Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 22:16   #3451
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Pani Sabrino.
Wiem, że nie chce Pani wdawać się z nami w dyskusje, ale nie mogę się nie zapytać.Jeszcze dzisiaj obserwowała Pani ten wątek jako użytkownik Sabrina Pilewicz. Teraz Pani się zalogowala inaczej. Poprzedniego już nie znajduje w wyszukiwarce użytkowników. Czy Pani klonuje konta? Jeśli tak to w jakim celu?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:23   #3452
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Ze względu na fakt, że z moimi torebkami od SP nic się nie dzieje (mam ich 10), nie chciałam brać udziału w tej dyskusji. Właśnie obejrzałam dokładnie moje wszystkie torebki (z różnych firm) i największe otarcia zauważyłam na mojej szarobrązowej, krokodylowej furli piper (na dole, tam, gdzie skóra jest zagięta). Mam ją niecałe pół roku i nie nosiłam jej szczególnie dużo. Wydaje mi się, że jeżeli brzegi torebek nie są zabezpieczone tak jak u MK (przynajmniej w Selmach) czymś sztywnym, to mimo wszystko od użytkowania mogą zacząć się przecierać.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:25   #3453
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Ze względu na fakt, że z moimi torebkami od SP nic się nie dzieje (mam ich 10), nie chciałam brać udziału w tej dyskusji. Właśnie obejrzałam dokładnie moje wszystkie torebki (z różnych firm) i największe otarcia zauważyłam na mojej szarobrązowej, krokodylowej furli piper (na dole, tam, gdzie skóra jest zagięta). Mam ją niecałe pół roku i nie nosiłam jej szczególnie dużo. Wydaje mi się, że jeżeli brzegi torebek nie są zabezpieczone tak jak u MK (przynajmniej w Selmach) czymś sztywnym, to mimo wszystko od użytkowania mogą zacząć się przecierać.
w przypadku np. lychee nie chodziło tylko o rogi tylko cały tył - miejsce ocierania się torby o ubrania
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:26   #3454
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

pół roku rozumiem, ok może coś się przecierać, ale po tygodniu?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:28   #3455
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
pół roku rozumiem, ok może coś się przecierać, ale po tygodniu?
Pół roku ? Za szybko moim zdaniem.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:29   #3456
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pół roku ? Za szybko moim zdaniem.
może i tak, ale tydzień czy dwa to już zupełnie nie do pomyślenia.
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:29   #3457
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Mnie dziwi, że Pani Sabrina nie chce się wdawać w dyskusje.
Moim zdaniem byłoby to bardzo porządane.
Po co mamy się czegoś domyślać? Gdyby napisała Pani jasno o co chodzi z nowymi skórami, odpowiedziała na wątpliwości Dziewczyn, to chyba byłoby lepsze niż powtarzanie frazesów, że czegoś Pani nie powiedziała i że jest Pani w jakiś sposób obrażana. Proszę więc na forum wyrazić swoje zdanie skoro jest odmienne niż prezentowane. Wszystko będzie jasne!
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 22:41   #3458
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że Pani Sabrina nie chce się wdawać w dyskusje.
Moim zdaniem byłoby to bardzo porządane.
Po co mamy się czegoś domyślać? Gdyby napisała Pani jasno o co chodzi z nowymi skórami, odpowiedziała na wątpliwości Dziewczyn, to chyba byłoby lepsze niż powtarzanie frazesów, że czegoś Pani nie powiedziała i że jest Pani w jakiś sposób obrażana. Proszę więc na forum wyrazić swoje zdanie skoro jest odmienne niż prezentowane. Wszystko będzie jasne!
Tym bardziej, że nie jest to jakieś złośliwe uwzięcie się na Panią SP, bo można prześledzić cały wątek i chyba nigdy wcześniej nie było takich przypadków, a torebki raczej były noszone tak samo. Sama byłam o krok od zakupu, ale dziewczyny mnie wyprzedziły w zakupie i zaczęło się okazywać, że one są jakieś wadliwe.
Czy można winić klienta za to, że nie jest zadowolony z takiego towaru i trudności stwarzanych przy reklamacji ?
Prezentowane w wątku zdjęcia wyraźnie prezentowały zniszczoną, a następnie zafarbowaną skórę torebek. Nie podejrzewam, żeby którakolwiek użytkowniczka ubierała się w kolczatkę, kontakt z którą niszczył torebkę.

