W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 22:43   #2311
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62535771]Otoz to. Sama nie chcialabym zyc na koszt meza w mysl idei slow life. Chodzi mi o balans. Kusum to dobrze opisala calkiem niedawno.[/QUOTE]


Hahha padlam Jeśli w ciągu 4 najbliższych lat nie dostanę umowy o pracę i będę na zleceniu podczas ciąży to powiem TŻ owi:

" kochanie...wcale się nie opierdalam tylko żyję na twój koszy w myśl idei slow life".

alma mater jesteś mistrzem
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 22:53   #2312
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ale pacz jaka dobra wymówka. Nie, że bezrobocie, tylko slow life

Ludzie, co to za karne były. Aż się zestresowałam przed telewizorem. Mało mi kapcie z nóg nie spadły
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:05   #2313
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja nie mam nerwów do piłki kopanej pooglądałam jeden jedyny mecz i co? Przegrali i jeszcze poszłam do łazienki jak lewy strzelił gola "bo przecież w pierwszych minutach nic sie nie wydarzy" Taki ze mnie kibic...
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:06   #2314
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Kurde CptCook, nastepnym razem odcinamy Cie od telewizora Musze zadzwonic do Twojego TZ, ze na Mundial ma Cie wyslac na wakacje.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:24   #2315
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62536801]Kurde CptCook, nastepnym razem odcinamy Cie od telewizora Musze zadzwonic do Twojego TZ, ze na Mundial ma Cie wyslac na wakacje.[/QUOTE]

nie bój ..we wrześniu będę 2tyg w USA wiec eliminacje sa bezpieczne
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 06:41   #2316
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62534541]Rise, nie mowie o rzuceniu pracy. Chodzi mi raczej o zwolnienie tempa w pewnych momentach. Czasem czlowiek sie zapomina w tej pogoni. Nigdzie nie napisalam, ze dla mnie to = rzucenie pracy i zycie na koszt partnera.[/QUOTE]
Ej ej źle mnie zrozumialyscie.
Taki bazarek jest czynny 7-16, kiedy ja jestem w pracy/w drodze do pracy, weganska kawiarnia też otwiera się o 10, więc kawę kupię chcąc nie chcąc w costa, a kiedy wracam do domu i jest 17.30-18.00, czekam na Tz który wraca zazwyczaj 18.30-19.30 i jest skrajnie wyczerpany... O tej godzinie zostaje nam czytanie na kanapie

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 07:13   #2317
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Hej
Ja chcąc nie chcąc musze kupić ze 2-3 pary spodni bo się sypią, w tym jeszcze jakieś cienkie na lato. Ja pomału już też we wszystkim byłam z szafy w pracy a moje koleżanki codziennie coś innego, bez powtórek...
Co do parownicy - polecasz jakaś konkretną markę czy trzeba brać przedział cenowy pod uwagę?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 08:49   #2318
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość

Mało kupiłam rzeczy dedykowanych na letni sezon, bo chce znosić to co mam. Ale...sandały Birkenstock i fioletowa sukienka maxi z HM wygrywają to moj zestaw po godzinach i tez chodzę w tym non stop.

ciesze sie ze te sandaly ci pasuja. Musialas zrobic dodatkowe dziurki zeby pasek idealnie okalal kostke? ja musialam dorobic zdaje sie 3 albo 4 dziurki, bo inaczej luzno lezal i mi opadal, co konczylo sie tym ze w miejscu gdzie oba paski sie krzyzuja mnie kostka bolala, mialam nawet lekkie obrazenia. Ale problem obcierania i uwierania sie skonczyl jak pasek idealnie dopasowalam.

