Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 14:49   #781
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Asia sama nie robi, ale współpracuje z Alą z Kwiatowego Pola i właśnie od niej chcę bukiet
ok, wyślę Ci na prv to, co mi napisała

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-03-03 o 15:44
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:53   #782
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Oki super; -) Dziękuję; -& o Proszę nie wiedzialam ze te panie współpracują; -)
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:10   #783
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

tak, tak, współpracują Asia robi też słodkie stoły i tu z kolei współpracuje z p. Rydzem bodajże tak to już jest w tym biznesie

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-03-03 o 15:44
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:11   #784
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Tez nie wiedzialam a planuje do wykonania bukietu pania Alę. Wlasnie przegladalam strone na fb p. Asi i widzialam notatke w jednym z albumow ze zaczynają współpracę Jak dla mnie super polaczenie bo bardzo podobaja mi sie dekoracje p. Asi
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:34   #785
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
tak, tak, współpracują Asia robi też słodkie stoły i tu z kolei współpracuje z p. Rydzem bodajże tak to już jest w tym biznesie
Raczej nie z p. Rydzem, tylko z niejaką Gosią K. z Krakowa ( facebook: from the Kitchen of Gosia K. )

A co do współpracy z Alą, to się zgadza sama przez Asię zamawiałam bukiet z Kwiatowego Pola
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2015-03-03 o 17:37
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 18:29   #786
Deven
Przyczajenie
 
Avatar Deven
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

hej dziewczyny czy posiadacie jakies informacje na temat organizacji wesela w pałacu Goetza w Brzesku? czy faktycznie prawda jest zaporowa cena?ile moze wynosic na osobe?
Deven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 18:34   #787
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Deven Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy posiadacie jakies informacje na temat organizacji wesela w pałacu Goetza w Brzesku? czy faktycznie prawda jest zaporowa cena?ile moze wynosic na osobe?
Nie wiem nic o tym palacu. A co do ceny to najlepiej bedzie jak napiszesz meila czy zadzwonisz bedziesz miala aktualne informacje.
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 19:10   #788
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Diewczyny tak piszecie o tych dekoracjach sali, dekoratorach i tak mnie to zastanowiło- w wybranej sali w cenie nie macie dekoracji czy są niewystarczające, chcecie inne?
Pytam bo ja sama mam dekoracje w cenie, poza tym jak szukaliśmy lokalu to praktycznie wszędzie dekoracje były wliczone. Ja nie mam w planach wynajmowac dekoratorki, dokupię tylko kilka rzeczy do dekoracji stolika z księgą gości, parę świeczników i zamówię litery i tyle.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:14   #789
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Deven Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy posiadacie jakies informacje na temat organizacji wesela w pałacu Goetza w Brzesku? czy faktycznie prawda jest zaporowa cena?ile moze wynosic na osobe?
Jeśli chodzi o ceny to fakt.. z tego co kiedys orientowalismy sie z TŻtem jakieś 3 lata temu to cena była ok 220 zł za taki dośc ubogi pakiet chyba ;p
Ale najlepiej samemu zadzwonić, umówić się i dostać info z pierwszej ręki
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 21:19   #790
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Raczej nie z p. Rydzem, tylko z niejaką Gosią K. z Krakowa ( facebook: from the Kitchen of Gosia K. )

A co do współpracy z Alą, to się zgadza sama przez Asię zamawiałam bukiet z Kwiatowego Pola
oj, to coś poknociłam może to ktoś inny z nim współpracuje i pomieszałam? :P
a co do tych słodkich stołów, to wyglądają bajecznie, chcę robić taki sama, ale na spotkaniu z Asią zapytam ile u nich kosztuje coś takiego