Owszem na takim czy innym wątku pozwalamy sobie na żarty w danym temacie dla rozładowania emocji, ale mieści się to na pewno w granicach zachowania kultury. Trudno czasami zapanować nad emocjami, kiedy jest problem, a podejście producenta odbiega od standardów XXI wieku i próbuje się wmówić, że klient źle użytkuje torebkę.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:50   #3459
spilewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Absolutnie nie kwestionuję reklamacji lychee, skóra natychmiast została wycofana ze sprzedaży, 3 reklamacje zostały rozpatrzone pozytywnie a zamówienia nie zostały zrealizowane, najczęściej Panie wybierały kolor zbliżony "pana cotta" w nowej skórze krokodyl matowy, o której jakości pisałam powyżej. Aktualnie każda dostawa skóry jest pod moją zdwojoną kontrolą.
Bardzo chętnie podeślę każdej z zainteresowanych Pań próbki nowych skór do testu i wtedy same już Panie zadecydują i ocenią.
Bardzo dziękuję za komentarze oraz uwagi.
Pozdrawiam ciepło,
SP
spilewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:56   #3460
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że nie jest to jakieś złośliwe uwzięcie się na Panią SP, bo można prześledzić cały wątek i chyba nigdy wcześniej nie było takich przypadków, a torebki raczej były noszone tak samo. Sama byłam o krok od zakupu, ale dziewczyny mnie wyprzedziły w zakupie i zaczęło się okazywać, że one są jakieś wadliwe.
Czy można winić klienta za to, że nie jest zadowolony z takiego towaru i trudności stwarzanych przy reklamacji ?
Prezentowane w wątku zdjęcia wyraźnie prezentowały zniszczoną, a następnie zafarbowaną skórę torebek. Nie podejrzewam, żeby którakolwiek użytkowniczka ubierała się w kolczatkę, kontakt z którą niszczył torebkę.

Owszem na takim czy innym wątku pozwalamy sobie na żarty w danym temacie dla rozładowania emocji, ale mieści się to na pewno w granicach zachowania kultury. Trudno czasami zapanować nad emocjami, kiedy jest problem, a podejście producenta odbiega od standardów XXI wieku i próbuje się wmówić, że klient źle użytkuje torebkę.
Nic dodać, nic ująć.
Szczerze mówiąc jestem mega szczęśliwa, że nie mam żadnej torebki SP, bo gdybym wydała ok 1000 PLN i po 2 tygodniach torebka wyglądałaby jak chociażby u Magdy, to mocno bym się wkurzyła.
A teraz jeszcze biedna musi znosić te upokorzenia i tłumaczyć się, że nie jest jeleniem ... Dla mnie to żenujące, że słynna projektantka nie potrafi przyznać się do błędów i wyjść z twarzą z sytuacji zwracając kasę za wadliwy produkt, tylko jeszcze kombinuje z rzeczoznawcą czy kwestią paragonu ... Przecież to jest śmieszne. Tym bardziej, że wcześniej były takie sytuacje i reklamację SP uznała oddając kasę lub wymieniając torebki na inne. Jako klient na miejsu Magdy czułabym się upokorzona i z pewnością nie zachęciłoby mnie to do jakichkolwiek dalszych zakupów.
Magda współczuję Ci tej sytuacji i bardzo dobrze, że zdecydowałaś się opisać sprawę na forum.
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 22:58   #3461
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

mnie się nie podoba podstawianie falszywych uzytkownikow na forum....nie wierze ze nagle pojawia się na wizażu ktoś, kto zakłada sobie konto i zaczyna swoją przygodę z wizażem od negowanai anszych uwag - wiem co to marketing szeptany....wstyd
moja lechee abstrakcja....ale akurat moja lechee została zareklamowana
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com

Edytowane przez Achika
Czas edycji: 2013-06-06 o 23:01
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 23:02   #3462
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez spilewicz Pokaż wiadomość
Absolutnie nie kwestionuję reklamacji lychee, skóra natychmiast została wycofana ze sprzedaży, 3 reklamacje zostały rozpatrzone pozytywnie a zamówienia nie zostały zrealizowane, najczęściej Panie wybierały kolor zbliżony "pana cotta" w nowej skórze krokodyl matowy, o której jakości pisałam powyżej. Aktualnie każda dostawa skóry jest pod moją zdwojoną kontrolą.
Bardzo chętnie podeślę każdej z zainteresowanych Pań próbki nowych skór do testu i wtedy same już Panie zadecydują i ocenią.
Bardzo dziękuję za komentarze oraz uwagi.
Pozdrawiam ciepło,
SP
Pani Sabrino nie odpowiedziała mi Pani czy i dlaczego klonuje Pani swoje konta ? Zresztą w swojej pierwszej wiadomości napisała Pani, że jest wśród nas i nas czyta, a chwilę potem, że ktoś podesłał Pani linka do tej rozmowy To już nic nie rozumiem: Sama Pani sobie przekazała ten link ?
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Nic dodać, nic ująć.
Szczerze mówiąc jestem mega szczęśliwa, że nie mam żadnej torebki SP, bo gdybym wydała ok 1000 PLN i po 2 tygodniach torebka wyglądałaby jak chociażby u Magdy, to mocno bym się wkurzyła.
A teraz jeszcze biedna musi znosić te upokorzenia i tłumaczyć się, że nie jest jeleniem ... Dla mnie to żenujące, że słynna projektantka nie potrafi przyznać się do błędów i wyjść z twarzą z sytuacji zwracając kasę za wadliwy produkt, tylko jeszcze kombinuje z rzeczoznawcą czy kwestią paragonu ... Przecież to jest śmieszne. Tym bardziej, że wcześniej były takie sytuacje i reklamację SP uznała oddając kasę lub wymieniając torebki na inne. Jako klient na miejsu Magdy czułabym się upokorzona i z pewnością nie zachęciłoby mnie to do jakichkolwiek dalszych zakupów.
Magda współczuję Ci tej sytuacji i bardzo dobrze, że zdecydowałaś się opisać sprawę na forum.
No jednak muszę z przykrością się z Tobą zgodzić w całej rozciągłości.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:04   #3463
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Magda współczuję Ci tej sytuacji i bardzo dobrze, że zdecydowałaś się opisać sprawę na forum.

