Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 15:10   #31
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przemyślę jeszcze sprawę z tym blogiem bo jak patrzę to naprawdę trzeba mnostwo czasu poświęcić. A ja i tak zbieram od tż -ciągle tylko wizaz i wizaz
Poza tym mysle do przodu- zaraz skoncze szkole i pojde do konkretnej pracy- nie wiem czy dam rade go prowadzic...
Bardziej myslalam zeby zrobic takie posty zbiorcze i podwiesic na pierwszej stronie kazdego naszego watku... ze spisem wazniejszych farbowan, notatek o pielegnacji itp z podaniem nr postow...

weronika pokaz to c12!
mozesz u siebie na profilku go prowadzic wiele osob tak tutaj robi i tam mozesz zebrac wazne info dla nas
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:11   #32
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny nie to nie ścinam jak mam i tak trochę cieniowane wlosy przy buzi i tak troszkę po dlugosci ale konce rowno obcięte wolę nie kombinować bo potem mi się odwidzi ta fryzura

jadę dziewuszki po kolczyki Tż już nie mógł mnie słuchać trzymajcie kciuki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:12   #33
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
podzielilabys sie
Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Kochana jak chcesz to ja ci pomogę
bardzo proszę jeszcze 2 miseczki mam, a ledwo pierwszą kończę
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przemyślę jeszcze sprawę z tym blogiem bo jak patrzę to naprawdę trzeba mnostwo czasu poświęcić. A ja i tak zbieram od tż -ciągle tylko wizaz i wizaz
Poza tym mysle do przodu- zaraz skoncze szkole i pojde do konkretnej pracy- nie wiem czy dam rade go prowadzic...
Bardziej myslalam zeby zrobic takie posty zbiorcze i podwiesic na pierwszej stronie kazdego naszego watku... ze spisem wazniejszych farbowan, notatek o pielegnacji itp z podaniem nr postow...

weronika pokaz to c12!
też dobre z tym zbiorczym
ja tak zrobiłam w albumie, napisałam wszystko raz a porządnie, zdjęcia wkleiłam i po sprawie, od razu mniej pytań do mnie było i zawracania głowy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:16   #34
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

jestem i melduję się w nowej części

czekoladka no super masz już te włosy nie jest źle teraz szybka kąpielpotem farbka i już na pewno będziesz blondi
a jak zostaną jakieś pojedyńcze pasemka rudawe to nic się nie martw z czasem się wtopią w całość ja też przez to przechodziłam
czekam na fotki juz po wszystkim

a ja dziewczynki się martwie bo moje dzieciaczki chore na grype obydwoje gorączkują nie chcą jeść .Dostali antybiotyk i mam nadzieje że to choróbsko szybko minie nie cierpie jak mi chorują strasznie się martwie wtedy aż samą mnie brzuch boli z nerwów.A to dlatego że mam uraz od czasu jak starszy syn miał 6tygodni i zachorował na sepse leżał wtedy w szpitalu i lekarze nikłe szanse dawali na przeżycie ale na szczęście silny był chłopczyk i wyszedł z tego, ale uraz w mojej głowie pozostał
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:19   #35
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny nie to nie ścinam jak mam i tak trochę cieniowane wlosy przy buzi i tak troszkę po dlugosci ale konce rowno obcięte wolę nie kombinować bo potem mi się odwidzi ta fryzura

jadę dziewuszki po kolczyki Tż już nie mógł mnie słuchać trzymajcie kciuki
Niech blond power będzie z tobą!
I obyś zdobyła te swoje kolczyki.

Ja zawsze powtarzam że kazdą zmiane we fryzurze trzeba dobrze przemyśleć i najlepiej przespac sie z tym.
Nieważne czy to kolor, czy ciecie... bo potem placz.


