Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-29, 11:51   #481
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

A czy ktos sie wybiera do COsinusa w Olsztynie na kierunek tez kosmetyka?
Majkela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 19:06   #482
karola004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam,
Chcê siê od wrze¶nia zapisaæ na Kosmetykê do Cosinusa w Gdyni. Je¿eli jest kto¶ jeszcze chêtny na ten kierunek od wrze¶nia to pisaæ ) lepiej siê zapoznaæ ju¿ wcze¶niej hehe :P Pozdrawiam!
karola004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 21:52   #483
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 392
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

ja jestem chetna i tez jestem z Gdyni
Maladive jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 22:25   #484
karola004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ooo to super! A zapisa³a¶ siê ju¿ ? ja narazie tylko poprzez opcjê on line ale mam dwa tygodnie na doniesienie dokumentów s³ysza³am ¿e zajêcia maj± siê odbywaæ na karwinach w nowo wyremontowanej pracowni kosmetycznej wiêc fajnie masz gg? napisz, mój nr : 13633924 Pozdrawiam
karola004 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 22:36   #485
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

moja znajoma uczêszcza³a do cosinusa i by³a zadowolona, to zale¿y od wyk³adowców i czy uczestniczka takiego kursu chce siê faktycznie czego¶ nauczyæ,a nie '' zabiæ czas''
joannajj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 21:10   #486
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

ja nie z Poznania, ale najbli¿ej tam mam

chcê siê tam wybraæ, by zdobyæ zawód- jestem po studiach, które zupe³nie na nic mi siê nie przyda³y- wrêcz czasem nawet przeszkadza³y.

Kasa i czas w b³oto.
Chcê postawiæ wszytsko na jedn± kartê i odwróciæ moj± "karierê zawodow±" o 180 stopni
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 23:20   #487
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 5 449
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez Anq26 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bêdzie ju¿ fryzjerstwa w policealnej. S± zmiany w ustawach, koniec dofinansowania i ogólnie fryzjerstwo jest zamykane.
Wszystkie specjalistyczne s± zamykane, w koñcu trzeba ³ataæ dziurê bud¿etow±, wiêc po co siê uczyæ. A tak serio to zamknêli mi Logistykê i Spedycjê akurat jak siê zdecydowa³am na ni± pój¶æ Mo¿e tak mia³o byæ ehh

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

A tak w ogóle to s³ysza³am, ¿e lepsz± alternatyw± dla cosinusa jest Siódemka? Podobno lepiej dobieraj± kadrê i generalnie organizacja lepiej wygl±da? Mo¿e kto¶ to potwierdziæ ?
gorzala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 08:24   #488
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

khloe ja te¿ studiowa³am ale zupe³nie nie zwi±zanego z kosmetyk±, teraz przed 30-stk± wiem co chcê w ¿yciu robiæ, trochê pó¼no ale co tam!
joannajj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 11:47   #489
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez gorzala Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]A tak w ogóle to s³ysza³am, ¿e lepsz± alternatyw± dla cosinusa jest Siódemka? Podobno lepiej dobieraj± kadrê i generalnie organizacja lepiej wygl±da? Mo¿e kto¶ to potwierdziæ ?
Z Siódemki kojarzê tylko ulotkê w której zaznaczaj±, ¿e nauka nie koliduje z prac± czy inn± szko³± zaoczn±...
__________________
osi±gaæ cele krok po kroku
i wyznaczaæ kolejne



zmieniam siê na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 11:52   #490
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Hej a nie wiecie czy ta szko³a jest dzienna? i p³atna?
Interesuje mnie kosmetyka w Olsztyni
Majkela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 16:33   #491
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 5 449
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Wszystko o oplatach jest napisane na ich stronach, czy ludzie najpierw pytaja innych a potem schodza na strony?? -.-
gorzala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 20:13   #492
lilia4567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez joplin Poka¿ wiadomo¶æ
Mi w³a¶ciwie zale¿y bardziej na liceum dla doros³ych, ni¿ na szkole policealnej . Rzeczywi¶cie Cosinus ma chyba nie najlepsz± opiniê, dlatego szukam dalej. Jak na razie trafi³am na AP edukacja i ¯ak .

W AP Edukacji te¿ maja liceum dla doros³ych,a co Ci jeszcze powiem maj± kursy przygotowawcze do matury!!!

Dodatkowo powsta³y nowe kierunki w AP Edukacji w Olsztynie ale pewni w innych miastach te¿ ale nie wiem dok³adnie co?

