Nasze kochane pierwiosnki 2008 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 09:53   #91
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Ja unikam jedzenie rzeczy wzdymających i ostrożnie z cytrusami. Na razie zjadłam dwa razy po pół pomarańczy i nic się z Aleksem nie dzieje więc będę stopniowo jadała więcej. No i staram się nie dawać za dużo pieprzu i innych ostrych przypraw.
Aleksander już teraz śpi troszkę dłużej bo po 2-3 godzinki, ale ma też momenty że budzi się co godzinę i woła jeść. Wczoraj jechałam do szpitala na zdjęcie szwów i nie było mnie 3 godziny, myślałam że TZ musiał go karmić w tym czasie a okazało się że Aleksander czekał na mamusię
U nas na razie goście przychodzą w rozsądnych ilościach i są zawiedzeni że mały stale śpi. A co niby miałby robić?

Mój TZ chory ciągle a i mnie zaczyna mocno gardło boleć. Tak się martwię żeby mi się zynek nie zaraził. Szukam po całej świdnicy maseczek chirurgicznych-muszę zacząć je zakładać przy małym. Może wtedy nic nie załapie ode mnie.

Aleks raczej nie ma problemów ze skórą jedynie na rączkach i stópkach okropnie mu się łuszczy. Nie wiem dlaczego bo smaruję go balsamem, a łapki i stópki dodatkowo bepanthenem. Poza tym kąpię go w płynie Oilatum. Nie ma zaczerwienionej skóry tylko taką łuszczącą. Może to na początku normalne u małych dzieci?
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:13   #92
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

ja malutka kapałam wczoraj pierwszy raz, normalnie mydełkiem bambino potem oliwka i na koniec troche kremu na pupe, nie widze żeby miala jakies problemy ze skórą
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:31   #93
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja mam maje od poniedziałku w domu i powoli uczę się z nią postepować, mała spi ok 2 - 3 godzinki potem karmienie, czasem po karmieniu ogromne zainteresowanie swiatem i przewracanie oczami ( chyba czas kupis karuzele)
No i robi kupki bardzo często.
Macie jakies sposoby na budzenie dziecka przy karmieniu kiedy przysypia, mizianie po policzku raczej nie pomaga.
ja nawały pokarmu raczej nie miałam, mleczko jest i to najwazniejsze.
w piątek ide na ściagnięcie szwów i juz myśle że bezdie lepiej mi się funkcjonowało, no ale tak to juz jest po cc.
moj Rysiu roznie sie budzi raz co 3 h raz co 2 a nieraz i co godzine
tez czesto robi kupki a ja po cc funkcjonowalam super i przed zjecie szfow i po nie czuje wogole ze mialam zabieg nic mnie nie boli az jestem w szoku
Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
Ja unikam jedzenie rzeczy wzdymających i ostrożnie z cytrusami. Na razie zjadłam dwa razy po pół pomarańczy i nic się z Aleksem nie dzieje więc będę stopniowo jadała więcej. No i staram się nie dawać za dużo pieprzu i innych ostrych przypraw.
Aleksander już teraz śpi troszkę dłużej bo po 2-3 godzinki, ale ma też momenty że budzi się co godzinę i woła jeść. Wczoraj jechałam do szpitala na zdjęcie szwów i nie było mnie 3 godziny, myślałam że TZ musiał go karmić w tym czasie a okazało się że Aleksander czekał na mamusię
U nas na razie goście przychodzą w rozsądnych ilościach i są zawiedzeni że mały stale śpi. A co niby miałby robić?

Mój TZ chory ciągle a i mnie zaczyna mocno gardło boleć. Tak się martwię żeby mi się zynek nie zaraził. Szukam po całej świdnicy maseczek chirurgicznych-muszę zacząć je zakładać przy małym. Może wtedy nic nie załapie ode mnie.

