na kogo bedziecie głosować - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: na kogo bedziecie głosować
Kaczyński Lech 56 16,42%
Giertych Maciej 2 0,59%
Szyszkowska Maria 6 1,76%
Tusk Donald 212 62,17%
Lepper Andrzej 11 3,23%
Wałęsa Lech 2 0,59%
Cimoszewicz Włodzimierz 26 7,62%
nie będę głosować 26 7,62%
Głosujący: 341. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 19:30   #691
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez cattt
widzieliście jaką plamę dał TVN?
jakieś trzy minuty przed ogłoszeniem wyników przez pomyłkę puścili na dole pasek z wiadomością o wynikach
Ja to wyhaczyłam i już przed pokazaniem słupków wiedziałam że Kaczyński ma 53% poparcia


a odnośnie wyników: mam cichą nadzieję,że do jutra jeszcze coś się zmieni
Oj tak, jutro sie obudzę i już będzie dobrze, trole pojdą do lasu.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:34   #692
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: na kogo bedziecie głosować

No to od jutra chusty na głowy i koniec z prowadzeniem samochodu, dziewczyny... A za brak zaświadczenia o spowiedzi, do aresztu na 24h.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:39   #693
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: na kogo bedziecie głosować

łoooo nie strasz...

a pewnie warszawską Utopię dechami zabiją
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:41   #694
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez cattt
a odnośnie wyników: mam cichą nadzieję,że do jutra jeszcze coś się zmieni
Mam nadzieję, że teraz wszyscy śnimy zbiorowy koszmar Homofob o ograniczonych horyzontach? Nie, to nie może być prawda...
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:43   #695
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Mam nadzieję, że teraz wszyscy śnimy zbiorowy koszmar Homofob o ograniczonych horyzontach? Nie, to nie może być prawda...
Lukrecjo chciałabym sie już z tego koszmaru obudzić
ahhhhhhhhhhhhhhhh
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:46   #696
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Załamałam się...nie sądziłam, ze Polacy to taki głupi naród...wstyd mi za to, wstydzę sie takiego Prezydenta...
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:59   #697
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na kogo bedziecie głosować

ja mam jeszcze nadzieję, po 1 turze wyniki w stosunku do sondażowych zmieniły soię o 3% i gdyby teraz też tak się stało to chyba tyleby wystarczyło do sukcewsu tuska
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 20:08   #698
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
ja mam jeszcze nadzieję, po 1 turze wyniki w stosunku do sondażowych zmieniły soię o 3% i gdyby teraz też tak się stało to chyba tyleby wystarczyło do sukcewsu tuska
Niestety, róznica jest zbyt duza, ok 5%
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:11   #699
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Pralinka
Niestety, róznica jest zbyt duza, ok 5%
no tak, ale żeby mieli po równą ilość głosów to kaczynski musi stracić 2,8% więc niewiele więcej musi zyskać tusk zęby wygrać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:20   #700
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
no tak, ale żeby mieli po równą ilość głosów to kaczynski musi stracić 2,8% więc niewiele więcej musi zyskać tusk zęby wygrać
Obawiam sie, że sądaże aż tak się nie mylą. Gdyby to byl 1%, to może...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:45   #701
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na kogo bedziecie głosować

chyba masz rację, niestety najświeższe wyniki mówią o tendencji spadkowej dla naszego faworyta
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 20:48   #702
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Post Dot.: na kogo bedziecie głosować

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:32
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:52   #703
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Nadal nie wiem jak to sie stalo... sondaze byly takie (dla nas) uspokajajace... A tu taka bomba.
Nie moge wyjsc z szoku.
I nie moge wlaczac radia, tv ani zadnej wp czy onetu, bo wszedzie widac radosna kaczke. Cos mi sie robi jak na to patrze :[.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:53   #704
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Post Dot.: na kogo bedziecie głosować