Zajrzyj na ich stronê i poczytaj mo¿e co¶ dla Siebie znajdziesz!!!
lilia4567 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-03, 14:46   #493
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

a sk³ada³a¶ ju¿ dokumenty??

bo nie wiem, czy jest tyle chêtnych, ¿e ju¿ trzeba sk³adaæ, czy mogê jeszcze poczekaæ....
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-03, 22:38   #494
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomo¶ci: 2 647
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

w tym tyg mam zamiar z³o¿yæ, jak by³am tydz temu to by³o sporo miejsc bo kobiety w sekretariacie tak na luzaka rozmawialy ze tak, na pewno s±
joannajj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-09, 21:48   #495
wandamon20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam Proszê o opinie na temat szko³y policealnej V.I.P ul. Piotrkowska 94. w
£odzi . Chcê i¶æ na administracjê . Z góry dziêki
wandamon20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-18, 13:38   #496
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam,
czy jest kto¶ kto od wrze¶nia zaczyna Kosmetykê w Krakowie?
Aaaa i je¶li jest kto¶ kto ju¿ w Krk uczêszcza na ten kierunek, prosze o info jak wygl±daja zajecia praktyczne, na os.Szkolnym bodaj¿e, czy pracownie s± dobrze wyposa¿one?

Osobi¶cie jestem ju¿ po studiach zue³nie innego kierunku, lecz chcia³abym zrobiæ co¶ jeszcze, by mieæ wieksze mo¿liwosci kiedy¶, szczególnie ze wychowuje dziecko i raczej siedze w domu wiec taka szko³a w weekendy to co¶ dla mnie i nie podoba mi sie ubli¿anie ludziom oraz kategoryzowanie ze wzglêdu na to do jakiej szko³y siê wybiera! Tak w³asnie czyta³am na pocz±tku w±tku, przeciez oczywiste jest to ze ni¿sza klasa spo³eczna bedzie uczêszczaæ do takiej szko³y bo jest BEZP£ATNA! Sama nie mam na to ¿eby wywaliæ za szko³ê, gdy wychowuje dziecko i tylko M pracuje, ale nie uwa¿am sie za jak±¶ patologie czy gorsz± od innych. Je¶li to biedne panstwo doplaca i daje mozliwosci czegos to trzeba korzystac! a To czy kto¶ zda egzamin koñcowy zalezy tylko od tego czy sie bedzie uczyl a nie od tego czy wykladowca jest dobry, ludzie przeciez taki nauczyciel przekazuje swoj± wiedze w sposób oczywisty a to jak ja wykorzystamy zalezy tylko od nas, poza tym wiedz±c jaki jest program nauczania na danym kierunku mozemy sie "douczyæ" sami, w dobie internetu i wszelakich dostêpnych ¼róde³ edukacyjnych nie widze problemu! wiêc nie ma co porównywac szkó³ za ktore sie placi do tych ktore s± bezplatne, tylko czerpac maksymalnie z tego ze mamy to za darmo!!!!

pozdrawiam
polas765 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-19, 07:41   #497
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez polas765 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
czy jest kto¶ kto od wrze¶nia zaczyna Kosmetykê w Krakowie?
Aaaa i je¶li jest kto¶ kto ju¿ w Krk uczêszcza na ten kierunek, prosze o info jak wygl±daja zajecia praktyczne, na os.Szkolnym bodaj¿e, czy pracownie s± dobrze wyposa¿one?

Osobi¶cie jestem ju¿ po studiach zue³nie innego kierunku, lecz chcia³abym zrobiæ co¶ jeszcze, by mieæ wieksze mo¿liwosci kiedy¶, szczególnie ze wychowuje dziecko i raczej siedze w domu wiec taka szko³a w weekendy to co¶ dla mnie i nie podoba mi sie ubli¿anie ludziom oraz kategoryzowanie ze wzglêdu na to do jakiej szko³y siê wybiera! Tak w³asnie czyta³am na pocz±tku w±tku, przeciez oczywiste jest to ze ni¿sza klasa spo³eczna bedzie uczêszczaæ do takiej szko³y bo jest BEZP£ATNA! Sama nie mam na to ¿eby wywaliæ za szko³ê, gdy wychowuje dziecko i tylko M pracuje, ale nie uwa¿am sie za jak±¶ patologie czy gorsz± od innych. Je¶li to biedne panstwo doplaca i daje mozliwosci czegos to trzeba korzystac! a To czy kto¶ zda egzamin koñcowy zalezy tylko od tego czy sie bedzie uczyl a nie od tego czy wykladowca jest dobry, ludzie przeciez taki nauczyciel przekazuje swoj± wiedze w sposób oczywisty a to jak ja wykorzystamy zalezy tylko od nas, poza tym wiedz±c jaki jest program nauczania na danym kierunku mozemy sie "douczyæ" sami, w dobie internetu i wszelakich dostêpnych ¼róde³ edukacyjnych nie widze problemu! wiêc nie ma co porównywac szkó³ za ktore sie placi do tych ktore s± bezplatne, tylko czerpac maksymalnie z tego ze mamy to za darmo!!!!

