A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 11:37   #301
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: A może peruka??????

a czy mogłybyscie wkleić tutaj zdjęcia swoich lace? Napewno by to pomogło poza tym bardzo interesuje mnie to jak montaz wyglada w praktyce? czy to nie jest nic trudnego i czy naprawde wyglada to naturalnie i nic nie widac? Dziwi mnie tez, ze było mnostwo watkow na temat lace na gazeta forum chyba, ale jakos dziwnym trafem wszystkie informacje zostaly usuniete, nie wiem czemu... Czu orbsik badz ktos inny moglby zatem wkleic tu kilka przykladowych zdjec, jak to wyglada z bliska i dokladnie opisac wlosy lace, czym sie roznia, na co zwracac uwage itd. bylabym ogromnie wdzieczna
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:43   #302
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Zwróciłaś uwage na coś co mnie również zastanawia. czemu wszelkie watki na 'gazetecie' dotyczace lace zniknęły?

POdpisuje sie pod zapytaniem kolezanki, niech ktoś się tak szczególowo wypowie..

1. na co trzeba zwracac uwage zamawiajac lace, na jakie parametry?
2. jak wyglada montaz. czy nowicjusz sobie z tym poradzi sam ?
3. jak wuglada ta linia wlosow, dziewczyny na kafeteri mowia ze jak jajko, tzn ze nie ma zadnych naturalnych zakoli itd? a tutaj natomiast wszyscy mowia ze jest super naturalnie itd?
4. czy wlasne wlosy pod lace nie ucierpia? np gdyby ja nosic przez kilka miesiecy tak do roku codziennie?
5. czy jak zdecyduje sie zrobic grzywke to nie beda sie wlosy rozchodzic w jednym miejscu tak jak przedzialek?

czekam na opowiedzi..

dziewczyny odzywajcie sie troche bo temat chyba umarl a wiem ze wiele dziewczyn chodzi w lace dla urody i z konieczności pozdrawiam
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 20:03   #303
dzbanecznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez girldominika Pokaż wiadomość
Zwróciłaś uwage na coś co mnie również zastanawia. czemu wszelkie watki na 'gazetecie' dotyczace lace zniknęły?

POdpisuje sie pod zapytaniem kolezanki, niech ktoś się tak szczególowo wypowie..

1. na co trzeba zwracac uwage zamawiajac lace, na jakie parametry?
2. jak wyglada montaz. czy nowicjusz sobie z tym poradzi sam ?
3. jak wuglada ta linia wlosow, dziewczyny na kafeteri mowia ze jak jajko, tzn ze nie ma zadnych naturalnych zakoli itd? a tutaj natomiast wszyscy mowia ze jest super naturalnie itd?
4. czy wlasne wlosy pod lace nie ucierpia? np gdyby ja nosic przez kilka miesiecy tak do roku codziennie?
5. czy jak zdecyduje sie zrobic grzywke to nie beda sie wlosy rozchodzic w jednym miejscu tak jak przedzialek?

czekam na opowiedzi..

dziewczyny odzywajcie sie troche bo temat chyba umarl a wiem ze wiele dziewczyn chodzi w lace dla urody i z konieczności pozdrawiam
Odpowiem na pyt 3:
linia włosów lace za 2000-3000 zł nie wygląda naturalnie - przynajmniej nie french lace którą noszę. Może w swiss wygląda to inaczej. Kolor siatki odróżnia się od skóry oraz linia wygląda jak jajo, czyli brakuje zakoli, włosy wychodzą nienaturalnie gęsto przy brzegach. Jeśli się weźmie mniejszą gęstość przy brzegach będzie widać siateczkę. No chyba, że się kolor dobierze idealnie do koloru skóry, a z tego co wiem to nie każda firma ma do wyboru całą paletę siatek, a każdy z nas ma inną karnację.
Pyt 4. Oczywiście, że ucierpią twoje włosy. Przecież pozbawiasz je dostępu do tlenu. Tak powiedziała mi profesor dermatolog, aby jak najczęściej to zdejmować i pozwolić skórze oddychać.
Pyt 5. Mi włosy się rozchodzą pomimo grzywki, czyli odsłania się ta szpetna linia włosów czy tego chce czy nie.