Za to w tym roku kupilam sobie do pracy model Giseh w kolorze rozowego zlota albo jak kto woli kupfer. Wzielam model z softbett i sa super miekkie, idealne jak sie jest dlugo na nogach

https://www.zalando.pl/birkenstock-g...1b00s-113.html

jak widac ja to japonkowa az do bolu, ale zeby nie bylo po domu mam standardowy model Madrid, dokladnie w tym turkusie

https://www.zalando.pl/birkenstock-m...1i00d-k11.html

jak kupowalam madrit i yara to bralam wersje schmal, jednak w tym roku widze ze stopy mi troche sie szersze zrobily i giseh wzialam normal. Zwlaszcza jak stopy sa w obciazeniu widac ze szerszy model jest lepszy. w tych wezszych jednak troche mi boki stopy zachodza na kant buta, a tak nie powinno byc. Nie wywale tych waskich modeli, znosze sie , jak sie popsuja to kolejny kupie juz w normalnej szerokosci.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:40   #2319
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ciesze sie ze te sandaly ci pasuja. Musialas zrobic dodatkowe dziurki zeby pasek idealnie okalal kostke? ja musialam dorobic zdaje sie 3 albo 4 dziurki, bo inaczej luzno lezal i mi opadal, co konczylo sie tym ze w miejscu gdzie oba paski sie krzyzuja mnie kostka bolala, mialam nawet lekkie obrazenia. Ale problem obcierania i uwierania sie skonczyl jak pasek idealnie dopasowalam.

Za to w tym roku kupilam sobie do pracy model Giseh w kolorze rozowego zlota albo jak kto woli kupfer. Wzielam model z softbett i sa super miekkie, idealne jak sie jest dlugo na nogach

https://www.zalando.pl/birkenstock-g...1b00s-113.html

jak widac ja to japonkowa az do bolu, ale zeby nie bylo po domu mam standardowy model Madrid, dokladnie w tym turkusie

https://www.zalando.pl/birkenstock-m...1i00d-k11.html

jak kupowalam madrit i yara to bralam wersje schmal, jednak w tym roku widze ze stopy mi troche sie szersze zrobily i giseh wzialam normal. Zwlaszcza jak stopy sa w obciazeniu widac ze szerszy model jest lepszy. w tych wezszych jednak troche mi boki stopy zachodza na kant buta, a tak nie powinno byc. Nie wywale tych waskich modeli, znosze sie , jak sie popsuja to kolejny kupie juz w normalnej szerokosci.
Jeszcze nie znalazłam sposobu na te sandały. Na początku paski meeega mnie obcierały i cała noga bolała straasznie. Byłam zła bo to 200 pln w błoto.

Ale teraz noga się już przyzwyczaiła. Ja póki co chodzę z opadającym paskiem, nie wpadłam na to by go aż tak zacieśniać na kostce? Najważniejsze, że stopa przyzwyczaiła się do wkładki i mogę łazić w nich cały dzień, na rower też są spoko.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:46   #2320
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Ej ej źle mnie zrozumialyscie.
Taki bazarek jest czynny 7-16, kiedy ja jestem w pracy/w drodze do pracy, weganska kawiarnia też otwiera się o 10, więc kawę kupię chcąc nie chcąc w costa, a kiedy wracam do domu i jest 17.30-18.00, czekam na Tz który wraca zazwyczaj 18.30-19.30 i jest skrajnie wyczerpany... O tej godzinie zostaje nam czytanie na kanapie

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
Ok Bo zabrzmialo to tak, ze zeby zyc slow, to musialabys calkowicie rzucic prace. Jesli chodzi ci tylko o te konkretne miejsca i sytuacje, to juz rozumiem Bo mnie bardziej wlasnie chodzilo o to, zeby w zyciu znalezc czas na odpoczynek i prace, a nie tylko biec, kupowac, weekendy spedzac w centrum handlowym itp.

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
nie bój ..we wrześniu będę 2tyg w USA wiec eliminacje sa bezpieczne
No ja mysle Przy pomocy szczescia nie jestesmy w strasznej grupie, takze powinno byc dobrze Jesli Nawalka dalej bedzie trenowal naszych, to cos z tego bedzie.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-07-03 o 09:47
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:37   #2321
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Hej
Ja chcąc nie chcąc musze kupić ze 2-3 pary spodni bo się sypią, w tym jeszcze jakieś cienkie na lato. Ja pomału już też we wszystkim byłam z szafy w pracy a moje koleżanki codziennie coś innego, bez powtórek...
Co do parownicy - polecasz jakaś konkretną markę czy trzeba brać przedział cenowy pod uwagę?
Karcher. Nie polecam tych najtanszych modeli. Trzeba patrzec na cisnienie i pojemnosc zbiornika, bo po wyczerpaniu wody trzeba poczekac az ostygnie zeby ja uzupelnic.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 12:07   #2322
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja z racji ciąży mam 2 pary spodni, 2 pary butów, z 5 koszulek i 3 sweterki i chodzę w tym na okrągło. Pranie w sobotę i od nowa.


