Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-01, 15:17   #4501
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Jak ten mus pod prysznic?
Chce go kupić teraz na wyjazd, a z tego co kojarzę wizaz rozdawał go do testów, więc opinie na KWC mogą nie zawsze wiarygodne
U mnie sprawdza się fajnie. Ma delikatny, przyjemny zapach, nie wysusza skóry, pozostawia ją umytą i ładnie pachnącą. Forma musu jest bardzo ciekawa, mus zachowuje się jak pianka do włosów/golenia, tyle że jest bardzo puszysty. Nie przecieka przez palce, łatwo i szybko się nakłada na ciało. Produkt jest bardzo wydajny, używam go już około 3 tygodnie codziennie i nadal się nie skończył. Na wyjazd to bardzo fajna opcja, bo może z powodzeniem zastąpić piankę do golenia. No i masz pewność, że nigdzie nic nie wycieknie i nie zabrudzi walizki.

Jeżeli lubisz zapach klasycznego kremu Nivea - to polecam. Jednakże może niekoniecznie się sprawdzić w czasie upałów czy po mocnym wysiłku fizycznym, bo jest to raczej produkt o delikatnym działaniu myjącym.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 17:09   #4502
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Moje denko z końcówki marca i całego kwietnia.
Co powiesz o maseczkach w płachcie?
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 18:09   #4503
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje kwietniowe. Patrzac na to, ze ponad tydzien bylam na wyjezdzie I nie mialam zadnych swoich kosmetykow mysle ze denko calkiem ladne. Maj za to szykuje sie bardzo obfity w puste opakowania. Mysle ze zuzyje plyn micelarny, tonik, dwa kremy do twarzy, dwa kremy pod oczy, podklad, zel pod prysznic, mydlo w kostce I plynie, odzywke do wlosow, maske do wlosow I pewnie jeszcze cos. Zapowiada sie dobrze, jak wyjdzie zobaczymy 20170501_183716.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 21:05   #4504
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Pierwsze dno w maju - krem do twarzy Serum Vegetal z YR
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 05:19   #4505
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

U mnie po biednym kwietniu maj szykuje się obfity i jak dobrze pójdzie dobiję do 15-20 sztuk Mam sporo produktów do twarzy (mleczko, żel, dwa toniki, peeling) i ciała (żele, peeling, dwa balsamy, dwa kremy do rąk i krem do stóp) na wykończeniu a i zaczynam miesiąc z dwoma szamponami dobijającymi dna.
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 08:00   #4506
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Pierwsze majowe
1. Colgate max white. Pasta w tubie, skonczyla sie jak zawsze niespodziewanie. Lubie te pasty, bo mocno odswiezaja, jednak do mycia caly czas sie nie nad a ja
2. Biovax pearl maska do wlosow. Nic specjalnie go
3. Isana krem do ciala maslo shea I kakao. Zima sprawdzalo sie fajnie, jednak od jakiegos czasu preferuje olejki

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 10:06   #4507
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

U mnie kwiecień dosyć owocny, jednak kilka resztek przeszło na maj - nie chciałam na siłę wykańczać.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-02, 11:22   #4508
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1. próbka mojego kremu nr. 5
2. Tusz so couture
3. Ziaja, krem do rąk z mocznikem
4.ziaja, kakaowe masło do ciała
5. Isana mydlo w plynie mango i pomarancza
6. podpaski Bella ultra
7. Próbka balsamu do ciała Palmers
8. physiogel, emulsja do mycia twarzy
9. chusteczki facelle
10. Uriage woda termalna 300 ml
11. Sylveco płyn micelarny
12. płatki kosmetyczne
13. Marion, skarpetki zluszczajace

i tyle, wiekszosc to takie co i tak sie musza zuzyc, stali bywalcy.
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 20:37   #4509
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Wymiecione w kwietniu.