Niestety lace wig nie jest rozwiązaniem idealnym, wydaje mi się, ze te wszystkie mega pozytywne opinie to tylko reklama.
dzbanecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:18   #304
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Właśnie takich rzetelnych odpowiedzi oczekuje. ja już zamówiłam swoją lace więc się nie wróci ale chce być świadoma a nie cieszyć się że będzie super.

Dzbanecznik, w takim razie jak sobie radzisz z maskowaniem lace? zdarza Ci sie te włosy spinać?

ja zamówiłam swiss lace ale pewnie też szału nie bedzie. miałaś free style czy ustalona fryzure?

ja niestety jestem z tych które są zmuszone nosić. tzn mam wybór albo lace i swiadomosć ze ktoś tam sie dopatrzy albo prześwity które nie umkną nikomu ;(
Dziewczyny piszcie szczerze o swoich odczuciach i doswiadczeniach z lace.
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 08:44   #305
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: A może peruka??????

a czym się różni french a swiss? i skad zamawiacie?
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:55   #306
dzbanecznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez girldominika Pokaż wiadomość
Właśnie takich rzetelnych odpowiedzi oczekuje. ja już zamówiłam swoją lace więc się nie wróci ale chce być świadoma a nie cieszyć się że będzie super.

Dzbanecznik, w takim razie jak sobie radzisz z maskowaniem lace? zdarza Ci sie te włosy spinać?

ja zamówiłam swiss lace ale pewnie też szału nie bedzie. miałaś free style czy ustalona fryzure?

ja niestety jestem z tych które są zmuszone nosić. tzn mam wybór albo lace i swiadomosć ze ktoś tam sie dopatrzy albo prześwity które nie umkną nikomu ;(
Dziewczyny piszcie szczerze o swoich odczuciach i doswiadczeniach z lace.
Jak włosy uczeszesz na bok, to wystaje 1cm siatki, jeśli się dobrze przyklei, to widać jakby brudną skórę. Ja grzywki nie lubię, bo zbyt dużo przez nią widać i odstaje. Też mam freestyle.
Można spinać włosy, ale najnaturalniej wyglądają jak są rozpuszczone.
Też nie mam wyboru, muszę nosić.
Gdzie zamawiałaś??
dzbanecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:45   #307
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Ja zamawialam sobie sama, bez polskiego pośrednika ale nie wiem czy moge tutaj pisać, zeby nie było ze reklama.
Troche mnie dziwi to ze widac sietke i nie da sie tego zamaskować.
a czy to sa Towoje pierwsze włoski? ja narazie wypowiadam sie na bazie tego co wyczytalam i sie dowiedziałam. ja dostane swoja to bede mowic o informacjach z pierwszej reki.

Jak chcesz to podaj swojego maila. podeśle Ci pewien link.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Eksperten nie jestem ale french sa podobno bardziej wytrzymale ale i grubsze przez co widoczniejsze. swiss sa ciensze ale z kolei mniej widoczne i mniej wytrzymałe. z tego co jednak słyszałam to swiss i tak nie pęka i jest odpowiednia dla włosów krótszych tzn takich np 14" a nie do pasa.
ja zamowiłam swiss jak dostane to zdam relacje, co i jak.
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 17:22   #308
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: A może peruka??????

