Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 11:46   #241
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cześć
chrześnica męża ma komunię... jakie macie typy?
Mama komunistki powiedziała że fajna będzie kasa i np. biżuteria (dziewczynka ma przebite uszy). Ile dajecie? Jeśli możecie się podzielić taką informacją mamy sporo wydatków tego roku ale nie chcę żeby wypadło głupio...
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:23   #242
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Mąż chrześnicy dawał tylko kasę, 500zł - dla nas sporo, ale w sumie dlatego, że tatuś małej się niejako na nią wypina, a ja w dzień komunii rodzić zaczęłam no i tatuś chrzestny też nie był obecny Ale uważam, że to sporo.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:48   #243
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

za miesiąc komunię ma chrześniak męża i też mamy dylemat co podarować...Mąż nie ma kontaktu z chrzesną chłopca więc nie ma nawet jak dogadać co ona kupuje. Nie chcemy dawać pieniędzy...
Myślałam o rolkach albo rowerze?
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 16:38   #244
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

dokładnie, Rolki lub rower to dobry pomysł Tylko dopytaj czy aby nikt inny takiego prezentu nie planuje mu sprawić. A dla dziewczynki? biżuteria
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 18:01   #245
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

ja mam dwoch chlopców i raczej na desce jezdza nic na rolkach,na rolkach to córka
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 18:52   #246
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Teraz dużo trudniej kupić coś fajnego na komunię, bo zazwyczaj dzieciaki wszystko mają. Dlatego dużo osób po prostu daje pieniądze.

Jeśli chodzi o prezent, to rolki albo rower, jeśli dzieciak nie ma, jak najbardziej. Ze sprzętów może jakaś wieża, ipod, może cyfrówka. U mnie popularna jest też biżuteria dla dziewcząt, ale moim zdaniem to kiepski pomysł. Chyba, że obdarowywana sama sobie zażyczy

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez justynka1989 Pokaż wiadomość
Ja byłam rok temu na komunii i dziewczynka dostała także laptopa.... Dla mnie to jest tragedia co się teraz dzieje. Na komunię uważam, że powinno się dostać jakiś złoty łańcuszek bądź kolczyki na pamiątkę, może być rower (tradycyjnie). Ale nie laptopa. Niedługo będziemy na komunię zakładać konta i wpłacać pieniądze na przyszły samochód. Mam 21 lat, ale wg mnie prezenty typu laptop to ogólnie za drogie prezenty na każdą okazję.
Akurat dziecku, zwłaszcza chrześniakowi, założenie lokaty na chrzest czy komunię uważam za dobry pomysł. Zwłaszcza, jeśli mamy kupić coś nieprzydatnego. Nie mówię tu o wpłacaniu nie wiadomo jakich kwot, ale wydaje mi się to bardzo rozsądne.
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 09:47   #247
RudaOla
Przyczajenie
 
Avatar RudaOla
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Ja swojemu chrześniakowi na I Komunię podarowałam gitarę, ale sprawa była o tyle dla mnie prosta, że on o niej marzył od dawna. Może dobrym pomysłem byłaby rozmowa z dzieciaczkiem tak, aby wybadać (oczywiście nie wprost) czy o czymś marzy. Warto, aby to był prezent na lata, a nie jakiś gameboy, czy PSP, który juz za sezon się znudzi i trafi do szuflady lub szafy.
__________________
☺ [Ciekawe linki] [Rękodzieło] [Nauka angielskiego] [Video przepisy] ☺
RudaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 10:21   #248
kascok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Moja siostra ma w tym roku komunię i rodzice bardzo prosili żeby nie kupować jej żadnych laptopów, mp4, telefonów i tego typu rzeczy. Z tego co wiem to chrzestni kupują rower, biblię, mój brat kolczyki i łańcuszek. Dlatego ja pomyślałam że zbiorę wszystkie jej zdjęcia od urodzin aż po dziś i zrobię piękny kolorowy album w technice scrabook. Bedzie miała pamiątkę na całe życie.
kascok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 18:51   #249
kasienka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez RudaOla Pokaż wiadomość
Ja swojemu chrześniakowi na I Komunię podarowałam gitarę, ale sprawa była o tyle dla mnie prosta, że on o niej marzył od dawna. Może dobrym pomysłem byłaby rozmowa z dzieciaczkiem tak, aby wybadać (oczywiście nie wprost) czy o czymś marzy. Warto, aby to był prezent na lata, a nie jakiś gameboy, czy PSP, który juz za sezon się znudzi i trafi do szuflady lub szafy.
A co w przypadku, gdy dziecko ma wszystko na zawołanie i prezent o jakim marzy sporo kosztuje? Ja niedługo mam komunię chrześniaka - rodzina, ale jakoś nie utrzymujemy bliskich kontaktów (matka ogranicza kontakty z rodziną ojca, do której należę). Dziecko ma praktycznie wszystko, a ja mam na wychowaniu 2 swoich dzieci, jestem osobą bezrobotną, mąż zarabia praktycznie na rachunki, w dodatku 2 miesiące temu palił się nam dom (no i nie ma kasy na remont). Nie stać mnie na wyszukany prezent, a w tej rodzinie to się liczy. Najchętniej odmówiłabym udziału, ale z drugiej strony chciałabym widzieć, jak mój chrześniak przystępuje do tego sakramentu...

