Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-17, 10:06   #3271
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kto dziś czeka na premierę nowej palety I need a nude od Natshy?
Ogromnie mi się podoba i na pewno kupię

Swoja drogą ciekawa drama - konta na insta sa blokowane za udostępnienie info o tej palecie czy nowej kolekcji Lancome a na reddit wszystko śmiga
O, na pewno będę chciała się bliżej przyjrzeć

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649040]Jest śliczna, ale na tym zdjęciu wydaje się zbyt chłodna jak dla mnie.
Dzięki za info [/QUOTE]
A ja się obawiam, że okaże się dla mnie zbyt ciepła
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 10:33   #3272
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja się obawiam, że okaże się dla mnie zbyt ciepła
Dajmy się zaskoczyć, chętnie bym kupiła jakby była cieplejsza niż wygląda, bo już daaaawno żadna paletka Nataszy nie przypadła mi do gustu.

Chociaż ostatnio nie mam weny na zakupy. Jestem poważnie chora, czekam na szpital. Trzymajcie kciuka, może szybko nie wykituję.Ogólnie czuję się zayebiście wyróżniona, bo wykryto mi chorobę na którą rocznie zapada kilka osób na milion. Można ? Można.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-08-18 o 08:37
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 12:48   #3273
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kto dziś czeka na premierę nowej palety I need a nude od Natshy?
Ogromnie mi się podoba i na pewno kupię

Swoja drogą ciekawa drama - konta na insta sa blokowane za udostępnienie info o tej palecie czy nowej kolekcji Lancome a na reddit wszystko śmiga
Nieee, udaję, że nie widzę🤣🤣 Śliczna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 14:24   #3274
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649189] Dajmy się zaskoczyć, chętnie bym kupiła jakby była cieplejsza niż jest, bo już daaaawno żadna paletka Nataszy nie przypadła mi do gustu.

Chociaż ostatnio nie mam weny na zakupy. Jestem poważnie chora, czekam na szpital. Trzymajcie kciuka, może szybko nie wykituję.Ogólnie czuję się zayebiście wyróżniona, bo wykryto mi chorobę na którą rocznie zapada kilka osób na milion. Można ? Można.
[/QUOTE]
Ja tonę w paletach i w ogóle we wszystkim (zakupoholizm nie ustępuje na żadnej płaszczyźnie ), ale niestety nadal znajduję nowe chciejstwa kolorówkowe, które realizuję .
Na fali nie-zachwytu w odniesieniu do palet Pat McGrath kupiłam właśnie cienie Bridgerton MTHRSHP Diamond of the Water, bo w S. są w fajnej cenie (179,90 zł). Ot logika .


Mocno trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 16:10   #3275
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Po 10 dniach w koncu dotarla do mnie z Cult Mini Starlette. Jest dokladnie taka, jak oczekiwalam. Ale mialam obie palety z ktorych pochodza cienie, wiec je znalam i zawsze chcialam miec je osobno.

Ostatnio mam faze znowu na cienie Forda, ich kremowa formuła jest bezbledna

I expresowo dotarl do mnie podklad Prady, ktorym nie bylam zainteresowana a okazal sie swietny

Poza tym przede mna tetsy nowej Mthrshp
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-18 o 09:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 00:22   #3276
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649189] Dajmy się zaskoczyć, chętnie bym kupiła jakby była cieplejsza niż jest, bo już daaaawno żadna paletka Nataszy nie przypadła mi do gustu.

Chociaż ostatnio nie mam weny na zakupy. Jestem poważnie chora, czekam na szpital. Trzymajcie kciuka, może szybko nie wykituję.Ogólnie czuję się zayebiście wyróżniona, bo wykryto mi chorobę na którą rocznie zapada kilka osób na milion. Można ? Można.
[/QUOTE]


Trzymam kciuki!!!
A nowa Natasha mi się bardzo podoba, czekam na recenzje ale coś mi się wydaje ze kupię a Glam a pójdzie w świat, ostatnio się nią malowałam na wesele i jakoś tak meh…te maty chyba zbyt szare a w tej nowej wpadają trochę w róż, dla mnie to akurat dobrze bo lubię takie odcienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 08:33   #3277
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tonę w paletach i w ogóle we wszystkim (zakupoholizm nie ustępuje na żadnej płaszczyźnie ), ale niestety nadal znajduję nowe chciejstwa kolorówkowe, które realizuję .
Na fali nie-zachwytu w odniesieniu do palet Pat McGrath kupiłam właśnie cienie Bridgerton MTHRSHP Diamond of the Water, bo w S. są w fajnej cenie (179,90 zł). Ot logika .

Mocno trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia .
A kto nie tonie Cena bardzo dobra za Pat, toż żal było nie brać, prawda

Do mnie dzisiaj ma przyjechać nowy pojedynczy cień od Sylwii Chantecaille, z tej nowej kolekcji. Wydał mi się interesujący i zniżka 15% na niego weszła.
Zobaczymy co to, oby nie było mega drobinowe jak te speszjal szejds u Pat, te należą do najmniej ulubionych przeze mnie. A kiedyś miałam jakiś pojedynczy z Chantecaille i pamiętam, że miał duże drobiny i dużo. Te podobno są subtelniejsze.