Powiem Wam tak dziewczyny; jezeli macie problem z lysieniem albo wasze wlosy sa cienkie i widac ich ubytki peruka jest dobra, ale jezeli macie krótkie swoje wlosy najlepiej poczekac pare miesiecy i przyczepic pasma clip in. peruki nie sa przeciez bezinwazyjne i meczace przy dluzszym noszeniu
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:47   #309
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Tutaj podpisuje sie pod wypowiedzia osoby powyżej. Myślę, że peruka powinna byc ostatecznością dla kobiet które maja problemy z łysieniem kompletnym lub częściowym ale widocznym, tak że zaczyna to wpływać na naszą psychike i życie codzienne. tak jest ze mną. Włosy, a właściwie ich wypadanie wywróciło moje życie do góry nogami, schudłam=brak apetytu, podkrążone oczy=ciągły płacz. Mam nadzieję, że lace przywróci mi to co straciłam i zaczne znów normalnie żyć i kontaktować się z ludzmi. z drugiej jednak strony wiem już, że nie jest to opcja idealna ale warto spróbować, skoro wszystko inne zawiodło nawet tak reklamowana, bolaca i droga!!!!mezoterapia.
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:59   #310
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: A może peruka??????

a jak to jest latem dziewczyny? nie jest w tym goraco? można się kąpać, opalać?
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 22:08   #311
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez andzioch Pokaż wiadomość
a jak to jest latem dziewczyny? nie jest w tym goraco? można się kąpać, opalać?
to mnie właśnie najbardziej zastanawia. czy nie będzie w tym gorąco. z tego co wyczytałam to każda posiadaczka mówi że nie jest, chyba tylko jedna osoba powiedziała ze jest znacznie cieplej niż w naturalnych. co do pływania też zdania są podzielone i wiele dziewczyn mowi że boi sie spróbować. Boja sie ze wzgłedu na to czy cos sie nie odklei albo nie spadnie w ogóle ale podobno mimo zmoczenia wlosy wyglądają naturalnie. Moja lace bedzie wysłana we wtorek+ ok 8 dni podróży więc za 10 dni zdam pełne relacje.
Mam nadzieje, że ja bede zadowolona a i wam pomoge
Teraz rozglądam się za potrzebnymi akcesoriami
Pozdrawia
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 15:39   #312
dzbanecznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez girldominika Pokaż wiadomość
to mnie właśnie najbardziej zastanawia. czy nie będzie w tym gorąco. z tego co wyczytałam to każda posiadaczka mówi że nie jest, chyba tylko jedna osoba powiedziała ze jest znacznie cieplej niż w naturalnych. co do pływania też zdania są podzielone i wiele dziewczyn mowi że boi sie spróbować. Boja sie ze wzgłedu na to czy cos sie nie odklei albo nie spadnie w ogóle ale podobno mimo zmoczenia wlosy wyglądają naturalnie. Moja lace bedzie wysłana we wtorek+ ok 8 dni podróży więc za 10 dni zdam pełne relacje.
Mam nadzieje, że ja bede zadowolona a i wam pomoge
Teraz rozglądam się za potrzebnymi akcesoriami
Pozdrawia
Ja bym powiedziała, że po zmoczeniu nie wyglądają naturalnie te włosy. Albo może wyglądają brzydko, jak spalona szopa po wyschnięciu
One potrzebują stylizacji, odżywki, maski.
No przynajmniej takie mam doświadczenia. Dlatego unikam deszczu i wilgoci, jak wchodzę pod prysznic, to szybko 2 min. żeby włosy nie nawilgły, bo później się brzydko skręcają i w sumie bardziej przypominają perukę.
W lace nie jest gorąco, przynajmniej ja nie czuje.
Jeśli chodzi o swiss, to ja bym nie polecała dla początkujących.
Kup sobie jakiś płyn do czyszczenia taśm, bo samym spirytusem tego nie usuniesz w takie upały. Ja swoją french już podarłam 2 razy, bo nie mogłam doczyścić z taśm.
Lace noszę 2 lata - to jest moja 2.
dzbanecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 18:01   #313
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Mówisz, że to Twoja druga lace więc może Ty mi odpowiesz. czy z lace trzeba iść do jakiegoś specjalnego salonu typowo od peruk czy do zwykłego fryzjera?