Też u mnie szafa ciążowa dość minimalistyczna - 4 sukienki, w tym jedna raczej elegancka, jedne spodnie, tiszerty w jakie się jeszcze mieszczę i 2 spódnice. Poza spodniami wszystko będzie do noszenia też po ciąży, a ze wszystkich zakupów jestem bardzo zadowolona
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:12   #2323
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Jeszcze nie znalazłam sposobu na te sandały. Na początku paski meeega mnie obcierały i cała noga bolała straasznie. Byłam zła bo to 200 pln w błoto.

Ale teraz noga się już przyzwyczaiła. Ja póki co chodzę z opadającym paskiem, nie wpadłam na to by go aż tak zacieśniać na kostce? Najważniejsze, że stopa przyzwyczaiła się do wkładki i mogę łazić w nich cały dzień, na rower też są spoko.
A to u mnie bylo ok jesli chodzi o obtarcia( ja nosze przeciwzylakowe podkolanowki, wiec nic nie ma jak obetrzec), mialam tylko problem ze uciskaly mnie w zgieciu gdzie te paski sie krzyzuja. Poczatki byly ok, ale po ok 2-3 tyg ten problem sie zaczal i postanowilam dorobic dziurki. mam specjalny instrument do tego( chlop chyba w obiku kupil) i czy to pasek czy buty czy inne cuda jaka wielka dziurka jest taka sobie wycinam i wyglada jak by orginalnie juz byla. No niestety na pencinki sarenki to te sandaly nie sa, wiec musialam sobie inaczej poradzic

Kairo mi sie jeszcze podobaja, ale nie ma wyboru w kolorach

https://www.zalando.pl/birkenstock-j...1z00n-q11.html

w tym roku pojawily sie tez neonowe kolory, ale tylko do rozmiaru 39, wiec skazana jestem na klasyczne czarne albo biale( jesli nadal biale produkuja)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-07-03 o 15:18
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:36   #2324
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Hej dziewczyny, czy miałyście coś lnianego z h&m? Widziałam u nich bluzki i plaszcz z lnu, w dotyku okej, ale nie wiem, jak będzie się to spisywać w codziennym użytkowaniu. Potrzebuję zwykłych szarych i białych t shirtów i na wyprzedaży są w okolicy 40-50zł.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 18:29   #2325
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy miałyście coś lnianego z h&m? Widziałam u nich bluzki i plaszcz z lnu, w dotyku okej, ale nie wiem, jak będzie się to spisywać w codziennym użytkowaniu. Potrzebuję zwykłych szarych i białych t shirtów i na wyprzedaży są w okolicy 40-50zł.
Mam spodnie na sznurek z 12 lat, z tzw premium jakosci( tak mysle, po tym jak w innym sklepie z eko moda sie wczytalam w rodzaje lnu to wnioskuje ze te moje stare spodnie to wlasnie ta premium jakosc, czyli len jest gesto tkany, spodnie nie sa tak przewiewne jak by sie chcialo i powyzej 25°C tylek mam w nich jak w saunie, prasowanie tez ciezkie i szybko i mocno sie gniota).
a wtym roku zakupilam

dzersejowy t-shirt jak jeszcze byl w kolorze czarnym i zielonym
http://www.hm.com/de/product/82390?a...J&cm_vc=SEARCH

i spodnie
http://www.hm.com/de/product/42968?article=42968-B

podoba mi sie ten bezowy trench o ktorym mowisz i widze ze jest przeceniony, ale bym go nie nosila. mam kurtke z Tchibo kupiona 2 lata temu cos w stylu krotkiej parki, w pasie jest sciagana troczkami i mozna sobie pas wyregulowac i ja nosze jak jest chlodniej, albo jak rano jade do pracy na rowerze, a po 6-tej rano mimo ze i czasami 22°C sa to jednak takie swieze i na rowerze jest chlodno. Trencha pewnie bym nie zalozyla. mam jeden wiosenny i zadko zakladam, jest cienki i albo mi w nich za zimno, a jak sie ociepli to juz mi za goraco i w konsekwencji chodze w kurtkach.
teraz jeszcze na przecenia zamowilam sobie lniany szal od hessnatur i na lato w lniane rzeczy jestem zaopatrzona. Oczywiscie z jeszcze 2-3 bluzkami z dzerseju i moze jakas klasyczna koszula bym nie pogardzila