Dzięki za kciuki

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po 10 dniach w koncu dotarla do mnie z Cult Mini Starlette. Jest dokladnie taka, jak oczekiwalam. Ale mialam obie palety z ktorych pochodza cienie, wiec je znalazlam i zawsze chcialam miec je osobno.
Ta paletka bardzo mi się podoba, naprawdę śliczne są te kolory, ale znowu myślę, że będą zbyt chłodne.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ostatnio mam faze znowu na cienie Forda, ich kremowa formuła jest bezbledna
To fakt, Tom ma bardzo udane formuły. Też bardzo lubię cienie z tej marki.

A właśnie a propos mojej używanej paletki od Toma, którą mi przysłał Douglas, to zwrot pieniędzy zrobili szybko (jakoś tydzień czekałam), ale punktów lojalnościowych, które wykorzystałam kupując tę paletkę niestety nie odzyskałam. Także słodko-gorzka sytuacja.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Poza tym przede mna tetsy nowej Mthrshp
Ooo, skusiłaś się ?
Właśnie byłam ciekawa, która z nas ją kupi
Powiedz coś więcej jak potestujesz Bardzo jestem ciekawa jak wypada na żywo.

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki!!!
A nowa Natasha mi się bardzo podoba, czekam na recenzje ale coś mi się wydaje ze kupię a Glam a pójdzie w świat, ostatnio się nią malowałam na wesele i jakoś tak meh…te maty chyba zbyt szare a w tej nowej wpadają trochę w róż, dla mnie to akurat dobrze bo lubię takie odcienie.
Dziękuję

Glam jest neutralna w kierunku chłodnej, to nie jest mój ideał. Masz rację, maty ma szarawe.
Też lubię jak coś lekko wpada w róż
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-18, 13:19   #3278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649992]
Ta paletka bardzo mi się podoba, naprawdę śliczne są te kolory, ale znowu myślę, że będą zbyt chłodne. [/QUOTE]

No ja sie ucieszylam, jak zobaczylam ze te maty z Lila wlozyla do Starlette, bo jak zbywalam Lile, to zalowalam wlasnie tych 2 kolorow tylko Aczkolwiek widzialam na swatchach, ze w tej mini roznia sie troche odcienie od tych w Lila.

Ja bym powiedziala, ze ona neutralna, chlodny jest ten szarawo-baklazanowy. Topper tez w sumie ale mozna go ograc.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649992]
To fakt, Tom ma bardzo udane formuły. Też bardzo lubię cienie z tej marki.

A właśnie a propos mojej używanej paletki od Toma, którą mi przysłał Douglas, to zwrot pieniędzy zrobili szybko (jakoś tydzień czekałam), ale punktów lojalnościowych, które wykorzystałam kupując tę paletkę niestety nie odzyskałam. Także słodko-gorzka sytuacja. [/QUOTE]

Prawda, zaczelo sie od tych Tiger Eye i Rose Topaz, a najlepsze to chyba Smoky Quartz i Violet Satine
No wlasnie jak zamawialam ostatnio w Dogu to tez sie obawialam co mi przyjdzie, ale na szcescie cale nowe i swieze przyszly.
Wspolczuje, ale ja bym tak tego nei zostawila, bo niby z jakiej racji masz im odpuscic swoje punkty? A napisali dlaczego nei przywroca?


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649992]
Właśnie byłam ciekawa, która z nas ją kupi
Powiedz coś więcej jak potestujesz Bardzo jestem ciekawa jak wypada na żywo.
[/QUOTE]
Ja duze Mothershipy biore wiec i ta chcialam.
Na razie raz sie umalowalam i owszem mocno rozowa, moze to rozczarowywac, tym bardziej, ze te maty tez rozowawe, zawsze jednak mozna z innych starszych jej palet jakies brazy wziac. Wiem, wiem, nie po to sie kupuje palete, zeby z innych brac
Mnie sie podoba to, co mi na oku wyszlo, chociaz szczerze to swatche na rece na zywo ladniejsze chyba byly
Od razu mowie, ze tego rubinowego problematycznego na razie nie tykalam na powieke, musze mentalnie dojrzec jak go podejsc Ale tez prawda, ze to takie grube platy i przeswity przy swatchowaniu, ale Pat od razu zaznaczyla, ze to cien tylko na mokro i w ten sposob swatchowany na rece spisywal sie idealnie, nawet bez osypu. Laski na YT mowily, ze na oku na mokro tez jest ok.
Ten cien do rozsiwetlenia kacika jest jako rozswietlacz super, uzylam go tak, a rozowy mat jako roz tez fajny
Jedyne zazalenie jakie mam, procz tego, ze znowu rozowe odcienie, to ze wolalam wypiekane Astralne od tych co teraz i rok temu.


A co do Nataszy I Need A Nude, to z tych jej makijazy na YT jakie wczoraj wrzucala to widze ze idzie w kierunku Pat - ma nowe formuly wet-dry, dajace efekt jak te u Pat specjalne, a kolorystyka fajna, ale nic co juz nie wrzucala, wiekszosc w Glam bylo i Retro ale i tak pewnie przytule i tak


A i rowniez trzymam kciuki za zdrowko !
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-18 o 13:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 13:51   #3279
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dla mnie ta nowa Natasha jest taka se. Ładna, przyjemna, ale przypomina mi Glam, której praktycznie nie używam. Może na żywo okaże się piękna, ale póki co nie kusi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 14:19   #3280
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kto dziś czeka na premierę nowej palety I need a nude od Natshy?
Ogromnie mi się podoba i na pewno kupię

Swoja drogą ciekawa drama - konta na insta sa blokowane za udostępnienie info o tej palecie czy nowej kolekcji Lancome a na reddit wszystko śmiga
Paleta ciekawa, ale nie pamiętam kiedy używałam ostatnio cieni z jakiejkolwiek palety.