Czy mogłabyś mi wysłać swoje zdjęcia na maila?
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:48   #314
mementovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: A może peruka??????

Chciałam dorzucić od siebie parę informacji n.t. lace. Noszę ją bo muszę. Gdybym miała swoich włosów pod dostatkiem to takie pomysły by mnie nie kręciły. Lace noszę od roku, na razie tą samą. Przymierzam się do nowej ale ta nadal wygląda jeszcze do rzeczy, tzn specjalnie mi włosów nie ubyło a mam wariant 85% boki. Mam porównanie z włosami na klipsy i ze zwykła peruką. Zwykłej nie polecam, czułam się jak w chełmie. Na klipsy była dobra ale niestety włosów ubyło i nie dało się jej już mocować. Nie da się ukryć że w lace jest latem średnio, przynajmniej dla mnie. Za to zimą fajnie! Przecież nawet jak założysz chustke na głowę to czujesz. A ja dawniej nawet zimą chodziłam bez nakrycia głowy. Siateczka na której są mocowane włosy jest przewiewna więc da się wytrzymać. w mojej lace pływałam i brałam prysznic, wygladała normalnie jak mokre włosy. Tak więc ogólnie jetsem zadowolona, jedynie wściekam sie przy czyszczeniu taśmy po zdjęciu. Może ktoś ma dobry sposób?
mementovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:59   #315
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Mementovita a jak ustgosunkowałabyś się do wypowiedzi koleżanki wyżej. że widac cm siatki i nie da sie tego ukryc a dobre przyklejenie sprawia ze wyglada linia na brudna?
POwiedz jak jest u Ciebie? da sie sprawic ze wyglada to naprawde naturalnie?
da sie zrobic z tego fryzure na powazna rodzinna impreze, jakiegos koka?
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:54   #316
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: A może peruka??????

też mnie interesuje informacja na temat fryzur, chodzi mi właśnie o imprezy wesela, jak sobie z tym radzić? I ta linia włosów... to jest chyba najgorsze, chociaż z tego co sie orientuje są osoby, które nie mają z tym problemów i chodza w kucykach, a są takie które niestety nie mają zdolności i nie potrafią tego ukryć, co do porównywania lace, jedni wypowiadają się tak.. inni tak.. wydaję mi się, że to wszystko zależy od włosów,, każdy dostaje inne, z innego źródła więc i zdania są podzielone..

A ja mam jeszcze jedno pytanie, czy lace wigs różnią się czymś od uzupełnień z klinik? prócz tego, że są niby trwalsze, na dłużej no i ta cena..
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:37   #317
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Andzioch miałaś odezwac sie na priva ;<
Moja lace dzisiaj wystartowała z Chin.
jak tylko dostane to zdam relacje. Wydaje mi się że informacje na forum sa jakąs tam pomocą ale zeby sie przekonac trzeba zaryzykowac samemu i zamówic.
dziewczyny na innym forum o lace mówią, że te zamawiane w Chinach niczym niw odbiegają od tych zamawianych u polskich pośredników.
WSzystko ma swoje plusy i minusy, a jedyna roznica która widac od razu to cena a co do jakości włosa trzeba samemu sprawdzic. jesli lace bedzie rozwiazaniem dla mnie i mi sie uda odłozyc pieniadze to nastepna zamowie u Orbsika zeby miec rzetelny obraz czy wartko placic więcej i czy jakośc jest rzeczywiście lepsza.

KObietki mówcie jakie są wasze odczucia w te upały? idzie wytrzymac?
i jak z tymi fryzurami?

jakies mało rozmowne się zrobiły nasze forumowiczki
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:34   #318
mementovita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: A może peruka??????

