Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-29, 11:54   #211
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ja to w ogóle nie rozumiem ciebie autorko.Kurde ja to bym ani przez minutę nie miała wątpliwości żeby zerwać kontakt a rozmyślanie czy to jest obraźliwe czy nie jest zwyczajnie głupie.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 11:59   #212
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Jesteś tak infantylna osobą że szok.Jeśli jesteś dorosłą osobą to ci serdecznie współczuje.
Kaszojad to jest z ciebie, który na forum nie potrzebnie kłapie mordą.
Dlatego tak właśnie czekam aż w końcu zostanę mamą, tak jak Ty. Będę mogła w końcu zrobić użytek z mojej waleczności i wrodzonego wyczucia taktu i kultury. Naprawdę jako kobieta imponujesz mi swoją dojrzałością, wytrwałością, pracowitością, klasą, prawdomównością, rodzinnością, honorem. Twoje wartości powinny zostać wpisane zapisane w konstytucji. I to wszystko, to jaką osobą się teraz stałaś, dzięki Twojej słodkiej gwiazdeczce.
Myślę że nie przesadzę jeśli powiem że wszystkie dziewczyny z tego wątku (w ogóle użytkowniczki całego tego forum) będą brały z Ciebie przykład a słowa takie jak 'bachor' czy 'japa' nigdy nie zagoszczą już w naszych pięknych ustach.
Gdyby wręczano medale za bycie NAJLEPSZĄ MATKĄ (a mam głęboką nadzieję że tak się właśnie kiedyś stanie co będzie dla wszystkich bezdzietnych kobiet zachętą i zimnym prysznicem, dzięki któremu zastanowią się nad swoją marną egzystencją pozbawioną głębszego sensu) to na pewno dostałabyś go Ty, z adnotacją "za walkę o kulturę języka pomimo zmagania się z trudnościami życia codziennego jakie znać może tylko PRAWDZIWA MATKA walcząca o swoje dzieci jak lwica (wiadomo, instynkt, nic z tym nie zrobisz).
Cała chwała ku Tobie, a co do Twojej niewychowanej przyjaciółkokoleżankoznaj omem, mam nadzieję że pochłoną ją ognie piekielne ale zanim to nastanie pójdzie po rozum do głowy, wyśle paczkę z prezentami dla Twojego Najjaśniejszego Promyczka i oficjalnie przeprosi w mediach społecznościowych za swoje zachowanie żebyśmy już nie tylko my tutaj, ale cały Internet, wiedział jak podle się zachowała i jak nisko może upaść kobieta bezdzietna.

MlodaMamo, I SALUTE YOU!
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:10   #213
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Dlatego tak właśnie czekam aż w końcu zostanę mamą, tak jak Ty. Będę mogła w końcu zrobić użytek z mojej waleczności i wrodzonego wyczucia taktu i kultury. Naprawdę jako kobieta imponujesz mi swoją dojrzałością, wytrwałością, pracowitością, klasą, prawdomównością, rodzinnością, honorem. Twoje wartości powinny zostać wpisane zapisane w konstytucji. I to wszystko, to jaką osobą się teraz stałaś, dzięki Twojej słodkiej gwiazdeczce.
Myślę że nie przesadzę jeśli powiem że wszystkie dziewczyny z tego wątku (w ogóle użytkowniczki całego tego forum) będą brały z Ciebie przykład a słowa takie jak 'bachor' czy 'japa' nigdy nie zagoszczą już w naszych pięknych ustach.
Gdyby wręczano medale za bycie NAJLEPSZĄ MATKĄ (a mam głęboką nadzieję że tak się właśnie kiedyś stanie co będzie dla wszystkich bezdzietnych kobiet zachętą i zimnym prysznicem, dzięki któremu zastanowią się nad swoją marną egzystencją pozbawioną głębszego sensu) to na pewno dostałabyś go Ty, z adnotacją "za walkę o kulturę języka pomimo zmagania się z trudnościami życia codziennego jakie znać może tylko PRAWDZIWA MATKA walcząca o swoje dzieci jak lwica (wiadomo, instynkt, nic z tym nie zrobisz).
Cała chwała ku Tobie, a co do Twojej niewychowanej przyjaciółkokoleżankoznaj omem, mam nadzieję że pochłoną ją ognie piekielne ale zanim to nastanie pójdzie po rozum do głowy, wyśle paczkę z prezentami dla Twojego Najjaśniejszego Promyczka i oficjalnie przeprosi w mediach społecznościowych za swoje zachowanie żebyśmy już nie tylko my tutaj, ale cały Internet, wiedział jak podle się zachowała i jak nisko może upaść kobieta bezdzietna.

