Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 22:34   #571
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

u mnie w lumpach tez czesto sa te metki, zbieraja na raka, dla dzieci, na hospicja, dla zwierzakow, roznie. w pl jest pck wiec wielkie G, charity shopy przyjmuja rzeczy tylko w stanie bdb/idealnym
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 22:42   #572
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

ja mam duzo nigdy nie noszonych, w stanie idealnym, i bym oddala chetnie na takich charity shoop ale w Polsce nie ma
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 06:36   #573
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez adytruu Pokaż wiadomość
Hmmm frapuje mnie czy:

- sa to rzeczy po osobach, ktore w danym hospicjum zmarły ;/ (to mnie przeraza, ja wiem ze ciuszki sa odkazane pewnie + piore no ale jednak, troche to creepy) i zostaly przekazane do lumpow i za to jakas tam kase hospicjum dostaje i w ten sposob sie je wspiera

- czy moze sa to rzeczy darowane przez ludzi dla ludzi z hospicjum lub zeby hospicjum to sprzedwalo i miało kase na swoje cele i trafia do lumpow..


spotkałyscie sie kiedys z taka "metka"?
przyznaje ze mnie to zaskoczyło...[COLOR="Silver"]
są to metki ze sklepów z których zysk się przekazuje np. do hospicjum. a jak nie zejdą najwidoczniej trafiają do naczych lumpków
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 07:31   #574
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

kurcze jak Wy trafiacie świetne sukienki w sh
Jak ja bym chciała tak trafić taką ładną malutką s, xs hehe w sam raz na wesele ;-)
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:13   #575
Cayla7
Raczkowanie
 
Avatar Cayla7
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 40
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez carolajna Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było, a moja szafa powiększyła się o kilka perełek
śliszny ten różowy swterek
Cayla7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:41   #576
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Siostra mi kupiła ostatnio bluzkę z tygrysem za 2 zł, ma dość mocno wycięte pachy, więc pod spód musi być bokserka, co o tej bluzce sądzicie?
Różowa spódniczka o której ostatnio wspominałam, że była do kolan, szeroka w pasie i z guzikami z przodu, kosztowała 6 zł.
A do tej kiecki, co kupiłam nową za 30 zł to doszyłam sobie z bluzki podszewkę, bo była za krótka, teraz lepiej wygląda. Przy okazji zrobiłam lepsze zdjęcia.
Od razu napiszę, żeby nie było, wiem, że zdjęcia są bardzo jasne, ale przerabiam je pod względem bloga, takie wydają się lepsze niż na tle koca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1190791a.png22.jpg (47,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P119077822sss.jpg (29,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190799a22.jpg (58,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190809a.jpg (71,2 KB, 32 załadowań)
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 09:50   #577
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez maadzix2 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was czasami, łowy macie dziewczyny niesamowite
a oto kilka moich z ostatniego czasu :
1. sukienka h&m ( w sam raz na wesele ;P )
2. granatowa koszula atmosphere
3. koszula miętowa Zara
4. koronkowa spódnica Amisu


Zdjęcia znalezione na necie


Ja tylko kolejny t-shirt przytargałam no ale za 3 złote szkoda było zostawić Nie chce mi się wyciągać aparatu dla jednej rzeczy, więc pożyczam zdjęcie z internetu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszulka-hm-the-beatles.jpg (24,9 KB, 73 załadowań)
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 09:52   #578
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez triflee Pokaż wiadomość


Ja tylko kolejny t-shirt przytargałam no ale za 3 złote szkoda było zostawić Nie chce mi się wyciągać aparatu dla jednej rzeczy, więc pożyczam zdjęcie z internetu.
Fajny! Ja muszę poszukać fajnych t-shirtow w sh, lubię wyciąć kołnierzyki i takie luźne mieć.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 14:11   #579
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
są to metki ze sklepów z których zysk się przekazuje np. do hospicjum. a jak nie zejdą najwidoczniej trafiają do naczych lumpków
Nigdy nie spotkałam się z metkami z hospicjum itp.
Miałam takie łowy na lumpach, że aż sama w siebie nie wierzę :P Jeszcze nigdy za taką cenę tylu fajnych i porządnych rzeczy nie kupiłam
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 17:25   #580
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Nigdy nie spotkałam się z metkami z hospicjum itp.
Miałam takie łowy na lumpach, że aż sama w siebie nie wierzę :P Jeszcze nigdy za taką cenę tylu fajnych i porządnych rzeczy nie kupiłam
Pokazuj
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 18:00   #581
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

