Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-29, 17:55   #3211
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Poczyniłam trochę zakupów i się ozłociłam na Sephorce Jednak przejście na nowe metody mi w tym pomogły, bo przy starych zasadach za chiny ludowe nie umiałam dobić Widać też w zakładce programu lojalnościowego listę punktów, które się dodają z datą zakupów, więc wreszcie jest nad tym kontrola. W apce tylko tego nie znalazłam, ale na kompie jest

Przy tym kodzie na minisy wchodzą marki wyłączone i tak nabyłam ChT mini spray i mini puder, olejek Bali Body i mini szampon Gisou. Rabacik 30% to już coś.

I jeszcze podkład w kolorze 1W Guerline Parure Gold Skin Matte jest za 269,90, tylko że klikałam z odbiorem C&C bo u mnie był.

Teraz musze sobie pomyśleć jaką markę wybrać jako ulubioną
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-29, 20:47   #3212
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Poczyniłam trochę zakupów i się ozłociłam na Sephorce Jednak przejście na nowe metody mi w tym pomogły, bo przy starych zasadach za chiny ludowe nie umiałam dobić Widać też w zakładce programu lojalnościowego listę punktów, które się dodają z datą zakupów, więc wreszcie jest nad tym kontrola. W apce tylko tego nie znalazłam, ale na kompie jest

Przy tym kodzie na minisy wchodzą marki wyłączone i tak nabyłam ChT mini spray i mini puder, olejek Bali Body i mini szampon Gisou. Rabacik 30% to już coś.

I jeszcze podkład w kolorze 1W Guerline Parure Gold Skin Matte jest za 269,90, tylko że klikałam z odbiorem C&C bo u mnie był.

Teraz musze sobie pomyśleć jaką markę wybrać jako ulubioną
Gratulacje szybko poszło

A w końcu dodają już te pkty za recenzje czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 13:42   #3213
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Gratulacje szybko poszło

A w końcu dodają już te pkty za recenzje czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Szybko szybko, a na koniec wyliczyli mi że brakuje mi tylko 4437 pkt Dali czas na dozbieranie do 31 września po tym czasie miały się wyzerować. Zakupy za około tysiaka mi pozwoliły ostatecznie dobić, więc nie będę narzekać

Ja jeszcze nie wystawiałam żadnej recki to nie wiem.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 14:34   #3214
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja mam to w nosie, nie będę dążyć do utrzymania golda w Sephorze. Teraz tam już mało kupuję (wolę Cultbeauty i inne sklepy), nie mam raczej szans na utrzymanie tego statusu. Trudno.

Douglas rozpatrzył mi pozytywnie zwrot tych używanych cieni od Toma Forda. Mają mi też przywrócić punkty lojalnościowe, które wykorzystałam przy tych zakupach. Zobaczymy, na razie nie dostałam ani pieniędzy ani tych punktów z powrotem, tylko info, że mi rozpatrzyli zwrot.
Niby OK, ale niesmak pozostał
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 14:46   #3215
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2023-07-30 o 14:49
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 15:15   #3216
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Jaki eyeliner w pisaku/pędzelku polecacie?

Na początku chciałam z Fenty, ale przetestowałam go w S i się dosłownie rozlewał na skórze.

Teraz się zastanawiam nad tym z Rare beauty:
https://www.sephora.pl/p/perfect-str...P10017085.html

Któraś z Was go używała? Inne propozycje też przyjmę
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-30, 20:17   #3217
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89637143]Ja mam to w nosie, nie będę dążyć do utrzymania golda w Sephorze. Teraz tam już mało kupuję (wolę Cultbeauty i inne sklepy), nie mam raczej szans na utrzymanie tego statusu. Trudno.

