Ważne ogłoszenie Nowy Wizaz.pl - 2015 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 09:37   #211
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Brak mozliwości edytcji

Witam,

nie moge edytowac postów na Forum, ani w klubie.
Poza rozmaowach z innymi wiazazankami wychodzi na to że problem jest uzalezniony od rodzaju przegladarki.

Czy zostanie naprawiony i w Explorer bedzie mozna edytowac posty?
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:54   #212
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nieprawda. Cytowanie i edycja nie działa na nowym forum, jeśli ktoś używa Mozilli. Ja korzystam z Chroma i nie miałam z tym ani razu problemu.

jeśli ktoś używa Internet Explorer również nie działa
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:07   #213
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Mnie denerwuje, że cytaty są teraz w dość bladych ramkach. Słabo się wyróżniają na tle reszty wypowiedzi.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:34   #214
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Niestety u mnie nadal nie działa cytowanie ani edycja postów. Dodatkowo nie wyświetlają mi się reklamy (chociaż to akurat mi nie przeszkadza no ale zgłaszam); zamiast reklamy wyświetla mi się:
"Warning: include(/var/www/www.wizaz.pl/dynamic/top_iso_tomek.php): failed to open stream: No such file or directory in [path]/global.php(400) : eval()'d code on line 22

Warning: include(): Failed opening '/var/www/www.wizaz.pl/dynamic/top_iso_tomek.php' for inclusion (include_path='/var/www/html/library:.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in [path]/global.php(400) : eval()'d code on line
22"

Nawet jak zmienię na stary wizaż to nadal to mi się wyświetla.
Jest też problem z tym, że jak klikam odpowiedz (jako szybka odpowiedź), napiszę tekst i np. chcę dodać jakiś uśmieszek i w tym celu klikam: "zaawansowane (dodawanie fotek)" to znika mi to co napisałam!

Ogólnie wszystkie problemy znikają jak przechodzę na stary wizaż. Dla zainteresowanych: ta opcja jest na samym dole strony.

Nie chcę korzystać z nowej wersji z takimi błędami.

Odnośnie wyglądu: wszystko wydaje się za duże (a jest to już któraś z kolei strona, gdzie po zmianie wyglądu wszystko jest większe - jakiś nowy trend?); reklama artykułów zajmuje cały ekran. Wcześniej było mniejsze i subtelniejsze. Korzystanie na komórce (bez aplikacji) irytujące.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
Przeżyłam mały szok jak weszłam na wizaż i nie mogę się otrząsnąć

1. Będzie mi brakować starego loga, fajniejszego
2. Nie rozumiem mody na upraszczanie vel zubożanie grafiki
3. Kafelki są beznadziejne, strona dłużej się ładuje a jak nie masz super nowego kompa i dobrego łącza to czekaj sobie głupia. Poza tym wyszukiwanie artykułów wydłużyło się. Czuje się jakbym przeglądała jakiegoś Pudelka a nie szanowany portal
1. Stare logo zniknęło, nawet jak się przełączę na stary wizaż, to w miejscu logo jest pusto...
2. Dokładnie
3. Właśnie, wszystko ładuje się o wiele dłużej...

Edytowane przez Azmika88
Czas edycji: 2015-03-29 o 13:27
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:50   #215
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

nie działa ani cytowanie ani edycja postów, specjalnie w tym celu muszę przechodzić na stary wizaż.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 14:05   #216
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Co kilka odświeżeń i przy praktycznie każdym dodaniu postu wyskakuje mi błąd
Cytat:
Fatal error: Invalid url
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 15:30   #217
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
nie działa ani cytowanie ani edycja postów, specjalnie w tym celu muszę przechodzić na stary wizaż.
Otóż to.
Czy w nowej wersji Wizażu będą w końcu naprawione błędy dla Mozilli, tj. edycja postów czy możliwość cytowania? Bardzo to niewygodne... a stara wersja Wizażu też stała się przez to uboższa w wyglądzie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 16:45   #218
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Widzę,że mam problemy jak większość użytkowniczek Mozzilli:
- nie mogę cytować postów,
- ciągłe errory,
- wchodząc w dziale Artykuły i newsy w linki zostawiane przez redakcję nie znajduję danych artykułów,
- przeszukując internet i trafiając na wątki wizażowe,a następnie na nie wchodząc postawia mi się biała strona,
- nie mogę oglądać wszystkich załączników, tj. widzę je jako miniaturki, ale po kliknięciu wyświetla mi się biała strona.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:17   #219
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Na starym wizażu są stare artykuły, o tym co noszą modelki, a na nowym już nowe o Angelinie Jolie :P
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:34   #220
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Poproszę o dodanie w ' szybkiej odpowiedzi ' przycisku z emotkami
Nie muszą być widoczne na wierzchu, wystarczy podstawowa buźka obok przycisku z cytowaniem a jak się na nią kliknie aby wyskoczyły wszystkie albo np 10 wybranych wg siebie emotek z których najczęściej się korzysta
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:37   #221
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
Przeżyłam mały szok jak weszłam na wizaż i nie mogę się otrząsnąć