Dobra dziewczyny będe pisać coś tam na moim profilu ale kiedy i co nie wiem, bo zaraz tż wraca ale jak będę mieć czas to coś sklecę, powiecie czy jest ok.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:20   #36
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ja dziewczynki się martwie bo moje dzieciaczki chore na grype obydwoje gorączkują nie chcą jeść .Dostali antybiotyk i mam nadzieje że to choróbsko szybko minie nie cierpie jak mi chorują strasznie się martwie wtedy aż samą mnie brzuch boli z nerwów.A to dlatego że mam uraz od czasu jak starszy syn miał 6tygodni i zachorował na sepse leżał wtedy w szpitalu i lekarze nikłe szanse dawali na przeżycie ale na szczęście silny był chłopczyk i wyszedł z tego, ale uraz w mojej głowie pozostał
jakiś wirus teraz ciągle krąży, a szczepienia raczej się nie sprawdzają :/ sama się szczepiłam 2 razy i za każdym razem zachorowałam na grypę, więc teraz sobie darowałam bez sensu w ogóle, bo ten wirus grypy się ciągle mutuje i co chwilę jest inny, więc ze szczepionkami odpowiednimi też nie nadążą.
Mój malutki kuzynek też miał sepsę w zeszłym roku, długo leżał w szpitalu i też praktycznie szans nie miał, ale wszystko dobrze się skończyło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:24   #37
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny nie to nie ścinam jak mam i tak trochę cieniowane wlosy przy buzi i tak troszkę po dlugosci ale konce rowno obcięte wolę nie kombinować bo potem mi się odwidzi ta fryzura

jadę dziewuszki po kolczyki Tż już nie mógł mnie słuchać trzymajcie kciuki
trzymamy tylko je teraz dobrze schowaj

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bardzo proszę jeszcze 2 miseczki mam, a ledwo pierwszą kończę

też dobre z tym zbiorczym
ja tak zrobiłam w albumie, napisałam wszystko raz a porządnie, zdjęcia wkleiłam i po sprawie, od razu mniej pytań do mnie było i zawracania głowy
wiecie że mi też ostatnio taka myśl przeszła żeby umieścić wszystkie najważniejsze informacje dla tych nie wtajemniczonych. nie trzeba będzie pisać wciąz tego samego po sto razy (mam nadzieje) a i dla nas ściągawka będzie jak znalazł
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 15:26   #38
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jadę dziewuszki po kolczyki Tż już nie mógł mnie słuchać trzymajcie kciuki
jedź jedź, bądź twarda, w razie co rób rozpierduchę albo mów, że naślesz swoje blond koleżanki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:27   #39
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jestem i melduję się w nowej części

czekoladka no super masz już te włosy nie jest źle teraz szybka kąpielpotem farbka i już na pewno będziesz blondi
a jak zostaną jakieś pojedyńcze pasemka rudawe to nic się nie martw z czasem się wtopią w całość ja też przez to przechodziłam
czekam na fotki juz po wszystkim