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Diewczyny tak piszecie o tych dekoracjach sali, dekoratorach i tak mnie to zastanowiło- w wybranej sali w cenie nie macie dekoracji czy są niewystarczające, chcecie inne?
Pytam bo ja sama mam dekoracje w cenie, poza tym jak szukaliśmy lokalu to praktycznie wszędzie dekoracje były wliczone. Ja nie mam w planach wynajmowac dekoratorki, dokupię tylko kilka rzeczy do dekoracji stolika z księgą gości, parę świeczników i zamówię litery i tyle.
ja też tak myślałam początkowo dekoracje na mojej sali są moim zdaniem niezbyt okazałe i niekoniecznie w moim guście, dlatego stwierdziłam, że chcę je mocno zrobić 'pod siebie' a gdybym chciała wszystkie serwetki, świeczki, pompony etc. kupować sama, to sporo by się tego uzbierało... poza tym zostaje komfort psychiczny - ktoś to robi dzień wcześniej lub w dniu ślubu za Ciebie, a to na pewno spore odciążenie, ale oczywiście jest to do zrobienia i na pewno można to zrobić samemu z super efektem i jeszcze większą satysfakcją

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-03-03 o 21:21
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 21:24   #791
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Diewczyny tak piszecie o tych dekoracjach sali, dekoratorach i tak mnie to zastanowiło- w wybranej sali w cenie nie macie dekoracji czy są niewystarczające, chcecie inne?
Pytam bo ja sama mam dekoracje w cenie, poza tym jak szukaliśmy lokalu to praktycznie wszędzie dekoracje były wliczone. Ja nie mam w planach wynajmowac dekoratorki, dokupię tylko kilka rzeczy do dekoracji stolika z księgą gości, parę świeczników i zamówię litery i tyle.
U nas nie ma dekoracji, znaczy są ale mają sztuczne kwiaty. Wyglądają całkiem ok, stąd mocno bierzemy pod uwagę, że zostaną takie
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 22:42   #792
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
oj, to coś poknociłam może to ktoś inny z nim współpracuje i pomieszałam? :P
a co do tych słodkich stołów, to wyglądają bajecznie, chcę robić taki sama, ale na spotkaniu z Asią zapytam ile u nich kosztuje coś takiego



ja też tak myślałam początkowo dekoracje na mojej sali są moim zdaniem niezbyt okazałe i niekoniecznie w moim guście, dlatego stwierdziłam, że chcę je mocno zrobić 'pod siebie' a gdybym chciała wszystkie serwetki, świeczki, pompony etc. kupować sama, to sporo by się tego uzbierało... poza tym zostaje komfort psychiczny - ktoś to robi dzień wcześniej lub w dniu ślubu za Ciebie, a to na pewno spore odciążenie, ale oczywiście jest to do zrobienia i na pewno można to zrobić samemu z super efektem i jeszcze większą satysfakcją
Ja w cenie mam świeże kwiaty, świeczniki na stoły i serwetki a sala sama w sobie jest dośc bogata więc dużo jej nie trzeba, planuję dokupic jedynie te rzeczy o których pisałam (tylko narzeczonego muszę wyciągnąc do Ikei). Nie będą to duże koszty a poza tym mogę te rzeczy wykorzystac potem w naszym domu więc nie będzie to jednorazowy wydatek.
Ja jestem taką osobą że nawet jakby dekoratorka była na sali to i tak sama bym pojechała na "kontrolę", tak już mam.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2015-03-03 o 22:46
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:50   #793
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

