do Ciebie
A ja skończyłam szal drutowo-szydełkowy, uryczałam się na Hausie, a teraz zastanawiam się, co dalej dziergać
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 19:50   #2332
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
A to skubana przekupna za batonik pokazuje piske - super gratulacje
tylko żeby jej tak na potem nie zostało.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
A moja niunia ostatnio ma często czkawkę, to są podobno pierwsze próby oddychania
ponoć. dzidek ma czkawkę jak się wód płodowych nałyka.

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
No kurcze właśnie - mi się Lena podoba już od kilku lat, zawsze tak córcię chciałam nazwać. Ja nie znam ani jednej małej Lenki, ale skoro mówicie, że aż tyle ich, to boję się, że potem w klasie będą przynajmniej 3 lub 4.....
Póki co zostaję jednak przy Lenie

Byłam dziś w centrum handlowym celem rozejrzenia się za jakąś kurteczką/płaszczykiem na wiosnę i kurka wodna nic nie znalazłam dla figury z brzuszkiem. Takie fasony a'la grzybki nawet jeśli w ramionach pasują, to i tak już ledwo bym się teraz dopięła w pasie. Zostaje albo kupienie zwykłej kurtki i noszenie odpiętej albo zakup ponczo...A Wy w czm zamierzacie przechodzić te pierwsze chłodniejsze tygodnie wiosny?
widać, że popularność imion to bardzo regionalna sprawa... u nas tylko jedna Lena, a Idy są aż trzy w ostatniej gazetce powiatowej w rubryce nowo-narodzonych dzieci.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:08   #2333
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

No czyli kwestia regionalna

Ja właśnie porobiłam zakupki, właśnie skończyłam za nie płacić. Zostało mi jeszcze trochę ciuszków do kupienia, ale już niedużo. I tą resztę za tydzień kupię jak mi te przyjdą, bo się rozpędziłam i muszę zobaczyć co już mam żeby nie kupić samych różów, czerwieni itp.Chociaż do tej pory raczej zachowawcze- uniwersalne zkupy były więc powinno być ok

Zmykam się kąpać, jeść kolację i może jak mi oczy nie padną poczytam albo obejrzę jakiś film. Ale jestem śpiąca taka że chyba szybko padnę.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:10   #2334
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;17292507]



A woda z mydłem...- pierwsze słyszę, i trochę mnie to dziwi, bo w sumie i w szpitalu i położna gadali, żeby uważać na pępuś przy kąpieli, żeby nie zalać wodą z mydłem.


Ale miałam dziś dziwny sen: nasz dzidek tak mocno wypychał się w brzuszku, że przez skórę brzucha było widać buźke, i brzuch mi pękł, więc postanowiliśmy z TŻ-em wyjąć dzidka na chwilkę, żeby go sobie pooglądać- był już taki fajny, i taki czysty i miał niemożliwie duże brązowe oczy... potem jak chcieliśmy go z powrotem do brzucha schować, to brzuch już był zarośnięty... i nie wiedzieliśmy co z nim zrobić... i się obudziłam. Nie wiem skąd człowiekowi się takie głupoty senne biorą.[/QUOTE]

Też się zdziwiłam z tym mydłem.
O kurcze, ale sen miałaś.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a myślałaś o koszuli i legginsach?
dobrze to wygląda razem, goła nie latasz i wszystko trzyma się na miejscu. ja chyba tak zrobię.
Leginsy są za obcisłe.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17294687]Emerald, no właśnie, też mi się zdaje, że ja to nawet jakieś skurcze mogłam mieć, ale pewnie kompletnie nie rozpoznałam :/[/QUOTE]

Mnie przy tych skurczach robi się twardy dół brzucha i napiera tak jakbym się musiała wypróżnić.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17294881]A po co w ogóle piżamę - skoro dół ma być wietrzony, a cyc od góry zajęty przez dziecko. Proponuję au naturel [/QUOTE]