Moimi nieodżałowanym cieniami ze wspomnianego wyżej Toma Forda jest paleta Cocoa Mirage. Do tej pory mi szkoda, że jej nie zdążyłam kupić. Nie mam pojęcia dlaczego ją wycofali. Te kolory co ostatno Tom wypuszcza są dla mnie kompletnie nieużytkowe.

Przyszły mi wczoraj cienie w kremie od Lisy Eldridge - nie udało mi się ich kupić w pierwszym rzucie i kilka rzeczy z Refy.

Chętnie kupiłabym też nowy cień z Merit, ale oczywiście nie wysyłają do Polski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 10:31   #3281
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja sie ucieszylam, jak zobaczylam ze te maty z Lila wlozyla do Starlette, bo jak zbywalam Lile, to zalowalam wlasnie tych 2 kolorow tylko Aczkolwiek widzialam na swatchach, ze w tej mini roznia sie troche odcienie od tych w Lila.
Liliowe odpadają, w tym kolorze wyglądam na jeszcze bardziej chorą niż jestem Pozostałe trzy kolory są bardzo fajne, ale mam już pewnie coś takiego w swoich nieprzebranych zbiorach.

Także odpuszczam, ale jest naprawdę bardzo ładna.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wlasnie jak zamawialam ostatnio w Dogu to tez sie obawialam co mi przyjdzie, ale na szcescie cale nowe i swieze przyszly.
Wspolczuje, ale ja bym tak tego nei zostawila, bo niby z jakiej racji masz im odpuscic swoje punkty? A napisali dlaczego nei przywroca?
To była jakaś mega wtopa, nigdy wcześniej nie przydarzyło mi się coś takiego, a kupuję tam od dekad.
Powiedzieli, że punkty przywrócą, ale nie zrobili tego.
Muszę tam napisać, ale na serio - nie chce mi się. Ale napiszę Toż to całe 40 zł mniej

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja duze Mothershipy biore wiec i ta chcialam.
Na razie raz sie umalowalam i owszem mocno rozowa, moze to rozczarowywac, tym bardziej, ze te maty tez rozowawe, zawsze jednak mozna z innych starszych jej palet jakies brazy wziac. Wiem, wiem, nie po to sie kupuje palete, zeby z innych brac
Ja zawsze mieszam różne cienie z różnych paletek, to raczej normalne. Nie mam chyba żadnej paletki, w której na 100% odpowiadają mi wszystkie cienie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie sie podoba to, co mi na oku wyszlo, chociaz szczerze to swatche na rece na zywo ladniejsze chyba byly
No właśnie, swatchami nie ma się co kierować, bo jednak inna skóra jest na powiekach, a inna na rękach. Poza tym inaczej się przecież na oku to wszystko układa, inny kąt padania światła itd.
Podoba mi się, że coraz więcej bjuti testerek robi 'naoczne' swatche.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od razu mowie, ze tego rubinowego problematycznego na razie nie tykalam na powieke, musze mentalnie dojrzec jak go podejsc
Haha, no do niektórych kolorów u Pat trzeba się mentalnie przygotować no i mieć odpowiednio 'nasyconą' kolorystycznie urodę.
Już się widzę w rubinach

Czyli ogólnie udana paletka, ale bez szaleństw i łał.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
wiekszosc w Glam bylo i Retro ale i tak pewnie przytule i tak
A ja muszę stwierdzić, że coraz trudniej mi się skusić na nowe paletki
Ogromnie mnie to cieszy, bo kiedyś kupowałam wiele takich, które nie do końca mi pasowały, no ale skoro nowość, to trzeba brać.
Mądrzeję na stare lata czy co.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A i rowniez trzymam kciuki za zdrowko !


---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Paleta ciekawa, ale nie pamiętam kiedy używałam ostatnio cieni z jakiejkolwiek palety.
Ja coraz częściej sięgam po pojedyncze kolory. Łan end dan end wio
Tyle tego wszystkiego mam, a i tak wygrywają najprostsze rozwiązania. Brak słów.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Moimi nieodżałowanym cieniami ze wspomnianego wyżej Toma Forda jest paleta Cocoa Mirage. Do tej pory mi szkoda, że jej nie zdążyłam kupić. Nie mam pojęcia dlaczego ją wycofali. Te kolory co ostatno Tom wypuszcza są dla mnie kompletnie nieużytkowe.
Fakt, że coraz dziwiniejsze te zestawienia Tom wypuszcza.
Też już powoli zjada własny ogon.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Przyszły mi wczoraj cienie w kremie od Lisy Eldridge - nie udało mi się ich kupić w pierwszym rzucie i kilka rzeczy z Refy.
Ciekawe kiedy w końcu Lisa przywróci na stronę te pojedyncze prasowane cienie, refille do paletek. Chciałabym kupić dwa i wymienieć je w tych paletkach, które mam, ale nie można się doczekać dokładki na stronie.
Wkurza mnie to, ile oni tego wypuścili, chyba po kilka sztuk i koniec. Dziwny model biznesowy.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dla mnie ta nowa Natasha jest taka se. Ładna, przyjemna, ale przypomina mi Glam, której praktycznie nie używam. Może na żywo okaże się piękna, ale póki co nie kusi.

