Cała prawda o czerwonej herbacie!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-22, 20:56   #61
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Ja sie nie glodzilam, jadlam normalnie, a jednak lekkie zawroty glowy mialam.Ale to pewnie przez moje niskie ciśnienie.
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:57   #62
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez edipig
Trzeba dodac ze kiedy robi sie "kuracje" czerwona herbatka nie powinno sie pic innych napoi typu cola czy nawet soki. Dozwolona jest tylko czerwona herbata i woda niegazowana.
No jeśli ktoś chce schudnąć, to coca-coli nie powinien pić, niezależnie od czerwonej herbaty - to chyba jasne. Za to co do soków, innych herbat, ziółek czy co tam lubicie, to nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań Nie ma jedynie sensu picie napojów słodzonych (tzn. wszystkich gazowanych typu cola, fanta itp.).
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 20:59   #63
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Widzę, że piszemy jednocześnie
Możliwe, że miałaś zawroty głowy właśnie od obniżonego ciśnienia - ja też tak czasem reaguję na spadek ciśnienia, (chociaż akurat nie po herbacie): lekko kręci mi się w głowie albo dostaję migreny.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:00   #64
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Dokładnie tak jak napisałaś MIDI nawet coca - cola light odpada.
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:06   #65
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

to raczej sobie nie kupie.... ja niskociśnieniowiec jestem
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:12   #66
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Dziewczyny, a czy taką herbatkę można pić w czasie karmienia piersią? Bo niestety po ciąży przydałoby się zrzucić parę kilo
uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:29   #67
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Lekarzem nie jestem, więc nie dam 100% odpowiedzi tak lub nie.
+++ Wychodząc z założenia, że to zwykła herbata, nie zawierająca dodatków chemicznych ani ziół przeczyszczających, to tak - można.
--- Ale co do ilości, to jednak zapytałabym lekarza, bo ona zawiera teinę, kofeinę, garbniki i te inne substancje, jakie zwykle są w herbacie.
--- Poza tym kwestia ciśnienia jest ważna, jak też i to, że pu-ehr pita w dużych ilościach wypłukuje z organizmu wapń i potas, a w czasie karmienia chyba z suplementacją jest kłopot, bo nie będziesz jadła garściami tabletek, trzeba więc dbać o dietę naturalną, bogatą w te pierwiastki.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 22:30   #68
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Dzięki serdeczne za odpowiedź! Faktycznie, w moim przypadku trzeba się poważnie zastanowić!! Dzięki
uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:10   #69
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Witam! Skoro tak dobrze zadzialal ta herbatka i masz 17 kg mniej(jak dobrze pamiętam ) to prosimy o zdjęcia z rezultatów! Przed i po.Wtedy to na nas jeszcze bardziej podziala i moze inne os tez sie skuszą.Pozdrawiam!
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:44   #70
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez idealnecialo
Witam! Skoro tak dobrze zadzialal ta herbatka i masz 17 kg mniej(jak dobrze pamiętam ) to prosimy o zdjęcia z rezultatów! Przed i po.Wtedy to na nas jeszcze bardziej podziala i moze inne os tez sie skuszą.Pozdrawiam!
hehe wyczuwam w twoim poście nute niedowierzania... jako takich zdjec nie mam... i jesli nie chcesz wierzyc mi to sama sprobuj... efekty beda... ja nie wymyslam rzeczy z kosmosu... ale jak kto tam chce sobie wierzyc albo nie...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:23   #71
dalilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Hej dziewczyny!! to jest prawda .Sama nigdy nie miałam nadwagi ale miałam bzika na punkcie mojej figury wiec pilam Pu erh dwa razy dzinnie przed posilkiem zawsze!!!! i chudlam chociaz odzywialam sie normalnie ..słodycze kotlety frytki i takie tam.
Pewnego dnia przestraszyłam sie bardzo gdy spojrzalam na moje piersi i zobaczyłam na nich rozstepy..stracily zupełbnnie swoja jedrność ,z miseczki C na B ...poprostu schudlam .. ale nie podobala mi sie moja figura bo wcale nie nabieralam ładnych kształtow ale chudłam (na brzuchu ,piersiach,nogach-wszędzie!!!)No i jeszcze jedna sprawa--Pu ERh wypłukała mój organizm z witamin i wszelkich potrzebnych do życia i funkcjonowania substancji!! czułam sie słaba, zmęczona, zupełny brak energii ,chociaz odzywialam sie normalnie bez zadnej diety!!!
Prosze was dziewczyny uważajcie na te herbatke bo jest zdradliwa.Naprawde lepiej zrobic raz dziennie 50 brzuszkow i zachować zdrowie
dalilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 12:25   #72
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Moja siostra pijąc herbatkę, o której rozmawiacie, schudła 6 kilo - będąc w całkowitym "zastoju ruchowym". Wtedy akurat nie uprawiała jakiegokolwiek sportu.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:28   #73
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Dalilah - Witaminy to podstawa, o każdej porze roku! A jeśli już mowa o odchudzaniu, to ja sobie nie wypbrażam, by nie brać witamin.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:23   #74
bardotka
Raczkowanie
 
