Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-06, 23:43   #3331
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
Reniutka!
Jesteś przekochana za tak dokładny opis
Dzięki Tobie, i tej wiedzy człowiek jest w stanie sobie wyobrazić co nas czeka lada dzień.
Już widzę ile jeszcze muszę gazy dokupić skoro mówisz, ze po myciu się nimi wycierasz. A w sumie to dobry pomysł, zawsze jałowe.
Opatrunek GRANUFLEX, hydrokoloidowy, 20cmx20cm, 1 sztuka też już sobie zamówiłam, bo u mnie zazwyczaj zawsze wszystko sie źle goi i paprze
Cycuszki przepiękne i zgrabne!
Też o takich marzę - tez chcę takie!
Podoba mi się że nie za małe, bo przy mojej zwalistej sylwetce i 180cm, słaboby B wyglądało
Stanki które kupiłaś też mi się podobają, zwłaszcza Elomi Soraya, zastanawiałam się nad nim już wcześniej, tylko cena odstręcza... (pisząc te słowa mam na sobie Mathilidę Elomi 38J(85J) - najwygodniejsze staniki świata!
Ja cała żeńską cześć rodziny ostanikowałam łącznie z bratanicami i siostrzenicą i strojami kąpielowymi dla nich
Mam miarkę brafiterską w oku :L)
Nie widziałam że Panache Andorra jest też w wersji bezfiszbinowej!
Panache to moje ukochane staniki!
Najbardziej lubię Jasmine, Clarę i Envy we różnych wersjach kolorystycznych
A zaczynałam od nieśmiertelnego Panache TangoII w 2006 32J ;>
Freyki mi nie leżą już tak dobrze jak kiedyś, kiedy byłam szczuplejsza.
Teraz tylko Panache i Elomi.
Nawet piękne i fantastycznie skonstruowane staniki Ewy Michalak nie są tak wygodne. https://www.ewa-michalak.pl/
Dzięki za komplementy

Moje ulubione to też Panache - Tango nie dla mnie - najlepsze było Cleo - Meg - to w jaskółki) potem Jasmine. Elomi w dużej rozmiarówce lezało okropnie, a na nowych cycuchach ładnie się układa - brafiterka mówiła, ze czesto jest taki efekt, że w większych rozmiarach rozsuwa piersi na boki. Freyki lezały dobrze jak bylam dużo szczuplejsza, potem niestety już nie dla mnie, a teraz, cudeńka!!
Bezfiszbinówka Andorra - polecam, wygodny po po operacji w sam raz. Na stroje kapielowe poczekam do sezonu

Jeśli chodzi o rozmiar jestem bardzo zadowolona, na początku wydawaly mi się za małe, ale teraz jak się goi wszystko i patrzę na nie to sa idealne, nie za malenkie i nie wielkie bukłaki zwisające po pępek. No i ta jędrność i patrzące do góry sutki...no po prostu cuda.
Ja też ostanikowuję znajome, mama z siostrą nadal sie nie moga przekonać, ale mam na nie sposób - stare staniki wymienię na bony w pażdziernikowej akcji i dam im w prezencie - nie będa mialy wyjścia:adm in:
Granuflex 20x20 wystarczy Ci na jedno klejenie (odrobina zostaje).

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Masakra jak się denerwuje😞
Gusia, trzymam kciuki mocno. Śpij dobrze i baw się dobrze jutro!!!
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 05:35   #3332
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny do Katowic kiedy trzeba iść do lekarza po zaświadczenie o stanie zdrowia?
Dziś miałam iść po skierowanie.
A tu mnie gardło boli....
Zaraz biorę neosine i strepsils
I mam nadzieję że przejdzie do piątku.
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 08:41   #3333
AnnIsa68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusiam trzymaj się będzie dobrze👍

Powodzenia😘
AnnIsa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 08:53   #3334
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka75k dzięki za szczegóły, na pewno się przydadzą

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Masakra jak się denerwuje😞
Gusiam będzie dobrze
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:37   #3335
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
Dziewczyny do Katowic kiedy trzeba iść do lekarza po zaświadczenie o stanie zdrowia?
Dziś miałam iść po skierowanie.
A tu mnie gardło boli....
Zaraz biorę neosine i strepsils
I mam nadzieję że przejdzie do piątku.