U nas w sumie są pokrowce na krzesła, serwetki, no i ta sztuczna dekoracja w cenie. Ogólnie jak widziałam na zdjęciach to wiele par nic nie dokłada, po prostu zostaje tak, jak oferują... A ja sama nie wiem. Przy okrągłych stołach to jednak spory wydatek...
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 07:20   #794
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
U nas w sumie są pokrowce na krzesła, serwetki, no i ta sztuczna dekoracja w cenie. Ogólnie jak widziałam na zdjęciach to wiele par nic nie dokłada, po prostu zostaje tak, jak oferują... A ja sama nie wiem. Przy okrągłych stołach to jednak spory wydatek...
Wydaje mi się (to tylko moje zdanie ), że jeżeli macie dekorację w cenie, i wam się podoba, to nie powinniście nic więcej robić na siłę. Goście i tak nie zwrócą wielkiej uwagi na dekoracje, wiadomo - ma być ładnie i schludnie, ale chyba nie ma co przesadzać. Tak na dobrą sprawę, po weselu nikt nie będzie pamiętał, czy w oknach wisiały ozdoby, czy nie, a czy na stole obok wędliny leżały kwiaty Z takiego założenia wychodzimy z narzeczonym i raczej nie planujemy żadnych dekoratorek. Skorzystamy z oferowanej przez lokal dekoracji, ewentualnie sami coś sobie dokupimy i dołożymy, tak jak Ammia pisała - wspólne zakupy i do roboty!
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:01   #795
Kimi1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Deven Pokaż wiadomość
hej dziewczyny czy posiadacie jakies informacje na temat organizacji wesela w pałacu Goetza w Brzesku? czy faktycznie prawda jest zaporowa cena?ile moze wynosic na osobe?
Hej, wybieramy się tam na wesele we wrześniu tego roku do znajomych. Z tego, co kojarzę to cena jest bardzo wysoka, na pewno ponad 300zł Fajnie, bo jest tam na miejscu kapliczka, w której można wziąć ślub.
Kimi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:05   #796
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kimi1990 Pokaż wiadomość
Hej, wybieramy się tam na wesele we wrześniu tego roku do znajomych. Z tego, co kojarzę to cena jest bardzo wysoka, na pewno ponad 300zł Fajnie, bo jest tam na miejscu kapliczka, w której można wziąć ślub.
O to faktycznie cena bardzo wysoka! I to cena za jeden dzien przyjecia? :
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:48   #797
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się (to tylko moje zdanie ), że jeżeli macie dekorację w cenie, i wam się podoba, to nie powinniście nic więcej robić na siłę. Goście i tak nie zwrócą wielkiej uwagi na dekoracje, wiadomo - ma być ładnie i schludnie, ale chyba nie ma co przesadzać. Tak na dobrą sprawę, po weselu nikt nie będzie pamiętał, czy w oknach wisiały ozdoby, czy nie, a czy na stole obok wędliny leżały kwiaty Z takiego założenia wychodzimy z narzeczonym i raczej nie planujemy żadnych dekoratorek. Skorzystamy z oferowanej przez lokal dekoracji, ewentualnie sami coś sobie dokupimy i dołożymy, tak jak Ammia pisała - wspólne zakupy i do roboty!