Edytowane przez kasienka85
Czas edycji: 2012-04-24 o 18:53
kasienka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 13:38   #250
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Kasienka85 - ja uważam, że każdy wydaje na prezent tyle ile może. Nie na miejscu jest by mieć jakieś uwagi względem tego kto co i za ile kupił. Jeżeli znają Waszą sytuację to zdają sobie na pewno sprawę, że nie macie możliwości przeznaczyć na prezent kosmicznej kwoty.
Może w takim wypadku jakaś pamiątka związana z wiarą, jakaś książka? A jeśli ma wszystko czyli np. aparat fotograficzny to może album na zdjęcia?

Swoją drogą znajomy mojej koleżanki pytał się jej ostatnio czy 1000 zł w prezencie na komunię to nie za mało, chociaż chrzestnym nie jest Dla mnie np. to kosmiczna kwota zarówno dla chrzestnego jak i nie. Ale prawda jest taka, że każdy patrzy na to przez pryzmat tego na co mógłby sobie pozwolić.
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 18:16   #251
kasienka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Dzisiaj widziałam się z rodzicami chrześniaka. Jego matka kilkakrotnie w czasie rozmowy wspominała, że w lokalu za 1 osobę trzeba zapłacić 120zł. Jeśli tym chciała mi dać do zrozumienia, że "poniesie"na nas (przynajmniej na męża i na mnie, nie licząc już dzieci, które też są w zaproszenie wpisane) taki koszt, to ja niestety nie jestem w stanie nawet połowy tego "zwrócić". Myślałam o jakimś fajnym albumie, ale to nie wzbudzi w nim zainteresowania, bo mały to typ rozrabiaki - najlepszy prezent to pistolety i akcesoria militarne ale ja jestem tego przeciwniczką. Chciałam kupić jakiś fajny zegarek, ale za taki trzeba dać min. 100zł (a dla mnie na chwilę obecną to bardzo dużo)
kasienka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 19:22   #252
Goonita
Raczkowanie
 
Avatar Goonita
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 393
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

W tym roku mam dwie Komunie, i na obu jestem Chrzestną. Chrześniaczce kupiłam złoty łańcuszek z medalikiem Matki Boskiej, który jest w kształcie serca, a Chrześniakowi kupiłam rower. I nie interesuje mnie to co będą komentować na temat tego co dałam w prezencie Chrześniakom - mam to w głębokim poważaniu. Podaruję im to na co mnie stać i tyle.
__________________
27.11.11 Już jako My
07.07.2013 Zaręczyny
15.08.2015

10.11.2015 Odszedł ukochany Aniołek
21.04.2016 Straciliśmy drugiego Aniołka
28.04.2017 Planowany termin porodu
Goonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 19:37   #253
kasienka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

W sumie to mi się przypomniało, że mały interesuje się rycerzami i rycerstwem. Chciałam kupić jakiś fajny album (nie książkę), ale nie znalazłam nic interesującego. Może ktoś z "wizażanów" mógłby polecić coś ciekawego o tej tematyce (najlepiej ktoś, kto się na tym zna )
kasienka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 21:36   #254
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

rozmawiałam ze znajomym, on na komunię swojej chrześnicy w tym roku kupił laptopa. wg mnie trochę przesada, no ale skoro go stać to niech się dziecko cieszy.

