Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 21:06   #241
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Znalazlam sklep internetowy z Triumphem, zeby sobie popatrzec na ceny i fasony, niestety, tylko jeden biustonosz byl w rozmiarze 70F, a ja mam nosic polskie 70G, miseczki G sa, ale dopiero od obwodu 75. Nie wiem, czy w sklepie znajde w ogole taki rozmiar, zobacze w przyszlym tygodniu.
Byl w tym sklepie internetowym jeden (!) 70G za... 67€
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:10   #242
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Niestety Triumph ma bardzo kiepska rozmiarówkę. Może zajrzyj do sklepu bravissimo - tam można kupić staniki w pełnej rozmiarówce - angielskie miski K (odpowiadałoby to polskiemu R)! Niektóre poniżej 20 funtów, czyli za około 100 zł z przesyłką do Polski. Do Niemiec też wysyłają Tylko tam rozmiary są w wersji angielskiej.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:18   #243
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja po przejrzeniu wielu stron chyba stracilam nadzieje na kupno stanika 60DD.. wszystkie są miekkie, do tego moze ze 4 znalazłam.. widac nikogo nie obchodzi, czy Polki nosza dobrze dobrane staniki czy nie.. moze jak moj wujek bedzie mial przyjechac z Anglii to poprosze zeby mi przywiozł taki rozmiar
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:40   #244
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Ale z jakiej polskiej firmy to 60G? Bo obie (Melissa i Avocado) mają swoje odmienne rozmiarówki A w tym kalkulatorze najlepiej patrzeć na wynik brytyjski, bo i tak większość staników o porządnej rozmiarówce to brytyjczyki.
Po zastanowieniu to chyba jednak mieszam
Wszystko już mi się myli. Przede wszystkim, jak myslalam rozmiarowka europejska to ta polska, z centymetrami, ale na metkach przelicza się tylko obwód bez miseczki.. chociaz dalej nie bardzo rozumiem. W kazdym razie rozmiar mam dobry, kalkulator jednak się sprawdza dobrze )
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:48   #245
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

No tak to już jest, że przy brytyjczykach na metkach przeliczają tylko obwód, ale rozmiar jest tak naprawdę nadal brytyjski.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:21   #246
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Polecam biustonosze firmy Triuph,
Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Niestety Triumph ma bardzo kiepska rozmiarówkę.
I* fasony niestety też chyba.

Wczoraj spędziłam w sklepie Triumpha prawie godzinę. Przyzmierzyłam 10 staników, z których ŻADEN nie był w rozmiarze, o który prosiłam, ale skoro już tam, poszłam, rozebralam się, to niech będzie...

Po pierwsze - nie mieli ani jednego stanika z obwodem 70 i miską większą niż E, więc Panie bombardowały mnie stanikami np. 75E, 75F, 75G, z których WSZYSTKIE musiałam zapinać na najciasniejsza haftkę, a fiszbiny miałam pod pachą i jak na moje oko powinny one byc troszkę bliżej siebie... tzn, węższe

Raz się zyje. Kupię sobie jakąś freye
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 08:33   #247
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ja wczoraj zaszalałam i kupiłam sobie dwa staniki przez internet i to za 70 zł za sztukę tylko teraz mam stracha czy będzie dobry, bo jeśli nie to gdzie ja znajdę inny
oczywiście mój główny i teraźniejszy problem to bielizna ślubna
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 09:07   #248
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a ja mam takie pytanie.. wlasnie zmierzylam odwod mojej mamie.. wszysko ze powinna nosic 65E, pod biustem ma 74cm i mowi, ze jak załozyla kiedys stanik z obwodem 70 to ją bardzo pił, nie mogła oddychac i musiała zdjac.. wiec dlaczego tak skoro wg tego kalkulatora powinna nosic 65?



obejrzałam sobie wlasnie staniki w tej milissie.. okropne są O_O takie chełmy.. skoro juz robią "nietypowe" rozmiary to chociaz mogliby zadbac zeby one jeszcze jakos wygladały..
__________________
Pozdrawiam!