pozdrawiam
W którym miejscu w Krakowie jest ta szko³a bo ja siê w³a¶nie zastanawiam nad kosmetyk±
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-19, 15:22   #498
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Poka¿ wiadomo¶æ
W którym miejscu w Krakowie jest ta szko³a bo ja siê w³a¶nie zastanawiam nad kosmetyk±
Hej, sekretariat jest na D³ugiej i Grodzkiej ale zajêcia odbywaj± siê na os. Szkolnym w Nowej Hucie. Ja studiowa³am na uczelni ktora tez na Szkolnym miala zajecia i na poczatku mnie dojazdy wkurzaly ale szynko sie przyzwyczai³am bo w sumie jak rano jechalam to do wieczora siedzialam a w weekend korkow nie ma wiec szybciutko pokonywalam trase
polas765 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-26, 15:24   #499
almly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Witajcie!
Ja równie¿ planujê zacz±æ kosmetykê w szkole Cosinus w Poznaniu. Aktualnie studiujê (3 rok) na Uniwersytecie Medycznym, dlatego mam pewne obawy, czy uda mi siê pogodziæ oba kierunki. Je¶li macie mo¿e informacje o kierunku to z góry dziêkujê.
almly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 17:24   #500
nieIdelna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja siê wybieram na kosmetykê na Cosinusa do Krakowa
A mo¿ecie mi powiedzieæ czy wystarczy mi za¶wiadczenie od zwyk³ego lekarza czy musi byæ od lekarza pracy?
nieIdelna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-30, 07:03   #501
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez nieIdelna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê wybieram na kosmetykê na Cosinusa do Krakowa
A mo¿ecie mi powiedzieæ czy wystarczy mi za¶wiadczenie od zwyk³ego lekarza czy musi byæ od lekarza pracy?

Wystarczy od zwyk³ego ale u mnie zaden nei chcial wypisac mowi± ze medycyna pracy daje takie wiec w sekretariacie na D³ugiej wydali mi skierowanie i zrobilam
polas765 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-30, 08:36   #502
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 324
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

U mnie niestety szko³a odpada, jestem z poza Krakowa i nie mia³abym gdzie przenocowaæ przez weekend
__________________
“Ten, kto przeniós³ górê, zacz±³ od ma³ych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-31, 20:56   #503
nieIdelna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez polas765 Poka¿ wiadomo¶æ
Wystarczy od zwyk³ego ale u mnie zaden nei chcial wypisac mowi± ze medycyna pracy daje takie wiec w sekretariacie na D³ugiej wydali mi skierowanie i zrobilam
Mam nadziejê, ¿e moja mi wypisze, bo jestem z okolic Krakowa i nie za bardzo mam jak podjechaæ po to skierowanie
A z tym skierowaniem p³aci³a¶ za badania?
nieIdelna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 07:06   #504
polas765
Przyczajenie
 
