A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 14:40   #271
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

no ja z chin zamawiałam więc zobaczymy co dojdzie to dam Ci znac jak się sprawuje a w chinach kosztuje nie całe 90 zł powinna być git jutro albo w poniedzialek dojdzie to zdam relacje czy się opłaca bo wiesz jak to jest na zdjęciach wszystko można przykoloryzwać a jak jest w rzeczywistości ? A powiedz mi perukę dobrze się nosi? nie spada nie jest Ci gorąco? pewnie nie masz żadnej fotki w niej a z chęcią bym zobaczyła

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

A pierwsze co musisz zrobić to mieć swoje konto i konto paypal żeby bez problemu przesłać kase na chińskie konto bez zadnych prowizji ja tak zamawiałam poza tym wejdź sobie na http://www.aliexpress.com/wholesale?...CatId=0&page=7 jak znasz angielski to sobie poradzisz po lewej stronie sobie patrzysz co Cię interesuje a w ofertach szukasz na zielono napisu "free shipping" wtedy nie placisz za przesyłkę tylko za samą perukę od 30 dolarów powinny byc w miare porzadne peruki zobaczymy jak mi dojdzie, niestety wadą jest to że darmowa przesyłka trwa do 3 tygodni :/ ale cóż coś za coś Czytałam że włosy z kanekalonu dobrze imitują prawdziwe... ajć aż mnie cos zżera nienawidzę czekać

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

A pierwsze co musisz zrobić to mieć swoje konto i konto paypal żeby bez problemu przesłać kase na chińskie konto bez zadnych prowizji ja tak zamawiałam poza tym wejdź sobie na http://www.aliexpress.com/wholesale?...CatId=0&page=7 jak znasz angielski to sobie poradzisz po lewej stronie sobie patrzysz co Cię interesuje a w ofertach szukasz na zielono napisu "free shipping" wtedy nie placisz za przesyłkę tylko za samą perukę od 30 dolarów powinny byc w miare porzadne peruki zobaczymy jak mi dojdzie, niestety wadą jest to że darmowa przesyłka trwa do 3 tygodni :/ ale cóż coś za coś Czytałam że włosy z kanekalonu dobrze imitują prawdziwe... ajć aż mnie cos zżera nienawidzę czekać
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:51   #272
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: A może peruka??????

Mam zdjecia w peruce podaj mi na PW e-mail to Ci wysle. Mi w niej goraco nie jest, bo ja ja nosze od pazdziernika, to raczej upalow nie ma musze uwazac jak wiatr wieje, ale zawsze mam szalik to mi trzyma, albo wkladam do kaptura placilas 90 zl? o ja, ej ja sie na tej stronie i tym zakladaniu konta w ogole nie znam. A jezeli ta Twoja peruka sie sprawdzi, to moglabys mi wyswiadczyc przysluge? Tzn. zamowilabys mi peruke, ja oczywiscie wczesniej przelalabym Ci pieniadze na konto, bo ja w tym zielona jak burak jestem
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:57   #273
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

A mogę Ci powiedzieć że ta strna jest o tyle fajna że wszystko na niej znajdziesz w o wiele niższych cenach niż tu u nas w Polsce ja tam np zamawiam suknie ślubne jako że tu w Polsce nie wydam 2.000zł na wymarzona kieckę tam w chinach zamawiam sobie 2 ! i wyjdzie prawie tyle samo :P jak szukach ciuchów jakis kosmetyków pen drivów i wszystkiego co Ci przyjdzie do głowy to tam znajdziesz

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Nie ma problemu najmniejszego mogę Ci zamówić Tzn. ze spada trochę jak wietrznie jest? hehe no to niezłe jaja
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:59   #274
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: A może peruka??????

Odp mi na pow. wiadomosc

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Nie nie spada tylko wiesz ruszaja sie te wlosy kurde i jak ja nie nosze czepka to mi wloski widac jak bardziej zawieje haha oo to dziekuje ja chyba zamowie ta co Ty chcialas na poczaatku, ta krecona
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:03   #275
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

wysłałam Ci maila :P A powiem Ci jesli ie te peruki sprawdza z chin to na tamtą też chce się skusić :P ale na poczatek chcialam proste zobaczyć jaka struktura bo wiesz tak to te kręcone szybko się skołtunią i nie będzie szału hehehe a ja oszczędna osoba jestem i szkoda by mi było :P żeby wyrzucić po paru razach
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:08   #276
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: A może peruka??????