Edytowane przez myszkakinia
Czas edycji: 2008-03-28 o 09:17 Powód: dopisek
myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:23   #249
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

na pewno nie mam idealnie dobrego stanika ale czuję dużo większy komfort po przerzuceniu się ze standardowego 75B na 70 C w końcu piersi na swoim miejscu a sutki schowane pod miską
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:27   #250
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
obejrzałam sobie wlasnie staniki w tej milissie.. okropne są O_O takie chełmy.. skoro juz robią "nietypowe" rozmiary to chociaz mogliby zadbac zeby one jeszcze jakos wygladały..
Spójrz tutaj:

http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwis...wer=1&answer=1

Staniki w rozmiarze 65G, które moim zdaniem wyglądają bardzo bardzo, szczególnie niektóre z nich.

Tym bardziej, że ja miałama przyjemność widzieć je na normalnej kobietce i wiem, że leżą równie ładnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:37   #251
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Spójrz tutaj:

http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwis...wer=1&answer=1

Staniki w rozmiarze 65G, które moim zdaniem wyglądają bardzo bardzo, szczególnie niektóre z nich.

Tym bardziej, że ja miałama przyjemność widzieć je na normalnej kobietce i wiem, że leżą równie ładnie
no fakt.. te sa bardzo ładne ale 60DD, czyli to bedzie na ich 28DD nie widze
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 09:37   #252
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

dziewczyny pomierzyłam się... normalnie nosze 75-80 C czasem D... jak przeliczyłam wymiary na tej stronie:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

to wyszło mi że w polskiej rozmiarówce powinnam nosić - 65J !!!

To taki rozmiar wogole istnieje ???
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:41   #253
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
no fakt.. te sa bardzo ładne ale 60DD, czyli to bedzie na ich 28DD nie widze
No to tu masz TYLKO 28DD
http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwis...wer=1&answer=1

Albo... tu też 28DD

http://www.brastop.co.uk/Search.aspx...ctionid=&text=

I tu też:
http://www.bravissimo.com/products/l...back=28&cup=dd
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 10:45   #254
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
a ja po przejrzeniu wielu stron chyba stracilam nadzieje na kupno stanika 60DD.. wszystkie są miekkie, do tego moze ze 4 znalazłam.. widac nikogo nie obchodzi, czy Polki nosza dobrze dobrane staniki czy nie.. moze jak moj wujek bedzie mial przyjechac z Anglii to poprosze zeby mi przywiozł taki rozmiar
Ale to wcale nie oznacza gorsze Przy dobrze dobranym biustonoszu piersi naprawdę nie potrzebują push up, prezentują się ślicznie i w miękkich biustonoszach

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość

obejrzałam sobie wlasnie staniki w tej milissie.. okropne są O_O takie chełmy.. skoro juz robią "nietypowe" rozmiary to chociaz mogliby zadbac zeby one jeszcze jakos wygladały..
Melissa co prawda nie jest najlepsza w jakości, ale ja bym się tak nie zrażała. Bywa, że uda się znaleźć coś w miarę ładnego, a gdy zaczyna się przygodę z dobrze dobranym biustonoszem zazwyczaj po jakimś czasie trzeba postarać się o większą miseczką, bo piersi wracają na swoje miejsce i wydają się większe. Jeżeli nie masz ograniczeń finansowych to najlepiej Freya, Panache... A jeśli chcesz mieć biustonosz na dłuuuugo to na początek radzę Melisse - będzie taniej Aha, Melissa ma trochę większą, własną rozmiarówkę więc lepiej 60D, tak też pokazuje kalkulator.
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 10:53   #255
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Jeżeli nie masz ograniczeń finansowych to najlepiej Freya, Panache... A jeśli chcesz mieć biustonosz na dłuuuugo to na początek radzę Melisse - będzie taniej
Właśnie sobie obejrzałam te meliisy i ich ceny - większość około 73zł, a freye czy panache na brytyjskich stronach można kupić na wyprzedaży za 15funtów, czyli jakieś 75zł, więc wychodzi naprawdę podobnie, tylko trzeba pogrzebać

edit.
Na all widziałam zatrzęsienie np. retro za 30zł już To podejrzane wręcz
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 11:00   #256
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie sobie obejrzałam te meliisy i ich ceny - większość około 73zł, a freye czy panache na brytyjskich stronach można kupić na wyprzedaży za 15funtów, czyli jakieś 75zł, więc wychodzi naprawdę podobnie, tylko trzeba pogrzebać

