Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 12:26   #271
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Ja swojej chrześniaczce na komunię kupiłam komórkę (bardzo prosty model Nokii, bez udziwnień) na kartę. Do tego ilustrowana biblia dla dzieci (z dedykacją na pierwszej stronie) i książkę z baśniami (lubi czytać).
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:11   #272
vilemo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

A ja znalazłam takie fajne buto-wrotki- nadają się i dla dziewczynki i dla chłopca- tutaj możecie zobaczyć: frupi.pl/oferta/pokaz/884.
vilemo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:06   #273
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Ja mam komunię siostry 27. Miałam 100 zł do wydania na nią, a w końcu razem znalazłyśmy piękny, srebrny pierścionek za około 60 zł. Fajna, delikatna pamiątka.
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:55   #274
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

mam pytanie czy taka mp3 http://allegro.pl/odtwarzacz-muzyczn...315427073.html nadaję się na prezent ? oczywiście coś do niego dokupie
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 20:05   #275
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez pepuszek04 Pokaż wiadomość
mam pytanie czy taka mp3 http://allegro.pl/odtwarzacz-muzyczn...315427073.html nadaję się na prezent ? oczywiście coś do niego dokupie
Jeśli chodzi o sprzęt to ja akurat zawsze wolę zainwestować w coś porządniejszego... A ile możesz przeznaczyć na cały prezent?
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 06:24   #276
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Zgadzam się z poprzedniczką, może warto wydać kilka złotych więcej i kupić lepsze mp3.
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 18:55   #277
pepuszek04
Raczkowanie
 
Avatar pepuszek04
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 250
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Myślałam żeby tak z 80 zł na to przekazać nie pracuje to zaszaleć nie mogę a pieniędzy dać też bo mały jest gapowaty to gdzieś wrzuci i zapomni i nie wiem też czy mp3 to wg dobry pomysł czy lepiej jakąś grę planszową kupić do tańszej mp3 czy cos w tym stylu?? może piłkę ? sama nie wiem :/

Edytowane przez pepuszek04
Czas edycji: 2012-05-17 o 19:11
pepuszek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 06:54   #278
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Piłka to też dobry pomysł - teraz euro się zbliża
Jeśli masz 80 zł do wydania to możesz spróbować z mp3 - poszukać jakiegoś za 70 zł + przesyłka, na pewno będzie lepsze niż za 30

Ja myślę, że lepiej kupić jedną rzecz a porządną. Fajną gre ciężko Ci będzie kupić za 40 zł (przerabiałam to przed Świętami).
Jeśli naprawdę chcesz kupić 2 rzeczy, to zdecydowałabym się na mp3 i piłkę, ewentualnie jakąś książkę jeśli wiesz czym chłopak się interesuje.
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 07:44   #279
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

ja tez potrzebuje prezentu dla chlopaka na komunie tak do 100 zł, i kompletnie nie wiem co kupic, jakis szczegolnych zainteresowan nie ma, myslalam o biblii albo jakiejs innej ksiazce ale nie wiem mp3 juz ma :P moze jakies pomysly?
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 06:55   #280
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
ja tez potrzebuje prezentu dla chlopaka na komunie tak do 100 zł, i kompletnie nie wiem co kupic, jakis szczegolnych zainteresowan nie ma, myslalam o biblii albo jakiejs innej ksiazce ale nie wiem mp3 juz ma :P moze jakies pomysly?
czytalam ostatnio, że hitem tego roku jest jeż pigmejski
ale tak serio...ktoś tu albo w innym wątku pisał o Biblii dla dzieci, można spróbować z drugiej strony można się spodziewać, że ktoś inny też na to wpadnie
Za 100 zł kupisz jakąś fajną grę planszową, albo jakiś album/książkę z samochodami? Ja mam małą styczność z dziećmi ale chyba samochodami się chłopcy interesują
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 08:10   #281
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

moja chrześnica na komunię dostała rower, rolki, tablet, kolczyki, bransoletki, zegarek, pismo święte i pieniądze. Największą rewelacją okazały się rolki
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 19:17   #282
Dewindraoi
Przyczajenie
 
Avatar Dewindraoi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 30
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Za moich czasów dobre były pieniądze, medalik, rower, czy zegarek. A teraz? Ludzie powariowali. Co chwilę słyszę co lepszy prezent: konsola, laptop, quad i inne duperele. Jeśli na laptopa by się złożyli wszyscy goście to jeszcze przejdzie. Sam jestem chrzestnym, ale wiem na pewno, że nie będę przesadzał. Uważam, że ludzie przeginają. NA ślub się daje mniejsze prezenty. A żądania dzieci w sprawie prezentów to są już absolutnie bezczelne. Nie dajmy się zwariować.
Dewindraoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:07   #283
kasienka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Wydaje mi się, że "spiralą napędową" w kwestii prezentów komunijnych, w większości przypadków są rodzice. Wg mnie dziecko 8-9 letnie jest jeszcze za głupie (bez obrazy) na takie wymyślne prezenty samo z siebie. A laptop takiemu dziecku- w ogóle po co? Na tym etapie dziecko powinno pisać ręką, żeby ją "wyrabiać", a nie stukać w klawisze. Nie uwierzę również, że potrzebuje go do szkoły czy nauki, tylko i wyłącznie do zabawy (ale to moje zdanie, z którym możecie się nie zgodzić).
kasienka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:19   #284
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