edit:

a jak chcesz biale t-shirty to zobacz czy nie bedzie ten len zbyt przejrzysty. ten dzersej jest cienki i ja np mam tylko ciemne bluzki jak i te z H&M tak i te z Hessnatur i Mango. Biel niestety jest bardzo przeswitujaca, moze jak by sie mialo stanik w kolorze ecru idealnie zgrywajacy sie z kolorem skory, to by to przeszlo( dla mnie) moje nudzianki sa troche ciekniejsze i bylo by je widac, biel tak samo( wogole biala bielizna pod biale ciuchy to katastrofa, a jeszcze pod takie ktore nie sa nieprzejrzyste( a taki teraz ciezko znalesc) to wogole )

Zamawiajac w H&M wzielam tez szara bluzke zdekoltem i dluzszym tylem, ale byla krzywo wykrojona, wiec po praniu by sie bardzo wykrzywila.

Patrz na to zeby nikta biegnaca w poprzeg koszulki biela w miare prostu. jak bedzie odbiegac pare milimetrow jest jeszcze ok, ale jesli biegnie krzywo to daj spbie spokoj, bo bedziesz miala znieksztalcona szmate po praniu i ciezko bedzie az tak mocno naciagnac koszulke po praniu zeby znow szwy byly rowno.

edit 2
http://www.hm.com/de/product/40799?a...D&cm_vc=SEARCH

ta mialam na mysli, juz na zdjeciu widac jak krzywo nitko na ukos ida. Odeslalam zatrzymalam tylko te pierwsze

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-07-03 o 18:36
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 19:44   #2326
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moich bialych fug nie dalo sie niczym wyczyscic Nawet domestosem

Scarlet para szybciej sie ulatnia niz woda Na logike. Podloga schnie o wiele szybciej niz po myciu mopem. Myje nia parkiet od kilku lat i jest ok. Na poczatku mialam obawy o lakier i klej, ale nic sie nie stalo. Sasiedzi myja panele i tez jest ok

Sa takie roboty do mycia okien Moze do balustrady tez sie nadaja?
Ja czyszczę sodą/octem + starą elektryczną szczotą do zębów, wszystko schodzi.

Fizykę lubię i to wiem, ale para skrapla się chętnie na zimnej powierzchni, a ja się zastanawiam, czy jest opcja mycia tej balustrady tak, że ani kropla nie spadnie niżej.

CptCook takie balkony w nowym budownictwie są bardzo popularne https://www.google.pl/search?q=balko...yDElKyUjF_M%3A u nas większość nowych osiedli takie ma - i o ile fajnie lekko wygląda, to w utrzymaniu jest kiepskie
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:01   #2327
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja czyszczę sodą/octem + starą elektryczną szczotą do zębów, wszystko schodzi.

Fizykę lubię i to wiem, ale para skrapla się chętnie na zimnej powierzchni, a ja się zastanawiam, czy jest opcja mycia tej balustrady tak, że ani kropla nie spadnie niżej.

CptCook takie balkony w nowym budownictwie są bardzo popularne https://www.google.pl/search?q=balko...yDElKyUjF_M%3A u nas większość nowych osiedli takie ma - i o ile fajnie lekko wygląda, to w utrzymaniu jest kiepskie

Za to mycie szczoteczką elektryczną mianuję Cię oficjalnie Perfekcyjną Panią Domu wątku o minimalizmie .
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:15   #2328
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja czyszczę sodą/octem + starą elektryczną szczotą do zębów, wszystko schodzi.

Fizykę lubię i to wiem, ale para skrapla się chętnie na zimnej powierzchni, a ja się zastanawiam, czy jest opcja mycia tej balustrady tak, że ani kropla nie spadnie niżej.