Ja byłam u swojego rodzinnego po zaświadczenie w czwartek, w czwartek wysłałam dr Michalskiej a w sobotę musiałam być już w szpitalu.
To Twoje gardło jest wynikiem stresu .... Nie poddawaj się. Będzie dobrze. Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Gusia, ja dotarłam do szpitala o 14:20 to już było po obiedzie, a kolację dostałam po 17:00. Była smaczna, świeża i treściwa. Wg mnie nawet jak nie zjesz obiadu to nic się nie stanie, lepiej żebyś miała na żołądku mniej. Ja po narkozie miałam wymioty, kto wie czy jakbym się najadła nie byłoby jeszcze gorzej. Chociaż nie każdy ma takie objawy.

yo_anka ja od razu po operacji wciągałam ubrania przez głowę, a piżamy rozpinanej nie miałam, w pierwszy dzień miałam swoją a potem panie pielęgniarki dały mi szpitalną koszule i do końca byłam już w niej.

Dziewczyny trzymam za was oby dwie kciuki!!!

Dużybiust jak urlop? Opalona? Wypoczęta? Zadowolona?

Goncia89 WYPOCZĘTA I TO JAK ..... Strój kąpielowy przetestowany ... Na razie był jednoczęściowy bo przecież teraz trzeba zgubić brzusio Macie jakieś fajne pomysły na zgubienie zbędnego tłuszczyku???


Przed chwilką dowiedziałam się, że muszę przyjechać do Katowic na zszycie mojej dziurki .... Boję się ale wiem, że to już będzie koniec


Jeżeli chodzi o żel na blizny to używam cały czas Silaurum jest dobry
Wczoraj minęło 5 miesięcy od operacji Jak ten czas leci

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Dziewczyny,które miały operację w Katowicach o której najlepiej jechać na przyjęcie? Mam się zgłosić jutro i sie zastanawiam. A drugie pytanie w jakich godzinach są wydawane posiłki i czy w pobliżu szpitala mąż może mi coś kupić, gdybym jutro nie załapała się na obiad?



Trzymam kciuki Brawo Ty Będzie dobrze
Daj znać jak już będziesz po naszej stronie
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:08   #3336
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duży biust kiedy będziesz jechała na zszycie ?
To może się zobaczymy ja już za tydzień!
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:25   #3337
Cierpliwaizadowolona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 41
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Babczki!
Dziękuję za informacje o żelach, plastrach i ich używaniu.

Co do zmniejszenia brzuszka, to u mnie dosyć dobrze sprawdziła się dieta dr Dąbrowskiej. Moze nie tyle wagowo, co objętościowo (po ciuchach zauważyłam rożnicę zanim waga zaczęła spadać.)
Dietę można stosować od kilku dni do 6 tygodni. Wybrałam dla siebie wersję 3 tygodniową-ile się jest na diecie, tyle się z niej wychodzi ( 1 tydzień diety, 1 tydzień wychodzenia, 2 tygodnie diety, to dwa tygodnie wyjścia itd).
Miałam trzy tygodnie, ponieważ chciałam z niej wyjść kilka tygodni przeć zabiegiem, a że uwielbiam lody, to rozpoczęłam ją po lecie. Dla mnie był to październik. Zanim wyszłam była pierwsza dekada listopada. Akurat , by wszystko wróciło do normy na początek grudnia. Przy kłopotach zdrowotnych lepiej przed rozpoczēciem tej diety skonsultować się z lekarzem. Jak się o niej czyta, to nie wygląda zachęcająco, ale jak się skorzysta ze stronki domowa.pl to jest ona fantastycna. Dziewczyna prowadząca tę stronę świetnie pokazuje krok po kroku, co i jak gotować. Wdodatku są cudne zdjęcia i porady. Gdyby nie stronka, pewnie nie chciałoby mi się za to brać. Jest tam wiele przepisów, niektóre stosuję do dziś. Humus według strony Pauliny jest najlepszy jaki jadłam , a miałam okazjęspróbować i h wiele. Pomyślcie, może dla siebie też coś znajdziecie.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Sorki Babeczki,
wpisujecie dieta dr Dąbrowskiej przepisy , potem wchodzicie w
Menu tygodniowe-dieta warzywno-owocowa-tydzień 1-Domowa.TV

I tu macie rozpiskę na każdy dzień na 6 tygodni. Popatrzcie na te zdjęcia, aż ślinka leci.
Cierpliwaizadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 16:23   #3338
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez yo_anka Pokaż wiadomość
Duży biust kiedy będziesz jechała na zszycie ?
To może się zobaczymy ja już za tydzień!