Mnie kusi pół na pół. Czekam na testy na jutubie.

Ale wygląda mi jednak na zbyt chłodną, na szczęście.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-19, 12:07   #3282
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89650959]Liliowe odpadają, w tym kolorze wyglądam na jeszcze bardziej chorą niż jestem Pozostałe trzy kolory są bardzo fajne, ale mam już pewnie coś takiego w swoich nieprzebranych zbiorach.

Także odpuszczam, ale jest naprawdę bardzo ładna.
[/QUOTE]

To prawda, ze ten siny ciemniejszy z Lila moze zrobic niektorym osobom krzywde na oku, ten drugi miej ale jest takie ryzyko.
Na bank podobne znajdziesz.
Ten taki jasno miedziany to w sumie kopia tego w nowej Mothership

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89650959]To była jakaś mega wtopa, nigdy wcześniej nie przydarzyło mi się coś takiego, a kupuję tam od dekad.
Powiedzieli, że punkty przywrócą, ale nie zrobili tego.
Muszę tam napisać, ale na serio - nie chce mi się. Ale napiszę Toż to całe 40 zł mniej
[/QUOTE]
Mnie sie zdarzalo ze dostalam zbuka, ale w takim stanie cienie, to nigdy, to naprawde musza miec na magazynie burdel ze hej, ze takie cos przeszlo
Moze troche zejdzie, nim punkty wroca?
No tez by mi sie nie chcialo uzerac, ale pisalabym do skutku, bo moze to "tylko" 40 zl i "az" ,a w przypadku marek nie wchodzacych na promki sie przydaje.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89650959]Ja zawsze mieszam różne cienie z różnych paletek, to raczej normalne. Nie mam chyba żadnej paletki, w której na 100% odpowiadają mi wszystkie cienie.
[/QUOTE]
Zdarza mi sie ze tez mieszam, bo nie widze w tym problemu, ale przewaznie wystarcza mi jedna paleta na zrobienie oka.


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89650959]No właśnie, swatchami nie ma się co kierować, bo jednak inna skóra jest na powiekach, a inna na rękach. Poza tym inaczej się przecież na oku to wszystko układa, inny kąt padania światła itd.
Podoba mi się, że coraz więcej bjuti testerek robi 'naoczne' swatche.[/QUOTE]
Wlasnie. Ja sie nie kieruje swatchami nigdy, zawsze jak cos chce to kupuje, nie patrzac na swatche, bo wiem ze dopiero na oku bede wiedziec czy mi podchozj czy nie.
Jednak piszac o swatchach mialam na mysli ze jak macalam je na rece to same pojedyncze kolory wydawaly sie extra, jednak ich kombinacja na oku, nie do konca wychodzi, taka wow ze wzgledu na moc rozu i czerwieni. Niektore sie zlewaja i kontrast szlag trafia. Ale np jak sam jeden na oku z jakims matem to extra

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89650959]Haha, no do niektórych kolorów u Pat trzeba się mentalnie przygotować no i mieć odpowiednio 'nasyconą' kolorystycznie urodę.
Już się widzę w rubinach

Czyli ogólnie udana paletka, ale bez szaleństw i łał.
[/QUOTE]
Dobra, dzisiaj złapałam za rubinowy, bo intrygowal mnie nieziemsko I kurde, na oku bomba znaczy jak dla mnie, bo komus innemu kolorystyka oczywisc ie moze nei podejsc. Ale uzylam z baza Pat i na mokro i palcem i zero problemu, nieprzejrzystosc i moc pigmentu, zero osypu. Na sucho za to jak sprobowalam na pocztaku to nie, to typowy cien do pracy na mokro
Nie wiem czemu laski narzekaja na ten cien, na powiece serio ma moc, podoba mi sie najbardziej z tych 4 astralnych jak zwykle mam na odwrot niz reszta netu
Wyszeld mi taki krwisty sunrise, obłęd, jaram sie jak pchodnia ha ha


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89650959]A ja muszę stwierdzić, że coraz trudniej mi się skusić na nowe paletki
Ogromnie mnie to cieszy, bo kiedyś kupowałam wiele takich, które nie do końca mi pasowały, no ale skoro nowość, to trzeba brać.
Mądrzeję na stare lata czy co.
[/QUOTE]

Zazdroszcze, serio. ja sobie moge powtarzac jak mantre, zero nowych cieni, a nijak mi to nie wychodzi jak probuje wprowadzic w zycie Z tym, ze ja nie mam w palecie cieni, ktorych bym nei uzyla, jak cos mi sie nie podoba to nie kupie, ale taka Natasha czy Pat, to przewaznie mi sie niestety podoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-19 o 12:08
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 13:09   #3283
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kto dziś czeka na premierę nowej palety I need a nude od Natshy?
Ogromnie mi się podoba i na pewno kupię

Swoja drogą ciekawa drama - konta na insta sa blokowane za udostępnienie info o tej palecie czy nowej kolekcji Lancome a na reddit wszystko śmiga
Na YT w postach influ od kosmetyków z wyższej półki, to wszędzie widzę tę paletę. Trochę podobna do Glam, taka zalatujaca odcieniami taupe tylko z różowym klimatem. Ładna jest i ta mała Natasha też

A kupiła któraś z Was ostatnio ABH? No niby pisałam, że mam podobne odcienie ale jakoś tak się zastanawiam nad nią
edit chodzi mi o ostatnią paletkę ofcourse

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To prawda, ze ten siny ciemniejszy z Lila moze zrobic niektorym osobom krzywde na oku, ten drugi miej ale jest takie ryzyko.
Na bank podobne znajdziesz.
Ten taki jasno miedziany to w sumie kopia tego w nowej Mothership


Mnie sie zdarzalo ze dostalam zbuka, ale w takim stanie cienie, to nigdy, to naprawde musza miec na magazynie burdel ze hej, ze takie cos przeszlo
Moze troche zejdzie, nim punkty wroca?
No tez by mi sie nie chcialo uzerac, ale pisalabym do skutku, bo moze to "tylko" 40 zl i "az" ,a w przypadku marek nie wchodzacych na promki sie przydaje.


