Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-26, 21:38   #1
Ananana023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1

Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!


Witam jestem w związku z partnerem rok mieliśmy plany na wspólne zamieszkanie. Partner z początku wyszedł z inicjatywą żeby zacząć działać i zaczeliśmy planować ale po jakimś czasie zaczął to przedłużać tłumacząc że
musimy odłożyć oczywiście zrozumiałam to i mając nadzieje na duży krok daliśmy sobie czasu na odłożenie pieniedzy ale za kazdym razem odkładał to tłumacząc sie że musimy jeszcze odłożyć dodając żę on nie jest gotowy na wyprowadzkę z rodzinnego domu. Odpuściłam temat na jakiś czas i niedawno do niego wróciłam ale i tym razem mi odmówił mówiąc że za krótko się znamy ..
Oczywiście rozumiem ten strach przed nowym życie bo każdy z nas to przeżywał ale kiedy mi to powiedział straciłam nadzieje momentalnie dlatego bo potrafie zrozumieć o co chodzi na początku sam wychodzi z inicjatywą a potem przedłuża gdzie na koniec dodaje że za krótko się znamy... co robić z w takiej sytuacji kiedy nie chce na niego naciskać ale jednocześnie przez niego straciłam nadzieje i zaczynam myśleć że ten facet możę nie być pewny wszystkiego
Ananana023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-27, 07:45   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Ile macie lat i jaką macie sytuację zawodową i finansową? Jeśli oboje pracujecie i jesteście dorośli, to pewnie bym myślała o zerwaniu, bo szkoda czasu na czekanie. Ale warto porozmawiać na poważnie o twoich odczuciach, może to coś zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-27, 08:01   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Po ile macie lat? Pracujecie (na stałe, dorywczo) lub macie jakieś inne stałe i pewne źródło finansowania? Ile dokładnie odłożyliście i gdzie są te pieniądze?

Czemu tak dramatycznie "straciłam nadzieję" jakby facet co najmniej Cię oszukał i porzucił. Na razie stało się tyle, że zmienił zdanie, ale o tym się rozmawia. Powinien uzasadnić tą zmianę. I na tej podstawie Ty powinnaś się zastanowić, czy nadal chcesz być z tym facetem.

Skusiłaś się na ten związek głównie dlatego, że facet prawie od początku mówił o wspólnym zamieszkaniu? Mam nadzieję, że nie i łączy Was jednak dużo więcej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-27, 08:29   #4
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 433
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Cytat:
Napisane przez Ananana023 Pokaż wiadomość
Witam jestem w związku z partnerem rok mieliśmy plany na wspólne zamieszkanie. Partner z początku wyszedł z inicjatywą żeby zacząć działać i zaczeliśmy planować ale po jakimś czasie zaczął to przedłużać tłumacząc że
musimy odłożyć oczywiście zrozumiałam to i mając nadzieje na duży krok daliśmy sobie czasu na odłożenie pieniedzy ale za kazdym razem odkładał to tłumacząc sie że musimy jeszcze odłożyć dodając żę on nie jest gotowy na wyprowadzkę z rodzinnego domu. Odpuściłam temat na jakiś czas i niedawno do niego wróciłam ale i tym razem mi odmówił mówiąc że za krótko się znamy ..
Oczywiście rozumiem ten strach przed nowym życie bo każdy z nas to przeżywał ale kiedy mi to powiedział straciłam nadzieje momentalnie dlatego bo potrafie zrozumieć o co chodzi na początku sam wychodzi z inicjatywą a potem przedłuża gdzie na koniec dodaje że za krótko się znamy... co robić z w takiej sytuacji kiedy nie chce na niego naciskać ale jednocześnie przez niego straciłam nadzieje i zaczynam myśleć że ten facet możę nie być pewny wszystkiego
rok to dosyc krotko mowiac szczerze
podejrzewam ze rzucil bezmyslnie cos w przestrzen na poczatku znajomosci (pewnie po upojnym seksie) a z czasem jak cie poznal lepiej to mu ochota na przeprowadzki przeszla a ty sie uczepilas tego co tam kiedys chlapnal i nadal cisniesz