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:31
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:53   #705
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Nadal nie wiem jak to sie stalo... sondaze byly takie (dla nas) uspokajajace... A tu taka bomba.
Nie moge wyjsc z szoku.
I nie moge wlaczac radia, tv ani zadnej wp czy onetu, bo wszedzie widac radosna kaczke. Cos mi sie robi jak na to patrze :[.
ja też jestem zszokowana
a te sondaże,ta wcześniejsza przewaga i co i
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:07   #706
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez cattt
ja też jestem zszokowana
a te sondaże,ta wcześniejsza przewaga i co i
Po raz kolejny okazuje się, że sondarze można sobie wsadzić do
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:14   #707
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: na kogo bedziecie głosować

a cóż w tym złego że :TUSK BO NIE KACZOR"?? interpretacj ajest chyba jasna: nie dopuszczę by prezydentem został człowiek który mi nie odpowiada na to stanowisko i koniec. Powodu się tu różne pojawiały ale zauważ że te które tu teraz dyskutujemy przytaczałyśmy cały oręż racjonalnych argumentw w różnych częściach tego wątku. Natomiast sytuacje o których piszesz (ze przystojny, czy nie przystojny; wygląda- nie wygląda; kurdupel- nie kurdupel) są jednostkowe i te osoby nie biorą teraz udziału w dyskusji. Więc proszę dyskutuj z naszymi argu,mentami a nie obarczaj nas odpowiedzialnością za tę resztę osób której tu nie ma i raczej nie będzie bo zachowujesz się jak ksiądz na kazaniu wypominający obecnym wiernym że nie przyszli do kościoła. paranoja, nieprawdaż? Nic nie mam do tego że głosujesz za kaćzyńskim. ale jak na razie to nie wypowiedziałaś własnego zdania na ten temat, poza oczywiście poglądami na znajomość drzewa genealogicznego.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:15   #708
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Dokładnie.Karmienie ludzi kłamstwem
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:19   #709
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez cattt
ja też jestem zszokowana
a te sondaże,ta wcześniejsza przewaga i co i
Niestety, Tusk sam sobie strzelil gola w ostatniej debacie. Mówil to samo [nawet co do slowa niekiedy ] co w swoich spotach, wszystko wyuczone, nic od siebie. I tego wlasnie nie rozumiem, wystarczylo mówic swoimi słowami, a nie sloganami i byłoby ok. Ja zdania nie zmienilam i dalej na niego głosowałam, ale widac niektorzy ludzie już go nie "kupili" po raz drugi.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 21:23   #710
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: na kogo bedziecie głosować

No i zalamka. Chcialoby sie powiedziec: pakuje manatki i wyjezdzam z tego kraju, ale ja juz nie musze A tak powaznie, myslalam, ze sie porycze, jak dostalam smsa od siostry.

Troche mi wstyd za narod.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:24   #711
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: na kogo bedziecie głosować

[QUOTE=Mroofcia]
Cytat:
Napisane przez pixie7
Nie podajesz ani pół przykładu naszych rzekomo śmiesznych argumentów, a sama zamiast przytoczyć własne, chowasz się za stwierdzeniem, że szkoda Twojego cennego czasu na dyskusje (napisanie kilku długich zdań na ten temat zajęło Ci tyle samo czasu ile zajęłoby przedstawienie choć paru rzeczowych argumentów ). a i proszę z najnowszego wątku, stylem wypowiedzi nie różni się niczym od tego (...)proszę Cię bardzo...