a ja dziewczynki się martwie bo moje dzieciaczki chore na grype obydwoje gorączkują nie chcą jeść .Dostali antybiotyk i mam nadzieje że to choróbsko szybko minie nie cierpie jak mi chorują strasznie się martwie wtedy aż samą mnie brzuch boli z nerwów.A to dlatego że mam uraz od czasu jak starszy syn miał 6tygodni i zachorował na sepse leżał wtedy w szpitalu i lekarze nikłe szanse dawali na przeżycie ale na szczęście silny był chłopczyk i wyszedł z tego, ale uraz w mojej głowie pozostał
niewiem jak to jest w pl? ale tutaj malo kto choruje na sepse dzieci po porodzie dostaja obowiazkowe szczepienia
grypa to norma pewnie chodza do przedszkola i sie zarazaja juz sie boje o swojego jak pojdzie
trzymaj sie dzielnie a dzieciaki wyzdrowieja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:30   #40
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niewiem jak to jest w pl? ale tutaj malo kto choruje na sepse dzieci po porodzie dostaja obowiazkowe szczepienia
grypa to norma pewnie chodza do przedszkola i sie zarazaja juz sie boje o swojego jak pojdzie
trzymaj sie dzielnie a dzieciaki wyzdrowieja
nie wiem jak ze szczepieniami, ale ten mój maluch w przedszkolu u kogoś podłapał krąży teraz tyle tego dziadostwa, masakra
w ogóle dla mnie to przerażające ile teraz ludzi na raka choruje
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:31   #41
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jakiś wirus teraz ciągle krąży, a szczepienia raczej się nie sprawdzają :/ sama się szczepiłam 2 razy i za każdym razem zachorowałam na grypę, więc teraz sobie darowałam bez sensu w ogóle, bo ten wirus grypy się ciągle mutuje i co chwilę jest inny, więc ze szczepionkami odpowiednimi też nie nadążą.
Mój malutki kuzynek też miał sepsę w zeszłym roku, długo leżał w szpitalu i też praktycznie szans nie miał, ale wszystko dobrze się skończyło
też tak uważam że te szczepionki to nic nie dają
dobrze że kuzynek wyzdrowiał i wszystko dobrze się skończyło.
Można by powiedzieć że mam szpital w domu bo Tż też chory więc teraz będę latać wkoło do wszystkich trzech a na końcu pewnie ja złapie i bęc
a jakby tego było mało ja choruję na boreliozę od ugryzienia kleszcza nie raz mam bardzo ciężkie dni okropne dolegliwości

cascada dzięki za pocieszenie
starszy chodzi do szkoły a tam wiadomo jak jeden chory to reszta też .Młodszy siedzi ze mną w domku ale jak jeden złapie to drugi też chory.A teraz to Tż przyniósł grypsko z pracy.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-09 o 15:36
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 15:35   #42
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie wiem jak ze szczepieniami, ale ten mój maluch w przedszkolu u kogoś podłapał krąży teraz tyle tego dziadostwa, masakra
w ogóle dla mnie to przerażające ile teraz ludzi na raka choruje
no wlasnie przedszkole baza zarazkow a takie malenstwa szybciej sie zarazaja niz wieksze dzieci...
moj poki jest ze mna w domu to choruje raz na rok..i to tylko jakis katar bywa..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:00   #43
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja też jestem
Princeska ty zawsze znajdziesz jakiś wykręt
Możemy spróbować zrobić takiego blondynkowego bloga A nie ma już czegoś takiego w necie?
Tylko skąd sie bierze blog
Mi sie wydaje że to byłby dobry pomysł żeby np pokazać innym dziewczynom że blond włosy, rozjaśniane niekoniecznie równają sie sianowatym, zniszczonym włosom bez połysku. Że trzeba o nie dbać, robić wszystko z głową a bedzie ok

Co do twoich przykazań to ja nie susze, nie prostuje (naprawde od swieta jak juz), co prawda grzeszyłam i czesałam szczotka Ale teraz mam grzebień. Maski, odzywki i jest ok


Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość

Czekoladowo, mam pytanie do Ciebie - z jakiego przepisu na kąpiel w końcu skorzystałaś? Tak, jak radziła Bunny - rozrobić cały rozjaśniacz + szampon i odżywka? Ja kiedyś robiłam, ale inaczej.

Bunny, dlaczego "o ile w srebrnym pyle jest barwnik niebieski a nie fioletowy"??? A nie odwrotnie?
Tak, dokladnie tak zrobiłam. Dzisiaj kupiłam inny rozjasniacz, ten co zawsze bralam - Joanna Intensiv, bo ta Naturia jakos mi sie nie spodobała
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego że niebieski niweluje rudy a po kąpieli zawsze jest rudo.
Srebrny pył nazwa jak popielatej farby a wiec barwnik niebieski byc powinien.
Fiolet niweluje żólty- a wiec farba opalizująca, perła. czyli z joanny chyba szlachetna perla



ja też nie chce sie powtarzac ale ciagle ktos pyta oto samo jednak. tak byloby wszystko w jednym miejscu... a bloga trzeba pisac regularnie, np codziennie czy kiedy sie chce?