Douglas rozpatrzył mi pozytywnie zwrot tych używanych cieni od Toma Forda. Mają mi też przywrócić punkty lojalnościowe, które wykorzystałam przy tych zakupach. Zobaczymy, na razie nie dostałam ani pieniędzy ani tych punktów z powrotem, tylko info, że mi rozpatrzyli zwrot.
Niby OK, ale niesmak pozostał [/QUOTE]

Utrzymanie statusu to druga para kaloszy Też nic na siłę nie będę kupowała, żeby utrzymać.

To dobrze, że Ci uznali. Nie miałam jeszcze (odpukać) takiej wtopy w Dougu. Też bym czuła niesmak.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jaki eyeliner w pisaku/pędzelku polecacie?

Na początku chciałam z Fenty, ale przetestowałam go w S i się dosłownie rozlewał na skórze.

Teraz się zastanawiam nad tym z Rare beauty:
https://www.sephora.pl/p/perfect-str...P10017085.html

Któraś z Was go używała? Inne propozycje też przyjmę
https://www.sephora.pl/p/better-than...P10043122.html Ten jest super, dobrze maluje nie rozlewa się, jest trwały, a kolor to ciemny brąz, ale bliżej mu do czerni niż brązu.

https://www.sephora.pl/p/theyre-real...P10024901.html ten też ma dobre recki, mam go w zapasach, kupiłam bo Włodek Beauty polecał, ale test na dłoni dobrze rokował więc polecam sobie przetestować.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-31, 07:13   #3218
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz nie ma co kupowac w Diorze, tydzien temu gratisy fajne zlikwidowali zostaly zwykle male probki
Stacjonarnie także? Byłam niedawno, pięknie mi zapakowali w kartonik na prezent i wypchali próbkami i miniaturami.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A w końcu dodają już te pkty za recenzje czy nie?
[/URL]
a gdzie... dwa razy do nich pisałam i za każdym razem śpiewka, że za chwilę powinny pojawić się na koncie...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 07:17   #3219
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89637143]
Douglas rozpatrzył mi pozytywnie zwrot tych używanych cieni od Toma Forda. Mają mi też przywrócić punkty lojalnościowe, które wykorzystałam przy tych zakupach. Zobaczymy, na razie nie dostałam ani pieniędzy ani tych punktów z powrotem, tylko info, że mi rozpatrzyli zwrot.
Niby OK, ale niesmak pozostał [/QUOTE]

Ja za każdym razem jak mam problem z douglasem (przysyłają przeterminowane produkty albo inne produkty od zamówionych) to droga przez mękę. Zwroty/zmiany to zabawa minimum na miesiąc - wszystkie pomyłki/brak robią przez jakąś inną firmę, która wysyła w zwykłych kopertach bąbelkowych, zajmuje im to kilka tygodni (od potwierdzenia przez douglas mailowego, że wysyłają produkt z odpowiednim terminem ważności do otrzymania przesyłki ostatnio trwało 5 tygodni).
W sumie chyba przestanę tam kupować bo chyba co drugie zamówienie jest z☠☠☠...
Co ciekawe sephora działa bardzo szybko i zgrabnie. Wysyłki w ich firmowych kartonikach, praktycznie kolejnego dnia po zgłoszeniu.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 08:30   #3220
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Douglas 2 razy mi przysłał przesyłki, gdzie miałam ALE.. M.in. właśnie też używany produkt :|
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-31, 09:32   #3221
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja za każdym razem jak mam problem z douglasem (przysyłają przeterminowane produkty albo inne produkty od zamówionych) to droga przez mękę. Zwroty/zmiany to zabawa minimum na miesiąc - wszystkie pomyłki/brak robią przez jakąś inną firmę, która wysyła w zwykłych kopertach bąbelkowych, zajmuje im to kilka tygodni (od potwierdzenia przez douglas mailowego, że wysyłają produkt z odpowiednim terminem ważności do otrzymania przesyłki ostatnio trwało 5 tygodni).
W sumie chyba przestanę tam kupować bo chyba co drugie zamówienie jest zâ˜☠â˜☠â˜☠...
Co ciekawe sephora działa bardzo szybko i zgrabnie. Wysyłki w ich firmowych kartonikach, praktycznie kolejnego dnia po zgłoszeniu.
Douglas podupadł w ciągu ostatnich kilku lat, odkąd wprowadzili marki drogeryjne to się zrobił taki Rossmann na sterydach. Ale jednak Rossmann.