A ja dzisiaj zgarnęłam za 20 złotych za całość:

- szorty Hollister, takie jak na zdjęciu, ale moje bez sznurka (taki model, 100x sprawdzałam czy nie ma "dziurek" po sznurku)
- ażurowa bluzeczka z frędzlami taka, jak na zdjęciu ale moja nie jest z krótkim rękawkiem a jak bokserka. Kolor ten sam. A tydzien temu złapałam taka aztecką mini
- tunika-mgiełka asymetryczna, czarna ze złotymi zdobieniami, chyba George, pierze się
- tunika-mgiełka asymetryczna z panterką River Island również się pierze
- mgiełka atmosphere w piórka moja CZARNA Z BIAŁYMI PIÓRKAMI, więc wygląda 100x lepiej niż ta mgiełka ze zdj.z neta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hollister-Lounge-Shorts-Womens-Grey.jpg (16,8 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 540x405_spodenki-damskie-hollister-abercrombie-sml-kolor-bielsko-biala-56067867.jpg (20,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0125.jpg (87,6 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blzuka-mgielka-nude-w-piorka-z-atmosphere-rozm-m-4.jpg (40,3 KB, 127 załadowań)

Edytowane przez adytruu
Czas edycji: 2014-05-12 o 18:05
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 18:02   #582
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Nigdy nie spotkałam się z metkami z hospicjum itp.
Miałam takie łowy na lumpach, że aż sama w siebie nie wierzę :P Jeszcze nigdy za taką cenę tylu fajnych i porządnych rzeczy nie kupiłam
poka
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:10   #583
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez adytruu Pokaż wiadomość
poka
Wszystko schnie jeszcze Pochwalę się niebawem. Rzadko ostatnio chodziłam na lumpy więc pokaże co kupiłam teraz i kilka perełek ostatnich miesięcy :P
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:22   #584
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

ja sie muszę zebrać w sobie (ah lenistwo ) i pofotografować wszystkie cuda których zdjęc nie znalazlam w necie
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:00   #585
andmeg
Przyczajenie
 
Avatar andmeg
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Dołączam do chwalących się zdobyczami. Mi się udało złapac buty New Look w idealnym stanie za 5 zł!!! Dokładnie takie, jak widnieją na zdjęciu.


Plus jeszcze takie oto ciuszki: https://wizaz.pl/szafa/wieszak,45400...sowe-wynalazki
Prawie wszystkie z metkami.
andmeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 07:36   #586
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Po długim okresie posuchy zakupowej, udało mi się złowić jeden jedyny łup
H&M brązowa torba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gg(9).jpg (52,8 KB, 114 załadowań)
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 08:23   #587
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez adytruu Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zgarnęłam za 20 złotych za całość:

- szorty Hollister, takie jak na zdjęciu, ale moje bez sznurka (taki model, 100x sprawdzałam czy nie ma "dziurek" po sznurku)
- ażurowa bluzeczka z frędzlami taka, jak na zdjęciu ale moja nie jest z krótkim rękawkiem a jak bokserka. Kolor ten sam. A tydzien temu złapałam taka aztecką mini
- tunika-mgiełka asymetryczna, czarna ze złotymi zdobieniami, chyba George, pierze się
- tunika-mgiełka asymetryczna z panterką River Island również się pierze
- mgiełka atmosphere w piórka moja CZARNA Z BIAŁYMI PIÓRKAMI, więc wygląda 100x lepiej niż ta mgiełka ze zdj.z neta


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez andmeg Pokaż wiadomość
Dołączam do chwalących się zdobyczami. Mi się udało złapac buty New Look w idealnym stanie za 5 zł!!! Dokładnie takie, jak widnieją na zdjęciu.