Właśnie nie wiem. Czekam na jakąś wiadomość od Pani doktor
Dam ci znać Jak się czujesz?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 19:41   #3339
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusiam już powinna być PO
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 21:20   #3340
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem. Czekam na jakąś wiadomość od Pani doktor
Dam ci znać Jak się czujesz?



yo_anka mam się umówić pod koniec stycznia. Być może się zobaczymy jak przyjedziesz na zdjęcie szwów?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 09:06   #3341
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny ja już po. Czekam na wypis. Całkiem nieźle to zniosłam. Trochę zawrotów głowy i tyle. Więcej napiszę wieczorem.

Też jestem na diecie i sporo schudłam a dużo jem.
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-08, 09:23   #3342
Agata75H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Udało sie- mam wyznaczony termin i ja w Katowicach na 30.03.2020. teraz tylko pozostało mi cierpliwie czekać 🤗😊
Agata75H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 10:53   #3343
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny napiszcie czy któraś była przeziębiona przed zabiegiem. Jakie leki można brać? Mam termin na 18 stycznia i boję się że będzie przełożony. Już i tak mam stresa mega na samą myśl o tym wszystkim. Dziś idę jeszcze do lekarza rodzinnego żeby mnie przebadał. Czułam że tak będzie....co prawda nie jest fatalnie ale lekko drapie mnie w nosie i gardle.

Reniutka75k super materiał dodałaś każda rada cenna. Czy powinnam wcześniej kupić sobie zapas tej gazy i inne psiukadła? Co warto mieć od razu w domu. ?

Gusiam trzymam kciuki za szybki powrót do formy
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 11:17   #3344
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Avy ja mam zabieg za 6 dni, pije mleko z czosnkiem i miodem, i po każdym spacerze z psem moczę stopy w ciepłej wodzie z solą do stóp (tyle że ja nie jestem przeziębiona, zapobiegawczo biorę) może to by pomogło u Ciebie. Ja jedynie mam lekki katar, ale to mam przez cały rok, albo alergiczny albo krzywa przegroda.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 11:54   #3345
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Avy ja mam zabieg za 6 dni, pije mleko z czosnkiem i miodem, i po każdym spacerze z psem moczę stopy w ciepłej wodzie z solą do stóp (tyle że ja nie jestem przeziębiona, zapobiegawczo biorę) może to by pomogło u Ciebie. Ja jedynie mam lekki katar, ale to mam przez cały rok, albo alergiczny albo krzywa przegroda.
hakunaOmatata Dzięki może właśnie pomocze nogi w wodzie z solą morską ale czytałam ze nie powinno się jeść czosnku przed zabiegiem. Zorientuj się w tej sprawie żebyś problemów nie miała albo zadzwoń do swojego lekarza. A gdzie będziesz operowana?
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:24   #3346
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Oo dzięki za informację. W Łęcznej.

Czy któraś z Was miała TE dni na czas zabiegu? Ponieważ wstępnie miałam dostać na początku stycznia, ale poprzestawiało mi się i boję się że dostanę za tydzień. Czy wtedy będą mieli podstawę żeby przełożyć zabieg?
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:39   #3347
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po. Czekam na wypis. Całkiem nieźle to zniosłam. Trochę zawrotów głowy i tyle. Więcej napiszę wieczorem.

Też jestem na diecie i sporo schudłam a dużo jem.



BRAWO TY!
Szybciutko!
I już po jasnej stronie mocy

Opisz koniecznie!!!


O której wypisują?


Ile schudłaś?
Pan dr kazała ci czy sama się tak zmotywowałaś?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez avy75e Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie czy któraś była przeziębiona przed zabiegiem. Jakie leki można brać? Mam termin na 18 stycznia i boję się że będzie przełożony. Już i tak mam stresa mega na samą myśl o tym wszystkim. Dziś idę jeszcze do lekarza rodzinnego żeby mnie przebadał. Czułam że tak będzie....co prawda nie jest fatalnie ale lekko drapie mnie w nosie i gardle.

