DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 19:03   #691
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
ja wczesniej mialam, ale czasem wiecej jogurtu wypije, albo troche wiecej otrab zjem z mlekiem i dziala poki co chodze codziennie ;] (o ile nie zjem za duzo kakaa:/ bo po kopcu kreta mialam problem:/ ale to juz przeszlo
a moz ejakies herbatki tab na porcelanke?
ja tydzien temu miałam taki problem że chyba z 5 dni nie byłam w WC i wzięłam tak na spróbowanie colon C i teraz codziennie jestem w wc ale ohydne to jest tak ze nawet całości nie wypiłam bo chyba bym
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:05   #692
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

jej laski, wiecie co ?
rozmawiałam przed chwilą z koleżanką tą co mi ten makaron usilnie wciskała
i co ? jej znajome z pracy były około 15-20 dni na uderzeniówce a teraz ciągną mniej więcej 2 razy więcej P niż PW....

paranoja jakaś

ja tu dopiero początkująca jestem, ale na to bym nie wpadła
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:18   #693
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
ooo to Wy nie macie wspolnej kasy ?
Nie Ja chce być niezależna. Nie chce jego pieniędzy a wiadomo że on zarabia sporo. Nawet nie wiesz jak mi było głupio mówiąc że nie mam na czysz, żeby on zapłacił. To takie żenujące
Wiadomo,że on chce mi pomagać finansowo ale ja już tam mam że nie chce od niego wyciagać, nie mogłabym

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
jej laski, wiecie co ?
rozmawiałam przed chwilą z koleżanką tą co mi ten makaron usilnie wciskała
i co ? jej znajome z pracy były około 15-20 dni na uderzeniówce a teraz ciągną mniej więcej 2 razy więcej P niż PW....

paranoja jakaś

ja tu dopiero początkująca jestem, ale na to bym nie wpadła
bardzo mądre dziewczęta nic tylko pokłony.
A później czyta się takie bzdury jak one później psioczą na ta diete jaka to zła i jakie jojo po niej jest
Boże skąd takie bezmózgi za przeproszeniem się biorą
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:23   #694
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ja już po kolacji zrobiłam sobie omlecik z szyneczką i serkiem wiejskim

Zmieściłam się w stare spodnie ! w kant,ale zawsze Nie dopinałam guziczka,a dzisiaj zdjęłam zapięte bez oporów

W końcu mam dowód,że chudnę !!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość

bardzo mądre dziewczęta nic tylko pokłony.
A później czyta się takie bzdury jak one później psioczą na ta diete jaka to zła i jakie jojo po niej jest
Boże skąd takie bezmózgi za przeproszeniem się biorą
O matko... Jak ja nie mogę z takimi ludźmi... Bo takie laski chcą chudnąć szybko. Im szybciej tym lepiej Trochę konsekwencji,gdyby odchudzanie było takie proste to nie byłoby otyłych ludzi...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:32   #695
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
jej laski, wiecie co ?
rozmawiałam przed chwilą z koleżanką tą co mi ten makaron usilnie wciskała
i co ? jej znajome z pracy były około 15-20 dni na uderzeniówce a teraz ciągną mniej więcej 2 razy więcej P niż PW....

paranoja jakaś

ja tu dopiero początkująca jestem, ale na to bym nie wpadła
szczeka mi opadla :O jak mozna sobie taka krzywde robic, pooooraaażżżżżzkaaaaaaaaa a....
i rzeczywiscie takie osoby pozniej pojda do lekarza, bo zle sie czuja powiedza o diecie i bedzie na diete, a ze ja zle stosowala to juz nikogo nie bedzi eobchodzic...

ja tez po kolacji: jajecznica z wedlinka a pozniej serek homo z syrupem :P i prawde mowiac za kawalek sie chyba spac poloze bo cos mnie głodomór dopadl


mroziq gratki za spodenki :P ja swoje wszystkie stare juz tez moge sciagac bez rozpinania a dzis w dres weszlam...ale z niego sie przebralam bo jest ogromny teraz na mnie;p i nogawki za dlugie i za szerokie;p przy cwiczeniach bym sie przez nie wywalila
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png