[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1729519 7]obyśmy tylko porodu nie przegapiły

no ja nie pojmuję. mój ojciec tez zajmuje sie remontami i budowlanką, mój tż też conieco liznął kiedyś podobnego zajęcia i nigdy nie pozwoliliby sobie na taką fuszerę. jak się ma firmę i pracuje na swoje dobre imię (często ramię w ramię z podwładnymi) to i człowiekowi zależy żeby było dobrze zrobione (przynajmniej powinno). tak, wiem... mam skłonności do idealizowania... [/QUOTE]



Mnie zawsze rozbraja, jak jedna ekipa wchodzi do czegoś po drugiej i baaaardzo narzeka na niesolidnych robotników, a sama robi na odpierdziel. Miałam taką sytuację na balkonie

Cytat:
Napisane przez agin0704 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie. Jestem tu nowa i dopiero zaczynam czytanie waszych wiadomości, żeby poznać Was bliżej. Wyznaczony termin przyjścia na świat mojej dzidzi to 19.06.2010r więc chyba tu pasuję
Pozdrwiam serdecznie.Aga
Witaj

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1729582 4]rozgość się

a ja z tego wszystkiego zapomniałam... niezłe mam wyniki glukozy... godzinka po wypiciu 104,9 gdzie norma jest do 105 w poniedziałek z wynikami do ginki... ale pewnie znowu mi się każe kłuć, bo coś dawno morfologii nie miałam...

a na środę mamy umówioną wizytę usg 4d może wreszcie się dowiem czy chłopiec czy dziewczynka... najwyższa pora... to będzie początek 26 tygodnia... [/QUOTE]

Najważniejsze, że w normie
Kciuki trzymam za ujawnienie płci

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość

A teraz najważniejsza informacja nasza dzidzia dała się przekupić dwoma batonikami zbożowymi z czekoladą i pokazała nam co tam ma Współpracowała pięknie podczas USG i ginek dwa razy sprawdzał i nawet nam pokazał "to" miejsce i...
będzie DZIEWCZYNKA: jupi:
SUPER

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

a ja zapomniałam się pochwalić, że podczas wizyty lekarz przełaczył na usg 4D i wiecie co zrobiła sobie moja Natalka? Założyła nogi na głowę i tyle ją widzieliśmy


Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość

Wklejam obiecane fotki ciuszków + łóżeczko, gondola i kocyk.
Pozdrowienia



coś załączniki się marnie ładują
Śliczne zakupy.


Idę dalej nadrabiać
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:11   #2335
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17309837]Się chwal tu zaraz tyłem

Luby na zakupy nie poszedł, ale grzecznie się spytał, czy może nie pójść Niech se sam jutro kombinuje obiadek. Kropka, jutro jadę jeść do Ciebie
A ja skończyłam szal drutowo-szydełkowy, uryczałam się na Hausie, a teraz zastanawiam się, co dalej dziergać [/QUOTE]
Pochwalę się jak obrobię ramionka i dorobię golf, na razie jest... średnio i się wstydzam. /Szukam w necie jakiejś metody obróbki właśnie./ Ale pokażę wzór...

Dawaj, adres na gadu podam. Na racuchy Kardashi zapraszam, ewentualnie fasolkę po bretońsku bo jeszcze nie zdecydowałam, co bym jutro zjadła.

Dziś na Hausie?
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2010-02-19 o 20:14
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 20:43   #2336
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość

Bruno leży w poprzek, dupka po lewej stronie łepek po prawej... i już wiem, że w żebra wyjeżdża mamie z główki
Moja niunia na razie też w poprzek

Mnie rudości się podobaja, ale ja mam za jasną karnację. Tobie jest bardzo ładnie w tym kolorze

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj lenistwa ciag dalszy. Nie bylam w pracy za to pojechalam po zakupy spozywcze i przy okazji nabylam 2 bodziaki. Poszlam w czerwien bo powinno pasowac i dla chlopaka i dziewuchy. Chyba

AAAAA, zaczela mi sie robic linia na brzuchu..macie tez juz?
Bodziaki świetne
Linii nie będę miała, bo po cesarce mam tam bliznę. Mąż sie smieje, że taki suwak mi zostawili

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17301171]


Agatka - kopie, dzisiaj rano w łóżku zaczęła tak mocno, że jak rękę małża przyłożyłam, to się obudził Doczytałam, że od mniej więcej 28 tygodnia powinno się liczyć ruchy dziecka i standard to 10 na godzinę

.[/QUOTE]

Ja zapisywałam sobie 2 dni temu, co jaki czas się rusza i wyszło mnie, że tak mniej więcej co 2 godziny.