Juz wyslalam A powiedz mi, jezeli bede chciala zamowic ta krecona co Ty na poczatku, to ile kasy bede musiala przeslac Ci na konto?
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:22   #277
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: A może peruka??????

wlasnie trafilam na watek, sama zastanawiam sie nad peruka, ale nie chce wydawac na nia kupy kasy, tylko jakas prosta dodatkowo boje sie, ze wyglada sie w peruce nizebyt naturalnie. Taka jedna... mogla bym Cie prosic o fotki w peruce? naprawde bardzo mi zalezy, bo chce zamowic przez neta.
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 12:44   #278
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Pielęgnacja peruk syntetycznych

Dzieki Orbsik, wlasnie kolezanka Gosia tez mi cos o tym wspominala A do kolezanki jeszcze wyzej: powiem Ci tak, ze peruka przynajmniej z wlosow syntetycznych wyglada naturalnie kiedy kosztuje ponad 100 zl, przynajmniej tu w Polsce. Jezeli na zdjeciach widzisz, ze sie nieprzyjemnie swieci nie kupuj jej. Ja niby wygladam naturalnie, ale to kwestia czasu, bo peruka zaczyna sie niszczyc. I trzeba zakupic nowa. Ogolnie to juz nie moge sie doczekac kiedy nie bede musiala zamawiac i wyjde w swoich wlosietach hehe, pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 10:41   #279
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

No a ja nadal czekam na swoją :/ cholercia może dzisiaj dojdzie ^^ OBY!! jak juz ją dorwę w swje lapki to wstawie foto
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 18:38   #280
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

Niestety źle dobrałam perukę, jednak moja okrągła buźka nie pasuje do takiej grzywki.
treść usunięta przez moderatora
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2011-03-18 o 08:20
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 08:17   #281
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Niestety źle dobrałam perukę, jednak moja okrągła buźka nie pasuje do takiej grzywki.
Reklama na wizażu jest płatna.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2011-03-18 o 08:19
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 22:24   #282
rock_and_stone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

przeglądnęłam wątek i zauważyłam, że często pojawia się nazwa "lace wig"- mniej więcej wiem o co chodzi, ale mam pytania do bardziej doświadczonych użytkowniczek:

1. czy ktoś w ogóle posiada lace wig (wersję full)?
2. czy można to kupić w salonie w Polsce?
3. czy lace wig musi być z włosów naturalnych? czy z syntetycznych wyglądają sztucznie? mam aktualnie perukę z włosów syntetycznych i wygląda jak naturalne włosy. peruki z naturalnych włosów trochę mnie odstraszają i brzydzą.
4. jaka jest cena lace wig?

mam nadzieję, że ktoś odpowie, bo mam jeszcze parę pytań w zanadrzu.
rock_and_stone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:07   #283
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

1. Tak ja posiadam, zamawiałam u orbsik. Włoski są śliczne, moge je sobie kręcić i prostować tylko trzeba pamiętać o nawilżaniu ich. przyklejasz je do skóry za pomoca taśmy lub kleju i możesz je ściągać raz na tydzień, żeby umyć głowę- ja tak robię
2. Można to kupić w salonach w polsce, ale bardzo drogo kosztują. Z tego co się orientuje to w rokoko i handsomemen(czy jakoś tak)
3. Można na youtube zobaczyć dziewczyny ze stanów w lace wig z włosami syntetycznymi, ale nie wiem czy to w ogóle ma sens. Full lace wig jest robiona po to, żeby włosy w 100% nie przypominały peruki. Ja osobiście, nigdy nie założyła bym włosów syntetycznych, bo jestem przekonana że odrazu można by było poznac, ze to nie moje wlosy.
4. Cena lace wig z tego co kojarzę to z włosów indyjskich(też ludzkie) jest najtańsza - 1500 zł(z tym, że to najniższy gatunek włosa i ma krótką żywotność), a z najlepszego gatunku włosa cena zaczyna się powyżej 2000 zł w zależności od długości włosa i bazy na której są włosy.
Nie wiem czego tu się brzydzić, ze to były czyjeś włosy? Ja tam nie mam z tym problemów :P
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:29   #284
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Witam Was!
Całkowicie się zgadzam z moją przedmówczynią. Lace wig z naturalnych włosów, najlepiej słowiańskich wygląda super naturalnie. Jak jest dobrze dobrana, to praktycznie nie da się poznać, że to peruka. Ostatnio skusiłam się na front lace z syntetyków ze względu na przystępną cenę, ale daleko im do full lace z naturalnych włosów. Czuję się jakbym miała czapkę na głowie. Nie można nawet założyć włosów za ucho, że nie wspomnę już o ich upięciu w jakiś kok.
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:44   #285
kasiunia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