Tak tez myslalam do tej pory, mimo ze nie jestem przekonana do sztucznych kwiatów. Ogolnie jest ok, ale juz sie rozglądałam i wiem, ze w sumie nie takim ogromnym kosztem mogłoby byc o niebo ładniej ... Ale okaze sie blizej wesela co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:14   #798
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się (to tylko moje zdanie ), że jeżeli macie dekorację w cenie, i wam się podoba, to nie powinniście nic więcej robić na siłę. Goście i tak nie zwrócą wielkiej uwagi na dekoracje, wiadomo - ma być ładnie i schludnie, ale chyba nie ma co przesadzać. Tak na dobrą sprawę, po weselu nikt nie będzie pamiętał, czy w oknach wisiały ozdoby, czy nie, a czy na stole obok wędliny leżały kwiaty Z takiego założenia wychodzimy z narzeczonym i raczej nie planujemy żadnych dekoratorek. Skorzystamy z oferowanej przez lokal dekoracji, ewentualnie sami coś sobie dokupimy i dołożymy, tak jak Ammia pisała - wspólne zakupy i do roboty!
Dokładnie też jestem zdania ze nie ma co przesadzać. Własnoręcznie też można zrobić ładne dekoracje, znam kilka miejsc gdzie tanim kosztem można dostać przydatne drobiazgi a satysfakcja z tego jest ogromna.
Ja oczywiście nie neguję tego że ktoś bierze dekoratorkę, każdy robi jak uważa.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:18   #799
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dokładnie też jestem zdania ze nie ma co przesadzać. Własnoręcznie też można zrobić ładne dekoracje, znam kilka miejsc gdzie tanim kosztem można dostać przydatne drobiazgi a satysfakcja z tego jest ogromna.
Ja oczywiście nie neguję tego że ktoś bierze dekoratorkę, każdy robi jak uważa.
Ammia o jakich sklepach/hurtowniach mówisz? Rozglądam się za różnymi dekoracjami jak narazie większość w Internecie
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 13:27   #800
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kongos Pokaż wiadomość
Ammia o jakich sklepach/hurtowniach mówisz? Rozglądam się za różnymi dekoracjami jak narazie większość w Internecie
Ja celuję raczej w stacjonarne sklepy- na Hodowlanej tam gdzie jest giełda kwiatowa jest mnóstwo hurtowni z przeróżnymi rzeczami, poza tym są dwie typowo z art.ślubnymi, ponadto Ikea, Pepco. Allegro dział ślubny to prawdziwa kopalnia.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:49   #801
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dokładnie też jestem zdania ze nie ma co przesadzać. Własnoręcznie też można zrobić ładne dekoracje, znam kilka miejsc gdzie tanim kosztem można dostać przydatne drobiazgi a satysfakcja z tego jest ogromna.
Ja oczywiście nie neguję tego że ktoś bierze dekoratorkę, każdy robi jak uważa.
Miałam pytać, co to za miejsca masz, ale już potem doczytałam . Też wiele rzeczy robię sama , dlatego dekoratorki w ogóle pod uwagę nie brałam, jedynie kwiaty. Mi takie robienie różnych drobiazgów sprawia mnóstwo frajdy . Może nie są idealne, ale są moje i spełniają moje oczekiwania, czego chcieć więcej . Sklep na hodowlanej też lubię, ale All jednak tańsze . A już eBay to w ogóle .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:53   #802
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A ile planujecie wydać na kwiaty na stoły?
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 14:08   #803
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
A ile planujecie wydać na kwiaty na stoły?
Ogólnie jeśli się zdecydujemy to nie chcemy wydać zbyt dużo. Będziemy mieć najpewniej 12 stołów plus nasz główny. Tak do 500zł max chciałabym się zmieścić (ale jeśli się zdecydujemy to celujemy w delikatne, skromne bukiety, które cenowo powinny wyjść o wiele taniej niż typowy bukiet). Może być ciężko, ale wtedy bierzemy pod uwagę opcję robienia bukietów na stoły we własnym zakresie. Ogólnie, jeśli kwiaty mimo wszystko wyjdą zbyt drogo, możliwe że zostanie po prostu dekoracja, jaką sala oferuje. Z jednej strony- sama w sobie impreza jest bardzo droga, więc nawet niewielkie kwoty jednak koszty podnoszą... a z drugiej strony właśnie jak pomyślę "to tylko 500zł więcej, a mogę mieć o wiele piękniejsze wesele" to już bardziej jestem skłonna, ale też bez przesady. Na pewno nie pozwolę sobie na bukiety na stoły za 60 i więcej złotych. Po prostu nie kalkuluje mi się to na jedną noc tak na prawdę. Gdybym w ogóle nie miała dekoracji na stołach, to inna sprawa. Tu mam, tylko sztuczne, które mimo wszystko wyglądają dobrze. Jeśli niewielkim kosztem uda nam się mieć takie, jak chcemy, w dodatku żywe- super , jeśli się nie uda, trudno, będziemy musieli zrezygnować.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:40   #804
Kimi1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hej dziewczyny, znalazłam fajną stronę z zaproszeniami - może się komuś przyda -> http://decorisus.pl/
Kimi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:36   #805
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kimi1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znalazłam fajną stronę z zaproszeniami - może się komuś przyda -> http://decorisus.pl/
Przegladajac kiedys stronki z zaproszeniami wpadlam tez na tę. Super zaproszenia :thumbup:
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:35   #806
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny gdzie kupiłyście/kupujecie buty ślubne??
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:50   #807
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupiłyście/kupujecie buty ślubne??
"Ryłko"
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:58   #808
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kimi1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, znalazłam fajną stronę z zaproszeniami - może się komuś przyda -> http://decorisus.pl/
ślicznie dziękuje, wreszcie trafiłam na zaproszenia z których faktycznie uda nam się coś wybrać szczególnie, że zależy nam na jednym motywie we wszystkich papierowych dodatkach
już mam swoje perłki wybrane ze strony
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:10   #809
Kimi1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuje, wreszcie trafiłam na zaproszenia z których faktycznie uda nam się coś wybrać szczególnie, że zależy nam na jednym motywie we wszystkich papierowych dodatkach
już mam swoje perłki wybrane ze strony

Cieszę się, że mogłam pomóc My chyba też zamówimy własnie z tej strony i od razu inne dodatki tez
Kimi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:33   #810
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez zuzka171015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupiłyście/kupujecie buty ślubne??
Na pewno będą skórzane, firma Ryłko lub Wojas.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.