Avatar bardotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 247
GG do bardotka
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Ja od dziś pije na śniadanko czerwoną herbtkę,tak mi się od was udzieliło
bardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:26   #75
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Wink Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

ja wczoraj tak zaszalełam z czerwoną, że biegałam do wc
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:30   #76
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez dalilah
Hej dziewczyny!! to jest prawda .Sama nigdy nie miałam nadwagi ale miałam bzika na punkcie mojej figury wiec pilam Pu erh dwa razy dzinnie przed posilkiem zawsze!!!! i chudlam chociaz odzywialam sie normalnie ..słodycze kotlety frytki i takie tam.
Pewnego dnia przestraszyłam sie bardzo gdy spojrzalam na moje piersi i zobaczyłam na nich rozstepy..stracily zupełbnnie swoja jedrność ,z miseczki C na B ...poprostu schudlam .. ale nie podobala mi sie moja figura bo wcale nie nabieralam ładnych kształtow ale chudłam (na brzuchu ,piersiach,nogach-wszędzie!!!)No i jeszcze jedna sprawa--Pu ERh wypłukała mój organizm z witamin i wszelkich potrzebnych do życia i funkcjonowania substancji!! czułam sie słaba, zmęczona, zupełny brak energii ,chociaz odzywialam sie normalnie bez zadnej diety!!!
Prosze was dziewczyny uważajcie na te herbatke bo jest zdradliwa.Naprawde lepiej zrobic raz dziennie 50 brzuszkow i zachować zdrowie
hmmmmmmmm ... nie zgadzam sie, u mnie czerwona gości od bardzo dawna. i generalnie biust mam jędrny, nie mam rozstępów. czuję się dobrze, momentami rewelacyjnie. pije ją moja mama, kuzynka, siostra .... wsio ok ;]
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:44   #77
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

dołączam do Was ..
herbatę piję już od przeszło tygodnia, nie widzę żeby coś słabo mi było - a jestem niskociśnieniowcem. Nie mam nadwagi, chcę pić bo przeczytałam że zdrowa a ja zaczynam dietę zdrowego odżywiania. Nie chcę się odchudzac tylko zdrowo jeść, Przeczytałam gdzies na necie że jest dobra na przemianę materii, więc to mnie zachęciło. Piję tą Pu-erh , normalną ze sklepu (własnie z tymi patyczkami) znajduję je w herbacie. Pisza także ze wspomaga pracę jelit, więc na zaparcia dobra, piję i piję a zaparcia jak miałam tak mam. Dlaczego?
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 18:40   #78
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