Edytowane przez modliszka87
Czas edycji: 2011-03-24 o 19:34
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:34   #696
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
jej laski, wiecie co ?
rozmawiałam przed chwilą z koleżanką tą co mi ten makaron usilnie wciskała
i co ? jej znajome z pracy były około 15-20 dni na uderzeniówce a teraz ciągną mniej więcej 2 razy więcej P niż PW....

paranoja jakaś

ja tu dopiero początkująca jestem, ale na to bym nie wpadła
Nasłuchały się tego przebrzydłego Raczka i oto efekty


U mnie na kolację Liptonka zielona mandarynkowa + caaały wielki jogurt naturalny Jovi 0%
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:42   #697
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie Ja chce być niezależna. Nie chce jego pieniędzy a wiadomo że on zarabia sporo. Nawet nie wiesz jak mi było głupio mówiąc że nie mam na czysz, żeby on zapłacił. To takie żenujące
ooooo kurde ja przez krutki czas tez mialam takie podejscie , ale moj Tz sie wkoncu wkurzyl i wyjasnil mi , ze on w tym domu zarabia na swoja rodzine i jak mi sie nie podoba to moge sobie TZ zmienic a on pieniedzy dla siebie nie zarabia tylko dla swoich dwoch DZIEWCZYN
Do tej pory zarabia wiecej niz ja i nawet gdybym chciala to nie jestem wstanie z nim konkurowac bo on ma bardzo nietypowa profesje i w zyciu nie bede w stanie tyle zarobic ile on
Zastanawiam sie tylko jak taki uklad funkcjonuje przy dziecku.
Tylko z nas sie znajomi smieja , ze my wszystko wspolne mamy moj maz to dla mnie moj najlepszy przyjaciel ktorego ciagam na wszystkie zakupy , znamy swoje hasla na meila no i kazdy - kazdemu moze bez problemu do tel. popatrzec itp.
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 19:42   #698
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dzięki dziewczyny za gratki

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
ooo nie jadłam... a ja rybożerca jestem gdzie takie cuda można kupić?



teraz na dukanie to dużo mi się kojarzy ze sprawami kibelkowymi - bo ciągle z tym problem...
Kochana samo wyszło napisałam, że zapomniałam wyłączyć piekarnik i się uprażyła

w ogóle mam jakiś dziwny dzień, tak jak napisałam wzięłam się za delicję, ciasto wyszło pięknie ale mądra głowa zamiast dłużej poczekać na galaretkę to ją za wcześnie wylałam na ciasto i mi wsiąkła
więc delicja poszła do kosza, jutro robię nową



DZIEWCZYNY JA JUŻ WAM KIEDYŚ PISAŁAM CO DO TYCH SPRAW KIBELKOWYCH, NAPRAWDĘ POLECAM PICIE GRZYBKA TYBETAŃSKIEGO Z MLEKIEM. CODZIENNIE PIĘKNIE SIĘ ZAŁATWIAM a to nie ma nic do dukana
__________________