Mam do sprzedania sliczną full lace wig, wlosy dlugie, naturalne slowianskie, czarne. Osoby zainteresowane prosze o PW.
kasiunia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:33   #286
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: A może peruka??????

peruki sa fajne na jeden raz od czasu do czasu ale na dłuższy okres czasu too faktycznie tak jak koleżanki wyżej mówią ja czekam aż drosną mi moje włoski i zaczajam się na clip iny
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:20   #287
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Dziewczyny ktore juz maja swoja lace pomozcie.
Musze kupic peruke bo na ratowanie wlosow a wlasciwie to co po nich zostalo wydalalm juz tyle kasy ze pewnie taka lace by byla. Wlosy mam tragiczne z przeswitami . chce kupic full lace wig. Pokierujcie ktos mna... gdzie ja kupic? wiem ze mozna sprowadzic z USA ale konkretnie jak to zrobic i skad wiedziec ktora firme wybrac. pomozcie ktos.

Kasiunia30 podaj maila
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 06:53   #288
kahanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: A może peruka??????

Cześć dziewczyny, lace noszę prawie od roku i jestem mega zadowolona.Zamówiłam kolejną,niestety postanowiłam zaeksperymentować i nie trafiłam z kolorem - jak dla mnie za jasny.Mam więc lace do sprzedania.Kolor-ciemny blond,włosy długie,bardzo dobre gatunkowo.Więcej detali na maila.kahanie@poczta.fm Pozdrawiam wszystkie lace maniaczki
kahanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:14   #289
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

kahanie - a nie możesz w takim przypadku, po prostu przyciemnić swojej lace? to przecież nic trudnego. Ja tak robiłam
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 07:32   #290
mementovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: A może peruka??????

Cześć, też noszę lace. Mam pytanie do Marcepanki. Piszesz, że zdejmujesz swoja lace raz w tygodniu, ja - co 3,4 dni, bo im dłużej ją mam to tym trudniej zlikwidiwać taśmę. Jak sobie z tym radzisz? I jeszcze jedno, piszesz o nawilżaniu, czy oprócz odżywki, maseczki jeszcze coś stosujesz? Też mam swoje włosy od Orbsik - jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkie właścicielki lace!
mementovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:59   #291
sylenka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

marcepanka71 tez bym chciala przyciemnic swoja lace na ciemniejszy blond powiedz mi czy ci sie siatka nie zafarbowala? i jakiej farby uzylas?
sylenka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 01:10   #292
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

mementovita - hej, tak zdejmuję ją raz w tygodniu, bo nie mam problemów z przetłuszczaniem się skóry,
ale z plastrami rzeczywiście czasem mam problem, aczkolwiek już się przyzwyczaiłam, że czasem trzeba je solidnie zdrapywać.
Niestety w tej kwestii chyba nie jestem w stanie Ci pomóc, bo sama mam z tym problem
A nawilżam ją obecnie maską z Dave Intense repair therapy - bardzo polecam! do tego myję je szamponem Gliss Kur różowym.
Nie używam w ogóle odżywek, bo to podobno tylko obciąża włosy, ani też żadnych sprayów nawilżających.
Zdarza mi się też, traktować same końcówki maską co też daje mi ładny efekt na szybko

sylenka6 - nie zafarbowała mi się siatka, bo robiłam to bardzo skrupulatnie Powiesiłam lace tak żeby była do góry nogami i nakładałam
jeżeli masz silk top to zdecydowanie Ci zafarbuje. Dlatego ja nie nakładałam farby do samego końca przy silk topie. I podoba mi się efekt z takimi malutkimi odrostami.
śmieznie to brzmi, ale jest wykonalne. Jestem przekonana, że siateczka się zafarbuje, jeżeli zrobisz to nieumiejętnie.
Użyłam L'oreal casting.
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:59   #293
kahanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: A może peruka??????