Plus jeszcze takie oto ciuszki: https://wizaz.pl/szafa/wieszak,45400...sowe-wynalazki
Prawie wszystkie z metkami.


---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiunia66 Pokaż wiadomość
Po długim okresie posuchy zakupowej, udało mi się złowić jeden jedyny łup
H&M brązowa torba
Super torebka uwielbiam takie - zazdro
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 08:35   #588
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez andmeg Pokaż wiadomość
Dołączam do chwalących się zdobyczami. Mi się udało złapac buty New Look w idealnym stanie za 5 zł!!! Dokładnie takie, jak widnieją na zdjęciu.


Plus jeszcze takie oto ciuszki: https://wizaz.pl/szafa/wieszak,45400...sowe-wynalazki
Prawie wszystkie z metkami.


---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiunia66 Pokaż wiadomość
Po długim okresie posuchy zakupowej, udało mi się złowić jeden jedyny łup
H&M brązowa torba
Ja dawno w sh nie byłam, zaczyna się gęsto na uczelni robić i nie mam na nic czasu
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 09:29   #589
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

oj, dziewczyny i znowu takie cudowności tu widzę ta bluzka z frędzlami i aztecka spódniczka, no piękności

ja ostatnio jakoś nie mam weny na lumpeksy, więc przychodzę się zainspirować..
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 14:36   #590
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Ja dziś w ulubionym lumpku widziałam taką sukienkę z H&M: http://i.ebayimg.com/t/BNWT-H-M-Conscious-Collection-White-Open-Shoulder-Patterned-Dress-SOLD-OUT-/00/s/ODAwWDY4Mw==/z/xsoAAOxyuCJRdnFV/$T2eC16h,!%29kE9s4,Bu%28m BRdnFVPvpg~~60_35.JPG
Przygarnęłabym ją, ale S-ka była ogromniasta.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 21:00   #591
elizabeths
Raczkowanie
 
Avatar elizabeths
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 105
Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Ratunkuu ! Weszlam sobie dzisiaj grzecznie do sh , bo byl po drodze. Patrze -50% , pierwsza mysl moze cos kupie nawet nie bylo tak duzo ludzi no wiec , poszlam na buty , patrze , a tam piekne , przeurocze czerwone tomsy plaskie-ekspandryle . Patrze rozmiar 6 i w sumie nic sie nie zastanawiajac pobieglam do kasy no a ze na nogach mialam swoje tomsy ( nie wiem jakim cudem , ale bylam swiecie przekonana , ze sa w rozmiarze 7 , a sa odrobine na mnie za duze ) i nie mialam skarpetek , to nie przymierzalam tych czerwonych w sh . Przychodze wieczorem do domu , a tu sie okazuje , ze moje maja rozmiar 8 i te co dzisiaj kupilam sa za male -.- no i teraz nie wiem co mam z nimi zrobic ... Sa takie piekne , az szkoda zeby lezaly ... Myslalam zeby je jakos puscic w swiat , ale troche slabo , bo sa z sh i nie wiem co mam teraz z nimi zrobic -.- doradzcie cos


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
SMILE

Wymianka :roza :zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=759804

Edytowane przez elizabeths
Czas edycji: 2014-05-13 o 21:15
elizabeths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 21:34   #592
adytruu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 890
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

moze wymien na wizazu?
adytruu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 21:37   #593
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez adytruu Pokaż wiadomość
moze wymien na wizazu?
Ale najpierw wstaw tutaj ich zdjecie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 08:10   #594
elizabeths
Raczkowanie
 
Avatar elizabeths
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 105
Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

http://newprod.toms.co.uk/women/univ...omens-classics
o takie wybaczcie , ze nie zdjecie , ale nie nie wiem jak na appce dodaje sie zdjecia ( z kompa w czasie matur staram sie nie korzystac) , a te moje sa identyczne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1400051339.202347.jpg (51,3 KB, 244 załadowań)
__________________
SMILE

Wymianka :roza :zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=759804

Edytowane przez elizabeths
Czas edycji: 2014-05-14 o 08:16
elizabeths jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 08:43   #595
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Nie mogłam go zostawić Sweter River Island
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pies.jpg (17,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG1296.jpg (36,1 KB, 124 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 08:45   #596
nnatalkaa89
Zadomowienie
 