Aleks raczej nie ma problemów ze skórą jedynie na rączkach i stópkach okropnie mu się łuszczy. Nie wiem dlaczego bo smaruję go balsamem, a łapki i stópki dodatkowo bepanthenem. Poza tym kąpię go w płynie Oilatum. Nie ma zaczerwienionej skóry tylko taką łuszczącą. Może to na początku normalne u małych dzieci?
wiesz co u mnie jest to samo i samurje doatkow Rysia oliwka bo ma tak sucha skorke ale teraz juz jest ok a pupcie to roznie zaspka sudocremem

u mnie byl nawal tydzien temu a teraz tak umiarkowanie tez


a wlasnie mam pytanie ? jakiepolecacie wkladki latacyjne mam z AVENTE i porazka mam tez jakies 2 i tak samo kompletne dno ........ heh
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:00   #94
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

ja dlugo nie pisalm bo chora bylam mala zalapala katarek ale tylko to odpukac

dzis bylysmy na kontroli mala w ciagu 3 tyg z 2600 skoczyla na 3, 5
karmie ja swoim mlekiem ale z butelki co juz uslyszalam zle opinnie... ale mi taka forma odpowiada... laktator avent swietnie sie sprawuje... w 15 min mam cala butelke a mala zadowolona najedzona i nie musime wojen toczyc by zlapala cycka

mam caly zestaw avent do sterylizacji i fajna sprawa polecam

kasia_sloneczko na poczatku moja roibila 3 kupy nawet w 15 min teraz robi rzadko a nawet zdarzaja sie 2 dni bez kupki

dzis co mni scielo z nog to jak moja matka mi wyrzucila ze dziecko rozpuscilam :szok: jak mozna 3 tyg dziecko rozpuscic??? bo ona chce na rece...

ona cale dnie sama w lozeczku lezy dwa razy w ciagu dnia domaga sie na rece bo chce zainteresowania albo sie porozgladac czy glowe podzwigac a ta ze rozpuszczone no szok... i wielkie halo ze poszlam do fryzjera nie no powinnam jak kura domowa w domu siedziec szok...

ja twz kompie mydlem bambino najlepiej sie pieni i delikatne potem oliwka a na twarz krem oliatum i jest ok..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:40   #95
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:46   #96
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez madabell Pokaż wiadomość
Treść usunięta
sa dosc hlonne ale szybko sie odkleja ja mam te biustonosze do karmienia i jak tylko odchylam zeby Rysia karmic to mi wyskakuja roluja sie az mi sie cos dzieje
maly coraz mniej spi w ciagu dnia max 3h i to coraz rzadziej ale jest rozkoszny
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:22   #97
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Macie jakies sposoby na budzenie dziecka przy karmieniu kiedy przysypia, mizianie po policzku raczej nie pomaga.
Miałam ten sam problem, Ola przysypiała podczas karmienia i nie przybierała za dużo na wadze. W naszym przypadku sprawdziło się udawanie, że się przewija.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 19:10   #98
Wisniowysad
Zakorzenienie
 
Avatar Wisniowysad
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5 765
GG do Wisniowysad
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

wetne sie wam w watek jesli chodzi o wkladki laktacyjne to ja uzywalam chicco i tylko te mi odpowiadaly, byly super chlonne, nie czulo sie ze sa mokre, bo maja taki wklad jak pampersy, takie granulki ktore wilgoc zamienila w zel, nie przeciekaly, do tego byly dobrze dopasowane, w szpitalu dostaje sie "wyprawke" dla malucha i tam są dwie na probe, przyklejone na jakiejs ulotce, polecam wyprobowac

no i oczywiscie gratuluje swiezo upieczonym mamom i maluchom

pozdrawiam
Wisniowysad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:27   #99
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

przepraszam ze sie tak wtryniam w watek ale tak czytam i czytam, gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom
Wisniowysad Twoj avatar jest przecudny! dzieciaczek przeslodki i taki szczesliwy, no zakochalam sie
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:29   #100
Wisniowysad
Zakorzenienie
 
Avatar Wisniowysad
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5 765
GG do Wisniowysad
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
przepraszam ze sie tak wtryniam w watek ale tak czytam i czytam, gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom
Wisniowysad Twoj avatar jest przecudny! dzieciaczek przeslodki i taki szczesliwy, no zakochalam sie
dziekuje bardzo to moj syn Witek, 14 marca skonczyl rok
Wisniowysad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:13   #101
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Hej, mamusie! Jutro moja Milenka kończy 2 tygodnie, więc najwyższa pora zadebiutować na odchowalni, nie?

Córcia przed wieczornym spaniem je bardzo długo - w międzyczasie zasypia z 2 razy - zostawiam ja i przychodzę za moment jak się przebudzi - takie karmienie trawa z godzinę a bywało, że dłużej - potrafi opróżnić i 2 piersi. Za to budzi się po 6-7 godzinach. W ciągu dnia też długo śpi i dużo je.
W piątek wybieramy się na pierwszy spacer, na razie werandowanie.