Fot. 1 (pełen wymiar)
1. Apis, mgiełka różana do twarzy- bardzo przyjemna, jej działanie doceniłam dopierów wóczas, kiedy ostało mi się kilka kropelek na dnie, będzie mi jej brakować
2. Londa, szampon dodający objętości- taki szampon do codziennego stosowania, choć nie zauważyłam większego odbicia włosów od nasady, ot, wydajny, niepodrażniający zwyklaczek
3. Pilomax, maska Henna Vax włosy zniszczone, jasne- mój wieloletni hit, to co ta maska robi z włosami i skórą głowy, zasługuje na nobla KWC
4. Dada, emulsja do mycia- jak za tą cenę ok, choć szału nie ma
5. Yves Rocher, żel pod prysznic, Bawełna- gęsty i wydajny, ale znam fajniejsze wersje zapachowe
6. Isana, uzupełniacz mydła w płynie, Limonka- może być
7. Linomag, maść- super, super, super KWC
8. Vichy, antyperspirant- bardzo skuteczny, często do niego wracam prawie, że KWC
9. Organique, masło do ciała, Kwiat wiśni- mocno odżywcze, pozostawia miękką skórę na długi czas
10. Bambino, mydło- ok
11. Luksja, mydło- ok


Fot. 2 (saszetki, miniatury, kolorówka)

1. Farmona, Herbal Care, maseczka dzika róża- może być
2. Vis Plantis, maseczka owies i bławatek- może być
3. Loreal, Detox Mask, glinka czarna- wow, mocne uderzenie, maska ściąga skórę i delikatnie mrowi moją cerę, aczkolwiek bardzo dobrze oczyszcza i wygładza
4. Dior, Poison Girl- słodka stuningowana landrynka z pazurkiem
5. T. Migler, Alien- zabójczy klasyk
6. Sephora, żel do mycia twarzy z węglem- taki tam żel z luźnymi drobinami, które w zasadzie nie robiły nic
7. Yves Rocher, Nutrive Vegatal, krem do twarzy- nic szczególnego
8. Tony Moly, Panda's Dream, żel-krem nawilżający- całkiem przyjemny i ładnie pachnący
9. Sephora, paleta do makijażu To Go- paleta sama w sobie była ok, aczkolwiek z uwagi na jej mini wielkość poszczególne kosmetyki podczas używania mieszały się ze sobą, wymagała precyzji przy manwerach pędzlem, której mnie niestety brakowało, czego skutkiem było jednoczesne nabieranie na pędzel i różu i cieni, a także upylanie mazideł naustnych. Czarny cień wydłubałam z palety, a reszty używałam z mniejszą, bądź większą przyjemnością.
Błyszczyki całkiem ok, zwłaszcza ich konsystencja. Czerwony, półtransparentny nadawał ustom blask i delikatny, naturalny poblask czerwieni, różowy- metaliczny, aczkolwiek ciekawy.
Róż niepozorny, niezwykle twarzowy. Cienie dobrze napigmentowane.
10. N. Rodrigez, Narciso- migdał w cukrze pudrze
11. Sephora, krem nawilżający- fajny
12. Clinique, Chubby stick- niczym pomadka ochronna z lekkim kolorem, fajny kosmetyk
13. Nars, podkład Alaska- lekki, łatwy i przyjemny