CptCook takie balkony w nowym budownictwie są bardzo popularne https://www.google.pl/search?q=balko...yDElKyUjF_M%3A u nas większość nowych osiedli takie ma - i o ile fajnie lekko wygląda, to w utrzymaniu jest kiepskie
wow nie mam tyle czasu, cierpliwosci i checi

Parownice mozesz wypozyczyc i sprawdzic jak dziala. Nawet jesli kropla spadnie to sasiadka nie zauwazy. A co robi jak deszcz pada? Sama nie myje tej balustrady? Ludzie sa dziwni...

Te balustrady to masakra. Wspolczuje. Ja bym sie pewnie osłoniła zeby moc normalnie na balkon wychodzic.

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Za to mycie szczoteczką elektryczną mianuję Cię oficjalnie Perfekcyjną Panią Domu wątku o minimalizmie .
Korona i szarfa sie naleza
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:17   #2329
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja czyszczę sodą/octem + starą elektryczną szczotą do zębów, wszystko schodzi.

Fizykę lubię i to wiem, ale para skrapla się chętnie na zimnej powierzchni, a ja się zastanawiam, czy jest opcja mycia tej balustrady tak, że ani kropla nie spadnie niżej.

CptCook takie balkony w nowym budownictwie są bardzo popularne https://www.google.pl/search?q=balko...yDElKyUjF_M%3A u nas większość nowych osiedli takie ma - i o ile fajnie lekko wygląda, to w utrzymaniu jest kiepskie
To rzeczywiscie fajnie wyglada, ale po Twoich postach juz wiem, ze jak bedziemy wybierac za pare lat projekt domu, to szklany balkon pojdzie wet.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 20:21   #2330
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62562906]To rzeczywiscie fajnie wyglada, ale po Twoich postach juz wiem, ze jak bedziemy wybierac za pare lat projekt domu, to szklany balkon pojdzie wet.[/QUOTE]

Dom PL czy UK?
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:28   #2331
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62562906]To rzeczywiscie fajnie wyglada, ale po Twoich postach juz wiem, ze jak bedziemy wybierac za pare lat projekt domu, to szklany balkon pojdzie wet.[/QUOTE]

Po co Ci balkon w domu?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:41   #2332
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Po co Ci balkon w domu?
Np. sypialnia z balkonem to spoko sprawa nawet jak masz taras i ogród w komplecie
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:46   #2333
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

dzersejowy t-shirt jak jeszcze byl w kolorze czarnym i zielonym
http://www.hm.com/de/product/82390?a...J&cm_vc=SEARCH

i spodnie
http://www.hm.com/de/product/42968?article=42968-B

podoba mi sie ten bezowy trench o ktorym mowisz i widze ze jest przeceniony, ale bym go nie nosila. mam kurtke z Tchibo kupiona 2 lata temu cos w stylu krotkiej parki, w pasie jest sciagana troczkami i mozna sobie pas wyregulowac i ja nosze jak jest chlodniej, albo jak rano jade do pracy na rowerze, a po 6-tej rano mimo ze i czasami 22°C sa to jednak takie swieze i na rowerze jest chlodno. Trencha pewnie bym nie zalozyla. mam jeden wiosenny i zadko zakladam, jest cienki i albo mi w nich za zimno, a jak sie ociepli to juz mi za goraco i w konsekwencji chodze w kurtkach.
teraz jeszcze na przecenia zamowilam sobie lniany szal od hessnatur i na lato w lniane rzeczy jestem zaopatrzona. Oczywiscie z jeszcze 2-3 bluzkami z dzerseju i moze jakas klasyczna koszula bym nie pogardzila

edit:

a jak chcesz biale t-shirty to zobacz czy nie bedzie ten len zbyt przejrzysty. ten dzersej jest cienki i ja np mam tylko ciemne bluzki jak i te z H&M tak i te z Hessnatur i Mango. Biel niestety jest bardzo przeswitujaca, moze jak by sie mialo stanik w kolorze ecru idealnie zgrywajacy sie z kolorem skory, to by to przeszlo( dla mnie) moje nudzianki sa troche ciekniejsze i bylo by je widac, biel tak samo( wogole biala bielizna pod biale ciuchy to katastrofa, a jeszcze pod takie ktore nie sa nieprzejrzyste( a taki teraz ciezko znalesc) to wogole )

Zamawiajac w H&M wzielam tez szara bluzke zdekoltem i dluzszym tylem, ale byla krzywo wykrojona, wiec po praniu by sie bardzo wykrzywila.