Wkładki mam z belli - czasami przemakają. Zwłaszcza w nocy budzę się zalana mlekiem

Ja tam nie przejmuję się "rozpuszczaniem" dziecka - a wręcz jestem za tym. Mój Marcelek spał z nami długo, był noszony, przytulany itd gdy tylko chciał albo my mieliśmy na to ochotę - wyrósł na super chłopaka - rezolutnego, uczuciowego, kochanego Ja uważam, że dziecku - tym bardziej takiemu maleństwu - trzeba dać wszystko, czego potrzebuje. Skoro maleństwo potrzebuje noszenia, czułości, naszej obecności - należy mu to dać. Zresztą dziwne by było, by po 9 miesiącach w brzuszku maleństwu nagle nie potrzebna byłaby obecność mamy (czy taty) nie domagało się jej.

Ja małą też kąpię w Oilatum - okazało się, że ma bardzo suchą skórę - jeszcze jej się trochę łuszczy na stópkach i szyi. A ten krem oilatum fajny jest?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg milenka1.jpg (110,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg milenka2.jpg (110,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg milenka4.jpg (121,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg milenka3.jpg (109,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marcel i milenka.jpg (108,9 KB, 24 załadowań)
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 09:14   #102
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

no wedlug mnie tez nie mozna rozpuscic tyg dziecka.. e tam olewam babacine uwagi..

olaitum krem super wdlug mnie bo moja Ala ma sucha skore na buzi i jej sie az luszczylo przy nosku smarowalam kremami roznymi ale nie dawalo to nic dopiero te oliatum do bardzo suchej skory super.. bo nie tluste takie a nawilzalo prawie na caly dzien

jej marcelina u was 2 tyg i juz spacer kurka a moje 4 tyg w niedziele a ja jeszcze na spacerze nie bylam wystawiam narazie na pol godziny w oknie bo ma katar i boje sie wyjsc na dwor chodz chyba powinnam i ta pogoda... wczoraj normalnie do poludnia slonce bylo aa po poludniu sniezyca...

w dodatku znow zaczyna mnie gardlo bolec a juz bylo dobrze normalnie wrrr

dziewczyny mam pytanie bo chcialam malej kupic sukienkie tak o jak goscie sa :d ale co pod ta sukienke sa takie male rajstopki w ogole???

moja mala w ogole spie 3-4 h w dzien to ok ale w nocy boshe ile bym dala zeby przespala tak 5-6 h a ona skubana jak w zegarku 3-4 h i butla musi byc bo jest krzyk... jeszcze jak placze jej smiesznie wychodzi "daaj"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg h 175mmmmm.jpg (116,0 KB, 47 załadowań)
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:22   #103
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
no wedlug mnie tez nie mozna rozpuscic tyg dziecka.. e tam olewam babacine uwagi..

olaitum krem super wdlug mnie bo moja Ala ma sucha skore na buzi i jej sie az luszczylo przy nosku smarowalam kremami roznymi ale nie dawalo to nic dopiero te oliatum do bardzo suchej skory super.. bo nie tluste takie a nawilzalo prawie na caly dzien

jej marcelina u was 2 tyg i juz spacer kurka a moje 4 tyg w niedziele a ja jeszcze na spacerze nie bylam wystawiam narazie na pol godziny w oknie bo ma katar i boje sie wyjsc na dwor chodz chyba powinnam i ta pogoda... wczoraj normalnie do poludnia slonce bylo aa po poludniu sniezyca...

w dodatku znow zaczyna mnie gardlo bolec a juz bylo dobrze normalnie wrrr

dziewczyny mam pytanie bo chcialam malej kupic sukienkie tak o jak goscie sa :d ale co pod ta sukienke sa takie male rajstopki w ogole???

moja mala w ogole spie 3-4 h w dzien to ok ale w nocy boshe ile bym dala zeby przespala tak 5-6 h a ona skubana jak w zegarku 3-4 h i butla musi byc bo jest krzyk... jeszcze jak placze jej smiesznie wychodzi "daaj"
moj Rysiu max spi 4h ale to w porywach

ja jeszcze nie wystawiam go nawet do okna zamierzam to zrobic od poniedzialku lub niedzieli a spacery pozniej

a mam pytanie jak to jest z obcinaniem paznokci?? kiedy wolno?