Hej marcepanka,to są włosy remy...Nie ryzykowałabym z farbowaniem przetworzonego już włosa...Dlatego kupiłam identyczna jak za pierwszym razem(virgin) a ta lace postaram się odsprzedać...
kahanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:49   #294
mementovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: A może peruka??????

Dzięki Marcepanka za odpowiedź. Ja też nie mam problemu z przetłuszczaniem i teoretycznie mogłabym nosić włosy przez tydzień, tylko że potem jest problem z pozbyciem sie resztek taśmy. Też używam szampon różowy Gliss kur a maseczke też tej firmy - różową. Zastanawiam się czy już powoli nie zamawiać nowej, bo mam moją od sierpnia. Wprawdzie na razie specjalnie się nie przerzedziła ale może lepiej mieć drugą na wszelki wypadek. Czy masz już doświadczenie w tym względzie? Pozdrawiam.
mementovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:04   #295
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Hej, mementovita
a więc na początku miałam lace wig z innej firmy i jeśli mam byc szczera to nie była zbytnio zadowolona, bo włosy wyglądały jakby były robione na tzw. "odwal się" ale jakoś doprowadziłam je do porządku. Jednak tamta lace nie miała ani baby hair, ani pojedyńczych supełków przy brzegu oraz silk topa... niestety na początku na niczym się nie znałam. Powiem Ci, że mam ją nadal a zamawiałam w październiku 2009 i nadal nadaje się do noszenia, bo generalnie nie nosiłam jej 24h, zdejmowałam na noc często. Obecną moją lace także staram się ściągać na noc. Wszystko zalezy jak użytkujesz, ja staram się dbać o nią bardzo, ale mimo wszystko odkładam sobie już pieniążki na następną tak żebym nie musiała się kiedys tam martwić o finanse na lace
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 22:45   #296
Renulex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: A może peruka??????

Witam dziewczyny.
W październiku wychodzę za mąż... To ma byc mój wyjątkowy dzień... Już się nie mogę doczekać...Wszystko mam już zaplanowane, zarezerwowane.... Istnieje tylko jeden problem...
Moja fryzura... Cierpię na łysienie androgenowe... Robiłam już wszystko, żeby uniknąć kupienia peruki... ale nie da się... Moje włosy są w tak fatalnym stanie, że widać mi już prześwity-skórę głowy... Stosuję NANOGEN... i nie powiem, bo jestem bardzo zadowolona... aczkolwiek przy samej lini/brzegu włosów na czole mam tak malutko włosów, że widać mi tą posypkę ( nanogen-tzn ja jestem już na tym punkcie tak przewrażliwiona... że ja to widzę- natomiast mój narzeczonym mówi ciągle , że jest ok- ale to pewnie dlatego, że nie chce mnie martwić!!!)... Oczywiście włosy spinam w kucyk... bo w rozpuszczonych poporostu chodzić już nie mogę ze względu na prześwity...
Nie mam się kompletnie jak uczesać na ślub....Moje łysienie jest dla mnie największą porażką życia... Nigdy się z tym nie pogodzę....

Ale do czego zmierzam- Zastanawiam się( w sumie to już się zdecydowałam na 100%-bo nie mam innego wyjścia) nad kupieniem full lace wig ( z silk topem oczywiście!!!)... Siedziałam dzisiaj chyba ze 3 godziny na tym forum... aby dowiedzieć się od Was, że ta full lace jest najlepsza...
Ale pojawia się pytanie- czy kupić ją od ORBSIKA ( którą wszyscy polecają)... czy kupić z jakiejś polecanej przez Was strony bo wychodzi wtedy dużo taniej niż od ORBSIKA???

Jestem cienka z angielskiego i boję się cokolwiek zamawiać z takich stron zwłaszcza, że nie mam paypala... Ale to jest do zrobienia- założe sobie jeżeli zaistnieje taka potrzeba...