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość

Jestem taka szczęśliwa, że wygrzebałam w końcu te kabelki usb, że wrzucę Wam jeszcze moją niunię z 29 grudnia, 22w6d fotki 4d. Przepraszam, że linki, ale nie mam jak zmniejszyć

http://img28.imageshack.us/img28/4353/dsc00282w.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/1681/dsc00283q.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/5933/dsc00284g.jpg stópka
http://img718.imageshack.us/img718/9758/dsc00285h.jpg
Cudne fotki Słodka buźka.



Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w centrum handlowym celem rozejrzenia się za jakąś kurteczką/płaszczykiem na wiosnę i kurka wodna nic nie znalazłam dla figury z brzuszkiem. Takie fasony a'la grzybki nawet jeśli w ramionach pasują, to i tak już ledwo bym się teraz dopięła w pasie. Zostaje albo kupienie zwykłej kurtki i noszenie odpiętej albo zakup ponczo...A Wy w czm zamierzacie przechodzić te pierwsze chłodniejsze tygodnie wiosny?
No właśnie nie wiem. Guzików w kurtce zimowej już nie mam gdzie przeszyć. Myślałam o jakimś ponczo. Musze poszukać w lumpku.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Pochwalę się jak obrobię ramionka i dorobię golf, na razie jest... średnio i się wstydzam. /Szukam w necie jakiejś metody obróbki właśnie./ Ale pokażę wzór...
Zajawka ciekawa, ładny wzór.

Teściowa kupiła mnie fajny sweterek dziergany, szary, gruby, na 3 guziki, rozkloszowany do dołu. Sięga mnie do pupy. Teraz szukam jakiejś fajnej broszki filcowej.

Mam filc w domu, sama sobie zrobię
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2010-02-19 o 21:03
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 21:10   #2337
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Teściowa kupiła mnie fajny sweterek dziergany, szary, gruby, na 3 guziki, rozkloszowany do dołu. Sięga mnie do pupy. Teraz szukam jakiejś fajnej broszki filcowej.
Moja mama zrobiła róże z filcu i przyczepia do kurtki
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 22:46   #2338
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Nie bylo mnie od wczoraj n wizazu i 4 strony mialam do nadrobienia..ale dziewczyny pedzicie..
Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
A ja w poniedziałek jadę robić glukozę co śmieszniejsze już mi się śniło to wszystko a najśmieszniejsze było ,ze krew pobierali mi z żyły....ale na szyi jak się obudziłam to już mam dobry nastrój,czego to ludzka podświadomość nie wymyśli
Tak , jesli chodzi o kreatywnosc w czasie snu to cos o tym wiem. Dzis snily mi sie takie glupoty, ze szok. Najpier bylam na Malediwach zktorych uciekałam helikopterem, by potem brac udzial w igrzyskach olimpijskich w skokach w dal, a na koncu jakies rude male kocieta, ktore przygarnelam na sile bo mi sie podobaly. Ale najwieksza glupota, ktora mi sie przysnila, to ze ktos umarl i sklecono mu stojaca trumne, i z jednej strony byla trumna w ktorej lezal nieboszczyk a z drugiej ...toi toi masakra jaks nie wiem co to bylo
Cytat:
Napisane przez agin0704 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie. Jestem tu nowa i dopiero zaczynam czytanie waszych wiadomości, żeby poznać Was bliżej. Wyznaczony termin przyjścia na świat mojej dzidzi to 19.06.2010r więc chyba tu pasuję
Pozdrwiam serdecznie.Aga
Witamy nowa mamusie na watku
Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Na taki katar dobre są ciepłe okłady, ja robiłam z soli - rozgrzewasz sól na patelni albo w mikrofali, zawijasz w ściereczkę i przykładasz do czoła, pomiędzy brwiami i po bokach nosa (tam gdzie zatoki). Po kilku takich sesjach wszystko ładnie schodzi z zatok.