Reniutka75k super materiał dodałaś każda rada cenna. Czy powinnam wcześniej kupić sobie zapas tej gazy i inne psiukadła? Co warto mieć od razu w domu. ?

Gusiam trzymam kciuki za szybki powrót do formy



Ja ma tez za tydzień i drapie w gardle, bez gorączki, czerwone gardło - jakiś wirus.
Biorę Neosine 1000 przeciwwirusowe
Strepsils intensiv do ssania
a przed snem płucze gardło Glimbax z przeciwzapalnym diclofenaiem

Masz jeszcze dużo czasu podkurujesz się!
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane

Edytowane przez yo_anka
Czas edycji: 2019-01-08 o 12:43
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 12:58   #3348
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Oo dzięki za informację. W Łęcznej.

Czy któraś z Was miała TE dni na czas zabiegu? Ponieważ wstępnie miałam dostać na początku stycznia, ale poprzestawiało mi się i boję się że dostanę za tydzień. Czy wtedy będą mieli podstawę żeby przełożyć zabieg?
Jakiś czas temu któraś dziewczyna o tym pisała ale nie pamiętam kiedy ale chyba to nie przeszkadzało.


yo_anka a Tobie lekarz takie leki przepisał czy tak po prostu sama
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 14:01   #3349
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam wszystkie Dziewczyny przed i po zabiegu.

Dojrzewam do tego zabiegu od paru lat, moja córka ma już 3 lata i wiem, że więcej dzieci nie będę mieć więc postanowiłam wreszcie spełnić swoje marzenie i zmniejszyć piersi.

Dzisiaj trafiłam tutaj i czytam, że wiele z Was miało zabieg refundowany. Nie ukrywam, że koszt zabiegu mnie trochę przerasta więc proszę o podpowiedzi co zrobić, żeby załapać się na zabieg na NFZ?
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-08, 14:36   #3350
Cierpliwaizadowolona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 41
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusiam, witaj PO drugiej stronie!klaski :
Cierpliwaizadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 14:50   #3351
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po. Czekam na wypis. Całkiem nieźle to zniosłam. Trochę zawrotów głowy i tyle. Więcej napiszę wieczorem.

Też jestem na diecie i sporo schudłam a dużo jem.
Gusiam trzymam kciuki brawo

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Oo dzięki za informację. W Łęcznej.

Czy któraś z Was miała TE dni na czas zabiegu? Ponieważ wstępnie miałam dostać na początku stycznia, ale poprzestawiało mi się i boję się że dostanę za tydzień. Czy wtedy będą mieli podstawę żeby przełożyć zabieg?

któraś z dziewczyn pisała właśnie o Łęcznej, że z tego powodu miała przesuniętą operację o dzień czy dwa ale odbyła się - jeżeli dobrze pamiętam
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 16:15   #3352
merynos07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W moim przypadku nie było to w ogóle brane pod uwagę, pytałam o to wczesniej. 10 dni przed zabiegiem byłam tak przeziebiona, ze ledwie stałam na nogach, cztery dni przed odstawilam wszystko co zażywałam. Mleko, czosnek, miód... ohyda ale podstawa
merynos07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 16:39   #3353
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
yo_anka mam się umówić pod koniec stycznia. Być może się zobaczymy jak przyjedziesz na zdjęcie szwów?
Chętnie Cię znów zobaczę!
A po ilu tygodniach jedzie się na zdjęcie szwów?
Dwóch, czy trzech?

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dziewczyny przed i po zabiegu.

Dojrzewam do tego zabiegu od paru lat, moja córka ma już 3 lata i wiem, że więcej dzieci nie będę mieć więc postanowiłam wreszcie spełnić swoje marzenie i zmniejszyć piersi.

Dzisiaj trafiłam tutaj i czytam, że wiele z Was miało zabieg refundowany. Nie ukrywam, że koszt zabiegu mnie trochę przerasta więc proszę o podpowiedzi co zrobić, żeby załapać się na zabieg na NFZ?
Pierwszy krok zrobiony - trafiłaś we właściwe miejsce.
Poczytaj ten wątek od początku. Ewentualnie pierwsza część.
Tu jest kopalnia wiedzy: gdzie co jak.