Nie bardzo ludzie będą sie spodziewać rewelacji i komedii a nie blogu o wlosach po takim tytule...
Bunny dziekuje ci za rady wszystkie kochana Niezastąpiona tutaj jestes naprawde

Mi sie wydaje ze taki jeden zbiorczy post na poczatku watku by sie przydał. Zebrałybysmy wszystkie farby jakich uzywamy najczesciej. Co na jakie włosy, najlepsze maski. Co do pielegnacji.
No i napisac ze pomagamy i zeby w takich postach dawac dokladny opis włosów, zdjecia itd. A nie tak jak niektore wpadają i jeszcze z pretensjami...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jestem i melduję się w nowej części

czekoladka no super masz już te włosy nie jest źle teraz szybka kąpielpotem farbka i już na pewno będziesz blondi
a jak zostaną jakieś pojedyńcze pasemka rudawe to nic się nie martw z czasem się wtopią w całość ja też przez to przechodziłam
czekam na fotki juz po wszystkim

a ja dziewczynki się martwie bo moje dzieciaczki chore na grype obydwoje gorączkują nie chcą jeść .Dostali antybiotyk i mam nadzieje że to choróbsko szybko minie nie cierpie jak mi chorują strasznie się martwie wtedy aż samą mnie brzuch boli z nerwów.A to dlatego że mam uraz od czasu jak starszy syn miał 6tygodni i zachorował na sepse leżał wtedy w szpitalu i lekarze nikłe szanse dawali na przeżycie ale na szczęście silny był chłopczyk i wyszedł z tego, ale uraz w mojej głowie pozostał
Dziekuje
Kochana nie martw sie tą sepsą. Tak naprawde to ona wystepuje bardzo rzadko. JEśli nie masz zadnego przypadku w otoczeniu dzieciaczka który był chory na sepse to naprawde szanse są bardzo małe.
Media 2 czy 3 lata temu bardzo to rozdmuchały a niepotrzebnie. Po prostu w przypadku sepsy o epidemii mowi sie juz przy małej ilosci zachorowań.
Ale wrazie co to obserwuj uwaznie, czy nie puchnie i czy jakieś plamki na ciele nie wychodzą. Wtedy jak najszybciej sie da na pogotowie. Ale wg mnie naprawde, nie ma sie co martwic
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niewiem jak to jest w pl? ale tutaj malo kto choruje na sepse dzieci po porodzie dostaja obowiazkowe szczepienia
grypa to norma pewnie chodza do przedszkola i sie zarazaja juz sie boje o swojego jak pojdzie
trzymaj sie dzielnie a dzieciaki wyzdrowieja
Mało kto choruje, tylko media to rozdmuchuja
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
też tak uważam że te szczepionki to nic nie dają
dobrze że kuzynek wyzdrowiał i wszystko dobrze się skończyło.
Można by powiedzieć że mam szpital w domu bo Tż też chory więc teraz będę latać wkoło do wszystkich trzech a na końcu pewnie ja złapie i bęc
a jakby tego było mało ja choruję na boreliozę od ugryzienia kleszcza nie raz mam bardzo ciężkie dni okropne dolegliwości

cascada dzięki za pocieszenie
starszy chodzi do szkoły a tam wiadomo jak jeden chory to reszta też .Młodszy siedzi ze mną w domku ale jak jeden złapie to drugi też chory.A teraz to Tż przyniósł grypsko z pracy.
Ze szczepionkami to jest tak, ze sa rozne rodzaje, na rozne typy i różny wiek dzieci. I one działają - ale nie są w stanie zapewnic 100 % ochrony. One chronia zazwyczaj przed tymi najgrozniejszymi odmianami.