Inne (odgruzowane, wydane w dobre ręce)
Znajomej oddałam kilka kosmetyków (wygranych, gratisów, "nietrafionych prezentów", niewypałów zakupowych) których nie używam, które nie odpowiadają moim potrzebom, nie przypadły mi do gustu, lub których nie zdążę zużyć przed upływem terminu przydatności.
- kilka lakierów do paznokci (nie pasował mi kolor, wykończenie)
- saszetki zbyt ciemnych podkładów
- dwie mini pomadki (nie używam czerwonych, nietrafione gratisy)
- dwa mini tusze (miałam, aż 14 miniaturek, olaboga!!!, teraz już tylko 12, hehe, oddałam te dublujące się)
- mini bronzer ( zbyt ciepły dla mojej karnacji)
- czarna kredka do oczu (nie używam takich rzeczy)
- zielony cień/ pigment (nie podkreślał mojej urody ładnie mówiąc)
- olejek do ciała ze złotymi drobinkami (nie używam takich cudów)
- mgiełka do ciała VS (zakupiona w ciemno, kwiatowo- landrynkowy zapach nie przypadł mi do gustu)
- mini krem do twarzy ( nielubiany, nietrafiony gratis)
- mini balsam do ciała (wolałam oddać, niż liczyć na to że zdołam go kiedykolwiek zużyć, balsam z wozu, babie lżej)
- saszetki maseczek do twarzy (mam ich sporo, a jeszcze więcej pootwieranych pełnowywmiarówek, a twarz tylko jedną)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2183.jpg (180,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2180.jpg (189,6 KB, 51 załadowań)
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2017-05-02 o 21:02
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 21:29   #4510
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1, facelle chusteczki
2. facelle plyn intymny
na samym poczatku miesiaca bedzie wysyp, a potem juz nie bede miec nic
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 07:35   #4511
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1. Emulsja Neutrogena
2. Tonik matujący Tołpa
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 07:43   #4512
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Żel pod prysznic morela-rozmaryn YR
Próbka perfum Just Cavalli
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 08:06   #4513
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

4. Perfecta balance plyn do higieny intymnej. Na poczatku jakby podraznial, pozniej chyba przywyklam ale kiedy uzylam go za duzo pieklo jak cholera. Mam jeszcze wersje sos. Zobaczymy jak sobie poradzi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 11:02   #4514
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

W kwietniu udało mi się wykończyć dość dużo kosmetyków. Maj będzie o wiele spokojniejszy. W kolorówce dna sięgają mini pomadka i mini podkład.
Usilnie pracuję także nad pudrem i mascarą, ale sądzę iż dno ujrzę dopiero w czerwcu.
Ponadto do kosza poleci kilka miniatur produktów do pielęgnacji twarzy, krem pod oczy, żel pod prysznic i balsam do ciała.
Mam też nadzieję zrobić czystki w atomizerkach Edp, Edt i zabrać się za pozostałe saszetkowe próbki i maseczki w saszetkach.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 11:45   #4515
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Maj zaczynam z przytupem:
1. Himalaya, żel oczyszczający do mycia twarzy, próbka, 15 ml - ok, delikatny, nie podrażnia
2. Delia, Good Foot, pumeks do stóp w kremie, wygładzający, 60 ml - może gdybym używała regularnie byłby efekt
3. Yves Rocher, mleczko odbudowujące do skóry bardzo suchej, 75 ml radzi sobie nawet z bardzo przesuszonymi kolanami
4. Flos-lek, pomadka ochronna do ust z witaminami A i E (zielone op.) - dobrze nawilża
5. Perfecta, maseczka – olejek do twarzy, regenerujący kompleks SOS, 4 olejki młodości, 5 ml
6. Schauma, 7 Herbs, szampon do włosów szybko przetłuszczających się i normalnych, 400 ml - ok
7. Wibo, pomadka Glosy Temptation, kolor 3 (czarno-srebrna) - nie kupię już więcej tych pomadek, to moja druga, tak samo jak pierwsza się łamała, rozpuszczała, wielkie
8. Maybelline, Color Tattoo Creme de nude 93 - nie nadaje się do moich powiek, wygląda sztucznie, zdecydowanie wolę sypkie cienie

Muszę zdenkować maseczki i próbki, bo mam tego za dużo, a moja buzia będzie mi za to wdzięczna, że bardziej się zatroszczę o nią. I częściej będę używać żelu do mycia twarzy. Jak o płynie micelarnym, toniku i kremie zawsze pamiętam, to jednak muszę zadbać jeszcze bardziej.
Mam jeszcze kilka pełnowymiarowych opakowań na wykończeniu, więc w tym miesiącu będzie znacznie więcej denek niż w kwietniu.
Kupiłam kilka rzeczy na promocji w Rossmannie i teraz na wyprzedaży Astora, więc bilans musi wyjść na zero, żebym nie miała wyrzutów sumienia
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 13:03   #4516
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