Cytat:
Napisane przez SanaPL Pokaż wiadomość
Douglas 2 razy mi przysłał przesyłki, gdzie miałam ALE.. M.in. właśnie też używany produkt :|
Nigdy nic nie oddawałam w tej sieci, tzn. żadnego zakupionego produktu to nawet nie wiem, ale wygląda na to, że nie sprawdzają towaru jak przyjmują zwrot Czy to w ogóle możliwe
Kiedyś jak robiłam zwrotkę w Sephorze (pomyliłam wersje kolorystyczne paletki cieni w czasie zakupów online, a nie chciało mi się odsyłać więc poszłam z tym do stacjonarnego sklepu), to konsultantka porządnie sprawdziła stan tego produktu - czy nie macany i w ogóle w jakim stanie jest. Myślałam, że to standard podczas każdego zwrotu w sklepie.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-31, 19:20   #3222
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Stacjonarnie także? Byłam niedawno, pięknie mi zapakowali w kartonik na prezent i wypchali próbkami i miniaturami.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



a gdzie... dwa razy do nich pisałam i za każdym razem śpiewka, że za chwilę powinny pojawić się na koncie...
Szkoda pisać recki... Dostałam zamówienie z Sephory- zamiast 3 próbek tylko 1... Też się nie popisują.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 11:14   #3223
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Syfora przysłała mi maseczkę REN z datą produkcji październik 2018. Kupowałam z bonem podarunkowym, więc myślę, co robić. Zapewne przy zwrocie stracę ten bon. Używałybyście?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 12:20   #3224
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Syfora przysłała mi maseczkę REN z datą produkcji październik 2018. Kupowałam z bonem podarunkowym, więc myślę, co robić. Zapewne przy zwrocie stracę ten bon. Używałybyście?
Ja bym reklamowala po prostu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 12:36   #3225
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja bym reklamowala po prostu.
Już reklamowałam, ale strasznie wolno odpisują na zgłoszenia. Do tego nie przysyłają mi paragonów, tylko z nimi mam taki problem. O jeden usiłuję się doprosić od 10 dni.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 13:02   #3226
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny używałyście korektora shiseido synchro skin? Polecacie?

W ogóle dobiłam dna (na razie widać tylko kawałek blaszki, a na bokach jeszcze dużo produktu) w kremowym bronzerze z Toma Forda i wydaje mi się, że nie jest jakiś super wydajny. Zdziwiłam się, że to już . Ale za to muszę go pochwalic, bo bardzo mi pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 13:12   #3227
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Na Asosie wchodzi kod -30% m.in. na Charlotte Tilbury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 13:52   #3228
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość

W ogóle dobiłam dna (na razie widać tylko kawałek blaszki, a na bokach jeszcze dużo produktu) w kremowym bronzerze z Toma Forda i wydaje mi się, że nie jest jakiś super wydajny. Zdziwiłam się, że to już . Ale za to muszę go pochwalic, bo bardzo mi pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Denko w tym bronzerze zobaczylam rok temu i pomyslalam to samo co Ty, a teraz dalej mam sporo produktu no fakt, ze nie uzywam az tak czesto, ale wtedy tez nie a dno sie pokazalo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-02, 19:00   #3229
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Denko w tym bronzerze zobaczylam rok temu i pomyslalam to samo co Ty, a teraz dalej mam sporo produktu no fakt, ze nie uzywam az tak czesto, ale wtedy tez nie a dno sie pokazalo
To dobrze, że się jeszcze troche nim nacieszę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-02, 19:44   #3230
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To dobrze, że się jeszcze troche nim nacieszę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak bedziesz uzywac co dzien to pewnie jednak krocej niz u mnie, ale mysle, ze faktycznie troche sie nim jeszcze nacieszyc
Kupisz kolejny jak skonczysz? Ja nie wiem, bardzo go lubie, ale mam nadmiar kolorowki, a kremowe maja krotszy zywot, no chyba ze pojde w totalny minimalizm, ze jeden bronzer kremowy, jeden prasowany etc, to wtedy mooze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 11:06   #3231
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No jak bedziesz uzywac co dzien to pewnie jednak krocej niz u mnie, ale mysle, ze faktycznie troche sie nim jeszcze nacieszyc
Kupisz kolejny jak skonczysz? Ja nie wiem, bardzo go lubie, ale mam nadmiar kolorowki, a kremowe maja krotszy zywot, no chyba ze pojde w totalny minimalizm, ze jeden bronzer kremowy, jeden prasowany etc, to wtedy mooze
Kupie, ale pewnie nie od razu, bo mam ten sam problem co Ty. Tona makijażu w zapasach więc staram się zużywać od najstarszych. Na pewno następny będzie kremowy bronzer z Charlotty, który też mi bardzo pasuje, ale to jest olbrzym jakiś . Mam jeszcze stick z Rare, w słoiczku z Saie, od Mario sztyft i kompakt oraz od Dynessa Myricks. Toma Forda używam na zmianę z takim z Bell, ktory jest w chłodniejszej tonacji. Bardzo fajny produkt, ale już niedostępny.

Widziałam zapowiedź kolorówki od Prady. Na jakąś szminkę to bym się chętnie skusiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 13:54   #3232
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kupie, ale pewnie nie od razu, bo mam ten sam problem co Ty. Tona makijażu w zapasach więc staram się zużywać od najstarszych. Na pewno następny będzie kremowy bronzer z Charlotty, który też mi bardzo pasuje, ale to jest olbrzym jakiś . Mam jeszcze stick z Rare, w słoiczku z Saie, od Mario sztyft i kompakt oraz od Dynessa Myricks. Toma Forda używam na zmianę z takim z Bell, ktory jest w chłodniejszej tonacji. Bardzo fajny produkt, ale już niedostępny.

Widziałam zapowiedź kolorówki od Prady. Na jakąś szminkę to bym się chętnie skusiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie, problem pierwszego swiata
Mario bylam ciekawa, ale sa tak skrajnie rozne opinie ze odpuscilam a dodatkowo platna wysylka i clo mnei nie zachecaja

No widze, ze teraz te wielkie firmy postawily sobie za punkt kolorowke miec, ja jakos prady nie jestem ciekawa i nie bede nic kupowac od nich, to na pewno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 14:00   #3233
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wlasnie, problem pierwszego swiata
Mario bylam ciekawa, ale sa tak skrajnie rozne opinie ze odpuscilam a dodatkowo platna wysylka i clo mnei nie zachecaja

No widze, ze teraz te wielkie firmy postawily sobie za punkt kolorowke miec, ja jakos prady nie jestem ciekawa i nie bede nic kupowac od nich, to na pewno
Widaje mi się, że jakoś niedługo Mario wchodzi do Polski to będzie można "oszczedzic" na tych dodatkowych opłatach. Ten w kompakcie jest bardzo fajny (podobnie jak ten najnowszy róż).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 14:40   #3234
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Widaje mi się, że jakoś niedługo Mario wchodzi do Polski to będzie można "oszczedzic" na tych dodatkowych opłatach. Ten w kompakcie jest bardzo fajny (podobnie jak ten najnowszy róż).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowe roze zjechane gdzienigdzie Bronzery albo ludzie nienawidza albo kochaja mnie sie nie pali zeby sprawdzic na sobie poki co
No wiem wlasnie, chociaz on juz wchodzi do Spehory od jakiegos czasu i wejsc nie moze
Pewnie i tak stacjo nie bedzie na pocztaku albo malo co, jak kiedys CT.
W kazdym razie, jak sie pojawi to moze cos nabede, najchetniej konturowki jakies, podobaja mi sie kolory niektore.
Mam od niego tylko pdoklad, kupowalam kiedys z kolezanka razem, wiec przynajmniej nam sie oplaty na pol podzielily
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 19:03   #3235
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Na Asosie wchodzi kod -30% m.in. na Charlotte Tilbury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odkryłam że idealnym nude jest kolor Very Victoria przy nim Pillow Talk wychodzi różowy, a Very Victoria to idealny "moje usta tylko lepsze", nie jest ani za jasny ani za beżowy czego się obawiałam patrząc na swatche/filmy. Tylko dopiero odkryłam to stacjo jak wstawili szafę. Oczywiście ktoś z inną karnacją, wybarwienim ust może mieć odmienne zdanie od mojego Mam wrażenie że to jedne z tych trudniejszych w doborze szminek.



Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kupie, ale pewnie nie od razu, bo mam ten sam problem co Ty. Tona makijażu w zapasach więc staram się zużywać od najstarszych. Na pewno następny będzie kremowy bronzer z Charlotty, który też mi bardzo pasuje, ale to jest olbrzym jakiś . Mam jeszcze stick z Rare, w słoiczku z Saie, od Mario sztyft i kompakt oraz od Dynessa Myricks. Toma Forda używam na zmianę z takim z Bell, ktory jest w chłodniejszej tonacji. Bardzo fajny produkt, ale już niedostępny.

Widziałam zapowiedź kolorówki od Prady. Na jakąś szminkę to bym się chętnie skusiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz którą wersję? Ja mam już tą z logo na przedzie opakowania. Bo dodali kolory i chyba zmienili delikatnie kolory tych co były. W każdym razie ciężko mi się szukało swatchy tych już nowszych.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Chciałam coś kupić na Farfetch, ale nie wchodzi mi kod na pierwsze zakupy i nie wiem czemu? Tam są jakieś obostrzenia? Jakieś marki są wyłączone? Czy któraś wie gdzie znajdę na ich stronie więcej na ten temat?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-03, 21:48   #3236
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nowe roze zjechane gdzienigdzie Bronzery albo ludzie nienawidza albo kochaja mnie sie nie pali zeby sprawdzic na sobie poki co
No wiem wlasnie, chociaz on juz wchodzi do Spehory od jakiegos czasu i wejsc nie moze
Pewnie i tak stacjo nie bedzie na pocztaku albo malo co, jak kiedys CT.
W kazdym razie, jak sie pojawi to moze cos nabede, najchetniej konturowki jakies, podobaja mi sie kolory niektore.
Mam od niego tylko pdoklad, kupowalam kiedys z kolezanka razem, wiec przynajmniej nam sie oplaty na pol podzielily
Jak nie masz potrzeby to kupowanie na siłę jest faktycznie bez sensu. A ten podklad Ci pasuje? Ja z niego zrezygnowalam, bo to nie do mojego typu cery produkt.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja odkryłam że idealnym nude jest kolor Very Victoria przy nim Pillow Talk wychodzi różowy, a Very Victoria to idealny "moje usta tylko lepsze", nie jest ani za jasny ani za beżowy czego się obawiałam patrząc na swatche/filmy. Tylko dopiero odkryłam to stacjo jak wstawili szafę. Oczywiście ktoś z inną karnacją, wybarwienim ust może mieć odmienne zdanie od mojego Mam wrażenie że to jedne z tych trudniejszych w doborze szminek.





A masz którą wersję? Ja mam już tą z logo na przedzie opakowania. Bo dodali kolory i chyba zmienili delikatnie kolory tych co były. W każdym razie ciężko mi się szukało swatchy tych już nowszych.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Chciałam coś kupić na Farfetch, ale nie wchodzi mi kod na pierwsze zakupy i nie wiem czemu? Tam są jakieś obostrzenia? Jakieś marki są wyłączone? Czy któraś wie gdzie znajdę na ich stronie więcej na ten temat?
Mam 0.5 więc to już drugi rzut był.