MlodaMamo, I SALUTE YOU!
No bo tak się zachowała szkoda że nie przyjmujesz tak oczywistych rzeczy do wiadomości i dalej jesteś bardzo infantylna.Przeczytaj swoje posty może do zauważysz.Chyba masz jakąś alergie albo , któreś dziecko ci zrobiło krzywdę w przeszłości skoro cały czas piszesz takim negatywnym tonem.Inaczej nie umiem tego wyjaśnić.

Po prostu napisz że dzieci to najobrzydliwsze stworzenia na ziemi, których nie cierpisz.Bywa i tak.

Jeśli chcesz zostać mamą to może się wcześniej zastanów nad tym czy to dobry pomysł a instynkt to super rzecz, która jest nieodzowna aby być dobrą matką.

Edytowane przez MlodaMatka
Czas edycji: 2020-03-29 o 12:12
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:14   #214
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Meh, dzieci są obrzydliwe, ale z tego wyrastają.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:16   #215
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Meh, dzieci są obrzydliwe, ale z tego wyrastają.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
To cudowne maleństwa i skarby całego świata.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:24   #216
Milkyhoney
Wtajemniczenie
 
Avatar Milkyhoney
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2 214
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ty również, bo nikt tu się z tobą nie zgadza, a ciągle "klapiesz mordą", jak to określiłaś. Uroczo.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ależ przecież autorka sama się odkryła. Wyszła z niej ta klasa i dobre maniery, których tak oczekiwała od znajomej. Miałam już nie komentować, ale myślę, że to jest jakiś fejk i nie warto odpisywać. Dyskusja już dawno zeszła z pewnego poziomu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Dlatego tak właśnie czekam aż w końcu zostanę mamą, tak jak Ty. Będę mogła w końcu zrobić użytek z mojej waleczności i wrodzonego wyczucia taktu i kultury. Naprawdę jako kobieta imponujesz mi swoją dojrzałością, wytrwałością, pracowitością, klasą, prawdomównością, rodzinnością, honorem. Twoje wartości powinny zostać wpisane zapisane w konstytucji. I to wszystko, to jaką osobą się teraz stałaś, dzięki Twojej słodkiej gwiazdeczce.
Myślę że nie przesadzę jeśli powiem że wszystkie dziewczyny z tego wątku (w ogóle użytkowniczki całego tego forum) będą brały z Ciebie przykład a słowa takie jak 'bachor' czy 'japa' nigdy nie zagoszczą już w naszych pięknych ustach.
Gdyby wręczano medale za bycie NAJLEPSZĄ MATKĄ (a mam głęboką nadzieję że tak się właśnie kiedyś stanie co będzie dla wszystkich bezdzietnych kobiet zachętą i zimnym prysznicem, dzięki któremu zastanowią się nad swoją marną egzystencją pozbawioną głębszego sensu) to na pewno dostałabyś go Ty, z adnotacją "za walkę o kulturę języka pomimo zmagania się z trudnościami życia codziennego jakie znać może tylko PRAWDZIWA MATKA walcząca o swoje dzieci jak lwica (wiadomo, instynkt, nic z tym nie zrobisz).
Cała chwała ku Tobie, a co do Twojej niewychowanej przyjaciółkokoleżankoznaj omem, mam nadzieję że pochłoną ją ognie piekielne ale zanim to nastanie pójdzie po rozum do głowy, wyśle paczkę z prezentami dla Twojego Najjaśniejszego Promyczka i oficjalnie przeprosi w mediach społecznościowych za swoje zachowanie żebyśmy już nie tylko my tutaj, ale cały Internet, wiedział jak podle się zachowała i jak nisko może upaść kobieta bezdzietna.