Patrz na to zeby nikta biegnaca w poprzeg koszulki biela w miare prostu. jak bedzie odbiegac pare milimetrow jest jeszcze ok, ale jesli biegnie krzywo to daj spbie spokoj, bo bedziesz miala znieksztalcona szmate po praniu i ciezko bedzie az tak mocno naciagnac koszulke po praniu zeby znow szwy byly rowno.

edit 2
http://www.hm.com/de/product/40799?a...D&cm_vc=SEARCH

ta mialam na mysli, juz na zdjeciu widac jak krzywo nitko na ukos ida. Odeslalam zatrzymalam tylko te pierwsze
Dokładnie te bluzki mam w koszyku, chcialam ten z dłuższym tyłem grafitowy, a ten drugi zwykły biały i czarny . W ogóle nie mam białych biustonoszy, tylko kremowe/pudrowy róż pod białe i jasne ubrania. Właśnie się zastanawiałam, czy nie będzie prześwitywać.

Trencz przydałby mi się na imprezy, większe wyjścia do narzucenia na sukienkę, albo na wczesną jesień.

W takim razie zastanowię się mocno nad tą http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0356186009.html skoro mówisz, że źle wykrojona.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:52   #2334
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Np. sypialnia z balkonem to spoko sprawa nawet jak masz taras i ogród w komplecie
Imo balkon w domu to zbędny wydatek i ewentualny problem z nieszczelnością.
Mamy takie przemyslenia ostatnio czy sie ladowac w ta studie bez dna, czyli budowe. Wczoraj bylismy w znajomych, ktorzy juz kilka lat mieszkaja i entuzjazmu nie slyszalam. Po osmiu latach z jednej strony końca nie widac, bo zawsze cos trzeba dorobic. Z drugiej dom juz powoli wymaga remontu.
Z jednej strony moglibysmy za 2-3 lata splacic kredyt i zyc na luzie. Nie martwic sie o raty, prace, pieniadze. Z drugiej jest komfort, przestrzen i inwestycja.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 20:58   #2335
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Imo balkon w domu to zbędny wydatek i ewentualny problem z nieszczelnością.
Mamy takie przemyslenia ostatnio czy sie ladowac w ta studie bez dna, czyli budowe. Wczoraj bylismy w znajomych, ktorzy juz kilka lat mieszkaja i entuzjazmu nie slyszalam. Po osmiu latach z jednej strony końca nie widac, bo zawsze cos trzeba dorobic. Z drugiej dom juz powoli wymaga remontu.
Z jednej strony moglibysmy za 2-3 lata splacic kredyt i zyc na luzie. Nie martwic sie o raty, prace, pieniadze. Z drugiej jest komfort, przestrzen i inwestycja.
Wszystko zalezy od tego ile masz kasy i jakie masz wymagania/projekt, w jakiej technice budujesz.
Ja znam ludzi co 10 lat budowali i miało wyjść taniej.... i takich co postawili w rok za śmieszną kasę (np porównując z kawalerką w Warszawie). Może być baaardzo różnie...

Ja nie mam wizji ani domu ani mieszkania na własność (chyba że na stare lata) ale TŻ uskrzydlony wizją podwójnej stawki już snuje jakieś teorie

Póki co mój cel to działka ROD w Wawie ...o ile zostaniemy w tym mieście na najbliższe lata.
Jutrzejsza rozmowa w Dublinie może wszystko zmienić...
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów

Edytowane przez CptCook
Czas edycji: 2016-07-03 o 20:59
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:04   #2336
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Oj, ja w tym roku myślałam o ROD. W sumie na razie mi przeszło,ale pewnie wrócę z wakacji i znowu będe rozmyślać w słoneczne weekendy,ze bym chciała. Temat na pewno wróci za rok, na kolejne wakacje... jednak nie jest to mały wydatek.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 21:07   #2337
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

CptCook, w obecnej sytuacji myślimy jednak o Polsce. Nie chcialabym spedzic calego mojego zycia w UK, jeśli wyjdą z UE Nie wiem co będzie za parę lat, to referendum to środkowy palec w stronę imigrantów. Ja na szczęście mam swój kraj. Tylko, że chcielibyśmy zaoszczędzić tutaj, żeby nie mieć kredytu. To jest do zrobienia, tylko wymaga paru lat oszczędzania, ale kto nie musiał oszczędzać? Choćby na wkład własny.

