Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-12, 12:03   #1
Ikarka32
Przyczajenie
 
Avatar Ikarka32
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9

Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?


Witam. Chciałabym zapytać Was gdzie można kupić fajne i nowoczesne meble. Ważne też aby nie były w kosmicznych cenach. Przeprowadzamy się z mężem i dziećmi do nowego domu i brakuje nam jeszcze trochę wyposażenia (kanapy, komody, dodatków). Chciałabym również zapytać jakie obicie kanapy jest waszym zdaniem najbardziej funkcjonalne i trwałe? Skóra, eko skóra czy materiał?

Edytowane przez Ikarka32
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:04
Ikarka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:45   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Przeszukałaś internet? bo pojęcie "fajne" dla każdego może oznaczać co innego
Od Ikea po światowych projektantów.

Na logikę skóra i skóropodobne przy dzieciach chyba lepiej się sprawdza bo łatwiej wyczyścić, chyba, że dzieciaki porysują kanapę
Osobiście nie lubie ww materiałów i zawsze stawiam na tkaninę materiałową. W ciemnych kolorach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 14:04   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Tanie to są w Ikei.

Z bardziej znanych nowoczesnych mebli to są Klose , BoConcept, Kler.
Co w stylu nowoczesnym,ale taniej pewnie Vox czy BRW.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 19:51   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Zależy co masz na myśli pisząc tanie, ale nowoczesne można na pewno spotkać a Archonhome lub Westwing (sklepy internetowe).
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 08:33   #5
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Wszystko zależy od tego jaki styl lubisz, co chcesz w ogóle kupić i ile masz na to środków Powiedz coś więcej to może uda się pomóc
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 08:36   #6
pattiDe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 39
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Bardzo lubię meble z Ikea, zawsze można coś znaleźć
pattiDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 11:22   #7
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja jestem teraz na etapie poszukiwań nowoczesnych mebli. Zwiedziłam już klose (moim zdaniem są średnio nowoczesne - raczej klasyczne), kler (to samo co poprzednio, bardzo ładne meble, drogie ale do tego stylu jeszcze z mężem nie dorośliśmy chyba), matkowski (głównie drewniane i podobnie jak poprzednicy klasyczne), BRW . Do naszego stylu najbardziej pasowały nam Bydgoskie Meble i Paged (Paged ma też meble woodways ale te są znowu zbyt klasyczne). Po schodzeniu wielu salonów zdecydujemy się raczej na Paged. My mamy spory budżet na meble (możemy dać koło 60tys) ale te naprawdę drogie meble to głównie klasyka bo zazwyczaj są w pełni drewniane co daje wrażenie ciężkości i zdecydujemy się na nie pewnie za kilka lat
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 14:07   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Paged- fajne, masz jakiś cennik bo na www niestety nie ma :/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 23:56   #9
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Tak szczerze to nie pamiętam dokładnie ile ale widzę że na stronie Twoje Meble mają kolekcje tej firmy. My akurat chcemy wziąć kolekcję New York ale ona dopiero we wrześniu wchodzi do sklepów. Jak na razie widzieliśmy tylko w katalogu bo jedynie stół z tej kolekcji jest już w sklepach. Dokładnie ta: http://www.pagedmeble.pl/pl/kolekcje/new-york . Mam nadzieję, że linka nie wykreślą bo to nie jest reklama
monoika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:08   #10
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Z meblami to zawsze jest tak, że jak są mega fajne to zazwyczaj drogie. To samo wypoczynki... :/ Ostatnio kilka widziałam to cena 10 tys. A niestety budżet okrojony, bo wydatków nie brakuje. Ikea ma meble różne - ładne, mniej ładne, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Chyba, że ja mam po prostu pecha jako jedyna :P
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 11:25   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez polokokta_ Pokaż wiadomość
Z meblami to zawsze jest tak, że jak są mega fajne to zazwyczaj drogie. To samo wypoczynki... :/ Ostatnio kilka widziałam to cena 10 tys. A niestety budżet okrojony, bo wydatków nie brakuje. Ikea ma meble różne - ładne, mniej ładne, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Chyba, że ja mam po prostu pecha jako jedyna :P
Ikea ma tez droższ meble wiec tak do konca tania nie jest, a jakościowo to roznie bywa. Mam z 50% mebli z ikea i o ile fotele, stoły, regały sa jak najbardziej ok, to już szafki średnio- nierówne szczeliny miedzy drzwiami i takie detale psują efekt- oczywiście wszystko tez zależy kto na co jest wyczulony i zwraca uwagę.

