Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-07-13, 21:07   #751
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szko³a Policealna Cosinus Administracja.

Hej,
mój ch³opak skoñczy³ administracje w szkole cosinus. By³ bardzo zadowolony z tej szko³y . Pozna³ nowych ludzi a dziêki dobrze wykwalifikowanej kadrze zda³ technika.
Szko³a jest darmowa i ma fajne promocje dla uczniow np. za przyprowadzenie znajomego moj chlopak dostal nagrode.
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-07-28, 08:35   #752
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Piszesz chyba te¿ o szkole ¶redniej w Cosinusie, tam chyba "uczniowie" nie musz± je¼dziæ w inne miejsca, maj± zajêcia zawsze w tym samym budynku.
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-07-31, 07:53   #753
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

¦wietna reklama beznadziejnej szko³y, która zamyka kierunki po semestrze, pozwala ona listê obecno¶ci tworzyæ z osób nieobecnych oraz reklamuje siê przez copywriterów.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-05, 09:34   #754
anulaKot9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

A ja w czerwcu ukoñczy³am ju¿ naukê na jednym kierunku w cosinusie i wczoraj z³o¿y³am papiery na nastêpny - polecam wszystkim!!!! Faktycznie wszystko za darmo - fajni nauczyciele Teraz idê na opiekuna medycznego bo co¶ czujê, ¿e bêdzie na to du¿e zainteresowanie u pracodawców....
anulaKot9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-07, 19:44   #755
Kuuba2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ukoñczy³em szko³ê policealn± Cosinus na kierunku opiekun medyczny. Jestem naprawdê bardzo zadowolony. Zajêcia by³y ciekawe, zw³aszcza te praktyczne. Super szko³a. A nawi±zuj±c do poprzedniej wiadomo¶ci na tym portalu Cosinus nie potrzebuje dodatkowej reklamy, poniewa¿ jest powszechnie znany i bardzo popularny patrz±c na moich znajomych i nie tylko. Podsumowuj±c polecam bardzo serdecznie, na pewno nie bêdziecie ¿a³owaæ wyboru Cosinusa.
Kuuba2211 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-08, 10:34   #756
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Masz szczê¶cie, ¿e nie rozwi±zali ci grupy po semestrze a byle kto prowadzi³ zajêcia a nawet zajêcia by³y odwo³ywane po godzinie siedzenia na korytarzu. Unikajcie Cosinusa i ¯AK-a.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-08, 22:07   #757
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Nie wiem co trzeba mieæ g³owie, ¿eby wychwalaæ sieci szkó³ jakimi s± Cosinus oraz ¯AK. No sorry, ale wam chyba p³ac± za spamowanie i za tê reklamê o tych szko³ach. Po szkole ¶redniej my¶la³am nad szko³± policealn± i zdecydowa³am na szko³ê publiczn± typu CKU i kierunek, który mnie interesowa³. A w przysz³o¶ci planujê studia. Mia³am my¶li te¿ odno¶nie Cosinus i ¯AK i bardzo dobrze, ¿e siê nie zdecydowa³am. Nigdy w ¿yciu ¿adnej z tych dwóch szkó³ nie wpisa³abym w CV. Jak dla mnie wstyd. Takie kierunki mo¿na robiæ równie¿ w innych szko³ach. Bezp³atnie. Co¶ by siê znalaz³o, choæ wiem, ¿e najbardziej znane to Cosinus i ¯AK. Jednak te szko³y to jeden wielki JOKE.
__________________
1. Lepiej byæ nielubian± za to, kim jeste¶ ni¿ byæ kochan± za to kim nie jeste¶.
2. Ludzie nie rodz± siê dobrzy albo ¼li. Rodz± siê z pewnymi sk³onno¶ciami, ale liczy siê sposób, w jaki ¿yj±. I to, jakich ludzi poznaj±.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-08-08 o 22:17
MsN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-08-09, 12:14   #758
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