1. Kneipp, płyn do kąpieli "na dobranoc"
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 15:51   #4517
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Mam wolny dzień więc jest okazja by wreszcie wrzucić denko z kwietnia:
1. L'Oreal Preference farba do włosów
2. KrynickieSpa sól do kąpieli z ekstraktem borowinowym 500g
3. Fusswohl spray pielęgnacujny i ochronny do stóp 150ml
4. Alterra żel pod prysznic herbata chińska bio 250ml
5. Martina Gebhardt tonik szałwiowy do skóry tłustej i zanieczyszczonej 100ml
6. Lavera żel rozjaśniający do mycia twarzy z wyciągiem z miłorzębu japońskiego i bio winogron 100ml
7. John Masters Organics Bare odżywka do każdego rodzaju włosów 60ml
8. Benecos Fresh naturalna pasta do zębów 75ml
9. Bania Agafii solna pasta do zębów odświeżająca oddech 75ml
10. Clinique Chubby stick balsam do ust w kredce
11. Delia Cosmetics henna do brwi tradycyjna
12. Organique ananasowa maseczka rozświetlająca 5ml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170503_133951.jpg (645,8 KB, 48 załadowań)
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 16:20   #4518
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Farba Wellaton 8/1 + odżywka.
Od kiedy zmienili opakowanie z pomarańczowego na fioletowe, ta farba przestała być prawdziwym jasnym popielatym blondem. I komu to przeszkadzało?
Może ktoś zasugeruje coś innego?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 18:32   #4519
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Wywalilam karagenian, juz byl po terminie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 19:58   #4520
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Maj
1. Płyn dwufazowy Perfecta. Lubię. Mam kolejny.

W maju raczej na pewno wpadnie kilka rzeczy bo na wykończeniu mam 2 kremy do twarzy, podkład, korektor pod oczy, 2 szampony, płyn do kąpieli. Pracuję nad resztkami pudru transparentnego i jednego różu w kamieniu. Możliwe, że wpadnie też jakieś masło do ust.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 21:47   #4521
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Pora na moje kwietniowe denko które jest niesamowicie skromne

1. Auchan chusteczki nawilżane 72 szt - bardzo fajne chusteczki odpowiednio mokre zamknięcie trzymało się do końca nie wysychały nie mam się do czego przyczepić

2. Babydream 80 szt chusteczki nawilżane o zgrozo pół opakowania wyschło i nie nadawało się do niczego nigdy więcej

3. Auchan płatki kosmetyczne 120 szt jednak wole wersje maxi już nie będę szukać nic innego bo nie ma to najmniejszego sensu

4. Bic soleil bella maszynki do golenia ja je lubię i kupuje od czasu do czasu dobrze się sprawdzają

5. Ziaja kremowe mydło arganowe 500 ml - fajne mydełko dawało super pianę przy nie dużej ilości faktyczne kremowa konsystencja nie wysuszało mojej skory za bardzo ale ja tez nie mam z tym jakiegoś większego problemu już w użyciu kolejna wersja zapachowa i tez dobrze się sprawdza

6. Cien delikatny zel do mycia twarzy ja go lubię mi krzywdy nie robi od czasu do czasu kupuje ze względu na zapach nie wiem czemu ale mi osobiście bardzo się podoba czuć taka świeżością

7. Bandi hydro care mleczko intensywnie nawilżające - mleczko jak mleczko nic specjalnego a cena trochę za wysoka ja płaciłam 35 zł

8. Jantar odżywka niezastąpiona chyba każdy zna u mnie sprawdza się bardzo dobrze

9. Isana zmywacz do paznokci różowy był ok

10. Avon clearskin maseczka trochę sama jestem na siebie zła bo lubię tą wersje maski u mnie sprawdza się bardzo dobrze ale ja sierota oczywiście chciałam wydłubać do końca i tak się złożyło ze wszystko co zostało zaschło to takiego stopnia ze nie dało się do użytku Ehh ale ogólnie produkt na tak