No trudno tak powiedzieć od razu, dlaczego masz zaparcia. Może za mało jesz? A może masz za mało ruchu? Może to wynik jakichś bardziej skomplikowanych zaburzeń przemiany materii?
Spróbuj dodać do swojej diety błonnik w większej ilości, a herbatę czerwoną pij regularnie przez co najmniej 2 tygodnie - wtedy powinny być efekty, jeśli chodzi o poprawę pracy jelit.
A co do ciśnienia - ja też mam bardzo niskie, a jednak po pu-ehr czuję się świetnie, więc to bniżanie ciśnienia różnie wygląda u różnych osób. Może właśnie niskociśnieniowcy lepiej (z przyzwyczajenia ) znoszą jeszcze niższe ciśnienie, a wysokociśnieniowcy źle się czują przy obniżonym do normalnego poziomu?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:02   #79
monikq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Ja również pijam czerwoną herbatę od dawna, z przewami. Nigdy nie zauważyłam efektów, ale i tak ciągle do niej wracam. Jednk ostatnio, nie wiem czy to z powodu tejże herbaty, czułam się fatalnie, osłabiona, miałam mdłości (to co się pierwsze nasuwa na myśl - wykluczone )
Jestem niskociśnieniowcem, staram odżywiać się racjonalnie, w miarę zdrowo.
Mimo, ze efektów nie zauważyłąm, pewnie jeszcze do niej wrócę ...
monikq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 15:17   #80
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Dziewczyny, czytając Wasze posty, zauważyłam, że większość nie zauważyła spadku wagi u siebie i źle się po tej herbacie czuje, a poza tym piszecie, ze ta herbata jest okropna w smaku.
Czyżby obalenie mitu czerwonej herbaty ?????
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:26   #81
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Mi bardzo smakuje czerwona, jak i zielona. Zwykłej nie przełknę.

Z tą czerwoną herbatą jest jak z tyłeczkiem a'la JLo, podobno nie da się nic z nim zrobić ...
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:48   #82
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Nie wiem czy działa na mnie napewno nie piję ją już naprawdę długo bo chyba 3 lata dlatego że bardzo ją lubię w dodatku piję wszystkie inne herbaty włącznie z białą i afrykańską jestem już uzależniona stałam się miłośniczą herbat albo nałogowcem ale tak jak mówiłam nie odczówam żadnych zewnętrznych przemian
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:00   #83
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

dziewczyny a czy sa jakies ograniczenia co do picia tej czerwonej herbatki?bo ja juz dzis chyba 4 litr pije i niewiem czy to dobrze....?
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:56   #84
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Dziewczyny, czytając Wasze posty, zauważyłam, że większość nie zauważyła spadku wagi u siebie i źle się po tej herbacie czuje, a poza tym piszecie, ze ta herbata jest okropna w smaku.
Czyżby obalenie mitu czerwonej herbaty ?????
to może ja napiszę coś innego - zauważyłam u siebie spadek wagi i to natychmiastowy pije ok 5 kubków dziennie i nawet zaczeła mi smakować mimo że na poczatku rzeczywiscie wydaje sie paskudna ale to kwestia przyzwyczajenia niestety odczuwam tak jak dziewczynny senność i obniżone ciśnienie ale ja tak mam prawie zawsze więc niekoniecznie obwiniam za to herbatę
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:36   #85
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