¯AK i Cosinus chyba maj± na us³ugach czarodziejów.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-10, 10:52   #759
Pati123_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Hej, ja od siebie napiszê, ¿e jestem po Cosinusie w Radomiu. Koñczy³am z Cosinusem LO, zaczê³am te¿ robiæ Technika Administracji - nie mogê narzekaæ. Szuka³am czego¶ co pozwoli mi na naukê w weekendy i pracê w ci±gu tygodnia. Kole¿anka mi poleci³a Cosinusa, sama tam uczêszcza³a. Dla mnie to by³a ¶wietna opcja, zw³aszcza, ¿e szko³a jest bezp³atna, nie ma ¿adnych dodatkowych op³at, serio. Wiêc nawet je¿eli kto¶ siê waha to warto spróbowaæ, bo nic nie tracicie.
Pati123_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-17, 08:45   #760
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Cytat:
Napisane przez Katarzyna_941 Poka¿ wiadomo¶æ
Cosinus jest ca³kowicie bezp³atn± szko³±. Wiem, bo skoñczy³am tam kosmetykê i przez ca³y okres nauki nie by³o ¿adych op³at
Potwierdzam- w cosinusie nie ma ¿adnych op³at je¶li chodzi o liceum i szko³y policealne. Zajêcia w jednym miejscu, zaocznie. Ja uczê siê w Lublinie, od wrze¶nia bêdê na 5 semestrze liceum i jestem bardzo zadowolona. Nauczyciele kompetentni, na zajeciach on-line równie¿ ok. Je¶li kto¶ chce siê uczyæ to niewa¿ne jaka szko³a- dzienna, zaoczna, policealna czy studia. Po liceum wybieram siê na kosmetykê.
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-17, 08:48   #761
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Cytat:
Napisane przez TenderHeartedGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, od¶wie¿am temat Kosmetyki w Cosinusie. Interesuje mnie Warszawa, bardzo Was proszê o opinie
Ja uczê siê w cosinusie w Lublinie- co prawda aktualnie w liceum, ale wybieram siê po ukoñczeniu na kosmetykê. Znajome s± na tym kierunku i bardzo chwal±- zajêcia praktyczne od 1 semestru, brak op³at, super wyk³adowcy.
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 11:54   #762
Sanahhh12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja tam polecam szko³ê Cosinus. Rozumiem te¿ osoby, które nie polecaj± szko³y bo ka¿dy ma inne zdanie i to normalne. Akurat mi siê tak uda³o, ¿e bez ¿adnych problemów mog³am ukoñczyæ kierunek Opiekuna medycznego w Nowym S±czu. Co najlepsze, na praktykach za³apa³am siê do pracy. Zawód w rok, egzamin pañstwowy na koniec, mo¿liwo¶æ ³±czenia ¿ycia prywatnego z szko³± poniewa¿ zajêcia w weekendy. Jak dla mnie? BOMBA.
Sanahhh12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-17, 12:57   #763
Aneta12_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

O! Ja te¿ polecam Cosinusa w Radomiu
Jestem absolwentk± i polecam ca³ym sercem. By³am na kosmetyce - bardzo podoba³y mi siê zajêcia, by³y prowadzone przez makija¿ystki i wiele mo¿na by³o siê od nich nauczyæ. Dodatkowo zajêcia praktyczne by³y bardzo fajne, poniewa¿ wyposa¿enie sprzêtu i kosmetyków te¿ by³o bardzo na plus.
Jak chcecie mieæ jaki¶ potwierdzenie kwalifikacji w zawodzie to polecam. Tym bardziej, ¿e szko³a naprawdê jest bezp³atna. Za nic nie p³acicie.
Aneta12_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-20, 07:37   #764
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Wstyd za to, kiedy rozwi±zuj± ci kierunek a z praktycznej nauki zaledwie sen lub iluzja. Ja z t± szko³± i jeszcze jedn± sieci± straci³em nie tylko czas lecz równie¿ szansê na erasmusa. Najgorsze, ¿e kierunki s± tak nieatrakcyjne.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-20, 10:17   #765
Marrrrikaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Uczêszczam do Cosinusa w £odzi od dwóch lat. Pomimo tego,¿e jest to szko³a zaoczna spe³nia moje wszystkie wymagania-i co najwa¿niejsze- wynoszê z zajêæ cenn± wiedzê. Od przekroczenia progu sekretariatu wiedzia³am,¿e jest to szko³a z przyjazn± amtosfer±. Opowiedzia³a dok³adnie o zjazdach,i powiem szczerze-by³am pewna,¿e dobrze trafi³am. Na zjazdach nie by³o podpisywania i wychodzenia z klasy (tak jak w niektórych szko³ach zaocznych),ka¿dy z chêci± siedzia³, s³ucha³ nauczyciela i notowa³. Kadra poprzez prezentacje,anegdoty i filmiki przekazywa³a nam wiedzê,któr± wykorzysta³am na egzaminie maturalnym. Je¶li chodzi o maturê, to szko³a zorganizowa³a bezp³atne fakultety na których przez czas d³u¿szy ni¿ godzina robili¶my arkusze z poprzednich lat. Po maturze wiedzia³am,¿e chcê pozostaæ w Cosinusie. Zapisa³am siê na kierunek technik administracji i znowu siê nie zawiod³am Wydawa³oby siê,¿e tematy zwi±zane z prawem i biurokracj± zanudzaj±,nie raz tak s³ysza³am- na szczê¶cie okaza³o siê, ¿e je¶li dobrze przekazuje siê wiedzê to i prawo cywilne zaczyna wszystkich interesowac. Pani Dyrektor zawsze oferuje pomoc w ka¿dej sprawie, osobi¶cie odwiedza klasy aby zmotywowaæ nas jeszcze bardziej dobrym s³owem.
Marrrrikaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-20, 11:42   #766
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Chodzê do liceum cosinus w Lublinie i jestem zadowolona. Zajêcia w weekendym, bezp³atnie, w przysz³ym roku koñczê i zapisujê siê od razu na kosmetykê- du¿o kole¿anek chwali sobie ten kierunek
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-21, 12:31   #767
Olaje15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 12
Smile Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Ja chodzê na kosmetykê do Cosinusa w Czêstochowie i polecam t± szko³ê.
Zajêcia s± praktyczne i teoretyczne, do tego praktyki na prze³omie 2 i 3 semestru. Jak nie masz mo¿liwo¶ci za³atwiæ sobie praktyk to oni pomagaj±.