11. Kaufland krem pod oczy z Q10 - zwyklak nie uczulił ale tez nic zupełnie nie zrobił

12. L'orient olej z opuncji figowej Ehh opinie słyszałam super producent obiecuje płynny botoks a u mnie efektu żadnego do tego męczący zapach osobiście więcej nie kupię

Kolorówka
1. Paese specjalistyczny podkład pielęgnujący matujący w życiu czegoś tak okropnego nie widziałam będę go chyba pamiętać do końca życia konsystencja ciężka do tego stopnia ze zastanawiałam się czym go nakładać odznaczał się Ehh nie nie nie nie koszmar tyle powiem

Próbki

1. L'occitane krem do rak
2. Yves rocher zero defaut 2 szt
3. Perfecta maseczka odżywcza słodkie migdały i miód

I to by było na tyle niestety maj tez nie zapowiada się lepiej ale zobaczymy a wasze denka dziewczynki super tak dalej trzymam mocno kciuki IMG_0345.jpgIMG_0346.jpgIMG_0347.jpgIMG_0348.jpgIMG_0349.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 23:09   #4522
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

5. BeBeauty hydrate plyn micelarny 400ml. Do twarzy byl ok, oczy podraznial strasznie
6. BeBeauty krem do rak sos. Zwyklak, ale calkiem wydajny

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 07:51   #4523
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

JustIN Ingrid - lakier do paznokci, purpurowy fiolet z drobinkami pięknie lśniący w słońcu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 08:08   #4524
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

KWIECIEŃ
1. Khadi, olejek do włosów przyśpieszający porost- kolejne opakowanie
2. Isana, sól do kąpieli
3. Vianek, nawilżający płyn micelarny- kolejne opakowanie, bardzo lubię
4. Yves rocher, olejek do ciała owies- dzięki temu kosmetykowi zaczęłam się codziennie smarować
5. Organique, żel do twarzy, miniaturka- super!
6. Bania Agafii, odżywka do włosów- kolejne opakowanie, bardzo lubię wracać do tej odżywki, tania i dobra
7. Aussie, suchy szampon, miniaturka
8. Vianek, krem pod oczy, próbka
9. Nivea, żel pod prysznic
10. Bioderma, płyn do demakijażu do cery wrażliwej- ulubieniec
11. Nivea, tonik do cery wrażliwej- dziadostwo straszne, nigdy więcej!
12. Aussie, suchy szampon, miniaturka
13. Wellnes&Beauty, olejek pod prysznic- tani, wydajny i dobry
14. LRP, krem do twarzy toleriane ultra, próbka
15. Yonelle, H2O infusion, krem do twarzy, próbka
16. Balsam do ciała, próbka
17. Estee Lauder, serum idealist, próbka

Wow ! W szoku jestem, że tak dużo wyszło, zapowiadało się bardzo marnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18318525_1531172796907526_112101727_o.jpg (106,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18280731_1531172793574193_26978886_n.jpg (71,5 KB, 45 załadowań)
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 14:03   #4525
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

U mnie kwiecień jakiś szałowy nie był Mam nadzieję, że maj będzie lepszy

1. Babydream Szampon dla niemowląt
I tak i nie. Czasami były momenty, że moje włosy uwielbiały ten szampon, a czasami aż ciężko je było rozczesać albo trzeba go było użyć bardzo dużo, żeby wgl zaczął się pienić. Jak skończę zapasy szamponowe być może sięgnę po niego po raz drugi.

2. Szampon "SuperBlask" Avon
Jestem na tak. Bardzo przyjemny zapach, fajna konsystencja. Nie przetłuszczał włosów.

3. Odżywka, wcierka z wyciągiem z bursztynu Jantar.
Mój must have. Na razie daje sobie trochę włosom od niej odpocząć, ale mam już zapisane w kalendarzu, że w październiku kupuje ją ponownie. Włosy faktycznie rosły i nadal rosną

4. Nawilżający olejek do włosów ze śródziemnomorską oliwą z oliwek - Avon
Pierwsze wrażenie po otwarciu "ale zapach" Po stosowaniu idzie się przyzwyczaić. Ja używałam na rozdwojone końcówki

5. Płatki kosmetyczne BeBeauty Biedronka. Dla mnie idealnie się sprawdzają.

6. Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt Dada. Bardzo fajne i tanie chusteczki do pozbywania się makijażu. Jestem w trakcie kolejnego opakowania.