yyyy poczytałam poczytałam i jutro idę kupić czerwoną herbatkę zobaczymy jak mi to wyjdzie z zieloną miałam problem bo jestem niskociśnieniowcem i ciagle mi sie w głowie kręciło i spać chciało... ale ostatnio kumpela mi zaparzyła właśnie czerwonej i nic mi nie było więc się przestawię chyba licze na jakieś efekty bo jakieś 3 kilo w tył by mi się przydało
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 20:52   #86
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez oliwka22***
dziewczyny a czy sa jakies ograniczenia co do picia tej czerwonej herbatki?bo ja juz dzis chyba 4 litr pije i niewiem czy to dobrze....?
Ograniczenia takie same, jak przy innych herbatach - zdroworozsądkowe i samopoczuciowo-smakowe
To jest zwykła herbata, tylko procesem fermentacji różni się od znanych powszechnie czarnych herbat i niefermentowanych zielonych. Ale to ta sama roślina.
A co do powtarzających się zażaleń, że nieskuteczna - dziewczyny, jestem pewna, że jeśli piłybyście ją regularnie, tzn. codziennie, i w dużych ilościach (4-6 szklanek, tzn. 1-1,5 l) przez co najmniej dwa miesiące, to efekty by były. Jeśli natomiast co 2-3 dni wypijacie jedną czy dwie filiżanki, to jakie moga być efekty? No zlitujcie się. Poza tym, jak było tu już mówione, ta herbata odchudza z nadwagi, a nie z fałdek tłuszczu na brzuchu u soób, które nadwagi nie mają...
Co do złego samopoczucia: jak w przypadku wszystkich herbat, duże znaczenie ma sposób zaparzania. Jeśli macie niskie ciśnienie albo czujecie, że pu-ehr je obniża, to czas parzenia lepiej skrócić do 3 min. Krótkie parzenie herbaty powoduje, że ma ona działanie orzeźwiające, a dłuższe parzenie = działanie uspokajające. Tak samo jest z herb. zieloną i czarną.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:54   #87
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Wlasnie przeczytalam wszystkie notki na tym poście, i widzę ze macie mieszane uczucia co do czerwonej herbatki ... Ja piję ją od 8 dni po 4 kubki dziennie i jedyną rzeczą jaką narazie zauważyłam to to, że dziala moczopednie , ale z drugiej strony jest rzadsze to drugie....nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, czy moze ktoraś z was tez zauważyla zmniejszenie potrzeby wypróżniania sie???? Mnie to troche zaniepokoilo szczerze mówiąc, bo nigdy nie mialam z tym najmniejszych kłopotów hehehe . Ale moze to działą tak tylko na początku, a póżniej wszystko wróci do normy. Zauważyłam też wzmożoną senność(w godzinach wieczornych), ale musze powiedzieć że jednak lepiej sie czuje pijąc ta herbatke, jestem jakby to powiedzieć taka "lżejsza" .

Pozdrawiam
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:59   #88
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez Midi
Co do złego samopoczucia: jak w przypadku wszystkich herbat, duże znaczenie ma sposób zaparzania. Jeśli macie niskie ciśnienie albo czujecie, że pu-ehr je obniża, to czas parzenia lepiej skrócić do 3 min. Krótkie parzenie herbaty powoduje, że ma ona działanie orzeźwiające, a dłuższe parzenie = działanie uspokajające. Tak samo jest z herb. zieloną i czarną.
ooo nie wiedziałam dziękuję Midi za cenną uwagę
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:42   #89
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Midi - jem mniej teraz ponieważ przeszłam na dietę, ale nie odchudzającą raczej zdrowe jedzenie, ale mniej zgadza się , no to czy byłaby tego taka przyczyna?
Noi mam mało ruchu, to fakt, czy to też jest tą przyczyną?
Ale wczesniej jak nie piłam tej herbaty nie miałam takich problemów, a teraz odką d zaczełam pić to mam zaparcia noi brzuch taki wieeeelki się robi pojedzeniu, niewiem i nie mam pojęcia dlaczego? Czy to przez tą herbatę? Jesli tak to dalej pić czy zaprzestać? Rany chyba trzeba wybrać się do lekarza, może on wyjaśni wszystkie wątpliwości?
DO LAURY_85 - JA również zauwazyłam mniejsza potrzebę a kiedyś nie miałam problemów jako takich zawsze rano i po problemie, a teraz nie za bardzo.. ehh dlaczego tak sie dzieje? i czy to ustanie? KTOś WIE?
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:25   #90
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!! Moja historia :)

Cytat:
Napisane przez dalilah
pilam Pu erh dwa razy dzinnie przed posilkiem zawsze!!!! i chudlam chociaz odzywialam sie normalnie ..słodycze kotlety frytki i takie tam.
ta herbate powinno sie pić przed, czy po posiłku????? bo ja byłam przekonana ze po posiłku
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 15:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.