Avatar nnatalkaa89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 925
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Nie mogłam go zostawić Sweter River Island
__________________

Pendulum - 30.11.2013r.-14.02.2015r.
Górny łuk - 25.10.2014r.
Dolny łuk - 17.01.2015r.
Zdjęty aparat - 09.06.2018r.
nnatalkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:33   #597
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Nie mogłam go zostawić Sweter River Island
Nie dziwie sie swietny jest

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabeths Pokaż wiadomość
Ratunkuu ! Weszlam sobie dzisiaj grzecznie do sh , bo byl po drodze. Patrze -50% , pierwsza mysl moze cos kupie nawet nie bylo tak duzo ludzi no wiec , poszlam na buty , patrze , a tam piekne , przeurocze czerwone tomsy plaskie-ekspandryle . Patrze rozmiar 6 i w sumie nic sie nie zastanawiajac pobieglam do kasy no a ze na nogach mialam swoje tomsy ( nie wiem jakim cudem , ale bylam swiecie przekonana , ze sa w rozmiarze 7 , a sa odrobine na mnie za duze ) i nie mialam skarpetek , to nie przymierzalam tych czerwonych w sh . Przychodze wieczorem do domu , a tu sie okazuje , ze moje maja rozmiar 8 i te co dzisiaj kupilam sa za male -.- no i teraz nie wiem co mam z nimi zrobic ... Sa takie piekne , az szkoda zeby lezaly ... Myslalam zeby je jakos puscic w swiat , ale troche slabo , bo sa z sh i nie wiem co mam teraz z nimi zrobic -.- doradzcie cos


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
buty uzywane sa rowniez w sprzedazy, wiec warto wystawic je na allegro czy tablicy
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 11:19   #598
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Moje z dzisiaj
1. Koszulka pull and bear 8zł
2. Czarna krótka koszulka be beau 7zł
3. Sukienka H&M Anji Rubik 10zł niestety do oddania bo ładne prezentowała się na wieszaku gorzej na mnie hihihi (fotka skradziona z neta)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00669.jpg (90,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00675.jpg (115,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezowajasna.jpg (17,4 KB, 163 załadowań)
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 11:50   #599
simsalabim
Raczkowanie
 
Avatar simsalabim
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez andmeg Pokaż wiadomość
Dołączam do chwalących się zdobyczami. Mi się udało złapac buty New Look w idealnym stanie za 5 zł!!! Dokładnie takie, jak widnieją na zdjęciu.

świetne

Cytat:
Napisane przez Kasiunia66 Pokaż wiadomość
Po długim okresie posuchy zakupowej, udało mi się złowić jeden jedyny łup
H&M brązowa torba

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Nie mogłam go zostawić Sweter River Island
ale uroczy
Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Moje z dzisiaj
1. Koszulka pull and bear 8zł
2. Czarna krótka koszulka be beau 7zł
3. Sukienka H&M Anji Rubik 10zł niestety do oddania bo ładne prezentowała się na wieszaku gorzej na mnie hihihi (fotka skradziona z neta)


A to moje wczorajsze zdobycze,nazbierałam pełny koszyk wydawałoby się świetnych ciuszków a po przymierzeniu zostały tylko 3, bo większość była ładna jedynie na wieszaku, nienawidzę tego
1. t-shirt w hmm... nietoperze? Numph 6zł
2. krótki, wzorzysty top- per una, Marks&Spencer 6zł
3,4. cieniutki sweter w paski- Only, 7zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5140036.jpg (198,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140041.jpg (166,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140046.jpg (114,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140049.jpg (193,6 KB, 25 załadowań)
simsalabim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 13:43   #600
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

a to moje dzisiejsze łowy

z torebek jestem najbardziej zadowolona i z Torebek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5140008.jpg (28,4 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140010.jpg (28,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140013.jpg (34,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140015.jpg (27,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140017.jpg (38,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5140021.jpg (25,6 KB, 225 załadowań)
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-12 18:20:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.