a pozatym moja mama mi syna bardziej rozpieszcza niz ja
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:32   #104
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

no ja juz dwa razy obcinalam mozna kiedy trzeba
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:34   #105
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Ray, jak jest ładna pogoda to jak mała ma katarek to takie wyjście pierwsze nawet na 15-30 min nie powinno jej zaszkodzić.
A co do rajstopek to są już takie małe ale Twoja to już duża dziewczynka, ma przecież 4 tygodnie z noworodka awansowała na niemowlaka.
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:38   #106
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

no wlasnie ja ja weranduje teraz ciagle po pol godziny ja, w weekend bedzie w miare ladnie tzn bezwietrznie i bez sniegu to wyjdziemy

a rajstopki to nawet nie wiedzialam ze sa takie male bo wlasnie zamowilam jej sukienke bo zadnej nie ma i tak nie wiedzialam co na te nozki sie zaklada hehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:39   #107
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
no ja juz dwa razy obcinalam mozna kiedy trzeba
dziekuje za informacje bo w szpitalu gadali ze po 4 tyg
super a malutki sie rysuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg R1.JPG (57,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R2.JPG (49,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R3.JPG (53,3 KB, 44 załadowań)
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:41   #108
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Ray ale slicznie sie smieje a Twoja corcia
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:46   #109
susola
Raczkowanie
 
Avatar susola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 404
GG do susola
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Dziewczyny przepraszam, ze sie wtracam ale chcialam o cos zapytac.
Po pierwsze wasze maluchy- cudne!!!!
A teraz co do pytan- termin mam na dzis ale jakos mi sie to nie zapowiada- ale od paru dni mam regularne- niebolesne skurcze- takie stawianie sie brzucha. Czy tez tak mialyscie przed? A pozza tym strasznie mi sie skora na twarzy zmienila- przez cala ciaze ani jednego pryszcza- a tu od paru dni takie male z ropa- najwiecej na brodzie.
__________________



[vichy]279929[/vichy]
susola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 09:49   #110
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA61314.JPG (88,7 KB, 66 załadowań)
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 10:37   #111
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
no wedlug mnie tez nie mozna rozpuscic tyg dziecka.. e tam olewam babacine uwagi..
Dziecko można "rozpuścić" dopiero jak ma myślenie przyczynowo-skutkowe (czyli krótko mówiąc kojarzy, że jak krzyczy i piszczy, to przychodzi mama i bierze na ręce ), a ten proces zaczyna się około 4 miesiąca życia.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:42   #112
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

ja wlasnie wystawilam ja na werandowanie boshe byle by nie zaczela sie drzec bo ostatnio to co ja klade do wozka to po 5 min krzyk ale na szczescie narazie cisza odpukac..

poiss no mi tez sie wydaja takie uwagi przy 4 tyg dziecku jakies bez sensu e tam ja robie jak uwazam i tyle

dziewczyny a wam maluchy nie ulewaja? moja co karmienie pozniej troche ulewa kurka juz nie wiem od czego lekarz mowil ze za lapczywie je i dlatego ...

to ja poszukam tych rajstopek

susola ja zadnych skurczy nie mialam chodz czasem kilka dni przed lapal mnie taki bol krzyza... ale mijal... a co do cery to na kilka dni przed porodem strasznie zaczela sie tluscic, czerwona jak burak i krostek wiecej bylo. po prodzie to wszystko znieknelo.. hmmm... do tego bylam spuchnieta i palce zginac nie moglam co mi sie zdarza czasem do dzis...

ja wczoraj wyszlam do fryzjera w koncu.. 2 h relaxu balejage wyszedl ok mezowi sie podoba to znaczy ze nie jest zle
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:51   #113
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ja wlasnie wystawilam ja na werandowanie boshe byle by nie zaczela sie drzec bo ostatnio to co ja klade do wozka to po 5 min krzyk ale na szczescie narazie cisza odpukac..

poiss no mi tez sie wydaja takie uwagi przy 4 tyg dziecku jakies bez sensu e tam ja robie jak uwazam i tyle

dziewczyny a wam maluchy nie ulewaja? moja co karmienie pozniej troche ulewa kurka juz nie wiem od czego lekarz mowil ze za lapczywie je i dlatego ...