wystarczy że przejrzysz sobie wątek wstecz, a ja nie będę podawać tutaj swoich argumentów, wstępnie miałam taki zamiar, ale po zobaczeniu jak wyglądają komentarze na tym forum yyyyyymm sorry, ale nie skorzystam
Wczesniej przesadzalas, teraz przynudzasz.
Tak Ci sie nie podoba poziom naszych dyskusji i wypowiedzi, tak Cie irytuja nasze opinie na temat kandydatow... Takie to wszystko dla Ciebie żenujące...
To co ty tu jeszcze robisz?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:28   #712
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Dziewczyny jestem załamana Studiuję politologie, interesuje sie polityką i dobija mnie to że kaczor będzie prezydentem Ani jego poglądy ani reprezentatywność nie pasują mi do obrazu Naszego Prezydenta Szczerze? Popłakałam się To chyba jakiś koszmar Rozmawiam z ludżmi, ze znajomymi ze studiów, z osiedla, przypadkowo spotkanymi...Widzę także Wasze zdanie, Waszą opinię, wyniki Naszego Wizażowego sondażu...Wymijające odpowiedzi moich profesorów na pytanie " Na kogo Pan/Pani zagłosuje" wzkazujące jednak że będzie to Donald Tusk...Widze osoby które w ostatniej chwili "towarzysko"/ bo poszły mi towarzyszyć choć nie chcialy głosować/ zagłosowały na..no właśnie...na TUSKA... i JEST MI PRZYKRO ŻE WYGRYWA TAKA OSOBA JAK LECH KACZYŃSKI I TYLKO DLATEGO IŻ POPARCIA UDZIELIŁ MU ANDRZEJ LEPPER KTÓREGO NAWOŁYWANIA USŁUCHAŁO 10 % JEGO ODDANEGO ELEKTORATU Mamy prezydenta Kaczyńskiego,Rydzyka i Leppera...Smutek..Żal...Z łość.. I jedyne co można to obserwować jak jutro 24.10.2005 roku, pierwszego dnia swojej prezydentury, nasz prezydent Leszek wybuduje jak obiecywał 1000 mieszkań...Bo oczywiście każdy w to wierzy Słodkich Snów Moje Drogie Wizażanki
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:29   #713
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Niestety, Tusk sam sobie strzelil gola w ostatniej debacie. Mówil to samo [nawet co do slowa niekiedy ] co w swoich spotach, wszystko wyuczone, nic od siebie. I tego wlasnie nie rozumiem, wystarczylo mówic swoimi słowami, a nie sloganami i byłoby ok. Ja zdania nie zmienilam i dalej na niego głosowałam, ale widac niektorzy ludzie już go nie "kupili" po raz drugi.
Lovisa, on miał strasznie trudne zadanie, bo ci którzy chcieli na niego zagłosować, zrobili to już w pierwszej turze. Musiał przekonać do siebie m.in. wyborców Leppera, króla populistów. Że mu się nie uda, podejrzewałam. Miałam tylko nadzieję, że zmobilizuje tych nieprzekonanych do żadnego kandydata. Jak pokazała frekwencja - tak się nie stało.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-10-24 o 01:04
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:32   #714
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: na kogo bedziecie głosować

[QUOTE=Mroofcia]
Cytat:
Napisane przez pixie7
a i proszę z najnowszego wątku, stylem wypowiedzi nie różni się niczym od tego (...)proszę Cię bardzo...
Biorę udział w tamtym wątku, czytałam Twoje wypowiedzi. NIE znalazłam rzeczowych argumentów. Z resztą sama piszesz niżej:

Cytat:
wystarczy że przejrzysz sobie wątek wstecz, a ja nie będę podawać tutaj swoich argumentów, wstępnie miałam taki zamiar, ale po zobaczeniu jak wyglądają komentarze na tym forum yyyyyymm sorry, ale nie skorzystam
Dlaczego nie chcesz podać argumentów? Obawiasz się dyskusji? Czy ich po prostu nie masz?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:38   #715
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez pixie7
Lovisa, on miał strasznie trudne zadanie, bo ci którzy chcieli na niego zagłosować, zrobili to już w pierwszej turze. Musiał przekonać wyborców, którzy m.in. głosowali Leppera, króla populistów. Że mu się nie uda, podejrzewałam. Miałam tylko nadzieję, że zmobilizuje tych nieprzekonanych do żadnego kandydata. Jak pokazała frekwencja - tak się nie stało.
Tak, tylko w końcowym przemówieniu mówil samymi wyuczonymi tekstami, nic od siebie, jakby nie mial nic do powiedzenia, a wierzę, ze ma, dlatego się dziwię. Za to Kaczynski mowil swoimi slowami, mniej pompatycznie, a wiadomo, ze do elektoratu Leppera - im prościej, tym skuteczniej No i niestety, stało się
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:52   #716
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Tak, tylko w końcowym przemówieniu mówil samymi wyuczonymi tekstami, nic od siebie, jakby nie mial nic do powiedzenia, a wierzę, ze ma, dlatego się dziwię. Za to Kaczynski mowil swoimi slowami, mniej pompatycznie, a wiadomo, ze do elektoratu Leppera - im prościej, tym skuteczniej No i niestety, stało się
Tu chyba większe znaczenie miało oficjalne poparcie udzielone przez Leppera (sondaże wcześniej wskazywały, że gdyby Lepper nikogo nie poparł, ponad 70% jego wyborców zostałaby w domach). Trudno mi uwierzyć, że jednym, dwuminutowym (czy ile tam było) wystąpieniem można przekonać lub zrazić do siebie wyborców. Oni już mieli podjęte decyzje. A niezdecydowanych nie przekonał (prawie) żaden: frekwencja niemal identyczna jak w pierwszej turze...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:54   #717
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: na kogo bedziecie głosować