edit.
Na all widziałam zatrzęsienie np. retro za 30zł już To podejrzane wręcz
No widzisz, bo ja gapa jestem Zapomniałam dodać, że na razie nie mam możliwości robienia zakupów przez internet w sklepach zagranicznych, więc jestem skazana na tutejsze. A w Polsce bywają one droższe... Stąd takie myślenie
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 11:23   #257
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
No widzisz, bo ja gapa jestem Zapomniałam dodać, że na razie nie mam możliwości robienia zakupów przez internet w sklepach zagranicznych, więc jestem skazana na tutejsze. A w Polsce bywają one droższe... Stąd takie myślenie
no Niektóre Freye w Polsce kosztują 180zł Po prostu przerażająca różnica, ale u nas to i z kosmetykami tak jest...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:37   #258
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Przed chwilą dokonałam pierwszego po uświadomieniu zakupu stanika we właściwym rozmiarze Zamówiłam w sklepie internetowym więc mam nadzieję że będzie pasował. Już nie mogę się go doczekać i cieszę się z tego jak dziecko
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 16:12   #259
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Ale to wcale nie oznacza gorsze Przy dobrze dobranym biustonoszu piersi naprawdę nie potrzebują push up, prezentują się ślicznie i w miękkich biustonoszach
Również polecam chociaż sprobować miękkiego biustonosza. W końcu jeden można mieć. Ja też nie chciałam kupować miękkiego, ale jednak kupiłam i się zakochałam A piersi wcale nie wydają się mniejsze niż w biustonoszu z gąbką
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 19:14   #260
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Witam wszystkie stanikomaniaczki dzis
Moj dzisiejszy dzien to jedno wielkie poszukiwanie Stanika.
Najpierw z ciekawosci pozlam na ryneczek.
Jedna babka spojrzala na mnie (chce podkreslic ze przez plaszcz zimowy!!) i mowi ze to niemozliwe ze taki potrzebuje.
Inne ze takich nie produkuja itd.
W jednym sklepie babka miala tzw 'male 70' ktorych zmierzylam sztuk 5. jedna byla idealna, ciasna ale miseczka za mala (staniczek byl piekny...). Bedzie idealny na moja mame ktorej wyszlo miseczka mniej w kalkulatorze.
I trafilam sobie do jednego sklepu juz zrezygnowana gdzie dostalam chyba do zmierzenia ze 20 stanikow.
I oprocz mojej kuzynki pomagaly mi obie przesympatyczne sprzedawczynie. I wybralam jeden. Ciasny w obwodzie bardzo, az troche oddycha sie inaczej. I pomyslam ze skoro sposrod 19 moich stanikow zaden nie jest dobry to przynajmniej sobie kupie jeden srednio dobry.
Wiec kupilam.
Przychodze do domu, mierze centymetrem, a on ma jak byk 60cm w obwodzie!!!!!!! A rozmiar jest na metce 70B.

Czy ja odkrylam cos przypadkiem??

A jeszcze robie eksperyment
Ojciec mojej przyjaciolki handluje bielizna i dowiem sie dzieki niej czy w hurtowni skad sprowadza naprawde nie da sie dostac nic ponizej 70.

Ale sie rozpisalam
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:23   #261
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

staniki w tych "innych" rozmiarach można tylok zamawiac przez neta?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:33   #262
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Czasami uda się znaleźć coś w sklepach. Z tym, że często drożej no i... zależy gdzie mieszkasz. Np. na Górnym Śląsku znam tylko jeden taki sklep
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:51   #263
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Kosztowal mnie 37 zlotych
I kupilam bialy a sa jeszcze brazowe i czarne, ktore chyba kupie przy przyplywie gotowki
Tez mieszkam w slaskim, choc Czestochowa to nie slask...
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:05   #264
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Również polecam chociaż sprobować miękkiego biustonosza. W końcu jeden można mieć. Ja też nie chciałam kupować miękkiego, ale jednak kupiłam i się zakochałam A piersi wcale nie wydają się mniejsze niż w biustonoszu z gąbką
ale ja pisałam juz wczesniej ze nie moge miec miekkich bo mam nierowne piersi.. a roznica jest widoczna wiec musze ją retuszować poduszka.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:16   #265
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Melduję się!
75B->60D/DD