Ja mam grzywkę, więc siatki nie widać. Fakt, że jak grzywkę podniosę to widać. jak się przypatrzysz. Ale siatkę mam b. krótko przyciętą więc jak nawet mi grzywka pójdzie na boki to nie rzuca się w oczy. Na początku , jak dostałam swoją lace to chciałam mieć trochę dłuższe włosy - do ramion i myślałam robić z tyłu luźną kitkę. Nawet to dosyć wyglądało, ale było mi gorąco więc fryzjerka mi znów ją troche przycięła. Nie mam więcej doświadczeń z długimi fryzurami. Jeśli chodzi o porównanie z włosami zamawianymi w "klinikach", to mogę porównać cenę lace z ceną jaką zapłaciłam w klinice za tzw dopinkę, na klipsach. Lace kosztowała około jedną trzecią dopinki.
mementovita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 11:54   #319
kasiunia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

mam do sprzedania sliczna lace wig, utkaną na bazie ktora wyglada jak skora glowy - praktycznie nie do rozpoznania. Wloski sa dlugie, czarne, europejskie.
kasiunia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 20:47   #320
dzbanecznik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: A może peruka??????

A czemu chcesz sprzedać?
dzbanecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 15:47   #321
kasiunia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: A może peruka??????

gdyby nie totalny doł finansowy nigdy bym jej nie sprzedala
kasiunia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:56   #322
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

a ja właśnie dostałam swoją lace
Włosy są gęste, mieciutkie, naturalnie cienkie (zamawiałam virgin mongolian) i maja piekny kolor do tego sa leciutkie ze nie czuc jej na głowie
Linia nie jest jak od linijki a ma male zakola. niestety nie mam jeszcze taśm żeby zobaczyc jak będzie to wszystko wyglądać po przyklejeniu ale sa juz w drodze i mysle ze moze jutro je dostane, wtedy podziele sie wrażeniami jak jest po przyklejeniu.

Właoski nie sa wszystkie identycznego koloru a maja delikatnie inne odcienie dlatego kolor wyglada super naturalnie. co to fryzury tez jest ok, włosy są już wycieniowane i praktycznie można by je użytkować w takim stanie ale z racji że są gęste to zdecyduję się na wizytę u fryzjera by je jeszcze bardziej ścieniować.

Minusem jest silk top. przyznam szczerze ze ani nigdzie na forum ani sprzedawcy nei pytałam o jedo rozmiar i liczyłam na coś większego jakies 10*10 cm a dostałam gdzieś4*5.
A jak jest z waszymi lace? jakiej wielkosci macie silk topy?
ja następnym razem zdecydowanie zamówię większy albo na całą głowę

Takie moje pierwsze ważenia
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:05   #323
AdriannaPluta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: A może peruka??????

może zamiast kupować sztuczne, włosy rozważysz rozwiązanie takie http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/content/details/798, zdecydowanie wydaje mi się że to lepsza opcja polecam
AdriannaPluta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 15:17   #324
girldominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: A może peruka??????

Oczywiście jeśli dla kogoś problemem są "niesforne loczki" to może to i dobra sprawa a co dla kogoś kto z przyczyn chorobowych nie ma lub prawie nie ma włosów.
Nie ważne, że sztuczne ważne, że ratują naszą psychikę i pomagają normalnie żyć.
girldominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 15:50   #325
olinki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: A może peruka??????