Miałam o sepsie meningokokowej specjalne zajęcia wiec jesli chcecie moge wam przesłać jakies informacje z moich notatek. Wg mnie bardzo sensowne bo mialysmy z taka fajną babką która mówiła właśnie o tej niepotrzebnej panice. Że owszem to jest nagłe, gwałtowne, bardzo zaraźliwe, ale RZADKIE.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Wogóle to musze powiedziec ze jestescie szalone! 1,5 godziny mnie nie było a tu juz nowy wątek i tyle napisane

Pojechałam po ten jedwab i wosk z Waxa i jedwabiu juz nie było Ale za to kupiłam sobie odżywke bez spłukiwania z Joanny. A dzisiaj mamuśce podkradłam spray z Schaumy co kupiłysmy ostatnio, ten z kokosem - matko jaki on ma obłędny zapach, cudowny. Cały dzien mi pod nosem zajezdza i mi sie słodkiego chce
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:02   #44
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

No i dziekuje za wszystkie miłe słowa co do moich włosków Podniosłyscie mnie na duchu i jakos tak lepiej mi bo wiem ze nie jest az tak zle jak myslałam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:23   #45
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że to byłby dobry pomysł żeby np pokazać innym dziewczynom że blond włosy, rozjaśniane niekoniecznie równają sie sianowatym, zniszczonym włosom bez połysku. Że trzeba o nie dbać, robić wszystko z głową a bedzie ok

Co do twoich przykazań to ja nie susze, nie prostuje (naprawde od swieta jak juz), co prawda grzeszyłam i czesałam szczotka Ale teraz mam grzebień. Maski, odzywki i jest ok



Tak, dokladnie tak zrobiłam. Dzisiaj kupiłam inny rozjasniacz, ten co zawsze bralam - Joanna Intensiv, bo ta Naturia jakos mi sie nie spodobała
:
można czesać szczotką tylko albo z włosia dzika albo drewnianą, ja mam drewnianą

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja idę dalej męczyć te ptasie mleczko, wpierniczam je od wczoraj i skończyć nie mogę
a wiesz jak je sie robi??? podziel sie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:26   #46
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14381.jpg (42,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14382.jpg (33,6 KB, 97 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:45   #47
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Hej
Ostatnio rzadko bywam na wizazu.Mam bardzo duzo spra na glowie

Co do arbowania c12Robilam ostatnio i wyszlo bardzo fajnie jasno..
bardzo naturalnie taka popiel troche zoltego ale jest ok Za bledy przeprszam,ale tak wolno chodzi mi kpmp ,ze nawet poprawiac nie moge ;/
prosimy o fotki

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
yyyy... troche rudo żółto ja bym brała następną może tą natural&easy 522 ?? co robila ostatnio agatka??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:54   #48
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
prosimy o fotki

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



yyyy... troche rudo żółto ja bym brała następną może tą natural&easy 522 ?? co robila ostatnio agatka??
no wiem wlasnie,ale nie wiem czy teraz to zakrywac czy przy nastepnym farbowaniu tez myslalam o tej farbce albo o Stockholmie

A wogole dziewczynki przyszly mi dzisiaj te ciuchy z allegro
i ta sukieneczka fajna,a do body mam mieszne uczucia
wzielam ten rozmiar M i ogolnie jest za duze,a w cyckach jest za male
ja to jakas nie wymiarowa jestem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:57   #49
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
No rzeczywiście za dobrze nie wyszło... wręcz gorzej niz mnie
ja bym poczekała miesiac do kolejnego farbowania i polożyła c12- wyrowna ci i jesteś naprawdę piękna w tym kolorze!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 17:02   #50
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a wiesz jak je sie robi??? podziel sie
pisałam na tamtym wątku do Ciebie, że mamy w domu taką maszynę co to robi różne rzeczy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
nie jest źle, tylko trochę ciemne
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A wogole dziewczynki przyszly mi dzisiaj te ciuchy z allegro
i ta sukieneczka fajna,a do body mam mieszne uczucia
wzielam ten rozmiar M i ogolnie jest za duze,a w cyckach jest za male
ja to jakas nie wymiarowa jestem
pokazuj
ja ciągle czekam na moją bluzkę
dzisiaj mi babka napisała, że pieniądze wpłynęły i najpóźniej do 5 dni roboczych wyślą, ale najczęściej wysyłają zaraz na drugi dzień od wpłynięcia pieniążków, więc mam nadzieję, że jutro to zrobi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:08   #51
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
Faktycznie coś nie poradziła sobie ta paleta miałam taki problem z syosem też rudawy odrost i nie wytrzymałam i pofarbowałam wtedy właśnie a10 ale z mniejszym stężeniem wody i ładnie mi pokryła tą rudość ciekawe jaka przyczyna że tak wyszło
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:27   #52
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No rzeczywiście za dobrze nie wyszło... wręcz gorzej niz mnie
ja bym poczekała miesiac do kolejnego farbowania i polożyła c12- wyrowna ci i jesteś naprawdę piękna w tym kolorze!
Heh
ok myslam wlasnie o Stockholmie, n&e 522 albo C12 i nie wiem co wybrać
dziękuję
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie jest źle, tylko trochę ciemne