a ja dziś byłam z mamą na komunijnych zakupach i kupiłyśmy złotą biżuterię (tak mi się spodobała, że pewnie sama bym taką nosiła ) wyszło jakoś 450zł, pewnie gdybyśmy mogły to byśmy kupiły coś droższego, ale że z kasą teraz średnio to mam nadzieję, że małej się taki prezent spodoba
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 22:00   #255
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Loloo, ale przecież prezent za 450zł to kolosalna kwota!

To co w takim razie na ślub? prezenty, które dostaliśmy było dużo tańsze niż 450zł
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 10:50   #256
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Jestem mamą tegorocznego komunisty. Swoim gościom nigdy nie sugerowałam absolutnie niczego, mój syn również - uważam, że każdy podaruje to, co uzna za słuszne. Sprzeciwiłam się tylko absurdalnym i drogim prezentom, bo uważam, że drugoklasiście nie jest potrzebny ani quad, ani laptop, ani wypasiona komórka.
Słyszę rozmowy rodziców, a i dziecko powtarza to, co usłyszało od kolegów w szkole. Większość dzieci chwali się, że dostaną drogi sprzęt elektroniczny, jednej dziewczynce chrzestny obiecał biżuterię za ponad 1500 zł. U syna w klasie w tym roku modna jest trampolina, ale koniecznie ogromna i droga. Są dzieci, które czekają na ten dzień jedynie ze względu na obiecane prezenty.
A podawanie ceny przyjęcia gościom i uświadamianie ich, ile się płaci za ich ugoszczenie, uważam za straszne chamstwo.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 19:28   #257
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezetny na Komunię

Cyfrówkę można kupić za 250zł i uważam, że to w sam raz. Uówmy się - 8latek i tak nie doceni porządnego sprzętu, ba - to ma być aparat do cykania fotek i tyle.

Natomiast laptop? Wiesz co, może cię stać na takie drogie prezenty, mnie nie. Mało tego, nie chciałabym by moja córka dostała taki na komunię.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 21:28   #258
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Witam, mam problem. Moja siostra ma komunię w niedzielę i chcę jej wraz z Tż sprawić jakiś upominek, drobny naprawdę, nie pracujemy, ponieważ jeszcze się uczymy, więc bez szaleństw ten prezent. Myślałam o kolczykach, ale już jedna osoba kupuje. Co moglibyśmy jej podarować?
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:35   #259
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

kolczyków nigdy nie za wiele
__________________

MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 07:04   #260
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Jeśli chodzi o biżuterię, i nie kolczyki - to polecam Lilou - można wygrawerować coś osobistego

U nas skończyło się jednak na rowerze.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:43   #261
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez kasienka85 Pokaż wiadomość
W sumie to mi się przypomniało, że mały interesuje się rycerzami i rycerstwem. Chciałam kupić jakiś fajny album (nie książkę), ale nie znalazłam nic interesującego. Może ktoś z "wizażanów" mógłby polecić coś ciekawego o tej tematyce (najlepiej ktoś, kto się na tym zna )
Niestety ja nie pomogę, ale pomysł jest bardzo fajny i na pewno w kwocie którą chcecie przeznaczyć znajdziecie coś ciekawego
Nie warto się stresować rodzicami chłopca, brak słów
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:41   #262
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Ja jako prezent wymyśliłam książkę i biżuterię zgodną z zainteresowaniami dziewczynki. Będzie to skromny prezent ponieważ nie jestem dla dziecka nikim z rodziny. Tylko powiedzcie mi dziewczyny co się mówi wręczając taki prezent? Będzie to zaraz po uroczystości w kościele. Chcę poprosić małą na bok dać prezent i właśnie nie wiem co powiedzieć bo wypada coś innego niż proszę. A może Mamy zdradzą co goście życzyli Waszym dzieciom
__________________
zatrzymaj czas, niech biegnie wolniej i spraw, bym przestała się bać tego, co musi przyjść




Styczeń bez słodyczy
4/31

agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 10:01   #263
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Też jestem ciekawa co wypada powiedzieć
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 19:53   #264
Karolina_W
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 34
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

No cóż, pewnie powieje kryptoreklamą, ale trudno się powstrzymać, bo chyba w tym przypadku pasuje jak ulał. Jak dla mnie uniwersalnym, a przy okazji niedrogim prezentem na różne okazje jest po prostu tort - dobrze wygląda i zawsze pasuje.