Przygotowanie do zawodu bardzo dobre, sale s± dobrze wyposa¿one, nic nie musisz kupowaæ, wszystko zapewniaj±.
Z tego co wiem to nie ma ograniczeñ je¿eli chodzi o miejsca.
Olaje15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-21, 16:57   #768
Chailleach
Wcale nie wied¼ma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Czy cosinus upad³ a¿ tak nisko, ¿e musi siê reklamowaæ za pomoc± dorabiaj±cych sobie studenciaków, pisz±cych po kilka postów ze ¶wie¿ych kont, zamiast po¶wiêciæ trochê forsy na normaln± reklamê? Jeszcze jaka¶ niedo¶wiadczona, m³oda duszyczka uwierzy w te reklamy...
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-24, 08:05   #769
Olaje15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Cytat:
Napisane przez lizawietta Poka¿ wiadomo¶æ
[1=6746bdedfa49379c2543594 dc795ba743a60a5f4_5ea4c0f 24d671;25727819]tyle pró¶b i pytañ a nikogo kto by odpowiedzia³

hmm no mi sie wydaje, ¿e skoro masz 17 lat to nie da rady. Jest ustalone ze szko³a dla doroslych od 18. r.¿ . A skoro jestes chora twoja szkola nie moze isc ci na reke? indywidualne nauczanie itp.[/QUOTE]
Z tego co wiem to mo¿esz i¶æ do LO dla doros³ych do Cosinusa jak masz 17 lat, ale musisz przyj¶æ siê zapisaæ z rodzicem lub opiekunem.
Olaje15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 15:12   #770
sararadwa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Ja tak skoñczy³am LO - o wiele lepiej ni¿ w normalnym publicznym liceum. Grupa liczy³a 20 kilka osób, nauczyciele byli naprawdê ¶wietni. Zajêcia co dwa tygodnie w weekendy - z³apa³am siê nawet pracy na tygodniu. Nie mam na co narzekaæ.
PS
Uczy³am siê w Cosinusie.
sararadwa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-24, 15:23   #771
sararadwa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Szko³a Policealna Cosinus Administracja.

Cytat:
Napisane przez omajk2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
mój ch³opak skoñczy³ administracje w szkole cosinus. By³ bardzo zadowolony z tej szko³y . Pozna³ nowych ludzi a dziêki dobrze wykwalifikowanej kadrze zda³ technika.
Szko³a jest darmowa i ma fajne promocje dla uczniow np. za przyprowadzenie znajomego moj chlopak dostal nagrode.

Ja skoñczy³am. Polecam ciekawe zajêcia. Znalaz³am podczas nauki w Cosinusie praktykê w jednej firmie i zosta³am do tej pory
sararadwa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-24, 15:28   #772
sararadwa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Cytat:
Napisane przez anula19_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uczê siê w cosinusie w Lublinie- co prawda aktualnie w liceum, ale wybieram siê po ukoñczeniu na kosmetykê. Znajome s± na tym kierunku i bardzo chwal±- zajêcia praktyczne od 1 semestru, brak op³at, super wyk³adowcy.

Ja co prawda nie Warszawa, ale Radom. I polecam Natomiast moja kuzynka uczy³a siê w³a¶nie w Warszawie.

Chwali³a, ¿e du¿o praktyki, praca na fajnych kosmetykach. Pracownie s± profesjonalnie wyposa¿one. Teraz ma swój salon, w którym robi paznokcie i jest bardzo zadowolona.
sararadwa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-26, 11:35   #773
renatabednarczyk12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Te¿ polecam!