Z drugiej strony nie jestem krolowa angielską żebym musiała mieć stoly ze złota, a tym bardziej mnie żal jak się porysują czy poplamią. No i nie koniecznie chcę mieć jedne meble do konca życia bo były drogie wiec zostawie w spadku
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2014-08-14 o 11:26
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 21:40   #12
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Bardzo ładne są w BODZIO przy czym tanie bardzo, ale niestety troche gorzej z jakoscia, mam 3 rok i szafa pokrzywiona sie robi, tu sie cos poluzuje itp... ale efekt wizualny jest super, przepiekne meble (jak sie trafi)
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 10:15   #13
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez shadow__ Pokaż wiadomość
Bardzo ładne są w BODZIO przy czym tanie bardzo, ale niestety troche gorzej z jakoscia, mam 3 rok i szafa pokrzywiona sie robi, tu sie cos poluzuje itp... ale efekt wizualny jest super, przepiekne meble (jak sie trafi)
Nie obraż się, ale to chyba jeden z jeden z większych chłamów, o jakim słyszałam (jakość), a czy ładne- kwestia gustu. Jak dla mnie kicz.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 11:05   #14
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

No niestety co do jakości się z Tobą w 100% zgodzę - niestety nie wiedziałam o tym przed zakupem :/... a co do wyglądu to zalezy jak sie trafi tak jak pisałam, mi sie akurat udało trafić na naprawde przepiekny (i zdecydowanie nie kiczowaty) komplet mebli + kanapa, wizualnie super, jakość...tragedia.. kanapa sie odkształciła juz, szafa pokrzywiona, mimo ze była złozona ok, w kilku miejscach nawet nie wiem kiedy i jak ale odprysło "drewno" tzn ta okleina.. a meble maja 3 lata, takze polecam jesli ktos chce kupic fajne i tanie meble, ale nie na lata a okreslony czas..
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 13:12   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Mebli pokojowych z bodzia bym nie kupiła, bo ładne to one nie są (chociaż akurat koleżanka kupiła kilka szaf słupków i regał w jakimś kremowym kolorze i nawet estetycznie to wygląda). Te metalowe obrzeża biją po oczach.
Sama mam kuchnię z bodzia, bo potrzebowałam tanich mebli. Wielu moich znajomych też kupiło tam kuchnie, głównie ze względu na cenę, bo to ich główny plus. Niestety nie każdy może sobie pozwolić od razu na wymarzoną kuchnię na wymiar albo coś z wyższej półki cenowej, a bez kuchni trudno mieszkać.
Nie przyglądając się szczegółom można uznać, że te kuchenne meble mają nie najgorsze, chociaż ich skręcanie to koszmar jakich mało. Do ikei w tej materii im daleko, nawet brw ma łatwiejsze w składaniu meble. Jeśli chodzi o estetykę to niektóre fronty się bronią, ale część z nich jest paskudna.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 13:27   #16
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

moje z tych co się wizualnie dobrze bronią mogę wrzucic zdjęcie jesli by ktos chciał, ale nie wiem czy takie są w ogóle jeszcze dostepne w sklepach. fakt skręcanie to koszmar...

a jak z jakością mebli kuchennych z Bodzia? chodzi mi własnie o to czy z czasem sie nie krzywią/nie rozwalaja/czy coś odpryskuje? bo tez za chwile bede na etapie szukania i robienia kuchni a nie chce wydać majątku..
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 15:28   #17
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

U mnie się trzymają 3 lata i generalnie jest ok, zużycia za bardzo nie widać. Za to sporo wysiłku włożyliśmy w skręcenie ich dokładnie, mierzenie, sprawdzanie poziomicą itp., żeby uniknąć niedociągnięć, które z czasem się mszczą podczas używania kuchni. Generalnie dla nas meble były bazą do przeróbek - wewnątrz dorabialiśmy półki i przykręcaliśmy je wg naszych potrzeb, do tego przyklejaliśmy na gorąco taśmy chroniące np. tyły szafki pod zlewem przed zalewaniem wodą i puchnięciem płyty wiórowej. Moim zdaniem brakuje tym meblom dokładnego wykończenia i zabezpieczenia przed niszczeniem. Od frontu wszystko niby ok, ale tyły płyt po prostu ucięte i nie wykończone. Przez to szafki pod zlew czy ociekacze szybko się niszczą. Liczę się z tym, że za parę lat którąś z tych szafek będziemy musieli wymienić na nową.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 07:47   #18
marylka100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Dokładnie, wszystko zależy od tego jakie meble lubisz Każdy z nas ma inny gust więc każdy będzie polecał co innego. Od siebie mogę polecić Ci meble designerskie bo takie lubię. Dla mnie sklepem godnym uwagi jest dller. Ale chętnie też przejrzę oferty sklepów przez Was wskazanych
marylka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 12:09   #19
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ikea ma tez droższ meble wiec tak do konca tania nie jest, a jakościowo to roznie bywa. Mam z 50% mebli z ikea i o ile fotele, stoły, regały sa jak najbardziej ok, to już szafki średnio- nierówne szczeliny miedzy drzwiami i takie detale psują efekt- oczywiście wszystko tez zależy kto na co jest wyczulony i zwraca uwagę.
No tak, są takie i takie, ale właśnie detale czasem psują ogólny obraz. Za to dodatki w Ikei są genialne - lampy czy obrazy To na plus. Od kiedy kupiłam własnie szafę, która się nei domykała to mam jakiś uraz :P
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 13:39   #20
goszka_hroszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Spróbuj poszukać tu: [xxx] meble są nowoczesne i stylowe, część jest drogich, ale znajdą się też takie w przeciętnych cenach, może coś znajdziesz