to ja poszukam tych rajstopek

susola ja zadnych skurczy nie mialam chodz czasem kilka dni przed lapal mnie taki bol krzyza... ale mijal... a co do cery to na kilka dni przed porodem strasznie zaczela sie tluscic, czerwona jak burak i krostek wiecej bylo. po prodzie to wszystko znieknelo.. hmmm... do tego bylam spuchnieta i palce zginac nie moglam co mi sie zdarza czasem do dzis...

ja wczoraj wyszlam do fryzjera w koncu.. 2 h relaxu balejage wyszedl ok mezowi sie podoba to znaczy ze nie jest zle
moj tez ulewa i tez mi sie wydaje ze to z powodu tego ze lapczywie je

wiesz co RAy dzieki Tobie wybawiam sie wszelkich obaw ktore nabawilam sie pzrez kolezanke ktora mowila o spacerowaniu o paznokciach i wielu innych glupotach dzieki
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:56   #114
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

majula nie wiem o czym mowa ale prosze bardzo

tak moja to jakdorwie butle jak by z caly dzien nie jadla lykac nie nadarza tak ciagnie echhh te dziecie moje
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:59   #115
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
majula nie wiem o czym mowa ale prosze bardzo

tak moja to jakdorwie butle jak by z caly dzien nie jadla lykac nie nadarza tak ciagnie echhh te dziecie moje
o to chodzi ze kolezanka mi mowila (rady ze szkoly rodzenia) ze dziecku nie nalezy obcinac paznokci przed 4 tyg wychodzic na spacer po jakims czasie i inne takie zabobony a ty to obalasz i dzieki temu ja wiem ze moge tez tak zrobic, bo ja sie o malego boje bardzo bardzo
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:01   #116
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

e tam ... to co ma sie diecko zadrapac?? no cos ty ja po tyg juz obcielam jej paznokcie i juz kila razy do tych 4 tyg... a spacer juz dawno bym wyszla tylko pogoda za wietrzna to ja weranduje hehe... nie ma co przesadzac tak mysle.. kiedys tam azdnych rad nie bylo i jakos sie dzieci chowaly
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:06   #117
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
e tam ... to co ma sie diecko zadrapac?? no cos ty ja po tyg juz obcielam jej paznokcie i juz kila razy do tych 4 tyg... a spacer juz dawno bym wyszla tylko pogoda za wietrzna to ja weranduje hehe... nie ma co przesadzac tak mysle.. kiedys tam azdnych rad nie bylo i jakos sie dzieci chowaly
no wlasnie jakos nasze mamy nas wychowaly
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:11   #118
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

podczytuje z nostalgią piękne macie maluszki!!
odnośnie preparatów Polecam WAM tańszą, a super serię emolium nie tylko gdy maluch ma sucha skórę ogólnie preparaty rewelacja
Ray - Ty nikogo nie słuchaj rób co Ci serce i instynkt podpowiada ja tyle rad dostałam od cioć mam babć itp, że już dawno byśmy z Apolonią w psychiatryku wylądowały, a piersią to bym w życiu nie karmiła
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:28   #119
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Dziewczyny pewnie wiecie, że Adatka w szpitalu pisalam na marcowo-kwietniowych
obecnie
to niestety sytuacja jest tragiczna, swoje dziewczyna wypłakała. Po badaniach okazało się, że ma uszkodzony trzon macicy i pochwę, zostanie chyba do poniedzialku w szpitalu jak nie dluzej. Jest jej ciezko, choc czuje sie ok z zewnatrz, to wewnatrz nie ciekawie jest. Doszlo jej sporo lekow, i w dodatku ma powiększony migdał. Boi się biedna, że jej coś jeszcze wynajdą (w sumie to sie jej nie dziwię)... ale Marcela jest cały czas z nią, grzeczna nadal więc tyle dobrze. No i jak pytałam jej czy to wina lekarzy przy porodzie czy coś, to jej w szpitalu powiedzieli (teraz lezy w Olkuszu), ze to co zepsuli w Rudzie Śląskiej oni muszą naprawiać
__________________
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:29   #120
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

pazurków nie mozna obcinac w szpitalu ze wzgledu na wszystkie panujace tam swinstwa a w domku mozna od razu ale trzeba byc ostrożnym mojemy bakowi musze obcinac co 2 dni taki ma porost czemu ja tak nie mam

ja już nie bede sie wypowiadac o polskiej służbie zdrowia bo nie chce sobie nerwów psuć
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.