Urofizjoterapia - jak to wygląda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-17, 14:25   #1
Misia89891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1

Urofizjoterapia - jak to wygląda


Cześć, mam takie może głupawe pytanie - ginekolog powiedziała mi że powinnam przemyśleć opcję skorzytsania z uslug urofizjoterapeuty. Czy ktoras z Was korzystała z takich masaży? Bo ja tak czytałam o tym i zastanawiam się czy można dojść do orgazmu w trakcie takiego masażu? Trochę się boję że wyjdzie jakoś niezręcznie… będę wdzięczna za Wasze doświadczenia i podpowiedzi co i jak
Misia89891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 17:38   #2
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Urofizjoterapia - jak to wygląda

Cytat:
Napisane przez Misia89891 Pokaż wiadomość
Cześć, mam takie może głupawe pytanie - ginekolog powiedziała mi że powinnam przemyśleć opcję skorzytsania z uslug urofizjoterapeuty. Czy ktoras z Was korzystała z takich masaży? Bo ja tak czytałam o tym i zastanawiam się czy można dojść do orgazmu w trakcie takiego masażu? Trochę się boję że wyjdzie jakoś niezręcznie… będę wdzięczna za Wasze doświadczenia i podpowiedzi co i jak
Moim zdaniem - nie można. Skupiasz się na wykonywaniu ćwiczenia. Poza tym urofizjoterapia to też terapia prądami, ćwiczenia własne.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-17 18:38:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.