SiemkaWszystko fajnie jeśli chodzi o lace wig,ale jeśli ktoś marzy o długich kręconych włosach to zapłaci za nie od 2 to 4 tysi.Moja mama kupiła w klinice dopinkę za 6 tysi na kredyt (włosy europejskie)i rozpacz ogromna bo nie żyły długo...hmm więc moje pytanie ,co jeśli nie stac mnie na lace wig z prawdziwych włosów?czy konstrukcje czepków nie są podobne w syntetykach jak w prawdziwych?bo różnica za którą się płaci to rodzaj włosa?dodam że nie chcę lace do klejenia,a raczej lace front wig?Czy nie uważacie ,ze osoby,które oferują włosy na wymiar specjalnie dla Ciebie itd,kupują odpowiednie włosy w usa 5 razy taniej a tu sprzedają drożej.By sie zgadzało bo na zamówienie trzeba czekać 2tyg i na amerykańskiej stronie trzeba wpisać rozmiary,rodzaje włosa itd,dlatego myślimy ,że jak sie tu w Polsce o to pytają to ,że robia to sami.Bo tak naprawdę USA włosy zamawia w Chinach za grosze,sprzedają z zyskiem dla siebie a Polska ściąga z USA za max.300dolców czyli 900zł plus cło przesyłka no góra 1200zł włosy naj naj lepsze.Więc biorą za takie 3000 tysie i wtedy nie żle zarabiają.Czy ja żle wnioskuję?mogę podać linki do tych amerykańskich stronMało tego normalnie wysyłają do Polski!
olinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:02   #326
Mondello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez girldominika Pokaż wiadomość
a ja właśnie dostałam swoją lace
Włosy są gęste, mieciutkie, naturalnie cienkie (zamawiałam virgin mongolian) i maja piekny kolor do tego sa leciutkie ze nie czuc jej na głowie
Linia nie jest jak od linijki a ma male zakola. niestety nie mam jeszcze taśm żeby zobaczyc jak będzie to wszystko wyglądać po przyklejeniu ale sa juz w drodze i mysle ze moze jutro je dostane, wtedy podziele sie wrażeniami jak jest po przyklejeniu.

Właoski nie sa wszystkie identycznego koloru a maja delikatnie inne odcienie dlatego kolor wyglada super naturalnie. co to fryzury tez jest ok, włosy są już wycieniowane i praktycznie można by je użytkować w takim stanie ale z racji że są gęste to zdecyduję się na wizytę u fryzjera by je jeszcze bardziej ścieniować.

Minusem jest silk top. przyznam szczerze ze ani nigdzie na forum ani sprzedawcy nei pytałam o jedo rozmiar i liczyłam na coś większego jakies 10*10 cm a dostałam gdzieś4*5.
A jak jest z waszymi lace? jakiej wielkosci macie silk topy?
ja następnym razem zdecydowanie zamówię większy albo na całą głowę

Takie moje pierwsze ważenia
i jak tam Twoja lace??
po pierwszym myciu już pewnie nie wyglądały tak samo...

Naprawdę przestrzegam przed zamówieniami z Chin szkoda pieniędzy.

Za to z całego serca polecam Panią Sylwie (orbsik) oraz firme secondhair (Panią Weronike)

pozdrawiam
Mondello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:11   #327
nikolk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Dziewczyny straszne bzdury piszecie ze to co kupujecie w Chinach to macie to samo co w Polsce kupione.Jestem pewna ze jesli ktos pisze ze to co mozna kupic w Polskiej perukarni to to samo co w Chinach,to ten ktos nigdy nie mial czegos z polskiej perukarni.Ja kupowalam od MS LOLA,ZARA WIGS,i jeszcze zjednej jakiejs stronki chyba royal wigs,nie pamietam dobrze nazwy,masakra nie do opisania.zawsze widac ze to peruka.jak mozna pisac ze kupujecie wlosy mongolskie i one wygladaja dobrze? Przeciez taki wlos jest calkiem inny niz nasz.Ja nie polece nikomu wlosow ze Stanow ani z Chin.badziewie jakich malo.W Polsce kupowalam z Handsomemen,Rokoko,Bogada r,Zaprojektuj swoje wlosy.
oto jak klasyfikuje za jakosc i wykonanie:
1."BOGADAR" i "ZAPROJEKTUJ SWOJE WLOSY"-obie firmy tkaja same wlosy-mozna sprawdzic liczbe ich pracownikow zatrudnionych.ponadto jak chce kupic gdzies kucyki obciete to oni mi z nich wykonaja ,wlosy,wiec nie gadajcie ze wszyscy w Polsce sprowadzaja wlosy.W obu wypadkach wlosy wykonane bardzo solidnie .Dobrze umieja stworzyc wizje naturalnych wlosow.To sa zwykle perukarnie,gdzie wykonasz co chcesz i nawet z wlasnych scietych wlosow jesli masz takie
2.Rokoko daje drugie miejsce za solidne wykonanie
3.Handsomemen