Edytowane przez sweetpinky
Czas edycji: 2011-03-24 o 19:44
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:48   #699
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
ooooo kurde ja przez krutki czas tez mialam takie podejscie , ale moj Tz sie wkoncu wkurzyl i wyjasnil mi , ze on w tym domu zarabia na swoja rodzine i jak mi sie nie podoba to moge sobie TZ zmienic a on pieniedzy dla siebie nie zarabia tylko dla swoich dwoch DZIEWCZYN
Do tej pory zarabia wiecej niz ja i nawet gdybym chciala to nie jestem wstanie z nim konkurowac bo on ma bardzo nietypowa profesje i w zyciu nie bede w stanie tyle zarobic ile on
Zastanawiam sie tylko jak taki uklad funkcjonuje przy dziecku.
Tylko z nas sie znajomi smieja , ze my wszystko wspolne mamy moj maz to dla mnie moj najlepszy przyjaciel ktorego ciagam na wszystkie zakupy , znamy swoje hasla na meila no i kazdy - kazdemu moze bez problemu do tel. popatrzec itp.
Dziecka nie mamy więc nie wypowiem się w tym temacie
Póki co jest w porządku, on dokłada więcej na mieszkanie jak np na środki czystości i temu podobne. Jedzenie kazdy dla siebie bo każde je co innego- on nie ma z czego sie odchudzać.
Rachunki na pół- bo nie zgodziłabym się aby on płacił.
Chce być absolutnie niezależna, póki co dopiero zaczęłam poważną pracę tylko kasiury nie ma bo i klientek jak na lekarstwo a wydatki mnie przerastają ale wierzę że będzie teraz już z górki
Hasła, tel także mamy do tego wszystkiego wgląd, bo ja szpieg pierwsza klasa i musze mieć wszystko pod kontrolą
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:52   #700
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Nasłuchały się tego przebrzydłego Raczka i oto efekty
a kto to ten Raczek
Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
ooooo kurde ja przez krutki czas tez mialam takie podejscie , ale moj Tz sie wkoncu wkurzyl i wyjasnil mi , ze on w tym domu zarabia na swoja rodzine i jak mi sie nie podoba to moge sobie TZ zmienic a on pieniedzy dla siebie nie zarabia tylko dla swoich dwoch DZIEWCZYN
Do tej pory zarabia wiecej niz ja i nawet gdybym chciala to nie jestem wstanie z nim konkurowac bo on ma bardzo nietypowa profesje i w zyciu nie bede w stanie tyle zarobic ile on
Zastanawiam sie tylko jak taki uklad funkcjonuje przy dziecku.
Tylko z nas sie znajomi smieja , ze my wszystko wspolne mamy moj maz to dla mnie moj najlepszy przyjaciel ktorego ciagam na wszystkie zakupy , znamy swoje hasla na meila no i kazdy - kazdemu moze bez problemu do tel. popatrzec itp.
no to fajny zwiazek masz ja jak ze swoim narzeczonym zaczelam chodzic to sie wstydzilam,od niego kase brac albo zeby mi cos kupowal:/ bo tak niezrecznie bylo, a teraz wychodzi,ze nie raz mi zakupy robi :P (nie mieszkamy razem) wiec juz przeszlo zawstydzenie
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
w ogóle mam jakiś dziwny dzień, tak jak napisałam wzięłam się za delicję, ciasto wyszło pięknie ale mądra głowa zamiast dłużej poczekać na galaretkę to ją za wcześnie wylałam na ciasto i mi wsiąkła
więc delicja poszła do kosza, jutro robię nową

DZIEWCZYNY JA JUŻ WAM KIEDYŚ PISAŁAM CO DO TYCH SPRAW KIBELKOWYCH, NAPRAWDĘ POLECAM PICIE GRZYBKA TYBETAŃSKIEGO Z MLEKIEM. CODZIENNIE PIĘKNIE SIĘ ZAŁATWIAM a to nie ma nic do dukana
niepotrzebnie wyrzucalas szkoda jedzenia trzeba bylo ja do zamrazalnika wrzucic z ta galaretka by troche inne ciasto bylo i na to nutelke ;p
a gdzie takiego grzybka mozna nabyc? i czy trzeba z mlekiem (mama ma problemy i praktycznie juz nic na nia nie dziala, a mleka nie lubi :P )
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:53   #701
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziecka nie mamy więc nie wypowiem się w tym temacie
Póki co jest w porządku, on dokłada więcej na mieszkanie jak np na środki czystości i temu podobne. Jedzenie kazdy dla siebie bo każde je co innego- on nie ma z czego sie odchudzać.
Rachunki na pół- bo nie zgodziłabym się aby on płacił.
Chce być absolutnie niezależna, póki co dopiero zaczęłam poważną pracę tylko kasiury nie ma bo i klientek jak na lekarstwo a wydatki mnie przerastają ale wierzę że będzie teraz już z górki
Hasła, tel także mamy do tego wszystkiego wgląd, bo ja szpieg pierwsza klasa i musze mieć wszystko pod kontrolą