Powiem wam, że w obecnym rozmiarze czuję się dobrze. Ciekawe jak będzie w nowej opcji. Hmm, tylko czy znajdę taki rozmiar w tych moich małomiasteczkowych bieliźniakach Do tej pory nosiłam tyko typu push-up. Zobaczymy jak to będzie.
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:21   #266
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

aaa o i dziekuje bardzo hihi za linki kurcze.. boje sie kupic przez internet tym bardziej, ze ta przesyłka moze byc dosc droga..
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:25   #267
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

agta85 czy masz w Krakowie "obczajone" jakies sklepy procz tego slynnego intimo4you? Planuje sie tam wybrac,ale jak na moja kieszen,te staniki sa bardzo drogie :/ Da sie znalezc cos 60DD tak za 50zl w tym pieknym miescie?
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:57   #268
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Ciasny w obwodzie bardzo, az troche oddycha sie inaczej. I pomyslam ze skoro sposrod 19 moich stanikow zaden nie jest dobry to przynajmniej sobie kupie jeden srednio dobry.
Wiec kupilam.
Skoro źle oddychasz, to nie jest dobry. Ja bardzo poepieram dobieranie właściwego romziaru stanika i nie wciskanie się w za maęł miseczki, ale jeśli obwód jest za mały to jest to równie złe. Zamiast deformować sobie piersi ściskasz sobie wtedy żebra i równoczesnie płuca. A, że żebra przez dłuższy czas ściśnięte przyzwyczajają sie do tego ścisku i przestają znim walczyć, ba nawet pozwalaja się bardziej ścisnać ( dlatego uwaga, jesli po miesiącu noszenia obwód znowu daje się zmiejszyć, o ile rzeczwyiście nosiłyście za małe miseczki i połowa piersi byłą pod stanikiem a teraz wróciął na miejsce, to oczywiście wszytko w porządku, ale jeżeli pod stanikiem była tylko skóra i żebra, a a teraz nagle możecie ścisnąć się bardziej... To niedobrze).

Nie wolno sobie niczego śćiskać, ani piersi, bo ryzykujesz raka i ich zły wygląd, ani płuc, bo ryzykujesz nieustające niedotlenienie. Ciasny obwód znaczy taki, w którym ciągle możesz swobodnie oddychać pełną piersią i bez podnoszenia ramion. On ma być wygodny, a nie dusić, inaczej stanik dalej będzie przekleństwem, ale nie dla piersi, tylko dla Waszego organizmu.

Fantatycznie, że w internecie pojawiły się taki tabelki z przelicznikami, że ktoś zwrócił uwagę na to, że kobiety źle kupują staniki, bo wybierają za małe miszeczki i za duże obwody. Trzeba przmyierzyć kilka staników obok wyniku, którym nam wyszedł ( jedna osoba , której wyszło 60A będzie się lepiej czuła w 55B, inna w 60A, inna w 60B, inna w 65AA, jeszcze inna w 65A). Trzeba pomierzyć takie staniki i wybrać ten, który rzeczywiście jest najwygodniejszy, zamiast na siłę wciskać się w coś , co z tabelki wyszło.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 21:17   #269
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Tak sobie mysle i nie wiem jaki to scisk ktory czuje...wszystkie staniki ktore do tej pory mialam praktycznie od samego poczatku byly za luzne w obwodzie i przywyklam. A ten jest na najluzniejszej haftce taki ze prawie nie czuje ze go mam ale jednak czuje ze cos tam jest. I te miseczki mi tak ladnie ukladaja to wszystko, nic sie nie wylewa bokiem ani nic
Sprzedawczyni powiedziala ze ma taki sam i ze sie rozciaga w obwodzie po jakims czasie wiec mysle ze bedzie dobrze
jak nie dam rady go nosic to nic na sile, chociaz szkoda.
A swoja droga to ciekawi mnie jak te piersi wracaja do ladnego ksztaltu pod wplywem dobrego stanika Tez tak chce dzis sie tyle siebie naogladalam w tych przymierzalniach i jakis takis ten moj biust taki 'zmeczony', jakby zaraz mial zemdlec, zero zycia.
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 21:30   #270
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

To zalezy. Jeśli nosiłaś za małą miseczkę, jest duża szansa, że to się w niej nie mieściło powędrowało niżej lub pod pachy. Kiedy założysz większą miseczkę i biust mieści sie w niej w całości, pierś wraca do swojego pierowotnego kształtu. Tak samo mniejszy obwód optycznie "podnosi" biust.

Jesli natomaist weźmiesz zbyt mały obwód, biust będzie też wyglądał coraz lepiej, może się nawetz nacząco powiekszyć, ale to dlatego, ze żebra coraz słabiej się rozszerzają. Pierwsza sytuacja jest dobra, druga nie.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.