A ja tak czytam o tych drogich prezentach i mysle sobie ze to chyba tak nie do konca jest...
Mam 3 dzieci,w najblizszej rodzinie dzieci gromada,komunie prawie co rok i jakos nie spotkalam się z takimi wymaganiami.Ani ze strony dzieci ani ze strony rodziców.Pytalam swoje dzieci,co ich koledzy,kolezanki dostawaly w prezencie i naprawdę nie bylo jakichs wyskokowych .Jesli juz,to po komunii,za zebrane pieniązki,rodzice kupowali jakąś drozszą rzecz.Ja tez np kupilam dzieciom komputer.Pierwszy jaki mieli,to wlasnie za pieniązki z komunii.Nigdy nie slyszalam ,zeby jakies dziecko z mojego otoczenia oczekiwalo czy wręcz ządalo bardzo drogiego prezentu .Jesli juz czegos ktores oczekiwalo,to najczęsciej byl to rower.
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:42   #285
Dewindraoi
Przyczajenie
 
Avatar Dewindraoi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 30
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Pagata masz absolutną rację. Wiele zależy od rodziny w jaki sposób do tego wydarzenia podchodzi. Nie mniejszy jednak wpływ ma po prostu środowisko. Sąsiad sąsiada nakręca. Ostatnio dalszy znajomy kupił na komunię 32cale tv oraz konsolę. No i po co?
Dewindraoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 15:48   #286
heksita
Raczkowanie
 
Avatar heksita
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: zza tęczowej granicy
Wiadomości: 295
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez Dewindraoi Pokaż wiadomość
Pagata masz absolutną rację. Wiele zależy od rodziny w jaki sposób do tego wydarzenia podchodzi. Nie mniejszy jednak wpływ ma po prostu środowisko. Sąsiad sąsiada nakręca. Ostatnio dalszy znajomy kupił na komunię 32cale tv oraz konsolę. No i po co?
Żeby pograć samemu .
heksita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 17:55   #287
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez minusik Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wyjątkowy prezent na Komunię to polecam Gwiazdkę z Nieba. Gwiazdkę taką można kupić w tubie i kosztuje to wtedy 47zł a jak byś chciała np w drewnianym kuferku to pakiet taki kosztuje 97zł warto się zainteresować
minusik ja się dziwie,ze ty jeszcze bana nie dostalas
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:27   #288
ewelajna181
Raczkowanie
 
Avatar ewelajna181
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 153
Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Witam! mam taki problem-za 4 miesiące mój chrześniak idzie do Komunii i nie mam pomysłu co mogłabym mu kupić jak czytałam na innych forach to po prostu aż w głowie się nie mieści jakie rzeczy teraz daje się dzieciom na komunię!!! Dzwoniłam wczoraj do chrzestnego i on kupuje rower a ja... no naprawdę nie mam pomysłu... Niby jeszcze 4 miesiące i mam czas ale to tak szybko zleci,że nawet nie będę wiedziała kiedy... Może ktoś z Was też jest chrzestnym i ma w maju komunię chrześniaka? Podzielcie się proszę jakie pomysły na prezent komunijny Wy macie bo ja mam kompletną pustkę w głowie...
__________________
„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”
ewelajna181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:34   #289
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

w tamtym sezonie najmodniejszym prezentem był jeż pigmejski

A tak na serio, myślę że najlepiej zrobisz jak spytasz samego zainteresowanego albo jego rodziców.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 14:41   #290
ewelajna181
Raczkowanie
 
Avatar ewelajna181
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 153
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
w tamtym sezonie najmodniejszym prezentem był jeż pigmejski

A tak na serio, myślę że najlepiej zrobisz jak spytasz samego zainteresowanego albo jego rodziców.
Pytałam już to usłyszałam od rodziców standardową odpowiedź- dziecko nie idzie do komunii po prezent,a jak ktoś będzie chciał coś kupić to kupi prezent taki na jaki może sobie pozwolić... a młody powiedział ,że nie wie co by chciał :/
__________________
„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”
ewelajna181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:42   #291
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Może jakąś wieżę do pokoju? Za czasów mojej komunii zazwyczaj tak właśnie było - chrzestny rower a chrzestna wieżę
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:49   #292
ewelajna181
Raczkowanie
 
Avatar ewelajna181
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 153
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Może jakąś wieżę do pokoju? Za czasów mojej komunii zazwyczaj tak właśnie było - chrzestny rower a chrzestna wieżę
Ma już jakiś tam sprzęt...
__________________
„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”
ewelajna181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 14:51   #293
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