Fajnie sie tu pisze bo mozna poznac roznych ludzi i rozne podejscia do zycia Tak jak napisalam jak bylismy para ( ah kiedy to bylo .....) to mialam podobne podejscie odkad jestesmy malzenstwem to wszystko mamy wspolne
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:54   #702
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
ooooo kurde ja przez krutki czas tez mialam takie podejscie , ale moj Tz sie wkoncu wkurzyl i wyjasnil mi , ze on w tym domu zarabia na swoja rodzine i jak mi sie nie podoba to moge sobie TZ zmienic a on pieniedzy dla siebie nie zarabia tylko dla swoich dwoch DZIEWCZYN
Do tej pory zarabia wiecej niz ja i nawet gdybym chciala to nie jestem wstanie z nim konkurowac bo on ma bardzo nietypowa profesje i w zyciu nie bede w stanie tyle zarobic ile on
Zastanawiam sie tylko jak taki uklad funkcjonuje przy dziecku.
Tylko z nas sie znajomi smieja , ze my wszystko wspolne mamy moj maz to dla mnie moj najlepszy przyjaciel ktorego ciagam na wszystkie zakupy , znamy swoje hasla na meila no i kazdy - kazdemu moze bez problemu do tel. popatrzec itp.


Widzę,że mamy podobne relacje z TŻ, ja też znam wszystkie jego hasła do maila/ czy konta bankowego, on moje tak samo, pełne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie mamy podziałki co jest moje,a co jego


Dziewczyny!!!!!! Jestem uzależniona od krówek!! Zrobiłam kolejną blaszkę!!!
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:57   #703
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Widzę,że mamy podobne relacje z TŻ, ja też znam wszystkie jego hasła do maila/ czy konta bankowego, on moje tak samo, pełne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie mamy podziałki co jest moje,a co jego


Dziewczyny!!!!!! Jestem uzależniona od krówek!! Zrobiłam kolejną blaszkę!!!

Nam to bardzo odpowiada , ale nasi znajomi mowia , ze to chore
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:58   #704
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

ja kiedyś miałam takiego grzybka, co się mu codziennie mleko zmieniało i takie jakieś kwaśne było, tata pił

ja się nim tylko opiekowałam, nie mógł mieć styczności z niczym metalowym i rósł jak głupi, co jakiś czas trzeba było kawałek oddać znajomym

jakieś właściwości miał dziwne, mój tata po jakimś niedługim czasie jak robił badania to coś mu się poprawiło strasznie, nie pamiętam dokładnie co - bo to jakieś 3-4 lata temu było....

a później zapomniałam o nim na 2 dni i zdechł tzn. już stracił te swoje wartości i nie rósł wcale
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:01   #705
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

[QUOTE=marikamb;25942085]Widzę,że mamy podobne relacje z TŻ, ja też znam wszystkie jego hasła do maila/ czy konta bankowego, on moje tak samo, pełne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie mamy podziałki co jest moje,a co jego


my też tak mamy z TŻ-em
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:30   #706
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
a kto to ten Raczek

no to fajny zwiazek masz ja jak ze swoim narzeczonym zaczelam chodzic to sie wstydzilam,od niego kase brac albo zeby mi cos kupowal:/ bo tak niezrecznie bylo, a teraz wychodzi,ze nie raz mi zakupy robi :P (nie mieszkamy razem) wiec juz przeszlo zawstydzenie

niepotrzebnie wyrzucalas szkoda jedzenia trzeba bylo ja do zamrazalnika wrzucic z ta galaretka by troche inne ciasto bylo i na to nutelke ;p
a gdzie takiego grzybka mozna nabyc? i czy trzeba z mlekiem (mama ma problemy i praktycznie juz nic na nia nie dziala, a mleka nie lubi :P )
ehhh za późno
nie wiem skąd tego grzybka, trzeba w necie poczytać, ja dostałam od mamy a ona od koleżanki może w necie cos pisze jak go można dostać
Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
ja kiedyś miałam takiego grzybka, co się mu codziennie mleko zmieniało i takie jakieś kwaśne było, tata pił

ja się nim tylko opiekowałam, nie mógł mieć styczności z niczym metalowym i rósł jak głupi, co jakiś czas trzeba było kawałek oddać znajomym

jakieś właściwości miał dziwne, mój tata po jakimś niedługim czasie jak robił badania to coś mu się poprawiło strasznie, nie pamiętam dokładnie co - bo to jakieś 3-4 lata temu było....