Zdarza mi sie ze tez mieszam, bo nie widze w tym problemu, ale przewaznie wystarcza mi jedna paleta na zrobienie oka.



Wlasnie. Ja sie nie kieruje swatchami nigdy, zawsze jak cos chce to kupuje, nie patrzac na swatche, bo wiem ze dopiero na oku bede wiedziec czy mi podchozj czy nie.
Jednak piszac o swatchach mialam na mysli ze jak macalam je na rece to same pojedyncze kolory wydawaly sie extra, jednak ich kombinacja na oku, nie do konca wychodzi, taka wow ze wzgledu na moc rozu i czerwieni. Niektore sie zlewaja i kontrast szlag trafia. Ale np jak sam jeden na oku z jakims matem to extra


Dobra, dzisiaj złapałam za rubinowy, bo intrygowal mnie nieziemsko I kurde, na oku bomba znaczy jak dla mnie, bo komus innemu kolorystyka oczywisc ie moze nei podejsc. Ale uzylam z baza Pat i na mokro i palcem i zero problemu, nieprzejrzystosc i moc pigmentu, zero osypu. Na sucho za to jak sprobowalam na pocztaku to nie, to typowy cien do pracy na mokro
Nie wiem czemu laski narzekaja na ten cien, na powiece serio ma moc, podoba mi sie najbardziej z tych 4 astralnych jak zwykle mam na odwrot niz reszta netu
Wyszeld mi taki krwisty sunrise, obłęd, jaram sie jak pchodnia ha ha




Zazdroszcze, serio. ja sobie moge powtarzac jak mantre, zero nowych cieni, a nijak mi to nie wychodzi jak probuje wprowadzic w zycie Z tym, ze ja nie mam w palecie cieni, ktorych bym nei uzyla, jak cos mi sie nie podoba to nie kupie, ale taka Natasha czy Pat, to przewaznie mi sie niestety podoba
Mnie nadal hamuje cena tych palet i kolorystycznie też "ale to już było", czyli na szczęście nie kusi

Ale niedawno zrobiłam sobie taki majkap w odcieniu bordowo-fioletowym z palety Hedej New Nude i użyłam nawet tych gliterowych cieni czerwonych, no i kurczę muszę przyznać, że strasznie mi się podobało to co wyszło Trochę takie odkrycie na nowo, bo czasem mam wyrzuty, że coś używam mniej i robię makijaż tymi najmniej używanymi cieniami. Ale to muszę mieć troszkę więcej czasu, żeby się pobawić na lajcie W małej Nude nawet zrobiło mi się denko w brzoskwiniowym macie

Z nowych paletek to kupiłam małą YSL nr 100 i mogłyby się mniej pylić te cienie, no i kurde mogli lepiej wkleić ten kompakt z cieniami w paletkę, bo mi wyleciał i miałam zawał To próbki są lepiej przyklejone do tych papierowych ulotek niż to Jak na taką markę to lipnie Same cienie ładne i makijaż glam wychodzi. Kupowałam na Bangerhead bo u nas były wyprzedany, a tam wszedł rabat i cena nawet lepsza wyszła.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2023-08-19 o 12:46
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 17:41   #3284
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Mala aktualizacja co do nowej palety Pat - jednak jest wiekszym sztosem, niz poczatkowo myslalam, co chwila latam do lustra podziwiac wytwor naoczny z Patowych cieni, a rubinowy kolor mnie kupil
Jeszcze kilka makijazy i bede miala pelna opinie, czy dalej tak uwazam, ale mysle ze tak.
Oczywiscie, tylko jak ktos lubi takie odcienie i tekstury oraz wykokczenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 17:53   #3285
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mala aktualizacja co do nowej palety Pat - jednak jest wiekszym sztosem, niz poczatkowo myslalam, co chwila latam do lustra podziwiac wytwor naoczny z Patowych cieni, a rubinowy kolor mnie kupil
Jeszcze kilka makijazy i bede miala pelna opinie, czy dalej tak uwazam, ale mysle ze tak.
Oczywiscie, tylko jak ktos lubi takie odcienie i tekstury oraz wykokczenia
Zainteresowałaś mnie tą paletką. Im dłużej o niej rozmawiamy, tym intensywniej o niej myślę
Obejrzałam kilka tutoriali na youtubie i widzę, że ma parę takich ślicznych kolorów Jakby weszła na nią jakaś porządna zniżka to kto wie...A weź Corii !
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 18:16   #3286
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89651285]Zainteresowałaś mnie tą paletką. Im dłużej o niej rozmawiamy, tym intensywniej o niej myślę
Obejrzałam kilka tutoriali na youtubie i widzę, że ma parę takich ślicznych kolorów Jakby weszła na nią jakaś porządna zniżka to kto wie...A weź Corii ![/QUOTE]