Praca na porz±dnych kosmetykach, du¿a ich ilo¶æ, nie jest tak, ¿e pracuje siê na 2 kremach i koniec. Pracownia te¿ ma dobry sprzêt, mo¿na siê wiele nauczyæ. Egzamin, je¿eli kto¶ siê przyk³ada³ do nauki i zajêæ, to w³a¶ciwie pro¶cizna. Praktyki trzeba odbyæ, ja je zrobi³am w salonie kosmetycznym, pó¼niej nawet pracowa³am w nim przez chwilê, ale siê przeprowadzi³am i zaczê³am prace w innym. Mi³o te¿ wspominam grupê, dziewczyny by³y szczerze zainteresowane tym co robili¶my, ka¿da w³a¶ciwie interesowa³a siê tematyk± beauty.
renatabednarczyk12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-27, 11:44   #774
ANK11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 2
Smile Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

ja koñczy³am florystykê w Cosinusie i jestem bardzo zadowolona, ¿a³ujê tylko ¿e kierunku nie mo¿na powtarzaæ, bardzo du¿o zajêæ praktycznych, ¿ywe kwiaty, jak kto¶ tylko chcia³ to móg³ siê bardzo du¿o nauczyæ, i to wszystko bezp³atnie.
ANK11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-31, 20:26   #775
patka_56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Polecam skoñczyæ kosmetykê w Cosinusie! Du¿o zajêæ praktycznych. Zajêcia co 2 tygodnie, jest czas na pracê Fajne sale i kosmetyki!
patka_56 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-08, 12:12   #776
Paullaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Chodzê na kosmetologiê do szko³y Cosinus w Toruniu. Oprócz nauki teoretycznej i praktycznej na zajêciach mamy dodatkowe kursy z makija¿u estradowego czy ¶lubnego. No i szko³a jest za free...co tu duzo mówiæ. Warto Polecam
Paullaaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-10, 09:23   #777
asia301189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja siê uczê w Warszawie.
Powiem tak-
+ wszystko za darmo, kadra nauczycieli chce jak najwiêcej przekazaæ uczniom
- zajêcia w weekendy
warto czy nie warto tutaj ju¿ ka¿da sama siê zdecyduje, a ja polecam
asia301189 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-14, 08:12   #778
OlaN277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez Emigie9378 Poka¿ wiadomo¶æ
W szkole s± wszystkie kierunki bezp³atne, na stronie mo¿na znale¼æ opis danego kierunku i wykaz przedmiotów oraz form i rodzaj zajêæ. Moim zdaniem warto chodziæ w weekendy i zdobyæ zawód. Tym bardziej, ¿e na zajêciach mia³am du¿o praktyki, wiêc nie siedzisz przez ca³y czas w teorii. Cosinus jest w wielu miastach w Polsce, wiêc polecam zajrzeæ na ich stronê.
To prawda. Ja skoñczy³am kierunek opiekunka dzieciêca w Toruniu, jednocze¶nie robi±c sta¿ w ¿³obku. Kiedy skoñczy³am szko³ê to zaoferowano mi pracê Polecam ca³ym sercem, fajne i ciekawe zajêcia no i szko³a daje mo¿liwo¶æ podjêcia fajnej, ciekawej pracy. I szko³a jest darmowa, co jest baaardzo du¿ym plusem
OlaN277 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-15, 10:32   #779
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez irena3011 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja skorzysta³am ze szko³y medycznej w Warszawie i obecnie pracujê jak masa¿ystka. Zdecydowanie polecam, przygotowanie profesjonalne od A do Z, bez problemu zda³am egzamin wiêc mog³am szybko szukaæ pracy.

Ja skoñczy³am administracjê i równie¿ pracujê w zawodzie. Jednocze¶nie dziennie robi³am studia...i tak szczerze, to wiêcej nauczy³am siê w Cosinusie...na studiach jest sucha teoria i traktuj± cz³owieka z góry...a Cosinusie s± fajni nauczyciele no i du¿o zajêæ praktycznych, kursów.
PatiKowal93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-15, 15:37   #780
Olaje15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja mogê poleciæ Cosinusa w Czêstochowie, sama chodze na kosmetykê i uwa¿am, ¿e jest ¶wietnie. Kosmetyki profesjonalne, sale wyposazone, prowadz±ce kosmetyczki maj±ce swoje biznesy. Polecam.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Z tego co mówi± kole¿anki z innych kierunków, to te¿ s± zadowolone, chwal± sobie, ¿e praktyczna wiedza i ciekawe zajecia itp.
Olaje15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-04-28 16:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.