Właśnie - a propos PORÓD NATURALNY CZY CESARKA?? Moje dziewczyny obie są główkami w dół obrócone i tutaj zawsze pacjentka decyduje jak chce rodzić. Lekarz mnie pytał czy już się zastanawiałam
nad porodem. Wyłożył wszystkie za i przeciw i kazał podjąć decyzję. Jeszcze mam trochę czasu, ale coraz go mniej a JA NIE WIEM!!! Czytam i czytam i jedyny wniosek do którego dochodzę, to że nie chcę rodzić ani tak ani tak. Czy są jakieś inne metody
Ja wole cesarke, tym bardziej, ze moje 5 siostrzenic urodzilo sie ta droga i siostry nie narzekaly. Ale jak to bedzie ze mna-kto wie
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

właśnie wciągnęłam barszczyk z jajkiem i natką pietruszki,ale znowu chodzi za mną szczawiowa

3majcie się brzuchatki
O Boze! Szczawiowa Ann Lee ales mi narobila ochoty..Nie jadlam juz pare dobrych lat szczawiowej, a teraz mam taka ochote, ze chyba pojde szukac pod resztkami sniegu jakiegos zachowanego szczawiu
Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
dziękuję , o dziwo czuję się całkiem dobrze jako ruda wiewióra
z reguły dobrze czułam się tylko w bardzo ciemnych i zawsze zamalowywałam inne kolory na czarno...
a tym razem nawet się sobie podobam i dobrze się czuję... może jednak coś w tym jest, że rudy to charakter a nie kolor włosów
Uwielbiam rudy kolor u dziewczyn. Sama jestem zakochana w rudym, ale niestety raz przefarbowalam i nie jest to kolor dla mnie. POstarza mnie. U mnie najbardziej sprawdzaja sie ciemne brazu-jakos tak najbardziej mi twarzowo. I pozostaje mi tylko marzyc o rudych wloskach...

Dziewczyny, pochwale Wam sie bo jestem szczesliwa. Bylam u lekarza i powiedzial, ze od ostatniej wizyty nie zaszly zadne zmiany z moja szyjka macicy-czyli przestala sie skracac i rozwierac. Lekarz stwierdzil, ze lezenie mi sluzy i mam je kontynuuowac, zebym tylko "wytrzymala z taka szyjka 10 tygodni" tak sie wyrazil. To co? Znaczy ze bylo cos powaznie i mial watpliwosci czy mi ta szyjka wytrzyma? Na to wychodzi. Najwazniejsze, ze sie zatrzymal ten proces i na razie ok jest. Milenka wazy juz pol kilograma. A na wadze nie przytylam nic od ostatniej wizyty..hmm

Edytowane przez liliputek
Czas edycji: 2010-02-19 o 22:48
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 23:51   #2339
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Dobranoc
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 23:57   #2340
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Witajcie,
Ja tak na szybko.

Dafreen ładny kolorek.
Olivko gratuluje dziewczynki.
Biricchina ładne ciuszki.

Miałam usg 4d i prenatelne .Wszystko jest ok o potwierdziła się dziewczynka.

Myśmy kupili wózek w pl i oczywiscie zrobiłam napad na ciuchland.
Jednak ciuszki w uk sa tańsze a ja i tak kupuje kilka ciuchów u jednego sprzedawcy to jeszcze taniej mnie wychodzi niż w angielskich ciucharniach.
Pare ciuszków dokupiłam w 5,10,15 i tyle.Nie moglam sie oprzec mimo wszystko.Wszytsko to takie piekne.No i moj maz tez zakupil pare drobiazgow dla corci
Po powrocie do uk zrobie przeglad ciuchow i porobie zdjecia.
Przeraziłam sie cenami ciuchow ciązowych.Za spodnice 110 zł i to wygladajaca jak z targu.Zadna jakosc.



Lea mozesz zmienić na Alexsandra.

No i długo się nie cieszyłam wagą +3 kg.W pon zaczełam 23 tydz. i dziś sie zwazylam i mam juz +5kg.W ciagu paru dni bardzo mnie wywalilo.

Ważna informacja - mianowicie fotelik Bexa nie ma wałeczka.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.