pokazuj
ja ciągle czekam na moją bluzkę
dzisiaj mi babka napisała, że pieniądze wpłynęły i najpóźniej do 5 dni roboczych wyślą, ale najczęściej wysyłają zaraz na drugi dzień od wpłynięcia pieniążków, więc mam nadzieję, że jutro to zrobi
nie chce mi sie juz przebierac i fotek robić jak coś to jutro
ja zamowilam chyba w weekend wzielam kuriera, w poniedzialek mi napisali,ze kasa wplynela,a wczoraj rano,ze wyslali i dzis rano dostalam
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Faktycznie coś nie poradziła sobie ta paleta miałam taki problem z syosem też rudawy odrost i nie wytrzymałam i pofarbowałam wtedy właśnie a10 ale z mniejszym stężeniem wody i ładnie mi pokryła tą rudość ciekawe jaka przyczyna że tak wyszło
no ja tez nie wiem czemu
moze mnie ta farbka nie lubi

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

A my wlasnie zamowilismy sobie skrzydelka z EFC,jakis nowy lokal u nas otworzyli,ciekawe czy bede chociaz troche podobne do tych z kfc do tego koleslaw i fryty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:40   #53
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
można czesać szczotką tylko albo z włosia dzika albo drewnianą, ja mam drewnianą

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------



a wiesz jak je sie robi??? podziel sie
No ja mam taką zwykla niestety
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
Faktycznie jakos dziwnie wyszło... Ja bym przy nastepnym farbowaniu to wyrównała, c12 jak mówi Bunny albo tą 522 N&E
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:04   #54
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Hej hej jestem i ja Aaaale się dziś napisałyście

A ja wlaśnie umieram z przejedzenia zjadłam wieś maca, mc nugggetsy i popiłam waniliowym shake'iem

Infatutated no wydaję się, być prześlicznie i rozjaśniło Ci trochę włoski co? Ile trzymałaś farbę?

Czekoladowoo no naprawdę nie jest źle, już bliżej niż dalej A ja bym położyłam chyba garniera 111, na pewno zgasił by rudości dobrze



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Przemyślę jeszcze sprawę z tym blogiem bo jak patrzę to naprawdę trzeba mnostwo czasu poświęcić. A ja i tak zbieram od tż -ciągle tylko wizaz i wizaz
Poza tym mysle do przodu- zaraz skoncze szkole i pojde do konkretnej pracy- nie wiem czy dam rade go prowadzic...
Bardziej myslalam zeby zrobic takie posty zbiorcze i podwiesic na pierwszej stronie kazdego naszego watku... ze spisem wazniejszych farbowan, notatek o pielegnacji itp z podaniem nr postow...

weronika pokaz to c12!
No to było by genialne
A blog jest bardzo łatwy w "utrzymaniu" sama mam, piszesz kiedy tylko chcesz, od blog spota jeszcze prostszy jest pinger, tam właściwie nic nie musisz wiedzieć, tylko piszesz co chcesz i już

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie przedszkole baza zarazkow a takie malenstwa szybciej sie zarazaja niz wieksze dzieci...
moj poki jest ze mna w domu to choruje raz na rok..i to tylko jakis katar bywa..
ojj tam wszędzie zarazki są