Ała, boli!
A tak serio, ja sie nie nastawialam z nia na cuda wianki po reckach, ale powiem, ze im dluzej ja nosze to tym bardziej jestem na tak i dostrzegam jej duzy urok. Nie zaluje ani troche zakupu, to na pewno.
Troche irytujace, ze niektore polaczone ze soba blyszczace odcienie na powiece sie zlewaja nieco, ale to tez jest plus, bo przejscia sa plynne
Ja ja bralam za 30%, nie kupuje nic u niej bez znizek mniejszych niz 20%

Btw, dzisiaj jako rozu uzylam z kolei dolnego matowego jasniejszego w tej palecie i tak mi sie spodobal na policzku, jak zaden typowy prawdziwy roz jaki uzywlalam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-19 o 18:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 18:18   #3287
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ała, boli!
A tak serio, ja sie nie nastawialam z nia na cuda wianki po reckach, ale powiem, ze im dluzej ja nosze to tym bardziej jestem na tak i dostrzegam jej duzy urok. Nie zaluje ani troche zakupu, to na pewno.
Troche irytujace, ze niektore polaczone ze soba blyszczace odcienie na powiece sie zlewaja nieco, ale to tez jest plus, bo przejscia sa plynne
Ja ja bralam za 30%, nie kupuje nic u niej bez znizek mniejszych niz 20%

Rozważę, pomyślę, poczekam na zniżki
Dzięki za opinię
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 18:30   #3288
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A kupiła któraś z Was ostatnio ABH? No niby pisałam, że mam podobne odcienie ale jakoś tak się zastanawiam nad nią
edit chodzi mi o ostatnią paletkę ofcourse
Myslalam jak wyszla nad ta ABH, ale potem stwierdzialm ze nie. Mimo ze niektore tutki z nia sa obledne to nie chce jej, bo wiem, ze uzyje 2-3 razy i pozbede sie tak samo, jak poprzednich. Ktorym nie mam nic do zarzucenia ale jakos szybko mi sie opatrzyly.


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mnie nadal hamuje cena tych palet i kolorystycznie też "ale to już było", czyli na szczęście nie kusi

Ale niedawno zrobiłam sobie taki majkap w odcieniu bordowo-fioletowym z palety Hedej New Nude i użyłam nawet tych gliterowych cieni czerwonych, no i kurczę muszę przyznać, że strasznie mi się podobało to co wyszło Trochę takie odkrycie na nowo, bo czasem mam wyrzuty, że coś używam mniej i robię makijaż tymi najmniej używanymi cieniami. Ale to muszę mieć troszkę więcej czasu, żeby się pobawić na lajcie W małej Nude nawet zrobiło mi się denko w brzoskwiniowym macie

Z nowych paletek to kupiłam małą YSL nr 100 i mogłyby się mniej pylić te cienie, no i kurde mogli lepiej wkleić ten kompakt z cieniami w paletkę, bo mi wyleciał i miałam zawał To próbki są lepiej przyklejone do tych papierowych ulotek niż to Jak na taką markę to lipnie Same cienie ładne i makijaż glam wychodzi. Kupowałam na Bangerhead bo u nas były wyprzedany, a tam wszedł rabat i cena nawet lepsza wyszła.
Dlatego nigdy nie kupuje ich w pelnej cenie Czasami mam je gratis.
Prawda taka, ze wszytsko juz bylo i ciezko zeby jakies nowe odcienie sie pojawily, co najwyzej formuly, chociaz nie wiem co jeszcze moizna wymyslec nowego

Tez takie zabawy zapomnianymi cieniami mi sie zdarzaja i tez pozytywnie


Z tego co ogladalam na YT, to ta 100 "tak ma", ze glownie ona wypada, duzo osob na to sie skarzylo. Moja mi nie wypadla , za to mi lata 400-ka
A pyla sie, bo to prasowane pigmenty wiec w sumei taka ich uroda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-19 o 21:44
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 21:25   #3289
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myslalam jak wyszla nad ta ABH, ale potem stwierdzialm ze nie. Mimo ze niektore tutki z nia sa obledne to nie chce jej, bo wiem, ze uzyje 2-3 razy i pozbede sie tak samo, jak poprzednich. Ktorym nie mam nic do zarzucenia ale jakos szybko mi sie opatrzyly.




Dlatego nigdy nie kupuje ich w pelnej cenie Czasami ma je gratis.
Prawda taka, ze wszytsko juz bylo i ciezko zeby jakies nowe odcienie sie pojawily, co najwyzej formuly, chociaz nie wiem co jeszcze moizna wymyslec nowego

Tez takie zabawy zapomnianymi cieniami mi sie zdarzaja i tez pozytywnie


Z tego co ogladalam na YT, to ta 100 "tak ma", ze glownie ona wypada, duzo osob na to sie skarzylo. Moja mi nie wypadla , za to mi lata 400-ka
A pyla sie, bo to prasowane pigmenty wiec w sumei taka ich uroda
Nad ABH pomyślałam jak była zniża -25% na makijaż na Sepho i na nią o dziwo wchodziła, ale jakoś zniżka minęła, a ja nie ogarnęłam tematu. Trochę większe zniżki jednak sprawiają, że pojawiają się nieplanowane chciejstwa.