7. perfumy Incandessence Avon - jedne z moich ulubionych

8. Szminka ColorTrend Avon odcień BerryMoves - uwielbiałam jej kolor niestety skończył się termin ważności

9. Cebulowa szminka z Aliexpress Focallure - kolor może i piękny, ale tragicznie wygląda na ustach. Rozmazuje się zostawiając usta jak u wampira
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170504_143858_1.jpg (62,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170504_143938.jpg (68,5 KB, 41 załadowań)
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:26   #4526
NaBali
Raczkowanie
 
Avatar NaBali
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: W pokoju
Wiadomości: 42
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
1. Emulsja Neutrogena
2. Tonik matujący Tołpa
Jak oceniasz ten tonik? Nie uczulał Cię?
NaBali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 17:47   #4527
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez NaBali Pokaż wiadomość
Jak oceniasz ten tonik? Nie uczulał Cię?
Podrażniał Zużyć zużyłam ale jak dla mnie nie wart nawet tych 9 zł jakie za niego zapłaciłam w Biedronce (linia Smart Face)
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 18:50   #4528
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
U mnie kwiecień jakiś szałowy nie był Mam nadzieję, że maj będzie lepszy

1. Babydream Szampon dla niemowląt
I tak i nie. Czasami były momenty, że moje włosy uwielbiały ten szampon, a czasami aż ciężko je było rozczesać albo trzeba go było użyć bardzo dużo, żeby wgl zaczął się pienić. Jak skończę zapasy szamponowe być może sięgnę po niego po raz drugi.

2. Szampon "SuperBlask" Avon
Jestem na tak. Bardzo przyjemny zapach, fajna konsystencja. Nie przetłuszczał włosów.

3. Odżywka, wcierka z wyciągiem z bursztynu Jantar.
Mój must have. Na razie daje sobie trochę włosom od niej odpocząć, ale mam już zapisane w kalendarzu, że w październiku kupuje ją ponownie. Włosy faktycznie rosły i nadal rosną

4. Nawilżający olejek do włosów ze śródziemnomorską oliwą z oliwek - Avon
Pierwsze wrażenie po otwarciu "ale zapach" Po stosowaniu idzie się przyzwyczaić. Ja używałam na rozdwojone końcówki

5. Płatki kosmetyczne BeBeauty Biedronka. Dla mnie idealnie się sprawdzają.

6. Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt Dada. Bardzo fajne i tanie chusteczki do pozbywania się makijażu. Jestem w trakcie kolejnego opakowania.

7. perfumy Incandessence Avon - jedne z moich ulubionych

8. Szminka ColorTrend Avon odcień BerryMoves - uwielbiałam jej kolor niestety skończył się termin ważności

9. Cebulowa szminka z Aliexpress Focallure - kolor może i piękny, ale tragicznie wygląda na ustach. Rozmazuje się zostawiając usta jak u wampira
cebulowa?
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:22   #4529
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Denko kwiecień:
1. Colgate MaxFresh, Intense Foam, pasta do zębów
2. Ziaja Intima różowy
3. Loreal Preference, Odżywka upiększająca kolor
4. Fa, Coconut water, żel pod prysznic
5. Cece of sweden, color salon, szampon do włosów keratyna i czereśnia
6. Eveline cosmetics, mega size lashes, tusz do rzęs
7. Bielenda, Expert czystej skóry, kojący żel do mycia twarzy
8. Rexona antiperspirant invisible aqua
9. Ralmolive, oliwkowe mydło w kostce
10. Yves Rocher, żel pod prysznic kwiat tiara i ylang ylang
11. Oblepikha siberica , rokitnikowy szampon do włosów zwiększający objętość
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 20:02   #4530
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
cebulowa?
Pewnie chodzi o to, że upolowana jako cebula, czyli w wielkiej 'promocji'.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.