1. Będzie mi brakować starego loga, fajniejszego
2. Nie rozumiem mody na upraszczanie vel zubożanie grafiki
3. Kafelki są beznadziejne, strona dłużej się ładuje a jak nie masz super nowego kompa i dobrego łącza to czekaj sobie głupia. Poza tym wyszukiwanie artykułów wydłużyło się. Czuje się jakbym przeglądała jakiegoś Pudelka a nie szanowany portal
3. Podstrona Chwalone recenzentki załadowała mi się za 3 razem dopiero, wcześniej wyskakiwał jakiś błąd serwera
4. A wielkie reklamy dodawane do zdjęć użytkowniczek to żal.pl

Strona poświęcona pięknu, wygląda teraz jak brzydkie kaczątko
o to, to!
też miałam takie skojarzenia, ale to chyba plaga jakaś - gazeta.pl tez poszła w taką ... estetykę obrazkową, dla mniej wprawnych w czytaniu zapewne
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 22:33   #222
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Niestety u mnie nadal nie działa cytowanie ani edycja postów. Dodatkowo nie wyświetlają mi się reklamy (chociaż to akurat mi nie przeszkadza no ale zgłaszam); zamiast reklamy wyświetla mi się:
"Warning: include(/var/www/www.wizaz.pl/dynamic/top_iso_tomek.php): failed to open stream: No such file or directory in [path]/global.php(400) : eval()'d code on line 22

Warning: include(): Failed opening '/var/www/www.wizaz.pl/dynamic/top_iso_tomek.php' for inclusion (include_path='/var/www/html/library:.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in [path]/global.php(400) : eval()'d code on line
22"

Nawet jak zmienię na stary wizaż to nadal to mi się wyświetla.
Jest też problem z tym, że jak klikam odpowiedz (jako szybka odpowiedź), napiszę tekst i np. chcę dodać jakiś uśmieszek i w tym celu klikam: "zaawansowane (dodawanie fotek)" to znika mi to co napisałam!

Ogólnie wszystkie problemy znikają jak przechodzę na stary wizaż. Dla zainteresowanych: ta opcja jest na samym dole strony.

Nie chcę korzystać z nowej wersji z takimi błędami.

Odnośnie wyglądu: wszystko wydaje się za duże (a jest to już któraś z kolei strona, gdzie po zmianie wyglądu wszystko jest większe - jakiś nowy trend?); reklama artykułów zajmuje cały ekran. Wcześniej było mniejsze i subtelniejsze. Korzystanie na komórce (bez aplikacji) irytujące.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------


1. Stare logo zniknęło, nawet jak się przełączę na stary wizaż, to w miejscu logo jest pusto...
2. Dokładnie
3. Właśnie, wszystko ładuje się o wiele dłużej...
Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś mam takie same błędy.
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Widzę,że mam problemy jak większość użytkowniczek Mozzilli:
- nie mogę cytować postów,
- ciągłe errory,
- wchodząc w dziale Artykuły i newsy w linki zostawiane przez redakcję nie znajduję danych artykułów,
- przeszukując internet i trafiając na wątki wizażowe,a następnie na nie wchodząc postawia mi się biała strona,
- nie mogę oglądać wszystkich załączników, tj. widzę je jako miniaturki, ale po kliknięciu wyświetla mi się biała strona.
Ja mam Chrom i u mnie jest to samo co na Mozzilli.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 22:37   #223
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Nie podoba mi się obecny sposób oznaczania cytatów, jest bardzo nieprzejrzysty i zlewa się z tekstem niecytowanym, poza tym co chwile wyskakuje jakiś error od paru dni, muszę z 5 x odświeżać by strona normalnie się otworzyła.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 06:37   #224
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mnie denerwuje, że cytaty są teraz w dość bladych ramkach. Słabo się wyróżniają na tle reszty wypowiedzi.
dokładnie mam takie samo zdanie w tym temacie
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
nie działa ani cytowanie ani edycja postów, specjalnie w tym celu muszę przechodzić na stary wizaż.
mnie też nie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 07:39   #225
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Znikły wszystkie koloroy tła, ramki itd na starym wizażu. Jeśli to ma przekonywać do używania nowego z błędami, to... Robicie to źle.

Jak to w ogóle jest, że wprowadza się zmiany na żywo i nawet moderatorom się te zmiany nie podobają? Czy techniczne tło forum w ogóle nie dyskutuje z "merytorycznymi" o tym jakie zmiany wprowadzić, a jakie nie?
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:01   #226
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Kiedy zniknie błąd "uszkodzony URL"? Czasem muszę dwa razy odświeżać. Co link to błąd,
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:22   #227
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Czy ktoś odniesie się jakoś do tego wnerwiającego paska na górze strony???

Wiecznie coś zasłania - jak strona ładuje się w miejscu pierwszej nieprzeczytanej odpowiedzi to zasłania nicka osoby pierwszej od góry, no i temat. Na smartfonie (opera classic) dodatkowo jest bonus, żółty skaczący pasek z napisem "strona nie posiada wersji mobilnej" - wiem! i cieszę się z tego. Ale ponieważ znacznie wydłużył się czas ładowania strony, ten pasek skacze niemiłosiernie i zasłania sam środek tekstu.