a później zapomniałam o nim na 2 dni i zdechł tzn. już stracił te swoje wartości i nie rósł wcale
hehe mi bardzo smakuje, jak zsiadłe mleko z cytryną
fakt, trzeba dbać o niego
ale faktycznie ma wiele właściwości zdrowotnych, nawet czytałam, że ktoś raka się pozbył ale na ile w tym prawdy
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:41   #707
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzisiaj wkoncu przedluzylam swoj trening o 2 km i z 5 zrobilo sie 7
Ostatnio strasznie leniwa jestem juz spokojnie biegalam 10-12 km a gdzie tam prawie ......................... 22 km
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 20:48   #708
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Kochana samo wyszło napisałam, że zapomniałam wyłączyć piekarnik i się uprażyła
hehe to ja mam jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale taki tydzień że na twarz padam więc nic dziwnego... zrozumiałam coś w stylu że tak ci zasmakował że teraz zapominasz o rybie z piekarnika i jesz taką

a grzybka poszukałam i można kupić... oczywiście nie zgadniecie gdzie na allegro!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:15   #709
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
a grzybka poszukałam i można kupić... oczywiście nie zgadniecie gdzie na allegro!
kupujesz? na się naczytałam i aż mnie skręca, żeby toto kupić...
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:23   #710
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
kupujesz? na się naczytałam i aż mnie skręca, żeby toto kupić...
sama nie wiem... szkoda że nikt w okolicy nie ma do podziału to bym kasy nie ryzykowała bo nie wiem czy miałabym głowę sie tym "opiekować" zwłaszcza że mieszkam na stancji i czasem wyjeżdżam w piątek wieczorem i wracam w niedzielę no i nie wyobrażam sobie wieźć tego w pociągu jeszcze pomyśle... bo teraz, tfutfu odpukać, jakiejś tragedii jelitowej nie ma choć nadal marzy mi się totalne przecyzszczenie
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:28   #711
honiagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
sama nie wiem... szkoda że nikt w okolicy nie ma do podziału to bym kasy nie ryzykowała bo nie wiem czy miałabym głowę sie tym "opiekować" zwłaszcza że mieszkam na stancji i czasem wyjeżdżam w piątek wieczorem i wracam w niedzielę no i nie wyobrażam sobie wieźć tego w pociągu jeszcze pomyśle... bo teraz, tfutfu odpukać, jakiejś tragedii jelitowej nie ma choć nadal marzy mi się totalne przecyzszczenie
7zł to nie taka duża kasa...
honiagd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:43   #712
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ale się zdenerwowałam !!!!
Jak wiecie,jestem w klasie maturalnej i na koniec wypada kupić wychowawcy prezent w podzięce i w ogóle...Ale wiecie co wymyśliła moja klasa ? I podobno rodzice na to przystali... 200 ZŁ OD OSOBY!!

W klasie mam 13 osób ,to jest 2600 zł na prezent dla nauczyciela...
Do tego chodzę do prywatnego liceum,wiec juz trochę kasy na szkołe poszło... Do tego wychowawca dostawał dosyć drogie prezenty na święta itp...

Według mnie prezent powinien być symboliczny,a ONI chcą kupić mu za te pieniądze jakąś wycieczkę... To jest już przegięcie ! Owszem,dużo zrobił dla nas,poświęcał swój czas,ale kurcze ! Robił to z własnej woli i to jego praca !!

Owszem,chce mu podziękować za te 3 lata,ale nie mam zamiaru płacić na to 200 zł... Inne szkoły,bądź klasy maksymalnie 50 zł dają... Załamka po prostu
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:46   #713
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

jak będziecie kupować, to zwróćcie uwagę na sposób zapakowania tego cuda do wysyłki, bo to nie może mieć styczności z metalem żadnym

a może napiszcie na jakimś forum miasta czy coś ? to cholerstwo tak się rozrasta, że trzeba to porozdawać

ja dostałam grzybka wielkości 1/4 małego paznokcia, dosłownie takie malutkie coś, po tygodniu mi się w ten malutki słoiczek nie mieścił

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ale się zdenerwowałam !!!!
Jak wiecie,jestem w klasie maturalnej i na koniec wypada kupić wychowawcy prezent w podzięce i w ogóle...Ale wiecie co wymyśliła moja klasa ? I podobno rodzice na to przystali... 200 ZŁ OD OSOBY!!