uważam tak samo.
Jeśli z torebkami było wszystko ok - pisałyśmy że jest ok i to było w porządku.
Dlaczego ma nie być w porządku pisanie że coś się dzieje złego z nową partią skór jeśli widać że jest fala reklamacji? To chyba niemożliwe że nagle tyle osób zaczęło niewłaściwie używać torebek? Tego się nie da zamieść pod dywan.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:05   #3464
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez spilewicz Pokaż wiadomość
Absolutnie nie kwestionuję reklamacji lychee, skóra natychmiast została wycofana ze sprzedaży, 3 reklamacje zostały rozpatrzone pozytywnie a zamówienia nie zostały zrealizowane, najczęściej Panie wybierały kolor zbliżony "pana cotta" w nowej skórze krokodyl matowy, o której jakości pisałam powyżej. Aktualnie każda dostawa skóry jest pod moją zdwojoną kontrolą.
Bardzo chętnie podeślę każdej z zainteresowanych Pań próbki nowych skór do testu i wtedy same już Panie zadecydują i ocenią.
Bardzo dziękuję za komentarze oraz uwagi.
Pozdrawiam ciepło,
SP
Szanowna Pani! Dlaczego usunęła Pani zdjęcie z Instagramu pod którym padło pytanie dotyczące wadliwych skór?
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:05   #3465
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Mariola to jest chyba zrozumiałe pod jakim nickiem wcześniej była czytana ta rozmowa....

dodam ze juz wczesniej Pani Sabrina została poinformowana o konwersacjach na wizażu - wtedy kiedy wklejałyśmy zdjęcia lechee, kto to zrobił nie mam pojęcia i nie zagłębiam się w to.

W moim przypadku reklamacja została uznanna i zostałam nalezycie potraktowana, ale nie podoba mi się sytuacja kolezanki (
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com

Edytowane przez Achika
Czas edycji: 2013-06-06 o 23:09
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:06   #3466
Peri86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 232
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Czy creme brulee wiecej bylo do reklamacji? Czy tylko jedna? Bo jesli tylko jedna, to nie sadze, zeby skora byla wadliwa. Po co rozkrecac taka afere? Lychee bulo stwoerdzone jako wadliwe i reklamacje uznane, a tutaj przy jednej torebce nie mozna stwoerdzic, ze skora wadliwa.
Peri86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:06   #3467
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Szanowna Pani! Dlaczego usunęła Pani zdjęcie z Instagramu pod którym padło pytanie dotyczące wadliwych skór?
O kurczę Usuwanie dowodów Dajcie linka.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:08   #3468
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

uważam tak samo.
Jeśli z torebkami było wszystko ok - pisałyśmy że jest ok i to było w porządku.
Dlaczego ma nie być w porządku pisanie że coś się dzieje złego z nową partią skór jeśli widać że jest fala reklamacji? To chyba niemożliwe że nagle tyle osób zaczęło niewłaściwie używać torebek? Tego się nie da zamieść pod dywan.
dokładnie
jeśli piszemy pochwały jest ok, ale już krytyki wyrażać nie można ..