.
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:31
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:57   #718
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
oczywiście tak jak już napisałam -zaniechałam, bo patrząc na te wypowiedzi nie ma o czym mówić, w ogóle temat nie podlegał dyskusji, bo przecież Tusk i nikt inny a poza tym jeszcze mam z tym o kim rozmawiać(to forum nie jest ostatnim miejscem do tego czyż nie?), jak to wszystko ucichnie i opadną emocje tuskowiczów wtedy może i bedzie można porozmawiać o rzadach Kaczyńskiego a poza tym i tak będzie rządził razem ze swoją partią więc i bedzie ku temu okazja, a tymczasem nie mam takiej potrzeby, sprawa już jest jasna Kłóćcie się dalej. Pa-pa
No pewnie, jak brak argumentów, to zawsze zostaje jeszcze trzaśnięcie drzwiami...

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-10-25 o 00:27
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:59   #719
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
oczywiście tak jak już napisałam -zaniechałam, bo patrząc na te wypowiedzi nie ma o czym mówić, w ogóle temat nie podlegał dyskusji, bo przecież Tusk i nikt inny a poza tym jeszcze mam z tym o kim rozmawiać(to forum nie jest ostatnim miejscem do tego czyż nie?), jak to wszystko ucichnie i opadną emocje tuskowiczów wtedy może i bedzie można porozmawiać o rzadach Kaczyńskiego a poza tym i tak będzie rządził razem ze swoją partią więc i bedzie ku temu okazja, a tymczasem nie mam takiej potrzeby, sprawa już jest jasna Kłóćcie się dalej. Pa-pa
Nie jestem tuskowiczem I uważam, że nie masz racji i nie napisałaś nic specjalnie sensownego

Pixie - muszę się znów zgodzić z Twoją wizją kontroli drogowej
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 22:01   #720
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: na kogo bedziecie głosować

Cytat:
Napisane przez pixie7
Tu chyba większe znaczenie miało oficjalne poparcie udzielone przez Leppera (sondaże wcześniej wskazywały, że gdyby Lepper nikogo nie poparł, ponad 70% jego wyborców zostałaby w domach). Trudno mi uwierzyć, że jednym, dwuminutowym (czy ile tam było) wystąpieniem można przekonać lub zrazić do siebie wyborców. Oni już mieli podjęte decyzje. A niezdecydowanych nie przekonał (prawie) żaden: frekwencja niemal identyczna jak w pierwszej turze...
Niestety, ale tak niejednokrotnie było. Nie wiem w jakim programie, bo było ich sporo, wypowiadali się różni, przypadkowi ludzie, którzy mowili, że po ostatniej debacie zmienili zdanie i na Tuska już nie zagłosują. O jedną debate za daleko, chcialoby się powiedzieć. A poparcie leppera to już swoją drogą - w koncu większosc wyborców na wsiach posluchala Brązowego Andrew, niestety.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.