Avatar polas765
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez nieIdelna Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e moja mi wypisze, bo jestem z okolic Krakowa i nie za bardzo mam jak podjechaæ po to skierowanie
A z tym skierowaniem p³aci³a¶ za badania?
Nie, w³asnie ze skierowania szko³y s± bezp³atne, robi siê je na ul. Zygmunta Augusta tj medycyna pracy, wyglada to tak ze przed 7 rano przyjechalam, stalam w duzej kolejce bo to okres taki ze dzieciaki do skol, na studia itp potrzebuj± zaswiadczenia, ale da sie przezyc, lekarka bada oczy i s³uch, wypisuje karte i w zaleznosci od kierunku kieruje na odpowiednie badania, ja wyladowalam u jakiejs z medycyny pracy ktora juz wypisywala docelowe ¶wistki, ale ta znowu wys³a³a mnie na spirometrie jeszcze bo uwazala ze w kosmetyce to wazne badanie i potem sie wrocilam z wynikiem po 5 minutach i zaswiadczenie wypisala. Tyle ze ze 2 h tam spedzilam, ale ja mieszkam w centrum Krk wiec mnie to nie przeszkadza, no moze troche tak bo mam ma³e dziecko
Fajnie by bylo jakby Ci sie udalo zdobyc u siebie, u mnie sa s³u¿bi¶ci straszni, a ze nie wolno teraz faktycznie wypisywwac lekarzom pierwszego kontaktu takich rzeczy, nie dziwie sie w sumie, s± kierunki na ktore specjalista powinien wydac oswiadczenie, u 3 bylam i nic, mam nadzieje ze Tobie sie uda a zapisalas sie juz?
polas765 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 20:31   #505
nieIdelna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez polas765 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, w³asnie ze skierowania szko³y s± bezp³atne, robi siê je na ul. Zygmunta Augusta tj medycyna pracy, wyglada to tak ze przed 7 rano przyjechalam, stalam w duzej kolejce bo to okres taki ze dzieciaki do skol, na studia itp potrzebuj± zaswiadczenia, ale da sie przezyc, lekarka bada oczy i s³uch, wypisuje karte i w zaleznosci od kierunku kieruje na odpowiednie badania, ja wyladowalam u jakiejs z medycyny pracy ktora juz wypisywala docelowe ¶wistki, ale ta znowu wys³a³a mnie na spirometrie jeszcze bo uwazala ze w kosmetyce to wazne badanie i potem sie wrocilam z wynikiem po 5 minutach i zaswiadczenie wypisala. Tyle ze ze 2 h tam spedzilam, ale ja mieszkam w centrum Krk wiec mnie to nie przeszkadza, no moze troche tak bo mam ma³e dziecko
Fajnie by bylo jakby Ci sie udalo zdobyc u siebie, u mnie sa s³u¿bi¶ci straszni, a ze nie wolno teraz faktycznie wypisywwac lekarzom pierwszego kontaktu takich rzeczy, nie dziwie sie w sumie, s± kierunki na ktore specjalista powinien wydac oswiadczenie, u 3 bylam i nic, mam nadzieje ze Tobie sie uda a zapisalas sie juz?
Na szczê¶cie siê uda³o Moja pani dr bez problemu wypisa³a mi to zasiadczenie

Na razie zarejestrowa³am siê on line, a we wtorek jadê zawie¼æ papiery
I dziêki za pomoc
nieIdelna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-01, 21:47   #506
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam
Sa jakies dziewczyny z TEB edukacja w Olsztynie na kierunku technik us³ug kosmetycznych>?
Majkela jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-16, 14:54   #507
123tola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam. Czy jest kto¶ kto zapisa³ siê na technika us³ug kosmetycznych do OMEGI w GLIWICACH? Bo niedawno siê zapisa³am i chêtnie pozna³abym wcze¶niej kogo¶ z grupy Szko³a trwa 2 lata i jest ca³kowicie ZA DARMO, tak¿e zapisujcie siê kochane
123tola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-17, 08:10   #508
modnisia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez neia Poka¿ wiadomo¶æ
Farmacja jest tylko kierunkiem studiow(na uniwerrsytetach medycznych).
Znalaz³am farmacjê w Poznaniu juhu omega edukacja za czesne 150 z³. Super! bo nie tak drogo. Neia: niestety mam za s³abe wyniki na maturze, ¿eby dostaæ siê na studia w tym kierunku A to mi daje tytu³ technika, a ¿eby pracowaæ w aptece to to wystarczy. Tak ostatnio przygl±da³am siê ludziom pracuj±cym w aptece. Na 4 os. po³owa by³a technikami, wiêc chyba zatrudnienie znajdê. Mam tak± nadziejê
modnisia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-20, 10:22   #509
Black Casshmere
Rozeznanie
 
Avatar Black Casshmere
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 652
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja my¶lê o kosmetyce, ale w Bytomiu czy ma która¶ bli¿sze informacje jak wygl±da nauka?
__________________
Tañczyæ, klaskaæ, skakaæ, krzyczeæ, ¶piewaæ, unosiæ siê...
Black Casshmere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-26, 20:44   #510
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomo¶ci: 696
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam , ja teraz zaczne 3 semestr na kierunku Technik Prac Biurowych Bardzo ciekawe zajecia i fajni nauczyciele mi sie trafili
__________________
M±drzy ludzie ucz± siê na cudzych b³êdach ,
zwyczajni na w³asnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-04-28 16:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.