pewnie masz racje on nie jest pewny czy chce z toba sie decydowac na wyprowadzke,byc moze dotarlo do niego ze nie jestes ta jedyna ale z braku laku woli pozostawac z toba w zwiazku niz sie rozstawac wiec jakos to sie kula.podejrzewam ze jak zaczniesz naciskac to sie rozstaniecie
ps.jaka jest twoja sytuacja mieszkaniowa na ta chwile?gdzie mieszkasz i z kim?
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-27, 10:26   #5
LoveBuyLowBuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 14
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Wygląda to tak, jakby facet obiecał wspólne mieszkanie bez większego zastanowienia, a potem zaczął się wycofywać raczkiem i Cię zwodzić, brać na przeczekanie. Niemniej jednak skoro się zdeklarował, masz prawo zapytać o konkrety. Przede wszystkim o to, dlaczego najpierw obiecuje wspólne zamieszkanie, a potem twierdzi, że jesteście razem za krótko. Raczej nie uzyskasz niczego oprócz wykrętów, ale uważam, że w tej sytuacji możesz zażądać konkretnego terminu deklaracji - mieszkanie razem czy nie - w przeciągu na przykład dwóch czy trzech miesięcy. Przynajmniej będziesz dość szybko wiedziała, na czym stoisz.
LoveBuyLowBuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-27, 11:14   #6
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Macie teraz możliwość wyprowadzki, finanse żeby opłacić najem? Może chłopak przywykł do wygody w domu rodzinnym albo jednak nie ma kasy na wspólne zamieszkanie (ceny wynajmu poszły w górę). Pogadaj z nim i ustalcie jakąś datę graniczną, jeśli on dalej będzie się migać to jednak nie jest gotowy do wspólnego zamieszkania.
I nie traktuj tego do końca w kategoriach, że jak facet nie chce mieszkać razem, to nie jest pewny tego związku. Wspólne zamieszkanie weryfikuje niejeden związek. Równie dobrze może się okazać, że facet był pewien uczucia do Ciebie, ale nie dogadujecie się w codziennych sprawach i obiecujący związek i tak się rozpadnie, niejeden przez to przechodził.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-27, 11:17   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

No na pewno nie jest pewny wszystkiego, choćby właśnie mieszkania z Tobą. Jakis powód za tym jest - biorąc pod uwagę jak to opisałaś tutaj “straciłam nadzieję, co robić” to moze w Twoim podejściu do związku z nim, on widzi problem.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-29, 11:00   #8
majewska_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Nawet jeśli autorce mega zależy na facecie i mieszkaniu to moim zdaniem nic w tym złego. Skoro on powiedział że chce z nią mieszkać kiedyś i zaczął robić przygotowania to ona miała prawo się na to nakręcić i teraz ma prawo jej być przykro. Wszyscy mamy indywidualną sytuację, inne charaktery, ale jak dla mnie takich rzeczy się nie robi. Albo się coś planuje i ma się to na myśli, albo się milczy i nie mówi głupot w emocjach. A jeśli się zmienia zdanie, to się nie odwleka, że trzeba poczekać, bo coś tam tylko konfrontuje się z drugą stroną i rozmawia szczerze. Ja też jestem osobą która bierze takie deklaracje na serio, byłoby mi przykro jak autorce, a dopóki nie miałabym czarno na białym że facet nie chce, to trwałabym w tym związku żywiąc nadzieję i pewnie trochę wody by upłynęło zanim zdecydowałabym odejść bo jestem zwodzona. A i tak byłoby mi mega przykro.
majewska_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 14:10   #9
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Cytat:
Napisane przez Ananana023 Pokaż wiadomość
Witam jestem w związku z partnerem rok mieliśmy plany na wspólne zamieszkanie. Partner z początku wyszedł z inicjatywą żeby zacząć działać i zaczeliśmy planować ale po jakimś czasie zaczął to przedłużać tłumacząc że
musimy odłożyć oczywiście zrozumiałam to i mając nadzieje na duży krok daliśmy sobie czasu na odłożenie pieniedzy ale za kazdym razem odkładał to tłumacząc sie że musimy jeszcze odłożyć dodając żę on nie jest gotowy na wyprowadzkę z rodzinnego domu. Odpuściłam temat na jakiś czas i niedawno do niego wróciłam ale i tym razem mi odmówił mówiąc że za krótko się znamy ..
Oczywiście rozumiem ten strach przed nowym życie bo każdy z nas to przeżywał ale kiedy mi to powiedział straciłam nadzieje momentalnie dlatego bo potrafie zrozumieć o co chodzi na początku sam wychodzi z inicjatywą a potem przedłuża gdzie na koniec dodaje że za krótko się znamy... co robić z w takiej sytuacji kiedy nie chce na niego naciskać ale jednocześnie przez niego straciłam nadzieje i zaczynam myśleć że ten facet możę nie być pewny wszystkiego

Albo sie dostosować albo zmienić faceta, innych opcji za bardzo nie ma.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 20:06   #10
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 269
Dot.: Przez niego straciłam nadzieje.. co robić ?!

Cytat:
Napisane przez Ananana023 Pokaż wiadomość
co robić z w takiej sytuacji kiedy nie chce na niego naciskać ale jednocześnie przez niego straciłam nadzieje i zaczynam myśleć że ten facet możę nie być pewny wszystkiego
Zaakceptować, że on nie chce z Tobą zamieszkać. Dzisiaj, teraz, a może także w przyszłości. I zastanowić się, co to dla Ciebie oznacza, ile możesz czekać na jego deklarację. I co, jeśli tej deklaracji nie otrzymasz po tym czasie.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-03 21:06:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.