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobic kupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.
łojoj ale Ci włoski pociemniały chyba po farbowaniu co? 522 nie ryzykowałabym bo odrost raczej słabo złapię, chyba ta C12 byłaby najlepsza w tej chwili
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:17   #55
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej hej jestem i ja Aaaale się dziś napisałyście

A ja wlaśnie umieram z przejedzenia zjadłam wieś maca, mc nugggetsy i popiłam waniliowym shake'iem

Infatutated no wydaję się, być prześlicznie i rozjaśniło Ci trochę włoski co? Ile trzymałaś farbę?

Czekoladowoo no naprawdę nie jest źle, już bliżej niż dalej A ja bym położyłam chyba garniera 111, na pewno zgasił by rudości dobrze





No to było by genialne
A blog jest bardzo łatwy w "utrzymaniu" sama mam, piszesz kiedy tylko chcesz, od blog spota jeszcze prostszy jest pinger, tam właściwie nic nie musisz wiedzieć, tylko piszesz co chcesz i już



ojj tam wszędzie zarazki są



łojoj ale Ci włoski pociemniały chyba po farbowaniu co? 522 nie ryzykowałabym bo odrost raczej słabo złapię, chyba ta C12 byłaby najlepsza w tej chwili
to zrobie nastepnym razem C12
masz bloga? daj linka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:29   #56
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Cascada
no moj lapek tez caly dzien "pracuje" ale narazie sie nie przegrzewa zreszta jak mam go pod kablem nie wkladam wtedy baterii zeby nie przeciazac go...swoja droga niewiem czy wiecie ale ja jak odkurzam chate to zmniejszam ciag w odkurzaczu i odkurzam wiatraki pod lapkiem co sa normalne to ??
Ja robię z moim dokładnie to samo – już mi kiedyś kumpel tak radził – jeszcze jak poprzedniego lapka miałam dawno temu Także bez obaw


Cytat:
Napisane przez Kitkulka
ponoć troszkę można tak odkurzać, ale lepiej zanieść do salonu, niech zrobią to profesjonalnie ja bym się bała, że coś wciągnę przypadkiem, wyssam wiatrak czy co
kiedyś też wyciągałam baterię, teraz już mi się nie chce

Ja wyciągam baterie bo w 1 laptopie tego nie robiłam i doprowadziłam do tego, że bateria trzymła 8 min :/


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18
Wątpie, że mam przetrawione bo malowałam tylko odrosty, czarnego odrostu nie mam, ale jest ciemny. Może i ta siwizna z fioletem by się zmyła ale nie wyszłabym tak z domu nigdzie naprawdę okropny efekt Chyba już wolalabym mieć żółte niż siwe Jednak zostaje przy rozjasniaczu kombinowanie nie służy moim włosom, a rozjasniacz jest sprawdzon fakt niszczy włosy ale co mam kombinowac z farbami pozniej kolor nie wyjdzie i znowu rozjasniacz więc to jeszcze gorsze dla moich włosow jest.

Metoda podkładu (czyli któraś z mocno rozjaśniających paletce i na to druga delikatna) jest o wiele mniej szkodliwa dla włosów niż rozjaśniacz.. Mówisz, że masz fioletowe i nie możesz tego znieść.. Wystarczyło pomyć szamponem przeciwłupieżowym i to by zniknęło.. Ja po jednej popielatej farbie miałam srebrne włosy przez prawie m-c i żyje..

Mówisz, że nie chce Ci się kombinować – ale niestety jak chce się mieć ładne zdrowe włosy a nie zniszczone rozjaśniaczem to trzeba trochę w to włożyć wysiłku.. Blond jest wymagający..