Jak Pat wypuści taką gdzie kolorystycznie wszystko mi podejdzie to może i się skuszę w końcu, ale nie ma na razie takiej co bym chciała 100% więc i nie mam ciśnienia na kupno.

Te cienie YSL są wklejone na taki klej jak na na ulotkach z próbkami, no serio żenua... i właśnie z ulotek z próbek zdrapałam płatki tego kleju, docisnęłam tą wypraskę i się jako tako trzyma Nie popisali się tutaj To jak chciałam rozbroić paletkę za klika złotych i wypraskę sobie odkleić, żeby do większej magnetycznej przełożyć musiałam się nasiłować, bo tak klej trzymał, a tu takie coś. Przynajmniej cienie się bronią, ale feedback do marki powinien iść, żeby sobie nie pozwalali na takie rzeczy, no bo sorry oczekujemy fancy opakowań gdzie czuć jakość, a tu mi chińczykiem zaleciało
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-19, 21:59   #3290
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nad ABH pomyślałam jak była zniża -25% na makijaż na Sepho i na nią o dziwo wchodziła, ale jakoś zniżka minęła, a ja nie ogarnęłam tematu. Trochę większe zniżki jednak sprawiają, że pojawiają się nieplanowane chciejstwa.

Jak Pat wypuści taką gdzie kolorystycznie wszystko mi podejdzie to może i się skuszę w końcu, ale nie ma na razie takiej co bym chciała 100% więc i nie mam ciśnienia na kupno.

Te cienie YSL są wklejone na taki klej jak na na ulotkach z próbkami, no serio żenua... i właśnie z ulotek z próbek zdrapałam płatki tego kleju, docisnęłam tą wypraskę i się jako tako trzyma Nie popisali się tutaj To jak chciałam rozbroić paletkę za klika złotych i wypraskę sobie odkleić, żeby do większej magnetycznej przełożyć musiałam się nasiłować, bo tak klej trzymał, a tu takie coś. Przynajmniej cienie się bronią, ale feedback do marki powinien iść, żeby sobie nie pozwalali na takie rzeczy, no bo sorry oczekujemy fancy opakowań gdzie czuć jakość, a tu mi chińczykiem zaleciało
A to nie, nie mam tak, ze jak jakas promocja duza, to kusi cos, co nie mam na wish liscie, albo nie chcialam wczesniej.

No tak, kazdy ma inaczej, wiadomo, ze jak nie pasuje cos w 100% to bez sensu.
Ja uzywam kazdy cien w paletach, ale lubie zabawe makiajzem, kolorem moze dlatego.

No widzialam, w mojej 400 w sumie to nawet gorsze to klejenie niz na tych ulotkach, bo z karteluszkow czasem ciezko mi odrywac te probki, a w tej palecie wylatuje samo - gratis w cenie chyba

A gdzie tam jakosc, teraz marki nawet te z gornej polki w kulki sobie leca i buble wypuszczaja, zalew tandety i chinszczyzny trwa w najlepsze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-19 o 22:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 23:58   #3291
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kurcze, a mi podobają się swatche z tej nowej paletki Denony... Od czasu Glam nie kupiłam żadnej z powodu banu. I tak powinno pozostać. Ale troszkę kusi.

A jak oceniacie jakość cieni Zoeva?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 00:49   #3292
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kurcze, a mi podobają się swatche z tej nowej paletki Denony... Od czasu Glam nie kupiłam żadnej z powodu banu. I tak powinno pozostać. Ale troszkę kusi.

A jak oceniacie jakość cieni Zoeva?
Przed chwilą widziałam filmik ze swatchami i mi się też podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 15:19   #3293
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2023-08-20 o 15:23
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 07:07   #3294
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89649189]
Chociaż ostatnio nie mam weny na zakupy. Jestem poważnie chora, czekam na szpital. Trzymajcie kciuka, może szybko nie wykituję.Ogólnie czuję się zayebiście wyróżniona, bo wykryto mi chorobę na którą rocznie zapada kilka osób na milion. Można ? Można.
[/QUOTE]

Zdrowia Ci życzę!

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Nieee, udaję, że nie widzę🤣🤣 Śliczna jest
Tez już girkami przebieram kiedy się pojawi... Ale patrząc na to jak szybko Starlette się wyprzedała i nie ma kolejnych dostaw kiepsko to widzę...

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po 10 dniach w koncu dotarla do mnie z Cult Mini Starlette. Jest dokladnie taka, jak oczekiwalam. Ale mialam obie palety z ktorych pochodza cienie, wiec je znalam i zawsze chcialam miec je osobno.

Poza tym przede mna tetsy nowej Mthrshp
Ciągle na nią czekam aż wróci na cult...

Mnie ta nowa paleta od Pat zawiodła - tzn. nie kupiłam jej bo mam VI i VII chyba i dla mnie są bardzo podobne...

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
A nowa Natasha mi się bardzo podoba, czekam na recenzje ale coś mi się wydaje ze kupię a Glam a pójdzie w świat, ostatnio się nią malowałam na wesele i jakoś tak meh…te maty chyba zbyt szare a w tej nowej wpadają trochę w róż, dla mnie to akurat dobrze bo lubię takie odcienie.
Ja Glam puściłam w świat była dla mnie za ciemna...
W ogóle natasha lubi ciemne cienie - my dream palette jest tak ciemna, że mogę użyć kilka kolorów z niej dosłownie a resztę to tak ciut ciut delikatnie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 11:07   #3295
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To jak chciałam rozbroić paletkę za klika złotych i wypraskę sobie odkleić, żeby do większej magnetycznej przełożyć musiałam się nasiłować, bo tak klej trzymał
Mam dobry patent na to.

