Co jeść aby wzmocnić włosy ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 22:01   #31
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Co jeść aby wzmocnić włosy ???

Cytat:
Napisane przez e_w_u
ja bym prosiła jeśli możesz to na łamliwe, wypadające, przetłuszczające się, rozdwajającei jakbyś miała jeszcze coś co pomaga w utrzymaniu koloru blond to byłoby miło
chyba nie zauwazylas ale przepisy zostaly podane wczesniej popatzr na poprzednie odpowiedzi hehe
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:15   #32
e_w_u
Raczkowanie
 
Avatar e_w_u
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Co jeść aby wzmocnić włosy ???

a wiec po przeczytaniu całego wątku wezme sie za przepisy justyny mam nadzieje ze to sprawi ze ne bedzie mi skora przez włosy pzeswitywac.. a do was mam jeszcze pytanie, jak "nosić włosy" zeby sie najmniej męczyły? bo różni ludzie różne rady.. rozpuszczone nie bo jak dotykają ubran to sie niszcza. zwiazane nie bo sie łamią to co z nimi w koncu zrobic? przeciez sie na łyso nie ogole
e_w_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 11:42   #33
agatkahut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Dot.: Co jeść aby wzmocnić włosy ???

Cytat:
Napisane przez justyna:)
O warzywach to nigdy nie słyszałam ale wiem że skrzyp polny, kory różnych drzew dobrze wpływają na włosy np dębu. Znam też domowe maseczki na włosy wypadające, suche łamliwe, rozdwajające się i przetłuszczające . Napisz jeśli chcesz jakiś przepis
czy mozesz podac maseczke na przetluszczajace sie wlosy i jak czesto ja uzywac???
agatkahut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:37   #34
CaperucitaNegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Co jeść aby wzmocnić włosy ???

Dziewczyny o slabych wlosach! Czytalam kiedys, ze na wzmocnienie wlosow warto jesc wolowine, duzo warzyw, owocow, jajek.
Poza tym maseczki z zoltka i oliwy goraco polecam! Naprawde dzialaja-stosowac przynajmniej 1x w tygodniu.

Podobno przetluszczaja sie od zbyt dlugiego suszenia wlosow suszarka o goracym strunmieniu powietrza! Jak tylko macie mozliwosc przetluszczajce sie wlosy niech schna naturalnie! To pomaga.
Wiadomo, skora wlosow sie przesusza i stara sie wyrownac naturalny poziom natluszczenia.

Odzywiajcie wlosy przede wszystkim od wewnatrz! Dobra dieta to 90% sukcesu! Zycze powodzenia!
CaperucitaNegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.