W klasie mam 13 osób ,to jest 2600 zł na prezent dla nauczyciela...
Do tego chodzę do prywatnego liceum,wiec juz trochę kasy na szkołe poszło... Do tego wychowawca dostawał dosyć drogie prezenty na święta itp...

Według mnie prezent powinien być symboliczny,a ONI chcą kupić mu za te pieniądze jakąś wycieczkę... To jest już przegięcie ! Owszem,dużo zrobił dla nas,poświęcał swój czas,ale kurcze ! Robił to z własnej woli i to jego praca !!

Owszem,chce mu podziękować za te 3 lata,ale nie mam zamiaru płacić na to 200 zł... Inne szkoły,bądź klasy maksymalnie 50 zł dają... Załamka po prostu
pogięło ich ?

niech nie przesadzają, podziękowania swoją drogą ale on przecież pracuje ! choćby był nie wiem jak fajnym gościem, to i tak łapie hajs za to co robi, tym bardziej w prywatnej szkole....

żal
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:53   #714
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez honiagd Pokaż wiadomość
7zł to nie taka duża kasa...
no racja - dopiero teraz sobie ceny uszeregowałam malejąco i widzę to a wcześniej zobaczyłam jakieś za 30-40 zł. ciekawe skąd ta różnica. więc raczej kupie, co mi tam
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:58   #715
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
jej laski, wiecie co ?
rozmawiałam przed chwilą z koleżanką tą co mi ten makaron usilnie wciskała
i co ? jej znajome z pracy były około 15-20 dni na uderzeniówce a teraz ciągną mniej więcej 2 razy więcej P niż PW....

paranoja jakaś

ja tu dopiero początkująca jestem, ale na to bym nie wpadła
Brak mi słów.. To prawie 3 tygodnie są... Moja znajoma była 10 dni na uderzeniówce dodatkowo ciagle pije alkohol bo powiedziała, że musi powiedziałąm, że to już pod żulostwo podpada

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ale się zdenerwowałam !!!!
Jak wiecie,jestem w klasie maturalnej i na koniec wypada kupić wychowawcy prezent w podzięce i w ogóle...Ale wiecie co wymyśliła moja klasa ? I podobno rodzice na to przystali... 200 ZŁ OD OSOBY!!

W klasie mam 13 osób ,to jest 2600 zł na prezent dla nauczyciela...
Do tego chodzę do prywatnego liceum,wiec juz trochę kasy na szkołe poszło... Do tego wychowawca dostawał dosyć drogie prezenty na święta itp...

Według mnie prezent powinien być symboliczny,a ONI chcą kupić mu za te pieniądze jakąś wycieczkę... To jest już przegięcie ! Owszem,dużo zrobił dla nas,poświęcał swój czas,ale kurcze ! Robił to z własnej woli i to jego praca !!

Owszem,chce mu podziękować za te 3 lata,ale nie mam zamiaru płacić na to 200 zł... Inne szkoły,bądź klasy maksymalnie 50 zł dają... Załamka po prostu
Wycieczke? To chyba nieźle mu daliście popalić przez te 3 lata,że go na wakacje wysłacie U nas wychowawczyni dostala zegarek...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:02   #716
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
jak będziecie kupować, to zwróćcie uwagę na sposób zapakowania tego cuda do wysyłki, bo to nie może mieć styczności z metalem żadnym

a może napiszcie na jakimś forum miasta czy coś ? to cholerstwo tak się rozrasta, że trzeba to porozdawać

ja dostałam grzybka wielkości 1/4 małego paznokcia, dosłownie takie malutkie coś, po tygodniu mi się w ten malutki słoiczek nie mieścił

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------



pogięło ich ?

niech nie przesadzają, podziękowania swoją drogą ale on przecież pracuje ! choćby był nie wiem jak fajnym gościem, to i tak łapie hajs za to co robi, tym bardziej w prywatnej szkole....