A co powiedzieć? mnie zawsze lekko przerażały pompatyczne życzenia, myślę że znacznie lepsze są zwykłe, naturalne - zdrowia, radości, uśmiechu no i aby każdy dzień był wyjątkowy!
Karolina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 06:45   #265
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Tort na komunię? To musiałoby być ustalone z rodzicami dziecka...

Edit: My idziemy na komunię 27 maja - chrześniak męża...cały czas myślałam o zakupie roweru, chłopak chciałby bmxa. Kompletnie się na tym nie znam, myślałam, że zmieścimy się w 400-500 zł, ale jak zaczęłam przeglądać sklepy internetowe to się przeraziłam! No i pomyślałam o trampolinie...jednak mąż twierdzi że to nie nadaje się na prezent na komunie. To jakaś masakra, że dorosły człowiek sam najbardziej się przejmuje jaki prezent kupić a nie tym jaki to ważny dzień dla dziecka...
__________________
21.05.2013 Helenka

Edytowane przez deb
Czas edycji: 2012-05-10 o 06:48
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 13:00   #266
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

ja też idę na komunię do córeczki znajomych. I długo zastanawiałam się nad prezentem. Mała dostanie zrobiony ręcznie album i srebrną biżuterię - kolczyki i wisiorek. Sądzę, że się ucieszy bo nosi kolczyki, a srebrny wisiorek i łańcuszek też będzie mogła już nosić.
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:54   #267
kasienka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

W końcu mam prezent dla chrześniaka. Kupiłam mu ilustrowaną biblię, bardzo ładnie wydaną, dużą. Do tego zrobiłam kartkę - pamiątkę.
Jak dla mnie największym prezentem dla dziecka powinno być przyjęcie SAMEGO SAKRAMENTU - ale to tylko moje skromne zdanie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT1241.jpg (71,6 KB, 24 załadowań)
kasienka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:19   #268
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez misiakowa25 Pokaż wiadomość
no tak to już się utarło, że prezenty na komunię są takie stresujące i każdy miesiąc wcześniej zastanawia się co kupić. i jeszcze czy to, co kupi będzie aktualnie modne moim zdaniem fajnie kupić rower czy rolki, ale co do roweru to jeśli chłopak upatrzył konkretny rower a jest bardzo drogi to po prostu wybierzcie mu coś innego może np. aparat fotograficzny? jeśli chcecie przeznaczyć 400-500zł to w tej cenie znajdziecie już naprawdę dobry sprzęt, jakiegoś lumixa np. a aparat to akurat taki prezent, który pozwala rozwijać pasje
Aparat to też fajna sprawa, ale dzisiaj wróciliśmy koniec końców z rowerem - jednak kupiliśmy górski ale taki inny jakiś ma 'łamaną' ramę. Te bmx to są takie nie do jezdzenia, nie mają przerzutek Górski udało się znaleźć za 500 zł i kupiłam jeszcze rękawiczki ochronne z toy story - miały być z bajki Cars ale mi się pomyliło
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:22   #269
Pagata
Modermistrz bobkowy :D
 
Avatar Pagata
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ...pod lasem:)
Wiadomości: 9 743
GG do Pagata
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

bmx to raczej rowery wyczynowe do zjezdzania po schodach,jezdzenia na jednym kole itp ,do takiego innego jezdzenia
__________________
Moje karteczki

i inne pierdółeczki

TU tez jestem i tu sa wszystkie zdj,które zniknęły z watków
[SIGPIC][/SIGPIC]
Pagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 20:35   #270
alka_u
Przyczajenie
 
Avatar alka_u
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 17
Dot.: Prezetny na Komunię- dla chłopca i dla dziewczynki

Chyba najważniejsze, żeby wiedzieć, czym interesuje się dziecko i wybrać prezent, który pozwoli rozszerzyć mu zainteresowania...
alka_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 20:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.