Trzymam kciuki za Twojego TZ jutro Daj znac jak poszło.

Jakich maskar teraz używacie? Szukam czegoś pogrubiającego i wydłużającego, najlepiej do znalezienia w drogerii

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:35
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 06:58   #2338
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62565451]CptCook, w obecnej sytuacji myślimy jednak o Polsce. Nie chcialabym spedzic calego mojego zycia w UK, jeśli wyjdą z UE Nie wiem co będzie za parę lat, to referendum to środkowy palec w stronę imigrantów. Ja na szczęście mam swój kraj. Tylko, że chcielibyśmy zaoszczędzić tutaj, żeby nie mieć kredytu. To jest do zrobienia, tylko wymaga paru lat oszczędzania, ale kto nie musiał oszczędzać? Choćby na wkład własny.

Trzymam kciuki za Twojego TZ jutro Daj znac jak poszło.

Jakich maskar teraz używacie? Szukam czegoś pogrubiającego i wydłużającego, najlepiej do znalezienia w drogerii [/QUOTE]
A my patrzyliśmy na stawki w Australii właśnie ostatnio...
Moja siostra pracuje w dinnersie w USA, jeździ co roku na wakacje na Bahamy, nosi buty michaela Korsa i wymienia iPhone'a jak tylko wychodzi nowy model, jak się dowiedziała ile kosztuje w pl to uwierzyć nie chciała. Mój TŻ powiedzial mi "w takich chwilach myślę sobie żeby rzucić to wszystko i wyjechać i robić to samo, bez spiny, w kraju gdzie waluta ma dużo większą siłę nabywczą"

Co do tuszu to ja od jakiś 2 miesięcy robię rzęsy (3:1, teraz 1:1) i polecam, zostaje przy tym. Wyglądasz dobrze bez makijażu, zawsze

Muszę wam powiedzieć że wczoraj znowu byliśmy w galerii i znowu nic nie kupiłam. Zrobiłam też mały eksperyment- powiesiłam w garderobie w swojej części 4 bluzki/koszule które najbardziej lubię, 2 pary spodni, spódnicę, sukienkę i to są moje opcje na ten tydzień. TŻ w szoku

Miłego dnia wszystkim! Stopa po jakimś niesterydowym środku przeciwzapalnym jest już ok więc jadę dziś normalnie do pracy.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 07:42   #2339
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja po 6 dniach w robocie do 21 mam dziś wolne, planowałam plażę ale pada i nic z tego nie będzie. Miłego tygodnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 08:05   #2340
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;62565451]CptCook, w obecnej sytuacji myślimy jednak o Polsce. Nie chcialabym spedzic calego mojego zycia w UK, jeśli wyjdą z UE Nie wiem co będzie za parę lat, to referendum to środkowy palec w stronę imigrantów. Ja na szczęście mam swój kraj. Tylko, że chcielibyśmy zaoszczędzić tutaj, żeby nie mieć kredytu. To jest do zrobienia, tylko wymaga paru lat oszczędzania, ale kto nie musiał oszczędzać? Choćby na wkład własny.

Trzymam kciuki za Twojego TZ jutro Daj znac jak poszło.

Jakich maskar teraz używacie? Szukam czegoś pogrubiającego i wydłużającego, najlepiej do znalezienia w drogerii [/QUOTE]


Better than sex TF. Jestem zakochana w tej maskarze. Nie wiem czy jest u Ciebie? Kupuje miniatury, 2 miesiące i wyrzucam.


Rise gratuluję
Ja wczoraj znalazłam jeszcze jedną reklamówkę letnich rzeczy. Będę musiała to ogarnąć.




Monika jak Ci się nosi bluzka z Mango? Wyszłam w mojej w upał i zgrzałam się strasznie. Jakiś taki foliowy ten len z Mango

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja po 6 dniach w robocie do 21 mam dziś wolne, planowałam plażę ale pada i nic z tego nie będzie. Miłego tygodnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zasłużony odpoczynek Dzięki
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.