Moje 10 zasad aby mieć długie, gęste, zdrowe rzęsy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 12:52   #1
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519

Moje 10 zasad aby mieć długie, gęste, zdrowe rzęsy.


Poniżej przedstawiam Wam moje wskazówki jak dbać o rzęsy alby stały się mocne, długie.



1. Dokładny demakijaż oczu . Bardzo ważne jest aby dokładnie zmyć maskarę z rzęs, w momencie kiedy zasypiamy z pomalowanymi rzęsami są one osłabione tym samym narażamy je na łamanie oraz wypadanie. Bardzo ważne aby pamiętać o tym, że tusz zmywamy zgodnie z kierunkiem wzrostu rzęs.


2. Olejek rycynowy - ten tani specyfik możemy nabyć w większości aptek , wizaż jest skarbnicą jeśli chodzi o informacje na temat dobroczynnej działalności tego olejku.
Dla niepoinformowanych - moczymy patyczek kosmetyczny w olejku rycynowym a potem delikatnie nakładamy go na oczyszczone rzęsy (na noc) dzięki temu po miesiącu codziennego stosowania nasze rzęsy będą wzmocnione, gęstsze oraz dłuższe.


3. Stosowanie pomadki ochronnej z olejkami- trik zaczerpnięty z forum wizaż.pl na samą myśl o tym, że mam nakładać pomadkę na rzęsy pukałam się w głowę- do czasu Póki sama nie sprawdziłam nigdy nie uwierzyłabym! efekty już po niecałych 3 tygodniach (w moim przypadku). Moje rzęsy są dłuższe! nawet znajome pytają mnie jakiego tuszu zaczęłam używać, ponieważ moja "nowa" maskara świetnie wydłuża rzęsy co więcej moje rzęsy nie wypadają podczas codziennego demakijażu co uważam również za zasługę pomadki (pomadkę można nabyć w rossmanie)

4. Oliwa z oliwek - sposób na zdrowe rzęsy, rada od mojej babci Podobnie jak z olejkiem rycynowym moczymy patyczek w oliwie i smarujemy UWAGA: SKÓRĘ PRZY RZĘSACH, na rzęsy można również nakładać oliwę- ja jednak nie lubię tego uczucia, mam wrażenie, że moje "oczy' są czymś obciążone. Dzieki temu zabiegowi nasze rzęsy będą wzmocnione. Moja babcia w wieku 79 lat nadal stosuje tę metodę, ponieważ nie uznaje innego sposobu dbania o rzęsy - a uwierzcie mi nie jedna młodsza kobieta pozazdrościłaby jej rzęs!

5. Baza - nałożona przed tuszem spotęguje, że nasze rzęsy będą grubsze oraz dłuższe. Baze można kupić w większości drogerii.


6. Kapsułka witaminy e- wyciśnięta do tuszu do rzęs. jak wiadomo witamina e wzmacnia cebulki włosów- czemu więc ma nie wzmacniać cebulek rzęs?


7. Nie nakładajmy kilku(nastu!) warstw tuszu- nakładanie kliku bądź kilkunastu warstw tuszu znacznie obciąża nasze rzęsy, które po jakimś czasie w końcu nam wypadną. Proponowałabym zainwestować w lepszy tusz do rzęs, taki dzięki któremu juz po pierwszym pociągnięciu osiągniemy zamierzony efekt. Tutaj lepszy wcale nie znaczy droższy! KWC jest na kliknięcie myszki znajduje się tam mnóstwo opinii na temat większości maskar dostępnych na naszym rynku, czemu by więc nie poświęcić chwili i odnaleźć nasz numer jeden?


8. Zalotka do rzęs- użyta przed! tuszowaniem podkręci nasze rzęsy. W sklepach można kupić elektryczną zalotkę, która w mniejszym stopniu szkodzi naszym rzęsom niż ta tradycyjna.


9. Wystarczająca ilość snu- śpiąc minimum 7 godzin dziennie (co jak sama wiem niekiedy nie jest możliwe), nasze oczy będą "wypoczęte" , dzięki temu spojrzenie będzie świeże, rześkie a rzęsy dopełnią tego efektu. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na długi sen możemy zastosować plasterek ogórka na nasze oczy - 5 minut i wracamy do żywych - rada stara jak świat lecz jak najbardziej skuteczna!


10. Stosowanie serum do rzęs - droższa lecz szybsza alternatywa wyżej wymienionych przeze mnie trików do uzyskania rzęs pięknych, długich, gęstych




Mam nadzieje, że powyższe rady okażą się przydatne dla Was moi do drodzy! Do działania!!
__________________
carpe diem !





Edytowane przez beaata
Czas edycji: 2013-12-16 o 18:44 Powód: brak pogrubienia punktu 6
beaata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:49   #2
versussek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Moje 10 zasad aby mieć długie, gęste, zdrowe rzęsy.

a o co tak konkretniej chodzi z tym smarowaniem pomadka do ust rzes? przed malowaniem bezposrednio czy na noc?
versussek jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 19:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.