żal

nie...on jest po prostu bardzo dobrym profesorem. Gościem wcale nie jest miłym... I on już swoje zarabia za to,że dobrze uczy...Ale już pokłóciłam się z koleżankami o to... Tatusiowie mają firmy to dla nich 200 zł to jak 2 zł... Jestem wściekła.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Brak mi słów.. To prawie 3 tygodnie są... Moja znajoma była 10 dni na uderzeniówce dodatkowo ciagle pije alkohol bo powiedziała, że musi powiedziałąm, że to już pod żulostwo podpada



Wycieczke? To chyba nieźle mu daliście popalić przez te 3 lata,że go na wakacje wysłacie U nas wychowawczyni dostala zegarek...

Ludzie z klasy mówią,że "zasługuje i kocha podróżować" i ,że taka to szkoła,że dają takie prezenty. No nie wiem...Dla mnie 200 zł to o wiele za dużo... Ale może jestem dziwna
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:05   #717
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ludzie z klasy mówią,że "zasługuje i kocha podróżować" i ,że taka to szkoła,że dają takie prezenty. No nie wiem...Dla mnie 200 zł to o wiele za dużo... Ale może jestem dziwna

To i ja jestem dziwna...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:06   #718
honiagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
nie...on jest po prostu bardzo dobrym profesorem. Gościem wcale nie jest miłym... I on już swoje zarabia za to,że dobrze uczy...Ale już pokłóciłam się z koleżankami o to... Tatusiowie mają firmy to dla nich 200 zł to jak 2 zł... Jestem wściekła.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------




Ludzie z klasy mówią,że "zasługuje i kocha podróżować" i ,że taka to szkoła,że dają takie prezenty. No nie wiem...Dla mnie 200 zł to o wiele za dużo... Ale może jestem dziwna
ja chyba składałam się po 50zł i kupiliśmy biżuterię z apartu i jakieś kwiaty aaaaa i zdjęcie nasze w ramce i każdy sie podpisał
honiagd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:06   #719
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ale się zdenerwowałam !!!!
Jak wiecie,jestem w klasie maturalnej i na koniec wypada kupić wychowawcy prezent w podzięce i w ogóle...Ale wiecie co wymyśliła moja klasa ? I podobno rodzice na to przystali... 200 ZŁ OD OSOBY!!

W klasie mam 13 osób ,to jest 2600 zł na prezent dla nauczyciela...
Do tego chodzę do prywatnego liceum,wiec juz trochę kasy na szkołe poszło... Do tego wychowawca dostawał dosyć drogie prezenty na święta itp...

Według mnie prezent powinien być symboliczny,a ONI chcą kupić mu za te pieniądze jakąś wycieczkę... To jest już przegięcie ! Owszem,dużo zrobił dla nas,poświęcał swój czas,ale kurcze ! Robił to z własnej woli i to jego praca !!

Owszem,chce mu podziękować za te 3 lata,ale nie mam zamiaru płacić na to 200 zł... Inne szkoły,bądź klasy maksymalnie 50 zł dają... Załamka po prostu
ludziom sie w dupach poprzewracało :O
u nas nie pamietam po ile sie skladalam z chlopakami :P ale kupi babeczce wisiorek i z tylu napis strzelili ze w podzience od klasy itp
ale jak nas bylo w klasie 20cos osob to moze gora 30zl dalam chyba albo i tez nie... 4 latat temu to bylo to juz nie pamietam :P

kurde czlowiek nie ma zeby sobie takiego grzybka kupic ,a ci 200 zl zrzutki na nauczyciela... :O to co moze jeszcze niech auto mu kupia... skoro 200 zl dla nich to nic, niech kazdy z rodzicow jakies znizki mu pozalatwia bo to belfer :/
PORAŻKA.... współczuje...

PS. to ja tez jestem dziwna i pewnie staroswiecka...jak patrze co dzisiejsza mlodziez wyprawia to sie zastanawiam kto na moja emeryture zarobi bez urazy dla nikogo
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png

Edytowane przez modliszka87
Czas edycji: 2011-03-24 o 22:08
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 22:07   #720
honiagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

a napisałaś że rodzice się zgodzili to Twoi również? może Twoi rodzice nie widza problemu..
honiagd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.