Co do obić - ja najbardziej lubię materiałowe, ale skórzane sofy też są ok. Za to nie brałabym eko-skóry, takie obicia to jak strzelanie w totka, możesz trafić na mebel, który wytrzyma wszystko, albo na taki, na którym eko-skóra zacznie schodzić po miesiącu.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-08-25 o 22:53 Powód: link reklamowy
goszka_hroszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:21   #21
Ikarka32
Przyczajenie
 
Avatar Ikarka32
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Witajcie..... ooooo nie spodziewałam się tylu odpowiedzi
Od czasu założenia tego wątku, przejrzałam kilka ofert sklepów
a nawet je odwiedziłam. Spodobały mi się meble Adriana Furniture, nowoczesne i wcale nie takie drogie Na kanapę przeznaczyłam budżet max. 3 tys. a podobają mi się właśnie takie proste,klasyczne meble bez zbędnych ozdób.
Ikarka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 12:58   #22
colalola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Mało konkretne pytanie, ale może oferta mebli na wymiar Cię zainteresuje xxx

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-09-01 o 21:38 Powód: link reklamowy
colalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:08   #23
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 69
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Ja też właśnie szukam fajnych mebli, ale szczerze mówiąc jest trochę ciężko. Obeszłam chyba całą Warszawę i jedyne meble, jakie mi wpadły w oko są w MegaMeblach, chociaż chciałabym mieć jakieś porównanie z innymi tego typu salonami A szukam mebli do salonu typu stolik na kawę, jakieś fotele i kanapa.
A tak z ciekawości - podoba wam się styl prowansalski? Bo myślę o urządzeniu tak kuchni.
piwoniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:28   #24
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

W Warszawie to warto do Metropolu zajrzeć. Szperam po necie to teraz jestem bardziej na bieżąco ;D
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:38   #25
katowiczanka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

U nas to króluje jednak ikea ;p chociaż jakby się ktoś uparł to pewnie znajdzie coś innego. Salonów jest sporo, ale tak porozrzucane po mieście, że czasami to serio wyprawa na pół dnia albo i więcej. No ale kto powiedział ze bedzie łatwo W warszawie jak byłam to tam salon na salonie
katowiczanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:05   #26
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

U wielu dominuje Ikea W wielu miastach trudno jest znaleźć dobre meble, bo częśto pojawiają się nawet podróbki...
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 15:05   #27
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

dziewczyny, sorry, że się tak wtrącam, ale nie wiem gdzie to napisać, a temat o nowoczesnych meblach chyba tu pasuje czy któraś z Was jest może szczęśliwą posiadaczką mebli, a właściwie kanapy/sofy firmy mti furninova? podobają mi się ich sofy, ale ciężko znaleźć gdzieś jakieś opinie na ich temat. ktoś, coś? :P
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 12:00   #28
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

Pytać zawsze można. Moja koleżanka ma z tego jakąś sofę. Śmieszna nazwa, więc zapamiętałam - Hera ;p od Zeusa :p
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 13:21   #29
ZachariaszNowakowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

U mnie wyprawa do Ikei zawsze konczy sie kupnem czegos nowego. Co by nie gadac o tej firmie to pomysly maja calkiem fajne. Na deser zawsze serwuje sobie 5 hot dogow
__________________
<ciach_reklama>
ZachariaszNowakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 16:50   #30
polokokta_
Przyczajenie
 
Avatar polokokta_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nowoczesne i fajne meble-gdzie kupić?

W Ikei jest dużo bibelotów, które można dokupić do mieszkania. Dodatkowo ja uwielbiam ich za ciastka ;p No nie wiem co one w sobie mają, ale są najlepsze ;p
polokokta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-22 12:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.