Ogólnie: Zależy od ośrodka.
Do Łęcznej np. trzeba mieć skierowane do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62 od rodzinnego.
A do Katowic poradnie mają prywatna przy szpitalu. Więc już tylko po ustaleniu daty trzeba mieć skierowane na oddział chirurgii plastycznej N62
Poczytaj jakie dokumenty trzeba zgromadzić.
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 17:07   #3354
DuuuuzaNela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak pamiętacie pierwotnie mialam termin na 10.2021 do Łęcznej Dzięki wam sie zmotywowalam i wracam właśnie z konsultacji w Katowicach w trybie pilnym dostałam termin na 8 lipca tego roku Pani dr Michalska fantastyczna kobieta ❤ Jestem przeszczesliwa z tak szybkiego terminu i z tego jak pani doktor o mnie zadbala podczas wizyty Warto było spędzić 8 h w pociągu zeby tam dojechać i spędzać 8 h aktualnie wracając Baaaaardzo dziękuję kochane za motywację ❤ Moja radość jest przeogromna
DuuuuzaNela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 19:06   #3355
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa.
Jestem już w domu. Wszystko mnie boli. Najgorsze jest to, że nie mogłam przytulić swojej córeczki Jak długo ?
Jak długo u Was trwał okres rekonwalescencji?
Kiedy będe mogła cokolwiek robić?

Trochę mnie przeraziło, że po 10 tygodniach zwykłe przekładnie książek może zaszkodzić.
Generalnie wszystko ok . I mam to o czym marzyłam czyli rozmiar C i równe piersi. Doktor Kasia i Karolina rewelacyjne, ciepłe i uśmiechnięte. Polecam każdemu. Dla tych co mają blisko do Krakowa zdradzam, że od lutego albo marca br otwierają oddział chirurgii plastycznej w Krakowie przy szpitalu wojskowym na Wrocławskiej i operować będzie dr Michalska. Jest też zatrudniona w szpitalu Św Róży w Krakowie ale nie wiem czy są tam też tego typu zabiegi.
W sobotę idę do niej na zmianę opatrunku w Krakowie.

Ktoś pytał ile schudłam do operacji, od listopada 7 kg na diecie rozpisanej przez dietetyka z Vitalii. Polecam. Pycha jedzenie i duże porcje. Teraz muszę dalej, bo zostało mi jeszcze trochę brzuszka a mniejsze piersi bardziej go uwydatniają. Gdyby któraś chciała kupić na Vitalii dajcie znać, bo jak kupicie z polecenia to macie 10 dni gratis
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 19:16   #3356
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusiam gratulacje, że już jesteś "po " i co najważniejsze zadowolona i szczęśliwa

ps. a wiesz coś więcej o tym Krakowie co mają otwierać bo ja mam bliżej i lepsze połączenie do Krakowa, a te operacje w ramach NFZ w Krakowie ? Czyżby nowy kontrakt na NFZ ?
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 19:22   #3357
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Gusiam gratulacje, że już jesteś "po " i co najważniejsze zadowolona i szczęśliwa

ps. a wiesz coś więcej o tym Krakowie co mają otwierać bo ja mam bliżej i lepsze połączenie do Krakowa, a te operacje w ramach NFZ w Krakowie ? Czyżby nowy kontrakt na NFZ ?
Dziękuję

Tyle wiem co napisałam, a powiedziała mi to sama Pani doktor. Myślę, że warto do niej zadzwonić może w lutym i podpytać
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 19:23   #3358
Kinga118_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusiam super, że już jesteś po i przekazujesz tak pozytywne informacje o paniach doktor. Ja czekam z niecierpliwością do kwietnia �� życzę Ci szybkiego powrotu do normalności z nowymi, malutkimi piersiami ��
Kinga118_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 20:08   #3359
reniutka75k
Raczkowanie
 