MlodaMamo, I SALUTE YOU!
Ten komentarz to złoto. Dziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milkyhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:24   #217
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Milkyhoney Pokaż wiadomość
Ależ przecież autorka sama się odkryła. Wyszła z niej ta klasa i dobre maniery, których tak oczekiwała od znajomej. Miałam już nie komentować, ale myślę, że to jest jakiś fejk i nie warto odpisywać. Dyskusja już dawno zeszła z pewnego poziomu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dobra wyszła ze mnie no i?Tylko dlaczego to ja jestem ta zła a koleżanka próbujecie wybielać.Albo to działa w dwie strony albo nie chyba że bezdzietne tak sobie faworyzujecie bo tak lubicie.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 12:35   #218
tohsaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 13
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

podrzucam wiecej pomyslow, pozdro 600 XD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200329_133247.jpg (317,1 KB, 54 załadowań)
tohsaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:40   #219
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-03-29 o 12:51
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:44   #220
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Autorko odpuść dyskusje tutaj. Jest kilka osób, które się wcale nie dziwią Twoim odczuciom. Nie jesteś jakąś wariatka, nie martw się i nie daj się dalej prowokować. Szkoda czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 12:51   #221
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No a co się wtedy stanie Autorką jak wątek zostanie zamknięty? Ona przecież bardzo chce tutaj z nami dyskutować, wymieniać się poglądami i prowadzić dialog. Trochę to byłoby niesprawiedliwe, wymierzać karę Bogu ducha winnej Mamie a już na pewno jej dziecku które i tak zostało już wystarczająco skrzywdzone słownymi obelgami.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-29, 13:03   #222
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
No a co się wtedy stanie Autorką jak wątek zostanie zamknięty? Ona przecież bardzo chce tutaj z nami dyskutować, wymieniać się poglądami i prowadzić dialog. Trochę to byłoby niesprawiedliwe, wymierzać karę Bogu ducha winnej Mamie a już na pewno jej dziecku które i tak zostało już wystarczająco skrzywdzone słownymi obelgami.
Dziękuje że po tylu stronach dyskusji w końcu przyznajesz mi racje.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:23   #223
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Dziękuje że po tylu stronach dyskusji w końcu przyznajesz mi racje.
Tak jak pisałam! Nikt nie wie czym jest niesprawiedliwość dopóki nie dozna jej nasze ukochane dzieciątko, nasz skarb, który CO NAJWYŻEJ, słodko kwili otwierając swe delikatne jak dzika różyczka, aksamitne usteczka. I tak dziwię się (czyli tak naprawdę podzieiwiam!) Twoja wytrwałość w tej walce. Matki, pomimo że nikt nie chce przyznać tego głośno, zasługują na szacunek i WYŁĄCZNIE pochwały, codziennie zmagają się z matyczynymi problemami a społeczeństwo potrafi tylko WYBIELAĆ (używam tego słowo celowo bo zauważyłam że je lubisz Dzielna Mamo ) takie bezdzietne lampicery jakie przesiadują tu na tym forum (bije się w piers, jestem jedna z nich ale zrobię wszystko, powtarzam WSZYSTKO by być taką wspaniałą Matką która woli odciąć się od każdego kto wyraża się POTOCZNIE) Jeszcze raz brawa i wyrazy wdzięczności, szacunku i podziwu dla Ciebie!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Mam nadzieję że moje nawrócenie choć trochę osłodzi Twoja nie zawsze łatwą aczkolwiek z pewnością piękną drogę na którą wkroczyłaś w momencie gdy pierwszy raz wzięłaś swojego pulchnego aniołka w swe pełne miłości, kultury i manier ramiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:34   #224
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:38   #225
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Pozwolę sobie podsumować dyskusję:
https://www.youtube.com/watch?v=lHytjEj7B9g
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:47   #226
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie podsumować dyskusję:
https://www.youtube.com/watch?v=lHytjEj7B9g
Uwielbiam ten film! Kiedy koń umiera tonąc w bagnie to płaczę prawie tak samo głośno jak wszystkie bobasy wobec których bezdzietne kobiety używają WYSOCE NIESTOSOWNYCH określeń rodem z rynsztoka (nie będę ich tu przytaczać bo co bardziej ukulturalnione osoby mogłyby się poczuć nieswojo, a tego byśmy nie chciały!).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:47   #227
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
To cudowne maleństwa i skarby całego świata.
To czemu masz tylko jedno, a nie 5?
Dla mnie twoje dziecko to żaden skarb

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:50   #228
Milkyhoney
Wtajemniczenie
 
Avatar Milkyhoney
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2 214
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ten wątek nieoczekiwanie zamienił się w niewyczerpane źródło dobrego humoru. Dzięki dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milkyhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-29, 13:55   #229
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.