A nie wiesz kompletnie czym się interesuje? Mój brat cioteczny po prostu kocha dinozaury i swoją wiedzą na ten temat mógłby zagiąć niejednego eksperta. W zeszłym roku na komunię dostał super zestaw książek i filmów na ten temat, cieszył się jak oszalały Może coś w tą stronę?
Oczywiście niekoniecznie na temat dinozaurów
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:02   #294
ewelajna181
Raczkowanie
 
Avatar ewelajna181
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 153
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A nie wiesz kompletnie czym się interesuje? Mój brat cioteczny po prostu kocha dinozaury i swoją wiedzą na ten temat mógłby zagiąć niejednego eksperta. W zeszłym roku na komunię dostał super zestaw książek i filmów na ten temat, cieszył się jak oszalały Może coś w tą stronę?
Oczywiście niekoniecznie na temat dinozaurów
Wstyd się przyznać ale nie wiem czym się interesuje... Ja od kilku lat jestem w Holandii i tylko jak jadę do Polski to Go odwiedzam i to też jak mam czas...chrzestna ze mnie taka jak z koziej d*** trąba...
__________________
„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”
ewelajna181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:08   #295
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

a może jakiś mikroskop/teleskop/luneta? W tamtym roku syn mojej sąsiadki dostał taką wypasioną lunetę na komunię. I dziecko które większość czasu spędzało przy komputerze jest teraz zafascynowane kosmosem, ktoś miał świetny pomysł Ale pewnie nie każdy by się z tego ucieszył.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 17:41   #296
ewelajna181
Raczkowanie
 
Avatar ewelajna181
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 153
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
a może jakiś mikroskop/teleskop/luneta? W tamtym roku syn mojej sąsiadki dostał taką wypasioną lunetę na komunię. I dziecko które większość czasu spędzało przy komputerze jest teraz zafascynowane kosmosem, ktoś miał świetny pomysł Ale pewnie nie każdy by się z tego ucieszył.
no podejrzewam,że mój chrześniak by się z tego nie ucieszył... myślałam może nad tabletem albo założeniem książeczki oszczędnościowej którą bedzie mógł wykorzystać dopiero jak ukończy 18 lat... ale nie wiem czy to dobry pomysł...
__________________
„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”
ewelajna181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 18:36   #297
Joasia3212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 49
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Cytat:
Napisane przez ewelajna181 Pokaż wiadomość
no podejrzewam,że mój chrześniak by się z tego nie ucieszył... myślałam może nad tabletem albo założeniem książeczki oszczędnościowej którą bedzie mógł wykorzystać dopiero jak ukończy 18 lat... ale nie wiem czy to dobry pomysł...
Właśnie mam ten sam problem mój chrześniak ma Komunię Świętą 19 maja i nie mam pojęcia co można mu kupić Też zastanawiam się nad jakimś najnowszym tabletem bądź też najnowszą grą psp. Znajomi twierdzą że teraz wydatek chrzestnych na Komunię Świętą powinien być nie mniejszy niż 2,500 zł na głowę - DLA MNIE NIESTETY JEST TO PRZESADA.
Ciężko coś kupić maluchowi który ma już bardzo wiele rzeczy w domu. Również zastanawiałam się nad opcją założenia konta oszczędnościowego - ale chyba lepiej coś kupić zawsze chłopak będzie miał radochę z tego Ja również chętnie skorzystam z jakiś Waszych sugestii...
Joasia3212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 18:43   #298
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Tylko nie kupuj mu czasem quada. Mój mały sąsiad dostał takiego na komunie i dzień w dzień przez cały miesiąc, 12h dziennie purkał tym pod moim oknem

Może gitara? Jakiś instrument?
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 19:59   #299
ewelajna181
Raczkowanie
 
Avatar ewelajna181
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 153
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Cytat:
Napisane przez Joasia3212 Pokaż wiadomość
Właśnie mam ten sam problem mój chrześniak ma Komunię Świętą 19 maja i nie mam pojęcia co można mu kupić Też zastanawiam się nad jakimś najnowszym tabletem bądź też najnowszą grą psp. Znajomi twierdzą że teraz wydatek chrzestnych na Komunię Świętą powinien być nie mniejszy niż 2,500 zł na głowę - DLA MNIE NIESTETY JEST TO PRZESADA.
Ciężko coś kupić maluchowi który ma już bardzo wiele rzeczy w domu. Również zastanawiałam się nad opcją założenia konta oszczędnościowego - ale chyba lepiej coś kupić zawsze chłopak będzie miał radochę z tego Ja również chętnie skorzystam z jakiś Waszych sugestii...
2,500zł na głowę?to już chyba lekka przesada...oj będzie ciężko z tym prezentem
__________________
„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”
ewelajna181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 20:10   #300
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Co kupić na Pierwszą Komunię Św.?

Mój dostał Szkołę Przetrwania Beara Gryllsa i kompas, z tego najbardziej się cieszył. Od chrzestnych (wspólnie) dostał playstation. Nie używamy, wywiozłam do mojej mamy i tam gra kilka razy w roku.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.