Doradzcie mi- błagam Was...
Nie wiem jaką fryzurę wybrać... boję się, że nie trafię w kolor... poza tym ja mam taką malutką cieniutką kitkę.... Z jednej strony marzy mi się mieć piękne długie włosy... ( nie jakieś takie do pasa... ale takie np 35 cm) a z drugiej każdy zauważy że to nie moje włosy...
same pisałyście, że ta lace wig wygląda ślicznie... ( co ja wtedy ludziom powiem- że np. przedłużyłam i zagęściłam sobie włosy???? - myślicie, że mi w to uwierzą???)
Jestem w sumie też w dobrej sytuacji , bo właśnie będę zmieniała pracę.... więc... to duży plus... No ale jednak pozostają też moi starzy znajomi-
czy może poprostu sie przyznać i powiedzieć im że noszę "perukę"???
Proszę Was o radę- uwierzcie mi, że to że odwarzyłam się tutaj napisać wiele dla mnie samej znaczy... bo nie jest mi łatwo w ogóle przyznać sie publicznie że jestem coraz bardziej łysa... i że nie pozostaje mi nic innego -jak kupienie peruki...

Pozdrawiam Was serdecznie
i czekam na odpowiedź
Renulex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:50   #297
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Witaj Renulex!
Doskonale rozumiem Twój problem i szczerze polecam Ci full lace wig. Od prawie 2 lat włosy lace "ratują mi życie" i jest to chyba najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają problem z łysieniem, czy też bardzo rzadkie swoje włosy. Pół biedy, kiedy chce się tylko przedłużyć włosy, bo można się wspomóc wpinanymi pod warstwę swoich włosów taśmami z włosami, tylko trzeba je mieć czym zamaskować, ale jak masz swoje rzadziutkie, to niestety nie da rady. Próbowałam już chyba wszystkiego, bo mam włosy bardzo lichutkie i włosy lace najlepiej zdają egzamin. Jeśli masz problem z doborem fryzury, to wejdź sobie na stronkę: http://www.happyhair.pl i tam wklejając własne zdjęcie, możesz sobie poprzymierzać różne fryzurki. Jak wybierzeć już coś, to mo,żesz zeskanować zdjęcie i wysłać np. do http://www.zaprojektujswojewlosy.pl i zrobią Ci taką fryzurkę, jaka Ci odpowiada. Ja właśnie przed chwilą dostałam swoją nową lace i zaczynam właśnie przymierzać. Wspaniałe uczucie!!!!
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 17:48   #298
Renulex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: A może peruka??????

do MEGAN33;
Dzięki wielkie za odpowiedź... Niestety nie mogę wejść na tą stronkę z doborem fryzurki.. nie chce się załadować...

Swoje włosy mam kruciutkie- mój kucyk ma mniej wiecej 10-15 cm- czyli włoski po ramiona... nawet krócej i zastanawiam się czy w ogóle mogłabym sobie kupić takie dłuższe... zastanawiam się też czy mogłabym mieć takie z grzywką...
Z racji tego że cały czas chodzę w spiętych włosach nigdy nie miałam grzywki... a bardzo bym chciała...

Niezmiernie podoba mi się fryzurka numer 1 ale chyba najbardziej pasowałby do mnie numer 7... albo 17, lub 19
Piękne są również włoski 26, 30, 62 i 43- z tym , że z taką fryzurką nic bym nie zrobiła do ślubu...

Mam do którejś z Was prośbę- czy mogłabym którejś z Was wysłać na prywatnego emaila swoje zdjęcie, żebyście mi doradziły w jakiej fryzurze waszym zdaniem by mi było dobrze...
ogólnie mam okrągłą twarz... i wysokie czoło ( głównie z tego powodu, że sporo włosów nad czołem mi wypadło i to czoło robi się coraz wyższe)...

Czekam na odpowiedź
Pozdrawiam serdecznie
Renulex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 23:38   #299
MEGAN33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Renulex! Z włosów lace, możesz wyczarować dowolną fryzurę. Po prawie 2 latach noszenia lace, doszłam już do takiej wprawy w tworzeniu fryzur, że mogę na swojej głowie zrobić wszystko to, co robiłabym mając swoje prywatne włosy. Nalepszym dowodem na to, że włosy lace wyglądają super naturalnie, jest fakt, że nikt się jeszcze nie zorientował, że "mam coś na głowie".
MEGAN33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:31   #300
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-06 o 11:18
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.