twarz a włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-27, 17:14   #1
szkielet_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 18
Talking

twarz a włosy


właśnie moja twarz jest dłuuuuuuga czy tam chuda jak kto woli mam wysokie czoło i chciałam je czyms zakryć ale grzywki mieć podobno nie moge <choć chce> -tak twierdzi moja fryzjerka <mam mocno krecone włosy> jaką fryzure mi proponujecie ?? zeby ją zmniejszyć albo podajcie namiary na fryzjerke która łaskawie zechce mi grzywkę obciąć bo jak na razie to wszystkie odmawiają z góry dzieki
szkielet_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:22   #2
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: twarz a włosy

ja sobie sama grzywke zrobilam przed godzina... troche to trwalo, bo jestem strasznie precyzyjna, ale jak sie ma profesjonalne nozyczki i nie tnie sie od razu za duzo, to efekt moze byc niezly samemu ciac grzywke wcale nie jest takie glupie - w ten sposob nie trzeba latac do fryzjera jak tylko grzywa zaczyna wchodzic do oczu (moja zakrywa brwi wiec dlugo nie trzeba bedzie czekac...)

co bys musiala robic jednak to prostowanie. ale uwazam ze loczki i prosta grzywka niektorym bardzo pasuja
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.