Avatar reniutka75k
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 70
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Gusia - brawooooklaski :kla ski:jak to pisała chyba dużybiust: witamy po jasnej stronie mocy!!
Odporność: dziewczyny z pzeziębieniem:
- na czosnek powinny uważać te osoby, które mają problem z niskim cisnieniem - czosnek je obniża, więc ostrożnie.
- polecam na odporność zakupić sobie w aptece (jeśli nie macie swojego kilkuletniego) - sok z aloesu, i sok z pokrzywy, do tego grejfruty, lub sok z grejfruta, pomrańczy i cytryny; na czczo ciepła woda z sokiem cytryny i octem jablkowym (domowej roboty, jesli nie macie takiego ((prościzna żeby zrobić, i same korzyści)) to ten z Rossmana jest najbliższy ideałowi), można wymieszać z odstanym przez noc miodem
- no i obowiązkowo dwa kubki czystku dziennie - najlepiej kreteńskiego, a nie jakiejś pierwszej tanioszki, w sklepach zielarskich Wam doradzą
- na odporność również masaż przed prysznicem na sucho szczotką od dołu-do góry w kierunku serca, i naprzemienne ciepłe-zimne prysznice
- moczenie nóg w goracej wodzie z solą
- ja łykałam jeszcze przy mojej tarczycy aschwagande, d3 i wit.B
- no i dbać o siebie przed operacja, pamiętać o relaksie, serialu, dobrym seksie, pysznej kolacji lub sniadaniu, czułostkach z chłopem, spacerze, pogłaskaniu kota, i szczęścu jakie nas spotkało, ze możemy sobie zrobić dobrze tą operacją.

Zaopatrzenie:
- polecam kupić wczesniej przed operacją, gazy jałowe - metrowe, mi łącznie poszło około 60-70 sztuk, ale uzywałam ich też do wycierania piersi po prysznicu, i do nawilżania wodą różaną. Nie oszczędzałam tutaj.
- ja kupiłam 1 litr Octeniseptu i 2x 250ml Kodanu (w butelce ze sprejem i przelewałam tam Octenisept jak mi se skończył Kodan), zaczęłam od Kodanu, wystarcza mi tych płynów do dnia dzisiejszego, przy obfitym stosowaniu. Zakupy tez przed operacją.
- potem kupiłam alantan - stosowałam tylko przez chwilę, do wizyty kontrolnej żeby nawilżyć tę martwicę w otoczce, maść propolisową, a po wizycie wykupilam receptę od lekarek;
- po wizycie kontrolnej zamówiłam już na spokojnie przez internet pastry, i zele o których pisałam wcześniej. Chyba w aptece Gemini.
- przyda się tez plaster samoprzylepny do podtrzymania gazy, no i te pielęgnacyjne rzeczy jak woda różana i olejki.

Edytowane przez reniutka75k
Czas edycji: 2019-01-08 o 20:10
reniutka75k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 06:55   #3360
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa.
Jestem już w domu. Wszystko mnie boli. Najgorsze jest to, że nie mogłam przytulić swojej córeczki Jak długo ?
Jak długo u Was trwał okres rekonwalescencji?
Kiedy będe mogła cokolwiek robić?

Trochę mnie przeraziło, że po 10 tygodniach zwykłe przekładnie książek może zaszkodzić.
Generalnie wszystko ok . I mam to o czym marzyłam czyli rozmiar C i równe piersi. Doktor Kasia i Karolina rewelacyjne, ciepłe i uśmiechnięte. Polecam każdemu. Dla tych co mają blisko do Krakowa zdradzam, że od lutego albo marca br otwierają oddział chirurgii plastycznej w Krakowie przy szpitalu wojskowym na Wrocławskiej i operować będzie dr Michalska. Jest też zatrudniona w szpitalu Św Róży w Krakowie ale nie wiem czy są tam też tego typu zabiegi.
W sobotę idę do niej na zmianę opatrunku w Krakowie.

Ktoś pytał ile schudłam do operacji, od listopada 7 kg na diecie rozpisanej przez dietetyka z Vitalii. Polecam. Pycha jedzenie i duże porcje. Teraz muszę dalej, bo zostało mi jeszcze trochę brzuszka a mniejsze piersi bardziej go uwydatniają. Gdyby któraś chciała kupić na Vitalii dajcie znać, bo jak kupicie z polecenia to macie 10 dni gratis

BRAWO TY!!!!! Cieszę się, że jesteś już PO Teraz z każdym dniem będzie tylko lepiej Jak nie musisz to nie bierz leków p/bólowych
Dbaj o siebie Staraj się nie forsować To bardzo ważne
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.