Co tam ciekawego z farfetch kupujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 10:06   #3237
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja odkryłam że idealnym nude jest kolor Very Victoria przy nim Pillow Talk wychodzi różowy, a Very Victoria to idealny "moje usta tylko lepsze", nie jest ani za jasny ani za beżowy czego się obawiałam patrząc na swatche/filmy. Tylko dopiero odkryłam to stacjo jak wstawili szafę. Oczywiście ktoś z inną karnacją, wybarwienim ust może mieć odmienne zdanie od mojego Mam wrażenie że to jedne z tych trudniejszych w doborze szminek.





A masz którą wersję? Ja mam już tą z logo na przedzie opakowania. Bo dodali kolory i chyba zmienili delikatnie kolory tych co były. W każdym razie ciężko mi się szukało swatchy tych już nowszych.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Chciałam coś kupić na Farfetch, ale nie wchodzi mi kod na pierwsze zakupy i nie wiem czemu? Tam są jakieś obostrzenia? Jakieś marki są wyłączone? Czy któraś wie gdzie znajdę na ich stronie więcej na ten temat?
Very Victoria jest cudny, dla mnie z kolei to taki ciemniejszy/średni nude lat 90tych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 16:35   #3238
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jak nie masz potrzeby to kupowanie na siłę jest faktycznie bez sensu. A ten podklad Ci pasuje? Ja z niego zrezygnowalam, bo to nie do mojego typu cery produkt.Mam 0.5 więc to już drugi rzut był.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nic nie kupuje na sile, tyko jak jestem ciekawa i mi sie podoba, a poniewaz nie wierze, ze akurat bronzer mario mi potrzebny i zmieni moje zycie to spasowalam
Podklad to dziwna historia, na pocztaku myslalam ze wtopa to bedzie, nie moglam sie z nim dogadac, ale szkoda mi bylo sprzedac, bo jednak troche zachodu z kupnem bylo, wiec odlozylam na miesiac i potem wrocilam do niego i szok, teraz same wow wow Jak z bronzerami tak samo to nie dziwie sie ze skrajnie rozne opinie sa

Tez mam 0.5 z TF. Mialam tez 1 i fajny ale wole 0,5, idealny dla mnie.
Popatrzalam dzisiaj w niego i najwiecej denka mam w rozswietlaczu prawie polowa uzyta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 16:53   #3239
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nigdy nic nie kupuje na sile, tyko jak jestem ciekawa i mi sie podoba, a poniewaz nie wierze, ze akurat bronzer mario mi potrzebny i zmieni moje zycie to spasowalam
Podklad to dziwna historia, na pocztaku myslalam ze wtopa to bedzie, nie moglam sie z nim dogadac, ale szkoda mi bylo sprzedac, bo jednak troche zachodu z kupnem bylo, wiec odlozylam na miesiac i potem wrocilam do niego i szok, teraz same wow wow Jak z bronzerami tak samo to nie dziwie sie ze skrajnie rozne opinie sa

Tez mam 0.5 z TF. Mialam tez 1 i fajny ale wole 0,5, idealny dla mnie.
Popatrzalam dzisiaj w niego i najwiecej denka mam w rozswietlaczu prawie polowa uzyta
O to ciekawa sprawa z tym rozświetlaczem z tego kompaktu, bo też go używam i mi się podoba, a spotkałam się na youtube z opiniami, że jest średni i najlepiej jakby TF je rozdzieliło.

Używała któraś z was maskary Sweed?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 17:44   #3240
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
O to ciekawa sprawa z tym rozświetlaczem z tego kompaktu, bo też go używam i mi się podoba, a spotkałam się na youtube z opiniami, że jest średni i najlepiej jakby TF je rozdzieliło.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo ja chyba najwiecej siegam po rozswietlacz z tego duo, jest dla mnie idealny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.