Trzeba suszarką do włosów podgrzać cień od spodu. Mocno, aż będzie gorący, wtedy klej łatwiej puszcza
Nie pytałaś, ale masz dobrą radę Ja często majstruję przy paletkach, tworzę własne kompozycje, też przekładam poszczególne cienie do paletek magnetycznych. Tylko dzięki temu jestem w stanie to wszystko poupychać w/na toaletce.

Muszę obejrzeć swoje paletki z YSL; mam nr 600 i 4.
Dawno temu to kupiłam, ale oczywiście nie były jeszcze wnikliwie oglądane. Przyjechały, wyjęłam z pudełka i sru do szuflady.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Zdrowia Ci życzę!


Dziękuję Za 10 dni idę do szpitala

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
W ogóle natasha lubi ciemne cienie - my dream palette jest tak ciemna, że mogę użyć kilka kolorów z niej dosłownie a resztę to tak ciut ciut delikatnie
Też mam z tym problem. Zbyt nasycone kolory nie dla mnie. A faktycznie wiele marek się w nich lubuje.
Najbardziej 'nośne' dla mnie są cienie od Charlotte Tilbury.
Pat z kolei miażdży pod tym względem. Tego to już używam w aptekarskich ilościach.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-08-21 o 14:11
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 11:12   #3296
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O, na pewno będę chciała się bliżej przyjrzeć
A propos przyglądania się.
Miałam Cię już kiedyś Olu zapytać o ten szaleńczo pożądany na wiosnę róż od Chanel.
Używasz go ? Jakie opinie po dłuższym czasie ?
Czy leży gdzieś na dnie ?
Ciekawa jestem, bo mam na oku aukcję na ebayu ale ciągle to cudo jest dość drogie i nie wiem czy kupować czy odpuścić.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-08-21 o 11:13
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 13:22   #3297
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ale patrząc na to jak szybko Starlette się wyprzedała i nie ma kolejnych dostaw kiepsko to widzę...[

Ciągle na nią czekam aż wróci na cult...

Mnie ta nowa paleta od Pat zawiodła - tzn. nie kupiłam jej bo mam VI i VII chyba i dla mnie są bardzo podobne...
No wyjatkowo szybka poszla Starlette wszedzie, pewnie dlatego, ze kolorystyka fajna.
Z ta midi nowa tez tak moze byc.

A, bo Pat jest specyficzny, trzeba bardzo lubic jej cienie, makijaz a la glamour, wykonczenie cieni i kolorystyke konkretna inaczej nie ma co sie porywac z kupowaniem jej palet. 11-ka to odcienie bardzo mocnego zachodu slonca, cos jak Nataszy Sunrise.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89652274]A propos przyglądania się.
Miałam Cię już kiedyś Olu zapytać o ten szaleńczo pożądany na wiosnę róż od Chanel.
Używasz go ? Jakie opinie po dłuższym czasie ?
Czy leży gdzieś na dnie ?
Ciekawa jestem, bo mam na oku aukcję na ebayu ale ciągle to cudo jest dość drogie i nie wiem czy kupować czy odpuścić.[/QUOTE]

Ja nie Ola, ale moj czeka na mnie ciagle jeszcze w USA, dopiero na poczatku wrzesnia dostane jak siostra kolezanki wroci stamtad i szczerze to chyba sprzedam, bo juz mi sie go odechcialo z tego czekania od maja czy kiedy tam wyszedl
Tym bardziej, ze kolezanka mi go kupila u siebie, ale wyszlo duzo drozej tam z ich z taxem i kursem dolara, bo ponad 4 stowy
W internetach tez w sumie juz cisza o nim, malo kto o nim wspomina w ulubionych etc, wiec chyba nie warto
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 13:27   #3298
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie Ola, ale moj czeka na mnie ciagle jeszcze w USA, dopiero na poczatku wrzesnia dostane jak siostra kolezanki wroci stamtad i szczerze to chyba sprzedam, bo juz mi sie go odechcialo z tego czekania od maja czy kiedy tam wyszedl
Tym bardziej, ze kolezanka mi go kupila u siebie, ale wyszlo duzo drozej tam z ich z taxem i kursem dolara, bo ponad 4 stowy
W internetach tez w sumie juz cisza o nim, malo kto o nim wspomina w ulubionych etc, wiec chyba nie warto
To faktycznie trochę to trwa

Fakt, już nikt o tym nie mówi nigdzie, a ja ciągle na ten róż choruję, szok.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 13:56   #3299
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89652453]To faktycznie trochę to trwa

Fakt, już nikt o tym nie mówi nigdzie, a ja ciągle na ten róż choruję, szok.[/QUOTE]

No bo siostra kolezanki dopiero teraz leciala do usa, wiec stad czekanie. A nie chcialam wysylki kurierem bo kolejne dodatkowe koszta to bez sensu, kiedy i tak niemalo wyszedl juz.
Mnie juz przeszlo ale pewnie do reki zbede swoj, bo mysle ze sporo osob dalej by go chetnie kupilo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 14:13   #3300
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Ech, chciałabym mieć te lata. 30+ to najlepsza dekada w życiu człowieka
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.