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Czy creme brulee wiecej bylo do reklamacji? Czy tylko jedna? Bo jesli tylko jedna, to nie sadze, zeby skora byla wadliwa. Po co rozkrecac taka afere? Lychee bulo stwoerdzone jako wadliwe i reklamacje uznane, a tutaj przy jednej torebce nie mozna stwoerdzic, ze skora wadliwa.
jest jeszcze szary 3D, który był reklamowany przez co najmniej 3 osoby
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:11   #3469
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Czy creme brulee wiecej bylo do reklamacji? Czy tylko jedna? Bo jesli tylko jedna, to nie sadze, zeby skora byla wadliwa. Po co rozkrecac taka afere? Lychee bulo stwoerdzone jako wadliwe i reklamacje uznane, a tutaj przy jednej torebce nie mozna stwoerdzic, ze skora wadliwa.
Po co ? Po to, że podobno jest demokracja i można podobno wyrażać swoje opinie, zarówno pochlebne jak i nie. Na wątku było kilka torebek w różnych kolorach przedstawionych, w których działo się to samo. Wszystkie dotyczyły tej samej, nowej partii skór.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

I nikt tu nie robi żadnej afery, a po prostu rozmawiamy o problemie. Nie ma tu żadnego palenia na stosie itp.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 23:12   #3470
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O kurczę Usuwanie dowodów Dajcie linka.
Wizażanka Saandy może potwierdzić Zdjęcie razem z komentarzami zostało usunięte
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:13   #3471
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

szkoda tych torebek bo sa naprawde bardzo ladne )
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:14   #3472
Peri86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 232
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
Peri86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:16   #3473
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
Tylko że "afera" nie dotyczy jednej creme brulee.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:17   #3474
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
my nie mówimy o 1 torebce, tylko kilkunastu w ciągu kilku tygodni!
lepiej wady zamiatać pod dywan i udawać, że jest ok, tak?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

Edytowane przez pronunciation
Czas edycji: 2013-06-06 o 23:18
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:21   #3475
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
a co ta jedna to pryszcz?
zastanów się co piszesz ....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:23   #3476
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Czy creme brulee wiecej bylo do reklamacji? Czy tylko jedna? Bo jesli tylko jedna, to nie sadze, zeby skora byla wadliwa. Po co rozkrecac taka afere? Lychee bulo stwoerdzone jako wadliwe i reklamacje uznane, a tutaj przy jednej torebce nie mozna stwoerdzic, ze skora wadliwa.
Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Wizażanka Saandy może potwierdzić Zdjęcie razem z komentarzami zostało usunięte
Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
Jakiej afery No chyba że afera jest wtedy jak się narzeka

Bo według wujka google:
Afera – kontrowersyjna sprawa w mediach o dużym zasięgu (w porównaniu z podobnym skandalem).
Rodzaje afer:
dopingowe w sporcie
korupcyjne
szpiegowskie
obyczajowe
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:23   #3477
Peri86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 232
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a co ta jedna to pryszcz?
zastanów się co piszesz ....
Pisze, ze na podstawie jednej nie mozna stwoerdzic, ze skora wadliwa. Gdyby ich bylo wiecej, bylaby inna sytuacja.


Nie chce mi sie z Wami przekrzykiwac.

Spijcie spokojnie
Peri86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:24   #3478
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a co ta jedna to pryszcz?
zastanów się co piszesz ....
Pewnie ktoś nie wiedział jak się używa torebek i się ubrał w papier ścierny
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jakiej afery No chyba że afera jest wtedy jak się narzeka

Bo według wujka google:
Afera – kontrowersyjna sprawa w mediach o dużym zasięgu (w porównaniu z podobnym skandalem).
Rodzaje afer:
dopingowe w sporcie
korupcyjne
szpiegowskie
obyczajowe
lubię tego wujka
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

Edytowane przez Różowy Strachulec
Czas edycji: 2013-06-06 o 23:25
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:28   #3479
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Pisze, ze na podstawie jednej nie mozna stwoerdzic, ze skora wadliwa. Gdyby ich bylo wiecej, bylaby inna sytuacja.


Nie chce mi sie z Wami przekrzykiwac.

Spijcie spokojnie
Ktoś tu krzyczy ? Ja jestem całkiem spokojna Po co zaraz krzyczeć Tylko spokój może nas uratować
Wzajemnie, dobrej nocy
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Pewnie ktoś nie wiedział jak się używa torebek i się ubrał w papier ścierny
A co nie można ? Chciał być trendy, to się ubrał w papier

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Pewnie ktoś nie wiedział jak się używa torebek i się ubrał w papier ścierny

lubię tego wujka
No, w każdej potrzebie do tego wujka można się zgłosić i nigdy nie odmówi pomocy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:42   #3480
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Sabrina Pilewicz - Torbka ROMA

Cytat:
Napisane przez Peri86 Pokaż wiadomość
Wyrazanie opini, a robienie TAKIEJ afery, to cos innego. Ja uwazam, ze dopoki tylko jedna creme brule sie poscierala, to nie swiadczy jeszcze o wadliwosci skory.
TAKA afera I co z tego nawet jeśli sprawa dotyczyła jednej torebki? Skoro jest wadliwa to każdy ma prawo napisać o tym.
Myślę że inaczej byś śpiewała gdyby sprawa dotyczyła akurat Twojej torebki a Projektantka robiła problemy z reklamacją

Edytowane przez madziunia2
Czas edycji: 2013-06-06 o 23:43
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 19:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.