To tyle co mam do powiedzenia
nikolk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:21   #328
nikolk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Mondello Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się co się dzieje z Inter- technology?
Dlaczego zawiesili działalność?
pozdrawiam
inter technology wykupila angielska spolka ABT TECH LTD bo wygralikonkursy na realizacje wlosow dla klinikw Anglii i teraz to jest angielska spolka.Tyle wiem bo u nich kupilam wlosy
nikolk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:42   #329
laryssa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: A może peruka??????

Jak mozesz brac silk top na cala glowe? to przeciez jakas paranoja,grozi wylysieniem calkowitym...NIE MOZNA A WRECZ NIE WOLNO STOSOWAC SILK TOPU NA CALA POWIERZCHNIE GLOWY.Nieslyszalam wiekszej glupoty .pomyslalas co stanie sie z twoimi wlosamipod spodem?No chyba ze nie masz wcalewlosow.Ale toi tak przeciez niezdrowe dla skory
laryssa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:11   #330
caliente7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: A może peruka??????

Cześć,
jest to co prawda forum dla kobiet, ale nigdzie indziej nie znalazłem tak rozwiniętego wątku, więc postanowiłem poszukać szczęścia i tutaj.
Piszę, ponieważ mam spory problem z łysieniem androgenowym.
Próbowałem już wszystkich znanych metod (po za finasterydem, bo zdrowie jest dla mnie ważniejsze) i niestety wygląda na to, że udało mi się tylko nieco opóźnić proces (nie bez efektów ubocznych).
Nie mam zamiaru w dalszym ciągu szargać sobie zdrowia, więc muszę wybrać pomiędzy ścięciem się na łyso (co w moim wypadku wygląda tragicznie) lub zakupem peruki do użytku na co dzień.
Tutaj pojawia się pytanie do was: czy znacie i możecie polecić firmy, które specjalizują się w wyrobie peruk dla mężczyzn? Boję się też, że taka peruka może się odkleić/spaść w najbardziej niepożądanym momencie, a jestem bardzo aktywnym chłopakiem(pływanie, judo itp.)
Szukając na własną rękę znalazłem parę ciekawych propozycji, jednak ta sprawa wymaga doświadczenia lub wizyty u fachowca (a z tym wiążą się spore koszty).
Jak na razie zainteresowały mnie:
http://www.gentshair.com/order_form.php (jednak nie jestem pewien, czy dobrze wypełnię formularz zamówienia ponieważ się na tym nie znam).

poszukuję mniej więcej takiej peruki, ponieważ jeszcze do niedawna nosiłem bardzo podobną fryzurę:
http://www.wigs4u.co.uk/pages/wigsMe...2520hairpieces

http://wigsite.com/menhh.html

czuję jednak, że tupecik nie wystarczy i boję się niedopasowanego koloru.

Pozostaje również nasza polska firma:
http://www.rokoko.com.pl

Jednak z jakiegoś powodu myślę, że lepiej sprowadzić sobie perukę na własną rękę niż oddać się w ręce naszych fachowców.
Chciałbym się też dowiedzieć, jakie są koszty używania peruki na co dzień (zakładam, że w przypadku męskiej będą niższe, ponieważ włosy są o wiele krótsze).
Pieniądze nie są jednak przeszkodą, więc wolę droższą, wytrzymalszą i naturalnie wyglądającą perukę od syntetycznych tworzyw(już od dawna odkładam na walkę z łysieniem, bo zawsze wiedziałem, że kiedyś mnie to dopadnie).
Jeśli jest ktoś, kto mógłby pomóc z moim problemem będę dozgonnie wdzięczny.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
caliente7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.