Zmiany zmianami, histeria histerią, o gustach się nie dyskutuje. Ale zastanawia mnie jaki jest cel w utrudnianiu korzystania z forum?
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:22   #228
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Przy próbie korzystania z Wizażu z komórki wyświetla się komunikat "strona nie posiada wersji mobilnej" - poprzednio tego nie było. Owszem, mimo to daje się wejść na Wizaż, ale ten układ 15 minut trwa, zanim uda się wejść w ustawienia i subskrybcje, non stop fatal error - nie moglibyście tych zmian uruchomić jak już wszelkie błędy zostaną usunięte?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:24   #229
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Ja bym też bardzo chciałam wiedzieć czy ten wielki pas na górze zostanie już na zawsze tak?? I ponawiam pytanie o ta cholerna zakładkę z prawej "dodaj uwagi", zasłania cześć postów.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 08:49   #230
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Coś da się zrobić z ciągle wyskakującym błędem? Czy to wchodzę na jakiś wątek, czy dodaję post pokazuje się błąd i muszę odświeżać.
Człowieka krew zalewa co chwilę
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:31   #231
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Czy ktoś odniesie się jakoś do tego wnerwiającego paska na górze strony???

Wiecznie coś zasłania - jak strona ładuje się w miejscu pierwszej nieprzeczytanej odpowiedzi to zasłania nicka osoby pierwszej od góry, no i temat. Na smartfonie (opera classic) dodatkowo jest bonus, żółty skaczący pasek z napisem "strona nie posiada wersji mobilnej" - wiem! i cieszę się z tego. Ale ponieważ znacznie wydłużył się czas ładowania strony, ten pasek skacze niemiłosiernie i zasłania sam środek tekstu.

Zmiany zmianami, histeria histerią, o gustach się nie dyskutuje. Ale zastanawia mnie jaki jest cel w utrudnianiu korzystania z forum?
też się nad tym zastanawiam
dziś mija tydzień od założenia tego wątku i po tygodniu zgłaszane są ciągle te same problemy a jedyne rozwiązanie jakie tutaj znalazłam to żeby zmienić przeglądarkę
i może co jeszcze? komputer też mam sobie zmienić na szybszy/z większą ilościom ramów żeby uciągnęła te wielkie zdjęcia no i może jeszcze szybszy internet żeby już w ogóle forum mi szybko śmigało?
takie podejście do użytkowników jest trochę nie na miejscu według mnie, strasznie zniechęca niestety
i pewnie zaraz znowu przeczytam, jak już wcześniej że jak mi się nie podoba to sobie mogę znaleźć inne forum - a no mogę ale czy to jest rozwiązanie satysfakcjonujące administratorów? chyba nie do końca
tak więc krótkie pytanie kiedy można się spodziewać naprawienia/dopracowania wszystkich problemów?
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 12:28   #232
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
tak więc krótkie pytanie kiedy można się spodziewać naprawienia/dopracowania wszystkich problemów?
Nie dostaniesz na to pytanie odpowiedzi - problemy są rozwiązywane na bieżąco, niektóre są większego kalibru, jak współpraca z przeglądarkami, a to potrwa. Ile? Tego nikt nie wywróży, wiadomo że programiści robią co mogą, trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość pamiętając, że im też zależy żeby wszystko zaczęło w końcu sprawnie działać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 16:38   #233
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Rozjechał mi się cały Wizaż; u góry mam pola do logowania i rejestracji, dalej jest cały regulamin, lista wszystkich for i dopiero pod tym wątki
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 16:40   #234
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Rozjechał mi się cały Wizaż; u góry mam pola do logowania i rejestracji, dalej jest cały regulamin, lista wszystkich for i dopiero pod tym wątki

mi tak samo...
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 16:54   #235
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

U mnie to samo. Straszne...
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:27   #236
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Czemu zniknęła ta zakładka z listą po lewej stronie? Trzeba było usunąć tą po prawej "Dodaj uwagi" ciągle się rozwija przy przypadkowym najechaniu kursorem
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:40   #237
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

U mnie już działa i nie jest rozjechane
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:05   #238
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Podstawowe pytanie: czy będzie nadal te boczne zwijane menu (lista forum), to była jednak super opcja!
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:07   #239
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś używa Internet Explorer również nie działa
Racja, zapomniałam o IE. Mozilla i IE mają problemy z nową wersją forum, ale ponoć dziś część z nich została rozwiązana
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:37   #240
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Czy tylko ja nie mogłam dziś wejść na forum o 17. Forum wyglądało tak jak na załączonym obrazku. Zalogować się nie dało w ogóle. Cały czas mnie przekierowywało do strony logowania. Mogłam tak w nieskończoność
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-03-30 165756.bmp.jpg (58,4 KB, 16 załadowań)
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 12:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.