Cytat:
Napisane przez Cascada
hej wszystkim
wczoraj tak wpadlam na watek gdzie wracaja do naturalek i sobie poczytalam z ciekawosci i powiem wam ze podziwiam takie osoby ze najpierw beda chodzic z mega odrostem a pozniej scinac wlosy ja bym tak nie mogla
szkoda wlosow i szkoda zycia na jakies *******y ze rozjasnianie szkodzi
przeciez naturalne wlosy sa takie nudne

To fakt.. a tym bardziej, że to, że włosy są naturalne – nie znaczy od razu, że są zdrowe.. Ja mając swoje farbowane mam zdrowsze niż nie jedna z naturalnymi – kwestia pielęgnacji i zaangażowania..

Poza tym ten odrost.. Ja jak miałam ostatnio koło 2 cm to patrzeć na siebie nie mogłam a co dopiero z taaaakim odrostem :d Ble nie wytrzymałabym


Cytat:
Napisane przez Czekoladowoo
No właśnie ja mam cos dziwnego. Jak widze dziewczyne o ładnym odcieniu blondu i ciemnych brwiach to kurcze no normalne, ładnie wygląda. A jak patrze na siebie to jak jakas durnota

Nie przejmuj się ja też tak miałam na samym początku i to chyba z m-c.. To kwestia przyzwyczajenia J

Aha i .. dostaniesz po pupie Wcale nie ma takiej tragedii jak przedstawiałaś 1 foto to mnie się nawet podoba i wygląda jakby tak miało być


Cytat:
Napisane przez Blond princesska
Dziewczyny wlasnie przegladalam pierwsza czesc i tam zachowaly sie zdjecia !!!!
Wiec nowe moga szukac w niej,jest wszystko i nie beda marudzić,że offtop.

Nie tyle się zachowały co np. ja poprosiłam Kasie o otwarcie wątku i dodałam zdjęcia od nowa


Cytat:
Napisane przez Kitkulka
też dobre z tym zbiorczym
ja tak zrobiłam w albumie, napisałam wszystko raz a porządnie, zdjęcia wkleiłam i po sprawie, od razu mniej pytań do mnie było i zawracania głowy

Mniej pytań i masz w podpisie link do albumu a i tak widać znajdą się tacy co tego nie widzą… (mania 265)


Cytat:
Napisane przez Blond Princesska
Blondaski wracam z fotkami
powiedzcie mi co mozna z tym zrobickupowac nastepna farbe czy pokryc to przy nastepnym farbowaniu odrostu??
Zdjęcia bez flesza,w świetle dziennym.

Ojej faktycznie trochę rudo.. może za krótko trzymałaś?




Infatuated Pięknie - a ile % ma ta woda w tej farbie ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-02-09 o 18:37
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:42   #57
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Princesska wysyłam PW
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:44   #58
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Yata trzymałam jakies 45 minut
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:02   #59
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie chce mi sie juz przebierac i fotek robić jak coś to jutro
ja zamowilam chyba w weekend wzielam kuriera, w poniedzialek mi napisali,ze kasa wplynela,a wczoraj rano,ze wyslali i dzis rano dostalam
ja zamówiłam i zrobiłam przelew dopiero w poniedziałek kasa już wpłynęła i czekammmmmmm
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A ja wlaśnie umieram z przejedzenia zjadłam wieś maca, mc nugggetsy i popiłam waniliowym shake'iem
też właśnie wróciłam z maka ale ja dzisiaj skromnie, tylko 2 cheesburgery o colę wcześniej w domu zjadłam smażoną kiełbaskę z cebulką, więc starczyło
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja wyciągam baterie bo w 1 laptopie tego nie robiłam i doprowadziłam do tego, że bateria trzymła 8 min :/


Mniej pytań i masz w podpisie link do albumu a i tak widać znajdą się tacy co tego nie widzą… (mania 265)
ja mam dwa kompy, drugiego mam malutkiego lapka - netbooka i tam bateria trzyma z 6 godzin, ale nie przepadam za nim, takie malutkie literki są, że muszę ciągle siedzieć w okularach przed nim, a wieczorem to już w ogóle

a tak... album mam a pytania i tak są, ale znacznie mniej

Lady i jak? są kolczyki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:32   #60
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

a ja wpadlam sie pozegnac
dobranoc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.